نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• تبربک برای نجات دو دهکده و از دست دادن فقط!!! یک دهکده

باید خوشحال بود که همر دیفالت با چنج‌کپ سیو شد ولی همر اصلی اکانت کاتا و صفر شد

• حالت اول بلند کردن کتیبه حتی با دیوار شدن چند همر جنگی که باعث فلج شدن واندر زنهای شما میشد

حالت دوم جابجا کردن کتیبه و برگشتن همرها بدون که اماده بودیم به محض برگشتن همرها پلن جایگزین زده بشه

حالت سوم کشته شدن دف شناور ساید که راه رو برای پلنهای بعدی باز میکنه

سناریوها صحیحه. منتها سناریو دو جای اینسرت و تشخیص ریل داشت. پلن بعدی رو خدا داند

یکی دیگر از دلایل صحیح بودنشون هم عدم اقدام متقابله که انقدر همر چاق کردید دف بکشید :دی

مختوم. این نیز بگذرد.

• با عرض سلام جاوید جان

اگر منظورت از نجات دو دهکده ده دیفالت pirate kings هست خوب اینسرت زدید تبریک ولی اون ده رو صفر کنید برید بالا دف سازش کنید

3 کی کاتاش طبق عکس پیوست خفت شد !

بعد شما که با تجربه اید بنظرت اکانتی که کتیبه احمق روشه چک نمیشه !

باید جاسوس داشت تو گپ فهمید این رفته بیرون !!!

من اکانتم چیزی نداره همش شده فیدر اکانتای شما خوبه بیشتر حواسم به اوناست

عملا سه تا همر این بنده خدا از دور خارج شد

الان اینم که به طرف ده ندادید کاتاش رو پارک نکردید ! اسکات روش نزاشتید کپ بوده اصلا تیک گریز رو نزدید به بازی کثیف ربط داره یا بازی نابلد بودن !

• مانی شما اگر اینقدر هشیار بود و وقت داشت که هر لحظه اتحاد رقیب را رصد بکنه که چپ و راست خفت نمیشد و چیف نمیشد. مرزهای بازی کثیف را بیشتر از این جابجا نکنید :

با وقاحت تمام نیایید اینجا به جاسوس داشتنتون افتخار بکنید. مردونه بجنگید!!

جاوید عزیز اینکه مانی مردونه تو فروم سر خفتا وایساد از بزرگواریشه...وگرنه اون اکانت اون هفته تحویل ما شده بود چون ایشون وقت کافی نداشت و صرفا تمرکزش رو گذاشته بود رو اکانتای تو شمال...درکش براتون سخته میفهمم

اکانتی که کتیبه روشه و بیرون اتحاده واسه مایی که هر 2 ساعت خزانرو چک میکنیم گاو پیشونی سفیده اینقدر سطح پایین فکر نکنید ،اگرم میکنید بلند بلند فکراتونو نگید.

پلن مام شد 2از 3 به لطف خفت امروز...ممنون از علیرضا

ولی اگر باز شما اذیتید اصن 3از 3 شما فقط دوباره داستان درست نکنید..

تهمت زدن راحته...چون اثبات نمیخواد بار مسئولیت رو هم از سمت شما میگیره

گفتید مردونه بجنگید...من توصیم به شما اینه مردونه اشتباهاتتونو تو خودتون جست و جو کنید

پ.ن:یه حسی بهم میگه دیگه قافیه به تنگ اومده

• چون حوصله ادامه این خیالبافی رو ندارم

من خودم قبل از پیام اون دوستتون فهمیده بودم ولی ساعت 16:37 این که مانی گفت اسکات فرستاده رو دهاش مجبور شدم دیگه بگردم دنبال همر و این ساعت اولین سند مکتوبه

از معدود خوبیای واتس اپ اینه تاریخ سین زدن پیام رو نشون میده

شما برید ببینید تو این حد فاصل کیا پیامو سین زدن...اگر جاسوس ما توش بود که تبریک میگم پیداش کردید و کیکش کنید(2تا فحشم بهش بدید از طرف من که اولا خودشو به من معرفی نکرده که نمیشناسمش در ثانی اطلاعات به این مهمیو نمیگه پس به چه درد میخوره)...نیازی هم به تشکر نیست

اگرم جاسوس ما توش نبود بازم مشکلی نیست فقط بحثو ادامه ندید عذر خواهیم پیشکشتون.

