نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• شاهکار بعدی لانچر عزیز ان ای

.

.

.

دقت کردید؟ یاد گرفتین؟ برایه زدن پلنی که قراره توش موج بزاری باید پای هیرو چکمه بندازی

.همین حرتت 3 موج کاتا دیوار کرد

.

+ یکم لاست از اینسرت شکنت

.

بازم که ما ضرر کردیم

• عزیز دلم من نیستم به در دیوار نزن والا من خفت بشو نیستم

حداقل از طرف شما نه ولی اگه خوشحالت میکنه فکر میکنی منو زدیه خوشحال باش و با همین خیال لذت ببر. جز لینکیم که خودم بذارم خفتی نزدمه تو این سرور.

پس با دشمن فرضی نجنگین

تنها اکانتیم که تونسته منو خفت کنه تو روز شهادت حضرت علی بوده(قرار بود نزنیم) اکانت salenاگه اشتباه نکنم والا شما مال زدن من نیستین با احترام

چون دارم میرم از سرور اینو میگم ربطی به ساید neنداره نظر شخصیه خودمه

جوابم صد درصد نمیدم دیگه

ولی همه میدونن من با فرهاد و همون وبچها تیمشون زد خورد زیادی تو بازی تو فروم داشتمه

ولی خدایی ناصر تو امدی از مردونگی حرف میزنی پشمام دوستان اخر زمان نزدیکه همینجور که صد بار تو روت گفتمه حرف تو هزار تومنم نمیرزه بعد تو شاکی

پ.ن:من نمیدونم هومن فرهاد چه کردنه ولی حال کردم یکی پیدا شده تو رو ایقد حرص داده از این به بعد یاد بگیر اول خودت مرد بشی بعد به بقیه گیر بدی که شماها مرد نیستین

وقتی دنبال تایم لند اتکا اس ای بودی بعدشون منو بزنی خوب بودن الان خاله زنکن باوا ناصر تو کی مرد شدیه من که بهت ثابتم کردم نیستی

شاد باشین تراوین برا من دیگه تموم شده رفتیم قاطی مرغا امیدوارم پارسا و امیر نذارن تیمی که جمع کردیم از هم بپاشه

از همه بچها neعذر میخوام تنهاشون گذاشتم دم همشونم گرم خیلی زحمت مارو کشیدن

از هر کیم تو بازی از ما ناراحت شد (به جز ناصر تو حقته) معذرت میخوام امیدوارم از این کمتر نشین اگه وقتی داشته باشم بر میگردم ولی فک نکنم زندگی شخصیم بذاره

Amir khan

Rollback

Parsa

Matin

Nader

Esimarshal

Fast

Rezakiyanpor

Ravani

Tavahomi holding

مرسی همیشه پشتم بودین داداش بودیم همیشه هم هستیم

• سلام خدمت همگی

یکم فروم رو از حالت .... خارج کنیم بهتره و برای همه کسل کننده شده این نوع فروم خاله زنکی

دوستان طبق قوانین جدید باید نوع جدید فیک زدن رو یاد بگیرید

مثال :

از این به بعد باید اینطوری فیک بذاریم

یاد گرفتین؟

بعد از این نوع فیک گذاشتن میریم سراغ پلن اصلی

حالا

پلن اصلی چیه؟ زدن همرجنگی به صورت رندوم روی یکی از کتیبه های ساید مقابل

مثال :

البته مهم نیست که دیوار بشی یا نه

مهم اینه پوینت هجومی رو بگیری و قهرمانت لول(LeVeL) بگیره مگه نه فستر؟

خارجیشو نوشتم برات بتونی قشنگ بخونی فسترجون

مورد سوم که باید یاد بگیرین

زمانی که یکی میاد خفتتون کنه و دف میریزی جلوش باید سریع نامه بزنی و عنوان نامه رو فحش بذاری که دیدی نتونستی خفتم کنی😂

حقیقتا عکس موجوده ولی اصلا شرایط گذاشتنش نیست

بگذریم

چهارمین موردی که باید یاد بگیرین اینه که وقتی یه اتحاد ۴۰ نفره دستتونه چجوری اون اتحاد رو به فنا بدین و نزدیک به ۲۰تا ده از اون اتحاد توی منطقه خاکستری رو بدون دف رها کنید تا بپره

مثال:

خلاصه که اره دیگه

مهم ترین نکته رو یادتون نره

وقتی که اینطوری دهاتون پرید

باید بیاین توی فروم بگین ما این همه ده ازمون پرید مهم نیست

مهم اینه تونستیم کاتاهاشون رو دف کنیم

مگه نه ادریس؟

پ.ن: عزیزان ترور اگر رفتین از سرور چرا تا یه خفت زدین بدو بدو برگشتین توی فروم؟ اگر نرفتین از سرور چرا اکانتاتون دف نداره؟ پرهام نپ کنیم باهم؟😂❤️

پ.ن: یه عکسی اول سرور پخش شد از منطقه خاکستری سمت دهکده من

بدین شکل

خواستم بگم این شکلی شده

پ.ن: خسته نباشید میگم خدمت همه عزیزانی که توی این راه کمکمون کردن

بدرود

• نیستی حذف کن

نام بزرگ توهمی خدشه دار نشه!

پا میشی میای اکانتی که پلیرش ول کرده، اتحادی که گفته من زدم حذف رو خفت میکنی

بعد میای پست میزاری به مناسبت عضو جدید اینم خفت جدید، حالا نیستی!؟

اکی اونایی که خفت زدی همه بودن

سرور قبل هم که با خاک یکسان شدی، سر نبوغ خودت بود و هیچ هماهنگی با اس ای نبود، همه لانچ کرده بودن که زودتر رسید اس ای، اگه منظورت پرواز پرافتخارت توی اون سرور بود!

یاد هولدینگ عبدالباقی افتادم، با همون سطح

رضا گارد شات اتکات هست ها :))) ترتیب جلو زن و اینسرت شکن، گفتم نزاریم فروم زشته.

موفق و پیروز باشی.

• فقط تو سه کلمه بهت میپردازم

لات کوچه خلوتی

ادریس یه تنه تو ترور داره کاری با شما میکنه که با ۱۰تا اتحاد مولتی و ۵۰تا پلیر نمیتونید انجام بدین

بعد عکس کاتا شدن ۴تا فیدر میزارین دست خوش

بابا بزن کی بودی شما

اون تارگتا هم ارزش دف دادن نداشت وگرنه لانچای شما زبان زد خاص عام شده با نحوه فیدر زدنتون

• رضا گارد هستم استاد چرخوندن بار روانی تو فروم

تا میبینم بیگ همر یوسف خفت میشه توهمی با این همه ادعا خفت میشه میام فروم عکس فیدرزنی مربوط به ۱۱ روز پیش رو میذارم تا جو عوض بشه؛ به ۸ تا تروپ اضافه فیک حسین فستر گیر میدم؛ اما ازونطرف میرم احمقو از یوسف برمیدارم تا تنبیه شه دفعه بعدی خفت نشه؛ آقا رضا بنظر منِ مستمع آزاد اینجوری که بیای تو فروم یکم حلیمو هم بزنی اما پشتش داستان یچیز دیگه باشه نه تنها جو رو عوض نمیکنه بلکه در خفقان سنگینتری هم قرار میگیری؛ حالا دیگه خوددانید !

پ.ن: ایلیا عزیز ما با لیدر سایدت توافقات لازم رو انجام دادیم خود مجیدتون هم بارها تو فروم اعلام کرده بود هرسایدی هرچیزی میخواد بزنه چون ne رو کاری نداشتیم به بقیه هم کاری نداریم؛ اتفاقا به ارمینم گفتم مفاد رو بده ایلیا بنویسه زیرش امضا بزنیم؛

اکانت nw king مال من بوده اما به ایدیش نگاه کنی میبینی بعد از یورش همه جانبه ne به سایدتون رجیستر شده؛ بری روی مپش هم یه نگاه بندازی از مولتیای سامان گرس ۲خونه پایینترش اکانت تک ده کرده بودن واسه زدن جنگ آموز؛ که متاسفانه اکانت حذف شد !

فقط سوالی که پیش میاد اینه که اگر سامان اون جنگو زده بود بازم اعتراضی داشتی؟ الان داری از nw جانب داری میکنه یا چاکر و مرید همون عزیزانی هستی که قبل از سرور بهت گفتم پشت اینا بودن برات نون و آب نمیشه؟

پ.ن: ملیجک یا خادم؟ مساله این است !

پ.ن: کربلا کربلا...

