نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام بر برونیل عزیز

خوبی داداش . دلم برات تنگ شده بود . امیدوارم اوضاع بر وفق مراد باشه . روزی که مجید گفت داری میای بازی کنی خیلی خوشحال شدم و گفتم سلام منو بهش برسون و بگو منتظر اتک های من باش :دی

اول از همه تبریک میگم به بچه های تیم تروریست و واقعا خسته نباشین که دوباره دارین خاطرات قدیم تراوین رو زنده میکنین .

و اما در مورد اینکه میگین زدن مولتی و فیدر افتخار نیست همونطور که قبلا مولتی بازی زشت بود و حتی مولتی بازهای عزیز هم تکذیب میکردن مولتی خودشون اونموقع زدن فیدر و مولتی افت کلاس بود . ولی الان اون فیدرها و مولتی ها یعنی زیرساخت های دفاع میلیونی . پس به نظر شخصی من نه تنها زدنشون افت کلاس نیست از واجبات هم هست . به قول مجید جون هر کی نتونه از مولتیش دفاع کنه همون بهتر که بخوره مولتیش .

یکی از راه های برچیده شدن مولتی ها همین زدنشون هست که اون کسی که داره مولتی میکشه نتونه بهره ای ازش ببره و بیخیال زحمت و هزینه هاش بشه .

پ.ن : بچه های تروریست خواهشا به برونیل اتک ندین این یکی مال خودمه با هم قرارداد داریم :دی

پ.ن ۲ : مجید جون اکبر و کسری و ممد زرتشت سلام رسوندن و گفتن ما هم یک نوب هستیم :دی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام ناصر جان قربانت و همچنین امیدوارم زندگی همشه بر وفق مرادت باشه و همیشه سلامت و خوشحال باشی

ناصر جان من این صحبت رو قبلا هم باهات داشتم به نتیجه نمیرسیم

اصلان بحث مولتی زدن نیست ما از روز اول کل این مسائل رو میدونستیم

ولی این که با مولتی زدن شاخو شونه میکشن دیگه خودتم میدونی اخر نوب بودن رو نشون میده

بزنین ولی دیگه‌ بهش‌ افتخار نکنین تورو خدا

مگه ما گفتیم نزنین ، اگه میخواستم وارد همچین داستانی بشم که به جا ۵۰ کی گلد 500 کی میدادم بهتون :)))))))

ولی هر زدنی یه خوردنی هم داره حالا میتونه به هر روشی هم باشه p:

مسئله اینه که شما مشکلتون مولتی بازی نیست شما با یه سری حال نمیکنین اومدین مولتی هاشونو میزنین میگن اینا نباید مولتی بکشن

شما اگه مشکلتون مولتی بازیه باید با همه همین داستان رو داشته باشین نه یه سری اکانت خاص یا ساید خاصی

دیگه خودمونو سر این داستان خسته نکنیم شما قبل سرور بستی اومدی هم من میدونم هم خودت

دقیقا مشابه این داستان و صحبت ها قبلا اتفاق افتاده که میگم

والا شما که یه سرور منو تنها گیر اورده بودین اخرشم که دیدی چی شد ، همون اکانت که از روز ۱۷-۱۸ بازی رو مولتیاش خوابیده بودین واندرتونو اورد پایین

تازه اون موقع کنفدراسیون هم نبود دف‌ میریختین D:

حالا این سرور که دیگه تک و تنها نیستم ببین تهش چی بشه D: من کینم شتریه دیدی به چشم خودت :))))))))

والا ما اتفاقا دوست داریم شما یه سری به ما بزنی ما مهمون نوازیم مخصوصا اگه شما باشی که هیچی دیگه

ولی در کل ناصر جان این چیزیم که شما‌ دنبالش هستی که مولتی بازی نباشه ( البته اگر ۱٪ دنبال همچین داستانی باشی ) کاملا نشدنی هست این کار شما باعث میشه فقط حجم این داستان بیشتر بشه و لا غیر