اسکرین چیز خاصی نداره ولی با رضایت مانی گذاشته شده

• تشکر میکنم از فرهاد بابت عکسی که گذاشته خیلی از مجهولات حل شد.

من این مسئله را با فکت و دلیل خدمت همگی میگم

اکانت marva نه اکانتی هست که خیلی صدا کرده باشه نه پلیرش اومده فروم که شناس باشه. بنابراین اکانت تو چشمی نبوده.

این اکانت از اتحاد x خارج میشه و میره به اتحاد اصلی z

ساعت 15:22 اتحاد را ترک میکنه

همون لحظه هم وارد اتحاد اصلی میشه.

منظور اینکه اکانت بی اتحاد نشده که تو چشم باشه.

حالا ساعت 16:37 مانی میاد پیام میده یه سوال مسخره و ابتدایی میپرسه که میشه حکم براعتش. ساعت 16:37 که این پیام را داده باید مطمعن باشه marva جدیدا اتحاد را ترک کرده.

یعنی مانی که بقول خودتون وقت نداره اکانتشو بچرخونه مرتب باید اتحادهای شمال شرق را رصد میکنه ببینه کی جابجا میشه!

حالا موضوع اصلی در جابجایی ها بحث زمان هست. 12 ساعت بعد از جابجایی دفاع میتونه ارسال بشه.

این یعنی برای همچین حرکتی آقا مانی که وقت اکانت خودشو نداره باید حداقل هر 1-2 ساعت یه رفرش بزنه ببینه کی خارج شده.

موضوع بعدی سایز همرهایی که زده شده (تمامی حملات تک اکانت بود) مشخصه که پلن با این دید زده شده که قراره دفاعی از ساید گرفته نشه. برای این هدف باید تایم ها خیلی واضح و روشن مشخص باشه.

حالا 15:22 اکانت خارج شده چ ساعتی اتک خورده؟

برای موفقیت در این پلن باید اتک قبل از 3:22 میخورده یا نهایت دقایقی پس از ان. پس باید ساعت خروج پلیر مشخص باشه

موضوع بعدی اکانتی را داشتیم در هفته گذشته از اتحاد اصلی خارج شد و بعد از گذشت چند ساعت دوباره بک شد. آقا مانی شما که مثل عقاب نشسته داره اتحادهای شمال را رصد میکنه چرا این اکانت را متوجه نشد؟! اون اکانت که اتحاد اصلی بود و خیلی بیشتر هم تو چشم بود

جواب ساده تر از این حرفهاست.

چون آقا مانی شما داخل اتحاد X اکانت داره و خیلی راحت از دید کلی اتحاد میبینه کی داخل رفته و کی خارج شده و دقیقا تایم خارج شدنش را داشته.

اقا مانی شما اگر وقت داشت که میومد رو اکانتش پلی میداد.

اقا فرهاد شما حتی اگر برنده این سرور هم بشید باز اخلاق را باختید. بازی جوانمردانه را باختید. بازی مردانه را باختید. فقط اینجا نیست که شما ناجوانمردانه بازی کردید. قبلا هم بازی ناجوانمردانه خودتون را نشون دادید

- وقتی توافق انجام شد برای کتیبه ای با ناصر کلاهبردار ؛ بعد که اومد تو فروم ادعا این موضوع را کرد چنان با شانتاژ بازی جو فروم را بهم زدید تا هر چه سریع تر از این موضوع دور بشه.

