Posts by york

درود

فکرشو میکردین روزی برسه توی تاپیک یه سرور ببینیداز مدیریت سرور خواهش کنند پسو‌ورد سی چهل تا مولتیشونو بهشون بدن؟؟!!!

خب این تپه هم توسط هموطنان غیورمون فتح شد بحمدالله :دی

پ ن: سعید جان تو که پرچمدار مخالفت با مولتی بازی بودی زمانی که طرف یه مولتی داشت چی شد پس آرمانهای عمام؟ لایک!!

کلاسیک بازایی که زدن تو‌ کار‌ صنایع و معادن دارن بی ارزش میکنن کار پلیرهایی رو که دارن پلن میزنن این تایم سرور، اتفاقاهنر میخواد کاتا و سه چیف کشیده باشی در حالی که هنوز کپها جون نگرفته و جیگر میخواد بزنیش در حالی که اگر دیوار بشی عقب میوفتی

و جالبترین نکتش اینه که با افتخار میگن به اندازه مولتی من ده نداری!!!!!

چه افتخار بزرگی :دی تشویق کنید دوستان رو ، مولتیاشون چهارتا‌ده داره

و‌ هنوز نمیدونن که اونا مثل اینا خوشحال نمیدوئن سی پی رو‌ پر کنن چون سه چیفشون امادست جیگرشم دارن و‌ اون سی پی رو احتیاج دارن تا بتونن چیف کنن :دی

فروم قشنگیه خلاصه- سرورم اینجور که از فروم دیده میشه قشنگه

درود

با اینکه موافق همه متلکها نبودم میلاد جان ، ولی کلیت صحبتت در مورد اون فرد درسته

یادمه همون نرمال کذایی در اغاز پیش ما بود و از ارزوهای بر باد رفتش میگفت

در اون نرمال که تنها بود در ش ش عیارش مشخص شد و الباقی که تیم قوی ش ش برنده شد، نه این شخص

در هر صورت خوب شد این سایت درست شد و امثال .... ( واقعا ترجمه لقبش :دی) توانستن رنگ واندر ۱۰۰ رو ببینن زیر زحمات دیگران

پینوشت: در کنار خودروی لاکچری دیگران عکس یادگاری نگیرید

پینوشت ۲: بحث متا وینری رو تمام کنید که واقعا لوث شده ، فکتش در تاپیک نرمال همین سایت که بهنام جان از خجالت یوسف جان در اومد و گفت همینجوری شما رو هم اووردیم اتحاد اول خوش باشید ، تا زمانی که واندر مرکزی یک ساید ۱۰۰ میشه صحبت متا وینری خنده داره

ارادمنتد - محسن توپاک ( اکانت اصلی فرومم بن هست با اکانت دوستان پست گذاشتم)

گشتیم نبود نگرد نیست داداش گلم

همین نرمال قبلی یه ساید اومد کلاسیک بازی کنه ، همه رقمه چوب لای چرخش کردن

از زنگ زدن به ادمین گرفته، تا سر و صدای تو فروم که آی مولتی دارن آی جاسوس دارن آی فلان، تا دف گرفتن از باقی سایدا گرفته، تا باگ شارژ تروپ و آپ کراپ گرفته و بلاخره پنل رید خودکار اختصاصی و مابقی رو خدا داند

مشکل اینه که دیگه کسی اونجوری نمیخواد امثال شما و ما زهوارمون در رفته نسل جدید هم‌ اینجوری که میبینی رو‌ دوست داره ، باقی حرفها هم خرج امروز و فرداست

واقعیتش به اینجا میرسیم همینه که هست ، کلاهمونو هم قاضی کنیم تعداد پلیر زیاد نیست دیگه، واسه صاحب سایتم نمی ارزه واسه این تعداد کم سرور ران کنه و نذاره مولتی اکانتم بزنن

شلوغ ترین سرور این سایت همون نرمال اخری بود دیگه؟ همونم هر ساید نهایت ۶۰ تا ۸۰ تا پلیر داشت اولش که البته تا مید گیم اقلا سی درصد کم میشه تو هر سروی و تا اند گیم بالای پنجاه درصد

حالا در نظر بگیرید جلوی مولتی اکانتی هم‌ بگیرن ته یه سرور شلوغ کلا پنجاه تا بازیکن هستین

