نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• سلام. وسط دعاهایی که برای هم دارید میکنید اومدم بگم که ما حذف میکنیم به چند علت ولی علت اصلیش این بود که هیچکدوم ما حال بازی کردن رو‌نداره چه برسه به لیدری... واقعا نوشتم توتال میخوایم عین واقعیت بود. از اونجایی هم که سه به یک بسته شده بود (نه اینکه بترسیم یا چی... ما که سه به یک دوبار بردیم) دیگه واقعا تلاش همون موقع هممون رو میخواست. الان هیچکس حتی یه شیت حوصله نداره درست کنه. اگر سه به یک نبود ما میشستیم برای یه ساید دیگه واقعا دف می‌کشیدیم. کسی که نصف ساید دستش بوده ۴۰ تا اکانت برای اتحاد می‌کشید با هزارتا خواهش دفاع ساز مصری اومده. یا اون یکی که یه تنه یه ساید رو جمع می‌کرد میگه من هنوز حال ساخت اکانت ندارم 😂. یا اون پسر خوشگله که روزی سه ساعت باهم استراتژی میچیندیم از صبح پنج دقیقه تونستیم باهم حرف بزنیم. استراتژی حذف رو چیندیم. ما نیستیم.

پی نوشت. اکانت وگنس میمونه بزنید در حد یک دهکده. اینم بات زد 😅

سلام محمد جان

این که فاز گرفتی بازی سه به یک هست رو نمیدونم از کجا گرفتی ولی واقعا خودتون رو در حد سه به یک میبینین؟

سه به یک برای زمانیه یه ساید در حد سه ساید دیگه قوی باشه که بنده این پتانسیل رو توی هیچ سایدی نمیبینم.

نقل قول خودم (این که اول بیای بگی ما خیلی خفنیم حریف میطلبیم و غیره بعد ببینی اوه اوه اوضاع خرابه بری رو حذف یا بگی جاست فور فان بازی میکنیم مثال بارز بزدلیه! دو سرور رو ما سه به یک شد با افتخار جنگیدیم و باختیم ولی از بازیمون لذت بردیم).

هویت ساید جنوب غرب همیشه همین بوده ما برای برد بازی نمیکنیم برای لذت بازی میکنیم یه سرور لابی کردیم بردیم سرور بعد پلیر ها نیومدن گفتن خاله بازی شده!

میدونی خیلی ارادت دارم بهت پس چیزایی رو که میگم به دل نگیر

بیا لات کوچه خلوت نباشیم محمد علی جان، بیا بزدل نباشیم محمد علی جان

ما یه سرور دو به یک کردیم طرف ترسید رفت با متامون رفتیم تو جنگ با اینکه میدونستیم خیلی قویتر از ما هستن و باختیم خدارشکر فروم آرشیو داره

مرد جنگ باش، باتت رو ران!

چون گفتن سرور قویه اومدیم وگرنه ما لات کوچه خلوت نیستیم ما دنبال جنگیم چون مرد جنگیم، مرد جنگ باش.

اگر ترست اینکه سه به یکه ما این قول رو بهت میدیم سه به یک نیست چون در حدی نیستین که سایدا بخوان روتون سه به یک کنن!

ما که با هیچ سایدی متایی نداریم حتی صحبتی هم نکردیم والا!

در کل اگر دوست داری بیای سرور خلوت باشه بات رو ران کنی وین بگیری ببری برو سرور بعد بیا و دفعه بعد پشت لندکروز با پراید نور بالا نده به آیینش نمیرسه.

خیر پیش داداش!

پ ن: نداره

پ ن: چرا چرا داره! رو ما سه به یک کنین ممد علی نره :D

با احترام

پارسا

• اون همه هارت و پورتی که داشتی چیشد ؟؟

ی سرور نتونستی با نفرات کمتر تحمل کنی ؟؟

رو اس ای 3 به 1 کردید ما حذف نکردیم تا آخرش هم بودیم ، باختن چیزی از آدم کم نمیکنه

ولی خب بحثه چیز دیگست

تغییر جنسیتت مبارک باشه خانمه وگنس

خیلی بهم بر خورد. ولی خانم وگنس قشنگ بود همه قبلی ها یادم رفت دیگه بهم بر نخورده. پنج وین پشت هم سخته هضمش...

