نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• عزیزم اون گرزی ها واسه زدن شما نیست چون در حدش نیستی شما رو با مولتی میزنیم :d

مولتی های ما از اکانت تو جلوتره ^^^^

مجید حواست به فروم بود مولتیات 200کا غارت شد

200کا هم تو راهن دارن میرسن بدو برو نیزه جابجا کن بدو

عکس هم میزارم که برید حواستون رو بیشتر جمع کنید

ممنون بابت منابع :D

• سلام

پ.ن: انقدر هم زرنگ نباشیم!:) از یارو اسکات میزنی میبینی با کلی جون کندن مهاجر ساخته میگی خب نزنمش گناه داره:دی میاد با هون بغلت 150% میگیره ...

عه عرفان این تو بودی؟:دی

رجیسترت اندبل بود اگه اشتباه نکنم؟

پلنات قشنگه پیشمون نیستی پشیمون نیستم. خسته نباشی :)

مجید حواست به فروم بود مولتیات 200کا غارت شد

منابع کاتای صبحت در اومد پس :دی

حواسا جمع نیست ممنون از نصیحتت

اگه ما هم آواز دلنشین الله اکبر سر بدیم چی؟ :)

شما هم حواستون رو جمع کنید

• مجید حواست به فروم بود مولتیات 200کا غارت شد

عرفان جان تا الان فک میکردم طبق روال این دوستان ای دی فیک باشی

الان که مهدی گفت عرفان خودمونی باورم نمیشد رفتی کنار این نوب ها بازی کنی :D

در کل مولتی من و شما نداره نوش جونت ^^

• هرکی رو تحویل میگیری فرداش بهت میگه نوب

پیاماتون هست که عاجزانه خواهش کردین نزنیمتون

الان کارت به اونجا رسید که به ما بگی نوب؟

ببین وقتی پیام دادی گفتم رفاقت از بازی جدا

ولی الان نگه می‌کنم داری قیمه هارو قاطی ماستا می‌کنی ، پس لطفا یک کاری نکن که مثل کسی که باهاش رفاقت ندارم جوابتو بدم داش مجید

ایلیا تو هم یه سرور تست رفتی بازی کردی جوگیر شدی؟ خونت به جوش و خروش افتاده؟

بگو الله و اکبر برو تو پرینتر رنگی بیا بیرون!!!!

منتظر الله اکبرت هستم

والله چیشد ؟؟؟ مملی تیرتون کرده؟

مشقی نباشین صلوات !!!

مملی که ماشالله خیلی بزنه ولی در حد تلفن

آمارش میرسه که ۲۴ ای تلفن میزنه به سایدای جنوبی

مملی الله اکبر

سمع الله لمن حمده

الله اکبر

گل پاشا

گل هاستان

گل تاتلم

گل اولوم

گل لان

گل بورا

بیز سینه بکلیوروس

• من با رضایت خودم میگم شات پیام هایی که به تو عاحزانه التماس کردم بهت و بذاری فروم :d

یعنی کارم به انجا رسیده که از تو بخورم؟ :d

یه سرور میشی پیشوا یه سرور کلاهبردار یه سرور تروریست تهش نوبی

پرهام جون اسم اکانت بده

• چیف دیفالت اکنت KING MMA بعد از چیف شدن توسط هم اتحادیش

(عکس یکم تاره اسکرین نداشتم)

.

.

دوستمون بخاطر کراپ هایه بالایه لول 10 که داشت قید چنج کپ کردن فیدر رو زدن و زیر ساخت هاشو کامل زد

اما هم تمام کراپ هایه بالا لول 10 رو از دست داد هم فیدرشو دمشم گرم

.

.

در ادامه یه خفت ریز کاتایه دوستمون رو داریم

.

.

.

اینم یه چیف دیگه از مولتی هایه ان ای

.

.

.

بابا این بنده خدا یه مولتی هم نمیتونه کاتا کنه چه برسه به اکانت اصلی

اوج هنرش توو بازی رید کردن مولتیه اونم با تلفات ببین اونی که این زده چه سوپر نوبیه :d

اول اینکه از اون اکانت با تک اسکات. اسکات کشیده شده بود دوم نگاهی به عکس زیر بنداز

.

