نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• ظاهرا ترور هم آنتن نمیده دیگه😂

این چه کاریه اخه

اره داداش خلاصه دیشب ساعت ۱۲ گفتم سورنا آنتن نمیده فروم

واسه همین چیزاش بود

واقعا چرا اکانت مصطفی رو زدین؟😂

خلاصه که اره پرهام جان از قابلیت های چکمه بزرگ اینه که هم میتونی رید بدی.هم میتونی خفت کنی.هم میتونی همر دف کنی باهاش😂

چکمه یونیک شما خرابه بدرد نمیخوره ما به همین چکمه بزرگ خودمون راضی هستیم

پ.ن: ترور رو دوست دارم 😍 تازه بهم دعوت نامه اتحادم دادن 😍😂 دلتون بسوزه

پ.ن: #نه_به_خشونت_علیه_توهمی

• میپردازم به لینک های جدیدتر:

اسکات هایی که روی تارگت های فیک زده شد بسیار جالب بود.

سلام پویا جان

فکر کنم در جریان پلن اجرا شده سایدت نیستی. چون هر اکانتی که تشخیص ریل داده بودیم دو تا تارگت داشت. یکی هم مثل north empire سه تا تارگت بود.

از اونجایی هم که دو تا تارگت (نان کپ) کنار هم هستند بنابراین تشخیص اینکه کدوم ریل و فیکه غیر ممکنه

برای اکانت north empire یکی از نان کپ ها از دور خارج شد و تبدیل به دو تارگت شد. مثل نان کپ 003 امپایر یا 06 فلامینگو. شما به اون نیروها میگی دفاع؟! واقعا تصور میکنی ما برای دفاع از نان کپ north empire به 200ک دفاع بسنده میکنیم!؟! اونم زمانی که ما آمار نصف همرهاتون را با اسکات در اوردیم؟!

200ک که میشه 2 تا همر!! تشخیص ما برای این نان کپ فیک بود ولی اینکه بدون دفاع هم بذاریم کار عقلانی ای نبود لااقل اگر درصد کمی هم خطا میکردیم دو تا همر از شما گرفته میشد. حالا وقتی دفاع هست چرا این کارو نکنیم؟!

یکی از تارگت هایی که فکر میکردیم ریل هست اکانت dr.mortone بود که عکس دفاعش را هم گذاشته شد. اگر ریلتون اونجا بود باز هم شما خوشحال بودید دیگه. قطعا بله چون هدفتون به کاهش دفاع شمال شرق تغییر میکرد و صد البته دیوار شدن همرهایی که گندمشون اذیتتون میکرد. کلا دیوار میکنید خوشحالید. دیوار میشید خوشحالید. فکر کنم واندرمون هم 100 بشه باز شما خوشحالید. خیلی خوبه هاااا. براتون خوشحالم!

حالا چرا شما نگران دفاع کم ساید ما هستی؟! اگر واقعا ساید ما دفاع نداشته باشه که شما باید خوشحال باشی چون یک قدم نه چند قدم به پیروزی نزدیک شدی.

این ابراز نگرانی شما دو حالت بیشتر نداره:

1- قصدت تخریب و تضعیف ساید روبروت هست که الان وقتش نیست چون در زمانی که خفت و پلن دیوار شده داشتید نباید بیایید بگید حریفمون ضعیفه

2- قصدت بازی جوانمردانه هست و بازی ای که حریفتون ضعیف باشه به شما نمیچسبه . مثل تختی میخواهید یه دستتون را ببندید. در این صورت من یه پیشنهاد عالی دارم برای تعدیل این قضیه

- کتیبه های جنگ آموز و احمق به ساید شمال شرق داده بشه تا من اونها را رو اکانت های دف ساز بذارم تا بتونیم سطح دفاع کممون را در حد شما بالا بیاریم.

- تا پایان سرور هم اجازه میگیریم ازتون که فقط دفاع بسازیم. توهمی را میبندمش به تخت (تضمین میکنم)

موافق هستید بفرمایید تا سریع طنابمو بگیرم و کارهای اداریشو انجام بدیم.

یا اینکه کسی به حرف دفکورد گوش نداده و هرکس تارگت خودش رو پر کرده؟! تکه های پازل که اسم بردم همینه جاوید جان.

