Posts by BaBa.KaRo

من بعد از چندین وقت با توجه به جک هایی که ساختن گفتم یه سری به فروم بزنم ببینم چه خبره!

بچه ها میگفتن . بال های ببر. شیر درنده. پسران بد. پسران خوب. نهضت سواد آموزی . ماهیگیر. نهنگ کش . سوپر من. مدافع حقوق بشر. استاد معلم شعرهای فارسی نظیر نیما یوشیج. حافظ شیرازی و غیره اومدن و ادعاهای قشنگی دارن.

یا هیچ شما دوست عزیز بازی نکردی یا اینکه میخوای ضعف خودت رو پنهان و بقیه رو بد کنی. من هنوز درکتون نمیکنم اصلا تاریخچه تراوین رو خوندی دوست عزیز؟

چرا بازی ‌رو اصلا ساختن من با تو دوست باشم با بقیه دشمن؟ یا چی؟ همه خوبین همه استادین؟

یا اینکه بشینی پی نوشت بنویسی؟

بشین اول به نظرم مطالعه کن تراوین چه بازی هستش بعد پست بزار.

مفهوم تراوین؟ (بدرکید همدیگر را)

بیشتر واست توضیح بدم؟

تو داری از چی حرف میزنی؟

به نظرم میتونی چهار تا کلاس پیش این کسایی که اسم اوردی برو بلکه مولتی بازی رو یاد بگیری پرو پلیر بشین.

مفهوم رو اشتباه فهمیدی عزیز یا اشتباه اومدی اصلا . اگه میخوای همه چی خوب باشه

یا منچ بازی کن یا کندی کراش .

ای ماشالله پهضت سواد اموزی چیکارا با ادم نمیکنه که .

پبنوشت اینا نمیخواست همه رو نوشتم تا بدونین هر کی هر طوری دوست داره بازی میکنه اصلا به شما چه. بشین بازیتو کن دیگه هشت صفحه خوندیم همش شعر حافظ و فردوسی بود ناموسا

بابا کارو

با سلام .

اینم اخرین پست ما در این سرور .

جالبه بدونیم یک سری از ادما که از پلیر بودن حرف میزنن تا الان کجا بودن چرا چندین سالی هست کسی و ندیدیم و نمیدونیم کجا بازی کردن.

ولی ایا قدمت این پلیرها تا کجای کار بوده .

اره عزیزانم شما حرفه ای ما یک سری نوب که نمیدونیم هنوز روی واندر اول انبار ببریم یا مرتاض یونیک. شما طریقه استفاده از احمق رو بلد ما فقط با جنگ کوچیک شارژ بلد.

دوستای عزیز اینجا سروری هست که تموم شده.

و لازم نمیبینم بیشتر از این کل کلی بشه فقط کافیه سکوت رعایت بشه و همه چی تموم بشه.

به احترام چهار ساید و اینکه اسمی از قلم نیوفته تشکر میکنم از ان ای و ان دبل که رفاقتی به جا گذاشتن تمام نشدنی .

مجید. دانیال. امین. ممدا . سپهر‌ و بهنام . ارین و اگرین. امیرحسین و اکیپ. سامان و دوستاش . برونیل. و تمامی دوستای گلم توی ان ای .

ان دبل ارش . هادی. فرزین. حامد. علی زنو . حسین فشفشه . ممرض. میلاد دهن سرویس. پسرم🤣🤣 . غزل عزیز. و تمامی دوستان.

و دو ساید عزیر رقیب با ارزوی روز افزون و موفقیت کامل

و تشکر ویژه از احمد اف بی ای ‌. ممد کاشی و مانی و میثم عزیزم که کاملا رو اکانت کمک من بودن و زحمات زیادی روی دوششون بود.

امیدوارم درسای خوبی گرفته باشیم

کارو بابا

همونطور که قبلا هم توجیه کردم یک سرب ادمو اصلا نمیشناسم و لزومی به شناخت اونا ندارم.

ولی در جواب شما بهتون بگم کسایی که باید بشناسن میشناسن مارو و میدونن که ما چیکارا میکنیم و نمیکنیم .

ولی کلا اگه تمام دلخوشیت دفسازی ما بود بهت توصیه میکنم از بزرگترهات بپرسی بلکه چیزایی بهت بگن خوشحال بشی یکروز از دور اکانت مارو فقط نگاه کنی.

در حسرت پسورد اکانت نباش .

دفسازی هنر میخواد. چشم و گوش ساید بودنم مهارت. بهت توصیه میکنم سیزده سال بازی کنی تا بلکه فرق چشمان با چکمه رو بدونی 8o8o

خواستی بازی کنی بگو بهت چهار تا کلاس ابتدایی تراوین رو از دور یاد بدم بلکه فرق بین استادو شاگردو بدونی

با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان چهار ساید .