بیشتر دارین ضرر میزنین اگه دنبال همچین داستانی هستی

پ.ن : به پرهام بگو اگه میگفت ۵۰۰ تا معامله میکردم باهاش ولی من به شخصه از معامله با ادمای ارزون خوشم نمیاد ، اینا یهو یه معامله بهتر میکنن میفروشنت

• پ.ن : بچه های تروریست خواهشا به برونیل اتک ندین این یکی مال خودمه با هم قرارداد داریم :دی

پ.ن ۲ : مجید جون اکبر و کسری و ممد زرتشت سلام رسوندن و گفتن ما هم یک نوب هستیم :دی

ناصر جون همین جا جلوی همه میگم اگه تونستی رو برونیل خط بندازی دیگه تراوین بازی نمیکنم کم ادعا کن تهش مولتی زنی اونم با تلفات

در مورد این اسامی که گفتی یاد ts8 راند2 افتادم شما همین نفرات با کلی پلیر دیگه اس دبل بودین ما ان ای

اونموقع که مولتی نبود ما رنک1 همه چیو همزمان داشتیم

یادته 1 هفته مونده به کتیبه ها 70 درصد همرهای اس دبل و کوبیدید به کپ ما 10 تا کراپ 18 رو اوردید رو 8 نصفتونم بعدش حذف کردید

بعد هم تا اخر سرور زیر پرچم ما تحت نظر ما بازی کردین و دف و همرهاتون دست ما بود البته همری نداشتین یه parsa pp تا اونجایی که یادمه

الان هم همونی عزیزم فقط فرقش اینه دیگه مولتی هست میتونی 4تا مولتی بزنی باهاش حال کنی

نوب بودن اینقدر درد نداره

• مجدد عرض ادب میکنم.
    در خصوص مهمون نوازیتون که شاید آقا ناصر بهتون تاحالا سر نزده. اما من مطمئنم که دیگه گربه های توی کوچه های جنوب هم بهتون سر زدن. مهمون نوازیتونو عالی دیدم. ولی رسم ادب اینه که حرمت نگه داریم و میزبان رو بیش از این شرمنده خودمون نکنیم.خخخخخخخخ.
    در خصوص پرهام عزیز:
    دوست خوبم پرهام ارزون نیست. اندازه خودش قیمت داره. واسه اینکه بدونی قیمتش چنده، بهت یادآوری کنم که وقتی پیام میده و یه کاری میخواد انجام بشه، کسی نمیگه چرا؟
    همه میگن انجام شد.نه اینکه زور بگه. رفاقتی میگه همه هم با کله واسش انجام میدن.

راجع به اینکه ارزون میفروشه هم، بهش حق میدم. آدم عاقل اینکارو میکنه، جنسی که بنجل باشه.اگه بهت انداختنش، سعی میکنی فقط ردش کنی بره.
    حالا میخواد 50 تا باشه یا قیمت شما که شده 500 تا.
    تک و تنها و گروهی فرقی ندارین.
    ببین شما کی هستین که من به قول مجیدتون، من نوب هم دارم به حرکاتتون میخندم.
    از اینکه موجبات شادی همه مخاطبین سرور رو فراهم میکنی ازت سپاسگزام.خخخخخخ
    به مجید گفتم. خجالت کشید حرف دلشو بزنه. به شما هم میگم، میخواید من واسطه شم بچه های بیخیال شما بشن؟
    خدائیش رو حرفم نه نمیارنا. از من گفتن بود.
    میدونم واستون سخته ولی خب، التماس تفکر دوست خوبم.خخخخخ

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• شما با یه سری حال نمیکنین اومدین مولتی هاشونو میزنین

عزیز دل برادر ما هرچی سر راهمون هست رو فعلا داریم میزنیم

یکی دیگه زده , یکی دیگه خورده حالا چرا شما انقدر فشار بهت وارد شده تو هر صفحه فروم 4 تا پست میزاری نمیدونم

