نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• و این سرور ان ای به نظرم فارغ از چند پلیر خوب، بقیه متوسط بودن و کمیت بالااااا و کیفیت پایین بیشتر به چشم میخورد

دیابلو جان

حریفی که بهش باختی رو نباید سعی کنی ضعیف جلوه بدی. اونم حریفی که بارها و بارها بهش باختی.

اینجور مواقع بهتره بگی: ما تلاشمون رو کردیم ولی بهرحال نتیجه ای که میخواستیم رو نگرفتیم.

اینو یه جا یادداشت کن سرورهای آتی که جلو این تیم بازی کردی به کارت میاد حتما.

یه حسی بهم میگه همری که با قبضه کردن تنها جنگ آموز متا ساختی رو در نهایت روی یک واندر فیک با مثلا دو میلیون دفاع لانچ میکنی (از ترس اینکه با گزارش "به شگفتی جهان آسیبی نرسید" مواجه نشی)

• پیش بینی اقتصادی: شمال شرقیای عزیز بزودی لوح قانون قراره گرون بشه ، تا میتونید بخرید انبار کنید.

.صادق پارتیزان بسیار پلیر قابل و محاسبه گری هست به نظرم که اگه از کسی میخواستم مشورت بگیرم قطعا اولین نفر صادق بود.

به خودت رحم کن در مورد مسائل اقتصادی ازش مشاوره نگیر

و در آخر پای یه دونه از گرزی های منم نتونستین گاز بگیرین، شما بگین دیابلو رو زدیم ما هم میگیم باععشه :))

البته چرا نوری موفق شد، در عملیات عجیبی، پای یکیشونو گاز بگیره، بهش تبریک میگم :))

باور کن پریروز داشتیم در مورد اینکه واندر مرکزی SE رو کلین کنیم و چیف کنیم صحبت میکردیم یکی از بزرگترای جمع که خاطرش خیلی عزیزه گفت زشته رقیب سنتی هستن احترامشون رو نگه دارید ما هم به حرفش گوش کردیم وگرنه زدن تو که زنگ تفریح بوده برامون

به سلطان مدیریتتون بگید با یه جنگ یونیک و یه جنگام و 5 پلیر 2 ایکس 6 تا ساختیم لول

آدم ۱۰ تا همرم بکشه ولی جنگ یونیک رو ازش بزنن فایده نداره

ایشالله آرمین یک در دنیا و هزار در آخرت خیرشو ببینه که گذاشت مولتیاشو آپ کنی و یه رزومه ای داشته باشی

پ ن : مخاطب خاص تو روحت میگی ضعیف کشی نکنید بعد صاحبش میاد میگه یه دونه گرزی هم نتونستید بزنید ازم

• آدم ۱۰ تا همرم بکشه ولی جنگ یونیک رو ازش بزنن فایده نداره

ایشالله آرمین یک در دنیا و هزار در آخرت خیرشو ببینه که گذاشت مولتیاشو آپ کنی و یه رزومه ای داشته باشی

خدایی نمیخوام بی ادبی کنما ولی

هنوز نفهمیدی یا خودتو میزنی به نفهمی؟

میخوای پیام رو کنم به ارمین گفتم ببریم مختصات بالا جنگ یونیکو گفته نه پایین خوبه یا میخوای باز ادامه بدی :دی

پ.ن: پست موقت پاک کن ادمین.

• سلام تبریک میگم بهتون بازی رو بردین

SE

اکثرا گذاشتن رفتن من موندم چند نفر دیگه چند روز دیگه ما هم بار بندیل میبندیم میریم...

شما که هیچ کل سایدتون این همه ادعا دارین این همه میگید میزنید... بعد میگین واندرمون چیف میکنید خب حرفی نیست اما میخوام بدونم یه درصد مرد هستین حرف میزنید سر حرفتون بمونید؟!!!

بیاین واندر ما رو چیف کنید ...

من که هیچی ازتون نمیبینم ...

فقط پژ عالی رویای خیالی...

