نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• عزیز دلی

خیر دات کام هم 5 سالی میشه نرفتم

سرور قبلی هم اک نامبروان بوده

ببخشید اگه پیام هام اذیت کننده است :)

اختیار داری عزیزم

این چه حرفیه قربون شما برم

فدای معرفتت نازنین

• صادق داداش دنیای امروز عصر دیپلماسی و گفتگوی تمدن هست

اسم پارتیزان خیلی اسم خز و بی کلاسی هست بیا اسمت رو عوض کن بزار مثلا دیابلو

هر روز ما از خواب بیدار میشیم میریم تو تلگرام میگن پارتیزان دیوار شد پارتیزان چیف شد !

پ.ن. ترور هم تو بازی باشه ساقی بهش بزنه ترور تنهایی میره بیرون تراوین که بلد نیستی مافیا هم نتونستیم یادت بدیم !!

خدا رو شکر، اونقدر پست های پر مغز و مفیدی ارائه میدی که ترجیح دادم کارامو انجام بدم توی تایم کاملا خالی جواب بدم و البته از تندی جوابم کم بشه، که اگر احترامی قائلم برات به خاطر کسوت و اون ۲ سال مافیاس

مگرنه نه از لحاظ بازی مافیا و نه تراوین نکته و مهارت عجیب که هیچ، نرمال هم از شما دیده نشده که قابل یادگیری باشه

اگه نمیدونی که من از سال ۸۷ تراوین رو شروع کردم با گوشی جاوا سر کلاس دانشگاه و بعد ولش کردم تا سالها بعد و کاش برنمی گشتم، بدجوری ضربه میزنه!

اگر منظورت از آموزش، لابی توی مافیاس که نه ممنون لابی باز نیستم، سالم تبر میزنم و لابی نمیکنم، خوشبختانه به همه ثابت شده، لابی که دنبال ریشه کن کردنش بودی و خودت دچارش شدی!

حالا اینجا بحث مافیا نیست و تراوینه، ولی اینجا هم خدا داند چه چیزهایی دنبال ریشه کن کردنش هستی و خودت دچارش!

قاضی بقیه و وکیل خودت!

یه مورد هم خطاب به تورج عزیز، من با شما حداقل ۳ ۴ بار هم صحبت شدم، این کاراکتر فرومی شما هیچ شباهتی به شخصیت اصلیت نداره، چندین بار هم کلمات توهین آمیز به کار بردی نسبت به ان دبل که جالب نبود حتی بخوام ریپلای و کوتش کنم!

و ظاهرا جو فروم باعث این سبک نوشتار شده!

* چشه این فروم، بدون وی پی ان نمیشه پست گذاشت!؟

• سلام محمد جان،سرور 2x چند باري باهم صحبت کرديم،درسته

اما

چند روزي فروم رو خوندم،تحمل کردم،حتي روز اول که پست گذاشتم اعلام کردم از روز اول اسپيدترا بنده حقير حضور داشتم و اگه ميخواستم حرافي تو فروم بکنم الان کاربر حرفه اي بودم.

از قديم گفتن جواب هاي هوي است.در مقابل طرز ادبيات طرف،بايد همونجور جواب داد که در شان و منزلتش باشه وگرنه فکر ميکنه چه خبره يا بقيه ازش حساب ميبرن،يا ميترسن و...

محمدجان خودت ميدوني که من دوستت دارم سواي جريان بازي و... اما شواهد و سياست بازي يه چيز ديگه اي رو نشون ميده که بقول شما مافيا بازا اگه فکت ميخواي تو يه جلسه خصوصي دوستانه بين خودمون مثل همون سرور 2x صحبت ميکنيم.