.

اکانتی که بهش میگی اکانت اصلی بجز نداشتن حتی 1 اسکات

فاقد دف ثابت هم بود و عرفان عزیزم تیری در تاریکی زده که خیلی هم خوب بود

.

من با رضایت خودم میگم شات پیام هایی که به تو عاحزانه التماس کردم بهت و بذاری فروم :d

یعنی کارم به انجا رسیده که از تو بخورم؟ :d

یه سرور میشی پیشوا یه سرور کلاهبردار یه سرور تروریست تهش نوبی

پرهام جون اسم اکانت بد

اول سعی کن بجای تهدید و میزنم میزنم برو یه گوشه بی سر صدا کارتو بکن و بعد با افتخار بیا بگو فلانی زدمت سر صدا مال اونیه که نمیتونه عمل بکنه

بعدم تو هنوز فرق تیم رو متوجه نشدی

شما منو بزنی یا عرفانو بزنی مثل اینه پرهامو زدی همه اکانت ها مال تیمه عزیزم

برو لیست اتحاد رو نگاه کن هرکدومو دوس داشتی بزن پرهام دقیقا همونه

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    اول سلام و عرض ادب داشته باشم خدمت دوستمون کاربر: Majid akhilius.
    اگه به اکانت بنده نگاه کنید تازه وارد و غیرحرفه ای هستم. البته از نظر سنی عموی تیم ترورسیتم(این لقبو خودم دادم.خخخخخ)
    مورد دوم من از تمامی اکانتهای این سرور بخاطر دوستم آقا ادریس عذرخواهی میکنم. بنده خدا بچه است. بازی میکنه، نمیدونه نباید با چکش بزنه تو سر یه شاخ تراوین.
    بهش خورده نگیرید دیگه.
    جناب مجید خان عزیز منم پرهامم(البته محمد هستم. مسئول عقیدتی تیم تروریست.خخخ) ولی خب وقتی شما میگی همه کاربرها پرهام هستن، باید خدمتت عرض کنم. آره. همه ما به عشق پرهام اومدیم. طرررررررررف، ببین این پرهام چقد بامعرفته که اگه به اسم پیشوا بیاد همه باهاشن، اگه کلاهبردار بیاد همه باهاشن. الانم که به عنوان تروریست اومده بازم همه کنارش موندن.
    حالا شما یه لطفی در حق بنده و سایر دوستان این سرور داشته باش، اونم اینه: همیشه گفتن رفت و آمد. رفت رفت نمیشه. این همه بچه ها میان توی شمال بهت سر میزنن. خدائیش معرفت داشته باش تو هم تکونی به خودت بده. بخدا ناراحت نمیشیم و حذف اکانت نمیکنیم. قول میدیم.خخخخخخخخ
    ببخشید سرتو درد آوردیم. از همه کاربران عزیز هم عذرخواهی میکنم.
    :*:*:*

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• یه سوال فنی داشتم

داشتم مپ رو نگاه میکردم از هر 4 تا ساید یه عده اکانت رفتن 200 در 200 بغلشون هم 20 تا مولتی داره کپ میکشه بالا این بازی به خودتون حال میده اصولا؟؟

کاری به بحث مولتی و مدیریت هم ندارم

کل سرور یعنی قراره کپ رید برید گلد خرج کنید بگید به به چه همر شاخی ساختم ؟؟؟

• نوب بودن چیز بدی نیست پرهام جان همه یه روز نوب بودن و رفته رفته اوکی شدن... ببین بحث بحث مقایست و نوب کلمه بدی نیست مثلا

همین اکانت ما هفته پیش از کل اکانتاتون بیشتر غارت زده وقتی یه تک اکانت اندازه یه اتحاد قدرتش باشه اون اتحاد همه نوب به شمار میرن.. حالا کاری ندارم شما باشی یا یه نوب دیگه ..

