نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• این شمایید که برای برد به هرکاری دست میزنید

اینقدر نخندون مارو پسرجان

سرور برامون روی ایزی مود هست به جای اینکه به هر کاری دست بزنیم پای سیستم داریم چرت میزنیم ، تازه لیست ناتارم مهدی اینفینیتی برامون میزنه

کاری میخوای بکنی اول تو گروهتون از بزرگترت اجازه بگیر که بعدش بیان گردنت بگیرن

• لیدرت لیست فارمی اومد گفت ۷ ۸ تا ناتار‌ کاتا شده ،

تمامی ناتارای اس ای رو اسکات زدم، ۴۷ ناتار کاتا شده بود انبار ، انبار غذا

ببینین این ۴۷ ناتار برای زمانیه که طرف گفت ۷ ۸تا زده ! در صورتی که اس ای هیچ ناتاری کاتا نکرد و سریعا دنبال جمع کردن این قضیه بود،

همون موقع هم لیدرمون گفت دنبال مقابله به مثل نیستیم،

تا این هفته که هرروز بدتر از دیروز !!!

این همه ناتار توی اس ای کاتا شده ، لیست میدیم صفر میکنین

ناتارای شما هم هرچی انبار نداره لیستشو داریم صفر میکنیم

پیشنهاد بهتر از این نمیشه ! و اگر قبول نکنین چنین چیزی رو ، مشخص‌میشه کدوم سمت دوست داره ناتار کاتا شه

لاگین کردن تو اتحاد حرف‌نزدیم

ناتار کاتا کردن هیچی‌نگفتیم

۳بار روی یه اکانت مولتی ای پی مشترک‌گرفتیم بیخیال شدیم

لیدر یه ساید دیگه زنگ زد از لیست زنی طرف حمایت کرد و دائم‌میگفت استفاده که نکرده:دی ما ام شاخ داریم چیزی نگفتیم

چراغ اکانت زرد کردیم خورد ، هیچی‌نگفتیم

جمع کنین خاله زنک بازیا رو ،

اونایی که فک میکنن زرنگن ، فک میکنن زرنگن ، جفتش فکر میکنن زرنگنه ، ولی فکر میکنن زرنگن

اینکه هیچی‌نمیگیم به‌کنار فقط‌میخندیم‌بهتون که قبل سرور گوشی به دست و دستمال به دست افتادین به جون‌ملت وسط بازی ام فقط به فکر کثافت‌کاری و هوچیگری و بی احترامی، ۲گرم مرد باشید خدایی از دهن صحبت کنین

حال ادمو بهم‌میزنین

این وسطا یه تشکر کنم بخاطر کسی که بخاطر گلد قهر میکرد و تارگت رو لو داد ، دمت گرم ستون ، میدونستم به اس ای خیانت نمیکنم:دی

وجود داشته باش دیوار شدین بیاین تبریک بگو به طرف‌جای اینکه بیای جو فروم رو عوض کنی، ما به همر سازش تبریک و خدا قوت گفتیم بچه جان ،

• ععععع مگه هنوز بازی میکنید فکر نمیکردم هنو بازی کنید چه جالب :!::!:

بله پلیر ان ای هستم اگر فشار خون دارید نمکش کم کنم براتون که اذیت نشی

توی بازی که به قول شما نتیجه معلومه شما میخواستین 1200تا ناتار کاتا کنید که چی بشه :?::?:تازه بعد 1ماه یادتون افتاده ناتارهاتون کاتا شده:?::?:

نه عزیزم امدین زرنگ بازی دربیارین و خودی نشون بدین همیشه ادم های جو گیر به خاک میرن

پ.ن .قدم بعدی چیه کاتای مولتی :D:D:D

پ.ن . لیدر اس ای جمعه صبح خبر دار شده که ناتار ها کاتا شدن:D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سطح منطق و برهانت خیلی پیشرفت داشته بهت تبریک میگم احتمالا از این به بعد سقراط صدات کنم

مساله پیچیده ای نیست اصلا یه سری توافقات اولیه بوده ساید شما یه لیدری داشته که الان نیست اون توافق رو قبول کرده !