در مورد ماني بزرگوار فعلا اکانتشون بن شده جواب لازمه رو خودشون ايراد ميکنن اما من به عنوان شخصي که مثل شما از زمان عصر حجر تراوين پلي ميدادم افراد زيادي ديدم شناختم و حتي اين رفاقت توي بازي تبديل به يه رابطه صميمي خانوادگي شده،متاسفانه احترام تو نسل جديد براي بزرگترها ديگه معني نداره و بايد مثل خودشون صحبت کرد.چون سکوت کني کار به جاهاي باريک ميکشه،تجربه اش رو قبلا داشتيم.اگه سکوت نکنيم درک نميکنن که همه ميتونن توهين کنن،فحش بدن و دهنشون رو باز کنن و چشماشون رو ببندن و...

_ در هر حال شما فکر کن منظور من از مزدور،پياده ي نژاد هون هست به دل نگير اين يه بازيه.تهش بسلامتي همه ميزنيم:*

پ ن:ماني جان لپ ها منتظر شمان کجا موندي؟

_ محمد جان شما عزيز مني بوس:*

• قال رضا :

اسکات نکشید که بفهمیم کدوم ریله

4 ساعت دیگه اتک ها میشینه میفهمیم بچه ها

اصل سوپرایز شدن رو زیر سوال نبرید :)

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• با سلام و احترام

نام اثر : همری که هیچ وقت به مقصد نرسید.

امروز صبح اتک های از تیم چوکور بر روی شمال شرق انجام شد. تارگت های مختلف که بخوبی تشخیص و دفاع لازم ارسال شد. اتک هایی که به طور کامل دیوار شدند .

چندین موج کاتا هم اینچنین دیوار شدند:

و همرهایی هم که از دفاع رد شدند:

اما شاهکار این اثر همری بود که هیچ وقت به مقصد نرسید. که اگر اینچنین میشد قطعا نتیجه تفاوتهای بیشتری میکرد. زمان اتک ها را اگر دقت کنید 9:45 صبح هست و اما 5 دقیقه قبل از لند همری این وسط پر پر میشه:

تشکر از ادریس بابت این تفکر زیبا و صفر کردن همر در وسط راه (لعنت به تو ادریس :D)

تشکر از آرین و ارگین عزیز

تشکر از تیم دفکوردی که واقعا ستودنی تلاش کردند.

تشکر از همه بچه ها شمال شرق

خسته نباشید به بچه های شمال غرب بابت همرهایی که ساخته بودند

همچنین در جبهه جنوب شرق هم فعالیتهایی داشتیم:

ایا این 2 به 1 زدن ایستاده تشویق نداره؟

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• خسته نباشيد به همه بچه هاي NE

_ اينم يه حرکت ريز وسط اثر هنري ديشب

_ لينک جاسوسي آخر 15 دقيقه بعد لانچ اتک ها رو ده هاي ما(حضور همر در بيس)

سلام هاجر جان تبریک می‌گم

عالی بود 🌹🌹🌹

• لايکت کردم چون دوستت دارم جووون 😋😍😍😍❤

همه همینو میگن

دمتون گرم

ماشالله به این دفاع جانانه

انصافا بیاین بریم داد کام

ما دمپایی بسازیم شما دفاع

یه واندر ۱۰۰ کنیم

باتای شما داد کام هم کام میده؟

• پرهام جان عزيز دلمي

انصافا هر کدوم از اکانت هايي که ما دسترسي داريم بهش و دوستانم اجازه لاگين ميدن رو انتخاب کن از اتحاد ما،اگر فقط و فقط 1 اثري از بات ديدي قول ميدم تو همين فروم همه رو بذارم رو حذف و کلا تيم ما بره از تراوين.من کاري با بقيه ندارم ولي ما نه باتي داريم نه مولتي آنچناني براي اکانتهايي که هست.

البته من سخنگو يا صاحب نظري تو سايد نيستم از طرف بچه هاي خودمون ميگم(جسارتي نشه به بزرگان NE)

_ اما قبول کن که دف و آناليز و بهم زدن پلن شما از طرف بچه هاي شمال شرق بدور از حاشيه ها و کل کل هاي توي فروم ستودني بود.و صد البته اين چيزي از ارزش پلن شما کم نميکنه.