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• بله ایشون درست میگن

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

• نقل قول خودم (این که اول بیای بگی ما خیلی خفنیم حریف میطلبیم و غیره بعد ببینی اوه اوه اوضاع خرابه بری رو حذف یا بگی جاست فور فان بازی میکنیم مثال بارز بزدلیه! دو سرور رو ما سه به یک شد با افتخار جنگیدیم و باختیم ولی از بازیمون لذت

با احترام

پارسا

پارسا جان من اول پستت رو خوندم رسیدم به این فهمیدم دادی دنده ۱ قراره تا دنده ۶ تخریب و توهین و بی احترامی رو و جا کنی دیگه بقیشو نخوندم. ایشاله که شما یا جنوب شرق به توتالی آرمان ببره یا پرهام صد کنه سرور بعد به ما گلد شیرینی بده... ولی واقعا من نه اعلام آمادگی پستی گذاشتم و نه توی پست سرور چیزی گفتم. در حد یک خط نوشتم.

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام حالتون خوبه فک نکنم کسی منو بشناسه تو این سرور ولی خواستم ی چیزی بگم درمورد رفتن وگنس

حاجی من بهت حق میدم بری والا منم اس دبل رو میدیم اینجوریه مانی هم ان دبل رو گرفته ممد نوب امیر کیلر مجید اس ای منم درمیرفتم:D

چندسال پیش بود یادم نیست کدوم سرور اس ای بودم با علی کینگ اس ای شمال متا کرده بودن غول غول حاجی ما نه رفتیم نه حذف کردیم نه ترسیدیم

این سرور بری دیگه ابروت هم میره نرو داداش پیشمون بمون:rolleyes:

پ ن: خدا لعنتت نکنه مجید پرشیا

• دوستان داستان رو انقدر بزرگ نکنید محمد علی انقدرم شخصیت خاصی نیست

تروریست خودشو با مولتیاشو با هم فارم کرده

براش احترام قائلم مثل خیلیای دیکه رفیقمه

از نزدیک دیدمش و دوست شدیم

تو دات کامم گلد میزنه رنک زیر 5 با دف و رید خوب میگیره کار هرکسی هم نیست

ولی میخواد بره با یک خدافظی خوشحالش کنید

مستعمرین شمال رو بفرستین خونه هاشون

که اگر اس ای روسیه باشه اینا انگلیسین

یک عمر پلیر ساید های دیگه رو به واسطه گلد و وی پی اس بردن شمال شرق

حالا اقا مجید پرشیا رفته جنوب شرق

مشتی علم میکشیدی در شمال شرق

تریدر چادر شگفت انگیزان داره 😅

پارسا سوییفت و تیمش تو استارت درخشیدن

و چه بد که نتیجه ماجرا این شد

که عده ای دیدن رنک غارت و همر و پاپ

از کف رفته و کوچه ها کمی شلوغ تر شده

پارسا جان خسته نباشید میگم بهت

پ.ن: وسط این پست یه تلفن بهم شد

که اعتبار عده ای برام زیر سوال رفت

پ.ن: شمال شرق مرکز چادری های چیریکی

پ.ن: شمال شرق استاد متا زیر خاکی

پ.ن : شمال شرق زارت

پ.ن: اینا قدیمم که اقا مازیار لیدرشون بود

از آمرداد رفتن بالا گنده شدن

قبلش دفساز شخصی اشکان فریدام بودن

شب شیخ

• پ.ن: راند بعد یه 100 میلیون هم بذار رو 100 میلیون دیگه با 200 تا بیا ببینم اکانتت کتیبه هارو میبینه یا نه. هررری

آقای نسبتا نامحترم، شما این ٢٠٠ تومن [فرضی] رو هم جور کنی باز هم محکوم به فرار هستی چون حتی مرد موندن و خوردن هم نیستی. حتی لیاقت شکست شرافتمندانه رو هم نداری. ما نیومدیم از NE بزنیمت که فردا روزی نگی ساید رو خراب کردن. چی شد هارت و پورت‌های راندهای قبلی؟ تا ما شدیم مقابل یهو وقت کم شد و بردهای پشت سر هم یادت افتاد؟

از دوستانی که تو صف حال دادن به ایشون هستن عاجزانه تقاضا می‌کنم بیخیال بشن تا ما با یک تیم ١٠ نفره بمونیم و ایشون با ٧٢ یار واقعی و بات نون‌خرش. ببینیم جرئت اینکه با اینهمه امکانات و پتانسیل یک ساید رو به روی تیم ١٠ نفره ما بایسته رو داره یا نه؟

پ.ن: لطف داری ایلیا جان. خبری ازت نبود نگرانت شدم :)

پ.ن: دوست داشتم برگشت مودبانه تری داشته باشم اما...

