نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سال جدید با خفت جدید

اگه میدونستیم اینقدر مهمون نوازید که زودتر میومدیم

یکم آجیل و تنقلاتش کم بود فقط

وقتی میاین ان دبل با پرچم و میله پرچم، محل نصب پرچم هم به همراه داشته باشید، تا مجبور نشیم خودمون احداثش کنیم.

یه بار جستی ملخک

دو بار جستی ملخک

بار سوم چرا نجستی؟

به همون رعدا بله میگفتی دیگه

یا اون استپ ها سوار بر اسب سفید

استاد مانی پارتیزان این سبک پارتیزانیته؟

بعد سبک پیرمردی پلی دادنت چجوریه؟

محل مناسب پلی برای شما مختصات ۲۰۰ در ۲۰۰ کنار دسته نوریه نه وسط درگیری، اینجا رحم ندارن تیراندازا!!

* انصافا صادق خیلی پارتیزان تره

** ادی دیگه قسمت این بود، استپ هات خالی بیان، ۴۴ لول قهرمان بدون کتیبه داشتی حیف شد :))

• سلام

هوش هیجانیت رو کنترل کن یه مقدار سه تا عکس گزاشتی دو تا شامل نبودن نیرو تو بیس هست سومیش هم خفت نیازی به دو تای اولی که نبود همون دومی رو میزاشتی کفایت میکردا !!!

دو تا عکس پیوستت هم که تخریب دهکده جدیدهست که ساختمون اصلی داشت اول اون رو هم تبریک و تهنیت عرض میکنم

این سرور هم پیر شدیم همین که لپ محمد پاتریوت رو بکشیم کفایت میکنه برامون دور دور جوونایی مثل شماست فقط برام سواله این 50 کی دفی که مجموعا تو تاپ از شمال شرق میبینیم رو با کاتا که دف نکردیم شما دیوار شدید دیگه ؟؟ یا کاتاهایی که هفته پیش کردید تو دیوار صداش رو هم در نیاوردیم !

فقط یه توصیه کوچولو کارنامه سرور 1 ایکس و دو ایکس خودت رو نگاه کن بعد بیا برای روند پلی کسی نسخه بپیچ

• سلام

هوش هیجانیت رو کنترل کن یه مقدار سه تا عکس گزاشتی دو تا شامل نبودن نیرو تو بیس هست سومیش هم خفت نیازی به دو تای اولی که نبود همون دومی رو میزاشتی کفایت میکردا !!!

دو تا عکس پیوستت هم که تخریب دهکده جدیدهست که ساختمون اصلی داشت اول اون رو هم تبریک و تهنیت عرض میکنم

این سرور هم پیر شدیم همین که لپ محمد پاتریوت رو بکشیم کفایت میکنه برامون دور دور جوونایی مثل شماست فقط برام سواله این 50 کی دفی که مجموعا تو تاپ از شمال شرق میبینیم رو با کاتا که دف نکردیم شما دیوار شدید دیگه ؟؟ یا کاتاهایی که هفته پیش کردید تو دیوار صداش رو هم در نیاوردیم !

فقط یه توصیه کوچولو کارنامه سرور 1 ایکس و دو ایکس خودت رو نگاه کن بعد بیا برای روند پلی کسی نسخه بپیچ

سلام مانی جان

صد البته تو ساید شما تیر انداز و مزدور به عنوان نیزه و دلاور استفاده میشه

ما هم ازونجایی که تاحالا ازین لینکا ندیدیم ۳ تا ۳ تا بار گذاری می‌کنیم

این صمیمیت بیش از حد شما با محمد پاتریوت داره بنده رو نگران می‌کنه :دی

این ۱۲ تا اکانت توی ساید مارو شخصا بازی می‌کنی روش؟ چون بقیه بچه های شمال شرق که تو ساید خودشون هم بلد نیستن اکانت بکشن

• سلام

سلام،

نکتش همینجاس که مدافع با وجود اینکه خطر خفت رو حس کرده، دوباره بدون ۱ دونه اسکات ۹ ک گرزی رو ول کرده به امان خدا

البته این از یه پلیر مبتدی هم بر نمیاد، باتی چیزی اگه دارین بگین ما هم بدونیم، بات جاخالی!