- وقتی توافق شده بود اکانتی در ساید حریف زده نشده بصورت جاسوس شما خوب منظور مملی را متوجه شدید چیه. وجود اکانت کرم چاله همواره تو بازی ها بوده و مشکلی هم نبوده ولی یکی مثل مایک شنودا نه مورد پسند ما نیست( البته مورد پسند شما هست) بنابراین اگر صحبتی شد که اکانت تو ساید دیگه نباشه منظور وجود اکانتهایی تو nw با اتحاد مشخص ne نیست. منظور اکانتی بود که شما باهاش کتیبه زدید!

ادامه این بحث فایده نداره چون اگر معتقد به بازی جوانمردانه بودید میزدید دهن پلیر جاسوستون! جالب اینجاست که تجربه این بازی ناجوانمردانه هم داشتید که به جایی نمیرسه (مایک شینودا). عذرخواهی هم پیشکشتون!

پ.ن : قبلا میگفتیم صادق پارتیزان الان میگیم پارتیزان ها

پ.ن : متاسفانه مرتاض منحصر هم x بود!!

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• پ.ن : متاسفانه مرتاض منحصر هم x بود!!

این یه مورد میشه ربطش رو بفرمایید؟!

کتیبه به اون مهمی رو برداشتید بردید داخل خاکستری چه ربطی به جاسوس یا چراغ داره؟!

مثلا از اطلاعات اتحاد فهمیدیم کتیبه جابجا شده؟!

یا شمال وقتی کتیبه جابجا میشه توی اتحادتون ام ام میزنید؟!

چون یبار ضرب المثل جالبی استفاده نکردید و از ادامه بحث باهاتون منصرف شدم میخوام جوابی مدل خودتون در قالب ضرب المثل بهتون بدم :

لطفا سو برداشت نکنید

پینوشت :

مراقب مالتون باشید همسایتون رو دزد نکنید!!!

به قول فرهاد حرف زدن بلد نیستید حرف نزدن هم بلد نیستید؟! گویا بازی هم بلد نیستید

یکی از جایگزین های جنگ منحصر فعلا اومد پیش ما

اتحاد z هم اتفاقا چراغ داریم چون کتیبه احمق از اونجا بلند شده

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: اخطار آخر - از الفاظ بهتر استفاده کنید ().

• اقا دیروز داشتین گزارش های عهد بوق و سرور بغلی رو میزاشتین و مسخره میکردین به ظهر نکشیده جنگ یونیک رفت

امروز صبح مسخره کردین اکانت بدپلیرو بخاطر لانچش به عصر نکشیده همون اکانت احمقتونو زد

برنامه فردا چیه جاوید جان بگین درجریان باشیم ؟؟؟

حالا که یادی از پارتیزان ها کردی یاد ادمین ها هم بخیر

کارما یا کارِما؟؟؟:/

• پویا جان اون پینوشت بود برداشت آزاد . شما اونجوری برداشت کردی منظور من اون نبود

اصل مطلب را ول کردی پینوشتتش را گرفتی

میدونی چرا ؟ چون حرفی برای گفتن نیست

چون میدونی دارم درست میگم

بازم شانتاژ بازی همیشگی

احمق هم مبارکتون باشه. بچه ها کتیبه هامشون را گل ریزون کردند.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• تشکر میکنم از فرهاد بابت عکسی که گذاشته خیلی از مجهولات حل شد.

من این مسئله را با فکت و دلیل خدمت همگی میگم

اکانت marva نه اکانتی هست که خیلی صدا کرده باشه نه پلیرش اومده فروم که شناس باشه. بنابراین اکانت تو چشمی نبوده.

این اکانت از اتحاد x خارج میشه و میره به اتحاد اصلی z

کلا قافیه به تنگ اومده ها

گویا شما دیگه کلا در های رحمت و درک الهی رو بستی مثل باقی دوستانتون رو اوردید به شانتاژ و شانتاژ گری

اگر ما از تایم برگشت مروا مطمئن بودیم کاری داشت کنار باقی دهای چکمه یونیک پشت ؟کاتا کم داشتیم؟قطعا نه؟

فک میکنید فقط خودتون بلدید چنج کپ کنید؟ما نمیفهمیم که امکان چنج کپ هست؟اگر از تایم مطمئن بودیم که همون 700 800 تا کاتایی که تو بیسای چکمه یونیک مونده بود پشت کلینر درست لانچ میکردیم که شما امروز صبح دستاورد بزرگتو چنج کپ و سیو همر ندونی بزرگوار

