نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

بازم صحبت رسید به موضوع دور باطل یعنی موضوع قو های سفید ...

تقریبا هر سرور تو هر تاپیک یه چند صفحه باید در این مورد صحبت بشه و هیچ وقت هم اتفاقی نمیفته و نخواهد افتاد ، قبلا خیلی در این باره صحبت شده و هیچ نتیجه ای نداشت پس به نظرم الکی خودتونو درگیر این مسائل نکنید ، به نظرم هرکسی هر مدلی دوست داره بازی کنه و از بازی خودش لذت ببره بهتره ... الان که دیگه کسی دنبال بدست اوردن چیزی نیست که بخوایم بگیم مثلا اگه فلانی مولتی نداشت من همرم میشد رنک یک ، اونی که الان همرش رنک یک نیست یه روزی همر رنک یک و تو یه سروری تجربه کرده پس خیلی مهم نیست بقیه چی میگن .

مشکل اصلی دقیقا مایی هستیم که مخالف مولتی بازی هستیم ، ما عادت کردیم که اول سرور میگیم پیف پیف مولتی بو میده و ته سرور میگیم مامامیا ماماسیتا چه همری ساختی با مولتی و ایستاده تشویقش میکنیم و کلاه از سر ورمیداریم !

یا حتی ممکنه مثل اون دوستمون که میگفت تو اس دبلی که یوسف ریتالین باشه ۳۰ کی همر میشه سوپر همر و مرز های بانمک بودنو میلیون ها مایل جابجا کنیم ...

و وقتی یکی همر بدون مولتی ولی ضعیف میسازه جای اینکه لذت ببریم میزنیم تو سر مال و میریم با همر بقیه پز میدیم که آره ما رفیقشیما ...

خلاصه که :

برای بازی بدون مولتی خیلی راه ها هست و خیلی راه ها پیشنهاد شده و خیلی حرف ها گفته شده و تهش هم دور باطل زدن بود .

به نظر خودم بهترین پیشنهاد برای کسانی که دوست دارن سرور بدون مولتی باشه اینه که خودشون بدون مولتی بازی کنن و از اکانت خودشون لذت ببرن و با خودشون رقابت کنن و هر سرور یک چالش جدید برای خودشون بزارن تا بازی بهشون لذت بده .

یا حق

یوسف

• یوسف جان عرض ادب، منم موافقم که دور باطل هست اینکه بگیم چرا مولتی بازی میشه؟ فک کنم منظورم رو بد نوشتم، میگم چرا در کنار مولتی بازی که باعث قویتر شدن اکانت ها میشه، هیجان بازی داره اینقدر پایین میاد؟ مثلا بجای ۸ تا سوپر همر از یک اکانت که بعد ۱۵۰ روز میخوره به واندر، اگه ۴ تا بخوره چی میشه؟ از ۴تای دیگش تو بازی استفاده بشه و لذت برده بشه ازش ... یا مثلا من الان بیاد تو ساید شما ده بزنم، مشکلش چیه؟ باید منو صفر کنید و اگر نتونستید پس تواناییم به حدی بوده که بیام ازتون کتیبه بزنم، قبول نداری؟

بحثش با یچیزی مثل کاتای انبار ناتار که کار کثیفیه ( هرچند میشه استراتژی باشه اما به نظرم کار لول پایینیه ) خیلی متفاوته ... یا من لب مرز با همسایه ساید رقیبم یا اصلا یکی وسط ساید رقیبم درگیر شم، مشکلش چیه؟ تیم شما کمکش میکنه و من هم هرچقدر بیشتر تونستم به سایدتون ضربه بزنم به قوی تر شدن ساید خودم کمک کردم ...

از روز ۱ بازی سیاست متای زیر زمینی، نپ تا کتیبه، درگیری صفر و همچین شرایطی به نظرت هیجان بازی رو نمیگیره ؟

• بدیِ کفِ فروم نشستن و حق به جانب به همه پریدن و مفتشِ همه‌چیز بودن و تو همه کاری دخالت کردن و زیاد از حد حرف زدن، چی میتونه باشه؟

این که آدم خودشو، جلوی همه، تبدیل میکنه به یه کوه، دقیقا یک کوه، تناقض و پارادوکس که پر از حرفهای چیپ، متناقض، و بی‌معنیه. میگید نه؟ این سِلف-مِید شلم‌شوربا رو ببینید.

به کلیت پستت کاری ندارم چون تو سرورای اسپید ترا بازی نکردم به جز این سرور
    سپاس گذار میشم اگر بحث سرور های پیش رو تموم کنن چون حقیقتا واسه ماهایی که نبودیم جذابیت خاصی نداره 🌹

یه جا خواهش میشه کسی از سرور دیگه حرفی نزنه، چون "ما نبودیم و علاقه نداریم".