بازیتون هم دیدم قبلا در حد همین فیدر زنی و کاتا مولتی و ایناست راجب الله و اکبر و زدن و اینا فعلا تارگتایی که شما دارین ارزش زدن نداره همین که همر بلند شه بره بیاد بالا ۱۲ میل منبع مارو عقب میندازه و همچنین تارگتی که ما میریم روش باید بصرفه باشه چند ساعت گندوم همر بدیم وقتی من میبینم اکانت گرین کلا ۲ تا دهکده داره :)))) و از مولتی که من دیروز ساختم عقب تره واقعا ارزش زدن داره؟! والا نداره

پ.ن: آمریکا هیچ وقت به صورت مستقیم با تروریستا وارد جنگ نشده فقط برا سرشون جایزه گذاشته

• من از همون زمانی که به اسم پیشوا وارد تراوین شدین با هزار و یک روش دفاعی ساید جنوب غرب و انتخاب کردین

به ساید جنوب غرب لقب ساید نوب هارو دادم الان هم رفیق هام هر کی میره sw بهش میگم رفتی ساید نوب ها :d

ماشالا همتون خارج از ایران ساکن هستین که آی پی های اروپا دارین رو اکانت های فروم(وی پی ان) به همون شدت که توو فروم مولتی اکانت هستین داخل بازی هم مولتی دارین منتها راه استفاده درست و از مولتی بلد نیستین آخر سرور براتون آموزش مولتی بازی میذارم

در مورد رفت و امد هم اومدین درصد کمی از مولتی های مارو رید کردین اونم با تلفات

سروری که ناتاراش اینجوری منبع میدن و باتی هم هست که توو 2 دقیقه ناتاراشو ادد کنه میایی مولتی این و اونو میزنی با تلفات یا قبلا که کنفدراسیون نبود دف میریختین توو مولتی ها این و اون

میتونیم بهتون نوب نگیم بگیم بیمار چون یه ادم در صحت و سلامت روانی باشه اینکارارو نمیکنه

ما همیشه هر سرور بازی کردیم رفتیم سراغ اون ادم گنده هه ولی مردونه بازی کردیم نه با روش شما

الان ارزش داره واست که 2تا دهکده داری همر بلند کنیم والا مولتی های من الان همه 4تا دهکده دارن

پ ن:نوب بودن اینقدر درد نداره

• تمام کراپ هایه بالا لول 10 رو از دست داد

دوست عزیز اولا خسته نباشید میگم بهت بابت این تلاشات چون واقعا جای تحسین داره اما خواستم به یه پدیده ای اشاره کنم که فقط تو سرورهای اخیر اسپیدترا میتونستی شاهدش باشی اونم شهرک های صنعتی دوستان هست , ببین اصلا مهم نیست تو واسه ی پلن کراپ لاک چقدر زمان بزاری در ادامه سرور و اینکه اصلا چقدر موفق بشی بزار اینجوری بهت بگم تو تصور کن اصلا کراپ لول 19 رو 0 کردی وقتی طرف به راحتی کمتر از 24 ساعت میاد برات عکس از کراپ های لول 19ش آپلود میکنه چه فایده ای داره این پلن ها؟ به منابع نامحدود وقتی دسترسی دارن بخاطر شهرک های صنعتیشون ی پلنی مثل کراپ لاک که ی زمانی آخرت تخریب شخصیت بوده الان پشمه پشم!!!!
    بازم ازتون بابت اینکه دارید تلاشتونو میکنید تشکر میکنم ولی واقعا فایده ای نداره!!! چرا میگم فایده ای نداره؟ ارجاعت میدم به جمله زیبای پایین از این دوستمون

اکانت ما هفته پیش از کل اکانتاتون بیشتر غارت زده

آفرین عشق داداش شما خیلی خفنید :)

--------------------------------------------------------------------------------
    تا حدود 1 هفته الی 10 روز دیگه هم با دف نامحدود عزیزان مواجه خواهید شد پس از زمان الان واسه لذت بردنتون نهایت استفاده کنید;)

کل سرور یعنی قراره کپ رید برید گلد خرج کنید بگید به به چه همر شاخی ساختم ؟؟؟

جواباتون به این سوال هم میتونه زیبا باشه بی صبرانه منتظر خوندشونم البته اگه جوابی داشته باشید

• سلام

دوست عزیز اکانتی که به تنهایی اندازه یه اتحاد غارت و قدرت داره ،خودش نوب ترین بازیکن سروره !