خطاب به کل ne به خطاب به توتال و ne و sw

حرف میزنید مرد باشید عمل کنید اگر مردش نیستین حداقل خاله های خوبی باشید فروم نیاین اینقدر

ادعا نکنید یه شما که از اول سرور تا امروز فقط حرف و شایعه درست کردین... من نمیگم کتیبه نزدین نقشه نزدین واندر نزدین زدین اینها قبول اما اینکه میگین میاین واندرمون چیف میکنید یه حرف دیگه اس...

مردونگی میخواد وجود میخواد...

اگر واندرمون زدین چیف کردین نوش جونتون

من اکانتم میدم بهتون ...

اما اگر نزدین یه ذره مرد باشید دیگه تو فروم اینقدر دروغ نگید اینقدر شایعه سازی نکنید اینقدر ادعا نکنید

من یکی خنده ام میگیره از این حرفهای تکراری الکی...

تریدر تو که هیچی نیستی تو این بازی من ازت هیچی ندیدم و انتظار ندارم ...

پس هیس...

Faster8)

• دوست عزیز

دیابلو جان شما سنت و تجربت خیلی بیشتر از خیلی پلیر های این سروره به نظرم رفتار حرفه ای تر این بود که پست آخرتون رو با همون تشکر ها تموم کنید به نظرم خراب کردن یه ساید با دو تا جمله خراب کردن خودتون بود

انشالا در سرور های آینده کیفیت بالا رو بتونیم از ساید شما ببینیم که بازی به ما هم بچسبه

ارادت

سلام این حرفت منطقی بود

بهتر بود پست تشکر و کل کل جدا باشه

توی گزارش پست از ادمین خواستم ادیتش کنه، ولی حالا دیگه با هم مرج شدن

اگه بازی پر هیجان میخوای، خیلی راحت میتونی کمتر مولتی بکشی، پست های ۲ هفته اول هست که رید به چه شکلی بوده، همه تقریبا یکسان بودن و ان دبل بالاتر هم بود، ولی با ورود رید مولتی بالانس بهم ریخت!

به نظرت برگ برندتون همرهای اول بازیتون بود توی درگیری ها یا دف حاصل از مولتی دف اکانت ها!؟

در مورد کیفیت و کمیت هم، چرا به خودت گرفتی، تو میتونی از دسته پلیرهای با کیفیت باشی، با هم پلی ندادیم تا حالا ولی به هرحال اونقدر کیفیت داشتی که دنبال خریدت بودن دیگه!

من توی بازی تعارف ندارم با کسی، خیلی از هم سایدی های خودمم بهشون میگم نوب :)) اگه درست پلی ندن!

ولی خب کسی که پوینت اتک روی ناتار مینازه و اون یکی پشت دستش به به کنان پست میزاره و وضعیت لانچاشو همه دیدیم، واژه ای به جز نوب برازندش نیست، حالا ۲۰۰ک رعد هم با رید اتومات بکشه، همون نوب خودمونه!

• اینکه هی مولتی کپ کاتا کنید که از فشار گندم دفو کم کنم

هی اسکات بزنید

هی کپ دفساز بزنید

هی اسکات بکشید که همر رو اونجا بخواین خفت کنید

هی اسکات بزنید ببینید دفش کم شده، ولی ببینید بیشتر شده

اینم جز تفریحات بود!!؟ :)))

یا یکی بهتون گفته بود بریم دیابلو رو بزنیم وگرنه من آروم نمی گیگگگیرم!؟

• تموم شد؟

پ ن: دو روز گشتم تو کاشان پیدات نکردم.چن روز دیگه باز میام پیدات میکنم پا....ت میکنم مرتیکه دو دره باز

زنگ جواب نمیدی واتس اپ ج نمیدی اینجا حداقل یه آدرس بزار مجید جولو خانواده پز دادم رفیق دارم تاجر مهمون نواز....

