نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• من همچنان سر حرفیکه زدم هستم.

ایلیا بیا باغ سالار.از این وضعیت وخیم در میاریمت:دی قول میدم.

مجید فردا ارائه دارم هفته دیگه ترممه کل ترمو نرفتم ترم قبلم مرخصی گرفتم

یوقت دیگه بریم باغ

• خبر آمد خبری در راه است

به ما که تو این 1 ساعت خیلی خوش گذشت

چرخ لوح ها براتون بچرخه

کم اوردید بوق بزن پسرم:دی

به پارسا بگو میدونستم دست به گلدت خوبه

اما حریف من نمیتونی بشی.

خوردید؟

هستشو تف کن.

عکسهای تکاپوی شدیدی که کردید رو بزودی میزارم.

به بزرگانتون بگید اگه میخان واندر مرکزی بگیرن مثل سروری که واندرشون رو گرفتیم و هرچی زدن دیوار کردیم، این راه و روشش نیست.بیان 2 کلاس آموزشی ادریس و تریدر براشون بزارن تا یاد بگیرن.

قال ادریس: ده سال دیگه هم، پارسال ما نمیشید.

• درود دوستان

قابل توجه دوستان محترمی که فیک با برده گذاشتن، هر چقدر شما دارین لاست برده رو این فیکها میدین باور کنید سالار دو برابرش رو داره رو همرش از تلفات بی گندمی میده شایدم بیشتر میگید چرا؟؟؟ برده می‌سازه می‌فرسته رو همرش که گلد نزنه تعدیل کنه کجای کارید......

از ما گفتن خو دانید.

پ. ن: مهدي اینفینیتی شنیدم بازم تو ساید جنوب شرق لاگین داری.

پ. ن:سالار بی معرفت یه سرور باهات نبودم همه رو دعوت کردی باغ جز من؟؟

پ. ن: مازیار کجایی دقیقا کجایی شمال اینترنت نداره؟؟؟

پ. ن:مجيد پرشیا آخرش گلابگیری کی شروع میشه با کاوه بیایم؟؟؟

پ. ن: مملی به خدا تو مسلمون نیستی. بازی هم که بلد نیستی این کتیبه که از ساید دیگه برداشتی بیا بزار سر جاش ببین همین کارها رو کردی الان جنوب غرب رفتی دیگه خخخ.

پ.ن: یوسف ریتالین گردن گیر مگه نبودی؟ چرا سر گردنه گیر شدی شنیدم از شمال غرب خراج میگیری؟؟

به امید موفقیت ساید همیشه پیروز شمال شرق

• متاسفانه یه جوری داری قضیرو رو وارونه جلوه میدی و جوری داری با دروغ اوضاع رو میپیچونی (عذر خواهی میکنم گفتم دروغ ولی کلمه ی جایگزینی پیدا نکردم)

که حس میکنم ادامه این صحبت توهین به شخصیت خودمه

جهت روشن گری:

۱.ما ۳ دهکده فقط از اکانت got you چیف و دیستروی کردیم :))

(بماند اکانت هایی دیگری که خوردنو اومدن تو فروم گفتن ای ما این سرور وقت نداریم ,زیبا وقت نداری اشتباه میکنی میای وسط اس دبل )

ما نصف کراپ دیستروی ها یا دیوارو خفتامونم نمیایم تو فروم بذاریم چرا که به نظر ما اون لینک ها در حد اندازه ی سرور فینال نیست(یا خسته ایم )

(بر عکس شما که که تا ۱۰ کا کماندار میبینی لانچ میکنی میای میذاری کف فروم بعد میگی اینارو جواب بدین :)) مگه بتل رپه یزید)

راستی از اتق فرمان میگن دیروز دوباره رو احمق دیوار شدین :))