پ.ن: کنار قافله ماندن دلیر میطلبد / ز ترس، هم ره رهزن شدن شهامت نیست

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• درود بر دوستان خوبم.
    بعد از یه تایم یک وگنس درمیون توی فروم، ضمن تشکر ازش که داره با یه خداحافظی پوشالی، همه رو خوشحال میکنه، امیدواریم این خداحافظیش واقعی باشه،و زیر زیرکی در حال متا بستن با پرچمدارای ؟؟؟ نباشه.(داداش خدائیش فکر نکنی با توئم سربازززز.8o)
    وگنس جان دچار خود بزرگ بینی مزمن شدی که فکر میکنی 3 به یک شدن واست.:D(بچه ها خدائیش بگید 3 به یک شده، دلش شاد بشه.)
    خدا لعنت کنه موتوری که جنس قاطی میده به بچه ها.

5 قهرمانی متوالی یعنی 5 بار پشت سر هم قهرمان شده باشی.
    نه قهرمانیهای نداشته ات رو ردیف کنی بگی متوالی.خخخ

پ.ن1: مانی داداش خدائیش ازت دلخورم، بخاطر وگنس سرورای قبل با بقیه کل کل میکردی داداش؟؟؟!!! چرا آخههههههههههه؟؟
    پ.ن2: ادی واست سورپرایز دارم.خخخ
    پ.ن3: ممد دیابلو، دلمون واست تنگ شده. یه دونه ای.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• سلام خدمت همگی

سلام. وسط دعاهایی که برای هم دارید میکنید اومدم بگم که ما حذف میکنیم به چند علت ولی علت اصلیش این بود که هیچکدوم ما حال بازی کردن رو‌نداره چه برسه به لیدری... واقعا نوشتم توتال میخوایم عین واقعیت بود. از اونجایی هم که سه به یک بسته شده بود (نه اینکه بترسیم یا چی... ما که سه به یک دوبار بردیم) دیگه واقعا تلاش همون موقع هممون رو میخواست. الان هیچکس حتی یه شیت حوصله نداره درست کنه. اگر سه به یک نبود ما میشستیم برای یه ساید دیگه واقعا دف می‌کشیدیم. کسی که نصف ساید دستش بوده ۴۰ تا اکانت برای اتحاد می‌کشید با هزارتا خواهش دفاع ساز مصری اومده. یا اون یکی که یه تنه یه ساید رو جمع می‌کرد میگه من هنوز حال ساخت اکانت ندارم 😂. یا اون پسر خوشگله که روزی سه ساعت باهم استراتژی میچیندیم از صبح پنج دقیقه تونستیم باهم حرف بزنیم. استراتژی حذف رو چیندیم. ما نیستیم.

پی نوشت. اکانت وگنس میمونه بزنید در حد یک دهکده. اینم بات زد 😅

شاد باشید

مملی با وجود همه اختلافاتی که از سرور قبل با هم داریم امیدوار بودم حداقل این سرور راه درست رو انتخاب کنی

امیرحسین تریدر قبل از شروع سرور چندین بار بهت گفت برو یه ساید دیگه تا ما ساید رو جمع کنیم

با وجود موافقت مجید پرشیا و خیلیای دیگه با حرف امیرحسین، قبول نکردی و دوباره توی شمال شرق کنگر خوردی و لنگر انداختی

خیلی بهم بر خورد. ولی خانم وگنس قشنگ بود همه قبلی ها یادم رفت دیگه بهم بر نخورده. پنج وین پشت هم سخته هضمش...

5 تا وینری پشت سر همی داشتیم که همه براش از جون و دل مایه گذاشتند.