ولی اصلا ما نوب ما مولتی زن ما ضعیف شما خوب شما پرو پلیر شما غارتگر برتر تراوین ایران اوکی؟ الان برو همینارو به خودت بگو یکم آروم شی :*

• برونیل جان چندتا نکته

1- من این سرور افتخار بازی کنار بچه های تروریست رو ندارم

2- داداش وقتی مولتی بازها میان با غارت مولتی هاشون شاخ و شونه میکشن یا با دفی که از مولتی شون میکشن شاخ و شونه میکشن دیگه نمیشه به اونی که مولتی نمیکشه و میاد مولتی میزنه نگی با زدن مولتی شاخ و شونه نکش .

مجید جان یه سرچ بکن تو نت خاطرات سرور 8 اونجا پروفایل پارسا رو میبینی و مدال های رنک 1 شم هست تا ببینی کی بیشتر رنک یک همه چیز بود . کی بود رکورد همر گول رو اون موقع زد .

در مورد زیر پرچم اومدنمون هم فکر کنم یکم حافظه ات خرابه اگه یادت باشه اول متا جنوب و شمال بود که بعد گفتیم برای اینکه هیجان بازی بیشتر بشه متا رو کردیم شرق و غرب . اونموقع سامان توتال شمال غرب بود و اتفاقا همسایه روبروی ما بود . بعدش تو با شمال شرق و سایدت به مشکل خوردی و اومدی تو متا ما و اسمش رو گذاشتیم متای دوستی . حالا زیر پرچم رو نمیدونم منظورت چیه ولی هر چی تو میگی درسته :دی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• به وقت صبحونه قسمت ۲

همینطور که قبلا اشاره شد ما با هیچ ساید و حالا تیمی تو این سرور دشمنی نداریم و برا خودمون تحت عنوان یک تیم بازی میکنیم و برای تیم و ساید دیگری بازی نمیکنیم که بخوایم کتیبه های شمال غرب و جارو کنیم تحویلشون بدیم هر کی زد از شمال غرب نوش جونش ما کتیبه های لازممون رو زود تر از ساید های دیگه خواهیم زد... همچنین اگر کسی کاری به ما نداشته باشه قطعا باهاش کاری نداریم حالا چه شمال شرق باشه چه جنوب شرق چه غرب چه ترور یا هر تیم دیگه ای که هست..به طبع این کار نداشتن به ما میتونه در آینده همکاری های مشترک رو رقم بزنه .. و هنوز هم رو این اصل پایبندیم

در صورت جنگ با ساید یا ربعی و تیمی به طبع با تمام آنچه که داریم و نداریم بازی خواهیم کرد و قطعا نمی زاریم اون ساید یا تیم برنده میدون باشه.. و از هر روشی برای این کار استفاده خواهیم کرد ... فقط فرقش اینجاست اگر بخوریم با چند دونه اکانت در مقابل اتحاد و تیم خوردیم .. اگر بزنیم با این تعداد کم و محدود زدیم و به نظرم در ۲ صورت ما برنده هستیم...

Screenshot_2022-07-28_at_08-24-50_tx2.png

خفت کاتا

Screenshot_2022-07-28_at_08-36-23_tx2.png

دفاع از مولتی

Screenshot_2022-07-28_at_03-15-15_tx2.png

دفاع از ریبلز!