بس کن آقا بیشترین ازین به شعور یه جماعتی توهین نکن..... اون زمانی که دوستان شما با افتخار میومدن تو همین فروم میگفتن اس ای مسئول کاتای ناتار تعیین کرده تو ساید خودش...درست زمانی که من ام امشو فقط تو یکی ز شاخه ها زده بودم به خاطر نداشتن مدرک نیومدم این وسط چیزی بگم گفتم الکی این بحث چرکو شروع نکنم ولی شما به همین راحتی به خودت اجازه میدی مدرک منو که صادقانه اینجا قرار دادم بگی یه سوال جواب مسخره؟ برا خودم متاسفم که برای یکی با طرز تفکر هوچی گر شما برای پیدا کردن جواب منطقی وقت گذاشتم و ادله ارائه دادم.

تا الان من حساب شمارو از باقی دوستانتون جدا میدونستم و حتی اسکرین چت شخصیمو گذاشتم تا موضوع تموم شه ولی خب شما دیگه حس میکنم نفعت تو نفهمیدن ماجراس لذا یا جوابی نمیگیرید...اگرم حس میکنی سطح فشار و ندونم کاریای تیمتون با این تهمتا پایین میاد شما بزن که عالی مینوازی:)))) ولی همه میدونن چخبره:D

دقت کردی بعد هر یه پستت که توش یکم دز شانتاژ زیاد میشه یه کتیبتون داره میره؟اینا همه نشونستا خدا میخواد بگه تمومش کنید از تارکی به سمت نور خارج بشید...ولی خب شما گویا اولئک هم فیها خالدونید

صدق الله العلی العظیم

پ.ن:پویا ولشون کن بابا ...حرف نامربوط میزنن جواب میدیم میگن چرا جواب این یه تیکرو دادی چون برا باقی جواب نداشتی...جواب باقیشو میگی میگن هاااا چرا اون یه تیکرو ندادی نکنه جواب نداشتی...مثه ما کلی میدی میگن کلی دادی...جزیی میدی میگن سوختی قبول نیست ....از پست بعدی استراتژی اینه که چراغ داریما کسی منکرش نشه:)))

• کلا قافیه به تنگ اومده ها

گویا شما دیگه کلا در های رحمت و درک الهی رو بستی مثل باقی دوستانتون رو اوردید به شانتاژ و شانتاژ گری

فرهاد جان من با سند و مدرک حرف زدم

به حرفی هم که زدم مطمعنم. فرومی هم که نوشتم برای جواب دادن شما نبود اطلاع همگی بود. قضاوت با خودشون

شما هم یه عکس نشون دادی که هیچ چیزی را نشون نمیده اتفاقا به حرفی که من میزنم نزدیکتره!

الان هم بجز توهین و شانتاژ بازی حرفی برای گفتن ندارید.

ادامه بحث بی فایده هست. بنظرم احترام ها حفظ بشه بازی ارزش نداره

موفق باشید.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• جاوید جان یک طوری میگی قضاوت با جمع انگار مجمع حقوق بشر جمع شدیم و خوانندگان هیئت منصفس:)یه طرفش ماییم یه طرف شما دیگه قضاوت با کی برادر؟

شما به سند و مدرک من میگی مسخره در صورتی که صادقانه بوده

بعد انتظار داری ما اسکرین جابجایی xبه z رو به عنوان سند قبول کنیم؟

حرفاتونو هر طور که دلتون میخواد میزنید وقتی کفگیرتون ته دیگ میخوره دنبال حفظ احترام میفتید؟

من با حفظ احترام موافقم ولی خب گویا حفظ احترام تو نگرش شما مشروطه ... اول یه تیری میندازید اگر گرفت که فبها اگر نگرفت میرید رو کانال" یکدیگر نیکی کنید تا یکدگیر به شما نیکی کنند":)))