چون داخل جنوب شرق اشکان فقط میگه فلان جا پر بشه چون همگی به تشخیصش اعتماد داریم چشم بسته انجام میدیم.

درسته پلن ما موفقیت صد در صدی نداشته ولی به اهداف پلنر تا حدودی رسیدیم. ولی شما با وجود تشخیص 12 ساعت جلوتر بازم مجبور شدید همر جلوی ما بذارید.

مجید پرشیای عزیز بعنوان یک پلیر با تجربه و کار بلد و کسی که اسکات ها را میزده و اتک ها را در لحظه میدیده نظرش را به دو تارگت داد که یکیش نالنجی بود. با این وجود جلسه دفکوردی سریع تشکیل شد تا تمامی گزینه ها بر روی میز گذاشته شد تا نحوه دفاع از تارگت ها مشخص بشه.

اشکان جان بیشتر از شما تجربه دارند این کار عجله بر نمیداره! با صبر و حوصله تارگت ها را شناسایی کردیم چون وقت داشتیم! هر تارگتی را هم به شکل منطقی دفاع کردیم

در مورد اینسرت همر هم قبلا توضیح دادم بنظرم فقط باید گفت شما این کارو نکنید. ما بازم پاش بیفته همر اینسرت میکنیم.

تخمین ما با توجه به پوینت هجومی که گرفتیم لاست 45ک سزار و 30 ک شمشیری از این همر هست.

حدود 15ک سزار هم به عنوان کمکی رسیده بود که امیدواریم جزو همری دیگه ای از این اکانت نباشه و به عنوان اسلات دفاعی ساخته شده باشه;)

پویا جان حرف شما برای ما حجت! همینی هست که شما میگی. محسن جان هم تایید کردند

اجازه بدید من یه شبیه سازی انجام میدم.

فرض میکنیم همر نالنجی الان 0 هست و فقط کاتا داره!

و تخمین میزنم قراره نالنجی حدود 6-7 هفته دیگه اتک واندرشو بزنه. یعنی جز همرهای اول

همر نالنجی رو واندری که 15 میلیون دفاع داره نتیجش این میشه. هر چند بعید میدونم با چند تارگته بودن شما (واندرها- کتیبه ها) این حجم دفاع را بتونید داشته باشید.

حالا اگر مقداری که به گفته شما این همر لاست خورده را بهش اضافه بکنیم نتیجه این میشه:

چون مسئله مقایسه ای هست خیلی سختگیری نباید باشه که چرا دفاع اینجوریه و از این حرفها. نتیجه اینکه تفاوت در حد 1-2 سطح خواهد بود.

بنابراین واژه افتضاحانه کاملا درست و بجا هست. لاست دفاعی کاملا بی معنیه برای یه ساید!

اتفاقا ما از لاست دفاعی خوشحال هم میشیم قفلیم داداش! کارمون را راحت میکنید.:D:D

ما بر خلاف شما این درایت رو داشتیم که نه تنها پلیرهایی که با هم مشکل دارن رو روی یه اکانت نیاریم بلکه داخل یه ساید هم به هر دلیلی شاهد حضورشون نباشیم.

این تفاوت لیدرهای حال حاضر جنوب شرق و شمال شرق هست که برای جذب پلیر هر کاری نمیکنن.

نتیجه اش هم مشخصه. پلیر زمانی سرخورده میشه که نتیجه زحماتش رو مجبور میشه وسط سرور ول کنه و بره. نه پلیری که از ابتدای سرور تکلیف خودش رو میدونه.

پویا جان پلیرهای زیادی تو ساید خودتون هستند که با نحوه مدیریت ساید شما مشکل دارند. اسم نمیبرم که اختلاف بیشتر از این نشه. بالاخره ما هم از یه چیزایی خبر داریم. آسمون خدا همه جا یکرنگه. اگر پلیرهای شمال شرق میان پیش شما پلیرهای جنوب شرق هم میان پیش ما!

