نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• حاجی دست خوش من ک گفتیم شما زدی

ی جوری زدی ک دیگه نتونستم لاگین کنم

ب قول دوستون دیگه اکانت فلج شد و باید چکمه یونیک جا ب جا بشه

اقا یکی بیاد این چکمه رو ببره

ی نگاه ب پوینت حجوم 3 میلیونی اکانت بندازی متوجه میشی چی میگم

راستی محمد جان این آخرین اتک شما از ده 6 بوده . درسته؟

مال خیلی وقت پیش بوده. الان باید در حدود 130ک گرزی بوده باشه

بعدم داداش به پوینت هجومیت نگاه بکنم یا به چکمه منحصرت؟!

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• فشار مساوی نیرو وارد بر سطح :))

متعفن های عزیز خوش اومدین فشرده بشینید همه جا بشیم

از این فشاره لذت ببر

به جاسوستون هم گفتم خبرو برسونه بهتون

من مشتاقانه منتظرم ک با قلب ❤❤ از نوع قرمزش تقدیم کنم ، تخیف هم خواستی جهنم میدم ک لذتش بیشتر بشه

بازی کثیف رو شروع کردید منتها پایانش رو هم ببین 😉😉

• به عنوان یکی از افرادی که از این قضیه کاتا شدن ناتار ها دچار خسارت میشه از دو طرف شمال و جنوب خواهش میکنم که دست از کاتا کردن ناتار بردارن ، این کار فقط به کسانی مثل ما که بدون مولتی بازی میکنن ضربه میزنه ، هر ساید بیشترین میزان قدرتش از اکانت های دارای مولتی میاد و کاتا کردن ناتار تقریبا تاثیر خیلی کمی تو ضعیف کردن ساید مقابل داره ، تنها تاثیری که میذاره دلزده و دلسرد کردن بچه هاییه که بدون مولتی بازی میکنن و منابعشون رو از ناتارها تامین میکنن . فلذا تقاضا دارم از هر دو طرف که این دور باطل رو تموم کنن

پ.ن شما در طول بازی ممکنه برای بردن بازی دست به هر ترفندی که میتونین بزنین ولی اینکه به خاطر فشار وارد شده بهتون به تیم مقابل توهین کنین اصلا قشنگ نیست ، به هر حال همونجور که شما میتونین ما هم میتونیم . رضا گارد عزیز اگر نمیخوای دوباره فضای فروم مثل چند هفته پیش بشه لطفا جلوی در افشانی های گربه بی ادبتونو بگیر .

با تشکر

• من از همگی دوستان خواهش میکنم بحث را ادامه ندند و حرمت ها را بخاطر یک بازی بی ارزش از بین نبردند.

واقعا این بازی ارزش این بی احترامی ها را نداره

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام ب روی ماهت

هرکی با ادب بشه متقابل باهاش حرف میزنم

مدرک کاتا کردن ناتار موجوده

من اسمی از ..‌ نبردم ک شما داری میگی

اگه شما اینجور فکر کردین پس فکرتون مورد داره

تو فیزیک ی مبحثی هست ک اندازه و جرم و نوع جنس و .. توی فشار اثر میزاره

حالا خود دانید

در ضمن بنده رو اکانت لیدری نیستم و کارم دفسازی هستش

الانم میگم این ی بازیه

اما کثیف کاریتون خیلی زیاده شده

امیدوارم عقده ی بردنتون برطرف بشه

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

متاسفانه با پدیده ی عجیبی روبرو شدیم و اونم پلنی تحت عنوان کاتای ناتار !

سرور فینال ؟ کاتای ناتار ؟ شیب ؟ بام ؟

فرقی نمیکنه شمال زده یا جنوب زده ولی هرچی هست واقعا متاسفم ! برای خودم متاسفم که تو چنین جایی دارم پلی میدم ! فرقی نداره کی اول زده ، یکی دیگه شروع کرده شما ادامه ندید ، گر تو با بد ، بدکنی پس فرق چیست؟

این پلن از اساس غلطه ! دودش تو چشم ساید خودمون هم میره ، دودش تو چشم کسایی که مولتی نمیزنن میره و فقط دارید سطح سرور رو از چیزی که هست هم پایین تر میارید .

امیدوارم تجدید نظر بشه در این نوع پلن ها !

پ.ن : این پست های اخیر که دیگه ماشالا تیر خلاصی بود بر پیکر بی جان ما ! این الفاظ از کجا میاد ؟ مگه تو کوچه خیابون نشستیم داریم بازی میکنیم ؟ جمع کنید خودتونو ...