با توجه به مشکلات پیش امده و اینکه ما همیشه به خاطر دوستامون و ساید پلی میدادیم این سرور هم مثل همیشه به خاطر رفاقت و دوستامون اومدیم یکم دست و پنجه با سرور سه ایکس گرم کنیم ولی نشد که نشد نه از ترسی هست نه از شکایت .

دلیل حذف هم که کاملا معلومه فقط و فقط به خاطر حرف دوستای گلم و رفاقتای موندگاری که چندین سرور شکل گرفته.

دلیل ما نه ترس هست نه فرار ،سرورهایی موندیم که صد در صد بازنده بودیم ولی رفقای ما هم مونده بودن این سرور رفقا میرن ما هم به احترام و عشق رفیقامون گذاشتیم رو حذف.

امید و ارزوی موفقیت برای چهار ساید

کارو

BUD WEISER

داداش شما بازیتو بکن اینقد دنبال بهونه نگرد

خاله زنک بازیا چیه تا یچیزی کاتا میشه میای اینجا عین بچه مدرسه یا چوقولی میکنی

لابد اکانت اصلیتو کاتا کنیم میری دادگاه بین الملل شکایت میکنی هن؟

داداش خوبی ؟

از قدیم گفتن از داشته ها حرف بزن. داری از کاتا کردن اکانت مجید حرف میزنی؟

فقط به عشق امید چیزی نمیگم ولی بشین از داشته هات حرف بزن عزیز دلم :)

خوب عزیز دل با سلام.

میتونی به تک تک این اکانتا یه دونه همر بفرستی تا اینکه سالم برمیگرده یا نه رو چک کنی عزیزم.

مدیونی اگه فکر کنی هیچ اکانتی توی ان ای بی کسه مث هیچ کس 😃😃

سلام عزیزم خوبی؟

شدیدا موافق اینم که میگی ولی خودتو بپا جهت گیری باد نخوره تو فیس قشنگ شما.

. با اجازه ادمین محترم ما بددهن نیستیم جواب هر کسی رو مث خودش میدیم فقط.

تا همین الانشم خوشم نمیومد از هادی و ارش و اینو کسی نمیتونه انکارش کنه مطما باش، ولی زین پس به خاطر حرف شما هم شده باشه دف اکانت باد وایزر تا اخرین برده بهت قول میدم مهمون ساید ان دبل میشه‌.

مارو ول کردن؟

و شمارو چی؟

افسار؟

قلاده؟

قفل دهن؟

دزدگیر مجیکار؟

من نه شمارو میشناسم نه علاقه ای به شناخت شما دارم فقط زیاد داری پست میزاری که چی رو ثابت کنی؟ نویسنده هستی؟ از ادمین عزیز فروم میخوام یه مدال نویسندگی بزاره کف پروفایل ایشون بلکه ایشون دیگه از امپراطور بادها و جومونگ در بیاد و دو تا رمان بخونه یا چند تا جمله قشنگ از جناب بزرگوار نیچه.

همیشه حرفای قشنگو باید با طلا نوشت. مثلا : سن یک عدده توانایی درک و شعور و فهم یک ادم به اون عدد بستگی نداره و میزارن تجربه ایشون میتونه اون عدد رو جلا بده قشنگش کنه.

خدا رحمت کنه یه پسر دایی داشتیم چهل و نه سال سن ولی کلا تو جیباش شکلات بود.

امیدوارم خوب فهمیده باشی و موفق باشی

عزیزم دنبال چی میگردی ؟

من کلا ادم بد دهنی هسم به خودمم روزی 1000 بار فوش میدم الان مثلا که چی؟ به تو چه ربطی داره ؟ تو نخود کدام اشی هستی

پ.ن من به شخصه از تمام پلیرهای شمال شرق معذرت خواهی میکنم اگه نسنجیده حرفی زدم

هادی به قول پژمان درسته یه معذرت خواهی ساده بودا ولی خوشمان امد دفتو میدم عشق کنی ^^^^

پ.ن خالی

پ.ن بازم خالی

پ.ن عاشق پ ن نوشتن

دوستان و همکاران گرامی ,

ایا بهتر نیست به ای اینکه سر کل کل های بیخودی به خاطر مشکلات مدیریتی به خاطر مشکلات لیدری و ناپخته بودن اونا یکم به بازیمون بچسبیم؟

بشینیم برای اینده و جنگ هایی که قراره بین ساید ها پیش بیاد نظر بدیم بهتر نیست تا بگیم مجید مشکل داره پارسا یا رضا انزلی یا امید یا غیره.

