نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• خب به پایان آمد دفتر این سرور هم

امیدوارم حکایت دیگه باقی نباشه

تبریک به متای ان ای اس دبل

حاصل کار منم پای اکانت دیابلو یک همر جنگی دهکده راسخ بود با یک بار لانچ روی نوپو، برگشت و لانچ توی پلن بعدی و بعد هم لانچ روی واندر فیک ان دبل

همری که به خاطر رضا راسخی کشیدم که در کنارمون نبود این سرور به خاطر از دست دادن پدرش، امیدوارم خدا بهش صبر بده و این سبکی خواستم یادش باشم.

و همر واندرزن دهکده سورنا

که ازش راضیم به جز بحث کاتاش که میتونست بهتر ازین باشه، و باید کارگاه رو زودتر استارت میکردم.

از روز ۸ به بعد رنک ۳ سرور بود، و بعد از دیوار شدن رمر دیفالت اکانت کلاسیک، رنک ۲ بود تا ۱ روز قبل از لانچ که رنک ۱ شد (البته قبل از این هم یه مقطع کوتاهی بعد از کتیبه ها رنک ۱ شد ولی باز به خاطر لاست ۲ شده بود) رقابت خوبی بود با همر رنک ۱، تبریک میگم به رنک ۱ فعلی، برام جالبه بدونم لاست میداد یا مسئله شارژ بود و یا کلا شاید هونه نمیدونم.

هیرو هم لطف کرد یه مقدار خرت و پرت نیزه اسکات دلاور آورد و 2023 هم حک شد روی همر، شناسنامه دار شد.

• با سلام خدمت تمام دوستان تراوینی عزیز

در ابتدا تبریک میگم به بچه های شمال شرق و جنوب غرب بابت بازی خوب و همدلیشان در این سرور

یه تشکر ویژه هم از بچه های تیم خودمون که واقعا خیلی زحمت کشیدن رو اکانت ها

۱- امیرمون عزیز که واقعا نیروی جوون تیم بود و اکثر زحمات روی دوشش بود .

۲- ابی عزیز که یه تنه خودش یه ساید هست

۳- محسن روانی عزیز که با وجود شرایطش خیلی کمک بود و بمب روحیه برای تیم بود

۴ - فلفلی عزیز که بعد از اینکه زن گرفت دیگه در حد فلفل سیاه هم تندی نداره :دی

۵- آرش عزیز که زحمت شب های اکانت ها رو میکشید .

۶- ایلیا عزیز که هر وقت حوصله اش سر میرفت میومد مزدورهای دفاعی رو خفت میکرد :دی دقیقا اتک هات رو اکانت فلفل و امیرمون حکم همون کلیپ که برات فرستادم رو داشت

و تشکر اصلی از مملی وگنس عزیز که این مدت غرغر های منو خیلی تحمل کرد

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• این داستان فستر در تنگ نا

فستر حس ندارم من کلین میکنم خودت خودت صفر کن مرسی

این برگشت یه بار دیگه زدیم به جنگ

گفتیم که این سری دیوار میکنن

اخه سلطان ای احمق باز قهار ای سوپر پلیر تایم نمیبینی من نوب با رم زدم جنگ جابه جا میکنی جاخالی میدی :(:(:( حجم همرم که داری

بعد نمیبینی من کتیبه احمق دارم خودم جنگ یونیک نمیکنم بعد جنگ کوچیک میخوام چیکار اخه :D:D:D

اگر ناراحت نمیشی الان همر برگرده رو میزنم بهت با رم هم میزنم اگر دف نداری نامه بزن جای دیگه رو بزنم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• اول یاد بگیر کاتاهاتو تک هدف بزنی رو واندر بعد پلنر شو

دیر گفتی سامورایی زده :)))

با الگو برداری از حضرت ناتاره فکر کنم

اینارو سرور بعدی میشه با بات لقمان پیدا کرد؟ بندازیم زیر رید با ۲ تا گرزی یا نه!؟ البته اقامت دیوارو باید بزنیم قبلش.

• از اونجایی که من با بازی کثیف مخالفم

افشا میکنم که مملی آمار مرتاض رو به تیم لیدری se داده

اخه کدوم نوبی وقتی واندرزن کشیده با 19 کی کاتا

شروع میکنه به ساخت 4 کی رمر برایه جنگی کردن و خفت زدن باهاش

تازه 12 ساعتم تو راه باشه و نه دفی بیاد نه گرزی بک بشه!

• من که وااالا بی خبرم گردن نمیگیرم

یه شات دیدم و باورم نشد گفتم فتوشاپه

دیگه با لفظ اسکول خودتونید رفتم لاگین کردم و تاپ هجوم رو دیدم، دیدم نه واقعیه انگار

اون قسمت بی شرفی هم با دوستان خودتونی دیگه!؟

امیدوارم البته همر موناکو ولف وال استریت این میون نباشه، چون خیلی دوست داشتم حجم همرشو ببینم با این حجم ادعا!

• پ.ن اخر: من هیچکدوم از تارگتهایی که تورین زده رو گردن نمیگیرم. هرکی زد ناز دستش :))

این یکی رو من گردن میگیرم. اخرین همرمون هم لانچ شد.

همر جنگی ما که در اواسط سرور به درخواست ساید تبدیل به واندرزن و کاتا شارژ شد. به صورت تک موج روی مرتاض تارتاروس لانچ شد

• این یکی رو من گردن میگیرم. اخرین همرمون هم لانچ شد.