اگه نوب (نوب یعنی تازه کار) نبود اندازه یه اتحاد مولتی نمیساخت که خودشو اندازه یه اتحاد قوی بکنه

ولی ازونجایی که تازه کاره و سرور های قدیم روندیده ( اگرهم دیده درحد نخود کیشمیش بوده ) ... نمیدونه که مولتی بازی قبلا مایه ننگ و حقارت بود ... نه مثل الان که علنا تو فروم از مولتی ساخته شده حرف زده بشه

این حجم از مولتی بازی فقط از تازه به دوران رسیده ها برمیاد :)

نخود کیشمیشا هم جای خود

بحث مولتی بازی نمیکنم ولی بحث قدرت نمایی هم تو فروم نشه بهتره

چون عیار فنی و قدرت اکانت یا بازیکن تو این سرور بی معنیه

وقتی برنده می شوی . نیازی به توضیح نداری! وقتی میبازی چیزی برای توضیح دادن نداری!

• شما هرموقع جرعت حمله غارت به اکانتی که رمزشو نداری داشتی بیا راجب غارت صحبت کنیم

شما هر موقع فرق حمله و غارت و یاد گرفتی بیا با هم صحبت میکنیم :دی

یاد سرور ۲ ایکس ای ار افتادم .. د فرااااار :دی

اگه نوب (نوب یعنی تازه کار) نبود اندازه یه اتحاد مولتی نمیساخت که خودشو اندازه یه اتحاد قوی بکنه

ولی ازونجایی که تازه کاره و سرور های قدیم روندیده ( اگرهم دیده درحد نخود کیشمیش بوده ) ... نمیدونه که مولتی بازی قبلا مایه ننگ و حقارت بود ... نه مثل الان که علنا تو فروم از مولتی ساخته شده حرف زده بشه

والا ما که تا حالا اسم شما رو نشنیدیم :)))))))

کسایی که شنیدن اعلام حضور کنن

• دوست عزیز اولا خسته نباشید میگم بهت بابت این تلاشات چون واقعا جای تحسین داره اما خواستم به یه پدیده ای اشاره کنم که فقط تو سرورهای اخیر اسپیدترا میتونستی شاهدش باشی اونم شهرک های صنعتی دوستان هست , ببین اصلا مهم نیست تو واسه ی پلن کراپ لاک چقدر زمان بزاری در ادامه سرور و اینکه اصلا چقدر موفق بشی بزار اینجوری بهت بگم تو تصور کن اصلا کراپ لول 19 رو 0 کردی وقتی طرف به راحتی کمتر از 24 ساعت میاد برات عکس از کراپ های لول 19ش آپلود میکنه چه فایده ای داره این پلن ها؟ به منابع نامحدود وقتی دسترسی دارن بخاطر شهرک های صنعتیشون ی پلنی مثل کراپ لاک که ی زمانی آخرت تخریب شخصیت بوده الان پشمه پشم!!!!
    بازم ازتون بابت اینکه دارید تلاشتونو میکنید تشکر میکنم ولی واقعا فایده ای نداره!!! چرا میگم فایده ای نداره؟ ارجاعت میدم به جمله زیبای پایین از این دوستمون

سلام
    فکر کنم این بندگان خدا یکم زیادی دارن مظلوم واقع میشن
    اتفاقاً سبک بازی که تروریست برای میدگیم داره و یاد تراوین کلاسیک زنده میکنه، بنظرم به تنهایی کفایت میکنه برای ارزشگذاری و کردیت این تیم.
    بنظرم حالا که چند نفر شجاعت شنا کردن خلاف جهت دارن، اگر تشویق نمیکنیم لااقل دلسرد هم نکنیم، گرچه بی فایده اس اما خب برای خواننده فروم از همرهای فله ای اندگیم جذابتره.

