نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• تقابل خودمون رو بررسی کنیم ؟؟

مثالت مثل این میمونه تیم بسکتبال با ویلچر دامداران دشت مغان بیان به تیم لوس آنجلس لیکرز پیشنهاد مسابقه بدن ولی ایرادی نداره دلتو نمیشکونم !!

اکتو اسم داره اک مولتی من هم اسم داره نوپو !! اک تو در حد و اندازه ای نبود که کسی بیاد سمتش !! دلایلش رو هم برات توضیح دادم آدم نمیره اکانتی که یکی از دو تا جنگ کوچیک متا رو لاک کرده بپرونه که اون جنگ بره سمت جنوب شرق که باهاش 5 تا واندر زن شارژ کنن منابع و ریسورس ورودی اون اکانت رو میزنه که همینجوری اون اکانت جنگ رو نگه داره هنوز هم در مقابل فهمیدن اینکه جنگ کوچیک تابع دو تا عامل زمان و ورودی منابع هست داری مقاومت میکنی ته سرور زمان نگهداری کتیبه و میزان اون لنگه دمپاییت رو با همر رنک 1 سرور و میزان داشتن جنگ بررسی میکنیم !!

در مورد کتیبه چشمان ! کتیبه غنیمتی از ساید شمال غرب بوده عرضه اش رو داشتی میزدی از ناتار !! از شمال شرق مگه چشم آوردم !! شونصد بار هم گفتم ببرین رو همرای شمال شرق گفتن لازم نداریم !

2- روز دوم فروردین دیفالت اکانت نوپو رو که 8 کی گرزی بود زدی ! سه بار هم لانچ کردی دوبارش جاخالی شد 13 روز از سرور گذشته بود زمان ساخت گرزی مشخصه میزان روز از استارت مشخصه اون اگر هم بود اون تایم باید حداقل 60 کی گرزی بود کنارش هم تی کی و کاتا تو ساخت بود ! اینا رو میدونم نمیفهمیا ولی زکات علم نشر اون هست !

3- رنده شدن 1 کی تی کی !! بعد از پلن شاهکارت رو کپ نوپو 40 کی رو آباده کپی که صفر شده بود دیوار کردی اینقدر هم افق دیدت کوتاهه جایی که دعوا سر همر جنگی و واندرزن هست خوشحالی تونستی نعل شوالیه های نوپو رو گاز بگیری ؟ خوشمزه بود حالا یا نه !!!

4-اکانت sia سه بار خورد دوبار کراپ لاک یه بار صفر شد !! در سایه پلن شمال شرق چه حرفیه ! لامصب نوپو تو شمال شرقه ! sia رو گردن گرفتی خدا رو شکر دیگه ! کدوم اکانتی رو دیدی سه بار کپش بخوره 2 کی نگهبان خاکستر حداقل برای بار سوم روش نریزه !!!

5- قضیه لانچ متهورانه شما با 17 ثانیه اختلاف بین اولین لانچ و آخرین لانچ و نبود رم در اتک های موج های آخر و اینکه دیوار پاپ بده باید رم بزنی تا صفر شه رو شغال های تو آباده هم فهمیدند تو هنوز نفهمیدی پلو پلیر !

مورد 6 و 7 رو با هم مرج کنیم ! در ابتدا اون ساقی که بهت جنس میده حلالش باشه ما نفهمیدیم تو رو مولتی ها لوگین داشتی یا نداشتی اگر داشتی آفرین به تو 17 تا کپت تو رید بالای 20 روز اکانت تری دات و نوپو بوده ! بعد از 20 روز دف ریختی 2 کی گرزی تلفات گرفتی و 1 کی استپ ! اونا هم که لینک زرد گرفتن فرداش صفر شدن !!

در مورد اکانت iran هم پستت موجوده که اکانت مال خودت هست لوگین روش داری مثلا 50 درصد واحه نوپو رو انداحتی و غیره ما آخرش هم نفهمیدیم چرا انویلش رو گذاشته بودی رو گریز !!

اومدیم دیوار به دیوار خونه طرف تو 200 خونه اونورتر 10 تا ده زدیم طرف برگشته میگه ! چرا اومدید تو خونه ام جا خوش کردید نزدید تو گوشم این چک نخوردن جزو افتخاراتشه دی

• ای بابا تو که مولتی باز نبودی، حالا نوپو شد اک مولتیت!؟

یکی دو هفته قبل از کتیبه ها چک خوردی که، حالا ربطش میدی به جنگ آموز؟

البته نوستراداموسی و میدونستی قراره جنگ رو بزنم! و روی اکانتم بمونه مدت زیاااد :)))

برو تشکیلاتت رو جای دیگه پهن کن!

خوردی خوبم خوردی، صفرم شدی، پریدی، ریلم اشتباه تشخیص دادی، بدون هیرو کلین شدی، الانم فقط داری وقت منو میگیری و چشم بقیرو آزار میدی با پستای بی محتوات.