بجز اینکه واسه صاحب سایت نمیصرفه اصلا واسه خود پلیرا هم هیجانی نداره یه مپ ۴۰۰*۴۰۰ که کلا پنجاه نفرند ، کتیبه که کلی هم رو زمین میمونه کسی نمیزنه همین حالا

الان اقلا چهارتا مولتی باز پروفشنال داره سایت که اندازه سه تا ساید یجا مولتی میکشن و‌ گلد خرج میکنن :D نمیشه واقعا فشاری گذاشت رو فردی وقتی اوضاع این هست

درود

دوستان واقعا راه سختی نداره جلوگیری از مولتی اکانتی اگر بخوان مثل دات کام بشه چند نمونه رو میگم خدمتتون فقط :

ای پی مشترک با پسوورد اصلی بن اکانت

ای پی مشترک با پسوورد جانشینی عدم ارسال منابع و همچنین ندادن منابع در صورت غارت اکانتها

بستن شیر فلکه پوش منبع از طریق بازار برای هم اتحادیها و اتحادای هم پیمان (این معمولا در یک حد خیلی کم، با لیمیت دو الی سه بار بود در کام) دو سال اخیرشو نمیدونم ولی دوستان که دارند بازی میکنن بهتر میدونن

ارسال نیروی دفاعی تنها برای اتحاد خودی و هم پیمان قابل انجام باشه

حالا نکته کلیدی که همه این قوانین رو بهم متصل میکنه تا جلوی مولتی بازی صنعتی گرفته بشه این هست : در صورت خروج از اتحاد خودی یا هم‌پیمان تا ۷۲یا۴۸ ساعت نمیتونید اکانت رو به اتحاد برگردونید ( یعنی تا دو‌یا سه روز نه میتونید دفاعی بگیرید نه میتونید دفاعی بفرستید) فقط میتونن غارتتون کنن اونم اگر هیچگونه ای پی در کار نبوده باشه و‌خوب وقتی اینحالت پیش بیاد همه سرور متوجه همچین اکانتی میشن و خیلی راحت میتونن بزننش چون دفاعی از اتحادا بهش نمیرسه

یعنی نمیتونید بگید یه لحظه اکانت مولتی رو‌ از اتحادا میبرم بیرون غارتش میکنم و سریع برش میگردونم تو

به همه اینها اپشنهای اتحاد رو هم ( تایم ساخت نیرو، ظرفیت بیشتر تاجرها، امتیاز فرهنگی بیشتر، پوینت نیروها و ....) اضافه کنید که اونها هم‌ همون تایم رو‌میبره تا فعال بشه

خیلی چیزهای دیگه هم هست که قطعا دوستان میتونن کمک کنن و بگن و البته شاید نکاتی که گفتم در کام تغییراتی کوچک کرده باشن یا سهوا جاییشو اشتباه گفته باشم ولی کلیتش همینه و باعث میشه به این راحتیا نشه دور بزنی سرور رو

در کنار اینها بنظر من بالا بردن قیمت گلد هم تاثیر خوبی داره در این جریان چرا که باعث‌میشه نصرفه واسه مولتی اکانت بازهای صنعتی برن پنجاه تا مولتی بکشن ، قیمت پنج شش برابر کنند واسه اون تک اکانتها که اوکیه از پسش بر میان و مشکل درست میکنه واسه اون صنعتی کارا همچنین برای صاحب سایت هم‌چون تعداد اکانتهای سرورش کم شده از این سمت جبران میشه و توجیه اقتصادی داره واسش ران کردن سرور

در ضمن دیگه هم‌نیاز به پرچمدار ضد مولتی پولتی هم‌نیس که یچیزی بگند ولی بعد خلافشو انجام بدند

البته منابع ناتار هم یه سرور ما اینجا دوماه بازی م کردیم فیلم هندی بود ، دقیقا به مقداری باید بده که اصلا تا مید گیم نصرفه ناتار بزنی اون موقع هم باز یک سوم چیزی که هفته دوم نرمال اینجا میداد تو‌کام نمیده

در اخر مطمئنا اگر واقعا ادمین اراده انجام اینکار رو‌داشته باشه خیلیها هستند که حاضرند بیان و تجدید خاطره ای کنند

