نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• پ.ن: دوستان میم های فوق صرفا شوخی هست جهت جذات تر شدن فروم

پ.ن: یه پیام دارم برای ممد خیلی خوب بود

خسته نباشید به همه پلیر ها

۴۰ نفری داریم بازی میکنیم

هرساید باعث جذاب تر شدن بازی برای ساید دیگه میشه

پیشنهاد میدم تمامی دوستان و عزیزان هر چهار ساید این سرور

کدورت هارو بذارن کنار و همه باهم بریم یه سرور .com

بازی کنیم لذت واقعیییی تراوین رو بچشیم.

رضا رویال

• پیشنهاد میدم تمامی دوستان و عزیزان هر چهار ساید این سرور

کدورت هارو بذارن کنار و همه باهم بریم یه سرور .com

بازی کنیم لذت واقعیییی تراوین رو بچشیم.

بسیار بامزه بود دلقک

کدورت هارم کنار بزارن همیشه بحث سر این بوده کی لیدری بگیره و همه به فنا رفتن :دی

• بسیار بامزه بود دلقک

کدورت هارم کنار بزارن همیشه بحث سر این بوده کی لیدری بگیره و همه به فنا رفتن :دی

نصف بیشتر سایدت تورو گردن نمیگیرن

آمار هست خیلی ها از حضور جنابعالی توی SE دل خوشی ندارن

فرهاد میاد یکم شعور و شخصیت بهت ببخشه

بازم خودت خرابش میکنی

وقتی داشتی همر لانچ میکردی روی SW چندتا از اون همرا رو با رضایت صاحب اکانت بلند کردی؟

توی SE بیان شده چندین نفر گفتن سرور بعد ایلیا بیاد ما رجیستر نمیکنیم :دی

تمامی ساید ها هم لیدراشون همیشه از قبل مشخص هیچ سایدی مشکلی سر لیدری نداره

این پیشنهاد هم بسیار کلی هست

همه ی پلیر هایی که اینجا هستیم

تحت عنوان اتحاد بریم .com بازی کنیم

دلقک دیواری SE

انگار عادت کردی زیرانداز بدازی وسط فروم بشینی

زیرانداز جدید دارم بدم بهت از این به بعد روش بشینی

• نصف بیشتر سایدت تورو گردن نمیگیرن

آمار هست خیلی ها از حضور جنابعالی توی SE دل خوشی ندارن

فرهاد میاد یکم شعور و شخصیت بهت ببخشه

بازم خودت خرابش میکنی

وقتی داشتی همر لانچ میکردی روی SW چندتا از اون همرا رو با رضایت صاحب اکانت بلند کردی؟

از طرف کی صحبت میکنی شما؟ خاله زنک بازی هم حدی داره خسته نمیشی؟

۶تا همر زدیم رو جنگ اس دبل ۴تاش رو خود ایلیا شارژ کرده بود. یکی من دادم یکی هم فرهاد داده. بعد این وسط حتما لازمه به شما رضایتنامه کتبی نشون بدیم که این بساط رو جمع کنی؟

همین که جسارتش رو داشته و زده خودش برامون خیلی ارزشمنده.

• حسین اقا به جا موز ساختن یه خورده سر‌ کتیبه ها وقت میذاشتی این موز ته مونده همون همریه که کتیبه مرتاض و احمق رو بلند کرد از سایدتون موز بزرگتر تقدیم شما

• از طرف کی صحبت میکنی شما؟ خاله زنک بازی هم حدی داره خسته نمیشی؟

۶تا همر زدیم رو جنگ اس دبل ۴تاش رو خود ایلیا شارژ کرده بود. یکی من دادم یکی هم فرهاد داده. بعد این وسط حتما لازمه به شما رضایتنامه کتبی نشون بدیم که این بساط رو جمع کنی؟

همین که جسارتش رو داشته و زده خودش برامون خیلی ارزشمنده.

دخترک کبریت فروش خودتم هیشکی گردن نمیگیره حالا اومدی میگی از طرف کی صحبت میکنی مطما باش از طرف تو صحبت نکرد ک خودت و میندازی وسط

یوگی جان بزار داغ اون همری ک تو راه چیف شد یکم بخواب چهل روزش بگذره بعد بیا اینجا موز بزار پیشرفت کردی از همر چیف کردن رسیدی به عکس فتو کردن 🤣🤣🤣

پ ن: این حجم از اعتماد ب نفستو گیگی چند میخری؟!