دوست عزیز اینجا فروم سرور ۲ ایکس هست شروعش هم ده روز پیش بوده نه من توی سرور های قبل بودم و نه برام جذابیتی داره که بخوام اون رمان رو بخونم

؛ به منم مربوط نی منو سه ننه من فقط برام سوال شد آیا افتخار محسوب میشه یا نه ؛ برای رزومه ام میخواستم 🤣

مجددا "من که نبودم، علاقه ندارم"، با چاشنی"به من مربوط نیستااااا، فقط میخوام بدونم سابقه واسه شماها افتخاره؟ هاهاهاهاها".

نقل قول

لطفا برای من از اسپید ترا صحبت نکن اگر سنت قد بده حتما منو می‌شناسی از تواناییام هم در جهت بازی کثیف اطلاع داری

از همینجا دارم هشدار میدم به ساید ها لطفا بازی رو به سمت کثیف بازی نبرید

سپس زااارت بیخیال فرمول بالا میشیم : )) و خودمون از سابقه‌مون میگیم، و این که سرورهای قبل هم بودیم اتفاقا. خیلی هم افتخاره. در ضمن از هنرمون در راستای بازی کثیف هم رونمایی میکنیم.

و این که زیر همون خط، تز میدیم که "بازی کثیف، بده".

نقل قول

البته خاک ش ش ارتباطی به بنده نداره اما کاش حد و حدود هارو مشخص میکردیم که فردا کسی شاکی نشه !

مجددا، "به من مربوط نیستاااااا"، ولی "حد و حدود خوبه".

راجب اون سرور و افراد فاقد اهمیت نظری ندارم علاقه ای هم به گذاشتن پست راجب سرور های گذشته ندارم

در همین حد بدون ش ش ی دونه یونیک زد اون سرور اونم من خود سر لانچ کردم اوردم دادمشون :))

اون سرور هم شما حذف کردید و ما وین کردیم تمام.

اولش با "از سرور قبل چیزی نمیگم" شروع میکنیم، بعدش اتفاقا چیزی میگیم. گور پدرِ consistency : ))

نقل قول

150 ک سیلور میزنید رو اثر هنری ؛ نون هم میخره برا خونه ؟ سر کار هم می‌ره ؟ 😁

اینجا باز هم [احتمالا با این که به ما مربوط نیست]، تلویحا سوال میکنیم که چرا نقره خرج کردن بعضی‌ها، حد و حدود نداره. به هر حال یه سری چیزا، منصفانه‌ش خوبه.

نقل قول

لابد موقع کتیبه ها هم اگر کاتایی از این اکانت رفت رو کتیبه ها جهت بردنش به اس ای از نظر شما بازی کثیفی صورت نمیگیره درسته ؟

در این صحنه، این بازیکنِ وروجک، در مورد «بازی کثیف» سوال میکنه. همچنان یه سری چیزا، «کثیف»ش بده.

در اینجا بازیکنِ آماده به نبرد، ، با لباسِ جنگی آبی میاد و میره رو تشکِ کُشتی، اونم وسط فروم، و خاطرات سرورهای قبلی و سابقه‌ی خودش رو با سایز 172 فرو میکنه تو چشم و چال ملت، و بیخیالِ سخنرانی‌های خودش در رابطه با "نه ه ه ه بچه‌های بد، از سرورهای قدیم نگید خووووو" میشه. و به ناگه به این نتیجه میرسه که سرورهای قبلی هم حضور داشته، و ملت از جلوش فرار هم کردند تازه :D

نقل قول

اگر شما تو سی چهل سالگی وقت داری 18 ساعت بشینی پای تراوین تهش به همون ندارم و نداشتن میخوری ؛ ما نه مثل شما بیکاریم نه علاف ! سرگرمیمونو داریم کار و زندگیمونم داریم

اگه این مدل بازی کردن رو دوست نداری با ی خدافظی خوشحالمون کن « رمان نویس »

پ.ن باز اسم اینول اومد مریداش ریختن تو فروم

و ناگهان لحنِ "عِفا کثیف‌کاری بده! تمیزکاری خوبه! "، تبدیل میشه به "ما گندی که دوست داریمو داریم میزنیم، چون زیادی مهمیم و سرمون شلوغه، نمیخوای خدافظی کن".

قسمت طنزش اینجاست که فردی که چمباتمه زده کفِ فروم و بیست‌چاری به همه‌ی پستهای همه‌ی افرادِ همه‌ی سایدها، زیر 10 دقیقه جواب میده، همین فردِ "دِ آخه من بیزی‌ام" هستش و به «بیکاری و علافی»ِ بقیه تیکه میندازه.