اینکه ی ساید اختلاف نداشته باشه امکان پذیر نیست. تفاوت سلیقه ها و تفکرها خودش یعنی اختلاف. حالا شما میخوای انکار بکنی باید هومن جون را بندازی تو زحمت که بیاد جمع و جور بکنه

شما درایت دارید ولی درایتتون را جای بدی خرج کردید. شما قاعدتا اول درایتتون را برای برد سایدتون خرج میکردی اتفاقی که چند سروره براتون نیفتاده منهای سرور قبلی که "چو بیشه تهی ماند از نره شیر / شغالان درآیند انجا دلیر" (ضرب المثل هست خواهشا سوء برداشت نشه)

البته واقعا و قلباً امیدوارم این سرور خوب بسته باشید و مثل سرور های قبلی حس بدی از بردمون نداشته باشیم.

شکست با افتخار بهتر از پیروزی بی افتخار هست;)

در مورد 8موج لانچ شدنم حداقل تو این وضعیت نتیجه ای نداشت

2تا همر بیشتر از انتظار رفته تو دیوار و مقداری از همر واندرزن(که هدف پلن بوده وخودتون بهتر میدونید چه قدر بوده ) از بین رفته

فرهاد جان برای شما که دو تا همر هم فکر میکردی رد میشده زدن اتک های 4 موجه اشتباه بوده دیگه!! چرا قبول کنیتون سوخته!!؟

راستی در مورد رمر یسریش تو پلن استفاده نکردید. رندش میکردید 30 ک قشنگتر نبود؟؟

توهمی پروداکشن مدام تقدیم میکند:

پ.ن: #نه_به_خشونت_ ِ _توهمی

تصاویر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• با سلام

ابتدا جا داره تبریک بگم به هم مهاجم و هم مدافع بابت این لینک های زیبا . دوست های خوبم میلاد و سروش و علی که همرهاشون رو دیدم و لذت برم .

ضمنا تا یادم نرفته تبریک بابت مبادلات کتیبه با ساید جنوب غرب...چرخش بچرخه و به شادی استفاده کنید.

خوب شد تبریک گفتی ولی امیدوارم دلیل تبریکت رو هم بدونی که گفتی .

تبریک رو باید به بچه های شمال شرق بگی که نشون دادن این فقط یه بازی هست و باید در حد بازی بمونه نه اینکه به خاطر بردن هر کاری رو انجام داد .

شمال شرق میدونست که اختیارات اتحاد جنوب غرب در اصل در دست جنوب شرق هست ولی باز هم بدون هیچ چشم داشتی یا شرط و شروطی و فقط رو حساب حرفی که زده بودن و عمل به اون حرف کتیبه انبار بزرگ و جنگ آموز بزرگ رو به صورت امانت در اختیار ما گذاشتن . که جا داره همینجا ازشون تشکر کنم .

کل برخورد من با مجید پرشیا عزیز و مملی وگنس در این حر بود که سرور قبل شماره مجید رو از ممد کینگ ام ام گرفتم و بهش گفتم میای با ما بازی کنی گفت نه وقت ندارم و گفتم دمت گرم و تموم شد تا قبل از کتیبه های این سرور . با مملی عزیز هم که کلا بعد از کتیبه ها تازه شماره اش رو سیو کردم و افتخار آشنایی باهاش رو پیدا کردم. ولی این دو عزیز با وجود اینکه اینقدر میزان شناخت ما از هم کم بود ولی حاضر نشدن زیر حرف و قولی که دادن بزنن . دمشون گرم واقعا .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• کی بشه از این رفتارهای خاله زنک بازی دست برداریم و بجای واتس اپ و تلگرام و قول و قرار ها و نپ های ۲۴ ساعته نپ های نیمه رسمی نپ های مولتی نپ های ابدوغ خیاری یا ما به فلان شما دست نمیزنیم به اون ما دست نزنید

بجاش بشینید بازی کنید

ناصر جان برام انسان خیلی محترمی هستی ولی این صحبتها و سیاسی کاری ها بنظرم فقط از جذابیت بازی کم میکنه

شما همر داری بزن بلند کن دف داری دیوار کن این وسط مملی پویا حسین اصغر ممد عباس رو واسطه نکن که کم کاری های شما رو جبران کنن

بیا پای کار ببینیم چند مرده حلاجی ۴تا لینک ببینیم لذت ببریم فارق از برد و باخت اومدیم از بازی لذت ببریم