اگر از فروم نویسی تیم تروریست فاکتور بگیریم، شخصا از سبک بازیشون لذت میبرم و اگر روزی بنا به بازی شد، حاضرم در حد یک دفساز ساده هم که شده، کنارشون بازی کنم : ))

• :D:D:D
    داداش گلم.من که اولش گفتم غیر حرفه ای هستم. حالا شما خیلی باکلاسی بهش میگی نوب.خخخخخ
    آره خب ارزش نداره واسه 2 تا دهکده همر بلند کنی، وقتی مولتی های شما همه 4 تا دهکده دارن. فقط یه موضوعی هست.
    واسه این ارزش نداره،چون استرس بعدش خیلی اذیت کننده است. اگه بزنی صفر کنی که یه به قول خودت 2 دهکده ای صفر کردی، که کسی نمیگه به به و چه چه.ولی.......
    ولی اگه نتونی بزنیا.وای وای وای وای. چقد بد میشه.خخخخخ
    خدایا من این دو دهکده ای رو بزنم، نکنه دیوار بشم.
    نکنه ضایع بشم.اگه دیوار بشم دیگه نمیتونم بازی مورد علاقه ام رو انجام بدم.
    خدایا منو از این وضعیت نجات بده.خخخخخ
    خب توی این وضعیت تنها کاری که میتونی بکنی دم از بازی جوانمردانه زدن و این سبک بازی حرام است و از این چیزا بزنی.
    مجید جان حالتو خریدارم.خخخخخ:D:D:D8o8o
    واسه آیتم آخر هم:
    پ ن : نمیدونم درد داره یا نه. اینو خودت بگی مارو هم از بلاتکلیفی در میاری.خخخخخ

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• سلام و درود دوستان عزیزم

امیدوارم تا اینجای سرور؛ روزهای جذابی پشت سر گذاشته باشید. سه نکته بود که در این زمان خواستم اشاره ای بهشون بکنم:

اول: اتکهای تیم تروریست به سمت شمال:

مشخصا تا این زمان که این پست داره نوشته میشه تیم تروریست با فاصله ؛ جنگی تر و جذاب تر از همه وارد سرور شده و در درگیری‌های ابتدای سرور دست بالا را داشته است.

به دلایل زیر به ساده گی میشه به این حقیقت رسید:

الف) لینک هیچ اتک موفقی از سوی شمال بر روی تیم تروریست وجود ندارد. و به همین دلیل هم چیزی جز ادعاهای واهی به فروم ارسال نشده است. اما برعکس یکی درمیان لینک اتکهای تروریست در فروم دیده می شود.

ب) هر بار لینک اتک ها و دفاع های موفق تروریست به فروم ارسال می شود عزیزان لباس‌های خود را می تکانند و با گفتن((اصلا هم درد نداشت...)) به خودتسکینی نائل می شوند. اینکه این دهکده ارزش نداشت و اون دهکده خاکش مرغوب نیست و مختصات این دهکده برام خوش یمن نبود نمونه های جدیدی از ((اصلا هم درد نداشت)) به شمار می رود.

عزیزان اگر دهکده بی ارزش بود چرا اینهمه دفاع تلف می کنید براشون؟ چرا پروفایل می نویسید براشون؟ اصلا چرا اون دهکده بی ارزش رو ساختین؟ نمی تونید چند دهکده با ارزش بزنید ملت بیان تو دهکده های با ارزش دیوار بشن؟ فقط در مختصات ۲۰۰به بالا دهکده ها ارزشمند میشن؟

ج) عزیزان دهکده های بی ارزش که چیف می شوند را چرا با گلد تخریب می کنید؟ اجازه بدین تروریست ها وقتشون رو واسه این دهکده های بی ارزش تلف کنند. هی کلم بکارند اما به خاطر خاک نامرغوب رشد نکنه! یا به جای کلم؛ هندونه دربیاد! والا!

دوم: وضعیت پخش ناتارهای پرجمعیت:

دوستان عزیزی که اهل ارائه آمارهای سرور هستند لطفا بررسی کنند ببینند که چرا از ۴۰ ناتار پرجمعیت سرور حتی ۱ دونه ش در خاک جنوب غرب نیست؟ این عادلانه هست؟ اگر پاسخ این هست که درسایدهای دیگر اکانت مولتی بیشتری ایجاد شده است که مایه تاسف است که مولتی بازی با جایزه هم همراه شده است. کاری به تعداد ناتارها ندارم غرض جمعیت ناتارهای موجود هست. اگر دوستان علت را می دانند لطفا پاسخ بدهند.