یعنی یه سریو نیازی نیست کسی نقاشی کنه جلوی جمع و پهن کنه زیر آفتاب، خودشون جلو ملت شوت‌بکو میزنن!

حالا راه حلش این که اینجوری خودمونو سوژه‌ی خاص و عام نکنیم چیه؟

- اگه قراره در مورد موضوعی بگیم "به من مربوط نیستااا اصلا منو سننه"، خب از اول نپریم وسط. چه کاریه!

- اگه میخوایم به بقیه هشدار بدیم که کثیف بازی نکنند، زیر همون پست نگیم "البته میدونی که من تو کثافت‌بازی استادم".

- اگه حد و حدود خوبه، همیشه خوبه. نه فقط "حد و حدود خوب است تا قبل از آن که پای بازیِ کثیفِ منِ وروجکِ شیطون‌بلای سر-شلوغ وسط آید".

- «بازی کثیف» رو نمیشه selective تعریف کرد. ینی جایی که به نفعمون نیست بیایم اخ اخ و تف تف کنیم، 4 تا پست بعدش که به نفعمون میشه بگیم "همینه که هست، نمیخوای خدافیظی کن".

- کلا نخود هر آش نشیم. که اینجوری رنگمون نکنند.

- اگه میخوایم از کلمات «علاف» و «بیکار» استفاده کنیم، روزی 40 تا پستِ اسپم و بی‌معنی و لوس و متناقض نذاریم.

پی‌نوشت: خدا بگم چی کارت کنه آیدین. معلوم نیست چه گندی زدی، چی کار کردی هزینه‌ش رو ندادی، یه بار اسمت رو آوردیم در قالب خاطره‌بازی، 3 صفحه بعد ملت هنوز طلبشون از تورو، از ما میخوان. حالا بیشتر از 10 ساله باهات حرف هم نزدم حتی : ))

• سلام دوستان میون کلامتون

فک میکنم حداقل تو اسپید ترا جز کسایی هستم مه بیشترین پلن هارو تو سرور رفته چه از نظر پلنری چه از نظر لانچری و عمرا کسی به اندازه من دیوار شده باوشه(چون اکه دوبار دیوار شده باوشه کسی جرئت پلن بعدیرو نداشته) که البته من اینجوری نبودم به لطف رفقایی که کنارم بازی کردن و و همیشه در برابر همر هایی که استفاده کردم هیچی نگفتن

اول به یه سوالم جواب بدین قول میدم سرور رو پر هیجان تر میبینید اینکه دف بیش از اندازه مولتی که میتونه روی همر ها باوشه رو چیکار میشه کرد؟

یه راه اش اینه که تعدادی زیادی همر با تعدا زیادی تارگت باوشه که بیش از ۹۹ درصد پلیر ها تو پلن و لانچ کمکی نمیکنن

بشینید یه فکری مثل محدودیت ده اکانت و محدودیت رید هر روز که برای همون روز هست بکنید(نمیگم خیلی خوبه و عالی بوده این ولی بد هم نبوده یه مقدار از لحاظ تعداد همر کمتر شده)

استراتژی و خلاقیت زیادی هم تو پلن ها بوده ولی دیکه از یه حایی به بعد اثر زیادی نداره

جای بحث و کل کل الکی باهم بشینید فک کنید برای این سرور که نمیشه ولی برای سرور های بعد سرور پر هیجان تری بشه.

موفق و پیروز باوشید.

• یه نظر فکر نشده دارم، فرض کن مثلا ۴ تا تیم اعلام آمادگی کردن ... با مولتیا و اینا میشه مثلا ۵۰۰ تا اکانت، اگر مرزبندی ای در کار نباشه چی میشه ؟ مثلا ما میخوایم ۱۲۵ تا اک بزنیم، ۷۵ تاشو جنوب شرق بزنیم بقیشو هرجا دوست داشتیم :) تا کتیبه ها هم هیچ توافق زیرزمینی ای در کار نباشه ... مثلا دیدی ER تو داتکام چجوری اینکارو میکنه ؟

• سلامی مجدد.

چه فازیه که بحث ۱۰ سال پیش و مثلا به چه هدفی به فروم این سرور که هیچ ربطی نداره میکشونید واقعا نمیفهمم.

اولا ما میگیم حذف شوما میگی فرار حق با شماست.

دوما ما میگیم ۴ نفر بودیم هنوز زنده ایم و هستیم گتیبه هامونو خودمون زدیم چلاق نبودیم یه دختر جاسوس برامون کتیبه بزنه باز شوما میگی زدم بازم میگیم قبول.

سوما بدترین پلیر که هیچ مزخرفترین پلیر تاریخ تراوین دنیا بنده هستم بازم میگیم قبول.