ششمین وینری پشت سر هم میتونست همین سرور باشه اگر پلیرهای همیشگی و دلسوز شمال شرق دوباره دور هم جمع می شدند اما دلیل این جمع نشدن حضور شما بود. به خاطر حضورت توی شمال شرق :

-مانی رفت NW

-مجید پرشیا رفت SE

-تورج و رضا و ... رفتن NW

-من ثبت نام نکردم تا اختلافات سرور پیش خدای نکرده باعث درگیری داخلی نشه

-تریدر هم به دلیل رجیستر نکردن من و پراکندگی پلیر های شمال شرق ثبت نام نکرد

شما که با اصرار به حضورت در شمال شرق باعث شدی پلیر های ساید پراکنده بشن و توی ساید های دیگه رجیستر کنند یا کلا بازی نکنند چرا قبل از اینکه حمایت اکانتت تموم بشه، گذاشتی رو حذف و داری میری ؟

شما که میخواستی قبل از تموم شدن حمایت اکانتت بری، همون موقع که بهت توصیه شد توی شمال شرق رجیستر نکنی بهش عمل می کردی تا شمال شرق یکپارچه دور هم جمع بشن و کسایی که سرورای قبل با خاک انداز جمع شون کردیم الان دیگه برامون کری نخونند.

حالا هم که گند زدی به ساید اگر میخوای حذف کنی برای همیشه از شمال شرق برو یا وقتی که به توصیه های هیچ کدوم از ما برای رجیستر نکردن توی شمال شرق گوش نکردی با ذکر نام اکانت توی سرور بمون و مثل مرد تا آخرش بازی کن.

امیدوارم که راه اول رو انتخاب کنید .

با تشکر

ادریس ناتار

• پارسا سوییفت و تیمش تو استارت درخشیدن

و چه بد که نتیجه ماجرا این شد

که عده ای دیدن رنک غارت و همر و پاپ

از کف رفته و کوچه ها کمی شلوغ تر شده

پارسا جان خسته نباشید میگم بهت

عشقی پرهام جان بخدا اگر میدونستم انقدر ترسو ان با فشار نمیومدیم :D

تخریب و توهین و بی احترامی رو و جا کنی

تخریب بله ولی توهین خیر! همچین جسارتی نمیکنم اگر منظورت بزدل هست که میتونی به فرهنگ نامه مراجعه کنی

بزدلی یا ترسویی (به انگلیسی: Cowardly, Cowardice)، حالت شخصیتی‌ای است که در آن ترس و نگرانی در انجام کاری یا گفتن سخنی وجود دارد از این لحاظ که آیا آن کار یا سخن چیزی درست، خوب و به‌عنوان کمک به دیگران است یا خیر. این حالت شخصیتی در مقابل دلیری قرارمی‌گیرد. به‌عنوان یک برچسب، غالباً از واژهٔ «بزدلی»، برای نشان کردن این شخصیت و به چالش کشیدن آن استفاده می‌گردد.

ولی واقعا من نه اعلام آمادگی پستی گذاشتم

پست مربوط به اعلام آمادگی ;)

اینجاست که میگن جدی میفرمایید؟؟؟؟؟

ماورای باورهای ما،

آنجا دشتی‌ست...

تو را آنجا خواهم دید.

این دشتی که میگی کجا هست لوکیشن بفرست بیایم اونجا رجیستر کنیم :D

صرفا اینارو دارم میگم به این خاطر که هم عصبیم چون به عنوان سرور چهار سایده پر کیفیت اومدیم و اینکه نری سرور بعد بیای بگی آی نفس کش! نور بالا بدی باز!

خیالت راحت سرورهای بعدی نیستیم زندگی داریم بابا این سرور ام اگر اومدیم صرفا بخاطر شاخ بازی درآوردنتون بود مردش هستی وایسا نیستی برو دشتت در ماورای بودنت متصور راست و چپ شو

پ ن: یادش بخیر زمانی که پلن میومدن رومون میزدن ما رو پیام میدادیم ماشلا زیبا بود! ایشالا دفعه بعد ما میزنیم!

پ ن: این حرکت دژاوو ای از زئوسی ها شد برام! برای شما هم آشنا نیست؟

با احترام

پارسا

• ماشاالله هم کیفیت بازی از زمان ما پایین اومده، هم سطح کل‌کلهای انجمن. یعنی یه سری یه سور زدن به «فهم اولیه».

پسرجون، یاد بگیر سر کینه و عقده شخصیت از افراد سرورهای قبل، به همه بازیکنان فعلی یک ساید توهین نکنی. تو که نه بودی و نه به سنت قد میده نه به سابقه تراوینت، اینجوری هم که مشخصه از وقتی بازی کردی باختی و سوختی و ساختی و برنده شدن بقیه رو شاهد بودی و کینه به دل گرفتی. صرفا واسه این که بدونی، "آقا مازیار" که میگی، لیدر 3دات بود، و قشر زیادی از شمال شرقی‌های فعلی نقطه مقابل ایشون و رفیقت وگنس بازی می‌کردند. نتیجتا؟ آفرین، یا لفظ نیا جلو بقیه، یا از بزرگترهای سایدت سوال کن کی به کی بوده که رندوم اسم نپرونی.