پ ن:اعتماد به نفس شمارو اگه درخت کاج داشت سالی دوبار ک ن ده بار نارگیل میداد

• هر دم از این باغ بری میرسد.

دروودی بی انتها به عزیزان.

ضمن ارزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک عید سعید فطر خدمت یکایک سروران گرامیم.

تبریک ویژه به جنوب شرق بابت خفت اکانت Bear .

ایلیا جان بجای سفسطه گری میشه گفت یکی از ۵۰ واندر زن ان ای، ۸ک کاتاش پرید‌.

درست است دمتون گرم و به احترام حرکت زیباتون ارزش قائلم و همینجا بهتون یه ۱۰۰ افرین عروسکی میدم.

فکت من از این موضوع میتونه بدین صورت باشه که اکانتی که پلیرش تایم درست درمون نداره ، بلند کردن همر با ۲۷ک کاتا یا ۱۹ک کاتا هم براش تفاوتی نداره.

هرچند که پلیر ما فقط یه این همر رو نداره:))

خدارو شکر یک جنگاموز بهش میدم بره راحت ریکاوری کنه.بجا ۲۷ ۲۸ک کاتا فوقش ۲۰ک میزنیم روتون دیگه.این اداها چیه.

مجید: اگه ما ۸ک ازتون زدیم ،شما با چی میخای ریکاوریش کنی؟هن؟نشنیدم؟اخی الهی.

ایلیا:خب معلومه که با احمق شارجش میکنم بلاچاو هم ریکاوری میشه دیگه این چه سوالیه.

مجید:😐

ای داد بیداد!!!!

ای وای بر من.یک احمق دیگه هم وا دادید که.بازم سبز.این از بد هم گذشته.این سم خالصه.

بعد صبح پلن فیک احمق مارو داشتید با جنگ کوچک.سر لند فیک اسکات کشیدید.با اینکه گفته بودم فیکه و دف نریزید دفاع رو دیدید؟ این بده:دی

و اما شاهکاری دیگر از تریدر:

و

و در انتها:

دیستروی اولین دهکده ای که در سرور زده شد در خاک ان ای توسط اس ای.

دهکده ای که به شدت پتانسیل سوزوند به امید زدن یونیک ان ای.اما تنها دستاوردش کشیدن همر جنگی نسبتا بالایی بود که بدون استفاده پرپر شد.

خسته نباشید به بچه های ان ای که هم کتیبه زدن هم دیستروی.

خسته نباشید به بچه های اس ای که ۱ خفت زدن.

خواستن با یک خفت مسیر فروم رو عوض کنن که از موضع کتکخوری در بیان که بازم فایلد شد.

تلاشتون قابل ستایش و تحسینه.اما تو در حد این حرفا نیستی ایلیا جان.

تا دیداری دیگر بدروود.

• خواستن با یک خفت مسیر فروم رو عوض کنن که از موضع کتکخوری در بیان که بازم فایلد شد.

سلام مجید جان

پستا داره از حالت رقابت خارج میشه ، یه : نباید جنوب شرق وجود داشته باشه ی - خاصی توی پستاتون احساس میکنم :دی

کارای شما مشخصه ، لایک کردیم ، زدن احمق هم ایده جالب و تمیزی بود ، نوش جونتون

ولی خب خفت کل همر واندزن و نزدیک 15ک کاتا ، خدایی فایلد نمیشه ! چجوری حساب میکنین

زدنه شما زدن حساب میشه ، زدن ما همش فایلد ؟

تبریک بگیم قشنگ تره ، چون واقعا زیباست ، هرچی لینک زدن گذاشتین لایک بچه های ما پاش بوده خدایی

بهتر بازی کردین ، اکتیو تر بودین دمتونم گرم ، زد و خورد سرور بر عکس سرورای گذشته خیلی خوب بوده همه داریم به چالش میکشیم خودمونو و لذت میبریم ، به نظرم با این حرفا خرابش نکنیم بهتره