لانچ ها رو که ادی زد، ولی تری دات جان، دیوار لول ۱ که پاپ نمیده، دیوار تا لول ۶ پاپ نمیده برا نگه داشتن دهکده، اون چیزی که دهکدتو نگه داشته باااگ بوده، باااگ، تکرار کن بااااگ، چقدر باید اینجا بهت آموزش بدم، ورکشاپ بیا ثبت نام کن.

هنوزم همچنان منتظر آموزش تکنیک اینسرت سیم سکندت هستیم ها، همون که میگفتی خودم میدونم و بچه های ان ای :))))

و یک هفته کامل حداقل وقت داشتی جبران کنی، ولی حرکتی ندیدم ازت!

انتظار داری روی همر لنگ دمپاییت واندرزن لانچ کنم!؟

اون مولتی کپ ها هم هیچکدوم مال من نبود، بچه هایی که رفتن پسورد داده بودن، گفتن استفاده کن و منم انداختم زیر رید، اگه اونقدر مولتی داشتم از اول سرور ۱۰ تا همر داشتم و به نظرت میتونستی نفس بکشی اصلا!؟ آپ کردنشم یکم گلد میخواست، یکم به خرید گلد سایت کمک کردی صرفا

در مورد کتیبه ها هم ۳ نفری کتیبه هایی که لازم داشتیم جمع کردیم

میدونم خیلی دوست داشتی اون تایم ما هم نبودیم، کتیبه ها رو میزدی! یا به دوستای نفوذیت میسپردی بزنن ولی خب نشد دیگه، ۴ بارم روی کتیبه ها دیوار شدی!

اک ایران رو من لاگین داشتم!؟ من فقط زدمت توی آبادی که ولش کنی، آخرشم ولش کردی، بعد اومدی کاتاش کردی، توی پست فرومت فهمیدم کاتا شده، چون لاگینی روش نداشتم

گفتم که اک من اسم داره، وجودشو نداشتی اتکی روش لانچ کنی جز یه فیک بی در و پیکر!

کسی که میگه میزنم میزنم بعد کتک میخوره که دیگه ازین حرفا نمیزنه مستر پتانسیل

خب چکمه هم از ان دبل زدی، اونو مینداختی روی کپ باگیت چرا چشمان!؟ سوال من اینه :))

سیاست های آقای پتانسیل:

درود به دوستان قوی و خوبه اس ای و ساید تیکه پاره ان دبل :)))

چرا خودتو اینقدر باهوش فرض کردی و بقیرو گاگول؟

روی تیکه پاره ها ۸ بار دیوار شدی!؟

خب توی روستای ما به اینکه یه همچین سایدی رو طوری جمع کنی که گنده گوهایی مثل تو ۸ بار روش دیوار شن میگن استفاده کامل از پتانسیل، نمیدونم طرفای شما چی میگن.

برو همونجاهایی که بهت احترام میزارن که یا سرتعارف باهاته یا بی وجود بودن طرف! اینجا چیزی برات نداره!

اطرافیانت رو نگاه کن، یه مشت آدمای درجه ۲ ۳ که فقط روی وفاداریشون حساب کردی، نه مغزشون!

فرق من با تو همینه، اطرافیانم در درجه اول باید آدم های اهل فکر باشن، بعد ...

پستای پر پتانسیلتو تموم کن به نظرم، هم شمارمو داری هم آیدی تلگرام و دیسکورد

بیا همونجا کمتر آبروت میره از فرط پتانسیل بالات.

• مهدی من دیگه همر نمیزن به این واندر 10کی کاتا میزنن لول میاد پایین اصلا زشته

یکم دف بریزید دیگه

کپ ناتاررو هم که مولتی هانتر بسته

دیابلو رو هم که میگن نامردیه بزنیم

واندر اس ای هم که کلین نکردیم فستر هم گفت ترسیدیم

دیابلو کار کار خودته دف سنگین کن بگو بزنم یا من بزنم تک موج بعد باز دف اوکی کن باز تک موج میزنم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام و احترام

به رسم ادب و احترام به سازنندگان همرها لینک ها آخر هفته خدمت خوانندگان فروم تقدیم میشود.

واندر مرکزی شمال شرق NE ، چهار بار مورد حمله قرار گرفت

واندرزن اکانت miracle

واندر زن اکانت Ronan

واندرزن اکانت M S N

واندر زن اکانت warg rider

تبریک به سازندگان این واندر زن ها

واندر مرزی NE-NW هم این حملات را داشت:

رمر اکانت Thorin (مست شده)

واندر زن اکانت king

واندرزن هومن عزیز

رمر اکانت Mr.oAA

واندرزن اکانت king

تبریک به سازنندگان این همرها

ادامه در پست بعدی .....

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• .... ادامه پست قبلی

واندر مرزی NE-SE یک بار اتک خورد که شگفتی تخریب شد.

واندر مرکزی SW هم یکبار اتک خورد با همر مصری!