• پست های ۲ هفته اول هست که رید به چه شکلی بوده، همه تقریبا یکسان بودن و ان دبل بالاتر هم بود، ولی با ورود رید مولتی بالانس بهم ریخت!

درود

اتفاقا منتظره موقعیتِ مناسبی بودم که همچین حرفی زده بشه و پاسخ اش هم بگیرید...
    خداروشکر هنوز این سرور تمام نشده، شما هم بنظر میاد حافظه خوبی داری پس اگر دوستانت هم همچون عقیده ای (یا بهتره بگیم بهانه ای) دارن، براشون تعریف کن که پسفردا بامبول در نیاد؛
    همون 2 هفته پیش که اس ای شروع کرد ناتار های ما رو کاتا کرد، بخشی از رید ساید کم شد
    هفته پیش هم بعد از پلن NE روی کپ های SE، پلن گسترده ای مجدد برای کپ های NE تدارک دیدید که بخشی از کپ ها رو پروندید بخشی هم دیوار شدید...

عکسِ تاپ 10 قبل و بعد از پلن تون موجوده، هم من دارم هم قطعا دوستان تون
    نکته جالب اینه که بعد از خوردنِ کپ ها، کمتر از یکی دو روز دوتا از دفساز های SE که با کپ و پوش بشدت ساپورت میشدن بطور کامل از تاپ افتادن، اکانت miracle هم از تاپ غارت خداحافظی کرد و هم اکنون فقط اکانت Ronan از متای شما در تاپ غارت وجود داره که اونم دوستان اشاراتی کردن که ما اصلا کاری نداریم، ایشالا اونم تو بیابونای ته ساید فقط داره ناتار رید میره...

در مقابل بعد از جنگِ گندم و کپ ها چه اتفاقی برای ما افتاد؟!
    همونطور که همه میتونن ببینن و مقایسه کنن راید متای ما و خصوصا NE چون عمده پلن کپ ها رو روی NE اومدید شما، بشدت افزایش پیدا کرد و حتی یسری اکانت های جدید از متای NE - SW وارد تاپ شدن؛
    این نتیجه رایده مولتی نیست عزیز، نتیجه همکاری و همدلی ای بود که بعد از زدن انبار های ناتار ها و بخشی از کپ های ما بین بچه ها شکل گرفت و شبانه روز شروع کردن به کاتا کردن ناتار ها و غارت ناتار های جدید که با پاپِ بالاتر منابعِ بیشتر و بهتری رو به ساید تزریق می کردن...

شما خودتون هم میدونید که بهانه مولتی بازی و راید کپ این سرور جوابگو نیست
    شما به خوبی میدونستید راید اصلی ما از ناتار هاست و برای همینم هدف دار ناتار های اطراف بعضی اکانت ها رو میزدید
    پس بهانه تراشی نکنید...

NE Soldier

• خسته نباشید به همگی سرور جالبی بود با بدی و خوبی هاش از نظر من تموم شده.

ممنون از بچه های تیم تورین که هرموقع خواستیم سروری استارت بزنیم بچه ها فقط ساعت شروع و سایدو پرسیدن :))

مرسی از امیر، فرید، رضا، مهدی، میثم، نوید، ادی و خفاش شب (اقایی که نباید اسمشو بیاریم)

استارت تورین با هدف بازی جنگی زده شد ولی خب سرور انچنان فعال نبود چه ساید مقابل و چه ساید خودی.

به هر حال بازی در کنار رفیقا همیشه حس و حال خوب خودشو داره چه ببریم چه ببازیم بهونه ای بود برای دور هم بودن.

پ.ن۱: فرید امریکا خوش بگذره

پ.ن۲: خفاش شب مقر فرماندهیت رو پیدا کردم دیگه یکسره اونجا پلاسم

پ.ن۳: نوید کجایی دقیقا کجایی..‌.