ارادت

• پ.ن: ایلیا عزیز ما با لیدر سایدت توافقات لازم رو انجام دادیم خود مجیدتون هم بارها تو فروم اعلام کرده بود هرسایدی هرچیزی میخواد بزنه چون ne رو کاری نداشتیم به بقیه هم کاری نداریم؛ اتفاقا به ارمینم گفتم مفاد رو بده ایلیا بنویسه زیرش امضا بزنیم؛

اکانت nw king مال من بوده اما به ایدیش نگاه کنی میبینی بعد از یورش همه جانبه ne به سایدتون رجیستر شده؛ بری روی مپش هم یه نگاه بندازی از مولتیای سامان گرس ۲خونه پایینترش اکانت تک ده کرده بودن واسه زدن جنگ آموز؛ که متاسفانه اکانت حذف شد !

فقط سوالی که پیش میاد اینه که اگر سامان اون جنگو زده بود بازم اعتراضی داشتی؟ الان داری از nw جانب داری میکنه یا چاکر و مرید همون عزیزانی هستی که قبل از سرور بهت گفتم پشت اینا بودن برات نون و آب نمیشه؟

رضا جان سیاست تخریب پلیر مورد پسند من نیست. جمع کمی تراوین بازی میکنند و بهتره یکسری مرزهای باریک فشار رو رعایت کنید :دی

در مورد کتیبه هم گفتم خدمتتون. نوش جون. سامان میزد اعتراض داشتیم اتفاقا :))))))

بیشتر واسه لول بودن یوزرش بود

و اینکه در نظر داشته باشید هر دو توتال‌ها براتون زحمت کشیدن

اگر میشه شاه اندبل رو پس بدید به ما؟:)))) تا سرور کام پرانتز

سوال دوم هم به فال نیک میگیرم :)

• چهارمین موردی که باید یاد بگیرین اینه که وقتی یه اتحاد ۴۰ نفره دستتونه چجوری اون اتحاد رو به فنا بدین و نزدیک به ۲۰تا ده از اون اتحاد توی منطقه خاکستری رو بدون دف رها کنید تا بپره

هواپیما تو خاکستری نبود

06 هواپیما تو (25.28) بود دروغ گو^^

که هرچی داشت باهاش دف مولتیو زدم و چیفش کردم

.

.

اینارو ولش الان گشتم برات عکس پیدا کردم

.

.

خسته نشی یه وقت دلاور؟

به این میگن پلن زیبا یاد گرفتین؟ باید اینارو 0 کنی و با افتخار بیای فروم

تازه همون نیرو ها هم جولوتون اینسرت زده بودم

.

.

خسته نباشید میگم خدمت همه عزیزانی که توی این راه کمکمون کردن

یکم فکر کن به نظرت بخاطر تو این کارو کردن؟ فکر کردی خیلی تو فکر این بودن دورتو خالی کنن؟ انقدر براشون مهمه رضا گارد پرنده بالا سرش پر نزنه؟ نه اینجور نیست اینا همش بخاطر منافع خودشون بود

به این عکس و تاریخ نگاه کن

.

اسکات مال 2 روز قبل ساعت 5 عصر بود

بعد اون شروع کردن فیدر زنی که دف اونجا بپره و بیان خودشو بزنن

اسکات امروز ساعت 8

.

.

.

خب چی شد؟ این همه فیدر زدن دفش که کم نشد هیچ اضافه هم شد بجز نژاد گولش که از همون نژاد گول هم بک دادم جولو خودتون انداخته بودم قبل اینکه بپره

اون همه فیدر تصمیم گرفتن مولتی هایی که رید میرم رو 0 کنن و بعد چند ساعت که 0 شدن اسکات کشیدن

مولتیو زدین منابع بیشتر شد و تو دیواره

پلنر ان ای: فیدر میزنیم دف کم نمیشه بیشتر میشه/مولتی میزنیم بجا لاست منابع میره تو دیوار:D

اینسرت ها هم جهت سر گرمی هست

.

ایهاالناس یاد گرفتین با تک هیرو باید اینسرت بشید اونم 4 موج

.

چهارمین موردی که باید یاد بگیرین اینه که وقتی یه اتحاد ۴۰ نفره دستتونه چجوری اون اتحاد رو به فنا بدین

شما که ریدتون 40 برابر ماس تعدادتونم 100 برابر ماس از اول سرور هنوز درگیر اتحاد مایین

دعوتت دادم به اتحاد بیا خودم ازت مراقبت میکنم

• رضا گارد شات اتکات هست ها :))) ترتیب جلو زن و اینسرت شکن، گفتم نزاریم فروم زشته.