۲.ساید اس دبل پیشرو در جمع اوریه کتیبه ها

screenshot_2023-04-21_at_10-56-32_تراوین_tx3_pj7d.png

اولین کتیبه ای که در سرور جمع اوری شد جنگ اموز جنوب شرق، توسط جنوب غرب بود دور سرت بگردم(اکانت brice بلندش کرد خوابوندش کف اس دبل)

این یعنی ما حتی واسه کتیبه های شما هم برنامه داشتیم چه برسه به کتیبه های خودمون (اگر کتیبه ای روی زمین موندو شمام زدین هم نوش جونتون)

کلا کتیبرو میبرن که باهاش بازی جذاب تر بشه (شما که هر چی زدین دیوار شدین لازم بود بیا پیوی بگو بازم کتیبه میدیم قربونت برم تو فقط لانچ کن )

۳. راجب پلن که دیگه واقعا حرفی ندارم بزنم :))

قربونت برم تو سرور برات لقب گذاشتن داری راجب چی با من حرف میزنی؟:))))

هر چند که کلا با این قضیه ی لقب و تخریب شخصیت کلا مخالفم ولی این شخصیتی که ازت دیدم و میزان مغلطه و حاشایی که داری به نظرم فردا روزی میای اینجا میگی مشتیا من اینقدر همر دیوار کردم بهم میگن ایلیا دیوار :)))

۴. حس میکنم خیلی نوشتم پس کوتاهش می کنم

زیبارو همون همر استفاده شده که خفت شد تا اینجای سرور بزرگترین خفت سرور بوده (از لحاظ گندم خور همری)

حساب کردم ۷۳۵۱ کاتایی که خفت خوردو رو با امتیاز ۱۰ ٪ اتحاد و کتیبه جنگ اموز کوچک حدود ۱۵ روز و ۱۱ ساعت طول میکشه دوباره ساخته شه

ولی میگن جنوب شرق جنگ اموز نداره دلبر

بفرس براش

مسیر ما مستقیم به سمت دیزینه زیبا

مسیر شما کجاست ،شابدوالعظیم؟

پیش بینی شخصی:احتمالا این سرور همر های باقی مونده رو جمع کنند دست شما بدن ایلیا جان شمام با دیوار کردن ما بقی همر ها اس ای رو به حذف دسته جمعی نزدیکو نزدیک تر کنی

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• این قسمت :

ایلیا دیوار خانه به دوش می‌شود...

داداش شنیدم اس ای دیگه همری براش نمونده یا شایدم دمپاییا رو دیگه به شما نمیدن رفتی از ان دبل همر گرفتی با دیوار شدن روحتو ارضا کنی :دی

خداییش فقط تو میتونی این مدلی حماسه بیافرینی!

بزرگوار وقتی شب همر رو تحویل میگیره...

بزرگوار وقتی صبح همر تحویل میده...

من کاری با مقصد ندارم ولی وای به حال مسافرایی که تو راننده شون باشی زیبارو(علی زد کینگ دهنت سرویس خخخخ)

پ.ن ۱ : عمو سعید من میخوام چراغ فروشی بزنم میگن درآمدش خوبه خخخخ

پ.ن ۲ : علی آقا تخریب شخصیت چیه من با کلی زحمت و ظرافت تظرسنجی کردم این اسم رو انتخاب کردم....

پ.ن ۳ : ما فرض رو بر این میگیریم که پست ایلیا دیوار درسته و ما داریم به قهقرا میریم فقط یکی به من بگه چرا هرچند وقت یه بار از اس ای زنگ میزنن با ما درد و دل میکنن و پلنرشونو گردن نمیگیرن لول

پ.ن ۴ : ایلیا دیوار داداش من یه روزم نمیخوام بیام پست بزارم ببین کاراتو دیگه...یه کاری میکنی دایرکت مارو سوراخ میکنن با درخواست پست فروم :دی

• علی جان من جای بچه های اسدبل معده درد گرفتم انقدر نوشابه باز کردید برا خودتون :دی

1- شما لینک هارو نزار فروم فقط لینک یک دیستروی از اس یی داخل ساید خودش بزار برامون من میگم قبول

2- خب این هم یکی از اعترافات شما پیشروندگان جهت خراب کردن بازی اس یی اونهم با برنامه قبلی

3- علی جان ساید متای شما 21 همر قطاری برای یونیک استفاده کرد ما 6 همر برای کتیبه که ساخت 4 تاشون با خودم بوده و پوینت بیشتری هم گرفتند

4- بله خفت قشنگی بود

.