فقط یک چیزی بگم خدمت شوما:

من هر گندی که بودم،زدم،خواهم زد، ساید و تیممو نفروختم. و خود فروخته به کسی نیستم و از کسی اویزون نشدم.این ننگ تا ابد روی پیشونیت هست و حملش کن.

از سرور ۲ هم بگذریم که تک تکون رو جوری زدیم که هنوز‌که هنوزه جرات بازی در مقابل الدرز و ندارید.

پس عزیزکم اگه قراره بحثی باز بشه باید در جایگاه خودش باز بشه که همه ی طرفین باشن. دیدگاه یه خود فروخته برای من پشیزی ارزش نداره که حتی بخام روش ریپلی کنم چه برسه ریپلی بگیرم:دی

چند روزی بود بالا پایین میپریدی.باز هم‌بپر.

۱۰ سال گذشته از زمانی که از رو اکانت خودم و از ساید پرتت کردیم بیرون و رفتی راه افتادی دنبال اقات. هنوزم بزرگ نشدی و با چرت و پرت و اسم این و اون رو اوردن دنبال حاشیه ای.

یادش بخیر کل زئوس و ۲۵ روز به کتیبه شخم زدیم که‌۲ سال هیچ خبری ازشون نبوود. کی به کی میگه روت سیاه:دی

اینجا اسپیدترا. بنده یک نوبه فراریه مزخرفه فلان فلان شده هستم. بازیتو بکن دختر خوب🌹ماهم بازیمونو میکنیم.

پ.ن: با نادان هیچ وقت بحث نکنید. چونکه سر بحث و وقتی باز کرد انقدر با سطح سواد و فهم و شعورش، فهم و شعور شمارو به چالش کشیده و پاین میاورد و در همون سطح فهم و شعور خودش شمارو شکست میدهد. پس در سطح بی فهمی و بی علمی بگذارید به حال خودش باشد و خوش بگذراند.

من بعد هم‌ شوما هرچی بگی‌حق با شوماست. من هم تایید میکنم چرندیات شوما رو.❤️

ایام به کام.

--مجید پرشیا(شوما بازم بخونید پیکان حق با شوماست :دی)

• کل زئوس الان توی ش غ هم بازی میکنن ؛ البته از نظر شما ( مثل اون سرور ۲ی که فقط اکانت بلوجین و لئو بود شما میگی کل زئوس ) تازه لیدر هم همین سارنگ و محمد کوماتسو که الان داره بازی می‌کنه تو اس دبل بود چون ارش تو هر سروری باشه قطعا خودشم توتاله اون سرورم ۱۰ روز فقط رو بلو جین بود ؛ هر زئوسی اندازه صد تا شما کارایی داره

الانم فقط من و مانی هستیم باز شما میتونید بگید این سرورم کل زئوس هستن 🤣 یک هفته هم دور استارت بازی جدی رو زدیم تازه تا آب بندی هم شد موتورم کلی طول کشید بلاخره ۵ سال نبودم ؛ ادعایی هم نداریم

این که میگم مرز بازی کثیف رو مشخص کنید می‌خوام که اگر فردا از جایی که فکرشم نمیکنید صفر شدید نیاید اینجا گریه و زاری کنید ؛ چون جواب های هوی هست ؛

ایلیا جان ؛ اکانت دوستت بود که تو nW بودن اسپانش و آوردینش تو SE و بهش دف دادید

پس چرا ده دومش رو حداقل تو ساید خودتون نزده این رفیق دات کامیتون ( البته خودش نیست اسم اکانتش هست فقط ) و تو ش ش زده ؟

پ.ن : ده خط دیگه رمان بنویسی و تازه بری ای ار هم پست پیدا کنی ریپلی کنی از من جوابی نمی‌گیری

پ.ن : حالا مگه بده تو فروم فعال هستم :دی تارگت خوبی ام هستما 😁

پ.ن : آدم هرچی باشه در به در نباشه

• این که میگم مرز بازی کثیف رو مشخص کنید می‌خوام که اگر فردا از جایی که فکرشم نمیکنید صفر شدید نیاید اینجا گریه و زاری کنید ؛ چون جواب های هوی هست ؛

ایلیا جان ؛ اکانت دوستت بود که تو nW بودن اسپانش و آوردینش تو SE و بهش دف دادید

پس چرا ده دومش رو حداقل تو ساید خودتون نزده این رفیق دات کامیتون ( البته خودش نیست اسم اکانتش هست فقط ) و تو ش ش زده ؟

کشتی مارو با تهدیدات. کلکل داری بیا با خودم بغلم ده بزن عزیزم. قاطی سیاست نکن خودتو :)

ما به ایشون دفاعی ارسال نکردیم. ولی از صبح دارم به دیوار شدناتون میخندم :D

صرفا جهت نمک فروم

Genghis Hun نوشت:

Get your Next Village In South East.