کسی هم که میاد کری میخونه با پرچم و میله ده نمیزنه رها کنه یا شایدم اونم باته!؟

من که از اولش پرچ هام میخوندمش :)))

منم گفتم با پا به سن گذاشتن، سبک بازیتو هم عوض کنی اینجوری نشه شاید، چیزی نشده!

اون شات هم به خاطر مشکل نت اون شکلی شد، سوال دیگه ای اگر باعث مشغولیت ذهنیت شده هم بفرمایید بپرسید!

رید سورنا که اکی شد انشالا؟ گواهی ایزو ۲۰۰۹ رو گرفت؟

رزومه من هم توی همه سرورها مشخصه، سرور نرمال رمر ۳ سرور بود، که با حرکت زیبای یکی از دوستان! دیتاش درز کرد و همر پرید، دفش هم سمت شمال شرق بود

۲ ایکس هم همر ۱۱ سرور بود، بدون مولتی! رید فول سالم تا روز کتیبه ها! که بعدش پوش شد برای کتیبه

بحث فنی هم هرچی خواستی میتونیم با هم کل کل کنیم، میدونی خودت من هرجا برم میشم مسئول آموزش :))) چون علاقه دارم بهش!

ولی رزومه شما چی بود اون سرور!

بعد از شکست در کسب کرسی ریاست ان ای، کوچ کردی به بیابون های ان دبل! که خالی شده بود.

و بعدش برای بالانس سرور(مسلما داشتن شانس برد)

اولش:

بهتون دف میدیم

بعدش:

ای بابا چرا دف لاست میده و ازین حرفا (که ظاهرا و باطنن) اونجا هم یه نسیم سوزناکی از جنوب شرق وزیده بود که دف رو بک بدین که شنبه پلن داریم.

این سوزا اصولا باید از شمال به جنوب بوزه که، چرا عکس شده!

بازم بیشتر فلش بک بزنم یا کافیه!؟

فرق ما با شما این شد!

من همرم پرید سر اینکه پای حرفمون بمونیم

شما دفتون موند برا خودتون و کشیدین زیر قولتون

دوتامونم باختیم، ولی این کجا و آن کجا!

• خداییش من نمیدونم ما چه هیزم تری دادیم به شمال شرق

که رفیق ما تو فروم مدافع شمال شرق و مضارب چوکوره

دیروز گویا جنوب شرقم یه دست نوازشی مشیده به سر شمال شرق چرا هیچ صحبتی نشد؟

همش تبریک تبریک

جنوب شرق نقل و نبات خوش مزه داد به شمال شرق؟

من فکر کنم دیگه شمال شرقیا متوجه شدن که کل کلشون با جنوب شرق جنبه فان پیدا کرده

من که فکر کنم شمال شرق رقته دست جنوب شرق رو ببوسه که از چک و لگد چوکور در امان بمونه

پ.ن: سرور بالانس نیست و طبق اطلاعیه عمومی چوکور ، این تیم تصمیم به حذف اکانت گرفت

عزیزانی که میخوان با تیم فوق حرفه ای چوکور هم بازی بشن پیام بدن

با تشکر

امید وارم همگی سال خوبی داشته باشید

حلال کنید

• با سلام و تبریک سال نو

چیف 15 گندمی اکانت monster

بفرمایید آجیل

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• ببخشید لطفا این عکس را هم به پست قبلی پیوست کنید

خفت اکانت Ronan توسط اکانت گارد

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• ببخشید لطفا این عکس را هم به پست قبلی پیوست کنید

خفت اکانت Ronan توسط اکانت گارد

سلام خدمت همه دوستان

سال نو رو به همه تبریک میگم سال خوب و پر برکتی باشه

آقا تبریک ویژه ما یه دستشویی رفتیم اومدیم دیدیم نیست 😂

ایشالا که خیره

• سلام خدمت همگی

امیدوارم سال خوب و پربرکتی داشته باشین

آقا تبریک ویژه ما یه دستشویی رفتیم اومدیم دیدیم نیست 😂

ایشالا که خیره

داداش درست فکر میکنی من چراغ دارم داخل اتحادتون تا دیدم رفتی دسشویی آفلاین شده اکانتت لانچ کردم