یه دونه لینک از کاتا کردن ناتار توسط شمال شرق ندارید ! شمال شرق این کار رو نکرده !! اومدید این کار رو کردید لینک هاش در اومده در نمیومد هم که قبول نمیکردید

الان هم جای عذرخواهی نمیکنید چون کار اشتباهی نکردیم مومن اگر اشتباه نکردی دیگه چرا منو بازه !!!

۲گرم مرد باشید خدایی از دهن صحبت کنین

کاملا موافقم آدم باس 2 گرم مرد باشه از دهن صحبت کنه تشریف آوردید تهران ؟؟ قرار بود زنگ بزنی همو ببینیم دیگه من که قول دادم دست بهت نزنم فقط حرف بزنیم کی کجا؟؟

• امروز به اراده شخصی جهت پاسخ دهی به این عمل 350 ناتار ان یی کاتا شده

در باره کاتای ناتار از سمت ما حرفاتون از دهنتون در بیاد،هر کی میگه قبل از این جریان اس ای جایی ناتار کاتا کرده پاشه بیاد عکس بذاره وگرنه بیخودی هشویات ننویسید کف فروم.

تهدید نکن خربزه خوردید پای لرزش بشینید!

1200 تا بوده متوقف شده!

این نمونه کار متای از قبل بسته شماست نیومدید چیزی نگفتید گوششونو بکشید

جالبه.دنبال عکس و هشویات میگردین

رفیقتون اومده علنا گفته کاتا کرده.اونم نه یکی دوتا.۳۵۰ تا!😂

بعد فرهاد دنبال زیربغل مار میگرده میگه بیاین عکس بذارین از زیر بغلش😂

عکس از کاتا کردن ناتار توسط ان ای دارین بذارین

ندارین دنبال بهانه قشنگ تری باشین😂

کار از این حرفای صدمن یه غاز گذشته قشنگم

ببینین این ۴۷ ناتار برای زمانیه که طرف گفت ۷ ۸تا زده ! در صورتی که اس ای هیچ ناتاری کاتا نکرد و سریعا دنبال جمع کردن این قضیه بود،

خب که چی؟

چه ربطی به الان داره؟

۴۷ تا ناتار ۱ ماه پیش؟

اصلا چه ربطی به ان ای داره؟

😂

خنده دار

این همه ناتار توی اس ای کاتا شده ، لیست میدیم صفر میکنین

ناتارای شما هم هرچی انبار نداره لیستشو داریم صفر میکنیم

پیشنهاد بهتر از این نمیشه ! و اگر قبول نکنین چنین چیزی رو ، مشخص‌میشه کدوم سمت دوست داره ناتار کاتا شه

اعترافات جالبی میکنین 😂

فرهاد بیا که پیدا کردم پرتقال فروش را

کار خود نامردشه😂😆

خودتون کاتا میکنین ناتاراتونو میگین کار ان ای بوده؟ چیز دیگه به فکرتون نرسید؟ نوشابا زرد باشه یا نارنجی؟ کیک ساندیس ؟ پیتزا پپرونی؟

لاگین کردن تو اتحاد حرف‌نزدیم

ناتار کاتا کردن هیچی‌نگفتیم

۳بار روی یه اکانت مولتی ای پی مشترک‌گرفتیم بیخیال شدیم

لیدر یه ساید دیگه زنگ زد از لیست زنی طرف حمایت کرد و دائم‌میگفت استفاده که نکرده:دی ما ام شاخ داریم چیزی نگفتیم

چراغ اکانت زرد کردیم خورد ، هیچی‌نگفتیم

اینایی که میگی به ان ای ربط داره؟

تو اگه با یه اکانت از ان ای آیپی مشترک داشتی صفحه مانیتور رو باز میکردی میرفتی داخل صفحه شمشیر شمشیرزن رومن رو از دستش میگرفتی ، چرخان چرخان دنبال تک تک بچه های ان ای میکردی و ندای هل من ناصره ینصرونی سر میدادی