انگلیسم ضعیف هست اینطوری گفتم رفته ان ای دهات زده :دی لطفا به من اینیگلیش یاد ده من نمت آآی کنت.

این که خارجیه زبون مارو متوجه نمیشه مشکل خودت چیه دارم واضح بهت میگم خارجیه طرف :)

• تهدید چیه دوست عزیز

شما مارو احمق فرض کردی فک کردی ما شاخ و دم داریم ؟؟

تا اومد تو اتحاد شما دف دار شد ؟ از بقیه که نمیتونه دف بگیره فقط از SE و متحدین SE

به قول مافیا بازا این ندارد بازیه :))

عجب قانونیه این قانون کنفدراسیون :)

V o 0 r o j a k نوشت:

تو که راست میگی 🤤

• پیرم کردی

هنوز مونده تا آببندی بشی

Genghis Hun نوشت:

تا 12 ساعت پس از ورود به اتحاد امکان ارسال دفاع به دلیل کنفدراسی را ندارید.

• از صبح چن نفری مباحثی مبنی بر حذف و این چیزا طی تماس بهم گفتن. ج ش پابرجا هست،بوده،و خواهد بود و من نیز بعنوان یک سرباز کوچک این تیم در رکاب بزرگانمون در این ساید پر قدرت خواهیم بود.

ورودت به جنوب شرق رو تبریک میگم فقط آبروداری کن خود واقعیتو نشون نده . یه موقع فکر میکنن ما هم مثل توییم

• از روز ۱ بازی سیاست متای زیر زمینی، نپ تا کتیبه، درگیری صفر و همچین شرایطی به نظرت هیجان بازی رو نمیگیره ؟

درود به همگی

من متاسفانه اسم کوچیک شما رو نمیدونم گان هیروی عزیز (البته که اکانتهایی که با دو نژاد گول و هون ساختی رو خوب یادمه و بنظرم یکی از توانمندترین پلیرهای اسپیدترا هستی...)

من با کلیت صحبت شما کاملا موافقم، نکته ای که هست بنظرم خیلی هم اونطور که شما میگی نیست.

مثلا همین سرور جاری، اگه شما چند تا از دهکده هات رو بیاری ان ای کسی مانع شما میشه؟ همونطور که الان ما مپ رو باز میکنیم دهکده های زیادی از اتحادهای SE میبینیم که خب این خیلی خوبه و باعث شده ما صرفا درگیر کشاورزی نباشیم و این روزا توی گروه تلگرام شمال شرق پیام های زیادی در رابطه با گزارش اتک و درخواست دفاع و ... مبادله میشه.

سرور قبلی هم چوکور تعداد دهکده هاش توی ان ای اگه بیشتر از ساید اصلیش (ان دبل) نبود، خیلی کمتر هم نبود!

نمیخوام صحبتت رو انکار کنم، قطعا متای زیرزمینی و توافقات قبل از استارت سرور هست، ولی نه در اون حدی که سرور دچار رخوت و خمودگی بشه (یا حداقل یکی دو سرور اخیر ما دچارش نبودیم)

خلاصه اینکه نظر من اینه اگه سایدت رو عوض کنی، نگاهت عوض میشه 😉

منم اگه یه سرور خیلی حال و حوصله ی چالش نداشتم، دلم هوای صاف و آفتابی میخواست و کشاورزی شغل مورد علاقه ام شد، میام جنوب شرق 🙂

• اگه شما چند تا از دهکده هات رو بیاری ان ای کسی مانع شما میشه؟ همونطور که الان ما مپ رو باز میکنیم دهکده های زیادی از اتحادهای SE میبینیم که خب این خیلی خوبه و باعث شده ما صرفا درگیر کشاورزی نباشیم و این روزا توی گروه تلگرام شمال شرق پیام های زیادی در رابطه با گزارش اتک و درخواست دفاع و ... مبادله میشه.

