نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• پروفایل موجی رو بزار تو یخچال

چند تا ازین پروفایلا میخوای؟

برات محیا کنم اونارم بدم بزاری تو یخچال

بیخیال ماچ کردنیا پیام نذارن

فقط مانی پارتیزان اجازه داره حرف بزنه

بقیه با آیدی فیک تو فروم نچرخن

مهدی دانایی اون موقع که تریدر ها در حال لوگو سازی بودند در لاله زار مغازه داشت

یعنی بچه بازاریه ، تجربه ۷ ، ۸ سال شناخت بنده نسبت به ایشون رضایت بخش بوده

برای همین اقدام به خراب کردنش نکنید

همه خوب البته ولی چه فازیه؟

الان کدوم واندر صد بشه؟

میخواین ۱۰۰ نشده بگیم فریز شه؟

بردش مهم نبوده ، نیست ، نخواهد بود

بر عکس برا شما مهمه که امدین تو فروم دوباره حاشیه درست کنین

پ.ن : مهدی و مانی اگه من ...تون نیستم به همدیگه نپرین

پ.ن: توتال لیدر شمال شرق مانی پارتیزان پشت هم تیمی خودشو میگیره ، بعد موقعی که تحت فشاره هم تیمیاش غیرت به خرج نمیدن پشت توتالشون وایسن ، انصافا از نظر فنی مانی استاد مملیه

و واقعا برای مملی باید استوره مانی پارتیزان باشه

#NE-بسه دیگه-غیرتتو-نشون-بده

• ما نقشه یا کتیبه بخوایم با گلریزون نمیگیریم با همر میگیریم از شما بخوایم بگیریم با آنویل دفاعی هم شاید بگیریم

این واندرزنته با 11 میل قدرت هجوم

این آنویل دفاعیه با 13 میل قدرت هجوم 😂😂😂😂😂

• دهنتون سرویس واقعا

شما تو اسپیدترا یه نقشه ندارید واندر لول 1 کنید بعد دارید راجب دات کام هم کل کل میکنید اونم با اقا دانایی؟!!!

خداوکیلی باید بهتون تبریک گفت بابت این حجم از اعتماد به نفس

مرسی که هستید <3

پ.ن1: دژکوب ناموسا؟! خخخ

پ.ن2: مانی جان شما خودتو کشتی این سرور 1 لینک خفت یا دیستروی از اکانت رونان بگیری که همش دیوار شدی عزیزم حالا حالا ها باید بدویی تا بتونی بهش برسی بهش برسی هم فکر نکنم دستت بهش برسه عزیزم باید چارپایه بزاری زیر پات , هرموقع تونستی 200 تا گرزی رونان رو خفت کنی بعد بیا درخواست لینک دات کام کن عشقم :love:

• سلام مملی جان

اقا سرور تموم از زیر چادر بیا بیرون من چراغا رو خاموش میکنم از کنار برو کسی نمیبینت خخخخ

• بنده هیچگونه جبهه ای نسبت به طرفین ندارم شما سنتون کمه و حوصله ی بحث کردن دارید ما بحث ها مون و کردیم کلکلامونم کردیم دورامونم زدیم دیگه این میدان را گذاشتیم برای بچه سال ها

بحثی ندارم الان یک جمله داداش من وقتی نگاه پروفایلم میکنم لذت میبرم اگر کسی باشه ک همچین پروفایلی یا در حدو حدودش داشته باشه خوشحال میشم رونمایی کنه و من به عنوان یک بازی کنه ایرانی از دیدنش لذت ببرم

پ ن : این گوی و میدان حرف مفد را همه میزنن کنتور ک نداره

داری بزار ما ببینیم لذت ببریم

امضا

مجی سامورایی

• درود خدمت تمام بازیکنان حاضر در سرور 5 ایکس

روز دوم سوم بود این فروم رو باز کردم دیدم از 28 تا پستی که گذاشته شده 22 تاش رو نمیتونم ببینم چرا که اون افراد برای بنده حقیر بلاک هستند. همونجا بود فروم رو بستم و فقط مشغول روزی نیم ساعت بازی و برنامه ریزی اکانت شدم و دیگه فروم رو باز نکردم، تنها اطلاعاتی که از فروم به دست من میرسید از پست هایی بود که به صورت عکس برام ارسال میشد. خلاصه آخر بازی شد و اومدیم که پست آخر فروم رو بزاریم. اول اومدم تعداد پست های سالم (پاک نشده توسط مدیریت) رو دیدم که چیزی حدود 340 تا بود. بعدش اومدم اسم خودم رو داخل این فروم سرچ کردم (ممل) که چیزی حدود 123 تا بود. خیلی ممنونم. در هر صورت چون نمیخونم اگر کاری داشتید میتونید داخل واتساپ بهم پیام بدید و هرچی خواستید بگید 09191933490 در غیر اینصورت به نظرم شما مشکل دیده شدن دارید که با خطاب کردن بنده میخواید هی دیده بشی. کاری داری پیام بده.

