نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• درود عزیزان

خسته نباشید، هم دوستانِ مهاجم و هم عزیزانِ مدافع؛

دیوار NE همواره مثلِ پرچمش بالا و استواره، از فرجامِ همر های دوستان تون در شمال غرب عبرت بگیرید که از ابتدای سرور چطور دیوار شدن!
    الان که دیگه بماند...

پ ن: خودکشی نهنگ ها به سبک جدید، حیف اینهمه کاتای زبون بسته

NE Soldier

• به هر دو طرف تبریک میگم

همرهایی زیبایی بود

دست تک تک کسانی که همر ساختن و در اختیار ساید گذاشتند درد نکنه

همردمپایی ابری ما هم این وسط تونست دفاع خوبی از شمال بکشه خخخ

موفق باشید

• وای وای وای وای وای اشکم دراومد

همر زیبا و سنگین گاد فادر واقعا چه حیف ما از گاد فادر همرهای سنگینی دیدیم روی واندر چرا باید اینطوری بسوزه.....

تورین دوست داشتنی، تورین سپر بلوط(کاراکتر فیلم سینمایی)

و تروپ خالی کینگ وای وای وای

و اما گنده لاتمون داداچیمون که پروف نویس توپیم هست:

چه همرهایی

چه دیوااااااااااااااااااری

پلنر ایلیا دیوار بود؟؟

تبریک به همرهای زیبای اس ای.

تبریک جانانه به تیم دفکوردی متامون.

دست بوس همه بچه هایی که از سر شب تا الان موندن و کمک کردن

تشکر ویژه از ج غ دوست و یار ما که کمکیار بسیاری بود برای این پلن.

دیواری به بلندای چین

• من قبل از اینکه همرم بدم دست بچها میدونستم همرم دیوار میشه... گاهی فداکاری نشان دهنده افتخار هست!

همیشه حرف تلخ جواب نداره!!!

میتونستم همرم خودم لانچ کنم بازم دیوار میشدم

اما بازی گروهی هست همر دادم بچها بزنن... دیوار شدن نشدنش برام مهم نبود فقط میخواستم همرم استفاده بشه چون دیگه حوصله خودمم ندارم چه برسه بازی ...

شما هنوز به اون نقطه درک و صبر نرسیدی که متوجه حرفهای من بشی ... مواظب باش با این پریدن های یهویی نیفتی تو چاله یهو چیزیت میشه حیف میشی این وسط...

اون فشاری که تو میخوری هیچکی نمیخوره...

روزت خوش گلم بوسسس به کله ات:*:*

• پهلوون تویی پوریای ولی اداتو در میاره

از چیف همر خودت تا امروز خیلی پیشرفت کردی.تبریک میگم بهت

«دوره فشرده آموزش پلنری و لانچری بدون چراغ»

جهت شرکت در کلاس های استاد پست را لایک (Like) کنید و پیام خصوصی در فروم برای ما بگذارید

قرار نبود اینطوری باشه نتیجه ولی خب قسمته دیگه

تا وقتی ایلیا دیوار پلنر باشه داستان همینه😆

تبریک بهتون

دلم به حال گاد فادر سوخت🥲

• رضا گارد انصافا ۲۰ سال دیگه هم بازی کنی

به ایلیا نمیرسی

من اصلا نمیفهمم چی شده

یه دیوار کردین اسم ایلیارو میچرخونین

بنده مسئولیت پلن و لانچ رو به عهده گرفتم

شما چی میگی ایلیا ایلیا می‌کنید

ایلیا چند نفرو فشاری کرده که انقدر اسمشو میارین

مشتی بیخیال

خیلیاتون تو سرور واقعی باید کمر بند آهنی پاتون کنید ، رضا گارد تو هنوز نمیدونی کانتر اتک

با کانتر ۱.۶ فرق داره

این رفتارتون بعد دیوار کردن و این شوق و ذوق نشونه اینه که این چیزا براتون خیلی رویایی بوده

مثل جاوید که از اول سرور میگفت خودکشی نهنگ ها یه بار ، ۲ بار انقدر شوق و ذوق کردن در خور شما نیست

پ.ن: علت اینکه فضای فروم تبدیل به جنگ روانی شده ، عقده ای بازی های همست ، همه ، همه

ادریس رو نگاه کنید ازش یاد بگیرید

از همتون کوچیکتره ، از همتون کمتر فشاری میشه

فقط کباب سفارش دادین یا تالار و مجلسم گرفتین برا جشنتون

• سلام

خسته نباوشید بچه های خودمون برای همر هایی که در اختیار بنده گذاشتن شرمندتون شدم.

دم بچه های ان ای. و دفکورد شون هم درد نکنه ممنون وقت گذاشتین جذاب تر کردین.

این سرور با ارش عزیز هم بازی هستم و دیفالت گادفادر برعکس همیشه که واندر زن بود با پا فشاری بنده جنگی برنامه ریزی شده بود دیکه شرمنده ارش بهتر نشد که نتیجه بگیره.

پلنر و لانچر بنده بودم

ایلیا که اگه بود و میتونست وقت بزاره نتیجه خیلی متفاوت تر بود.این بچه چیکار کرده که همتون اینجوری شدین.