زارت و زورت هم نکن کف فروم به قواره‌ت نمیاد، چادری چیریکی هم اون خانومیه که رو آواتارت گذاشتی : ))

• سلام و عرض ادب خدمت تمامی پلیر ها و بازیکنان

در ۴ ساید

منم تو اس ای پلی میدم کنار حسین مون

خواستم بگم ... در جریان باشید ...

خیلی جالبه آرمان ک زنگ زد بهم یهو لرزیدم ب خودم هاااا ولی گفتم نه بابا جواب بده عمرا بخواد بگه بیایید تراوین پلی بدیم

خلاصه شو بگم جواب دادم و به واسطه الان اومدم اولین پست و تو فروم بزارم ...

گذاشتم .

حس جالبیه تو این سن میخوام بازی کنم : دی

حسین ک زنگ زد پشت بندش گفت تراوین حول و هوش ۱۵ مین فقط خندیدیم دوتایی

گفتم بیخیال ولی گویا تو خون مونه :evil:

هرکی هم ک بخواد جلمون وایسه جای دیگمونه :P

جدا از شوخی بلرزید ب خودتون ک ممد کینگ بالا هم تو جنوب شرقه ... <3

پ.ن ۱؛

۶۹۹۶ ۶۶۹۹ ۹۹۹۶ ۶۹۶۹

شماره کارت نامعتبره ...

پ ن ۲؛

دروغ نگم زیاد نخوندم فروم رو یکی بیاد بگه چ خبره ... ;)

• پسر جون الان تو محمد رضایی؟

چون ما از اسپارتان محمد رضا فارم و نوب کببر رو میشناسیم که چند سال با گلدای عطا بازی کرد و هیچی نشد

همونی؟ همون که با گلدم همر کشیدن بلد نبود؟

پسر جون؟

چی‌ میگی خدایی ؟

۶ ساله مدال ۱۰ سال رو پروفایله

اگه محمد رضایی باید بگم آب قطع است

تو و محمد سکولار از دسته بزرگترین بی استعداد های تاریخ تراوین هستین

فاز سن و سال هم بر ندار

پرینتر رنگی داریم ما

پ.ن : مخاطب من مشخص بود

اونایی که وعده گلد و ... دادن تو این چند سال

کاری با آی آر و تری دات و ... ندارم

ضمنا شخصیت مازیار تندر در بازی

از سروری که متا زیر زمینی با آمرداد بستن

زیر سوال رفته

پسر جووون

درست صحبت کن که داستان نشه برات

من اعصاب اونایی که تو سرور‌ های واقعی هیچی‌نبودن الان افسانه شدن رو ندارم

برو بگو‌ بزرگترات عادل و محمد بیان

مخاطبت من نیستم

شما بازیت به خادمی میخوره

مثل خادم بزرگ ....

• گفتم بهت که، به قدمتت نمی‌خوره منو بشناسی. پستتم حرفمو تأیید کرد: رو شناسایی اشتباهت، 60 خط واسه دشمن فرضی که من نیستم و حتی بزرگترهاش که من نمی‌شناسم رجز خوندی. محمدرضا این وسط کیه خدا می‌دونه 😂

راهکار؟ وقتی تهش میخوای بیای بگی «مخاطب من مشخص بود»، از اولش یاد بگیر ننویسی «شمال شرق فلان»، که کل یه ساید نشه مخاطب حرفت. صحبت منم پست قبلی همین بود.

در مورد شخصیت مازیار تندر هم اتفاقا باهات موافقم، زمان ما هم که روبرومون بود زیر و رو می‌کشید و زیرمیزی حرکت می‌زد😁 ولی همین که واضح و فارسی بهت میگم طرف روبروی ما بوده، بعد تو میای به اون تیکه می‌ندازی که با من کل‌کل کنی، بازم مهر تأیید حرف منه که شما کلا داری شوتِ وارونه می‌زنی :))

صحبت دیگه‌ای بود تو خصوصی در خدمتم.