خلاصه اینکه نظر من اینه اگه سایدت رو عوض کنی، نگاهت عوض میشه 😉

منم اگه یه سرور خیلی حال و حوصله ی چالش نداشتم، دلم هوای صاف و آفتابی میخواست و کشاورزی شغل مورد علاقه ام شد، میام جنوب شرق 🙂

اس ای که میان ساید دیگه دهکده میزنن و اتک میدن میشن کشاورز ؟

ولی ان ای که نشسته داره گندم میده بالا و زیر اتک هست و درخواست دف میده میشه بزن بهادر سرور :)

4تا سرور گذشته که تو اسپیدترا بودم ندیدم ان ای پلنی روی واندرزن یا کتیبه بیاد فقط اخر سرور کپ مولتی زدین

در صورتی که حتی سرورهایی بوده که اس ای جلوتر بوده و دست بالا رو داشته پلن میزدیم و همر بلند میکردیم

اگرم حافظت یاری نمیکنه میتونی ارشیو فروم های 4 تا سرور گذشته رو ببینی

زخمی نکنی مارو با این همه خوی بازی جنگیت :))

پ.ن: ادی یه پیامم بده بی معرفت

• ولی ان ای که نشسته داره گندم میده بالا و زیر اتک هست و درخواست دف میده میشه بزن بهادر سرور :)

نه قربونت بشم

یا من بد توضیح دادم یا برداشت شما اشتباه بوده از صحبتم.

والا ما هیچ وقت بزن بهادر نبودیم، اتفاقا برعکس. از روز اول کتک خور بودیم یه جاهایی اگه تونستیم خودمون رو جمع و جور کنیم ۲ تا مشت هم حواله ی رقیب کردیم.

دوست عزیزمون گان هیرو گفتن سرورهای اسپیدترا فاقد هیجانه (که حرفش تا حدود زیادی درسته)، من در جواب گفتم اگر شما هم مثل دوستات بیای ان ای دهکده بزنی کسی مانعت نیست و هیجان رو میتونی تجربه کنی. یه راه دیگه اینه توی ان ای رجیستر کنی و ببینی هر سه ساید دیگه اطرافت دارن دهکده میزنن که خب در این حالت تجربه ی هیجان اجتناب ناپذیره.

به بیانی دیگر:

جنوب شرق که باشی بستگی داره به خودت که چقدر بخوای هیجانی بازی کنی

شمال شرق که باشی ناخواسته درگیر میشی و ناچاری خودتو جمع و جور کنی.

زخمی نکنی مارو با این همه خوی بازی جنگیت :))

خوی بازی جنگی که اصلا نداریم، زخمی کردن رو بلدیم ولی 😊

• بسم الله قاسم الجبارین

جنوب شرق مقر ، جایگاه اهل تقواست؛ بدین شکل که دوستانی که دنبال هیجانن و یه جمع دوستانه هستن فارغ از هر چیزی به این ساید گرایش پیدا میکنن و اغوش باز ساید

برای ادمش باز هست که بعید بدونم مشکلی داشته باشه اینجا ما همه رو با افعال جمع و احترام مخاطب میکنیم هیچ چیزی بیرون از احترام نیست

دوستی عزیزی که فکر میکنی اس ای نیاز داره به اینکه تو اون ساید با جاسوسی و خرابکاری اکانت بیاره بالا هرچیزی که نیاز باشه برای دونستن بدون اون کار طبق امکانات

سالم بازی تراوین به دست میاد اصلا نیازی به این کارا نیست بنظرم یه مقدار اروم تر بنویسیم و طرفمونو به اینکه من از تو بازی کثیف بدترم تهدید نکنیم این

اصلا پوینت حساب نمیشه چه من چه شما تفاوتی نداره تهدیدشم درست نیست

حتما باید جلسه ای برای حد و حدود سرور و خط قرمزا و مرزبندی بازی شکل میگرفت تا حداقل یه چارچوب خوبی برای بازی گذاشته میشد.

مثلا مورد داشتیم یه بنده خدای با ما تو گروه پلنری بوده پلنای سبک و ساده با درصد بالا موفقیت( از نظر بعد زمانی و سیف بودن تارگت) اروم اروم لو میرفته بعد از مدتی

حرف کمبود گلد دوروز بعد حذف/ بعد کلاغا خبر میاوردن ان ای پلی میده هم همون سرور هم سرور بعدش

این سرور هم جذاب میشه اروم اروم چاره ای نیست باید کم کم خوش بگذره.

2_دوستان بیان توضیح بدن ببینم نظرتون کدومه سیم سکند با بار روانی به قولی(خفن ب نظر اومدن) یا لندینگ با تایم یه کم بالاتر جوری که طرف دغدغه بک کردن دف

و جابجاییش رو داشته باشه؟ از نظر من پلن خوب با تایم بالا تر حتی اگه سیم هم نباشه خیلی جذابه

انتخابتون کدومه؟ ممد نوب و ایلیا حتما بگید برام

3_ به شخصه هیچ موقع با کلونی یا تو بیابون پلی دادن موافق نبودم اینکه شما به سختی بخای غارت کنی تو اون محل نهایت شارژ بگیری حالا فکرشو کن

طرف امار دونه دونه پوشراتو دراورده تو زمان گندم منفی دف و احیانا لانچ همرت ریسک این قضیه ارزششو داره یا خیر؟