اگر میدونستیم بعد ها خودتون با این مدرکای سطحی میخواید ثابت کنید ما چراغ داریم لاقل یه چراغ درست تدارک میدیدیم دلمون نسوزه که سر یه همر فکر میکنم درجه 2 یا 3(با احترام به پلیرش) چراغمون لو بره... بخدا ما ادمیم شعور داریم شما فک کن تو سروری که اولش حرف زدید چراغی نباشه به خاطر چنین همری ارزش داره خودتو نمایان کنی؟اونم تو شرایطی که ظهرش جنگ یونیک زدی،روزای قبلشم منحصر یونیک

• بس کن آقا بیشترین ازین به شعور یه جماعتی توهین نکن..... اون زمانی که دوستان شما با افتخار میومدن تو همین فروم میگفتن اس ای مسئول کاتای ناتار تعیین کرده تو ساید خودش...درست زمانی که من ام امشو فقط تو یکی ز شاخه ها زده بودم به خاطر نداشتن مدرک نیومدم این وسط چیزی بگم

فرهاد جان نمیدونم مخاطب بنده هستم یا خیر.

دم شما گرم که کلاهت رو قاضی کردی. چنین چیزی نبوده.

منظور بنده هم به سوء نبود بلکه افزایش غارت ش.ش و تلنگر بود که متاسفانه پیگیری نشد. (هرچند یکسری ناتار کاتا کردند)

• فرهاد جان نمیدونم مخاطب بنده هستم یا خیر.

دم شما گرم که کلاهت رو قاضی کردی. چنین چیزی نبوده.

منظور بنده هم به سوء نبود بلکه افزایش غارت ش.ش و تلنگر بود که متاسفانه پیگیری نشد. (هرچند یکسری ناتار کاتا کردند)

ایلیا جان من اگر میخواستم کلاهمو قاضی کنم اون موقعی قاضی میکردم که اوضاع به وقف مراد نبود تا یکم ترحم بخرم و جو رو متشنج کنم ولی چون از عواقب کارم میترسیدم نکردم (برعکس وضعیت الان دوستان شما که به هیچ حربه ای نه نمیگن)

مشاهده من اون موقع اینطوری بود که به طور عجیبی همزمان بودن ولی خب مدرکی بیشتر از تداخل زمانی دستم نبود(دقیقا مثل همین داستان) و چیزی نگفتم.

ولی خب گویا دوستان شما مثل ما فکر نمیکنن تا عرصه رو تنگ دیدن دیگه شروع کردن به فکت سازی!

هدف من صرفا این بود که بگم ماهم چنین مشاهداتی داشتیم حتی نقل قول های جلسات عمومی هم اینجا استفاده شده ولی خب نکردیم اقا چون راحت ترین کار تهمت زدنه.

پ.ن:عکسای ما چیزی نشون نمیده ولی عکسای دوستان طوطی سخنگوئه

• عزیزم بنظرم الان موقع حرف زدن نیست. مدرکی دال بر رد این موضوع داری در خدمتیم. این سند شما دقیقا چی داره اخه!!

برگردی به اوایل سرور بحثی از سمت مهدی اینفینیتی مبنی بر ساعت کار شبانه پلیر ما مطرح شد. اون موقع من فروم کردم که هیچ سوء برداشتی ندارم و ازش خواستم توضیح بده

مهدی هم اومد مدارکی دال بر جاسوسی از آبادی تشخیر شده ما ارائه داد.

جواب من چی بود به مهدی؟ دست شما درد نکنه

نه به مهدی فشاری اومد که بی احترامی بکنه نه چیزی. خیلی زیبا اومد جواب داد با مدرک و سند!

من ادمی نیستم که به کسی تهمت بزنم. این کارو زمانی میکنم که مطمعن باشم. الان هم شما شواهد و مدارکی رو کن که ساعت انتقال اکانت ماراوا را مانی رصد کرده( چون قاعدتا حفظ که نمیکنه اکانتها را صد در صد عکس میگیره) عذرخواهی بنده را پیشکش نکن شهامت اینو دارم که عذرخواهی هم بکنم

در غیر این صورت مدرک نداری الکی ننویس. چون اسپمه

اینجا هم حقوق بشر نیست برادر من. مطمعن باش هر کسی با دقت مطالعه بکنه حتی اگر هم سایدیت هم باشه میاد پست شما را لایک میکنه ولی میگه حق با جاویده!

