نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• علی جان سلام خوبی؟

میگم اگر شما حس می کنی لانچای ما در جهت

منافع ساید روبرویی هست ما تارگت رو تغییر بدیم

نظرت چیه؟

این حرفا دیگه داره منجر به حال خرابی میشه

پ.ن: پیر مرد عزیزم که نهایتا ۳۰ سالته

اگه مولتی اکانت نبود کفش از پای قهرمانت در میومد

• سیاست سرور سه ایکس

شمال شرق

یه ریزش پلیر داشتند معلوم نبود میان یا نه یه سری پلیرهاش کوچ کردند جنوب غرب ، دو تا سه تا پلیرش رفتن ساید شمال غرب دارن پلی میدن تیم تورج هم اضافه شده

جنوب شرق

همون تیم سرور 2 ایکس هستند فلوید ، توشی ، من ، اینفینی ازشون جدا شدیم ایلیا و ... بهشون اضافه شدند

جنوب غرب

این سرور وگنس رفته ، تیم یوسف ریتالین و .... هم هستند

شمال غرب

تیم برنده سرور 5 ایکس بودند یه سری پلیرهای خوب مثل منصور جی ، سورنا و دیابلو ، یا رضا توربو و ... هم بهشون اضافه شدند

اول سرور مواجه شدیم با 8 تا اکانت هلیکوپتر ، اکانت مانستر ، و هجوم اکانت های شمال غرب به خاکستری شمال شرق و ... پیشنهاد کردیم اکانتی توی سایدهای هم دیگه نداشته باشیم سه تا ساید قبول کردند لیدر شمال غرب عرفان اومد گفت نه ما میزنیم تحت لوای اتحادهای شمال غرب

هر سروری احترام گذاشتن به خواسته های حریف ، گوش دادن و تعامل کردن باعث جذابیت بازی میشه سیاست شما دوستان شمال غربی چی بوده ؟؟ میتونیم میکنیم یه تنه شخمتون میزنیم ، فلانی اینا عرضه اکانت کشیدن و تروپ کشیدن ندارن ، گلد بدید نزنیمتون !! بیاید دستبوسی تیم کوکور ! دوستان محترمی که توی شمال غرب تشریف دارید خواهان این هستید که جو فروم مسموم نباشه و ... زمان این پست ها کجا تشریف داشتید دقیقا؟؟

اومدید گفتید برنامه داریم برای اول تا آخر سرور همر 7 کی شمشیر رومن رو از مختصات واندر مرکزیتون کردید تو دیوار ! اومدید تو خاکستری شمال شرق اکانت داخل شمال شرق رجیستر کردید توی اتحادهای شمال غرب ، اکانت داخل سایدتون زده شده نتونستید کلین کنید این همه همر قوی و اندگیمی رو کردید تو دیوار ! این همه زیرساخت هاتون خورد یه پلیر فعالی مثل امیر دست طلا رو نمیتونستید ببرید توی شمال غرب از پتانسیلش استفاده کنید جای جنگ ایذایی توی شمال شرق ، یا اکانت صادق نمیتونست پتانسیلش رو ببره جایی که الان 4 تا همر خوب هون داشته باشه

اینجا فروم هست هر مخاطب و شنونده ای که توی سرور نباشه هم میتونه راجب به سرور نظر بده جوابتون چیه ؟ راجب به شمال غرب حرف نزنید

توی دو تا ساید جنوب غرب و شمال شرق بغل مختصات کتیبه ده زدید با شمال شرق که از اول سرور درگیری دارید امروز ما دست بالاتر رو داریم ایشالا فردا شما داشته باشید یه دهکده توی جنوب شرق ندارید کلا شمال شرق رو متهم میکنید به داشتن مولتی و بات و ... در صورتی که تفاوت اکانت های رجیستر شده جنوب شرق با شمال شرق 11 تا است