میزنین میزنیم دیوار میکنین دیوار میشیم ، در حالت بازی نگداریمش زیبا تره ، خدایی ما نباشیم شما لذت میبرین از بازی ؟ :دی

بحث لقب و این چیپ بازی رو بذارید کنار

اگر قرار به لقب گذاشتن باشه بگید بشینیم لیست تهیه کنیم :دی

برقرار باشید

• حسین اقا به جا موز ساختن یه خورده سر‌ کتیبه ها وقت میذاشتی این موز ته مونده همون همریه که کتیبه مرتاض و احمق رو بلند کرد از سایدتون موز بزرگتر تقدیم شما

چه فرقی میکنه کجا استفاده شده کجا استفاده نشده در حال حاضر خود کشی کرده گلم ...

زمان حال مهم نه زمان گذشته ...

• موجی واقعا این پست من برات سوز میاد!!! شما میگی همر چیف کردی در واقع ۱۰ روز بود اون دهکده از ناتار چیف کرده بودم ... شما حرف کدوم همر میزنی؟!!! ۱۰ کا گرزی ۱ کا تی کی از کی تا حالا جز همر حساب میشه...

این دومین بار این پست تکراری میزاری... قبل از اینکه اون دهکده رو چیف کنی ۱۰ کا گرزی با ۱ کا تی کی رو احمق sw دیوار شده شما شب اومدی دهکده خالی رو چیف کردی ... مطمعن باش اگر اون دهکده همر داشت حتی نمیزاشتم لینک بگیری ... مهم نبود برام... قبل از اینکه شایعه سازی کنی اول از سنت خجالت بکش گلم

دوم با مدرک حرف بزن ... سوم بچهای sw تایید میکنن حرف من رو...

تمام

بدرود

Faster8)

• شیطون دیدی ارائه دارم اومدی زدی وارمسترو :دی

در مورد احمق پلن ساده و قشنگی بود. البته حدس من این هست مقداری سواره با چکمه اماده داشتید ولی بدلایلی کتیبه صبح جابجا شده و دفاع نداشته

یا به طور خلاصه تر بخوام بگم برنامتون بیشتر از یک احمق بوده.

در مورد واندرزن دیگه بچه های اس یی شاید ندونن ولی من میدونم چطوری میشمرید :دی

با اینحال برا ما گفتید 15 تا من دوبرابر براتون در نظر گرفتم اصلا بگو 50 تا کاتای دوتاشو پیشی برد دیگه

در مورد وارمستر اصلا مختصات یونیک شما نبوده و پتانسیلی نیز هدر نداده به دعوت محمد توشی 150 درصد کنار علی فلوید گرفته شده و 7*7 خودش رو کلین کرد

حدود یک هفته هم بود اکانت رها شده بود 49ک مزدور داشت 19ک تیرانداز مجید جان. 200ک همر زدید براش و بنظرم جدا از بحث کلین سایدی این مورد فایده ای نداشت براتون

در مورد حد و حدود یه واندرزن زدیم یدونه زدید دوتا زدیم منم ارجعیت رو به تحصیلم میدم تا تراوین مگر اینکه کد دانشجویی بدیم مهدی اینفینیتی برام پاس کنه وگرنه دو سه هفته بگو فریز بده تا یکماه کامل همتون بیخوابی بکشید

پ.ن: عکس لینکا هم لطفا کوچیک تر کنید اصلا به چشم نمیان با تشکر

میخوام طی یک پلن دو تا از همر های اس ای رو بپرونم ...... اما این پلن با همه ی پلن های دیگه فرق داره اگه کسی براش جالب بود میام مینویسم پلن رو هم قبل از اجرایی کردنش لو میدم ببینم کسی میتونه جلوش رو بگیره یا نه؟🤔

معرفی کتاب: بنویس تا اتفاق بیوفتد

مقدمه: زمانی که اهداف خود را روی کاغذ می‌نویسید، از مغزتان انواع مطالب جدید، عقاید انرژی‌زا و طرح‌های مختلف تراوش می‌شود. این‌ها خبرهای خوبی هستند. البته توجه داشته باشید که باید این مطالب را مرور و به خودتان یادآوری کنید؛ چون اگر این کار را انجام ندهید، بهترین نقشه‌ها و طرح‌ها هم به دست فراموشی سپرده می‌شود.