Screenshot_2022-07-28_at_07-01-49_tx2.png

• پرهام جان 48 ساعت مهلت دادی 2ک استپ و خرد کنی بزنی به ما اینجوری میخواستی از رو نقشه جابجامون کنی؟

واسه آمار گرفتن هم نبود چون ما ده هارو خالی گذاشتیم راحت اسکات بزنین

وقتی میگم با مولتی میزنیمتون با مولتی میزنیم

حالا تا 100 ک خراج و نکردم 200ک بده تا باهاتون کاری نداشته باشیم

• صفر شدن دیفالت اکانت warmaster با تقریبا تلفات 400 گرزی و 100 تی کی
    با توجه به میزان کاتایی که خفت شد حدس ما بر اینه یکی از 30 همر اول سرور بود

صفر شدن دیفالت اکانت _bavaria_ با لینک سبز

تشکر میکنم از مانی پارتیزان و محمد و سروش و علی فلوید عزیز بابت همکاری و همراشون

مهدی اینفینیتی

• فکر کنم اولین دیستروی سرور بود من تبریک میگم

واقعیتش سروری که صنعتی باشه رو زیاد نمیپسندم وقتی تک اکانت بازی کنی کلا انگیزه ات از بین میره

پس سعی میکنیم فقط لذت ببریم شاد باشید

یه پیام برای دوستان اکانت war master سلاطین استاد جنگ همر دیفالتش نمیپره

• پرهام جان 48 ساعت مهلت دادی 2ک استپ و خرد کنی بزنی به ما اینجوری میخواستی از رو نقشه جابجامون کنی؟

واسه آمار گرفتن هم نبود چون ما ده هارو خالی گذاشتیم راحت اسکات بزنین

وقتی میگم با مولتی میزنیمتون با مولتی میزنیم

حالا تا 100 ک خراج و نکردم 200ک بده تا باهاتون کاری نداشته باشیم

به به آقا مجید گل. نچایی؟ خخخخخخخ
    مشکلی بابت 200k نیستا. فقط تنها داستانش اینه میتونی بشمری؟؟؟؟
    خخخخخخ
    آخه من نوبم. نمیدونم 200k چندتا میشه. گفتم از شمایی که حرفه ای هستی بپرسم.خخخخ
    راجع به این دوست گلمون عرض کنم 3 تا دهکده رو خفت زدین. نووووووووووششششششش جوننننننننتون. فقط داستانش اینه. کلی دهکده چیف کردیم. حالا یه 3 تا خفتم کنارش بوده. ما عادت داریم توی دعوا هم میزنیم هم میخوریم.
    داداش گلم، توی این مدتی که سرور راه افتاده روزی چندتا لینک اینجوری داشتیم ما، حالا شما بعد از کلی داستان و رو انداختن، که بخدا سفارشتونو میکنیم یه تکون کوچلوی خوردین. بازم دمتون گرمه.خخخخخخ
    فقط تورو خدا ادامه بدین که حداقل سرور کسل کننده نمونه.خخخخخ
    از خسارت تعجب نکردیما. اس جسارتتون تعجب کردیم.آخه از شما بعیده.خخخخخ
    اینکه آخر مطلبت نوشتی باهامون کاری نداشته باشی، خیلی باحاله ها.
    حس میکنم ترسیدم ما. اونم هممموون.خخخخخخخخخخخ
    اینیم که من پیام میدم و جواب نمیدی، نمیذارم رو حساب اینکه محل نمیذاری. میذارم به حساب همون ترسی که ما داریم. انگار شما هم دارین.خخخخخخخخ. نترس داداش گلم. منکه نوبم باید بترسم، تو خو مثلاً حرفه ای هستیا.خخخخخخخ
    خدایا مجیدو از تراوین نگیر. بخدا کسل کننده میشه تراوین بدون مجید.
    و در آخر از اینکه موجبات شادی همه دوستان توسط شما آقا مجید گل فراهم شده، از خداوند سپاسگزارم.8o8o8o

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• خب قربونت بشم یه لیوان چای یا آب جوش بخور راه گلوت باز شه بعد بیا فروم پست بزار

پ.ن: سرور قشنگیه، دم همه اونایی که باعث هیجان و قشنگیش شدن گرم

پ.ن: برنده دو ماراتن کسیه که اوایل مسابقه با طمانینه و همگام با بقیه میره جلو، اونی که دو ماراتن رو با دو صد متر اشتباه بگیره خیلی قبل از کتیبه ها میزاره رو حذف و اثری از خودش و تیمش توی سرور نمیبینی. ولی خب بخاطر شخصیت توجه طلبش تا آخر سرور توی فروم پلاسه