کسی به سیاست هاتون خورده نمیگیره بازیه هر کاری که دوست دارید خوشحالتون میکنه میتونید انجام بدید نوش جونتون از این بازی لذت ببرید ولی انتظار هم نداشته باشیم ما بهتون به عنوان یه ساید مستقل نگاه کنیم به عنوان شاخه هجومی یا مزدور ساید همجوار نگاه میکنیم

نه حملاتی که زده شده در جهت اعتلای ساید شمال غرب بوده نه جوی که تو فروم راه انداختید

هیچ خط قرمزی هم در مقابل ساید شمال غرب ما نداریم ! هیچ خط قرمزی چون نه پای مذاکره اومدید نه راهی برای دیپلماسی گذاشتید هر کاری در توانتون بود انجام دادید ما هم هرکاری تکرار میکنم هرکاری انجام میدیم در مواجه با ساید شمال غرب

• پ.ن۱: بازی جنگیش قشنگه. لطفا کسانی که تو مختصات ۲۰۰ به بالا هستن در اینگونه موارد اظهار نظر نکنن.

پ.ن۲: باید ببینیم در اتک های بعدی اوضاع دف شناور شمال شرق چگونه خواهد بود.

پ.ن۳: مانی جان شنیدم مافیا و تراوین رو یکجا آموزش میدی.‌حداقل یکیش رو یادبگیر بعد برو سراغ دومیش. اینجوری سردی می کنی مجبور میشی لابی کنی ها! نه؟

اگه واسه اونها لپ می کشی واسه ما...‌...(انقد بدم میاد فکرتون منحرفه!) صلوات بلند لطفا!

اینجا اسمش فروم هست طبیعتا با این همه رزومه باید این رو بلد باشی که محل گفتگو هست اونجایی که اختیارش دستت هست فروم اتحاد cuckur هست

مورد بعدی یه تیم که ثبت نام میکنه از همه مختصات های ساید استفاده میکنن تو دهات ما هم واندر زن ها رو نمیان تو خاکستری بکشن ! مختصات اکانت خودت کجاست 130 130 شمال غرب ؟؟ با دهکده هایی که میای تو شمال شرق زیر ساخت میکشی ما چیف میکنیم ؟!

من چیزی رو آموزش نمیدم اگر هم چیزی بلدم هر کسی خواست کنارم یاد میگیره

مشکلت میدونه چیه رضا جان همیشه دوست داشتی یک صدم جایگاه من رو چه تو مافیا چه تراوین داشته باشی ولی به این فکر نکردی اگر پارتیزان شده پارتیزان همه این بازی ها براش تفریح بوده بعنوان کسی که تو زندگی واقعی 250 تا 300 تا حقوق بگیر داره بهت نصیحت میکنم اون چیزی که تو ذهنت هست باید با ارزش باشه نه حرف و نگاه مردم

اینجا بحث بازی تراوین هست نه مافیا اگر هم هرچیزی ته ذهنت وجود داشت جراتش رو داشتی تو همون دیسکورد میگفتی نه بعد از بای بای شدنت

یه توصیه هم بهت میکنم دفعه اخرت باشه از ... نقطه واسه من استفاده میکنی چون بخوام سه نقه هات رو پر کنم اذیت میشی

بوس رو لپت بای

• سلام علی جان

فکر کنم خوب منظورم رو نرسوندم

گفتم دفی که تخمین زدم نصف این چیزی بود که توی تارگت جمع شد و انتظار نصف این دف رو داشتم با توجه به لانچ روی تعداد تارگت بالا

متاسفانه چون داشتم دفاع جابجا میکردم ، اسکات بعد لند هم نشد که بزنم از چند تا از فیک ها ولی حدس میزنم روی تارگت های دیگه هم دف خوبی جمع شده بود

اگه اینطوره که اولا به شما بابت پلنتون خسته نباشید میگم

و به تیم دفکوردی شمال شرق هم دست مریزاد باید گفت

همچنین ازت ممنونم که با ذهن باز و بدون اینکه از سوالات خرده بگیری جواب دادی (منشی که این روز ها در فروم کمتر دیده میشه)

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام خدمت همه عزیزان

تبریک به ساید شمال شرق بابت دیوار کردن همر های ما کار دفکورد هاشون خصوصاً درجه یکه

جا داره تشکر کنم از همه دوستانی که همر گذاشتن وسط و عرفان جان بابت زحمتی که برای لانچ و گندم دادن همرا کشید.