پ.ن ۳ : ما فرض رو بر این میگیریم که پست ایلیا دیوار درسته و ما داریم به قهقرا میریم فقط یکی به من بگه چرا هرچند وقت یه بار از اس ای زنگ میزنن با ما درد و دل میکنن و پلنرشونو گردن نمیگیرن لول

رمز گوشیو میدن خودت به خودت زنگ بزنی؟ لول

• ایلیا داداش خفتری ، لانچری ، پلنری خاک خوری داره جدا از اینکه خسارت دیوار کردن همرهای متا رو به عهده داری با پست هات و کل کل هات باعث این شدی تریدر بره 4 تا اسکات بکشه بزنه واندر زن بی دندون میشه در شرایط فعلی پیشنهاد میکنم تو فروم درباره صنعت کشت قهوه تو برزیل صحبت کنی ضررش برای متات کمتره !!

حکایت تو با اینفینیتی میدونی مثل چیه ؟ یه تیم سوپر پلیر خط حمله اش رو بفروشه چون از نظرش بدرد نمیخوره یه مهاجم از خارج بخره اون سوپر پلیرفروخته شده که گفتن دو زار بدرد نمیخوره ردش کنیم بره تو کورس آقای گلی باشه مهاجم خریداری شده اش هم آمارش دو تا گل به خودی باشه با سه تا پنالتی خراب کردن و دو تا اخراج

حالا ایشالا سرور بعدی من و اینفینتی میایم جنوب شرق

متین که هست بکس استورم هم استراحتشون رو کردن محمد نوب رو هم امید میاره

میتونی از گندم دادن همرها ، بیرون فرستادن همرها و فیک زدن شروع کنی کم کم پله های ترقی رو طی کنی

ولی اینکه هنوز به فروم سر میزنی قابل احترامه

پ.ن. ای دیابلو ، ای بیگ همر شمال غرب ، ای آنکه از ترس همر مخوفت شمال شرق واندر میترسد بگیرد ، چلنج رو کی استارت کنیم ، نوپو منتظره ،

پ.ن. تریدر داداش بیا برو فوتبال دستیتو بازی کن الان نمیدونی اون همر واندر زنه شده کلینر ، کی میخواد دفش کنه ستاد روحیه دهی به متای اونوری

• پارسا تو سرور نیست مجید اگه کسی زده با گلدا رو اکانته که مونده برا ما هم مهم نبوده دیگه

• خدا رو شکر ما یه لینک دیستروی نداریم و شما انقدر از ما میترسید کف اس دبل ۲۰۰ک دف شناور جمع میکنید لول

یه هفتس لیست فیک گذاشتید ما یه تاس میریزیم دوتا اکانت انتخاب میکنیم اذیتتون میکنیم...

به ساعت اسکاتا دقت کنید

وقتی اینفینیتی روت لانچ میکنه...

ای بابا این سری هم نشد بک کن بابا بک کن اون کاهنا رو واندرزنمونو زدن...

ایلیا دیوار اذیتم نکن من شمالم تو راه پشت فرمون یه دستی لانچ میکنم اینطوری بالا پایین میشی در همین حد سرور رو جدی گرفتم....

پ.ن : منو یاد تیم ملی تو جام جهانی میندازی که هر دوره هیچی از ارزش هاش کم نمیشه :دی

• این قسمت :

ایلیا دیوار خانه به دوش می‌شود...