اگه ای پی مشترک داشتی ۴۰ صفحه فروم رو به اون اختصاص میدادی مثل تمام حرفای مزخرفی که تا الان زدی

وجود داشته باش دیوار شدین بیاین تبریک بگو به طرف‌جای اینکه بیای جو فروم رو عوض کنی، ما به همر سازش تبریک و خدا قوت گفتیم بچه جان ،

عقده تبریک داشتی و خبر نداشتیم؟

تبریک بگیم سوزش کم میشه؟

تبریک بگیم ۱ ماه پیش رو به الان ربط نمیدی؟😆😂

• سطح منطق و برهانت خیلی پیشرفت داشته بهت تبریک میگم احتمالا از این به بعد سقراط صدات کنم

مساله پیچیده ای نیست اصلا یه سری توافقات اولیه بوده ساید شما یه لیدری داشته که الان نیست اون توافق رو قبول کرده !

یه دونه لینک از کاتا کردن ناتار توسط شمال شرق ندارید ! شمال شرق این کار رو نکرده !! اومدید این کار رو کردید لینک هاش در اومده در نمیومد هم که قبول نمیکردید

الان هم جای عذرخواهی نمیکنید چون کار اشتباهی نکردیم مومن اگر اشتباه نکردی دیگه چرا منو بازه !!!

مانی جان همونقدری که من میدونم چقدر فروم برات مهمه که الان اینطوری سریع ریپلای میزنی تنور داغ بمونه، شما هم میدونی که چقدر این جا مخصوصا تو این فروم یه طرفه اونم تو این سروری که اوضاعشو حداقل تو خب میدونی برای من کم اهمیته به همین خاطر سقراط که سهله شما اصن پارتیزان صدا بزن منو، من یه لبخندی میزنمو رد میشم.

درباره هر توافقی که اول سرور بوده اگر این هم جزو توافق بوده قطعا ما اشتباه کردیم که نقضش کردیم محبت کن چیزی راجع به این موضوع بیار من شخصا همینجا از همتون عذر خواهی میکنم.

باقی بحثاییم که دوستانت کردن در ادامه مغلطس و بی جواب میمونه به احترام خودت پستتو جواب دادم در باره لینک کاتا هم من گفتم لینک کاتا از گذشته اینو که ایلیا گفت زده، زیر بغل مارم سمت ما پیدا نمیشه چون میدونیم ماری که دست نداره زیر بغلم نداره پیدا کردنش کار خودتونه:)

پ.ن: مخاطب خاص...هنوزم نه پایینو دیدی نه بالا،تو فقط سوژه کن گل آقا:)

• مانی پارتیزان

پاتریوت دلش برای بوسات رو لپاش تنگ شده

قول بستنیت یادت نره :(

انبار کاتا میکنید مال غربو نزنید

حداقل شمال غربو نزنید ما گناه داریم

هرچه پیش اید خوش اید ان دبل خندان میرود

• سلام و عرض خسته نباشید بچه های کل ساید ها

یک مورد میخوام بگم بهتون

اینجا یک موردی رو میگین لطفا حرف هایی زده بشه که از افعال زشت نباشه

دیگه سن و سال ادم دیگه رفته بالا

دیگه یکسری بچه یا شاید نوه داشته باشن و گوشی یا لب تاپ شون دست بچه ها یا زن شون یا خوانده داده بشه و این پیام هارو ببین

یک موردی پیش اومد که نمیدونین کی کرده بجای اینکه بیاین فوش و ناسزا بگین به ساید مقابل برید تو گروه شون یا با لیدرش ن حرف بزنین

واقع ادم زده میشه از اینجا و زندگی

زندگی واقعا زشته

من هم که دف سازم و ناتار غارت میکنیم واقعا زشته

۲ تا ده هم ده چیفت کردیم با جمعیت ۶۰۰ ۷۰۰ تایی نیومدیم اینجا بگیم یا با اینکه پسورد مارو کسی نداشت با چند تا از بچه ها تو اتحاد ای پی خوردیم و نتونستیم پوش کنیم

پس لطفا صبوری کنین و احترام بزارین به هم

بیرون از اینجا همه با هم دوستیم

با تشکر

شهریار

• سلام به همگی

سرور های قبل تر قبل فروم هر چند کل کل ها بود اما بیشتر بحث های جالب عکس و لینک های بازی بود تا بحث و حرفهای تکراری ...