پ.ن۴: مهدی این سرور شرمندت شدیم با وقت کم کنارمون موندی

پ.ن۵: رضا جان وعده دیدار ما EXCIDA

پ.ن۶: امیر اون بطری رو بردار بیار این سرور رو بشوره ببره

پ.ن اخر: من هیچکدوم از تارگتهایی که تورین زده رو گردن نمیگیرم. هرکی زد ناز دستش :))

• درود

پرهام جان بهانه که نیست ،

خدایی بهتر بودین

به قول ایلیا نقشه ام کامل‌میزدیم بازم حقمون نبود

این بحث به کنار

در‌مورد کاتا کردن ناتار و کپ و این‌چیزا ام اینور میگه اول اونور زده ، اونور‌میگه اول اینور زده :)

کلا هیچ وقت هیچ طرف گردن نمیگیره

پس اینم به کنار

برسیم به بازی ،

شما نگاه کن ، این بازی اوایل سرور قشنگ بود ، و زد و خوردای خوبی داشت ، زمانی که دف مولتیا و دفساز تخصصیا در‌نیومده بود

ولی دف میاد بالا با ناتار و غارت خودکار ، خود به خود پلن زدن حذف میشه یا باید بیاید ۱۰تا همر قطار‌کنی ، اگر دیستروی کنی میگن ۱۰تا همر زدی‌اگر دفاع شی میگی دفاع کشتی

به نظرم ۲تا عامل اصلی باعث خراب شدن و بی روح شدن بازی شدن ،

اول ناتار غیر استاندارد که نسبت به سرور های گذشته خیلی بیشتر منبع میداد و موقع اسکات کشیدن و دیدن‌گزارشا فهمیدم خیلی وقتی حتی منابع توش ظاهر میشه

دوم همین مولتی بازی‌که به ظاهر‌ قرار شد ۱۰تا بشه رید داد ولی از اونور ناتار رو زیاد کردن ،

اینکه اول بازی اطلاعیه اومد با هر سیستم فقط یک اکانت میشه ساخت باعث شد استارت بزنم.

۲تا چیزم حس کردم نمیدونم درسته یا نه ، یکی‌اینکه تولید امتیاز فرهنگی بیشتر بود ، یکی‌دیگه ام اینکه تعداد تخم ریزی ناتار بیشتر شده بود

این سرور کاتا کردن ناتار و کپ مولتی که ۲تا سرور بولد شده ، اگر در باقی سرور ها اجرا شه آیا واقعا دیگه میشه بازی‌کرد ؟

هر ساید پلنش این باشه ، همه هون کل فیدرا همر و کاتا واسه زدن ناتار و کپ مولتی ، ۴نفرم واندرزن بکشن ، یا علی مدد

• سلام

من هم نگفتم اس ای مولتی نداشته و رید نمیداده، از نقشه کوچیک اول بازی هم همه چیز مشخص بود

منظورم هفته دوم تا سوم و اختلاف فاحشش بود، غارت دو ساید شرقی نسبت به ان دبل!

در مورد کاتا کردن ناتار هم، ناتاری از سمت ان دبل کاتا نشده تا جایی که در جریانم، اتفاقا ادی و خودم کلی زمان گذاشتیم برا اک بادوم تا با رید ناتار به تاپ رید رسید، و خیلی از ناتارهای ان ای اول شوال های رومن ازش لینک میگرفت تا تیرانداز و رعدهای ان ای! با سرعت بیشتر و فاصله کمتر! انبارهای پرش زمان اسکات اینو نشون میداد.

در مورد کاتا کپ مولتی هم، باز ان دبل کاتایی نزد

فقط بعد از دیدن اتک روی کپ مولتی های ان دبل

خودم ۳ ۴ تا تارگت کاتایی که توی بیس بود لانچ کردم که سبز برگشت، و بعدشم هرجارو کاتا کردم که شاید ۱۰ تایی شد کلا سبز برگشت، پس حرکت عجیب غریب و سختی نیست، یکم تایم میخواست که تنهایی نمیشد انجام بدم!

