نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• چه فرقی میکنه کجا استفاده شده کجا استفاده نشده در حال حاضر خود کشی کرده گلم ...

زمان حال مهم نه زمان گذشته ...

حسین اقا هنوز‌ ۲ ۳ سال باید بازی میکردی یادمیگرفتی کنار ما اونی برا شما همره میگی خودکشی برا ما دمپاییه

صدقه سر پلن و فیکایی که رو گاد فادر بود بقیه احمقش رفت

• بله مجدد از حبس آزاد شدم، نمیدونم طرف میاد ۳ صفحه اراجیف میگه بن نمیشه

من ۱ هفته ۱ هفته

باید حتما ریپورت شه تا بن شه!؟

البته توفیق اجباری بود بیشتر به اکانتا سر بزنم.

مانی جان کری خونی هم حدی داره دیگه!

گفتی من استادم

منم گفتم فنونت رو آموزش بده ممنون میشیم

هنوز منتظر تکنیک اینسرت سیم سکندت هستم، قلم و کاغذ آماده کردم نت برداری کنم!

بعدش لطفا طریقه کشیدن همر کپ رو توضیح بده همه یاد بگیریم.

من که میدونم و خودتم میدونی که اون همر کپ صفر شدس عملا و به لطف باگ باهاش دور دور کردی!

البته اگه میدونستم همچین دمپایی شارژ کردی، کلا سمتشم نمیومدم، همری که من ۳ هفته بعدش استارت زدم ازون سنگین تر بود! جی بی جی اس به کنار اون چه حجم کاتا رم خنده داری بود :))))

همین که یه اتک خوردی، رفتی ۳۰۰ک دف بستی و چشمان انداختی مشخصه داستان چیه

مثل دروازه بانا اگه ۵۰ ۵۰ میکردی روی پلن ۲ تارگته به احتمال ۵۰ درصد میتونستی ریل رو تشخیص بدی ولی ندادی! به اینسرت سیم سکند بسنده کردی!

الانم کل افتخارت کاتا کردن کپ مولتی مصریاس!

بایدم البته بعش افتخار کنی

ولی کلی ازین کپا هست، همشون زیر ریدن، اگه میدونستم فراوونیه و مولتی بازی اینقدر جوابه ۵۰ تا همر همزمان می کشیدم حیف شد

و موضوع بعدی که ۱۰ بار هی گفتی سورنا مولتی میزده و میزنه، گفتیم نمیزنه آقا نمیزنه، کلاسای انگیزشی زیاد رفتی که با تکرار یه چیزی قراره به واقعیت بپیونده!؟

سورنا مولتی نمیزنه برادر

من این سرور برای اولین بار به اجبار یه بنده خدایی مولتی کشیدم، بازم ۲ هفته زیر رید نرفت، خودشم آخرش اومد آپشون کرد چون حال و حوصلشو نداشتم من و دمش هم گرم، دنیای مولتی بازی رو تست کردم منم بالاخره

ببین مولتی بزنیم میگیم زدیم، نزنیم میگیم ۱ دونه گندم هم از غیر ناتار نزدیم.

ولی همر واندرزن توتن بدون مولتی غیرممکنه، مخصوصا زمان شارژ جنگ و تحمل گندم منفی دف

هرکی هم میگه نه با فیدر و فلان و غارت میشه، دعوتش میکنم واندرزن توتن بکشه بدون مولتی منم ازش یاد بگیرم.

خودم ۳ سرور امتحان کردم، رنکش زیر ۱۰ هم میاد ولی پیرت میکنه و به خاطر کم نفس بودن همر، نمیشه دف خوبی روش بست.

کلا جدا ازین بحثا چی باعث این حجم عداوتت شده :))) به خاطر ۴ تا شات لابیت توی مافیا!؟

حالا من هیچی، با سورنا چه خصومتی داری :))

مافیا لابی میکنی تا کم میاری، اینجا هم باگ میزنی

بنازم استاد پارتیزان کبیر!!!