امیر Sp

• در مورد حذف تیم شمال شرق

بنظرم مساله داخلی خودشون هست هر تیمی هر زمان سرور میتونه بحضورش در هر سرور خاتمه بده

قطعا این مساله اگر عملی بشه چون شمال غرب صرفا و قطعا قصد درگیری با شمال شرق رو داشت یا در سیاست هامون تجدید نظر میکنیم و هدفمون رو تغییر میدیم یا هر تصمیم که دلمون بخواد میگیریم

پست ها رو خوندم بیشتر خنده ام گرفت

همدیگرو نمیشناسیم یا تا حالا با هم بازی نکردیم ؟

کدوماتون تا حالا حذف نکردید ؟!

کدوماتون تا حالا وسط سرور ول نکردید ؟!

قراره کلا راجب به سرورهای قبلی صحبت کنیم ؟؟ ما که برنده بودیم بهمون هم خوش گذشت !! هر کسی هم علاقه ای داشته باشه میره میخونه فقط صرفا و صرفا جهت یادآوری عرض میکنم

سرور پیش آقای وگنس در جنوب غرب تشریف داشتند تونستید بزنیدش؟؟ دفی هم ارسال نمیشد براش از شمال شرق

با احترام به هر دو ساید قبلی سرور گذشته با خاک انداز جمعتون کردیم خود من یه هفته زمان گذاشتم قانع کنم واندر های جنوب شرق کلین و چیف نشه به حریف احترام بزاریم

یا واندرزن دیابلو چون کل تیمش پاشیده توی شمال غرب تنهاست رو با اون همه توهین و کل کل نزنیم

این سرور هم اگر قرار به عدم حضور تیم شمال شرق باشه همون تیم قبلی سرور قبل شمال شرق دوباره کنار هم جمع بشند نهایتا بتونیدبند کفشمون رو گاز بگیرید

احترام پدیده ای است که باید خودتون به مخاطب القا کنید که براتون لحاظ کنه تا اونجایی که من دارم میبینم نه واندری صد شده نه متایی تشکیل شده نه سایدی پیروزی خاصی بدست آورده فقط یک ساید از حضور انصراف داده اون هم تازه اگر انصراف بده

پیشنهاد میکنم هر ساید لیدر و سخنگوش رو داخل فروم معرفی کنه بتونیم بفهمیم این پست فلان پلیر نظر شخصیص هست یا نظر سایدی

خدا رو شکر هم که هر سه تا ساید باقیمانده هدفشون جذابیت بازی هست یا لا اقل ادعاش رو دارند ایشالا خاله بازی و .... نداشته باشیم

و من الله توفیق

• ایرادی نداره مهرشاد قول میده ناراحت نشه همینجا حرف بزنیم

اخه این دوستان از ابتدا اسپید ترا ادعای پدری و پدر بزرگی‌شمال شرق رو می‌کنن

ما خودمونم یه تایمی شمال شرق بازی کردیم

خیلی از همبازیای اون سرورمون مثل

سپهر گرین من و مانی پارتیزان و افشین منتال

هم اکنون این فروم رو میخونن

با ایگلز هم‌یک سرور پلی دادیم

اما‌اینجا اسپید تراست و شما برو فروم های سرور پیش رو بخون ، اون وقت متوجه میشی که مخاطب بازیکنای شریف نیستن

کسایی هستن که به خاطر اینکه الان ببان حرف از وین های پشت سر هم بزنن

هر کاری کردن

• سلام تنها سروری که من لیدری کردم تریدات رو سرور 8 بود

با ان ای بستیم کسی که زیر رو رو کشید ان ای بود نه ما

در مورد زیر رو رو هم برو از بزرگترهای اون سرور بپرس که حتی امار همری که خلاف توافق از سمت ما یکی از بچه ها لانچ کرد رو اس ای رو کی داد به لیدرهای اس ای که دف کنن چون حرف زده بودیم و پاش واستادیم برو بپرس سر یک حرف فریار بخاطر احترام به حرفش در حالی که بسته بودیم با اس ای که دو ربع دیگه رو شخم بزنیم کی باعث شد حرف رقیبش شهید نشه

اون پرهام رنگی اگه حرفی میزنه چون تو حدی نیست که جواب بدم به سبابه پای چپم حساب میشه اما امیرجان تو همین فروم یا زیر و رو کشیدن من رو براش مثال میاری یا مثل مرد عذرخواهی میکنی در غیر اینصورت مشخص میشه با اون پسره رنگیه هیچ فرقی نداری

منتظرم