سلام عزیزان

خب کما فی السابق شاهد بدعتهای این سایت هستیم

پس از با ادمین صحبت کردم منابع کاتامو پس داد

با ادمین صحبت کردم لاستمو درست کرد

با ادمین صحبت کردم ناتارا رو ردیف کرد

با ادمین صحبت کردم کتیبه مونو ردیف کرد

با ادمین صحبت کردم سرعت سرور رفت بالا

اینک رسیدیم با ادمین صحبت کردم سرور با این سرعت بذاره در این تاریخ هم شروع بشه :دی

بسیار جالب انگیز ناک هست این سایت و

خوش بگذره بهتون

پ.ن. سرور بعدی اگر عمری باقی باشه در جنوب غرب ثبت نام میکنیم به همراه تیم شنیدیم اونجا خادم و خدمتگزار زیاد داره نیاز به پادشاه داره فقط

مانی جان دیروز داشتم به محسن جریانات اینجا رو میگفتم ، گفت به مانی بگو اگر خواستی خدام رو جارو کنی یه ندا بده ما هم یه گوشه کار رو بگیریم چون بهرحال عرق داریم رو جنوب غرب و ببینیم جنوب غرب مقدس افتاده دست یه سری خدمتکار و پرچم تمیز کن حالمون گرفته میشه :دی

البته گفت تیم هم لازم نیست بیارم قراره یکی دوماه بازی کنیم دیگه، سه چهار تا اکانت باشیم کافیه خدا رو هم چه دیدی شاید ماهان هم اومد

در هر صورت گفت خبر از شما

پینوشت: گویا جنوب غرب داره برمیگرده به اصل خویش

به قول هادی بست واریور

یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت

تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت

تیم شمال غرب سرور نرمال برای شخص من به شدت تیم قابل احترامی بود و از رفتنتون خیلی ناراحت شدم، اما هنوز هم با یسری از دلایل حذفتون نتونستم کنار بیام و مدرکی براش ندیدم، با یسریش هم کاملا موافقم. واقعا وقتی به جای احترام به پلیر و قبول مشکلات موجود و تلاش برای رفع اونها، جواب های سربالا داده میشه و هیچ تلاشی برای رفع مشکلات دیده نمیشه، ادامه دادن توهین به خودمون هست! شما هم فک کنم بخشی از دلیل حذف کردنتون همین بود و ما الان به این رسیدیم و در این مورد حق با شما بود...

مهربان عزیز در مورد مدرک‌ که اینجا حرکتی نمیشد زد بدلیل وجود دکمه ویرایش و دیلیت (‌دوستان مستندات گذاشتن ولی سیم سکند اعمال قانون شد;))

در مورد اون پلن اخر تا اونجا که من اطلاع دارم و البته مطمئنم که اینجور بوده چون بنده سالها هم اکانتی لیدر هستم، قضیه اون پلن خاص نبوده بلکه جمیع اتفاقات تا اون زمان بوده و البته همونطور که بچه ها هم اون زمان گفتن ، اتفاقات رو‌‌از سمت شما نمیدیدند و مثل الان شما به فرد دیگه ای اعتراض داشتند که به دوستان مسئول در سایدهای دیگه هم گفته شد ، در اخر تصمیم جمعی گرفته شد که قبل از دیر شدن و حاد تر شدن موضوع فرار رو به قرار ترجیح بدیم :D تا حرف و حدیث و ناراحتی کمتر پیش بیاد

پینوشت: دوستان عزیز و محترم و پیشکسوت تراوین‌ایران بنظرم‌ بهتر این هست که این چند اکانت معلوم‌الحال فروم که واقعا از دلایل اصلی زشت شدن تراوین ایرانی و سرورها هستن با نوع کلام و نگارششون ‌و صد البته که با این طرز فکر بطور قطع گیم پلیشون هم در همین لول هست رو نادیده بگیرید ، مطمئن باشید اونها دنبال همین هستند که شما ریپلایشون کنید یا جوابشون رو بدید تا دیده شدن رو حس کنند در این تاپیک ( تایپینگ:D) و ارجاعشون بدید به امضای محسن عزیز