در کل شما از عملکرد خودتون راضی هستین دیگه چرا شک می‌کنید!؟

با این وجود من از عملکرد خودم راضیم، کم کاری نکردم که بخوام آخرش ناراحت باشم

همیشه تک همر بودم، حالا به توصیه صادق یه جنگی طور هم کشیدم، که تجربه خوبی بود.

و کم کاری دوستان باعث شد به جای تمرکز روی بخش هجومی، ۹۹ درصد وقتم صرف دفسازها و جابجایی دف شد و فرصت کافی برای رسیدگی به همر و پوشش نداشتم.

حالا دوستان شما بفرمایند من تک جنگ آموز انداختم روی همرم، همرم رنک ۲۰۰ بوده با جنگام سعی کردم بکشمش بالا، ولی کسی که این حرفو میزنه قطعا از همر کشیدن چیزی بارش نیست یا داره حرف رایگان میزنه که در هر دو حالت فاقد ارزشه.

انشالا سرورای بعدی، ما هم بتونیم مولتی بیشتری بکشیم، در کنارش بیشتر وقت برای رید و دف بزاریم، پلیرهای یهویی و هلیکوپتری کمتری داشته باشیم، نتیجه قطعا بهتر میشه

به قول یکی از دوستان تیم جمع کردن کاری نداره، ولی وقتی تیم جمع کردین پاش وایستین! ایده آل گرایی رو بزارید کنار، کاری که شروع کردین رو تموم کنید، نه بقیه بیان بیس چیده شده شما رو جلو ببرن.

• برسیم به بازی ،

شما نگاه کن ، این بازی اوایل سرور قشنگ بود ، و زد و خوردای خوبی داشت ، زمانی که دف مولتیا و دفساز تخصصیا در‌نیومده بود

ولی دف میاد بالا با ناتار و غارت خودکار ، خود به خود پلن زدن حذف میشه یا باید بیاید ۱۰تا همر قطار‌کنی ، اگر دیستروی کنی میگن ۱۰تا همر زدی‌اگر دفاع شی میگی دفاع کشتی

درود عزیزم

دفساز تخصصی که با مولتیِ دفساز فرقش از زمین تا آسمونه آخه!!
    همونطور که یسری اکانت واندرزن داریم تو سرور، یسری جنگی، یسری ساپورت و... خب قائدتا یسری اکانت هم میشن دفسازه تخصصی
    از قدیم هم بوده
    همه ساید ها هم هستن، به اونا نمیشه خرده گرفت چون سبکِ بازی پلیر اونجوریه...
    ولی دف هایی که با بات و غیره بصورتِ صنعتی ساخته میشن بله، که متاسفانه این مورد هم تو هر 4 ساید موجوده

به نظرم ۲تا عامل اصلی باعث خراب شدن و بی روح شدن بازی شدن ،

اول ناتار غیر استاندارد که نسبت به سرور های گذشته خیلی بیشتر منبع میداد و موقع اسکات کشیدن و دیدن‌گزارشا فهمیدم خیلی وقتی حتی منابع توش ظاهر میشه

دوم همین مولتی بازی‌که به ظاهر‌ قرار شد ۱۰تا بشه رید داد ولی از اونور ناتار رو زیاد کردن ،

ناتار های این سرور خیلی بیشتر از سرور های گذشته بود این کاملا درسته
    اما نمیدونم چرا جزو نکاتِ منفی شما در نظر میگیرید!!
    اگر دفساز میتونه از اون حجم منابع استفاده کنه، پس قطعا همر ساز هم میتونه
    اتفاقا تعداده زیاده ناتار تو سرور باعث میشه راید کپ خیلی کارایی نداشته باشه و عملا هزینه اضافی محسوب بشه
    فقط کافیه روزانه برای بروز کردنِ لیست تون وقت بذارید، بعدش واقعا از هر کپی بی نیاز میشید...
    حتی اگر مثل من چکمه هم نداشته باشید :D

این سرور کاتا کردن ناتار و کپ مولتی که ۲تا سرور بولد شده ، اگر در باقی سرور ها اجرا شه آیا واقعا دیگه میشه بازی‌کرد ؟