داداش شنیدم اس ای دیگه همری براش نمونده یا شایدم دمپاییا رو دیگه به شما نمیدن رفتی از ان دبل همر گرفتی با دیوار شدن روحتو ارضا کنی :دی

خداییش فقط تو میتونی این مدلی حماسه بیافرینی!

بزرگوار وقتی شب همر رو تحویل میگیره...

اکانت پلیر داره

ما به ایلیا همر نمیدیم

با این حرفات نمیتونی رو ایلیا خش بندازی هرچی باشه ایلیا مثل بعضیا با پیشنهاد گلد و اکانت دادن بهش وسط سرور سایدشو نمیفروشه و ترک نمیکنه بره ساید رقیب!

من نمیخواستم لینکارو بزارم خودت دوست داری

اون 23ک شمشیر که به قول خودت ایلیا تحویل گرفته؟

صبح که دیوار شد 11 کی بود با خودت نمیگی باقیش کجاس؟

بیا من نشونت بدم فقط دفعه بعدی خواستی بیای فروم لینک بزاری اول برو یکم پیگیری کن قضیه رو بعد بیا اینجا و لینک هارو کامل بزار

نه قسمتی رو که خودت دوست داری

شادروان خفت برا رمر دوست داشت

دوست داری ماهم مثل ایلیا برات لقب بزاریم؟

ولی فکر نکنم چیز خوبی در بیاد

• جنبه تاریک قهوه بزریل

یک جنبه تاریک در دوران قهوه برزیل وجود داشت – برده داری. برده داری در برزیل موضوعی نگران کننده بود و متاسفانه هنوز هم هست. فقط اکنون برده داری در برزیل به برده داری جنسی و قاچاق انسان مرتبط می‌شود. لغو تجارت برده در سال 1888 تقریباً صنعت قهوه برزیل را نابود کرد زیرا بسیاری از بردگان قهوه بعد از آن آزاد شدند.

با این حال، دولت در برزیل برنامه های جدیدی را اجرا کرد که فعالانه کارگران اروپایی را تشویق می کرد تا برای کشت قهوه در مزارع به برزیل بیایند. این امر نه تنها جایگاه برزیل را به عنوان یک کشور چندفرهنگی افزایش داد، بلکه پیوند قوی تری بین برزیل و کشورهای اروپایی که قهوه آن را مصرف می کردند، ایجاد نمود.

والا تو که میگفتی نگو داداش قهر بودی با ما

منم که گفتم پاشو بیا اس یی

به هر حال یه گل لایی به خودت رو یاداوری میکنم مجددا چکمه بزرگ

یکیتون بیاد که گل نخورده باشه این بچه مچه هارو شاخ نکنید الکی

من فروم 489 تا پست دارم که حداقل صدتاش بار فنی داره 495 بار صدا کردید که 400 تاش حداقل بار منفی داشته همین فشار روتونو مشخص میکنه

الانم فرصتش بود حال میکردیم باهم ولی ...

ایلیا دیوار اذیتم نکن من شمالم تو راه پشت فرمون یه دستی لانچ میکنم اینطوری بالا پایین میشی در همین حد سرور رو جدی گرفتم....

جسارتت در همین قدره که چهارتا فیک بزنی.

پلنی که من اومدم با آرنج در رفته لانچ شد کل بچه های اس یی در جریانن ولی خب انقدر ذوق کردید چیزی نگفتم :دی

• اخ اخ دفم و خفت کردن من عذرخواهی میکنم از کل ساید قبل از خفت شدن یه نمه گندمخور دف داشتم.

در کمتر از 12 ساعت بعدش هم که دارم اینو مینویسم یه نمه +40ک دف دارم. واقعا متاسفم برای اون دفی که اون وسط خفت شد🤕

شما که دست به لقبت خوبه و دف هم خفت میکنی یه لقبم برای ما بزار. میخوام طی یک پلن دو تا از همر های اس ای رو بپرونم ...... اما این پلن با همه ی پلن های دیگه فرق داره اگه کسی براش جالب بود میام مینویسم پلن رو هم قبل از اجرایی کردنش لو میدم ببینم کسی میتونه جلوش رو بگیره یا نه؟🤔

• درود

یه خاطره بگم برم...