به اشخاص داخل پستم نمیخوام بپردازم و هرچند حضور کمی توی سرور داشتم چه به صورت فان و چه به صورت جدی باید باخت رو قبول کرد و به تیم برنده تبریک گفت. در تراوین هرچه بیشتر وقت بزاری بیشتر نتیجه میگیری... البته این قانون برای افرادی صدق نمیکنه چرا که مشکل فهمیدن و یاد گرفتن دارند. تیم روبرو با ذکاوت و وقت خیلی بیشتر توانستند این سرور رو حالا چه فان و چه جدی ببرند. تبریک بهشون میگم و امیدوارم واندرهای زندگیشون رو صد کنند.

تشکر میکنم از مانی عزیز که به بهترین شکل تونستند ساید رو سرپا کنند که میشه گفت قبل از نقشه ها در جمعیت، تعداد دهکده، تعداد اکانت، امتیاز دفاعی رتبه یک و در هجوم رتبه دو را داشتند. توتال عزیز ببخشید که مشغله های زیاد زندگی بازیکنان شمال شرق (محسن، امیر، جاوید، خودم) پلیرهای خوبی برای توتالی شما نبودند شما عالی بودید. در هر صورت لیاقت برد برای شمالشرق نبود و وزنه سنگین برای کسانی بود که بیشتر وقت گذاشتند و زحمات بیشتری کشیدند.

مطلب آخر که بسیار مطلب عمیقی است رو سعی میکنم خیلی شیوا توضیح بدم. انسان ها نه سفید هستن و نه سیاه، انسان ها خاکستری اند. که شامل خوبی ها و بدی هاست. برای اینکه شما آدم خوبی باشید باید کارهای خوبی کنید و اینکه شما به کدوم از قسمت روح و جسمتون غذا میدید به بد و خوب بودن کار شما بستگی داره. پس مهم نیست داخل بازی کار خوبی میکنید و یا در دنیای واقعی و یا سر کارتون و یا با همسر و فامیل، شما سفیدی خود را تغذیه کردید، و اگر بدی بکنید و یا حرف زشتی بزنید حالا در هرجا و یا هرشخصی و یا هر عملی شما بدی رو تغذیه کردید و اون بدی و یا سیاهی در وجود شما رشد میکند. پس از دوستان و رقیبان خواهش میکنم بازی رو از دنیای واقعی جدا نکنید. اگر شما اینجا میتونید بدی رو تغذیه کنید مطمئنا میتونید خارج بازی به مراتب کار بدتری هم بکنید.

پی نوشت: این دوتا عکس هم یادم رفت بزارم. تولید امتیاز فرهنگی هم یک بودم ولی خوب مارو زدن شدیم دو ولی تاکنون یکیم. البته این بهترین عملکردم نیست. اگه درست بازی کرده بودم حداقل 10 تا شهر بیشتر داشتم.

_8glu.jpg

_2_von1.jpg

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• پی نوشت: این دوتا عکس هم یادم رفت بزارم

این همه روز این عکسارو نذاشتی بعد از این همه لاست از دف فرامز که شد رنک 3 سریع یادت اومد بری عکس بگیری؟

• حداقل 10 تا شهر بیشتر داشتم

استاد که مارو بلاک کرده لطفا بهش بگید 8تا دهش رو من چیف کردم اگه 10 تا ده بیشتر داشت حتما 16 تا دهش چیف میشد

اگه هم الان هنوز صفحه 1 پاپه اکانتت بخاطر روی گل مهدی کلت عزیز بوده و اینکه دلمون واست سوخت وگرنه زدن تو یکی از کاتا کردن ناتار آسون تره خداوکیلی :)))

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

آقا مهدی دانایی عزیز، برادر من. شما ببین این دوستان عزیز ساید NE همه فان بازی میکنن. و اینم نشون میده که منو شما سرور اشتباهی اومدیم.

برادر من بجای اینکه بخوای زحمت بکشی و نحوه ورود به کام رو بهشون آموزش بدی، یه زحمتی بکش ببین میتونی آدرس ساقیشونو واسه من پیدا کنی. خدائیش ساقیه معرکه ای دارن.دمش گرم. نون حلال میخوره بخدا.