سوم: دفاع میلیونی!

ظاهرا هنوز دفاع مولتی ها بالا نیومده و برخی از اساتید که میگن همه رو زدن و هیچکس تاحالا اونها رو نزده؛ رفتن یه گوشه قایم شدن یا کتک خور شدن و باز هم از تکنیک ((اصلا هم درد نداشت....بزارین مولتی هامون چاق بشن)) استفاده می کنند.

باور کنید مولتی بازی نه بلد بودن میخواد نه مایه افتخار هست. نمیگم یک ساید داره یکی نداره! نه! حداقل باهاش پز ندین و ادعا نکنید رفقا. اگر واقعا اندازه یک صدم ادعاهاتون پلیر بودین با همون اکانت اصلی و واقعیتون هم به جنگ رقبا می رفتین. اینجوری اگر هم کتک می خوردین اشکالی نداشت.

البته ما منتظر دفاع میلیونی دوستانمون هستیم. فعلا باران کافی به مزارع مصری نباریده‌. یه کم خشکسالی بگذره و مزارع بار بدن دفاع هم میاد! همه تارگت ها پر میشه. و با غارت کپ مزارع مصری همرها گنده میشه و همونها که قایم شده بودن صدای((هل من مبارز)) سر میدن. فقط اونجا یادتون باشه شعار دیروزتون ((اصلا هم درد نداشت)) بود!

پایدار باشید

SOURENA

پ.ن۱: ایلیا جان خیلی خوشحالم که هستی. کاش کنارمون بودی.

پ.ن۲: آیا من هم پرهام هستم! مساله این است!

پ.ن۳: فعلا که عرفان عزیز داره جولان میده. اینکه از دیوار کردن ۴۰_۵۰ تا کاتا خالی اینجوری ذوق کردین بدو بدو اومدین فروم؛ میشه به خیلی چیزها پی برد!

پ.ن۴: نوری خدا لعنتت کنه. همینجوری یه سوال برام پیش اومد((مگه استاد هم چیف میشه؟)) صرفا جهت شوخی با مخاطب خاص.

پ.ن۵: ما رو بزنید تا یاد بگیرید چجوری وقت خوردن میایم و تبریک میگیم. جنبه کتک خوردنم ندارید آخه. اه. ‌

پ.ن۶: تروریست ها به قطب شمال نرسن صلوات!

پ.ن۷: میگن پرهام بعد از عبور از سایدهای شمال؛ قاره جدیدی کشف کرده‌. ایده بدین اسم بزاریم واسه قاره جدید. اینم چالش جدیدمون.

پ.ن۸: همه که میگن زدیم. هیچ وقت هم نخوردن! میگم اینهایی که کتک خوردن همه شون مردن؟ کی رو می زدین رفقا؟

پ.ن ۹: اون عزیزی که اندازه ۶۰ نفر غارت کرده خیلی خوبه. ترکوندی رفیق. انصافا ماها ارزش زدن نداریم. برو اونهایی که اندازه خودتون غارت دارن بزن. ممنونم که قبول می کنی.

پ.ن آخر: در پایان باید بگم در تمام سایدها دوستان عزیزی دارم که از همین جا به همه شون عرض ادب و احترام می کنم و دست تک تک عزیزان رو می بوسم. ما که ادعایی نداریم و هدف یه بررسی اجمالی و عرض ادب بود که ایشالا حاصل شده باشه. کاتاهاتون مثل درد و براتون بخوره تو سرم. حتی اونی که دوستمون نداره ما دوسش داریم. ایام به کام

• الان هم رفیق هام هر کی میره sw بهش میگم رفتی ساید نوب ها :d

تو این چندساله همش فکر میکردم نوب نیستم تا اینکه مجید جیگر بهم گفت نوب و دیوار ارزوهام فرو ریخت

شیرمو حلالت نمیکنم مجید تو از روزی که اب هویج بستنی خوردی دیگه اون ادم سابقی که میشناختم نشدی :):):):):)

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• عزیزی که از سر بار روانی شدید رفتی آیدی فروم ساختی ، مطمئن باش اگر اندازه اتحاد ما رید دادی