این سرور من کل کل کردن نمیبینم بیشتر بی احترامی .

توهین به همدیگه و حرفهای غیر بازی میبینم‌...قدیما ادم میامد فروم تا پست میخوند دو تا عکس حملات و خفت میدید لذت میبرد این سرور واقعا مرز کل کل که نه در واقع باید بگم مرز توهین و بی احترامی به یکدیگر جا به جا کردین ... برای یک بار هم شده این کدورت ها این بی احترامی ها این توهین ها این کثیف بازی ها رو کنار بزاریم ... من میدونم اکثرا باهم غیر از بازی باهم آشنایی دارین با هم دوست ، رفیق هستین...

این سرور هم دو فردای دیگر تموم میشه یه طرف سرور برد هست یه طرف سرور باخت برام مهم نیست تهش چی میشه... فقط بیاییم در لحظاتی که چه در کنار هم در چه دور از هم خوش باشیم..

چه در بازی چه در از خارج از بازی با هم دوست و رفیق باشیم ... این بازی هم یه روز میشه خاطره...

یه روز میای برای یکی تعریفش میکنی ولی فکر اون روز کردین...؟؟؟ که یه دورهمی با چند تا دوست و رفیق بیشتر خوش میگذره تا تنهایی!!!

امیدوارم ته این سرور به گند نکشید

این سرور هم مثل سرور های دیگه به خوشی تموم بشه

با همتون هستم دوستی و رفاقت ارزشش بیشتر از یه بازیه پس با یه بازی خرابش نکنیم...

امیدوارم کاتا کردن ناتار و این حرکت چیپ برده زدن با فارم لیست رو برای جذاب شدن ادامه سرور و حذف کنید ... چون اینکار به ضرر همه اس اصلا لذت و هیجان به اضافه نمیکنه فقط اینجوری بیشتر همدیگر اذیت میکنیم ... بخاطر من نه بخاطر خودتون بخاطر ادامه بازی که دو روز دیگه دو سرور دیگه کنار هم یا مقابل هم بازی کنید از ادامه این حرکات خود داری کنید با تشکر...

پ.ن.پ

( دوستی و رفاقت )

رو جایگزین توهین و بی احترامی و دعوا نکنیم...

برای جذاب تر شدن فروم و ادامه بازی ازتون درخواست دارم عکس حملات و تحلیل های زیباتون ارائه کنید

دوست دار همگی ...

H.Faster8)

• عقده تبریک داشتی و خبر نداشتیم؟

تبریک بگیم سوزش کم میشه؟

تبریک بگیم ۱ ماه پیش رو به الان ربط نمیدی؟😆😂

اتفاقا من کمترین نقش رو داشتم توی وال دیروز و تب لرز بودم از صبحش

من عقده ندارم ، ولی وال شدین فقط ریختین فروم بحث رو عوض کنین

نمیدونم وقتی وال میشه چرا باید بسوزیم:دی برعکس داری‌میزنی

الباقی پستتم دیدم کلا هیچی نفهمیدی از حرفای من یا دوست نداشتی بفهمی

در هر صورت به قول فرهاد نتیجه بازی مشخص شدست

فقط امیدوارم احتراما از بین نره ،

هرچند از اولشم ریجستر با وعده وعید های الکی استارت سرور اشتباه بود ، ولی یه کاری کنین پس فردا با هم بازی کردین بتونین تو روی هم نگاه کنین

مانی گلدی ، ادتفاقا از مهدی ام ادرس گرفتم ، انشاله اواخر اردیبهش یا اوایل خرداد میبینمت،