هر ساید پلنش این باشه ، همه هون کل فیدرا همر و کاتا واسه زدن ناتار و کپ مولتی ، ۴نفرم واندرزن بکشن ، یا علی مدد

یه نکته اینجا از نژاد هون اشاره کردی داغ دل من تازه شد...
    نژاد هون واقعا باگ هست تو تراوین
    نژادی که همزمان همر و دف میسازه، سرعتش نزدیک به نژاد گول هست و ظرفیتِ غارت و تایم نیرو سازی توتن رو داره!
    خصوصا تو سرور های اسپیدترا که لیمیتِ غارت متاسفانه وجود داره، به راحتی میتونه جوابگوی همه نیاز های شما باشه

اما برای پلن ناتار و کپ که اشاره کردی
    خیلی راحت میشه جلوش رو گرفت، طوری که هرکس اولین مورد رو دید بلافاصله بیاد کف فروم اعلام کنه تا شروع کننده این قضیه رسوا بشه
    ولی جدیتی برای مقابله با این مسائل وجود نداره متاسفانه

کلا همچی توی سرور طوری برنامه ریزی شده که فقط تند تند تعدیل زده شه ، این بازی با این وضعیت جذابیتی نداره والا

چند ساله داریم‌میگیم ولی خب سود توی چیز دیگس

متاسفانه مربوط به این سرور نیست
    تراوین خیلی وقته که این شکلی شده
    هرکس پول بیشتر و زمان بیشتر داشته باشه برنده بازی خواهد بود...
    در مقیاس کوچیک اکانت، در مقایس بزرگ ساید

• دفساز تخصصی همیشه بوده ولی اینجا استارت دفسازیش از زمانی میخوره کپ مولتیا خوب بیاد بالا ، یا از غارت ناتار نامحدود

اگر غیر این باشه ، نه انقدر میشه فیدر زد نه انقدر میشه دف دربیاد ، اونم با جی بی جی اس!

وقتی این دف دربیاد پلن ها و زد و خوردای بازی حذف میشه و جذابیت از بین میره

من در‌مورد این سرور صحبت نمیکنم، جایی ام نگفتم ما نداریم یا شما زیاد دارید ،

به صورت کلی دارم نقد میکنم ولی انگار احساس کردین دارم دلیل باخت رو میگم :) اونو که تبریکشو از قبل گفتیم چند بارم در طول سرور اشاره کردم حقتون بوده ، شرایط برای همه ساید ها یکسان بوده

نکته عجیب که گفتین منابع ناتار رو چرا جز نکات منفی در نظر میگیرم !

احساس میکنم حرفای منو یا کامل نخوندین یا کامل‌متوجه نشدین

اصلا این حجم از دفاعی و همر برای ۱۰۰ ۱۵۰تا پلیر سرور خیلی فضایی میشه و منطقی نیست، از کجا درمیاد؟ از ناتار، از مولتی ، از غارت خودکار ناتار نامحدود

حالا چجوری جلوش رو میشه گرفت ، این سرور قفلش کامل بازه

از طریق کاتا کردن ناتار و کپ مولتی

کلا از ریشه مشکل داره ، کسی ام که قدرتش بیشتره میتونه درستش کنه

ولی سودش توی اینه که درست نشه ، تعدیلش بیشتر شه :)

• دادا میای اصفهان اینهمه حرف میزنیم ولی به ما نمیگی همین نزدیکیا میخوای گلاب گیری راه بندازی؟؟؟

ما خار داریم که بازی نیستیم؟یا بد گلاب میگیریم؟

یا منم بازی یا بازیتونو بهم میزنم 😂

منتظره تماست هستم دادا

• من توی بازی تعارف ندارم با کسی، خیلی از هم سایدی های خودمم بهشون میگم نوب :)) اگه درست پلی ندن!