نقل قول
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

سلام به تمامی دوستان و رفیقان و رقیبان :*

چند سروری توی این سایت در خدمت شما بودیم و وقت رفع زحمت فرا رسیده :) امیدوارم از ادامه بازی لذت ببرید و پیشاپیش تبریک میگم به تیم برنده این سرور و امیدوارم که تمامی دوستان در زندگیشون موفق باشن ... توضیحات رو برخی از دوستان دادن و همه دوستان هم متوجه هستن قضیه از چه قراره ، اما خب طبیعتا الان تب و تاب سرور و کل کل ها اجازه نمیده که برخی واقعیت ها به زبون آورده بشه که شاید اگه ما هم جای شما بودیم همینطور بود ! بزرگترین اشتباه از جایی به غیر از چهار ساید و پلیراش هست ، که احتمالا در آینده نزدیک متوجه میشه که چه آسیبی به خودش زده ...

فرض کنیم که طبقه بالای یه خونه رو اجاره کردیم برای زندگی ... رسیدیم به فصل بارندگی و سقف خونه چکه میکنه ! شما میری به صاحبخونه میگی ، میگه امکان نداره ! میگی آقا ایناهاش بیا ببین دیگه ! میبینه میگه درستش میکنم ... بعد مدتی دوباره یه نم بارون میزنه ، میبینی که به به چکه نکرد ! بارون که شدید شد میبینی اوه اوه ، چه خبر شد ! خواسته یا ناخواسته ، اون سقف درست نشده ! میری میگی آقا اینکه داره آب میده وسایل من خیس شده ! صاحبخونه بگه خب وسایلت رو بزار اون سمت خونه ! بگی آقا یعنی چی ؟ من خونه نباشم بارون بیاد که خونه رو آب میبره ! بگه خب خونه باش !

سلام دوست عزیز

از واقع بینی شما سپاسگذاریم ولی نباید توقع داشته باشید تیم روبروتون شما رو متلک بارون نکنند و کری نخونند

سرور نرمال قبلی پیش از کتیبه ها در حالی که سرنوشت سرور اصلا مشخص نبود و تیم شما زیر فشار بود ، تیم روبروتون که بنده هم جزئی از اون بودم بنا به دلایلی مشابه شما واز همون جایی نشات میگرفت که الان دلایل شما نشات میگیره عطای کار رو به لقاش بخشیدن ولی زیر هجمه متلک قرار گرفتن از سمت شما ، بر خلاف گفته ایرج جان هم دیوارهای پیاپی روی نداد کلا چهار تا همر دیفالت دیوار شده بود که اونها هم قبل از دیوار شدن حد اقل چهار پنج‌تا همر شما رو زده بودن ، یادمه محسن اینجا به همه شما دوستان در چهار ساید گفت در مورد مشکل به وجود امده همه پلیرهای سرور باید در یک‌جبهه باشیم ولی ......

در هر صورت تجربه را تجربه کردن خطاست و باهاتون همدردی میکنم ولی توقع نداشته باشید تیم روبروتون باهاتون همدردی کنه چون خودتون هم اینکار رو نکردید

تنها نکته ای که میتونم به اون اشاره کنم اصطلاح قدیمی (فحش رو بنداز زمین ، صاحبش پیداش میشه و برش میداره) هست

این فروم و فروم سرور قبلی چند نکته رو برای پلیرهای قدیمی و با رزومه مشخص بهمراه داشت که امیدوارم زین پس از این دست اشتباهات نکنن

با هر نوبی نشست و برخاست و‌ دوستی نکنند چون قطعا پنج سال دیگه همون جواب سلامی که بهش دادید رو میکنه رزومش

حتی با اونها در فروم هم کلام نشن چون از زبانشون هرچیزی امکان داره جاری بشه نمونش همین دیشب توی تاپیکی که توسط ادمین بسته شد، البته جالبه که این فروم انگار توقیف اکانت نداره ( چیز دیگه ای مونده بود به هم نگن !) و جالبه که یکی از طرفین همواره با این ادبیات دیگران رو خطاب قرار میده و همچنان پابرجاست