خلاصه که خیلیارو کنجکاو کردی امیر جان امیدوارم که ایده جالبی در سر داشته باشید

• خدارو شکر یک جنگاموز بهش میدم بره راحت ریکاوری کنه.بجا ۲۷ ۲۸ک کاتا فوقش ۲۰ک میزنیم روتون دیگه.

مجید: اگه ما ۸ک ازتون زدیم ،شما با چی میخای ریکاوریش کنی؟هن؟نشنیدم؟اخی الهی.

ای وای بر من.یک احمق دیگه هم وا دادید که.بازم سبز.این از بد هم گذشته.این سم خالصه.

تلفات روی جنگ اموز کوچک ان ای در حال ریکاوری است‌...

• ای جان ای جان

♥ و بوس =))))))))

مال این حرفا نیستی مجید :دی

کلاس های اموزشی دیستروی دهکده با 90 موج =))

مجید کجا بوده دلت خوشه

اون ک خواب بود

ههههههه

این هنر دست من بود ک این شد

از ی نوب چ انتظاری داری؟؟

• درود

مجید جان اینم جزو 50تا بود؟

هن؟نشنیدم؟اخی الهی

ممنون ازین که دلت به حالمون سوخت و سفارش کردی بچه ها همرو جاخالی بدن که بی جنگ بازیو تموم نکنیم.

یعنی رو اکانت بودنو این شکلی اومد؟همرو میذاشتن بهتر بود که این صحنرو تصور کن که مثل دکترا میومدن از اتاق عمل بیرون میگفتن ما همه تلاشمونو کردیم ولی همرش زیاد و نتیجه دفاع فیل بود.

دیگه تا پلنمون فیل نشده اینم بگم و برم که برای پروندن یه دهکده 90 موج و پاپ صفر شاید لازم باشه ولی کافی نیست:))))

• با سلام و احترام

بازیکنان عزیز ؛

طی آپدیت های متوالی در این چند روز ، پچ های امنیتی به بازی اضافه شدند و مشکلات گزارش شده ی اخیر برطرف شدند.

مشکل ترتیب‌ حمله ها بررسی شد و در سرور با سرعت ۳ ایکس هم برطرف شد .

طی این چند روز آپدیت هایی در بازی اعمال خواهد شد .

طبق قوانین اسپیدترا چنانچه به دلیل مشکل‌ سرور اکانتی متضرر شود ، با صلاحدید مولتی هانتر‌ به موضوع رسیدگی خواهد شد و ضرر اکانت های مذکور جبران خواهد شد .

خواهشمندیم چنانچه با مشکلی‌ مواجه شدید با مولتی هانتر درمیان بگذارید .

با گزارش و انتقاد های شما کیفیت بهتری‌ را ارائه خواهیم کرد .

با تشکر از صبر و شکیبایی شما

مدیریت اسپیدترا

• اول تبریک میگم به تیم خوب و شایسته جنوب شرق

بابت بدست آوردن کتیبه جنگ آموز کوچک بعد از 13 روز از آزادسازی کتیبه ها

یکی از بزرگترین کابوس هام این بود بعنوان کسی که جنوب شرق رو خونه اش میدونه این ساید سرور رو بدون جنگ آموز تموم کنه الان شبا راحت میخوابم

امیدوارم چرخش براتون بچرخه و واندر زن های در خور و شان ساید جنوب شرق روی واندر شمال شرق بخوره

فرهاد جان ایشالا با این جنگ آموزی که زدید تا ته سرور هستید دیگه ؟؟ اگر نه یه احمق هم هدیه بدیم خدمتتون

و یک سوال مدیریت محترم گلد رو گرون کردید ما شرایطتون رو درک میکنیم انتظار کیفیت متوسط سرورهای گذشته فکر نکنم انتظار بیجایی باشه با تشکر

پ.ن. دیابلو کاربرد دهکده میله پرچم رو متوجه شدی ؟؟ باهاش از واندر مرکزی شمال غرب یا همون پرچم شمال غرب حراست میکنند

پ.ن. محمد پاتریوت بوس رو لپات