از اونجایی که باز با کت و شلوار اومدی تو فروم الان هم در شباهنگام با عینک آفتابی اومدی فروم ! به چند تا سوال جواب بده ما از نوب بودن در بیایم

1- از نظر شما یک کپ دو بار کراپ لاک بشه یکی آپش کنه دفعه سوم صفر بشه اسم پلیر نوب هست یا خیر ؟؟

2-از نظر شما یک کپ مصری 60 کی نگهبان خاکستر بکشه ! 20 کی ریشف ! روی گریز باشه با جلو زن 2 کی شوال کپ سطح 18 صفر بشه پلیر نوب هست یا خیر ؟؟

3- از نظر شما یک بنده خدایی بیاد مسئول دف کوردی یک ساید بشه کلا 2 تا جا بتونه دف کنه اون هم با دف خود اون اکانت بالای 150 تا تارگتش سبز بخوره نوب هست یا نه ؟؟

4- از نظر شما جنگ آموز کوچک نباید تابع ورودی منابع و زمان باشه !! بطور مثال زمان استفاده از جنگ رو روی همر رنک 1 سرور میتونیم بررسی کنیم با اکانت سوپر پلیر شما !!

5- واقعا فکر میکنی ترسیدیم بزنیمت ! زدن کپ ها و ریسورها برای این بود اون کتیبه رو زمان بیشتری نگه داری !! چقدر ذهن یه آدم میتونه تو دیوار باشه !!! کل یه ساید رو مسیر کردی روی خودت ! تاثیرت تو این سرور از ده کی گرزی اون اکانت پست من سرور اولی کمتر بوده و هست

6- هلیکوپتر باز جیگرش رو داشت لانچ کرد سیاستش بد بود ولی سطح پلی اش با تو قابل مقایسه نیست

با این همه شاهکار هنری تو نوب !! به ملت میگی نوب هستن یا نیستن !!!

چند تا سوال فنی از سایر دوستان

اساتید به نام ایلیا ، 200 تی ، دیابلو ، ادی بچه هست قبول 10 تا نقشه رو لاک کرد شما نفری یه نقشه رو لاک میکردید اصلا لاک نمیکردید اون ده تا نقشه رو حفظ میکردید دو تا نقشه میزدید !!

ادریس اکانتهام ساپورت واندره لول 99 میام دعوت بفرست بستنی هم حاضره کی میاید تهران ؟

• عزیزم حالت خوبه میزونی ؟!!

دم ساقیت گرم

چیز خوبی بهت داده پیشنهاد میکنم بازم استفاده کن ما فیض ببریم از جملات زیبای شما استاد

میگما مطمعنی من با کسی اشتباه نگرفتی...

منو میشناسی اصلا ببم جان قربون اون شکل ماهت برم بوس به کله ات

بهت آدرس اشتباه دادن ...

شما میگی شماره منو داری ادرس منو داری مطمعنی من مجیدم...؟

دم ساقیت گرم کلی خندیدم

شبت خوش عزیزم ...

Faster8)

• عزیزم اون پینوشته, ربطی به شما نداره, مال کسیه که خودش میدونه, شما خودتو مکدر نکن :d

پس بهتره رو من ریپلای نشه...

جدیدا بعضیا یه ذره شرف مردونگی ندارن ...

ما حرف هامون تو فروم هست همه در مورد بازی...

ولی

بخاطر بازی زنگ میزنن اما فحش ناموس میدن

واقعا متاسفم انقدر بدبخت و حقیر و درمونده شدین

که بخاطر یه بازی مزخرف پای خانواده میکشید تف به ذات هر چی ادم بی خانواده نامرد...

• هر جور نگاه میکنم با منابع بالای ناتار که توتن مثل بقیه نژاد ها نمیتونه ازش استفاده کنه و باگ دفاعی هون و ... بازم هیچ نژادی جای توتن رو نمیتونه بگیره ، اکانت شما هم بهترین اکانت جنوب شرق و یکی از بهترین توتن های سرور بود خسته نباشید میگم

• این حجم از عقده رو چجوری توی خودت جادادی و هنوز منفجر نشدی!؟

برام سواله واقعا

باید بگم نظر و کامنتت در مورد سبک و سطح بازی من پشیزی برام ارزش نداره! صرفا جوابتو میدم که بیشتر دور خالی برنداری!