و نکته اخر شما چهار خط نوشتتو که سر جمعش چهل تا کلمه هست, با سی تا غلط املایی مینویسی ، در صحبتهاتم همواره دشنام و متلک جنسی هست معلومه که تمام کننده شمایی چون کسی هم سطح شما نیست بخواد ادامه بده

ممنون محمد جان از جواب شما

در اینکه تری دات عالی بود هیچ شکی نیست و البته صحبت بنده راجع به تری دات نبود

بنده در مورد شخص شما گفتم اون موضوع رو و امیدوارم از من ناراحت نشده باشید

وقتی یک پلیر ( ساده یا غیر ساده) در یک تیم هستیم بهتره که کمتر از واژه {من چنان کردم} استفاده کنیم ، خصوصا در تیمهایی که رزومه و لیدرها و تاپ پلیراشون برای همه شناخته شده هستند ، امثال مانی پارتیزان و غیره هستند که بیان پتتون رو به اب بدند

همچنین وقتی در تیم معظمی مانند تری دات پلیر بودید سعی کنید از همون جایگاه پلیریتون از اون زمان بگید که امثال من هم به خودمون جرات ندیم شما رو ریپلای کنیم ( هستند از بچه های تری داتی در دایره دوستان ما که امارتون رو بدن)

پ ن: بعضی از دوستان اسم این سرورها رو فیک میذارن ولی کلا کف خواب فروم اینجان و جوری سنگ این سرورهای به زعم خودشون فیک اینجا رو میزنن که ادم توش میمونه کجا الک رو اویختن که هنوز اینجور دارن جلز و ولز میکنند، نکته جالبترش این هست که تا بحث در مورد اینجاست میگن ما اینجا سه تا سرور بودیم و فلان و چنان ، تا بحث به یه سمت دیگه میره میگن اینجا که فیکه مهم نیست!!!!

پیدا کنید پرتغال فروش را

وحید یورک پلیر ساده اکسفورد برادرز

سلام برادر. پستتو لایک کردم چون واقعا چیزی رو گفتی که یه سری ها اصلا نگفتن و اون هم زمان بود. یه سری شبیه سازی دیدم بدون هیرو ! بدون آیتم های هیرو. بدون دیوار و... لطفا شبیه سازی میکنید شبیه به واقعیت اینکارو بکنید تا هزارو پونصد مدل ایراد نشه به اون شبیه سازی گرفت. در صورتی که اومدید بر اساس اون شبیه سازی تحلیل هم میکنید ؟ آقا بسه. زخمیمون نکن. این دوستمون یورک دمش گرم حرف قشنگی زد. زمان. برای ساخت یک همر شما باید نوک هرم یک چیز رو بزارید "زمان" و بعد هرم رو شکل بدید. دفاعی - هجومی - نژادها و تمام المان هایی که میشه توی اون هرم گنجوند.

در مورد دفاعی هم باید نوک هرم گندم خور رو بزارید چرا که شما میتونید بجای یک دهکده دو دهکده و بجای دو دهکده در چهار دهکده نیرو بسازید. در نتیجه زمان رو میتونید تا حدود خیلی زیادی بی اهمیت کنید ولی گندم خور رو خیر.

با تشکر

سلام برادر بر شما

محمد جان گندم خور در اکانت هون دقیقا یکی از نقاط قوتشه و با توجه به یونیتهای دو کاره (هم اتک پوینت قابل قبول و هم دف پوینت خوب) بعلاوه سرعت بالای تیرانداز شما خیلی راحت میتونید با ساخت دهکده هایی با فواصل اصولی دهکده های دوگانه سوزتون ( همر جنگی /دفاعی) لیست ناتار بزنید و بدون خوردن به لیمیت صد کی گندم خور رو تامین کنید (البته در این نوع سرورها)

بنده دو درخواست هم از شما دارم که امیدوارم انجامش بدید ،

۱- در هنگام صحبت یا تایپ با ارامش بیشتر و همچنین کلماتی لطیف تر و بهتر منظورتون رو بیان کنید

۲- صحبتهای قبلی خودتون رو نقض نکنید که این بزرگترین سم هست برای یک انسان بالغ، بنده در سرور قبل هنگام صحبتهای شما با دوستان اکسفوردیم بودم

اون سرور شما ابتدا به شمال غرب امدی ولی چون دوستانتون شمال شرق بودند به اونجا رفتید