• با عرض سلام تبریک به شمال شرق بابت زدن چکمه بزرگ

دل بزرگی میخواد یه همر 170 کی گرز رو بزنید 30 کی روش رو مولتی ترور 20 کی بمونه گندم بده 120 کی رو بزنی رو کتیبه ای که لینک اسکات نداره

سلام به مانی گل چطوری خوبیییی ؟
    آقا من فقط اومدم بکم هیچ موقع گرزی های من به 170 کی نرسید نمیدونم چطوری حساب کردی در ضمن همر جنگی اسمش روشه یه روز کتیبه کلین میکنه یه روز کتیبه میزنه یه روزم میره رو لاست ( استادشم خودم اساتید میتونن بیان شهادت بدن الالخصوص جعفر و ممدعلی :دی ) آخرشم دیوار میشه
    واسه همین چیزاس که یادم نمیاد واندر زن ساخته باشم حداقل تو اسپید ترا که دوران پیریه و مشکلات عدیده

وقتی شما نمیتونی گندم همری رو بدی دیگه نگه داشتن اون همر بدردت نمیخوره و کارایی برات نداره

پس سعی میکنی به تارگتی بزنی که اگر دیوار شد دلت نسوزه و اگر از دف رد شد هم مورد قبول واقع بشه

آی دمت گرم حرف دلمو زدی فقط اون تی کی ها نیس دوباره بیام ریدت برم هاااا کلا پروندم اون دهکده همر تو مخیو
    آسوده و فارغ شد R E V E N G E R قلبها

جدیدا مد شده 50ک گرزی دیوار میزنن میگن دوست داشتیم‌ اصلا زدیم که دیوار بشیم

ولی ۲ک پیاده رو اکانت بی صاحب خفت میکنن میشه بزرگ خفت سرورهای تراوین

همچینم جدید نیس گل من از ابتدای خلقت تراوین تا بوده همین بوده شاید شما که به وابستگان اکانتت ( همون مولتیا ) متکی هستی نمیدونی از قدیمی تر ها بپرس توجیهت میکنن اکانتی که تک اکانت و تک پلیر بازی میکنه یکم پیر شده و وقت کافی نداره که بشینه لیست ناتار رو حتی ادیت کنه با توجه به دور بودن اون دیفالت بهتره حداقل یه دفی کلین کنه تا اینکه خفت بشه یه نگاه به خفتایی که شدین بندازین که البته 2 کی رو مولتی نیس 30-40 کی رو اصلیه براتون جا میوفته کامل

شما وقتی نمیتونید یه همر کوچیکو گندم بدین چطور میخواین دف واندر رو نون بدین؟

1 میتونستی این همر رو رویه مرتاض یونیک پارک کنید ببخشید یادم رفت مرتاض ندارین رو واندر میتونید پارک کنید نصف گندمش رو مسیر کنید از فیدر هاش

2 تو اسپید ترا میتونی همین همر رو بزاری تو رید ناتار میتونه نون خودشو در بیاره شارژ هم بکنه پس بجا بهونه اوردن بگو با اره با کله دیوارو بوسیدیم

1- رو واندر نگهش دارم تا کی ؟ تا بعد نقشه ها با 50 کی گرزی واندر بزنم ؟ شما واندر زناتون 50 کی گرزیه ؟ :دی:D:D:D

2-جوابشو بالا دادم یه تورقی کن عزیزم شما جوونید ما پیر شدیم بخاطر همین اون دیفالت رو پروندم با CP همون یه ناتار کنار کپ چیف کردم تا آخر سرورم زدمش تو شارژ دف
    همر رو نوب ها پارک میکنن چون خورده بشه میگن خفت شده خورده نشه گندم مفت خورده وقتی قراره بی استفاده باشه

دوباره سلام مانی دوست داشتنی من آقا اینکه ادم هر نظری داشته باشه مشکل نداره که اینکه هر نظر اشتباهی رو بیاری بکنی تو بوق و کرنا که اینجوریه بده ، این بده