راستی این دوستان فان بازی میکنن چرا همه همرهاشونو به واندر آقا مهدی میزنن؟؟؟!!!! این حجم از فان بودن عجیبه هاااا. فانه ها حرص واندر زدن نیست. باور کنید.

یه خبر خوبی واسه دوستان عزیزمون در ساید NE دارم.

آقا یه واندر دارم سطح 11 و 2 نبش ویو عالی روبروی هایپرمارکت و کلی امکانات لوکس بر خیابون اصلیه. کلی دفم داره. 2 تا نقشه ساخت داره. همرهای توپی داره. یه چکمه بزرگ داره، واندرزنای عالی. یه دف خرکی هم داره.واسه یه آقا فرهاد خوش صداست که خداییش همه دوستش دارن. نصف قیمتم میتونم واستون معامله رو جوش بدم. قیمت پایه اش 600k گلد به قیمت روزه. که البته بخاطر اینکه آقا هژبرشون داره با بیماری سخت سرطان دستو پنجه نرم میکنه،واسه درمانش میخوان نصف قیمت رد کنن بره.

عزیزانی که تمایل به خرید دارن لطفاً به بنده اطلاع بدن.

پ.ن1: آقا من یه تنه الان با ساید NE و SW برابری میکنم. واندر من صفره. واندر اونام صفره. 8o8o

پ.ن2: آقا یوسف که خریدار نبود، چون غیبش زده. آقا امیرحسین، آقا محمدعلی شما نظرتون چیه.

پ.ن3: نقشه ساخت دارم، به صورت گلریزون تقدیم میشه. ولی اینکه کمک کنه واندر بره بالا رو مطمئن نیستم. چون ساخت کشور چین.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• سلام و درود
    این سرور که ظاهرا پرونده اش دیگه بسته شده...
    برای سرور بعدی یک پیشنهاد دارم

اگر مدیریت سایت اراده ای در جهت جلوگیری از مولتی بازی داره به نظرم تنها راهکار عملی اعمال محدودیت روی رجیستر اکانت هست.بنا به عرف سرور های گذشته هر ساید یک لیدر یا نماینده ای داره.الان برای مثال شما به نماینده هر ساید ۶۰ تا کد ثبت نام میدی (یه چیزی شبیه ووچر کد های تورنومنت)حالا اینجا ساید برنده سایدی هست که از ظرفیت محدودش (اون ۶۰ اکانت) بهترین استفاده رو بکنه و بهترین استراتژی رو برای اونا در نظر بگیره.

نتایج این کار:

۱. چون تعداد اکانت ها به قدری هست که بصورت دستی قابل هندل هستن دیگه نیازی به بات هایی که با سرعت کند اما یکنواخت اکانت رو بالا میاوردن نیست و بات مزیت نسبی خودش رو از دست میده (بات کمبود اپراتور رو جبران میکرد اما وقتی اپراتور به اندازه کافی باشه دیگه بات مزیتی نداره)

۲. رید مولتی جهت ساخت همر نیازمند فدا کردن تعدادی ازون ۶۰ تا اکانت هست که مساوی است با ساخت دف کمتر ، پارکینگ کمتر و غیره لذا اگر انجام بشه هم نسبت به گذشته بسیار کم خواهد بود بنابراین سایز و تعداد واندرزن ها کاهش چشمگیر پیدا خواهد کرد و معقول تر خواهد شد.

۳. اکانت کمتر یعنی تولید منابع کمتر بنابر‌این اکانت هایی که در پلن ها آسیب ببینند برخلاف گذشته به سختی ریکاوری میشن خصوصا تک تک کپ ها برخلاف گذشته اهمیت استراتژیک بسیار زیادی پیدا میکنند ، همچنین حجم دف کاهش پیدا میکنه که منجر به افزایش احتمال موفقیت پلن ها میشه و در کل این یعنی پلن رفتن توجیه منطقی پیدا می‌کنه و ساید ها برای برد مجبور هستن در طول سرور بازی تهاجمی از خودشون ارایه بدن و در نهایت جذابیت بیشتر سرور ها رو شاهد خواهیم بود.

۴. اهمیت بازی گروهی بسیار بیشتر از قبل میشه چون مثل قدیم هر اکانت ۲۰۰ تا مولتی نداره که تمام نیاز های خودش رو بتونه به تنهایی رفع کنه و همین کار گروهی بیشتر انگیزه بازیکنان رو بیشتر میکنه برای حضور و تداوم در سرور

۵. و در یک کلام برخلاف گذشته که کمیت اصالت داشت ، کیفیت اصالت پیدا میکنه.