بنده به یاد دارم زمانی که شما گرم صحبت از برنامه های توی ذهنتون بودید دوست عزیزم محسن توپاک از شما پرسید ایا تابحال واندر صد کردی اصلا؟ جواب شما هم یک کلمه بود : خیر

اینجا حرف دیگه ای شنیدم در جمع دوستان و خواستم یاد اوری کنم صحبت خودتونو

ارادتمند شما وحید یورک پلیر معمولی اکسفورد برادرز

خسته نباشید خدمت دوستان

در مورد نژاد هون میخواستم مصدع اوقاتتون بشم و از دید خودم چند نکته رو بگم

ببینید دوستان تمام مبحثهای پوینت اتک و دف نیروها و منابع و سرعت و قابلیت حمل و گندم خور, همه اینها به شکلی قابل هندل هست و تنها مبحثی که قابل برگشت یا تغییر یا هندل نیست زمان ساخت هست و وقتی بخواییم مزدور و تیرانداز رو با مثلا نیروی دفاعی توتن مقایسه کنیم هیچ تفاوت قابل ملاحظه ای رخ نمیده و از اونطرف هم اگر بخواییم همون دو نیروی هون رو با هجومی توتن هم مقایسه کنیم باز هم به نتیجه فاجعه ای نمیرسیم

عکس بالا مقدار نیرویی رو که نژاد توتن و هون برای دفاع در یک بازه حدود ۱۷۶ ساعته میتونن بدن‌بیرون نشون میده و همچنین مقدار منابع مورد نیاز برای هر ساعت شارژ و گندم خور نهایی نیروها و پوینت کلی دفاعیشون رو

هون ساعتی چهار کی منابع بیشتر میخواد

پوینت دفاعی کلی تقریبا برابر هست چون تایم هون چهل دقیقه بیشتر گذاشتم بنده به اشتباه

دف سواره توتن بهتره و دف پیاده هون بهتره

گندم خور هم هون ساعتی چهار کی بیشتر هست

حالا سوالی که پیش میاد این هست ایا شما میتونید در صورت نیاز با نیزه و پالادین اتک بدید یا اینسرت شکنش بکنید یا اصلا بفرستیدشون ناتار و واحه بزنن؟ در صورت نیاز برای خفت کسی چی؟ در صورت نیاز برای اینسرت کدام میتونه دف شناور بهتری باشه؟

اگر شما یک اکانت توتن به سبک کلاسیک و بدون مولتی بازیهای الان باشید بخوایید به بهترین نحو هم بازی کنید نهایتا میتونید یک واندر کوب یک همر جنگی بکشید و باقی دهکده هاتون رو سوییچ کنید روی دفسازی که البته اونم بعد از چند وقت باید دهکده های جدید که میزنید مسیر کنید واسه واندر زنتون و عملا بیشتر از هفت تا ده دیفندر درست و درمون نمیدید بیرون

ولی با اکانت هون شما براحتی قادر هستید دوتا واندر کوب و بیش از پانزده تا دیفندر درست کنید که از دیفندر اول تا دهم بسته به زمان سرور یک همر جنگی یا اینسرت شکن هم به حساب میان و همچنین سواره برای خفت هم همیشه به وفور دارید و کلا اکانتتون کمتر سربار سایدتون میشه و بیشتر متکی به خودش

پس شما اگر هون باشید اکانتی دارید که از نظر کلیت اکانت همر جنگی بیشتری دارید ، دف بیشتری دارید و واندر زنتون هم براهه همچنین خفت هم میتونید بکنید و اگر کسی هم فوری احتیاج به اینسرت داشت دفاعی دارید که سرعت زیادی داره ، سرعت اسکاتتون هم که عالیه و در کنار همه اینها میتونید بدون اون اوضاع تخریب قصر ده تا سه چیف هم داشته باشید و بیوفتید به جون دیفندرای دشمن ، کلا اکانتی مناسب بازی لب مرز یا تو خاکستری

در پایان هر نژادی معایب و محاسنی داره و بنظر بنده بزرگترین عیب نژاد هون در دیوارش نهفته هست ولی باقیش سر تا پا حسنه از اسکاتش تا یونیت های دو کارش، ضمنا برای واندر زن هون میشه از اتکر استفاده کرد که اتک پوینت کلی واندر زن رو هم بالا ببره