همر رنک ۱ سرور (اکانت classic stars) هم طی این پلن رونمایی شد.

یک لینکی هم در مورد دیستروی شدن همر xxxx توی فروم گذاشته شد که کار قشنگی بود اما حتی اکه اون همرم دیستروی نمیشد تارگت ما نمیپرید و در واقع یه همر رنک بالاتری مصرف شد که یه همر رنک پایین تر گرفته بشه.

در کل امیدوارم سرور به همین فرمون جلو بره.

با احترام

• کسی به سیاست هاتون خورده نمیگیره بازیه هر کاری که دوست دارید خوشحالتون میکنه میتونید انجام بدید نوش جونتون از این بازی لذت ببرید ولی انتظار هم نداشته باشیم ما بهتون به عنوان یه ساید مستقل نگاه کنیم به عنوان شاخه هجومی یا مزدور ساید همجوار نگاه میکنیم

سلام مانی جان

شما مارو به هر عنوانی دوست دارید نگاه کنید کسی تو شمال غرب واسش مهم نیست کی چه فکری راجب ما و سبک بازیمون میکنه

فقط یک بار برات با کلمات ساده توضیح میدم شاید فهمیدی شاید هم خواستی به نفهمیدنت ادامه بدی اونش دیگه انتخاب خودته

ببین عزیزم ما اومدیم تراوین بازی کنیم نه خاله بازی و نپ تا نقشه که سبک مورد علاقه ی شماست

و با توجه به پتانسیل سایدمون تشخیص دادیم قابلیت درگیری با یک ساید هم مرز رو داریم و از اونجایی که تعداد اکانت شمال شرق بیشتر از جنوب غرب بود ما درگیر شدن با شمال شرق رو انتخاب کردیم

دیگه هم راجب این موضوع جوابی نمیگیرید تا صبح بشین تو فروم به همه بگو ما مزدوریم گفتم که واسه کسی مهم نیست فقط واسه بار آخر این موضوع رو توضیح دادم واسه افراد کم فهمی مثل خودت که هنوز میان تو فروم به ما میگن مزدور

پ.ن: سرور تازه شروع شده ;)

• با سلام خدمت

دوست عزیز و خوبم مانی جان من اخطار برا کلمه مزدور داده بودم

پس دیگه کسی از من ناراحت نشه وقتی ne از فروم نویس مثل اقا مازیار میرسه به فروم نویسی در حد اندازه شما که نه چیزی میفهمه نه چیزی حالیشه فقط دنبال

دیدنه شدنه میشه همین

نمیدونم بچها کارشون رسیده به کجا که شما شدی فروم نویس من حتی نمیدونم کی هستی از کجا هستی ولی اگه همون مانی سرور فریز شده ای که ne وضعش خیلی داغونه که تو شدی سردم دار شهر

هر وقت گفتی هر جا گفتی بیا میذارمت در بون اکانتمون وایسی خرج خودت که هیچ یک سال بعدی اکانت تو امثال توام میدم که بفهمی به کی چی بگی به قول شوخی خودم دوتا رفیقام میدمت نامه ها اکانتو پاک کنی

دفکوردم من باهاش کار کردمه نیما دست طلاه بوده ادم لذت میبره ازش عالی بودی نیما

ادریسم خو مریضه مثل خودم کلان مرسی از دو طرف که بازی جذاب میکنن

• با سلام

سلام مانی جان

شما مارو به هر عنوانی دوست دارید نگاه کنید کسی تو شمال غرب واسش مهم نیست کی چه فکری راجب ما و سبک بازیمون میکنه