این که بیای نظر اشتباهتو بخوای به خورد بقیه بدی بدون اینه از خود طرف بپرسی دلیلت چی بوده بده
    دقیقا دلیل اینکه خیلی وقتا فروم نمیام همییینه مانی اینکه پر از دروغ و مغلطس تو کی منو تو فروم دیدی اخه ؟ همیشه خواننده بودم
    بفرما مغلظه بزرگ نمایی یعنی : من صاحب اکانتم فکر کنم بیشترین سایز همرم رو 150 کی گرز شایدم کمتر دیدم با 4.6 کاتا شما میگی 170 و 6 کی کاتا
    خودتم میدونی مانی همیشه تنهایی بازی کردم رو اکانتم بالاخره 2-3 تا سرور با هم بازی کردیم من اصلا به دف نیازی نداشتم خودم داشتم که دف اون دهکده رو تامین کنم کل فیدر های رونجر بیکار نیستن که دف سازن منتها وقتی نمیرسم گندم همرمو بدم دف بریزم که لاست بخوره ؟ من میگم نره تو میگی بدوش آقااااا تایمم کم شده لاست میخوره همر تو میگی احمق و جنگ رو بیار روش شارژ کن ؟ بعد من سطحم شده نوب ؟ وا حیرتا :دی یه زمانی با پرهام لگاسی میچرخوندیا از تو بعیده^^

1- سلطان اسکات های اون دهکده موجود هست سایز اون همر رو من میدونم ادمین پلیر اون اکانت و دوستانی که روی اون اکانت بودند ! ایلیا جان کیا رو من میشناسم یه زمانی پلیر تیم لگاسی بود گندم منفی 2 میل رو تحمل میکرد بدون اینکه یه محافظ لاست بده اصلا فرض محال که نمیتونست تامین کنه 20 تا فیدر از اون 600 تا فیدر کلونی رو میدادید بهش

1- لطفا مستند صحبت کنیم اگر سایز همر من رو شما از خودم بهتر میدونید که نوب منم در غیر این صورت یکم با هم صادق تر باشیم چون دوست دارم نمیگم نوبی :دی
    اون زمان کیا شیر بیشه بود تو مغازه مینشست با تراوین عشق میکرد ، الان شده مرد خانواده دهنشم ..... شده و به دف سازی با تایم اندک روی آورده

• یه مطلب دیگم که فراموش کردم حالا که ناصر جان رو مخاطب قرار دادم یادم اومد

سرور قبل اکانت کلاهبردار که شما بازی میکردی و رو حذف گزاشته بودی رو بنده از حذف برداشتم

بنظرم حذف اکانت توهین به شعور تمام بازیکنان سایدت بود و شمایی که لیدری اول از همه نباید تو فروم از چیزی که مطمئن نیستی کل کل کنی و بگی حذف اکانت میکنم که بعدش تو مضیقه قرار بگیری و مجبور به حذف بشی و بعدش بیای دم از مردانگی بزنی

فارق از اینکه بازی رو باخته بودیم و تمام همر هارو به هر نحوی چه درست چه غلط دیوار شد و نه انچنان دفی اکانت شما داشت ( حدود یکی دو میل پیاده ) وقتی شما میای این وسط قبول مسئولیت میکنی و چهار تا پلیر به خاطر شما و حالا دوستانتون جمع شدن بی خبر حذف کنی برام خیلی هضمش سخته

اونجا هم دوباره این حذف کردن اکانت تنیجه سیاسی بازی و یکدستی زدن به تیم حریف بود که متاسفانه به خودمون بیشتر اسیب زد

نتیجه حرفام اینکه کل کل رو تو بازی انجام بدیم که نه تیم خودمون و نه تیم مقابل رو سرشون رو درد نیاریم با تومارها و پستهای طولانی که سرو تهش شاید یک کلمه هم به بازی ربطی نداشته باشه فقط از چت های پشت پرده واتس اپی گفته میشه

• کی بشه از این رفتارهای خاله زنک بازی دست برداریم و بجای واتس اپ و تلگرام و قول و قرار ها و نپ های ۲۴ ساعته نپ های نیمه رسمی نپ های مولتی نپ های ابدوغ خیاری یا ما به فلان شما دست نمیزنیم به اون ما دست نزنید

بجاش بشینید بازی کنید

ناصر جان برام انسان خیلی محترمی هستی ولی این صحبتها و سیاسی کاری ها بنظرم فقط از جذابیت بازی کم میکنه

شما همر داری بزن بلند کن دف داری دیوار کن این وسط مملی پویا حسین اصغر ممد عباس رو واسطه نکن که کم کاری های شما رو جبران کنن

بیا پای کار ببینیم چند مرده حلاجی ۴تا لینک ببینیم لذت ببریم فارق از برد و باخت اومدیم از بازی لذت ببریم

متین جان دیدی که دیگه نه کاری به کسی داشتم و نه چیزی لیدر خودتون اومده تبریک بابت اومدن کتیبه از شمال شرق رو اکانت جنوب غرب و من فقط توضیح دادم علت جابجایی رو همین . شروع کننده بحث خودتون بودین و اگر قرار به ادامه هم باشه باز خودتون ادامه دهنده هستین .