همچنین دوست عزیز اولدارک هم درست فرمودند و اتک پوینت کلی یک واندر زن میتونه اتک پوینت کاتاها‌رو تحت تاثیر قرار بده ، یعنی یک واندر زن گرزی تی کی با بیست و پنج کی کاتا همون تاثیری رو میذاره که یک واندر زن شمشیری سزار با بیست و پنج کی کاتای رعب اور رومن

در واقع بر روی واندری که بالای پانزده میلیون دف بسته شده و زیر استحکام بزرگ یا یونیک هست اتک پوینت کلی همر مهمتر هست تا پوینت کاتایی که از نظر تعداد برابر هستن و فقط مقداری پوینتشون فرق داره

یکی اومده گفته اینجا اینجوری شده دلیل امادگی تیمها تو سرور دو ایکس چیه

اول اونجا تیمی اعلام امادگی نکرده این چهار روز که این اتفاقا افتاد , یه پلیر اعلام امادگی کرده به خودش ربط داره , فرا فکنی نکنید

دوم شما معلوم الحال هستید چرا حرص میخورید! خب بازیتونو بکنید حالشو ببرید اینجا کسی نیومده شما رو مجاب به چیزی بکنه, همین جوابا هم تا حالا مخاطبش شما و اون مسئول بی ادب شاخه نظامیتون😂 نبوده که هرچی لایق خودش و دور بریاش بود رو اینجا گفت

چنتا دیگه معلوم الحال هم میان اینجا کذب نویسی و .....

ما فهمیدیم, ما گفتیم, کاتاش دویست تا دونه از حالت عادی بیشتره😂 و .......

خب میرسیم به بحث اینکه از خیلی قبلتر داشتن استفاده میکردن

غارت حدود چهار میلیاردی رو در نظر بگیرید

بگیم چهارصدتا ناتارهم کلا خودشون تنها میزنن( بماند که ما از سایدشون ناتار رید میکردیم همیشه دست پر میومدن) که معلوم میکنه ناتار هم نمیزدن درست درمون

این میشه هفته ای یک میلیارد ( که واقعیتش هفته ای نصف این هم نبوده رید ناتارشون)

صد تا کپ سطح ۱۸ هم کلا مولتیتونه داشتین یه سر ریدش میزدید (که البته اگر اینکار رو میکردید دفسازی و زیر ساخت زدنتون که اونم به لطف باگ با اختلاف جلو بودید استاپ میشد) این ۱۰۰ تا کپ هم میش هفته ای سه میلیارد

که عمرا بشه صدتا کپ هجده کنید در حالی که هفتاد تا همر رنک دو رقمی هم دارید و انویل رنک دو رقمی تو هجومم دارید😂😂 و پاپ ساید هم که دیگه نگو و ناتارم که تو سایدتون ماشالا همه فول هست انباراشون

پلیرهای ابرو دارتون هم که رفتن تا تو این افتضاح در کنارتون نباشن

ادمین هم که انقدر با تماس و پیغام پسغام تحت فشار گذاشتین که نمیتونه تصمیم درست رو بگیره

پس حالشو ببرید نوبهای تازه به دوران رسیده عزیز^^

ادبیات رو داشته باش

تو اگر مرد بودی و یه جو مردونگی داشتی که اینجور حرف نمیزدی , برو عمو جون تو که شمال غرب اول سرور همه رقم از شرمندگیت در اومد و اگر باگ نبود که الان داشتی غازتو میچروندی

اول این سرور رو با همین ادبیات شروع کردین اینم اخرش

بدترین پلیرها😂😂😂, برو داداش یاد بگیر تو یک ثانیه جفت همرات چیف نشه

خداوند روزی دهندست برو سهمتو بگیر 😂😂

اره از باگ استفاده کرده واسه ۵۰۰ تا دونه کاتای بیشتر ^^

اینکه انقدر زیبا دارید دستو پا میزنید رو دوست داریم :)