فقط جسارتا واسه سلامتی خودت یه چکاپ برو . نمیدونم والا شاید من احساس میکنم حالت زیاد خوب نباشه . یا وقتی دسشویی میری تنها به جاذبه زمین اکتفا نکن یکمم زور بزن شاید کارت زودتر راه بیوفته البته بازم به من ربطی نداره ها فقط خواستم یه پلیر خوب و دات کامی از پلیرهای اینجا کم نشه

بوس بهت

• واقعا من تبریک گفتم درباره چراغم حرف نزدم ۱۰۰ نفرم گفتن چراغ ما گفتیم اکانت باز بوده رو پی سی

خیلی رو راست اومدم تبریک گفتم

چکاپ رفتم گفته ۱۰۰ به حرفای یکی گوش دادی یوبس شدی پیدات کردم دمت گرم گفتی من زورامو زدم میخوای بیا بقیشو تو بزن داشتم مجسمه گول میساختم

واقعا ادبم ارزوست

اقایون من نمیدونم بالاخره چجوری حرف بزنیم با شماها یکم فیتیلو بکشین پایین شوخی میکنیم همتون ناراحتین جدی … همتون ناراحتین تبریک میگیم بارم ناراحتین

والله بی ادبی کاری نداره همه بلدن سری بعد مودب باش

مودب جواب بگیری

• صحبت از باد و بادبان هست

حاج مهدی بعضیا بادبانشون با باد شما جهت میگیره برای همین محاسبات دقیق رو باد شما انجام میدن

منتظرن باد از شما در بیاد بشینن تحلیلش کنن

من نظرم اینه که با ریپلی کردن باقالا نذار بعدا از میل پرچم شما بالا برن گنده بشن

این بنده خدا لانچ خفترشم بات زده :دی بعدا امده خودش تایم گرفته دیده 26 مین فاصلس

دیگه همه میدونن طرف انقدر پخمست که فقط فروم نویسیشو یاد گرفته

اونم اگه باد امثال ما نباشه جوهرش تموم میشه

شمال شرق از اتحاد 5 تا 9 تاپ پیشرفت :دی

100 درصدم که بات ندارن

• البته بازم به من ربطی نداره ها فقط خواستم یه پلیر خوب و دات کامی از پلیرهای اینجا کم نشه

تو کام سال نو 48 ساعت تروس (حالت صلح) میزارن که کسی دور برنداره

اینجا بزارن شارژ اکانتاتون میخوابه :))))))

پ.ن: به رسم ادب سال نو مبارک همگی

• والله بی ادبی کاری نداره همه بلدن سری بعد مودب باش

مودب جواب بگیری

عزیزدل ما که بی ادبی نکردیم ولی خب اونم بلدیم اما تا حالا یادم نمیاد با یه نفر از بچه های اس ای مشکلی داشته باشم

به هرحال لغاتی که استفاده میکنین باعث میشه ذهنتون راحت خونده بشه

بازم مشکلی داشتی اکانتمو که دیدی میتونی پیام بذاری دربارش صحبت کنیم

نفر دوم ارزش ریپلای کردنم نداره ولی خب شما تهش با فحش دادن به من اسمت در اومد ولی هیچکس نمیشناخت اصلا کی هستی کجا بازی کردی اکانتت چی بوده. حتی صحبتایی که میکنی مشخصه از کجا نشأت میگیره.

تو کام سال نو 48 ساعت تروس (حالت صلح) میزارن که کسی دور برنداره

اینجا بزارن شارژ اکانتاتون میخوابه :))))))

والا ما که فقط یه بار زدیم

دورم میخواستیم برداریم تا الان برداشته بودیم

سال تحویلم که ۲ روز گذشت زدیم اینم قبول نیست؟

حتی خودم عکسشو نذاشتم بقیه گذاشتن پس برام یه درصدم ارزش نداشته ایلیا جان

امیدوارم متوجه حرفم شده باشی

خداروشکر همه میدونن مولتی ریدر نیستم :))

بدرود

• قبوله گارد عزیزم تبریک هم گفتند دوستان

من خودم به مهدی گفتم چراغ سبز بود زده؟ گفت نه قشنگ زده

بنظرم با این حرفا ارزش کارتو کم نکن و با خفتای بیشتری برگرد فروم پیشمون.