سپاس عزيزم و واقعا دوست دارم❤

• فکر کن همر لانچ کنی بدون دفاع

نام اثر : خود بزرگ بینی :D:D:D

یه 10 تا هم دیفالت ریدی از ساید اس ای ترکید که عکس نمیزارم خودشون میدونن 8)

بعد دیدن این صحنه پلیر اکانت گذاشت رو حذف ?(?(یکم ابرو داری کنید خب زشته :huh::huh::huh:

پ.ن . بعد پلن خود کشی نهنگ ها :D

پ.ن . هم اکنون منتظر بهونه های حذف شما دوستان هستیم :saint::saint::saint:

پ.ن . چرا عاقل کند کاری که بازنیاید همر به خانه چراااااا:?::?:

پ.ن . دمتون گرم خسته نباشید لینک ها عالی بودن <3<3

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• بحثی توش نیست

خوب دارین جلو میاین

حتی تو فروم

یه کشوری به نام انگلیس هست که

سالهاست افریقا رو استعمار می‌کنه

نه فقط آفریقا بلکه خیلی جاهای دیگه

نه فقط استعمار منابع بلکه استعمار فرهنگ

ولی مردمش اعتراضی به این رفتار ندارند

شما فرض کن ۱ ساید ۱ مولتی کش داره

که ۲۰۰ تا اکانت رو انداخته رو بات و Vps

ممکنه دفاعی که شما ساختی دستی باشه

ولی در کل دفاع جمع هست که تحلیل میشه

شما میدونی که تو استارت سرور به خصوص سرور سرعت دار ، تاثیر آنلاینی چقدر هست

حالا اکانتای مصری که از ابتدا رو بات

قهرمان رفته ماجراجویی لول گرفته

ده به ده جابجا شده و لول آپ شده

و همون ربات نیرو شارج کرده

چه حجمی از دفاع ازش در میاد

دفاع جمع کردن و آنالیز اتک همیشه جذابه

ولی اگر برای شما این لذت بخش هست

که هیچی از سایدتون رد نشه
    مثل سرور ۲ ایکس که روی تارتاروس قبل کتیبه

فقط ۱ ده ۵۰۰ کیلو نگهبان خاکستر بود

باید به ادمین بگیم سیستم خرید منابع و نیرو رو اضافه کنه به سرورش

خودت بیا بدون گارد(نه اون گارد) بی طرف باش

بیا بگو این گیم باب میلته؟

خوبه؟

• اینا مال امروز ظهره یا دیشب؟

یعنی جان فشانیای شما تو یه پست جا نشد؟

بعدی رو رضا گارد میزاره؟

ما یه چند تا لینک از کاتا کردن ناتارم داریم

میخوای اونارم بدیم به شما؟

اونارم بزارید که پی نوشتاتون جاشه

• پرهام جان،از اونجايي که دوستت دارم قبول ميکنم حرفتو که خوب پيشرفت کرديم،مرسي از لطفت❤

والا ما پيرمردها رو ارجاع داده شديم بالا،بات و ... ميخواييم چکار؟

دوران،دوران شما جون هاست

ما اين سرورم فقط بخاطر تجديد خاطره هستيم با دوستان متاهل تراوين که صرفا جنبه فان داره که با دوستان قديم در ارتباط باشيم.نهايتا در راستاي سياست سايد يا فارم ميشيم يا همرمون يه جايي لانچ ميشه.

تراوين عقده بازي نيست والا،کار داريم،زندگي داريم،مسيوليت خانواده داريم

قرار نيست ما به اندازه شما تايم بذاريم،نتيجتا قرار نيست وقتي ما نيستيم هر تهمت ناروا بشنويم

_ پرهام فکر ميکنم بحث ما پرونده اش بسته شد

_ اگه ميخواي کمک کني سناتور بشم دوتا پست تحليلي بذار من يکي رو پيدا کنم تحليل کنه تعدد پستم زياد بشه.

