Posts by Zartvam

سلام

دوست عزیز اکانتی که به تنهایی اندازه یه اتحاد غارت و قدرت داره ،خودش نوب ترین بازیکن سروره !

اگه نوب (نوب یعنی تازه کار) نبود اندازه یه اتحاد مولتی نمیساخت که خودشو اندازه یه اتحاد قوی بکنه

ولی ازونجایی که تازه کاره و سرور های قدیم روندیده ( اگرهم دیده درحد نخود کیشمیش بوده ) ... نمیدونه که مولتی بازی قبلا مایه ننگ و حقارت بود ... نه مثل الان که علنا تو فروم از مولتی ساخته شده حرف زده بشه

این حجم از مولتی بازی فقط از تازه به دوران رسیده ها برمیاد :)

نخود کیشمیشا هم جای خود

بحث مولتی بازی نمیکنم ولی بحث قدرت نمایی هم تو فروم نشه بهتره

چون عیار فنی و قدرت اکانت یا بازیکن تو این سرور بی معنیه

سلام

آبادی دیوار آپ نکرده ! دیوار نداره اصلا

احتمالا اکانت شما جمعیتش از 500 رفته بالا مورال بونس شاملت شده

جمعیت آبادی = 500

اکثر دوستان میدونن ولی برای کسایی که نمیدونن :

وقتی جمعیت ( جمعیت کل اکانت ) مدافع از مهاجم کمتر باشه ( مثلا مدافع 500 باشه مهاجم 800باشه ) یه امتیاز دفاعی به مدافع اضافه میشه ( مورال بونس )

سلام مجید جان چرا عصبی میشی من که چیز بدی نگفتم بلکه طرفداری کردم.

یعنی میخواین بگین حرف بنده اشتباه بود؟🤔

سلام

داداش حرف شما اشتباه نبود

این دوستمون با عرض دروودی بی انتها به عزیزان در هر 4 ساید سرور ( لیدرطور ) , خواست خودشو پلیر ساده ای از شمال شرق معرفی کنه در عین حال ساید شمال شرق رو سایدم خطاب کنه که خودی نشون بده شما به دل نگیر فقط در جریان باش آب خواستی بوخوری هماهنگ کنی .

شمال شرق یا سایدم ؟ مسئله این است!

سلام

چند صفحه آخر تایپک اعلام آمادگی سرور ۲x رو خوندم چیزی جز اسپم ندیدم

یکی از دوستان که اطلاعات داره لطف میکنه یه آمار کوچیک از وضعیت تیم ها و سایدها به ما بده ببینیم کجا بازی کنیم بهتره !

همیشه ne بازی کردم ولی جذابیت سرور برامون مهم تره پس قطعا جایی که اوضاع بازیکناش خوب باشه نمیریم