یا حق

یوسف

• سلام

هرکسی یه سبک بازی داره یه جوری پلن میزنه ولی برای ما مهم نیست اخر پلن چی باشه یا دیوار میشیم یا رد میشه همرمون ... صرفا جهت جذاب شدن بازی دوتا پلن هم ما میزنیم ...:);)

1- 8 ویو با چکمه فرمانده از داخل ساید

شاهکار بعدی لانچر عزیز ان ای

دقت کردید؟ یاد گرفتین؟ برایه زدن پلنی که قراره توش موج بزاری باید پای هیرو چکمه بندازی

.همین حرتت 3 موج کاتا دیوار کرد

حاجی همرارو اف کنید 2 ساعته اتکا میخوره، همرا هم با چکمه 50% میزنیم کاتا هم یارو نیست از 5 خونه ایش میزنیم؟

ما به این نمیگیم پلن!

2- لند کاتا 6:44:34

3- لند کلینر 6:45:52 - 6:45:53 (1 و نیم دقیقه بعد کاتا ) منتها سیم

4- 40 دقیقه قبل لانچ شما که رو اکانت بودیم

زدن جنگ یونیک اونم تو این شرایط شما که کل چشم و امیدتون بهش بود کار روتینی نبود که واسه زدنش بخوایم کار روتین انجام بدیم...بچه ها گفتن میزنیم گرفت گرفت، نگرفت هم که چیزی از ارزشامون کم نمیشه ولی خب گویا قسمت بود چیزی از ارزش های شما کم نشه

اینم روتینه؟

ساید خالیه مٌشتی ترسو که فرار کردن به سایدهای دیگه یا بخاطر هزینه گلد نیومدن و پشت مارو خالی کردن هر پلنی میای بیا حسین جان همشم لینک میگیری

لعنت به اصغر

• داش تایم لند و سیم سکند زدن درسته هر چند باید دقیق انجام بشه اما وقتی خسته ای تو خواب بیداری هستی پلن هم با گوشی میزنی چه انتظاری میشه داشت... هر چیزی ممکن هست اتفاق بیفته... ما دهکده دفاعیمون پرید مبارکت باشه احساس میکنم سوزش زیاد بوده براتون ... بیا بزن اکانت پرفسور صفر کن ما چیزی برای از دست دادن نداریم هر چیزی یه تاریخ انقضاء داره ...

ولی برام سوال چرا از حملات اکانت پرفسور نمیزاری ... بیشتر و از حملاتی که برای پروندن دهکده هاش زدین اینسرت شدین...

• داش تایم لند و سیم سکند زدن درسته هر چند باید دقیق انجام بشه اما وقتی خسته ای تو خواب بیداری هستی پلن هم با گوشی میزنی چه انتظاری میشه داشت... هر چیزی ممکن هست اتفاق بیفته... ما دهکده دفاعیمون پرید مبارکت باشه احساس میکنم سوزش زیاد بوده براتون ... بیا بزن اکانت پرفسور صفر کن ما چیزی برای از دست دادن نداریم هر چیزی یه تاریخ انقضاء داره ...

اشکال نداره فدات شم یه کتیبه ما زدیم ازت یکی تو بزن از ما

فقط حسین جان صرفا خوابیدن مارو به پای شانس خوبت بزار نه چیز دیگه

یه کتیبه دیگه بگیر فینال که مساوی نداره

• ولی برام سوال چرا از حملات اکانت پرفسور نمیزاری ... بیشتر و از حملاتی که برای پروندن دهکده هاش زدین اینسرت شدین...

حاجی 8 تا دهکدت پریده ما نمیزاریم جنگ کوچیک پریده دایورتیم میخوای لینک اینسرت خودمونو بزاریم؟:/

بیا

در مجموع 5 ک کاتا از 3 دهکده اینسرت شد.

وقتی ساید خالیه پا میشید 150 150 ساید اکانت میزنید روز 5. 1ک کاتا بلند میکنید رومون علی آبادم میشه شهر

• خیلی تاثیر گذار بود ...

• اشکال نداره فدات شم یه کتیبه ما زدیم ازت یکی تو بزن از ما

فقط حسین جان صرفا خوابیدن مارو به پای شانس خوبت بزار نه چیز دیگه

یه کتیبه دیگه بگیر فینال که مساوی نداره

دیگه بازی همینه شما هم از موقعیت استفاده کردین وقت خواب زدین انبار رو ولی روزهای زندگی در حال چرخش و روزهای این سرور رو به پایان ، این سرور هم تموم میشه میگذره ولی خب خاطرات بازی به جا میمونه هر چند بعضی ها ممکن براشون مهم نباشه اما از نظر من مهم ترین چیز رفاقت و خاطرات هست

چه در بازی چه در دنیای واقعی حفظ کردن این یکی بهتر از خراب شدن ...

توصیه میکنم به همگی بازی رو با ناتار کاتا کردن و کثیف بازی به گند نکشید ... دو روز دیگه این بازی این سرور شاید کسی بهمون یاد آوری نکنه ولی مغز خودمون بهمون یاد آوری

امیدوارم این سرور هر روز که میگذره براتون جذاب تر و شیرین تر بشه امیدوارم که همگی دیگه زدن انبار ناتار ها ادامه ندید ...