گاهی از این طرز صحبت خجالت میکشم میگین ما اینجوری بودیم شما نباوشین شما جور دیگه جواب بدین.

بزرگ بودن به سن و سال نیست :)

• تبریک میگم به پرهام عزیز که با شهامت مسئولیت لانچ رو گردن گرفت پرهام جان خسته نباشید

فقط یه لانچر میتونه بفهمه لانچ کردن چقدر زحمت داره در واقع زحمتش با توئه جذابیتش برای کل سرور

تبریک میگم به ایلیا که از تجربه های گذشتش استفاده کرد و این سری فقط تبریک گفت ایلیا جان ازت ممنونم

تبریک به همرساز های اس ای که واقعا زحمت کشیده بودن همر های خیلی خوبی ساخته بودن

و در آخر تبریک میگم به تیم دفکوردی شمال شرق که با تشخیص درست و به موقع تونستن این شاهکار رو بسازن.

هرجا صحبت از هرگونه لیستی هست نام اینفینیتی میدرخشد لول

حالا که بحث کلاس های آموزشی داغه به زودی ما هم کلاس لیست زدن هامون شروع میشه دوستان متقاضی لطفاً با لایک اعلام حضور کنن ببینیم چند نفر دوس دارن توی کلاسا شرکت کنن چه ظرفیتی لازمه برای تشکیل کلاسا :دی

• ما همر هامون زدیم هیچکس هم از اینکه همرش دیوار شده پشیمون نیست درسته دیوار شدیم نتیجه ای نگرفتیم ولی دفاع زیادی ازتون پرید...

ولی این سرور هر روز که میگذره من چیزی جز حرفهای تکراری جز تحقیر کردن نمیبینم واقعا میخوای به کجا برسید با این حرفهاتون ته این سرور پوچ هست هیچی گیرتون نمیاد...

تا امروز من عکس های زیادی دیدم از nw و se ولی پلن خاصی از ne و sw ندیدم ... واقعا این همه مثل مرغی که تخم مرغ داره قد قد میکنید تو فروم ولی ۱ درصد وجودش ندارین یه پلن مشترک برین متاسفانه تسلیت میگم به متای sw و ne ...

این بازی یه طرفه اس واقعا با این کارهاتون ارزش و جذابیت این سرور از بین بردین با این کارهاتون متاسفم براتون...

که اینقدر ناتوان شدین همگی ریختین فروم... هی لایک دیسلایک همه رو به تمسخر گرفتین واقعا خجالت هم خوب چیزیه ...

تبریک میگم به متای nw و se همر های زیبایی بود لذت بردم دمتون گرم

• سلام خدمت همه

تبریک به کسایی که این همر هارو ساختن

تبریک به تیم دفکوردی خودمون مخصوصا ادریس و مجید پرشیا

سرنوشت همرهایی که برای جنوب شرق در جهت اختلال در امپراطوری شمال شرق کشیده شده

درب رحمت خدایگان شمال شرق برای شما همچنان باز هست

برای شما نشانه هایی فرستاده ایم ، آیا ایمان نمیاورید ؟

اول از همه رضا سورنای دات کامی

ستون خوشحالم که از مسافرت صحیح و سالم برگشتی

همری که با دف رضا گارد دیوار شد

همر اکانتی که ایندفعه قسمت نشد وسط راه ناکام از دنیا بره

همر بعدی خدای تناسب گرزی و تی کی

همر بزن بهادر چوکور

و در ادامه ...

میشه خراج بدیم اینقدر مارو نزنید ؟😆

• ممدجان دم شما گرم عالی مثل همیشه

پلن بعدیو بچین بریم برا نتیجه متفاوت :دی

دم بچه های اندبلیو هم گرم با پلیر کم همرای خوبی رو نگه داشتن اینهمه میگفتید پاپ منفی پس چیشد همر دارن که :دی

کسی نکته اموزشی یا سوتی داخل پلن دیده بیاد بگه باتشکر

• حسین اقا یه دمپایی مارو دیوار کردین باغ موز نشون میدادی

حالا فشاری شدی این حرفارو میزنی؟؟؟ میگی مسخره نکنن؟؟؟

ما اناناس نشون میدیم

عزیز پلن ne و sw همون کتیبه ها تا 2 تا سرور رو جواب میده.

جذابیت بازی هم از همونجایی کم شد که متای شما به هیچ بازی جوانمردانه ای پایبند نبود

اگه تو ne ده نمیزدین دست کم کتیبه هاتون میموند

یا زدن ناتار

برو خودتو اصلاح کن

• اول ار همه مرسی از اقا ممد گل که زحمت پلن و لانچ همرای اس ای رو برعهده‌ گرفت

چون از گزارش های نصفه و نیمه خوشم نمیاد و دوست دارم که به صورت کامل عکسها گذاشته بشه چندتا عکس براتون میزارم

بر روی تارگت دهکده 3 اکانت silence همر اول تورین زد که لینکی نگرفت اما از تاپ مقدار ۲۵۰ک گندمخور تلفات گرفت و همر دوم گاد فادر بود که لینک گرفت. میزان دف دهکده :

عکس تاپ قبل و بعد اتک هم خالی از لطف نیست :)

بعد پلن

قبل پلن