تقابل خودمون دوتا رو بیا بررسی کنیم گام به گام:

۱. اوایل سرور اومدی دیسکورد با خنده تهدید کردی که اومدم اذیت کنم و به اک سورنا هم کاری ندارم و اولین اتک از من!

۲. خفت ۱۰ ک گرزی دیفالت اک نوپو که اون زمان تاپ گرزی ۳۰ ک بود

۳. رنده شدن حداقل ۱ ک تی کی و کلی دف دیگه از نوپو توی آبادی

۴. اتک نوپو به اکانت مولتی SIA در سایه پلن ان ای!

۵. صفر شدن کپ نوپو، و چنگ زدن به باگ برای حفظش!

که یه مدل سیلی خوردی که تا الانشم داری سکندری میخوری توی ساید :)) چی بود برآیند اون اکانت؟ مولتی کپ کاتا کردن!؟ کاتا اک ایران که من کلا روش لاگین نداشتم!؟ و اتحاد اصلی هم نبوده!؟

۶. دوباره و مکررا اتک به مولتی ها و دفسازهایی که من روشون لاگینی نداشتم

۷. دف گرزی های نوپو و استپ های تری دات روی آبادی مولتی ها

به حدی نوب بودی که گزارش رو چک نمیکردی! و بیشتر ازون نوب بودی که تایم رید اتومات رو طوری ست نمیکردی که اینجوری نشی، ۴ موج دف میکردم، ۱ موج سبز میگرفتی و باز رید اتوماتت ۵ موج دیگه میفرستاد و من تفریحات سالممو ادامه میدادم :)))

۸. دیوار شدن کپ نوپو اسقاطی روی مرتاض یونیک

۹. دیوار شدن نان کپ نوپو روی اکانت warrior

دیوار روی چکمه، دفش از کجا اومد؟

دیوار روی چشمان دفش از کجا اومد!؟

دیوار چندین باره روی ایکس و کرونل!

حالا شاتاشو نمیزارم دور خالی برندار با اون سطح لانچ خنده دارت، شات گزارش فکر کنم پاک شده

ولی شات لانچت موجوده، منتظر گردن گیر بعدی برای این لانچ هستم

این دیوار که چیزی ازش نگذشته، یادته!؟ :))

اک من اسم داره

DIABLO

که در حد و اندازه ای نیستی که بخوای سمتش بیای! و درست حد خودتو شناختی و نیومدی سمتش!

برو مولتی کاتا کن، با چراغ

در سطح پلن زدن نیستی هنوز!

واقعا در حد و اندازه ای نیستی که بخوای اینجوری توی فروم پست بزاری

کسی که هنوز نمیدونست اینسرت سیم سکند باگه دیگه از سطح و این چیزا نباید حرفی بزنه به نظرم!

میگن نوب چووو نوب بیند خوشش آید! تو هم نسبت به هرکی دوس داری مجیز گوییشو بکن

جیگر رو اونی نداره که روی کپ کتک خوردش میاد چشمان میندازه

مثل این طفلان خردسال که میره باباشو میاره میگه حالا جرات داری منو بزن :))) در جلوی چشمان پلیس که نمیتونم بزنمت، میگفتی زودتر بدون هیرو لانچ میکردم زیر چشمان، قطعا این بارم صفر بودی، حیف دیر گفتی

مولتی کپ کاتا میکردی که من جنگ رو نتونم شارژ کنم و جابجا کنم! بعد اونوقت برای فهمیدن این که جنگ جابجا شده یا نه نیاز به ۳ بار اسکات در روز بود!؟ :)))

برو عامو به قول شیرازی ها، سرور بعدی یه ورکشاپ برو بعد بیا یه نیوپلیر میارم باهاش چلنج کن، چون در حد چلنج هم نیستی!

بدرود.