همر جنگی ما که در اواسط سرور به درخواست ساید تبدیل به واندرزن و کاتا شارژ شد. به صورت تک موج روی مرتاض تارتاروس لانچ شد

اون موشهای بدبخت چه گناهی کرده بودند

اونا رو هم بک میدادید برند سر خونه زندگیشون😂😂

• سلام به همگی.وا ویلا چه خفتی زده شده .

همری تو شمالشرق باقی مونده ؟؟؟!!!!!

Varمیخواد بفهمیم آمار دادن یا اینکه یه حرکت تمرین شده بوده;(;(^^^^^^

یه خسته نباشید به همه دف سازا و همر سازا مخصوصا دیابلو عزیز.

پ.ن.یه همر تو ان دبل بود با اون ادعا یه خط نتونستن بندازن روش ولی سرور پیش تو کل متاتون یه همر بود ......

• یه ۲ ماه به ان دبل و چوکور میگفتن مزدور مزدور

الان مثل اینکه گلدارو یکی دیگه گرفته

مزدوری ها جای دیگس!!!

بنازم به این تدبیر و خرد

حالا واقعا اس دبل استاپ نمیکنه تا ان ای بهش برسه!؟

یه ۱۵ لول و ۴۰ ساعت تایم ساخته این حرفارو نداره دیگه

اگه اشتباه نکنم

#ما هم ازین مدل وینا میخوایم

# اصلا کی گفت نریم اس دبل پیش مملی و بریم ان دبل!؟

# نوری چرا لانچ نمیکنی؟

# نوری چند حالت داری انتخاب کن:

یا میتونی بگی همرم بین همین خفتیا بوده

یا صبر کنی همرت یکم تپل شه شاید بعد لانچ کنی

یا صبر کنی سرور تموم شه بگی یادم رفت لانچ کنم خواب موندم

# منتظرم

• من هنوزم هنگم خدایی

ولی به احتمالا اس دبل داشته برای ان ای لیست فارم میزده

زمین گرده

وقتی از لیست فارم زدن حمایت میکنی

یه روزی لیست فارمتو میزنن

سیاه سفیدش‌کن بده بره

یکم از مملی یاد بگیرید ، سرور نرمال واندر مرکزی اس ای ۱۰۰شد ولی مملی شمال شرق‌رو پیروز‌میدان اعلام کرد ، چرا چون متا بود

حسادت نکنین به اس دبل

ما خودمون واسه ان ای لیست فارم میزنیم

متای برابری و برادری :))))))) نده ۲ _ بده ۸

• از اونجایی که ما بیشرف نیستیم برا ان ای وقت گذاشتیم و خودمون هزینه کردیم مخالف بودیم گفتین باید تو خاکه NE صد بشه

سلام دوست عزیز میشه یه تعریف از شرف و بی شرفی بکنی تا بقیه هم یاد بگیرن و فیض ببرن ؟

اینکه بخوای بزنی زیر حرف و قول و قرار میشه شرف داشتن ؟

من نمیدونم جریانتون چیه یا چه اتفاقی افتاده بینتون ولی این جمله ای که نوشتی اگر واقعا میخواستی اینکار رو بکنی عین بی شرفی هستی .

بذار برات یه داستان بگم تا یکم چیز یاد بگیری بچه جون

در روزگارهای قدیم مردی سواره داشت از بیابانی رد میشد که شخصی بد حال رو دید از اسب خود پیاده شد برای کمک کردن به اون شخص که از قضا اون شخص دزد بود و اسب رو دزدید وقتی داشت با اسب فرار میکرد صاحب اسب فریاد زد که فقط برای کسی نگو که چگونه اسب را دزدیدی چون اینگونه جوانمردی و کمک به دیگران از بین میره .

حالا اگر تو هم اینقدر بی شرف بودی که میخواستی همر رو واندر متا بلند کنی که مثلا واندر خودتون صد بشه دیگه نیا تو فروم داد بزن چون باعث میشه دیگه اعتمادها برای متا از بین بره .

اگر واقعا قصدت بلند کردن همر رو واندر متا بوده که بی عرضگی از لیدرهای سایدتون بوده که خودشون نزدن همرهات رو بپرونن

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• خفت نجومی رو مرتاض چیزی نیست که برای پلیرای حرفه ای تازگی داشته باشه.

ولی خب دمش گرم هرکی بود سرورو ترکوند.

فکر کنم این بزرگترین خفت تاریخه :))

مرتاضشم ما بردیم

تا 3 به 1 نگیریم اروم نمیگیگیرم؟

پ.ن: مجید کمر همت بستن ***نیت کنن

• این یکی رو من گردن میگیرم. اخرین همرمون هم لانچ شد.

سلام به شما دوست عزیز .

واقعا حال کردم از نحوه بازیت .هم حال کردی از بازی .خفت زدی صفر کردی کتیبه زدی همرهم کشیدی.

به جز شما ایلیا و ادریسم عالی هستن.

از اونورم میگ میگ (ادریس ناتار همونی که بهش کتیبه نمی‌دانیم ^^ شوخی)هم عالی بود یه عمر هم ازش بیاد بیرون تکمیل میشه کارش.

بقیه ناراحت نشن همتون خوب بودین مخصوصا برنده سرور