واندر مرکزی NW هم این حملات را داشت:

تبریک به سازندگان این همرها

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• عکس

سلام یوگی جان خوبی از اتاق فرمان میگن همچنان داری با کتیبه ی احمق سرو کله میزنی لطفا نتیجه نهایی شو بده سرور تموم شد

پ ن:اون ساقی ک باعث شده فاز کوسه بگیری و بمن نشان بده فقط

امضا

مجی سامورایی

• تو یکی چقد فاز داری ناموسا روت میشه بیای فروم والا این حجم از تخریبی که تو رو میکنن امریکا سر ژاپن نیاورد ولی ناموسا ساقی تو دوست دارم جنس حق میده دستت بهت یه پیشنهادی میکنم هرکسی را بهر کاری ساختن تو مال بازی تراوین نیستی

پ ن: پیشنهاد ویژه به تو منچ شنا با ویلچر شطرنج با مانع برو اینا رو بازی کن قول بهت میدم مقام بیاری 🤣

امضا

مجی سامورایی

• اتک های زده شده روی واندر مرکزی SE توسط بچه های ما :

همر دیفالت اکانت TARTARUS مجید پرشیا عزیز با وجود لاست در نبودش

اکانت Attila نیما سیروان امیر و موری دوست داشتنی پلیرهای همیشه در کنار ساید

واندرزن خوب ساناز خانم تشکر از ایشون با وجود لاست باز همر فوق العاده ای هست.

همر اکانت نخود جمال تشکر و خسته نباشید به ایشون

واندرزن خوب اکانت SHEZEN تشکر از مهدی عزیز بابت این همر زیبای رومن

در مجموع این حملات واندر جنوب شرق مجموعاً حدود 50 ساعت عقب افتاد

با تشکر

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• یه دویستا کاتا و شمشیرزن گول دارم می‌خوام همون هارو بزنم به واندر خودمون تا یکم راه باز بشه برای جنوب شرقی ها ،خدا رو چی دیدی شاید فرجی شد البته اگه دستهاتون رو به آسمون باشه،این دویستا حکم دویست هزارتا داره😉😂🤣

ولی خدایش سرور خوبی ممنون از تمام بچه های ne,se,nw,sw 🌹🌹💙💙

• سر سلامتی همه واندرزن های ساید ...😉

خلاصه شما تنها نیستین اینو بدونین...😉

بچه های se اگه پلنر خواستن سرور بعدی روی من حساب بکنن حداقل از صدتا اتک یکی رو درست میزنم ...😉

اول یاد بگیر کاتاهاتو تک هدف بزنی رو واندر بعد پلنر شو

• با احترام

امروز هم شاهد اتک هایی از هر دو متا بودیم. در متای جنوب شرق-شمال غرب همرهای رنک دار بر روی واندر مرکزی ان ای لانچ شد این در حالیست که همرهای رنک دار شمال شرق هنوز لانچ نشده اند.

واندر مرکزی NE توسط دو همر رنک دار 14 لول سقوط کرد:

همر اکانت دیابلو که با جنگ آموز اختصاصی شارژ شده

همر خوب اکانت GOD FATHER تبریک به پلیرهای اکانت.

واندر مرکزی SE هم توسط اکانت TARTARUS تخریب شد.

تشکر از مجید عزیز

اتک اکانت بلاچاو بر روی واندر مرکزی ان دبل

هم اکنون وضعیت واندرهای بصورت زیر میباشد.

موفق باشید.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• آقا یکی منو راهنمایی کنه
    سرور تموم شد ولی هنوز اینو نفهمیدم

مگه SE پلیر داره؟
    من فکر میکردم ناتارن همشون :|
    فکر میکردم ناتار داره اتک میده به واندرمون
    وگرنه توی سرور عادی که این همه واندر و نقشه و کتیبه نباید دست ما باشه

• سلام دوستان میخواستم یه پیشنهاد برد برد برای هر دو طرف بدم

واندر جنوب شرق رو که اجازه نمیدیم بالای لول ۳۰ رو ببینه پس به یه نقشه بیشتر نیاز ندارن ، لطف کنید نقشه ای که روی اکانت 200t هست رو بدید ما واندر فیکامونو هم آپ کنیم ، ما هم جنگ آموزارو میدیم به شما یه ماه دیگه شارژ کنید دوباره بزنید رو واندر ما

جنگ یونیک هم میدیم دست دیابلو اختصاصی بشه

• سلام دوستان میخواستم یه پیشنهاد برد برد برای هر دو طرف بدم

واندر جنوب شرق رو که اجازه نمیدیم بالای لول ۳۰ رو ببینه پس به یه نقشه بیشتر نیاز ندارن ، لطف کنید نقشه ای که روی اکانت 200t هست رو بدید ما واندر فیکامونو هم آپ کنیم ، ما هم جنگ آموزارو میدیم به شما یه ماه دیگه شارژ کنید دوباره بزنید رو واندر ما

جنگ یونیک هم میدیم دست دیابلو اختصاصی بشه

میخوای با دف بزنم نقشه شو بیارم؟
    میخوایم بریم به زندگیمون برسیم :|