مدیریت سایت هم میتونه با افزایش قیمت گلد کم شدن تعداد اکانت هارو جبران کنه.

نظر من اینه که این کار ارزش یکبار امتحان رو داره

از نظر تکنیکال هم اجراش بسیار ساده تر از روش هایی مثل اسکن و بلاک کردن بات ها و IP ها هست.

روش بی عیب و نقصی نیست اما ۹۰ درصد مشکلات رو حل میکنه.

• حرفت خیلی منطقیه ولی چند تا ایراد داره

1- لیدرهای منطقه ها بر چه اساسی قراره تعیین بشن ! الان رییس جمهور ایران با رییس جمهور جیبوتی بخوان برن جنوب غرب مثلا به کدومشون قراره چند تا اکانت برسه ! مگه جهان سرور تراوین بر این اساس تعریف شده که ساید 1 ارث پدری یه عده هست

2- اینجا که همه خدا رو شکر دستشون تو جیب خودشون هست فقط من و عده قلیلی از دوستان گلدمون رو مملی میده اونوقت من بی نوا که 2 زار ته جیبم نیست بیام بگم مدیریت محترم سرور بیا من و این 30 نفر تیم هستیم میخوایم بریم ساید فلانی بهمون کد بده بعد بیایم کد ها رو رجیستر کنیم بفروشیم دهکده 1 یه جا بخوره دهکده 2 یه جا دیگه

3- بابا مولتی بازی قوانین خاص خودشون رو داره ما که گوشتکوب باز بودیم دات کام هم خیلی خیلی کم بلد یه کپ اگه سه روز رید میشد مولتی هانتر آی پی جانشینش رو محدود میکرد آی پی وی پی اس روش بود یا فیلتر شکن بن !!

4- قانون واضح مبارزه با مولتی یه چیزه هر اکانتی باید صرفا در رابطه با منافع خود اکانت گام بردارد نه جهت تقویت اکانت فلانی کپ رید میشه بن کنید ! مورد داشتیم طرف 16 تا کپ داشته تو سرور 2 ایکس 14 تاش خورده تروپش رفته رو استارو یعنی نتونسته یه لیست ناتار بزنه رفته 400 400 یه توتن زده 35 تا اکانت مصری کپ 150 درصد گرفتن هر اکانت هم 10 تا فیدر دارن با تولیدات فیدر دف میسازن طرف هم داره 35 تا کپ رید میره

5- این طرحی که میگی باید یه سرور مقدماتی باشه اکانتی که کپ رید میشه بن شه اکانتی هم که کپ رید میده پانیش بخوره یه تعداد اکانت برن سرور فینال اونجا رقابت کنن نهایت 200 تا اکانت اون سرور جذاب میشه

6- خدا رو شکر دات کام باز کپ رید نکن زیاد داریم فقط فارسی کیلی کیلی کم بلد هستن من هستم داداشمون محمد پاتریوت بوس رو لپاش هست جایی گیر کردن کمکشون میکنیم

7- البته این رو هم باید بگم مولتی هانتر خیلی باید دقت کنه اکانتی دست به کمربند اکانت دیگه ای نزنه ظاهران این سرور به عده ای از کمربند ها دست اندازی میخواستن بکنن با درایت و هوشمندی صاحبین کمربند ها تیرشون به سنگ خورده

• سلام و درود

حرفت خیلی منطقیه ولی چند تا ایراد داره

سرور بدونه مولتی که کسی نتونه رید بده میخواین خیلی اسونه

قانون کنفدراسیون رو ور داره خودم میشینم یه گوشه انویل میکشم تو مولتی هایه 4 تا ساید میندازم از واندرزن ها لاست میگیرم ببینم کی جرعت داره رید بده مولتی هاشو

راه واسه سرور بدونه مولتی زیاده اما نون مدیریت سایت تویه مولتی هست چون باعث مصرف گلد میشه مولتیه بیشتر پول بیشتر

• سرور بدونه مولتی که کسی نتونه رید بده میخواین خیلی اسونه

قانون کنفدراسیون رو ور داره خودم میشینم یه گوشه انویل میکشم تو مولتی هایه 4 تا ساید میندازم از واندرزن ها لاست میگیرم ببینم کی جرعت داره رید بده مولتی هاشو

راه واسه سرور بدونه مولتی زیاده اما نون مدیریت سایت تویه مولتی هست چون باعث مصرف گلد میشه مولتیه بیشتر پول بیشتر

قانون کنفدراسیون قانون خوبیه

من میام 20 تا تک ده میکشم تو ساید فلان گردن هم نمیگیرم مال ساید منه دف میریزم رو هرکدوم اگر اتک اومد ولی قانون اینکه طرف کپ بکشه بالا کپ بن شه ریدر هم پانیش بخوره میره کسی سمت مولتی