تماما با مولتی زدی و باریک الله به تو مولتی بازی خفن و تازه وارد

تو اگر تونستی همون اکانت ۲ دهکده ای رو بزنی کاپ افتخار میدیم بهت

ضمن اینکه لینک اتکای من هر سرور تو کل چنلا چرخیده شما ۲ تا لینک از خودت اول بزار

بعد لبهای قشنگت رو تکون بده و صحبت کن

ما فیدر زنیم اصلا قبوله راضیم ، خوبه

تمومه :دی

P =F/A

فیزیکت چطوره؟

با اسم ما آیدی ساخته امده فروم

تو چه بیکاری هستی خداییش

پ.ن: خدمت دوستانی که مارو از دف میلیونی شمال شرق میترسونن عارض هستم که آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه

تا لباسای قهرمان بچه های شمال شرق رو از تن قهرمانشون در نیاریم بیخیال نمیشیم

و مطمئن باشید چنان محکم بزنیمشون

که تا ۱۰ تا سرور

نه برای واندر بلکه برای زدن ما بیان بازی کنن

مولتی بازا سر و صدا نکنن لطفا اسم اکانتشونو معرفی کنن کافیه تا ۱۰ روز دیگه که دف شمال شرق در بیاد

جای خیلیا رو مپ خالیه

پ.ن: هنوزم وقتی میخوام صدات کنم یاد لب بلبلی یاکوزا میفتم خندم میگیره

راستی مملی مگنس هنوز نمیخوای یوسف ریتالین کبیر و توتال بزرگ جنوب غرب رو تحویل بدی؟

اقا ما نمیتونیم بازی کنیم خادم نداریم

گزارشای اکانتمون زیاد شده

• کلاسیک بازایی که زدن تو‌ کار‌ صنایع و معادن دارن بی ارزش میکنن کار پلیرهایی رو که دارن پلن میزنن این تایم سرور، اتفاقاهنر میخواد کاتا و سه چیف کشیده باشی در حالی که هنوز کپها جون نگرفته و جیگر میخواد بزنیش در حالی که اگر دیوار بشی عقب میوفتی

و جالبترین نکتش اینه که با افتخار میگن به اندازه مولتی من ده نداری!!!!!

چه افتخار بزرگی :دی تشویق کنید دوستان رو ، مولتیاشون چهارتا‌ده داره

و‌ هنوز نمیدونن که اونا مثل اینا خوشحال نمیدوئن سی پی رو‌ پر کنن چون سه چیفشون امادست جیگرشم دارن و‌ اون سی پی رو احتیاج دارن تا بتونن چیف کنن :دی

فروم قشنگیه خلاصه- سرورم اینجور که از فروم دیده میشه قشنگه

• بعد بهتون میگیم نوب فشار میاره بهتون 😂😂

الان اینم بفهمی فشاره ‌بیشتر میشه

اولا که‌ داداش اونی که اسم کپی کرده شمایی نه من

میتونی از بچه هایی که سرور ۲x ای ار بودن بپرسی اکانت ترروریست چیکار کرده باهاشون اون سرور خودت که اون زمان حرفی واسه گفتن نداشتی

شما با‌مولتی زنی آبروی هر چی تروریست بردی 😂

تروریست مولتی تارگت نمیکنه

بعدشم تاریخ ریجستر اکانت من هست میتونی ببینی کی کپی کرده 😂😂😂

دیگه راجب این قضیه فک کنم الان متوجه‌شدی‌ بار روانی کجا‌س

من کلا فروم پست نمیذاشتم این سرور اومدم یکم جذاب ترش کنم براتون

شما هر وقت کاپ اول گرفتی بعد راجب بخشیدنش به بقیه صحبت کن

همینمون مونده دیگه شما بیای به ما کاپ افتخار بدی شرمندمون نکن سلطان :)))))))

ظهر ۵۰ کی گلد باج میخواستی کاری نداشته باشی به مولتیا الان کاپ بده شدی ستون :))))))

راستی لینک های منم خیلی دوست داری ببینی بگو ناصر کلاهبردار برات بفرسته لینکای قشنگی داره از اکانت من

اتفاقا اسم اون اکانتمم تروریست بود 😂😂😂