باتشکر از همگی 😎 Faster

• .

.

نه به روزی که با NORTH EMPIRE رقابت سر سخت داشتی نه به الان که در به در دنبال گندمی حتی به قیمت دیوار شدن

با اینکه میدونی دیوار میشی ولی باز اومدم دیدم اتحاد ترور رو با مولتی هات اشتباه گرفتی البته مولتی نداری دیگه مولتی هات بیت الماله

اینارو برات تا صبح دیوار میکنم همه موج ها دیوار میکنم تک موج که موند میزارم لینک بگیره که بازم بیاد

بهتره خودت هرچی گذاشتی رید از الان اف کنی چون نمیزارم بدونه لاست منبع ببری و نمیزارم از لیست خارج بشم

5 موج دیوار دف بک لینک سبز برایه لیست شما دوباره ارسال دف ببینیم کی کم میاره الان باقی اکانتا هم چک میکنم بای بای

• ادی تو مسلمون نیستی :))

عذرخواهی رسمی بکنن کافیه ؟

بیخیال تنسر بشو اخه چه هیزم تری بهت فروختن :))

• با سلام خدمت همه این ایدی جدید منه حمایت کنید :d

خوب نظرسنجی برا سرور جدید

مثل انتخاباته همش اولش قول الکی میدن اخرش چیزی دیگه ای در میاد

به یه بنده خدایی بگید هر چقد شکر بخوره من جوابشو نمیدم در حد نیست (هنوز شمارمو گیر نیاوردی بنده خدا )

در رابطه با ناتار زدن این داستانا

یادش بخیر سرور پیش پلیرشون دنبال چراغ بود تو ساید ما

ما هم راه درستشو یادش دادیم یه کتیبه ازشون زدیم که چه کردن تو فروم اخ رستم ها مردن چه شد ان همه پهلوان ایرانی :d

این سرور روزه سکوت گرفتن

بیخیال شناخته شدین این سرور مملی نذاشت والا زیر سه تا کتیبه راضی نمیشدم.

ولی مملی کلان ادم خوبی نیست :d

یعنی ده بار در روز باید شکر جون مملی بکنید والا الان هم چراغ هم کتیبه داشتین پیشم امانت

من مثل خودتون نیستم گردن نگیرم علنی میام میگم

ولی مملی نذاشت ایشالا سرور باز قسمت بشه دیگه مثل خودتون باهاتون بازی میکنه

امیدوارم دف بوده باشه :d

اینم خو چکمه داشت میرفت جا بهتر زدیم عجب شوالیه های زد حلال باشه

• درود بر دوستان خوبم.
    خسته نباشید به همه دوستانی که تا الان توی سرور موندن.
    چند مورد جالب دیدم، گفتم خدمت دوستان عزیز عرض کنم.
    مورد اول: یه عده از دوستان، نظرات شخصیشون رو راجع به سرور داشتن و یه سری درخواستها داشتن، از بچه های شما و جنوب تقریباً 17،18 نفری لایک کردن(یعنی هر دو طرف نظر دوستمون رو تأیید کردن)، جالب اینجاست رضا گارد، دیسلاک کرده بود.
    خدائیش برید حال کنید که ساقیه من اینه.
    فازش جوریه که وقتی ازش جنس میگیرم، تا یه هفته نوار خالی گوش میدم.
    موتور ساقیمون پنچر شده، خبری ازش نیست. فقط دیسلایک میکنه.خخخخ

مورد دوم: آقا محمد عزیز نگران اکانت تنسره.
    داداش گلم اگه این اکانت الان به فنا رفته و در غیبت کبری به سر می بره، بخاطر ادی مصیبته.خدا ازت نگذره ادی که اینجوری داستان درست کردی واسمون.
    الان همه نگران تنسر هستیم.خخخخ.
    یه دوستی هم سنتی و صعنتی رو با هم زده و میگه سرور بعدی.داداش گلم. اینجا همه شاخای شمال کنار هم بودین، دو سوم حریفاتون هم بیخیال سرور شدن(بخاطر سبک بازی جالب شما.)فکرشو کن سرور بعدی همه نباشید، رقبا هم بیان و بمونن.خخخخخخ. چه شود.
    پ.ن1: سبک بازی رو بخاطر این عرض کردم، که ادمین عزیز مجبور شد واسه اینکه مولتی هاتون جا بشه، مجوز آپارتمان سازی به ساید شمال بده. وایه چیف یه دهکده. فکرشو کنی به اندازه 10 تا دهکده چیفر ارسال میشد تا یه مجتمع بگیریم.8o8o8o

پ.ن2: گزارشا حاکی از اینه دوستان SE سری قبلی که رفتن، چندتا پلیر به جای کتیبه آوردن. لطفاً برگردونید به شمال،خوبیت نداره، بزرگترشون نگرانشونه.;(;(;(

پ.ن3: پرهام و عرفان. حرف ندارید، خدا ادی رو از هممون بگیره.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.