موفق و پیروز باشی.

اون تارگتا هم ارزش دف دادن نداشت وگرنه لانچای شما زبان زد خاص عام شده با نحوه فیدر زدنتون

یکم فکر کن به نظرت بخاطر تو این کارو کردن؟ فکر کردی خیلی تو فکر این بودن دورتو خالی کنن؟ انقدر براشون مهمه رضا گارد پرنده بالا سرش پر نزنه؟ نه اینجور نیست اینا همش بخاطر منافع خودشون بود

شما که ریدتون 40 برابر ماس تعدادتونم 100 برابر ماس از اول سرور هنوز درگیر اتحاد مایین

همه اینایی که میگین درست ولی رضا گارد نه پلنره نه لانچر 😂

لانچ ها هم من نمیزنم دیابلو مصطفی میزنه

اون همه دهکده دورمو کسی خالی نکرده ادریس جان همه از اکانت خودم لانچ شده و دیدی چندبار کاتا کشیدم دیگه؟

ببین چقد وضعیت وخیمه با این وضع لانچ که ایراد داره کاتا شده همه دهاتون

جالبه

همتون میگین رفتیم رفتیم ولی همتون هستین و دارین ادامه میدین

پ.ن جامونده : قمارباز نگه به کتفم که درست نمیشه متین جان

پ.ن: رضا جان داداش من که با اس ای کار ندارم😂 تو چرا ناراحت میشی من جو فروم رو دارم عوض میکنم؟ میخوای پستمو حذف کنم دوباره پستای ناصر رو بخونین که هی بهتون حرف میزده؟

دوس داری ناصر برات تومار بنویسه؟

پ.ن: فروم نویس اس ای فقط فرهاد

بقیتون بدرد نمیخورین

• خداییش من دیگه حوصله ندارم

رضا گارد فستر چه ربطی به خاکستری داره؟

مگه تروریست با جنوب غرب باهم دارن بازی می‌کنن؟

دقیقا حرف تو درسته میدونی من از این سرور چی دلم موند؟

از اینکه ما امدیم یه پلن جدید تو سرور تست زدیم

برای اینکه جنگ‌ رو نزدیک و تن به تن کنیم

همه باهامون رفاقت کردن یا حداقل ادای رفاقت رو دراوردن ، منظورم بچه های زئوس هست

شمال سرق منع کرد که نباید خاکستریمو بگیری

من شانس زدن کتیبه یونیک میخواستم

چون خودم یک ساید مجزا بودم

با سیاست بسیار باز

۱۵ روز با شمال شرق میبستم

۱۵ روز با جنوب غرب میبستم

۱۵ روز با شمال غرب میبستم

از بازی لذت میبردیم

شمال شرقیا فازشو گرفتن

آقای محمد علی محترمه

تو بازی تنگناهایی پیش میاد

که گاها منجر به دعوای ما میشه

کلا بزرگی به بزرگ کردن دیگری هست

تکامل انسان هم دست جمعیست

کافیه تو بازی تقلب نکنید

تقاضای مپ ۲۰۰ ۲۰۰ کنید

کراپ کمتر باشه بزارین رقابت باشه

همه میتونن کپ ۱۵۰ بگیرن

پس دیگه چه فرقی داره کی بازیش بهتره

ناتار هم کمتر باشه

همدیگرو بزنید منابع ببرید

• سلام آقا رضا

خوبی خوشی ؟

همه پست به کنار این آخری جالب بود مگه کسی از شما نظر خواست راجب فروم نویسی :D که نظر دادای عزیزم :?:این کارها قدیمی شده ^^ ولی خدایی من هر موقع حالم گرفت هست فقط برای تغییر حالم میام ببینم تو کدوم فضا سیر میکنی یکم میخندم سر خوش میشم میرم 8o مثل الان

خدا تو رو تز فروم نگیر :love:

در آخر دم اونایی که موجبات خنده ما آدم های نظاره گر فروم رو فراهم میکنن گرم بدرود تا سانس بعدی دپرس بودن

مازیار چیکاره ای میای بریم بشینیم یک قلیون بکشیم یا نه ؟ اونجا براجان (سمت شما میشه خوانسار)پیدا میشه یا بیارم با خودم