• خب قربونت بشم یه لیوان چای یا آب جوش بخور راه گلوت باز شه بعد بیا فروم پست بزار

پ.ن: سرور قشنگیه، دم همه اونایی که باعث هیجان و قشنگیش شدن گرم

پ.ن: برنده دو ماراتن کسیه که اوایل مسابقه با طمانینه و همگام با بقیه میره جلو، اونی که دو ماراتن رو با دو صد متر اشتباه بگیره خیلی قبل از کتیبه ها میزاره رو حذف و اثری از خودش و تیمش توی سرور نمیبینی. ولی خب بخاطر شخصیت توجه طلبش تا آخر سرور توی فروم پلاسه

نشی عزیزم که حیفیییییییی.:D:D:D
    حال خوبتونو خریدارم بخدا.خخخخ
    اطلاعاتت راجع به دو ماراتن و دو صدمتر خوبه ها. نکه بد،ولی عمو جون بدو بدوی شما با دوی ماراتن خیلی فرق میکنه ها.
    باور کن من آدم خوش قلبی هستم، از بدوی بدوی شما لذت میبرم.خخخخ
    آخ آخ آخ ببخشید، یادم رفت چای بخورم راه گلوم باز بشه. قول میدم دفه بعدی چای بخورم.فقط کدوم دهکده توی شمال دفه بعدی میزبانمونه؟
    خدائیش میزبان فقط خودتون، بقیه اداتنو در میارن.8o8o8o
    اینایم که میگیم، نذار رو حساب بی ادبی. اینجوری میگم سرور یه ذره هیجان داشته باشه.
    اگه اینارو نگم که کسل کننده ترین سرور میشه.
    ولی بازم دمتون گرم که واسه اینکه مجید توی چشم نباشه، هر دور یکیتون میاد.خخخ
    با توجه به اینکه پیام بعدی از طرف یه کاربر دیگه است، شمارا به خدای بزرگ و بلند مرتبه می سپارم.خخخخ

• سلام علیکم جمیعاً

عرض شود که چند نفر از دوستان توی فروم اشاره کردند یا خصوصی پیام دادند که بیا پست بزار توی فروم. بنده فعلاً همون نقشه ها و نمودارهای سابق رو میتونم خدمتتون ارائه کنم. البته یک سری ایده جدید دارم ولی وقتش هنوز پیدا نشده. یکیش اینه این نمودارها جای اینکه برای ربع باشه، بشه برای اتحادها. چون الان مثلاً وقتی صحبت از NE میشه فقط محدود به شمال شرق نیست. ربع های دیگه هم توی ربع های غیر از خودشون باز اکانت یا دهکده دارن. از این جهت به زودی بر این معیار جدید پست خواهم داد. ولی فی المجلس همین نمودارهای قدیمی رو قبول بفرمایید.

نمودار تعداد اکانت در هر ربع. که SE شلوغترین محسوب میشه.

نمودار تفکیک نژادی که شدیداً مصری غلبه داره. ربع SE باز بیشترین درصد مصری رو داره.

نمودار تعداد اکانت بر اساس جمعیت در هر ربع. توی این نمودار درسته SE خیلی برتر به نظر میاد. ولی پتانسیل شدیدی که توی NW مشاهده میشه در صورتی که برای NE باشه غلبه میکنه به SE

نمودار تعداد و جمعیت دهکده های ناتار و بازیکن ها. بنده خیلی کم اسکن کردم سرور رو. و توی این نمودار مشخص هست این موضوع.

خب بعد از نمودارها بریم سراغ نقشه ها. سایز نقشه ها هم بزرگ هست و برای بهتر دیدن باید زوم کنید. اگر هم دانلود کنید و از یک نرم افزاری مثل paint استفاده کنید بهتر میتونید نقشه ها رو بررسی کنید.