حفظ احترام من هم اصلا مشروط نیست . همیشه و در همه حال برای شما و پلیرهای سایدت احترام قائل هستم.

هیچ نیکی هم در کار نیست من شما را متهم به جاسوسی و بازی کثیف کردم و میکنم . و در صورت رفع ابهام نشدن خواهم کرد! اگر مدرک و سند دارید بسم الله

اگر هم فقط میخواهید فروم نویسی کنید که جوابی براتون ندارم.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• عزیزم بنظرم الان موقع حرف زدن نیست. مدرکی دال بر رد این موضوع داری در خدمتیم. این سند شما دقیقا چی داره اخه!

آقا شما یه اتهامیو مطرح کردی شما باید ثابت کنی!!!! من چی باید بگم؟

اصن تنور داغه دیگه بذارید ما هم بسچبونیم...شما اثبات کن تو جنوب شرق چراغ نداری،بعدش من قبول میکنم که چراغ دارم بدون دلیل!حرفی میزنی آخه

من دلایل خودمو گفتم...اگر مطمئن بودیم که همه چی سیفه به جای چیفر کاتا روانه ده میکردیم که تو بیسمون در اون نزدیکی فت و فراوونه، یه سند دیگم هم اون پیاما بود

دیگه شما نمیخوای قبول کنی مشکل خودته اون ملتی که باید ببینن میبینن به قول خودت.

شما اول اومدی گفتی تو چت جاسوس داریم من گفتم برو تو این بازه جاسوستو پیدا کن بعدش اومدی میگی نه قبول نیست جاسوسه تو اتحاده مرتاضم با همین روش زدید...بعد اصن مرتاض یه جا بوده این بنده خدا یه جا دیگه

چکارتون کنم دیگه

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    توی تمام پستهایی که گذاشتم، چه از طرف دوستان خودم، چه از طرف عزیزان رقیب پیامهایی داشتم که متن پست ها جالبه و خوشمون اومده.
    تلاشم اینه لبخند روی چهره دوستان بیاد. از این بابت خوشحالم.
    ولی الان مسئله یه چیز دیگه است. همه اش دیگران رو میخندونم. الان:
    بخد 1 ساعته دارم میخندم.
    دقت کردین توی زمان آرامش سرور کلی رجز خونی میشه.که خاک اندازیتون میکنیم. میایم خاکستری و نشونتون میدیم.
    نوبین و در حد ما نیستین و از این معقول سخنان گوهربار.
    ولی وقتی از اتحادهای SE یا

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• اقا فرهاد شما حتی اگر برنده این سرور هم بشید باز اخلاق را باختید. بازی جوانمردانه را باختید. بازی مردانه را باختید. فقط اینجا نیست که شما ناجوانمردانه بازی کردید. قبلا هم بازی ناجوانمردانه خودتون را نشون دادید

حاجی بیخیال نمیخواد اینقدر تلاش کنی. کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه بیدار. اولین بارشون نیست که. ماهم دیگه عادت کردیم. سرور پیش دوتا پلن روی اس دبل رفتن که هردو پلن مصادف شد با از دسترس خارج شدن سرور (کاملا اتفاقی)

هفته پیش گفتم با چراغ اکانت بدتوتن رو ساعت 8 شب خفت کردن، اومدن کلی با دلقک بازی و نامحترمانه جواب دادن. چون بهشون زور اومده. یه سری توصیه کردن که اسکات بذارید همسایه رو دزد نکنید. طبق اطلاعی که دارم از هفته پیش یدونه اسکاتم نکشیدن از اون اکانت. دلیلشم واضحه چون آفی ازش ندیدن.