محمدowldark

• سلام عزیزم😘🤩❤️

یه لحظه فکر کردم روح هادی لئو در تو دمیده شده

قبلا انقد تحت فشار پست نمینوشتی ها ممد

چیشده؟ اتفاق بدی افتاده؟ این همه غلط املایی یهو از کجا اومده؟ نکنه دادی لئو پستتو نوشته😂

هووووووووم

درسته. من ۴ سروره بهت میگم تو خودت الان به حرف من رسیدی.دیدی من بدتو نمیخواستم هی فکر میکردی بهت توهین میکنم.حالا اشکال نداره.جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعته

الانم میتونی جای این حرفا کلا عوض کنی تا پارکای جدید رو امتحان کنی شاید اونا بیشتر بهت ساخت

قربونت برم اولدارک عزیزم 🤩 هر سرور تا بهت گفتیم اسم اکانت بده سریع بحث رو کشوندی به کوماتسو و قبل آی آر و فلان و این حرفا.

الانم نمیخوای اسم اکانت بدی بازم اشکال نداره دیگه ما عادت کردیم به حرفا و نمک های فرومت😂

خوش گذشت ممد جون

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما دوستان عزیز

خفت خوبی بود ، به دنبال بهونه نیستم و فقط تبریک میگم به این خفت زیبا . حدودا 10 روزی ما رو عقب انداختید .

چند تا پ.ن میزنیم و میریم به کارمون برسیم

پ.ن 1 : تیمی که بخواد با بیرون رفتن من از هم بپاشه اسمش دیگه پیشوا نیست اسمش ریتالینه .

پ.ن 2 : اسکات از اس ای خورد لانچ از ترور ، کی گردن میگیره بالاخره این خفتو ؟ اس ای یا ترور ؟ اخه یه جا خوندم پرهام میگفت اس ای چه ربطی به ترور داره :/

پ.ن 3 : بگذریم از اینکه تحلیل با دیتا فرق داره اما نفهمیدم این دیتا دادن من تو فروم چرا اینقدر شما رو اذیت میکنه . تو کل تاریخ تراوین اینقد اذیت شدن از دیدن نمودار بی سابقس .

پ.ن : فقط اون تیکه که یکی نوشته بود یوسفو تنبیه کردید عالی بود . چی میکنن با شما تو سایدتون خدایی دلم سوخت :D

پ.ن 4 : قال یوسف ریتالین : تیم های بزرگ از صد کردن واندر خوشحال میشن و تیم های کوچک از خفت زدن به تیم های بزرگ .

پ.ن 5 : مود من وقتی پست های مربوط به خفتمو میخوندم :

شاد باشید

یوسف

• برام حرفات اندازه پشیزی مهم نیست فقط اینو بدون من هر جا رو عشق کنم میزنم ... اون موقع من پلی میدادم تو کجا بودی که الان هارت و پورت میکنی تو فروم ... جمع کن خودتو جوجه .... دیگه نبینم بیای اسم من بیاری تو فروم ...یه جوری اومدی عکس حمله من گذاشتی انگار خودت تا الان چیکار کردی ... فقط اومدی ۴ تا پست مسخره گذاشتی که حاشیه سازی سرت تو لاک خودت باشه نه بازی دیگران.... خدایا شفا نده بیشتر بخندیم:D:D:D

• والا مشتی من حالم خوبه ولی تو فکر نکنم !

خودت برگرد عقب پستت رو بخون : اول اومدی به قول دوستان لینک های ۷یا۸روز پیش گذاشتی 8o بعد اومدی گیر دادی به فروم نویسی رضا که ربطی به تو نداره ;) بعد اومدی مثلا یکی رو بکوبی تو سر اون یکی :S الان هم که رفتی تو فاز اسم اکانت :D ببین من حالم خوبه جون اما تو :?:واقعا دارم برات ناراحت میشم مراقب خودت باش از کارهات هم بیشتر بگو شاید بتونم کمکت کنم راحت رو پیدا کنی حالا فهمیدم مشکل نبوده میگرفتی کلاه سرت گذاشتن

به هر حال سعی کن حداقل با عوض کردن متعدد موضع در یک پست فشار وارد روت رو نشون ندی حالا بلاخره دهت چیف شده دو سه باری هم که لینک خفتت رو گذاشتن عیب نداره جا برای پیشرفت زیاد داری بهتری استعدادت رو مثال خندوندن اعضای فروم و اسکی روی پست های فروم که توش به درجه استادی رسیدی نشون بدی منم برات آرزوی موفقیت دارم