یه عزیزی سرور پیش جنوب شرق بود زحمت پلن های ارلی گیم باهاش بود...انصافا هم خوب میزد لینکاش رو هم خودش میذاشت فروم.

یه شب یه گروه دیگه یه پلنی زدن که دیوار شدن... ساید مقابل اومد گرفت رو این بنده خدا که دیوار شدی و کلکل فرومی ... این رفیقمون تو گروه و هم اگر اشتباه نکنم تو فروم گفت که من اصن در جریان نبودم و فلانی زده ...نمیخواست برندش خراب شه چون برندش فکر کنم در حد همون 2 3تا پلن بود و نقطه سیاه نداشت مثل اینکه:) ما یه روم دیسکورد راه انداختیم فقط این بزرگوارا رو با هم اشتی بدیم که اقا اصن چه حرفیه چه بزنید چه دیوار شید اصن بگید ساید بوده فرد اینجا معنی نداره.

گذشت و اومدیم این سرور... ایلیا چیزی که ازش خبر نداره هم گردن میگیره چون پوستش تو فروم کلفت شده...در این حد که اصن حتی خفت کاتای بلا هم تقصیر ایلیاس میخواید باور کنید یا نه:)

خیلی ازین تیپ پست گذاشتن خوشم نمیاد که زبون کسی بشم و ازش تعریف کنم...ولی دارید راجب کسی این طوری حرف میزنید که به جرعت بیشترین وقتو واسه سایدمون گذاشته هنوزم چیزی دیوار نکرده که شلوغش کردید اگر بخواد واندر زن واسش میخوابونیم بزنه تک تارگت تو دیوار، الان که اینطوری ذوق زده اید اون موقع از ذوق مفرط ناقص میشیدا یکم تجدید نظر کنید پستاتونو در حد همون ایلیا دیواری نگه دارید کسیم ناراحت نمیشه ولی دیگه چخبرتونه...چند نفر به یه نفر.

تا یادم نرفته خفت بلا به امیر رولبک میرسید خدایی... دمتون گرم:)

پ.ن:دیگه پست بعدی اومد نخواستم پست جدید بذارم زدید دمتون گرم ولی خیلیه 3 سال منتظر باشید هومنو کوت کنید...حتما تیکشو تو ویژنای امسالتون بزنید اگر اینقدر یادتون بوده.

• خب خب

عاقا ما باید یه تکونی به این ان ای بدیم.چکار کنیم؟بریم واندر مرکزی ان ای رو کلین کنیم و بگیریم و از 2 تا ساید اس ای و ان دبل هرچی داریم و نداریم رو بریزیم اونجا تا دیوار کنیم اینارو دور هم بخندیم.

عههه راست میگیا.همین کارو ان ای با اس ای کرد چند سرور پیش.برای تلافیشم که شده باید اینکار عملی بشه.برید شروع کنید.

چطوری بزنیم؟

خب معلومه دییگه.چکمه سربازی بندازید زیر پای هیرو با شیپور ناتار.یکی 8 الی 16 موج فیک برید اطراف واندر و کپ های ان ای.ولی ریل برید واندر رو کلین کنید.

عجب پلن خفنی.راست میگی حضرت امام.

برو ما که رفتیم ان ای رو ب چوخ بدیم.

ان ای:

ما بوقیم دوستان؟

از اون طرز هیرو و ایتم و فیکهایی که زدید تابلو بود پلن چیه.اثبات حرفم:

زمانیکه واندر و لاغونچر چیف کرد 2 تا همر روتون بلند کردیم.