ما فکری در مورد سبک بازی سایدی که اختیاری از خودش نداشته باشه نمیکنیم چون سبک بازیش رو جنوب شرق براش انتخاب میکنه

درست ترش اینه

جنوب غرب : 122

شمال شرق : 377

جنوب شرق و حومه : 566

کلی میگم منظورم صرفا خودت نیستی ولی اینجور مواقع اول یه نفس عمیق بکشید بعد یه لیوان آب یخ بخورید بعدش بپرسید ne کجاست بعد تهدید کنید ، مانی هم بپرس کیه بعد ریپلای بزن

پ ن : اینقدر به nw نگید مزدور se , تیمی که میگید واندر استپ میدادن تا واندر se جلو بیفته رو بازم یوسف میخواد گردن بگیره

• بازم سلام

کلی میگم نه اینکه منظورم خودت باشی امیر نه میدونم کیه نه برام مهمه که کیه من هر کی احترام بذاره احترام میذارم جایی ننوشتم جواب بی احترامی احترام بذارم

حالا اگه اون نمیدونه تو بهش توضیح بده کی چی بگه کجا بگه

در باره اس ای اینا هم که گفتی برا من مهم نیست تو چی فکر میکنی ولی کسایی که میشناسن میدونن من برا خودم بازی میکنم

حالا زیاد عصبی نباش امیر بهش یاد بده احترام بذاره که لازم نشه تو بیایی فروم ازش دفاع کنی من اب نمیخورم خودت میدونی چی میخورم

راستی از ناها ر معلومه شام چیه میدونی که ؟

• ممد چی زدی چی میگی افتادی وسط فروم برو بشین بازیتو بکن کم شلوغ کن

فارم شخص خودم😅

• کنترل خودتونو حفظ کنین😂

یه موقع فقط من و پرهام دعوا میکردیم الان همه بی اعصاب شدن

آروم بگیرین بذارین فروم روند اروم خودشو حفظ کنه

ممد توهمی کسی به تو نگفت حقوق بگیر و گلد بگیر و اینا

تو چرا خودگیرت رو روشن کردی؟ وسط فروم چیکار میکنی؟ اصلا یاد گرفتی چجوری شعر بنویسی رو پروفایل اینجا؟

رها کن کلا موضوع رو ما همه تورو میشناسیم ولی بیشتر از تو مانی رو میشناسیم

دیدیم که حرف و عملش چجوریه

الکی اعصابتونو خراب نکنین

بوس بهتون😘

• پشت سر هم پست گذاشتم بهش گفتم دوست عزیز نکن نگو اینو میگن احترام گذاشتن تربیت خانوادگیم برو بپرس من جواب فوش هم نمیدم اینو تو همین فروم جلو یکی از پلیرا سایدتون ثابت کردم تربیت خانوادم همون بوده که فوش خانوادگی سر خفتی که خورد داد نیومدم فوش خانوادش بدم بپرس بهت میگن میگم اب بخورید بعد بیاید فروم برا همینه

الان علیرضا پلیر SW امده جواب منو داده شوخی هم کرده باهام بهش بگم مثلان بالا خواه NE یالا مثلان چیز دیگه نمیگم چون رفیقمه داداشمه خودش میدونه حالا اگه فارمم بوده که اون جایی خود داره

خدا بزنت سالار اقا مازیار با تو بهشتم نمیاد . اونجا هم جیبشو میزنی XD

گارد بخدا من هر شب زد خورد دارم یه دونه تو فروم نمیام بگم چون جو فروم الان خوشم نمیاد ولی زیاده روی کردین شعر اخرم از اول بلد بودم وقت شوخی میکردم میگفتم با کلاسه

الانم چیزی بهش نگفتم فقط گفتم که بدونه همین به

سرور بعد میتونی بچها تیرانداز اس ای خفتر اس ای صدام کنی خیالت راحت

ولی الان پلیر تیم چوکور میتونی صدام کنی

• دوستم منم گفتم از لحاظ سني و حرمت و بزرگتري طرز صحبت با ماني درست نيست همين وگرنه من خصومتي نه با شما نه با هيچ شخصي تو بازي ندارم.