بوس و دوست دارم پره هام قرينم♥

فداتون تا بعد

• واقعا من حرفی برای گفتن ندارم اصلا خبر نداره داستان چیه فقط بدو بدو امده فروم که اره اصلا هم درد نداشت :D:D

الان فقط باید تبریک بگی و به روی خودتون نیارید که مثلا فشار روتون زیاده و این گونه سوت بزنی :whistling::whistling::whistling::whistling:

نه گلم اون ها هم سبز خورده بودن دیگه انگار جاوید لینک های قشنگتری داشت 8)

والا اس ای هم مولتی داره بات هم دارن یه راند اونارو بزن ما حسن نیت شما رو برای جلو گیری از مولتی بازی ببینیم وگرنه بهونه الکی نیار ای شما پاپتون زیاده دهتون زیاده امروز ان ای برف امده و........

تمام

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام به همه رفقا و رقبا

تبریک میگم به بچه های شمال شرق بابت دفاع خوبشون

همچنین تشکر میکنم از هم تیمی های خوبم که به من لطف داشتن و همراشونو دادن زدم دیوار 8)

یک سری توضیحات راجب پلن دیشب بگم با اجازتون

پلنر و لانچر این پلن خودم بودم و واقعا کار سختی بود لانچ تنهایی ، گندم دادن به همرا ، مخفی کردن همرا و این ۳ ساعت آخر ارسال دفاع واسه یکی از اتکر ها

و امکان لانچ همرا به صورتی که اول همرا بخورن و ثانیه بعد یک همر + کل کاتا ها بود و بخاطر اینکه دست تنها بودم و نتم دیلی متغیر داشت نتونستم این مدلی لانچ کنم وگرنه ده میپرید

هرچند بعد از دیوار شدن ۳ همر از ما, پریدن یا نپریدن اون ده زیاد مهم نبود دیگه

(دف احتمالی تارگت ریل نصف چیزی که بود تخمین زدم)

به هر حال دفاع خوبی بود حرفی توش نیست دمتون گرم :saint:

امیدوارم سرور به همین روال پر زد و خورد پیش بره و همه از بازی لذت ببرن <3

• سلام و عرض ادب

اولا تبریک میگم به شمال غرب بابت بازی جسورانه (ایول داره همون تیپ بازییه که خودم دوس دارم)

همچنین تبریک متقابل به شمال شرق بابت دفاع دلاوراانه (دست اون دف کورد رو باید بوسید)

یه تبریکم میگم به ساید اس ای بابت سکوت معقولانه (معمولا فروم نویس این ساید ساعت ۵ صبح ۴ تا پست اسپم میذاشت عجیبه تا الان پیداش نشده)

هرچند بعد از دیوار شدن ۳ همر از ما, پریدن یا نپریدن اون ده زیاد مهم نبود دیگه

(دف احتمالی تارگت ریل نصف چیزی که بود تخمین زدم)

سوالی که ذهن این خواننده ی فروم رو الان به خودش درگیر کرد اینه که

ایا با اینکه دفاع تخمین زده شده نصف براورد شما بوده چرا باز هم اون همه همر (دو همر رنک دار سرور) رو به کام دیوار فرستادید؟

یعنی از اول قصد شما دیوار کردن این همر ها بوده ؟

الان چند تا سناریو میاد وسط که ذهن بنده چند تاشو محتمل تر میدونه

۱.لانچ در جهت منافع سایدی (که خب منفعتی هم نداشت ازونجایی که میدونستین از اول اون همه دفاع اونجاس و قراره همه دیوار شه)

۲.لانچ در جهت منافع ساید رو به رویی (دفاع رو شما بکشید یکی دیگه کارو تموم کنه)