ادرس هم شهرک گلشهر ، بلوار طالقانی ، باغ مرادی،

دیدم‌باغ زیاد دوس داری

• نمیدونم چرا هرکی میخواد حذف کنه، قهر کنه

میگه خب قطاری بزنم به دیابلو! :)))

ولی خب اینجوری نباشید، روی صحبتم با اوناست که یه کاری رو شروع میکنن و ناتموم ولش میکنن، توی زندگی واقعی اینجوری نباشید حداقل

قدیما یه کنسول داشتیم کلا با کلی بازی مضخرف

مثل این هواپیما

که اگر استارت میکردی بازیو باید دعا می کردی برق قطع نشه، آداپتورش داغ نکنه خودش هنگ نکنه، یکی پاشو روی سیم نزاره

تازه لاکچری بودی و دو تا تلویزیون داشتین، که کسی وسطش نگه میخوام سریال هزاردستان و ملخ کوهی رو ببینم، خاموشش کن!

با این وضعیت که نه سیو داشت و نه مموری، مجبور بودی یه کله تا آخرش بری شاید دو تا لول جدیدشو هم ببینی!

نه مثل بازی های جدید که ۶۰۰ تا سیو و کد و چیت داره

الانم این نسل شاید برداشتش از تراوین همینه که اگه حال نکردن و اوضاع به وفق مرادشون نبود، خدافظی کنن چه رسمی چه غیر رسمی! بزنن کانال دیگه!

قدیما ملت برا کاراکتر ترواینی خودشونم ارزش قائل بودن، اگر جایی رجیستر می کردن تا آخرش میموندن، تا تک دهی شدن، تک گرزی شدن و ... یادش بخیر!

طرف همرساز بود، همرش رو از دست می‌داد به هردلیلی چه دیوار چه خفت و دیستروی

میشد دفساز ساید و ساپورتر همر یه پلیر دیگه

الان دمپایی میکنن توی دیوار میگن خب بریم سرور بعدی!

فکر کن سرور بعدی در کار نیست، فکر کن تراوین تموم میشه بعد از این سرور، میتونی اینجوری باشی یا علی شروع کن، نمیتونی دیگه تراوین رو ببوس بزار کنار

کلش رویال و این قسم بازی ها بیشتر مناسبه برات!

یا پلیری که برا خودش اعتبار و کاراکتر قائل نیست، این طرف رجیستر میکنه و تهش ازونور سر در میاره

یا بنده خدایی که ۲۰۰ بار بهش میگی

داداش ناتاره داری چیف میکنی، ۲ تا پیاده با چیفر بعد از انداختن دیوار و اقامت کافیه، ۲۰ بار کیریلوید میزنی براش و ۲۰۰ نمونه کار، بازم با انویل دفاعی چیف میکنه که ۵۰ تا تی کی و تیرانداز لینک هم نمی گیرن ازش، نامه میزنه بیا ۱۰۰ک منبعت و کلی هم منت میزاره چند ک بیشتر میده! خب یا عوض شو یا رها کن

بعدم میپره یه ساید دیگه، تو نوبری دیگه، سرورای دیگه همه در به در دنبالتن با این فرمت! قطعیییی!

خلاصه هرکاریو شروع می کنید، حتی بازی تراوین، یه سری استاندارد رو باید رعایت کنید

استاندارد تراوین هم اینه به نظرم که به احترام خودتون اولا، بعد به احترام هم سایدی ها و احترام حریفتون تا آخرش بجنگید با هر پتانسیلی که موجوده! و رنگارنگ نشید وسط کار رنگ عوض کنید!

ما که تا آخرش هستیم

بازم دمش گرم ادی که ۲۰۰ برابر بیشتر تعصب داره روی سایدی که براش پلی میده نسبت به خیلیا

با وجود تمام غری که بهش میزنم یه بهههه بههه میگه میره :))))

• جالب بود

تهش هم جالب تر ولی کنجکاو شدم اون بهههه بههههه

بشنوم ... :love::/