فکر میکنی ادریس مولتی کمتر باشه طرف مجبوره رو اکانتش گلد آپ کنه جشن بگیره فیدر بزنه دیگه دست طرف میلرزه همر بزنه تو دیوار ! حساب کتاب میکنه مجبوره گندم دف بده قشنگ میشه سرور

• مملی جان پوینت رو که مخفی کردی یه عکس دیگه از رنکش بزار ببینیم الان چندی

_8glu.jpg

شادزی

استاد که مارو بلاک کرده لطفا بهش بگید 8تا دهش رو من چیف کردم اگه 10 تا ده بیشتر داشت حتما 16 تا دهش چیف میشد

ای بابا عرفان شمردن بلد نیستی؟ 8 تا چرا؟ چیف کپ مثل لایی تو فوتباله خودش ده‌تا حسابه 😂😂

• مانی جان سلام

آخر پست عرض کردم این روش بی نقص نیست ، مورد ۱ و ۲ که گل فرمایش کردی به نظر خودمم رسیده بود و بزرگترین ایراد این روش هست که البته به نظرم پلیر های سایت با یک توافق بین خودشون میتونن این دپ مورد رو حل کنن مثل همون جلسات بازی پاک که بین لیدر های چهار ساید معمولا اوایل هر سرور برگزار میشه.

اما در موارد ۳ به بعد که فرمودی این متد هایی که شما میگی فقط میتونه جلوی رید مولتی رو بگیره اما در برابر ساخت دف مولتی هیچ کارایی نداره و این باعث میشه یک عدم توازن شدید بین قوای هجومی و دفاعی توی سرور به وجود بیاد اما تو روشی که بنده پیشنهاد کردم دف مولتی هم بساطش جمع میشه.

• والا من درجریان فتوحات شما نبودم سرور های که توی اسپیدترابودم اینها هستند:

سرور یک ایکس که با امرداد بودم بازم اس ای حاکم مطلق بازی بود

سرور بعدش که بنابه مشکلات سرور کل اس ای مجبور به حذف شد

سرور بعدش که من کلا دفاع بودم بله شما بردید اونم روی اشتباهاتی که انجام شد نه سر برتری خودتون،مبارکتون باشه!

سرور قبل هم که خودم شخصا چندین واندرزن داشتم با اکانتhivهم خدمت شما بودم neهیچ حرفی برای گفتن نداشت!امیدوارم سرور دوباره شروع بشه تا خودتون متوجه ماجرا بشید!!!

سلام کسری جان

ببخشید میون کلامتون دو تا مسئله هم برام پیش اومد

سروری که اس ای مجبور به حذف شد دقیقا میشه بگی کدوم مشکلات سرور؟! باگ منظورته دیگه! اون سرور بیشتر باگ داشت یا سرور ناتمام؟! (بهانه های الکی)

سرور بعدترش که شما فقط دفاع بودی احیانا همون سروری نبود که توتال بودی؟! ادعات گوش فلک را هم کر کرده بود؟

سرور ناتمام هم چهار تا کتیبه زدید فکر کردی سرور را بردید؟! اون سرور واندر زنی دیستروی شد از NE?واندرزنی چیف شد؟!

شما 2به 1 و 3 به 1 را وقتی شمال شرق کامل بود باختید بعد یه سرور 5ایکس با متا اومدی از دو سایدی که 8 تا پلیر فعال نداشته بردی شیر شدی؟!

برد این سرور را هم به ساید و متای برنده تبریک میگم چه جدی چه فان برد شیرینست. این سرور تیم برادرز به دلیل مشغله بالا شرکت نکرد و سرعت بالا برای پیرمردهای 40 ساله ای مثل من مناسب نیست. یک اکانت دف ساز دست بنده بود که روزی نیم ساعت لاگین میکردم و برای دوستان و ساید دفاع میساختم. شرمنده دوستانی شدم که برای ساید وقت گذاشتند و زحمت کشیدند انشالله سرور های آینده با وقت بیشتر حضور قدرتمندتری خواهیم داشت.

امیدوارم دوستان تفاوت بازی و واقعیت را درک بکنند و اگر کل کلی هم صورت میگیره با رعایت ادب و احترام باشه. استفاده از هر کلمه ای برای این بازی بی ارزش مناسب نیست خصوصا شما جناب حسین فستر عزیز!! شرف و مردانگی ما به کلام و متون بدور از ادب شما بستگی نداره

ارادت

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...