۳.لانچ در جهت ایجاد فضای شادی و دموکراسی

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• سلام علی جان

فکر کنم خوب منظورم رو نرسوندم

گفتم دفی که تخمین زدم نصف این چیزی بود که توی تارگت جمع شد و انتظار نصف این دف رو داشتم با توجه به لانچ روی تعداد تارگت بالا

متاسفانه چون داشتم دفاع جابجا میکردم ، اسکات بعد لند هم نشد که بزنم از چند تا از فیک ها ولی حدس میزنم روی تارگت های دیگه هم دف خوبی جمع شده بود

• سلام عزیزان

روز خوش به همه گی. امیدوارم سال خوبی رو شروع کرده باشید.

تبریک به تیم دفکوردی و کار تیمی بچه های شمال شرق‌ دمتون گرم‌. عالی بودین.

ما اینجوری حال می کنیم. ظاهرا بقیه هم دارن حال می کنن پس مشکلی نیست. همه چی رواله.

*(البته اگه آقا باهوشه از تو این متن هم یه چیز پیدا نکنه واسه شیرین بازی در آوردن‌)

قطعا می شد حدس زد دف خوبی اونجا جمع میشه و با این حال همرها لانچ شد. شمال غرب برای لانچ همرها دلایل خودش رو داشته که این بخش مطلب به دلیل محرمانه بودن مسکوت می مونه. انتخاب تارگت و اجرای پلن هم توسط دوستان جوان و فعالمون در ساید انجام شده که از همه شون ممنونم بابت زحماتشون. حتما اونها هم دلایل خودشون رو داشتن.

همین که در کوران سفر و دید و بازدید نوروزی ما پیرمردها ؛ جور همه مون رو می کشین دم همه توم گرم. تو شادی هاتون جبران کنیم‌.

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: بازی جنگیش قشنگه. لطفا کسانی که تو مختصات ۲۰۰ به بالا هستن در اینگونه موارد اظهار نظر نکنن.

پ.ن۲: باید ببینیم در اتک های بعدی اوضاع دف شناور شمال شرق چگونه خواهد بود.

پ.ن۳: مانی جان شنیدم مافیا و تراوین رو یکجا آموزش میدی.‌حداقل یکیش رو یادبگیر بعد برو سراغ دومیش. اینجوری سردی می کنی مجبور میشی لابی کنی ها! نه؟

اگه واسه اونها لپ می کشی واسه ما...‌...(انقد بدم میاد فکرتون منحرفه!) صلوات بلند لطفا!

• چند صفحه ای از فروم رو خوندم لازم دونستم جواب بدم موضوع به موضوع

سرور 1 ایکس نرمال

دیابلو من رو متهم کردی به اینکه به دلیل خواستن کرسی لیدری از شمال شرق کوچ کردم به شمال غرب ، بستن با جنوب شرق ! ، بک دادن دف و ....

متاسفانه یه عادتی که من دارم کلا حرف هام و موضعم راجب به هرچیزی داخل فروم اول میاد بعد تو گروه های دیسکورد و تلگرام و ...

توی اون سرور خدا رو شکر از شمال شرق وگنس هست سیروان هست مازیار تندر هست از جنوب غرب هم میشه به علی کینگ زد و یوسف ریتالین و ناصر کلاهبردار ، تیم شمال غرب اون زمان هم من و فلوید بودیم از جنوب شرق هم اشکان سرلشکر و ... هستن تیم جنوب غرب اون سرور سه تا دفکورد داشت دیابلو ، علی کینگ زد ، سورنا، یوسف هم که توتال سایدتون بود 700 کی دف ثابت روی اکانت ناصر بود 800 کی رو استحکام 5 ایکس ، 600 کی روی اکانت یوسف بقیه رو هم دف 100 کی 100 کی داده بودیم که شامل اکانت های کتیبه دار و ... میشد هر راندی که روی شما اتک میومد اکانت های شمال غرب میومدن تو تاپ دف ! اینکه وضعیت دفکوردی شما با احترام چجوری بوده که از یه ساید بیابون به قول خودتون 5 و نیم میل دف پیاده گرفتید کنار 3 میل گندمخور سواره شناور بعد کلا لینک سبز میخوردید رو من کاری ندارم