*** خفت بیابون نشینا پدیده جدیدیه، دم لانچرش گرم

Unbreakable BUT Kheftable

• تموم شد!!!! خیلی تاثیر گذار بود

پ ن:آزاد شدم خوشحالم ننه

ایشالله آزادی قسمت همه

آزاد شدم چشمامون تَره

ایشالله بیرون دنیا بهتره

آزاد شدم بیا بغلم

همه جلو رفتن و من اَ همه عقبم

آزاد شدم بگو به منم

من توو حبس بودم و بی خبرم همه عجبن

داستان شده همه توو غمن

امضا

مجی سامورایی

• دوستان نمیخواستم براش پست بزارم اما با بررسی متوجه شدم که آخرین بار حدود 4 سال پیش چنین اتفاقی در سرورهای اسپیدترا افتاده :دی

دیروز اکانت Faster از اتحاد جدا شده و کنفدراسی اش لغو شده و 12 ساعت بدون هیچ دفاعی مونده بود

بچه های پاکار شمال شرقی هم فرصت رو غنیمت دیدن گفتن بیان یک همر بپرونن و 90 موج حمله ارسال کردند

اما گرگ خسته که از تفنگ نمیترسه. حدود 700ک همر بلند کردند رو تارگت خالی

حالا جدا ازینکه اگه چینج کپ نمیزدیم چیف تو چیف میشدن

ولی با چنین صحنه ای مواجه شدن :D

اینسرت کتیبه #نکست_لول_پلی

بعدشم احتمالا قفل کردن عه چرا نپرید :)))

و باز هم ری اکشن موجی بعد اینکه با اینهمه همر و چکمه و 90 موج حمله نتونست دهکده بدون دفاع فستر رو بپرونه :دی

• از اون جایی ک کار دست من بود میگم

حس نمیکنی از اون 90 تا نصفش فیک بود از تک مزدور گرفته تا فیک رمر؟!

نه حس نمیکنم اینچیزارو مهمم نیست. فقط پست زدم یادگاری بمونه

اصلا هر 90 تا فیک بود <X<X:S:S

فقط چرا فشار میخوری اینقدر عزیزم...

بوسسس به کله ات:*:* فشار نخور حیف میشی ...

یه لیوان آب قند بخور عزیزم...

سری بعد که 100 تا موج زدین یه روش دفاعی دیگه بهتون یاد میدم ... تا آموزش بعدی

خدانگهدار ...

Faster8)

• دوستان جنوبی لطفا کم کاری نکنید. ما به این شمشیرهای قرمز کنار اسم دهکده‌ها عادت کردیم اما یه چند روزیه کمتر شده. انگار یه چیزی کمه تو زندگیم. نبینم خسته بشید و بذاریدش کنار.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• درود به همه دوستان

اول از همه اگه از علی یا مانی یه استعلام میگرفتن مطمعنن این قضیه اینسرت رو گوشزد میکرد که کار تکمیل تموم بشه اگه اون اکانت دف شخصی خوب داشت خیلی نتیجه بحرانی تر میشد، گاهی فرق کسی که همه موضوعات رو در نظر میگیره با کسی ک فقط موج میچینه اینجا نمود میکنه.

مهدی جان اینفینیتی اون فیک لیست و پخش کردن دف هم دیدم حرکت خیلی خوبی بود اما چنتا نکته هم رعایت کنی بهتر میشه تعدد دهکده های که فیک لیستتو میزنی ببر بالا تر نهایت 4 موج بدون جای اینسرت و فاصله ( از نانکپای ک کنار هم داری استفاده کن تایم لانچت نزدیک باشه اذیت نشی بابت لانچش)

در کل تو سرورای که تعدد مولتی و فراوونیه دف هست پلن و دفکوردی و لذت تراوین مردع، جنگ تفکر و پلنری مرد...

هرجا بزنید دف پر میشه همر هون هم فراوونیه...