اگه جوري صحبت کردم که موجب رنجش شما شده عذر ميخوام عزيز دل😘😘😘

• درود خدمت همه بزرگان تراوین و افراد همیشه حاضر در صحنه فروم

از مدیریت تقاضا دارم دوستانی که ۲۴ ساعت کف فروم هستن و ب‌درجه سناتور و سپهد ارتقا بدن که یه خورده ارومتر ریپلای کنن،

ادب و احترام خوبه رعایت بشه دوستان یهو دیدید سرور بعد کنار هم بازی کردین روتون بشه پلی بدید

این سرور و اس ای در کنار دوستان هستیم

پ ن :شمال و شرق و میخوام بزنم میبینم سالار عاشق کوسه و مجید … هستن :دی

پ ن ۱: جنوب غربم مملی عاشق ماهی جنوب هست و یوسف :دی

ممد توهمی کزینه بهتری داشتی خبر بدی حتما

خلاصه با هم مهربون باشین تو سال جدید

ایام به کامتون

_Mehrdad_xXx_

• سلام و عرض ادب

دوستان لطفا از بی احترامی ها پرهیز کنید؛ اقا مانی که من میشناسم که سایت بغل هم بودن ماشالا تنهایی سایدی بود واسه خودش حالا خیلیا دیگه الان بازی جدی نمیگیرن دلیل نمیشه نتونن بازی کنن

پ.ن: ما که از وضعیت خیلی راضیم خداروشکر چیزی که تو شمال غرب زیاده دیفالته و از اون بیشتر همر دیفالت :دی

پ.ن۲: بهتره سمت فروم به سمت تحلیلی بره شاید بقیه هم متوجه داستان بشن .

• درود .

هنوز بازی میکنید؟

___ خیلی دیر اما امیدوارم که سالی بهتر از سالهای زجر گذشته در پیش داشته باشید همه ی دوستان حاضر در سرور و غیر حاضر ( مثل خود من ) .

آروم باشید از بازی لذت ببرید .

مانا باشید همه .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• با سلام

آقای مانی پارتیزان من حافظم به شدت قویه متاسفانه!

تک تک جواب میدم، و این بحث دو نفره بسته شه انشالا، مبسوط گفتی و منم مثل خودت مجبورم نبش قبر کنم!

اتهام تلاش برای ریاست بر ان ای اون سرور رو نوری رفیق شفیقتون از اکانت موناکو زده، صحت این صحبت با خودشه و البته من از چندین نفر دیگه هم شنیدم!

دفکوردامونم من و علی و نادر و پارسا بودیم

من بیشتر حوزه شمال شرق بودم

علی با ان دبل هماهنگ می شد

و نادر و پارسا بحث های درون سایدی

و این حجم دف که میفرمایید مسلما نبوده! و البته کیفیت دف! دفی که روی نان کپ من اومد دف فیدرها بود و به شدت بی کیفیت، از مزدور و برده بگیر تا هرچیز دیگه ای مثل پرنده های توی آبادی! و اصلا صرفه هولد کردن نداشت ولی بازم اگه لاستی میخورده به خاطر کاتا کردن ناتار از سمت سایدهای دیگه بود، و همری که بر مبنای کپ و ناتار بالا اومده سخته دف رو تحمل کردن و به همین خاطر ۲ تا انویل مصری توی خاکستری داشتم، دف ۱۰ دقیقه ای میرسوند! که فرستادمشون ان ای!