پی نوشت 1: کینگ بالا ایلیا ناصر کلاهبردار خدا لعنتتون کنه اکانت پلیر نداره تراوین بازی کردنمون چی بود خداییش؟

پی نوشت 2: یوسف هنوز بالا کوهی؟؟ پیاممو منتقل کن و با گوش جان گوشش کن :دی

پایدار باشید

-STORM-

• سلام و عرض ادب

2: یوسف هنوز بالا کوهی؟؟ پیاممو منتقل کن و با گوش جان گوشش کن :دی

نه دیگه قشلاق کردم اومدم پایین :دی

اول از همه عذرخواهی میکنم بابت اینکه دیر جواب دادم ، خیلی سرم شلوغه و اصلا یادم رفت که قرار بود اون ویسو باز کنم .

در مورد اون ویس هم باید عرض کنم شما ثابت شده ای و اگه کسی از بچه های ما احساس نگرانی کرد احتمالا شما رو به جا نیاورد وگرنه اصلا چنین صحبتی نمیکرد .

وقتی شما میگی هیچ نگرانی بابت اون دهکده ها نیست قطعا حرف شما سنده و اصلا حرفی بابت این موضوع نمیمونه .

خیلی دوست داشتم افتخار میدادید و میومدید پیش ما ولی خب گویا کم سعادتیم همچنان .

یا حق

یوسف

• سلام و درود خدمت تمام عزیزان

بسم الله قاسم الجبارین

جنوب شرق مقر ، جایگاه اهل تقواست؛ بدین شکل که دوستانی که دنبال هیجانن و یه جمع دوستانه هستن فارغ از هر چیزی به این ساید گرایش پیدا میکنن و اغوش باز ساید برای ادمش باز هست

دوستی عزیزی که فکر میکنی اس ای نیاز داره به اینکه تو اون ساید با جاسوسی و خرابکاری اکانت بیاره بالا هرچیزی که نیاز باشه برای دونستن بدون اون کار طبق امکانات سالم بازی تراوین به دست میاد

اصلا این پست شمارو که دیدم و این همه مردانگی و مرام و معرفت رو در اس ای دیدم دگرگون شدم

میدونی با این پستت چقدر باعث شادی دل ما و امثال ما که از بعضی قضایا خبر داریم شدی

دمت گرم

تو مردی

فکر کنم باید یاد و خاطره اکانت مایک شینودا رو دوباره بازسازی کنم برات که نیای از قدرت و مردانگی و این چیزایی که ما هیچوقت ندیدیم برامون بگی

همون چیزی که آیناز عزیز گفت کاملا درست بوده دربارتون

دقیق خاطرم نیست چند سرور پیش بود که اکانتی بنام مایک شینودا توی شمال شرق ریجستر شد

با نامه بازی و تلگرام و این حرفا وارد اتحاد اصلی شد و با توجه به همری که داشت داخل لیست همرهای کتیبه زن قرار گرفت

زمان ورود کتیبه ها به سرور یهو پسوورد عوض میشه و کتیبه (یادم نیس چی بود) ان ای زده میشه و درجا سر از اس ای در میاره

بعدم پستی داخل فروم گذاشته میشه که بوم بوم کتیبه شمال شرق خورد😂

هم پلیر اکانت مایک شینودا توی این فروم پست گذاشته ( اقای صادق پارتیزان ) هم پلیرهای اون سرور بیشترشون یادشونه و حتی اسکرین های اون سرور رو بعضی از عزیزان دارن😂😂

پس خواهشا نیاین دم از مردانگی و جنوب شرق به این چیزا احتیاجی نداره و این حرفا بزنین

همه میدونیم جنوب شرق همه کاری میکنه تا بخواد برنده باشه

باشد که دیگر در این سرور دروغی نبینیم

پ.ن : مجید پرشیا اخر هر پستت مینویسی این دیگه پست اخرمه و دیگه جواب نمیدم اما بدو بدو میای جواب میدیا شیطون. چیکارته؟

پ.ن: پرهام😜

The Old Guard

• درود سروش عزیزم. صرفا در فروم پاسخ میدم تا دوستان علاقمند هم با شرایط آشنا بشند.

زمان و وقت گذاشتن برای پلنری و لانچری سیم سکند و بقولی خفن بنظر رسیدن زمانی ارزش دارد که اکثریت ساید ها بصورت فی البداهه بازی کنند. نه با پلنهای قبلی و تعداد زیادی دفساز، یا تک تارگت بودن یا همه مولتی اکانت و تارگتهای هرز!