نقشه ناتارها. برام خیلی جالب هست که توی شمال NE یک تعداد ناتار پر جمعیت داریم. گرچه از نظر تعداد دهکده ناتار بر اساس نمودار قبل مشخص هست که SE تعداد بیشتری دهکده ناتار در اختیار داره که به دلیل تعداد اکانت بیشترشون هست.

نقشه گندمی هایی که بازیکنان گرفته اند. این نقشه برای پلن ریزی میتونه کاربرد داشته باشه. با توجه به اینکه بیشترین نژاد ثبت نام شده مصری هست طبیعی هست که بیشتر گندمی ها به مصری ها رسیده. کما اینکه خیلی از اکانت های مهم گندمی نگرفتن و بجاش مصری نزدیکشون گندمی مورد نظرشون رو در اختیار گرفته. چیزی که از این گندمی ها دیده میشه اینه که تعدادی جنوب شرق به نظر میاد بیشتر داره. ولی از جهت پاپی شمال شرق بهتر هست وضعیتشون.

نقشه همه پایتخت ها تا امروز که 7 مرداد 1401 هست. چیزی عجیبی که نظرم رو جلب کرد کلونی فشرده ای هست که توی NE رؤیت میشه! خیلی کلونی داریم توی سرور. ولی این کلونی منحصر به فرد هست و دستپخت تیم T E N C E R میباشد. فوق العاده این کلونی جالب هست. چون دهکده های اطرافشون فیدر ساده نیست و پایتخت هستند و این نوید یک محدوده ای رو میده که رسماً از کلونی واندر هم قدرت بیشتری داره. چون در کلونی واندر فیدر هستند دهکده ها، و نهایتاً یک یا دو تا کپ دیده میشه (یاد سرور 6 راند 2 تراوین ir قبل از فیلتر افتادم که محمد F6Q دور اکانت Dream of War همین بساط رو انجام داد.) دستخوش! ;)

به هر جهت از دید بنده اگر درگیری اصلی سرور بین شمال و جنوب باشه یک سرور متوازن رو شاهد هستیم. گرچه در بعضی ربع ها یک سری اتحادهایی هست که برای بنده معلوم نیست وضعیتشون و نمیدونم کدوم طرفی هستند و همچنین تیم تروریست چون یک گروه Rogue محسوب میشن معلوم نیست معادلات ناحیه خوشون رو چطوری رقم بزنن.

برای همه دوستان آرزوی سلامتی و شادکامی و موفقیت دارم.

ارادت در جریان است. <3

لقمان

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 21 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .( امار برای روز 21 بازیه ولی امروز که دارم این امارو میدم روز 22 بازیه )

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 2390
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21سرور: 2532

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 1601

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 1888

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 21 سرور : 2023

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14 سرور : 1519

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 1992

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار دهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین دهکده

نمودار یازدهم، میانگین جمعیت در هر ساید

نمودار دوازدهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین جمعیت

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : از انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز خوشحال میشم

یا حق

یوسف

• دروودی بی انتها به عزیزان و سروران حاضر در سرور...

بدون شرح:

در مجموع 1985 کاتا دیوار شد.

ساعاتی بعد:

در مجموع 1465 کاتا دیوار شد.

بابت عکس زیر و دیوار روی فیدر دیفالت توندر خنده بر لبانمان آوردید.سپاس گزاریم:

بقول سلطان:

شادزی

• سلام

قبل از شروع کل کل ها جا داره تقدیری بکنم از پلیر اکانت هواپیما (متاسفانه اسم شریفشون رو نمیدونم)بابت اخلاق پسندیده و نیکوشون

ممنون از اینکه نشون دادن بازی فقط بازیه.

همچنین تشکر از هم اتحاذیهای عزیز که در حدود دوساعت این چنین دفاعی اون هم‌ در دیفالت دور افتاده جمع کردن

سپاس