توصیه میکنم دم رو بندازید رو کول و برید با انویل رنک دورقمی عکس یادگاری بگیرید چون قطعا از این به بعد هر سروری و سایتی شماها با اسم خودتون ریجستر کنید اون سرور خالی میشه , درواقع تاریخ از شما درکنار زئوس به نیکی یاد خواهد کرد ;)

بچه های پاکباز سایدشون دارن پست میذارن و اعلام برائت میکنن اونوقت فاز اینارو خدا وکیلی 😂😂

پ.ن: 36 ساعت ، 860 میلیون رید ..... باشد که درس عبرتی باشد برای کسانی که فکر میکنن ما قدرتمون داره کم کم میریزه :)

جانم :)

خفنا:D

یادتون باشه واندر شمال غرب توسط همر همون شمال شرقی که قبولش ندارید پایین میاد تا درس باشه که هر حریفی را دست کم نگیرید.'

اونا هم‌ تو دوازده ساعت تا ته سرور پنج موتوره با جنگ شارژ کردن پس:D:D

بابا خفنا😂😂😂

نه به توتال دیکتاتور!

من بعنوان سرباز شمال شرق و بعنوان یک پلیر دلسوز برای ساید خودم به هیچ عنوان توتال و لیدری افرادی چون جناب مازیار را تایید نمیکنم! ایشان با دغل کاری و گمراه کردن ما ساید را از مسیر و هدف خود دور کرد و ما نیز با وجود تعداد بالای پلیر حرفمان هیچ اثری در سیاست های ساید نداشت و ایشان تنها با جمع کردن دوستانشان در شورای لیدری و رای گیری های از پیش تعیین شده مسیر ساید را به قهقهرا برد و ما تمامی سیاست این مرد را برخلاف اصول حرفه ای گری میدانیم

مازیار با دستمال به دستان اطرافش با ادعای اینکه اگر شمالغرب به پلن های خود ادامه بدهد آمرداد حذف میکند !!! و آنموقع توازن سرور بهم میخورد درحالی که این ادعای مضحک و صد البته دروغ درحالی مشخص شد که با با دف دادن به آمرداد کمک به حذف شمالغرب کردن آیا این حرکت توازن سرور را بهم نمیزند؟ جز این است که این لیدرای های شاخ فقط در جهت آمرداد بازی کردن و برای خاله بازی آماده میشدن؟ زمانی که ما بعنوان سربازان دلسوز شمال شرق در مقابل چنین سیاست هایی غیر اخلاقی ایستادیم با انواع تهمت ها و انگ ها روبرو شدیم تا اینکه چند روز پیش بچه های میلیتاری درحال برنامه ریزی برای پلن رفتن روی جنوب غرب بودن! سوال بزرگ برای تمام پلیر های شمال شرق این بود که با حذف شمالغرب و جنوب غرب توازنی در سرور باقی میماند؟ اصولا چنین بازی چه لذتی دارد ؟ جز برای پرکردن رزومه آقایان با صد کردن واندر مشترک بدون هیچ رقیبی!

ما اگر واقعا به دنبال جنگ داخلی بودیم اکانت های اصلی دف سازمون رو به این لیدرهای خود فروخته نمیدادیم و حداقل با پلن های تیمی تنها 2 3تا همری که داشتن درون ساید رو میپروندیم!

اما هیچ پلن تیمی بر روی همر های سایدمون بلند نکردیم و بی حرف و حدیث اکانت ها واگذار شد! اما دروغ و تهمت و سیاستی جیره خوارانه مارو وادار به برملا کردن حقیقت کرد!

من بعنوان عضو کوچک شمال شرق جناب مازیار از اکانت دو دهکده ای تندر را به هیچ عنوان شایسته توتالی این ساید بزرگ و پرسابقه نمیدانم و ادعای ایشان و دوستانشان بر پیروزی ایشان با رای بالا را کاملا تکذیب میکنم چون جناب توتال تنها با 6رای مساوی در بین شورای لیدری رای آورد البته که نصف بیشتر اون با اعضایی بود که بواسطه آیدین وارد شده بودن و صد البته که ما موافق سیستم مدیریت توتالی نبودیم و موافق سیستم شورایی بودیم که هر تیم لیدری داشته باشه نه اینکه شورای لیدری 5نفره 4 نفر از یک تیم باشند!

ختم کلام!