ما که فاتحه شو خوندیم شماهم بخونید

پی نوشت: یوسف جان برای جایگاه و وزنه بودن گاهی فقط باید ادم درستی بود و اون خط قرمزا رو رد نکرد خط قرمز ماها خاکه خاکی که اگه علیرضا ایران که رفیقمه یه خونه میومد تو سایدم تا صفرش نمیکردم ول نمیکردم رفیقم بود اما اگه یوقت میخاست بیاد تو سایدم پلی بده باید طبق برنامه های اس ای میرفت جلو نه اینکه تعیین تکلیف کنن یه خلوتی کن با خودت اگه ، این بچه های هم که بی ادبی میکنن به هرکس رو لایک نکن لطفا بزار بدونن بی ادبی جایگاه نداره

پی نوشت 2:حسین هم نباید از اتحاد خارج بشه بدون هماهنگی که چالش و نمره منفی و فرصت بده به سایدی که پلن بیان براش (ولی در کل انرژیتو دوس دارم حسین) یه مقدار ادبیاتتم خوب بشه بیشتر تو قلبمی

علی فلوید خدا لعنتت کنه ♥

پی نوشت 3:اقا دو ایکس قبلی جنگ میزد اس ای میگفتی احمق هست یونیک مرتاض میزدن میگفتی لازم نداریم، یونیک جنگ هم که هیچی الان این بهونه هارو اس ای بیاره قابل قبوله یا چی؟

پی نوشت 4: این چه سمی بود دیدم؟ پلیر به بهونه کمبود وقت از ی ساید که رجیستر کرده یهو واندر یه ساید دیگرو کلین میکنه و میگه حذف میکنم بعد تغییر موضع میده میاد اینجا تبریک به دشمنای سابقش میگه و اکانت جدید و...

شوخی میکنی؟ این جور بازیکنارو خداوکیلی تحریم کنید لقد به پیکره نصفه جون تراوین نزنید مسخره...

خوش و خرم باشید همگی

سروش

اقا ممد دیگه بهونه نیار

حرکت زیبا رو قبول کن و از بازی لذت ببر

ولی بد دلتنگتم حاجی. دو نفره یکی درمیون جلو زن میشدیم یونیک میزدیم...

اخه چجور دلت اومد این سرور هون بیای اه گرزیا میگرتت

• اقا ممد دیگه بهونه نیار

حرکت زیبا رو قبول کن و از بازی لذت ببر

ولی بد دلتنگتم حاجی. دو نفره یکی درمیون جلو زن میشدیم یونیک میزدیم...

اخه چجور دلت اومد این سرور هون بیای اه گرزیا میگرتت

حاجی من بهونه نیوردم

بخدا این فقط ی بازی هست خودتم اخلاق منو میدونی ک کلا دایورته برام

این سرور کلا حدود 1 ماه اول برام مشکل پیش اومد و نبودم گند زدم ب بازی علی و ساید رفت

دیگه کمک بچه ها هستم در همین حد

• با سلام و احترام

تبریک به جنوب شرق !!

تبریک به اعتماد به نفسشون !!

تبریک به ارزش کردن بی ارزش ها !!!

ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه میاد یه کتیبه بون دفاع و با گریز دستی همر بر میداره میبره بعد افتخارش میشه !! و ......

پلیر سایدتون این همه وقت و انرژی و هزینه میکنه کمترین انتظار اینه که کتیبه سایدی بهش داده بشه ولی خبری نیست! چرا! چون اومدید کتیبه های ساید های دیگه را بزنید حواستون به کتیبه های ساید خودتون نبود!

والا پلیرهای فوق العاده صبوری داره اس ای ، تبریک بهشون

الان نپریدن یه ده به قول خودتون بدون همر و بی ارزش خوشحالی داشت!! ناتار پاپ 300 بجاش چیف میکردید کلی جلو افتاده بودید.