من فقط زمانی که تاپ 10 یه تکونی بخوره میام فروم که لینک ها رو ببینم . همین و بس .

ما نه همر داریم که بزنیم و نه دف داریم که بخوایم دیوار کنیم فقط 4 نفر هستیم تو واتس آپ دور هم میگیم و میخندیم همین .

فارق از برد و باخت اومدین لذت ببرین ؟ یه سوال ازت میپرسم و جواب بده ببین اینا فارق از برد و باخت هست و فقط برای لذت بردن هست ؟

سوال اول : اکانت های پلیرها سابق جنوب غرب رو تحویل گرفتین چرا نمیبرین تو اتحادهای خودتون ؟

سوال دوم : چرا اختیارات اتحادی که همین 4 نفری که کلا تو اس دبل موندن بیشترین زحمت رو برای پر کردن بونوس اتحادش کشیدن باید دست ساید اس ای باشه ؟

فارق از برد و باخت اومدین که بازی کنین و لذت ببرین پس لذتتون رو ببرین اکانت های تو جنوب غربتون رو ببرین زیر پرچم خودتون . و اختیارات اتحاد هم تحویل بدین و برین . تا شاید باورمون بشه برای لذت اومدین . البته اینکه تو و خیلی های دیگه که الان دارین جنگی بازی میکنی و پلن میرین واقعا برای لذت بردن اومده باشین ولی برو ببین لیدرهاتون هم که پشت شما قایم شدن و با اتک های شما دارن پز میدن هم همین حس رو دارن ؟

ممنون که گفتی متین جان .

متین جان اول از همه من تو فروم کل کل نکردم و نگفتم حذف میکنم . هر کی ندونه تو که تو گروه واتس آپ بودی و دیدی بعد از اینکه کتیبه جنگ منحصر رو با لینک سبز زدن چندتا از بچه ها گذاشته بودن رو حذف اگر غیر از این هست بیا بگو غیر از اینه . رو این حساب منم تو خصوصی یکی از این همین رفیق های امروزت گفتم پس اکانت من رو حذف هست . بعد از اینکه بچه ها رو رازی کردیم که حذف نکنن منم از رو حذف برداشتم . که دیدم سر 72 ساعت انواع و اقسام توهین ها به من شد که چرا 72 ساعت گذشته از پی امت ناصر و هنوز اکانتت تو سرور هست .

خاطر تمام پلیرهایی که با من بازی کردن همیشه برام عزیز هست و هیچ وقت قصد توهین به شعور کسی رو ندارم ولی اون پلیر خودت شعورش میرسه که یه بازی ارزش توهین نداره و جایی که توهین هست نباشی بهتره .

در کل ممنون که گفتی از رو حذف برداشتی تا اون دوستات که هنوز ... بفهمن که چرا اکانت کلاهبردار سرور قبل دیر حذف شد .

باز هم ببخشید سر همتون رو درد آوردم . فعلا میرم تا دو باره یه زد و خوردی بشه و بیام فروم ببینم چه خبره .