محمد owldark8)

• صبحتون بخیر

آقا انگار دیشب بچهای تنسر روی واندرزن اکانت گوسفند نباش یه پلن داشتن که متاسفانه زدن به کاهدون:

بچهای ماهم نخواستن ناراحتشون کنن یه سر رفتن به مرتاض منحصر زدن عیددیدنی کردن برگشتن

با تشکر از همه عزیزانی که همر دراختیار گذاشتن و متین، مهدی و محمد بابت اجرای پلن:*

در آستانه 4 ساله شدن اسپیدترا؛ این دوازدهمین سروری هست که ران میشه و ما توی این دوازده تا سرور هیچوقت معماری، مرتاض، یا جنگ منحصر نیفتاده توی سایدمون؛ ازونجا که اسپان شدن کتیبه ها رندوم هست :دی بچهای ماهم دیگه پوستشون کلفت شده معماریو از داوشم ناصر زدن مرتاضم که دیشب اومد؛ خسته نباشید به خودمون بابت این سخت جانی !

پ.ن: عکس اتکارو کامل نذاشتم منتظرم ببینم کدومتون میاد فروم بنویسه عکس همرارو کامل بذارین یازده میل دف روی مرتاض بوده؛ چرچیلای جو عوض کن!!

پ.ن: آقا رضا من شاید فروم نویسی بلد نباشم ولی همیشه حواست باشه پینوشتامو جدی بگیری؛ کربلا انجام شد!

ارادت

• سلام دوستان

امروز صبح مرتاض مارو زدند و ضربه بزرگی به سایدمون وارد شد. به همین علت باید تلاش بیشتر بکنیم. باید زمان بیشتر بزاریم. بایدهامون برای برد ساید زیادتر و زیادتر شده نه بخاطر یک مرتاض! مرتاض زنگ خطریه که نشون میده باید دست به دست هم بدیم و با تلاش زیاد بتونیم برنده سرور باشیم.

پی نوشت: گروه عمومی صرفا طنزه... جدی نیست.

شادزی

سلام بعد از چند وقت ؛)

به همه ی اونایی که رفتن

و اونایی که موندن

هادی لئو این سرور نشون داد بدون اعلامیه هم میشه مرد ؛دی

زئوسی هم ک ندیدیم ولی خب بازی شروع شد

یه مرتاض زدیم دیگه

زنگ خطره مرتاض تازه؟!

یا بالاخره ضربه ی بزرگ به ساید ؟!

پ.ن ؛

آرمان ویچر عزیز

رفیق و دوست قدیمی من اینو بدون ک اگه رو اک ۱ ش ش قدرتو ندوستن

رو اکانت ۱ جنوب شرق همیشه جا داری

بهت گفتم بیا گفتی نه دیره صحبتامو کردم ؛)

• صبحتون بخیر

سلام

لینک جاسوسی از مرتاض داشتید ؟! :))

ممنون میشم بذارید

پینوشت : مهدی تو بازم رمز داشتی دف رو بک کردی؟! زشته آقا تو کربلا میری

پینوشت : ممد جان ما سواره دادیم که برنگرده ... کی میخوای پلنر بشی

• رضا گاردی که در حال پاک سازی منطقه بود ناگهان زد خودشم پاک سازی کرد

این همه پست اموزشی داره میزاره براتون رضا گارد باید بدونه هیرو زد اینم یاد بگیرین

.

.

.

بزنید که خوب میزنید

جالبه

همتون میگین رفتیم رفتیم ولی همتون هستین و دارین ادامه میدین

اول دعوتو قبول کن بعد شمارتو بده ادت کنم تو گروه ببین کی داره بازی میکنه یه کیا داریم جوک میزاره فقط دوس داشتی بیا

• منم صبح خیلی از دستش ناراحت شدم بهشم گفتم ک دمپایی دادم ب شرت دیوار شدن

خیلی کارش زشت بود ک ی دونه گرزی هم نمرده بود

واقعا از دستش ناراحت شدم

حاجی دف مرتاض یونیک خدایی باید لااقل 700 کی رو میذاشتین

من بیشتر از همه برا تروپ حجومی مدافع ک گذاشت جلو همر ناراحت شدم

قلبم ب درد اومد