چطور ممکنه تو 10 مین اون همر از رید جمع کرده باشیم؟؟؟؟؟

اتفاقا منتظر بودیم چیف کنید چون پلن فوقالعاده بامزتون رو مثل روز حدث زدیم.

اما چیزی که حداقل من در جریان نبودم و یا ممکنه باگ سرور باشه.تاثیر لوح قهرمان توی واندره.یکی اینو روشن کنه ما اشتباه میکنیم یا واقعا باید بشه توی واندر لوح زد؟؟؟؟؟

پلن فوقالعاده تمیزی بود.از دفاعی که هر 2 ساید ارسال کرده بودید ممنونم.چه دفاع هایی از اس ای اومد.

عکسها زیاده و من گلچین میکنم و فقط به ج ش تسلیت میگم بابت فایلد شدن پلن خفنشون.

یه این امیدم اگه داشتید از دست داید.:دی

بعدی

بعدی

و بعدی

باز هم بعدی

دوباره بعدی

همچنان بعدی

ای بابا باز بعدی که

بازم هست که

البته اینا کامل نیستا.دفاعی که در حال اومدن بود بیشتر از این حرفها بود.این دفاع شامل :

اولا

و ثانیا

و ثالثا

و رابعا

و خامسا

و سادسا

و سابعا

علی برکت الله خیر المبین.صدق الله العلی العظیم.

حضرت امام صبح جمعه وقتی فهمید به کجاش خورده:

ما که با لوح هایی که خریدیم داریم سلفی میگیریم.

ولی شما با واندری که حدود یک ساعت شایدم کمتر دستتون بود سلفیتون رو گرفتید؟؟؟؟

آخه شنیده بودم واندر مرکزی هرساید حکم ناموسش رو داره.

شما می دونید که واندر هر ساید حکم ناموس اون ساید رو داره ؟!

بله حسین جان.درست است.زیبا و پسندیده است.ارادت مندم.

یاد 2 جمله قدیمی افتادم:

فعلا که داریم میبینیم توانایی کی بالاتره. تا الان کتک خور من بودید از الان به بعدشم همینید. فرقی نداره.

مدیونید اگر فکر کنید که پست نذاشتنتون داخل فروم ابدا ربطی به کتک خور بودنتون داشته و فقط یه تصمیم فوق استراتژیک بوده. فقط چیزی که از ظواهر امر پیداست چیز دیگه ای نشون میده و قضاوت رو میذاریم به عهده خوانندگان فروم.

بله هومن جان.درست است.جملاتی که سال 99 بما زدی رو الان از جانب ما به خودت بزن.سبب؟:

و در پایان:

ممنونم بابت کلین واندرمون.دمتون گرم.

• مدیر محترم لطفا قسمت زیر رو به پست قبل اظافه کن تایم ادیت تموم کردم:

پ.ن:این تیکه صحبت دلی من هست و فارغ از بحث کل کلمون هست.خسته نباشید به بچه های اس ای و چوکور بهرحال زحمت کشیدن همین کارها و پلنها باعث تکاپوی همه مون و هیجان بیشتری میشه. فرهاد جان این یعنی هیجانی تر کردن بازی نه اون کار چیپتون:دی.

فوقاعلاده بود حرکتتون خسته نباشید.

• مدیر محترم لطفا قسمت زیر رو به پست قبل اظافه کن تایم ادیت تموم کردم:

پ.ن:این تیکه صحبت دلی من هست و فارغ از بحث کل کلمون هست.خسته نباشید به بچه های اس ای و چوکور بهرحال زحمت کشیدن همین کارها و پلنها باعث تکاپوی همه مون و هیجان بیشتری میشه. فرهاد جان این یعنی هیجانی تر کردن بازی نه اون کار چیپتون:دی.

فوقاعلاده بود حرکتتون خسته نباشید.

این جناب مادریتور پست منو به دلیل بی ربط بودن پاک کرد نوشته بودم بغل واندر همر کشیدید منتظرید چیف شه چیف بک کنید :)))