توصیه میکنم به کارمون بچسبیم و بازیمون رو بکنیم زمان اشتباهات رو نشون میده و یا شما لذت میبرین یا ما‌.

رفع اسپم: قدیما ناتارو صفر میکردی یه دونه خوشکل پرمحتوا در میومد جدیدا در نمیاد که نمیاد

تو حتما بیا .

مانی توی ان ای هست.

اسم اکانتشم

BuD WeiseR

فقط حتما اسم اکانتتو بگو در خدمتت باشه جبران همه چی .

حالا یکم دیر شد ولی باید گذاشته میشد.

تو دنیا هیچی بدتر از خفت های نا به هنگام نیست مثلا این

حالا اگه بخوایم بدتر از خفت نا به هنگام صحبت کنیم خفت خفترای عزیز هست.

رعد کاراییش توی ساید ان دبل معلوم شد وال کردن رعدای ما بوده تا الان خبر نداشتیم .

تشکر ویژه از ارین عزیز بابت زحمتاش :love::love:

باشد که ما همیشه وال بشویم

حساب کردم خیلی ضرر کردیم خیلیییی چون رعدامون نصفشون به باد فنا رفته :D

پ.ن. بایرنم که قهرمان شد

پ.ن احمد مبارکته :D

کارو بابا8)

یکی به ما گفت زدیمت صفرت کردیم .

کل حضار اینجا شاهد هستن گفتیم یک لینک کوچکترین لینکی بزار که شما مارو صفر کرده باشی که من دیگه تراوین بازی نکنم تمام حضار شاهد بودن .

حالا خنده دارترین اصل قضیه اینجاست ۱۳ سال پیش از من رو یادشونه این اقا ولی لینک صفر کردن من رو سیو نکرده .

صفر کردن مارو سیو نکرده مولتی دادن مارو سیو کرده 🤣🤣

نکشیمون پرخاشگرررررر 🥺🥺

حافظه ها یاری کنن سیزده سال گذشته رو یادمون بره خیلی خوب میشه .

نکن عمو جان نکن با خودت زئوس کاری کرده که خودتو چنان حقیر کنی که با کلک و دروغ بگی من رو صفر کردی و هیچ سندی نداری :D:D

بشین دژکوبتو بازی کن . از بازی پاک با شیر پاک لذت ببر :P

ولی من بهت قول میدم چیفت میکنم نه یک فیدر نرمال یک عدد خوشکل ازت رو چیف میکنم که هیچ وقت یادت نره.

پ.ن . سیزده سال رو یادت نره صلواتتتت

کارو بابا

من موندم بن شدم؟

الفاظ رکیک در چت خصوصی دیگران؟ من سالی ماهی یک بار دارم به فروم سر میزنم چت خصوصی دقیقا کجا ؟

چت خصوصی رو به من نشون بده ادمین کاملا محترم سرور

من از همینجا اعلام میکنم نه عذر خواهی میکنم نه اینکه زیر بار این میرم که ایشون بیخودی برای اولین بار منو بن کرده باشن. سند و دلیل واقعا قانع کننده نداشته باشن ایشون از سرور خداحافظی میکنم و دیگه وارد اسپیدترا نمیشم .

و معذرت خواهی باید حتما حتما حتما بشه حالا چه من چه ایشون کاری ندارم ادمین هستن .

با شخصیت ادما بازی کردن چیز جالبی نیست. اقای ادمینننننن

سلام البرز خوبی ؟ خوشی؟

سلیقه ها متفاوت و ادم ها برای لذت بردن ساخته شدن. یکی با اب پرتقال یکی با اب انگور یکی هم با اب شلغم از نوشیدنی های متنوع لذت میبره.

تجربه نشون داده کسایی که اهل دل هستن برای این نیست که دنیا بی خبر باشن بلکه برای چشیدن طعم های مختلف و لذت بردن ازش باشن. مثلا اگه این طعم رو دوس نداری میتونی وین استفانر استفاده کنی. یا مثلا این اب پرتقال المانی فوق العاده رو تست کنی تا دیگه نری طرف اب انگور.

امید جان بیا تو یه توضیحی بده که توی بلند مدت این طعم با ادم چیکار میکنه بلکه البرزم وارد این عرصه بشه و خوشش بیاد.

:):)

پ.ن : سامان یکم کمتر بزن رو اثر هنریا بابا همه شاکی شدن.

پ.ن : نیما دارم میام پیشت.

پ.ن: هادی لئو اخرش اعلامیه درست در نیومد مجبور بشم برگردم ایران بلکه بعد از سال ها خورشت بخوریم :D