نه اکانت تو دیابلو نه اکانت سورنا تحمل گندم دف رو نداشت دف بعنوان غذا مصرف میشد اینکه دفی که به شما ارسال میشد از هر اکانت شمال غرب آمارش چک میشد و بهتون اعلام میشد گندم بدید نمیتونید بک میدیم اسمش تهدید به بک دادن نیست اون سرور هم اعلام شده بود به یوسف واندر رث جنوب غرب بگیره توی شمال غرب پشتیبانی دفش با ما گندم دهیش با ما اکانت هولدر و 5 ایکس از جنوب غرب

یا باید بگم حافظه ضعیفی داری یا بگم متوسل شدی به دروغ گفتن که هر دوتاش برای من خوش آیند نیست ولی اگه باز حرفو حدیثی داری این آدم ها همه حی و حاضر هستند میشه راجبش بحث و بررسی کرد نه تو فروم سرور سه ایکس یه تاپیک خاطرات بزنید همه اونجا پست بزاریم

راجب به خوردن همرت هم تخمینت بابت اینکه همر سجاد روت کلینر بخوره و من دفکوردم جرات نمیکنن منو بزنن و ... بود که زدن پرید همرت !

سرور 2 ایکس فریز شده

ببین ایلیا جان یه تیمی وجود داشت تو سرور 7 ای ار راند دوم و سوم به اسم تری دات شمال شرق اینا یه شاکله ای داشتن من بودم نیما اس اس پانزر بود علی اشرفی بود من بودم اشکان فلانکر بود رضا استیل بود پیام فونیکس و ... بعد از بسته شدن سرور های ای ار این تیم رفت تو یه سایت دیگه شروع به بازی کردن کرد به اسم

تیم لگاسی الان هم پلیرهایی که از اون تیم اینجا بازی میکنن افشین منتال هست ، میلاد 200 تی هست ، مهدی اینفینیتی هست و ... اون تیم یه شاخصه ویژه داشت هیچکدوم از پلیراش نه پسورد لو بده بودن نه اهل کثافت کاری و ..

سرور پیش 2 ایکس من ،مهدی اینفینتی ، محمد توشی ، علی فلوید تو جنوب شرق رجیستر کردیم یه محدوده 30 در 15 خونه مرز شمال شرق جنوب شرق رو اینفینتی با همر خودش همر من همر توشی کلین کرد پست هاش هم تو فروم هست صبح به صبح فقط عکس میفرستاد کاری که الان دوستانتون با احترام دارن توی شمال غرب با لینک قرمز انجام میدن رو ایشون با تلفات یه همر انجام داد بگذرد که ما کلی بحث و جدل داشتیم که باید جنگی بازی کنیم تا قبل کتیبه ها هم مهدی کلت و استورم و متین از یه مرز شروع کردن به زدن و کلین کردن قبل کتیبه ها هم مهدی اکانتش رو داد به میلاد 200 تی و رفت حتی سر اینکه میخواست حذف کنه من با رفیق قدیمیم مهدی در حد فحش و فحش کاری گفتمان داشتیم پسورد رو گرفتیم چنج شد داده شده به بکس تروریست روش پلی بدن که سه روز بعد یه همرش چیف شد همر اصلی 2 ومش رو هم رو مرتاض امید خدا رو شکر لاست رفت مهدی از سرور رفت کلا ! اگر هم میخواست بره شمال شرق به ما ها میگفت چون 7 تا 8 تا اکانت بودیم میزدیم رو حذف و میرفتیم ولی هنوز تو جوابی به پست وگنس ندادی که چرا اخرین سری پس جنگ یونیک رو ندادی به لیدرهای شمال شرق چرا دف متناسب نداشت و ....