میتونی بگی تصمیمت غیرمنطقی بود، ولی به هرحال این شکلی بود! نه من با توسل به ۱۲۴ک پیغمبر برم لب مرز همر بکشم!

دفی که ما به شمال شرق میدادیم انویل مصری بود با ساپورت گندم، دف شما مزدور! کاش شات میگرفتم و الان به کار میومد!

هر پلیر تازه کاری هم میدونه هولد کردن حجم سنگین دف با مقداری لاست اولش طبیعیه، نه اینکه ما عمدا بیایم دف رو خوراک کنیم، اینا توهماته با احترام!

دف ما هم روی ان ای بود و لاست میداد، بچه ها میگفتن بک بدیم، میگفتم نه زیر اتکن نباید پشتشون رو خالی کنیم، نامه بزنید و بگین بهشون، گندمم بزنید ساپورتش کنید، این از معدود موضوعاتی بود که هر ۳ تیم حاضر در اس دبل اون زمان سرش توافق داشتن که پای حرفمون میمونیم

موندیم و نتیجه هم داد! اتحاد ۱۰ نفره و در اقلیت تونست ۸۰ درصد کتیبه های ان ای رو بزنه!

حتی گفتن جنگ رو دفشو نداریم آوردیم اس دبل هولدش کردیم و باز برگردوندیم!

و اینکه بعد از دوبار جوابای سربالا از طرف شما به علی گفتم من دیگه صحبتی ندارم با پارتیزان، خودت اگر صلاح میدونی صحبت کن برای دف

انتظار داشتیم کاور در حد کاور خودمون از لویال رو داشته باشیم نه با یه تهدید ان دبل بترسه و پا پس بکشه! اینم از ناصر و سعید ملا جویا باش!

من و سورنا هم این دوسال به روت نیاورده بودیم، چون اولش حداقل کمک کردی، ولی تهش خراب کردی بد فرم!

حالا که بحثشو پیش کشیدی گفتم.

در مورد پریدن همرم، اونم از رفیق شفیق دیگت گارد بپرس، کی بود که روی ویس مافیا سیتی اومد گفت محمد حلالم کن، من آمار همرت و دفشو دادم اس ای، وگرنه محاسبات من ایرادی نداشته! و همری که حجمش نامشخصه و لینک اسکاتی نداده منطقی نبود با ۸ تا همر تارگت بشه!

یه زمان اسطوره بودی یا نبودی! همون زمان که همر کپ رو می پرستیدن! و الان میخندن بگی کپ همر میکشم واندرزن!

مهمتر از همه اون سرور سراسر باگ بود! اگه مشغول دفسازی بودی و نخوندی پست هاشو حتما بخون!

در اصل سرور تست اسپیدترا اون سرور نرمال بود که چنتا پلیر ماشین حساب به دست اومدن توی بازی

و باگ آسیاب، میدون تمرین، اینسرت سیم سکند و چنتا مورد دیگه باگ گیری شد!

ملت تا اون موقع سیم رو اینسرت میکردن و خوشحال و خندان به هم تبریک می گفتن!

و همرهایی که روی من لانچ شد، از صحت شارژشون مطمئن نیستم! و ۲ تاشونم حداقل پانیش استفاده از باگ منابع و نیرو خوردن! به نظرت منطقیه سایدی که زیر تارگت ان دبل بود، بیاد ۶ ۷ تا همر روی یه تارگت خرج کنه!؟

هر سروری خواستی هر چند ایکس، استارت همر بدون مولتی بزنیم! انتخاب نژاد با خودت :))) و هر روز توی فروم شات بدیم!

اینو مثل چک کردن غارت اک سورنا نپیچونی امیدوارم!

کسی که ادعای خفن بودن میکنه که نمیاد با اسم ممدقمی کپ بگیره بعد چنج نیم کنه!

موفق و پیروز باشی، امیدوارم وقتی دست بالاااااا رو از دست دادین دوباره درگیر مأموریت نباشی و همینقدر عریض و طویل باشه پستات!