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

توی تمام پستهایی که گذاشتم، چه از طرف دوستان خودم، چه از طرف عزیزان رقیب پیامهایی داشتم که متن پست ها جالبه و خوشمون اومده.

تلاشم اینه لبخند روی چهره دوستان بیاد. از این بابت خوشحالم.

ولی الان مسئله یه چیز دیگه است. همه اش دیگران رو میخندونم. الان:

بخد 1 ساعته دارم میخندم.

دقت کردین توی زمان آرامش سرور کلی رجز خونی میشه.که خاک اندازیتون میکنیم. میایم خاکستری و نشونتون میدیم.

نوبین و در حد ما نیستین و از این معقول سخنان گوهربار.

ولی وقتی از اتحادهای SE ، SW و یا تروریست اتکی روی اکانتها میشه با این مطالب جذاب رو برو میشیم:

اتک به تنسر:
    این دهکده رو خودمون نمیدونیم کی زدیم. اصلاً واسمون مهمم نبوده، حتی پلیرهای تنسر سالی یه بارم بهش سر نمیزدن.8o8o

اتک به رضاگارد:
    شما که کاری نکردین، یه میل دف بوده چون گشنشون بود و نمیتونستیم گندمشونو بدیم، گفتیم شما بزنیدشون. دهکده هم اضافه بود همون بهتر که چیف شد. کتیبه به چه دردمون میخوره. همه اش واسه خودتون.

اتک روی مجید آخیل:
    آقا این مورد از اشتباهی اومده تو این متن، چون مجید خیلی وقته اومد تو خاکستری و یه اتک ریز داد، که دیر رسید. دلم واسش تنگ شده.(مجید آخیل هرجا هستی خوش باشی دوست خوبم.)

اتک روی پلیرهای دیگه:

این اصلاً تو اتحادهای ما نیست که ، خودتون ببینید، به همین برکت قسم تا روش اتک اومد، فوری از اتحاد انداختیمش بیرون و پشتشو خالی کردیم.

کتیبه هم که نگم براتون.

کتیبه چی هست اصلاً
    کلاً تکذیب میکنیم. ما کتیبه ای از دست ندادیم.=O=O=O=O

این سرور دوتا ورژن قاطی زده، یکی واسه سایدهایی که میخوان کتیبه بگیرن و واندر 100 کنن و برنده بازی بشن، یکی هم واسه شمال که میخوان کشاورزی کنن و کتیبه هم اصلاً به دردشون نمیخوره و دوسشم ندارن.

در کل خدائیش انقد بهانه های الکی نیارید. بچسبین به بازی یا حذف کنید برید. زشته به زمین و زمان تهمت میزنید. جنوبیارو ناجوانمرد میخونید، هم اتحادیهای خودتونو جاسوس خطاب میکنید. راستی خودتون چی هستین؟
    الهه ی پاکی ها؟ :D:D:D

پ.ن1: ادمین محترم، لطفاً جایزه بیشترین توجیه شکست رو بدین به شمال، جای تقدیر داره واسه هر ضایع شدنی یه بهانه دارن.

پ.ن2: بازم ادمین محترم، لطفاً پست قبلی منو حذف کنید، نصفه کاره ارسال شد. نشد ویرایشش کنم.

پ.ن3: پرهام داداش دمت گرم که گفتی از سرور بریم بیرون، وگرنه نه ما و نه بچه های جنوب نمیتونستیم این حجم از مطالب جذاب شمالیارو بخونیم و بخندیم. لامصبا روح و روانمونو شاد میکنن. دمشون گرم.

پ.ن4: ادی بخدا چیزی تو شمال نیست، ول کن بیا دات کام.

پ.ن5: عمو رضا بازم پست منو ببین. بخدا هیچ توهینی توش نیست.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• دوستان طبق نظر سنجی کتیبه بعدی چشمان یونیک انتخاب شد

بنده ی شخصه از این ب بعد تارگت بعدیم رو اینجا اعلام میکنه شاید دفی جمع بشه دیوار بشم

دیگه جای هیچ بهونه ای براتون نمیمونه

تارگتم چشمان هست دارم میام