یا حق دوستان

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 63 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 2390
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21سرور: 2532
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 2623
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 35 سرور: 2685
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 42 سرور: 2688

تعداد اکانت های داخل سرور روز 49 سرور: 2688

تعداد اکانت های داخل سرور روز 56 سرور: 2354

تعداد اکانت های داخل سرور روز 63 سرور: 2354

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14 سرور : 1519

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 1992

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 1993

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 42 سرور : 1939

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 49 سرور : 1874

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 56 سرور : 1846

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 63 سرور : 1843

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار دهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین دهکده

نمودار یازدهم، میانگین جمعیت در هر ساید

نمودار دوازدهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین جمعیت

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : از انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز خوشحال میشم

یا حق

یوسف

• تعداد اکانت های داخل سرور روز 49 سرور: 2688

روز 49 2688 اکانت تو سرور بود درسته؟

عداد اکانت های داخل اتحادها روز 49 سرور : 1874

و 1874 اکانت تو همون روز تو اتحاد بود

تعداد اکانت های داخل سرور روز 56 سرور: 2354

1 هفته بعد شاهد ریزش 334 اکانت در سرور بودیم که فکر کنم حذف اکانت تارتاروس با مولتی هاش بود

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 56 سرور : 1846

ولی فقط 28 اکانت از اتحاد کمتر شد

.

فقط یه سوال بود برام چرا اینجوری شد

• سلام عزیزم

ممنون از اینکه توجه میکنی به امار

اشتباه من بود

اون عدد بالا رو من از رو اکانت های ثبت نامی نوشته بودم و بعد دیدم درستش اینه وقتی مینویسم اکانت داخل سرور باید عدد رو از اصلاح کنم و حذف شده ها رو کم کنم ، در واقع من از مرجع غلطی داشتم عدد مینوشتم و بعد اصلاح کردم

چون امار اون تایمو نداشتم دیگه نتونستم در هفته های بعدی اصلاح کنم اون عدد هفته های قبلیو .

یا حق

یوسف

• یه سوال ذهن من رو مشغول کرده ساعت 4 صبح 4 تا اکانت فیک و ریل میرید روی یه دهکده ای که صبح چیف شده میدونید طرف هم آنلاینه وایستاده نگاه میکنه یه لحظه به ذهنتون خطور نمیکنه چک کنید اکانتهاتون رو ببینید شاید اون بنده خدا هم سرش یه گوشه گرمه ولی نه روی فیدر 27 اکانت های شما !

یه بنده خدایی ذوق کرده بود با مزدور خفت کرده !

ما دیدیم خز شده رفتیم همر دیفالت رو با لینک سبز حفت کردیم
    دوستان جنوب شرق یاد بگیرید

از همر دیفالت اینجوری استفاده میکنن نگه میدارن با 1 کی مزدور چیف شه

سایز همر رو خیلی دوست دارم بدونم گزارش ها هم هست که چی داشت میساخته دو موتوره رعد و شمشیر و رم رم

پ.ن. جاوید جان داداش بچه ها رو از تخت باز کن یه سری رو اکانتها برن

• سلام

متاسفانه باخبر شدیم امروز صبح، مادرگرامیِ عمو کامل، پلیر باتجربه اکانت c a c t u s از بین ما رفتن؛

از طرف بازیکنان جنوب شرق و باقی عزیزان درسایدهای دیگه مصیبت وارده رو به کامل جان تسلیت میگیم؛ مارو هم توی غمتون شریک بدونید...

• با سلام خدمت همگی

تسلیت به دوست خوبمون بابت مصیبت وارده . امیدوارم خداوند بهشون صبر و بردباری برای تحمل این غم بزرگ را بده.

چند تا عکس زیبا از خفت ها و حملات در آخر هفته ای که گذشت ببینیم

خفت زیبای بچه های خوب lawless

خفت زیبای تیم توهمی عزیز (همیشه در صحنه)

اکانت خوب تنسر . عالی!

بچه های خوب دموب کار اتک قبلی را تکمیل تر کردند.

و نهایتا کار تمام شد و کل همر خفت شد . خسته نباشید اکانت خوب نیکو و بچه های هجوم کارشون عالی بود.

مجدد اکانت تنسر با هیرو درگیر

یکی جلوی تنسر را باید بگیره. این خیلی دوست داشتنی هست

بچه های خوب گارد. چه خفت زیبایی!

یه خفت کاتایی هم ببینیم . عالی

دست همه دوستان درد نکنه خسته نباشید.

چند تا هم چیف داشتیم :

چند تا هم خفت و حمله از ساید حریف با هم ببینیم :

خسته نباشید به بچه های خوب بد توتن

اکانت خوب گناوه کارتون عالی بود. 40 ک رعد!

این دوستمون را عصبانی کردیداااا !!!

نکن داداش ! داری اشتباه میزنی

اینم داغ داغ که باز هم ناکام موندند.