این درست هست که طبق ترکیب قوانین اسپیدترا و تراوین، خلاقیت های جدیدی رو داخل پلن ها مشاهده خواهیم کرد. اما تاثیر نهایی در نتیجه نخواهد داشت و
    بطور خلاصه در اینجا تفاوت لانچر و پلنرهای خفن بعد از یک بازه زمانی این خواهد بود که چه کسی بهتر دیوار خواهد شد!

شخصا بازی چریکی و سرعتی رو ترجیح میدم. چندین سرور اخیر هم انجام دادم و اکثرا فایلد نشدند. و به دوستان هم توصیه میکنم. بنظر من با افزایش سن و تنبلی پلیرها عنصر غافلگیری موفقیت بیشتر و فرسایش کمتری نسبت به پلن های تایم بالا خواهد داشت.

پ.ن: تنها پیشنهادی که برای رفع این موضوع میتونم بدم برگزاری سرور 3 نژاده کلاسیک هست که تعداد اکانتهای مولتی و دفساز و.. کاهش پیدا کنند.

ارادت

همه میدونیم جنوب شرق همه کاری میکنه تا بخواد برنده باشه

باشد که دیگر در این سرور دروغی نبینیم

The Old Guard

ما صرفا جهت دورهمی کنار هم جمع شدیم. با شما کلکل و برد و باخت برا ما باخته :)

انشالله که همینطوره.

• اساتید محترم وقت همگی بخیر

اقا ما ایرانیا عادتمون شده ایده آل گرایی

هممونم چشم سوممون باز باز شده

به خاطر همین نطراتمون بیشتر از فعالیتمون شده

اکانت مصری که الان کراپش ۱۴ هست

با ۱۵۰ کیلو تولید ، غلط می‌کنه فارم بشه

اگر فارم شد بره رو حذف مدیریتی

این یک راهکار ساده

قبل از استارت سرور گفتیم به جای بازی سایدی نقطه ای بازی کنید ، باگ مولتی بازی زمانی چند برابر میشه که کل پتانسیل مولتی بازی جمع بشه تو یک ساید

ولی وقتی به جای ۴ تا ساید ۱۲ تا تیم باشه همه اینا با هم درگیر میشدند و از اول بازی جنگ و پلن داشت

بازی هم بالانس تر میشد ، تیم ها هم بهتر خودشون رو نشون میدادند

خلاصه مطلب بیخیال اقا

امدیم دور هم باشیم چراغ اسپید ترا رو روشن نگه داریم ، سرور اگر روآ میشد داستانش فرق می‌کرد

مپ ۴۰۰×۴۰۰ چهار برابر مپ ۲۰۰×۲۰۰ هست

که این خودش یه مشکل به حساب میاد

• سلام شیطونا هنوزم بیدارین 8o8o

باید نت قطع کنم‌ تا بخوابین :/:/

هر وقت میام فروم یا پست تکراری هست یا پست سرور قبل یا پست کلکل سرور های قبل ... واقعا چی نصیبتون میشه از اینکار ...

فعالیت تو بازی مهم تره یا فروم؟!!!

بازی هنوز نه جنگی داره نه پلنی ، من که چیزی ندیدم ...

واقعا با این همه کلکل ، حاشیه میخواین به کجا برسید؟

قبول کنیم هر 4 ساید دوست دارن برنده بازی باشن

هر ساید در راستای اهداف خود تلاش خواهد کرد تا برنده بازی باشه ...

ولی بهترین گزینه در این سرور برای جذاب شدن بازی اینکه که هیچ متایی صورت نگیره...

هر ساید برای پیروزی و اهداف خود تلاش کند..‌.

کتیبه زدن از ساید دیگه ممنوع نیست

خودتون بهتر میدونید خیلی راحت میشه دهکده هایی که در سایدتون زده میشه کاتا کنید

پس بهونه نیاریم فلان ساید اون کار کرد اون کار نکرد ...

بجای بهونه آوردن حرف های الکی به گذشته و کارهایی که سرور های قبل انجام دادین فکر کنید...

هر سرور چرا باید این چیزها تکرار بشه چرا واقعا چون خودمون نمیخوایم یه سرور جذاب کنیم چون عادت کردیم به همون کار های قدیم همون حرکت ها همون حاشیه ها همون کار های پشت پرده ... خلاصه .... بگذریم

هر ساید میتونه برنده بازی باشه اما سایدی که تلاش نمیکنه فقط میاد فروم نظر مینویسه چه انتظاری از برنده شدن داره؟

بازی هنوز ادامه داره تا موقع کتیبه ها باهم میبینیم کدام ساید بیشتر برای اهداف خود تلاش کرده است...

امیدوارم این سرور ، با بقیه سرور ها متفاوت باشه جذابیت و داخل بازی بیشتر باشه تا فروم...

موفق و پیروز باشید ...

شبتون خوش

Faster8)