• آقا آقاااا! فروم یک فضای عمومی هست که هر کس که در سرور داره بازی می‌کنه (یا حتی حضور نداره اما علاقه‌مند هست دنبال کنه) سر می‌زنه بهش. لطفا در فضای عمومی طوری رفتار نکنید که بقیه معذب بشن و حتی رغبت نکنن فروم رو باز کنن.

مثل این می‌مونه شما در یک پارک یا پاساژ یا رستوران طوری رفتار کنی که دیگران بخوان فرار کنن! ابتذال و بی‌ادبی و طعنه و کنایه هم حدی داره کنترل کنید خودتون رو تو رو خدا. حضور درست در فضای عمومی و اجتماع رو بهش می‌گن فرهنگ.

والا این سرورها در حالی که همه پیرمرد شدیم، تعداد پلیرها و سطح سرور و همه چیزش یک دهم سرورهای گذشته و آی‌آر هم نیست، چرا این قدر جدی می‌گیرید و سخت می‌گیرید و صبح تا شب توی فروم نشستید همدیگر رو می‌کوبید من واقعا نمی‌فهمم.

می‌خوایم کمی بازی کنیم و کمی لذت ببریم و کنار هم باشیم بفهمید لطفا. کل کل خیلی هم خوبه ولی این کاری که برخی دوستان می‌کنن کل کل نیست بلکه ابتذال در سخیف‌ترین شکل ممکنش هست.

بیایید پایین.

• ایرج جان اینارو تو گروه واتس آپ شمال شرق بگین

که ۲ تا ادم حسابیبفرستن فروم که دنبال جاذبه

کشاله ملت نباشند

خفت زدن چیز قشنگ و قابل تقدیریست

ولی احترام در مرحله اول یعنی به خاطر عقده برد

۲۰ تا اتحاد رو بات نندازی

تاپ پیشرفت و صفحه اتحادا رو برسی کنید

وقتی تو سایدی نشسته باشین که ۲۰ تا اتحاد مولتی داره و حق ساید دیگرو ندید میگیرید

انتظار احترام خنده داره

• ۲۰ تا اتحاد رو بات نندازی

تاپ پیشرفت و صفحه اتحادا رو برسی کنید

وقتی تو سایدی نشسته باشین که ۲۰ تا اتحاد مولتی داره و حق ساید دیگرو ندید میگیری

به قول امام راحل (ع) طوری نکنید که مردم فکر کنند طوری شده است

این حرفا رو میزنی پرهام یکی که بیرون بازیه میاد میخونه فروم رو باور میکنه که ۲۰تا اتحاد شمال شرق هست

به جای هوچی‌گری تشریف میبردی صفحه اتحادها و میشمردی کدوم ساید چندتا اتحاد داره

تعداد اتحادهای بالای ۱۰ عضو را میگذارم

با هم میشماریم ببینیم کدوم ساید بیشتر مولتی کشیده و بات داره و... بعد برو حقتو از اونا بگیر😘

۲۴ اتحاد بالای ۱۰ عضو که سهم هر ساید

se دارای ۱۱ اتحاد

ne دارای ۷ اتحاد

nw دارای ۴ اتحاد

sw دارای ۲ اتحاد

خب خیلی واضحه که ساید se تقریبا اندازه کل سرور مولتی کشیده ولی نمیدونم چرا پرهام اینا رو نمیبینه

آیا خبریه؟

ایا مثلا پرهامو انداختند جلو که هوچی گری کنه و...

آیا....

رنگ فونت رو قرمز کردم یه جمله بنویسم دیگه نتونستم برشگردونم به رنگ سیاه

شرمنده😂😂😂

• بجای شماردن اتحاد بهتر نیست اکانت هر ساید رو بشماری؟

از ساید خودمون شروع کنم

NW مجموع کل اکانت ها در اتحاد ها 155 که 35 تاش مولتی هست

SW مجموع کل اکانت ها در اتحاد ها 100 که 40 تاش مولتی هست

SE مجموع کل اکانت ها در اتحاد ها 330 تا که حدود 256 تاش مولتی هست

NE مجوع کل اکانت ها در اتحاد ها 288 که حدود 206 تاش مولتیه

یه جوری گفتید ما 7 تا اونا 11 تا انگار سهم خودتون از مولتی خیلی کمتر از ساید اس ای هست!!!