ادامه دارد .....

تصاویر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• عمو کامل عزیز مصیبت وارده به شما رو از طرف پلیرهای جنوب غرب به شما تسلیت میگم و از خداوند میخوام که بهتون صبر بده .

حسین فستر عزیز دمت گرم با همه آره با ما هم آره ؟ از این پلن ها برای ما هم میای ؟

حسین جان چند وقته میشناسیم همدیگر و میدونم نامردی تو روش بازیت نیست و ایشاا... که این آی پی که با هم خوردیم کاری به تو نداره داداش گلم

• ادامه پست قبلی

چند تا اتک و خفت مال قبل هست که بپاس زحمات پلیرهای اکانت و تیم هجوم این اتک ها در فروم بازتاب میکنم. اگر تکراری هست به بزرگواری خودتون ببخشید.

اکانت خوب alien دگوری عزیزم! :D

بسیار عالی ! با وجود داشتن دفاع همر خوبی از ساید حریف گرفته شد.

اکانت خوب و دوست داشتنی coala

اکانت خوب فادر اف گاد

تیم فلامینگو دوست داشتنی

تیم مارشال دوست داشتنی

اکانت سلو خسته نباشید بابت خفت های زیباشون

چند تا هم اتک داشتیم که در نهایت نابودی دهکده اتفاق افتاد:

و همچنین چند تا اتک از ساید رقیب داشتیم که به خوبی دیوار شدند :

تبریک به همه مهاجم ها و مدافعین.

خسته نباشید بابت ساخت همرهاشون

و دفاعشون

• سلامی به گرمی تابش مستقیم نور خورشید به قبرستان های پشت دیوار شمال شرق

هم اکنون توجه شمارا به اعم اخبار جلب مینمایم

چندی پیش عزیزانی به نام های (ادریس و عرفان) به ایلیا درس پلنری و نترسی میدادند

پس از گذاشتن کلاس های خصوصی برای ایلیا قرار بر تدریس عملی گرفتند و پلنی اجرا کردند

و اما نتیجه پلن :

😂😂😂

نتیجه قابل تأمل بود

بدین جهت و برای انتقام خون شهدای اکانت سورنا

پلن دومی ترتیب داده شد تا معلمان نترس و بی همتا درس دیگری به ایلیا دهند و او را شاگرد ممتاز خود بنامند

و اما نتیجه پلن دوم :

و اما ادامه ماجرا

در شرایطی که دوستان تروریست اتک های مارو مسخره میکردند و افتخارشون اینسرت کاتای اکانت گارد بود فقط ۲ همر از اکانت سورنا رو نابود کردند 😂

قشنگی ماجرا داشتن سنگ پای قزوین و آشنایی با کوچه علی چپ است که بجای تحلیل اتک های خودشون از یوسف ایراد میگیرن که آرههههه اااامااااارت اشتباااههه بدو برو درستش کن😂

خلاصه که اره داداش اینجا اونجا نیست ها 😂

طی شایعاتی ایلیا که پلن زدن این ۲ معلم بزرگ منش رو دید از ادامه تحصیل در این مدرسه انصراف و به مدرسه استاد ورود کرده است

پ.ن: پاتریوت عزیزم خیلی بده فقط زمانی که شما داشتین میزدین میومدی کری میخوندی و ادعا میکردی و نوب نوب میکردی 😂 دوست دارم الان پست بذاری و دور هم بخندیم

پ.ن : نصف شمال شرق واس ماس یعنی کولیش واس ماس افتاد؟

پ.ن : نه_به_خشونت_علیه_توهمی

پ.ن: تشکر از ادریس ناتار عزیزم 😍🔥

باشد که رستگار شوید

Reza Guard

• سلام خدمت همه دوستان !

خیلیا اومده بودن پیوی گفته بودن طریقه استفاده چکمه یونیک چطوریه خاستم بگم با چکمه یونیک ،جنگ یونیک رو میزنن ;)

جاوید جان بجای سفر درگذشته در لحظه زندگی کنید <3

با تشکر از محمد توشی متین فرهاد و همه عوامل که همر در اختیار دادند.

پ.ن: بچه هایی ک احمق دارید مهربون بشینید اینا جا شن😂