در مورد وارمستر اصلا مختصات یونیک شما نبوده و پتانسیلی نیز هدر نداده به دعوت محمد توشی 150 درصد کنار علی فلوید گرفته شده و 7*7 خودش رو کلین کرد

ایلیا جان بنظرت 7*7 زیاد نیست!! خیلی زحمت و انرژی داره چه کاریه 2*2 کافی بود!

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• خوشحالی نداره گریه داره

اون تایم که من لوگین داشتم کارشو کرد اکانت بعدش رها شده زدید نوش جونتون

نمونه کار

• تبریک به ارزش کردن بی ارزش ها !!!

ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه میاد یه کتیبه بون دفاع و با گریز دستی همر بر میداره میبره بعد افتخارش میشه !! و ......

قافیه که به تنگ آید شاعر به جفنگ آید :)

هوش پلنری ما و ضعف دفاعی شما با این تهمت ها به جایی نمیرسه.

• درود

تبریک به اعتماد به نفسشون !!

تبریک به ارزش کردن بی ارزش ها !!!

منم بهتون تبریک میگم بابت بی ارزش کردن ارزش ها...

وقتی از ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه میاید کتیبه سبز میزنید میشه درایت ممد اقا،رشادت اصغر اقا، عیدی حاج علی ولی وقتی ضعیف ترین ساید در جمع کردن کتیبه ها میاد ازتون جنگ کوچیکی که وسط تو فروم پز میدادیدو میزنه و پس میگیره میشه اه و پیف و بو میده دوس ندارم؟

چطوری دوس دارید کتیبه بزنن ازتون بچه ها؟همونو اینجا بیان کنید من ازشون خواهش میکنم همونطوری بزنن که شما بهتون بر نخوره؟

خیلی زحمت و انرژی داره چه کاریه 2*2 کافی بود!

2در 2 که بماند، مورد داشتیم طرف احمقش چکمه شده بود اومد دهی که کنارش زدن برا صفر کردنشو بپرونه، همر خودش پرید دهه نپرید پلیرمون دیگه خودش دهو صفر کرد.

پلیر سایدتون این همه وقت و انرژی و هزینه میکنه کمترین انتظار اینه که کتیبه سایدی بهش داده بشه ولی خبری نیست! چرا! چون اومدید کتیبه های ساید های دیگه را بزنید حواستون به کتیبه های ساید خودتون نبود!

کجای کارو اشتباه رفتیم که سخنگوی رسمی شمال شرق شده مثل سخنگوی وزارت امور خارجه، حرف شما دقیقا مثل اعتراض دولتمردان به عدم مساوات و برابری در غرب و ظلمی که به خانم ها در غرب میشه هستش...یه دو کلمه هم راجب مردم مظلوم فلسطین اب و نونشون میگفتی جاوید جان:)

الان نپریدن یه ده به قول خودتون بدون همر و بی ارزش خوشحالی داشت!! ناتار پاپ 300 بجاش چیف میکردید کلی جلو افتاده بودید.

عزیزان من در جنوب شرق....این ها نمیخوان اینسرت کتیبه یاد بگیرن...به روشون نیارید دیگه مرسی اه.

پ.ن:عمیقا ناامید شدم جاوید جان نتظار چنین نوار خالی ای رو حداقل از شما تو این فروم نداشتم.

• #آموزشی

دوست عزیزی که رو کتیبه چشمان قبل فعال شدن فیک میزنی

برای ما اردوگاه نشون میده که با 3 نیرو زدی!

پ.ن: همرای زیبایی بود دم سازندش گرم.

• اس ای اینقدر بدبخت شده که میاد ناتار کاتا میکنه؟

اینقدر بدبختی رو هیچوقت تو یه ساید ندیدم.

از این بدبختر هم میشید قول میدم.

ما دست و پا چلفتی نیستیم مقابل به مثل نکنیم.

200 تا کاتا کنید 1000 تا توی سایدی که هیچ امیدی براش نمونده کاتا خواهیم کرد.