Posts by You Cant See Me

با سلام و عرض ادب
    - چندروز پیش گفتم حرکت بچه های تروریست زیباست و تلاششون قابل تحسین ولی نهایت 1 هفته الی 10 روز میتونن ادامه بدن که حتی به 1 هفته نرسید و پست لیدرشون گویای اون دلیلی که آوردم هست
    - در ادامه گفتم هرنوع پلنی در نهایت تو اینجور سرورها بی فاعدست که اونم تو 2 مورد ثابت شد

دهکده هنوز هست. این یعنی شکست شما!!

کراپ مولتی ما که 14 بود لاک کرد خب 2 روز دیگه اون کپ باز کراپش 14 عه

آخه چجوری اسم اینو میزارید تراوین , همرای جنگیتون که از همین تایم سرور عملا بی فاعدست چون حجم دفاعه همه سایدا سرسام آوره جلوی اون همرا , کراپ لاک ی مولتی هم حتی جوابش میشه پست این دوستمون آقا مجید , چنج کپ و دف کردن با همرم که اصلا درد نداره ^^ چیکار دارید میکنید با خودتون رفقا!!!!

تمام کراپ هایه بالا لول 10 رو از دست داد

دوست عزیز اولا خسته نباشید میگم بهت بابت این تلاشات چون واقعا جای تحسین داره اما خواستم به یه پدیده ای اشاره کنم که فقط تو سرورهای اخیر اسپیدترا میتونستی شاهدش باشی اونم شهرک های صنعتی دوستان هست , ببین اصلا مهم نیست تو واسه ی پلن کراپ لاک چقدر زمان بزاری در ادامه سرور و اینکه اصلا چقدر موفق بشی بزار اینجوری بهت بگم تو تصور کن اصلا کراپ لول 19 رو 0 کردی وقتی طرف به راحتی کمتر از 24 ساعت میاد برات عکس از کراپ های لول 19ش آپلود میکنه چه فایده ای داره این پلن ها؟ به منابع نامحدود وقتی دسترسی دارن بخاطر شهرک های صنعتیشون ی پلنی مثل کراپ لاک که ی زمانی آخرت تخریب شخصیت بوده الان پشمه پشم!!!!
    بازم ازتون بابت اینکه دارید تلاشتونو میکنید تشکر میکنم ولی واقعا فایده ای نداره!!! چرا میگم فایده ای نداره؟ ارجاعت میدم به جمله زیبای پایین از این دوستمون

اکانت ما هفته پیش از کل اکانتاتون بیشتر غارت زده

آفرین عشق داداش شما خیلی خفنید :)

--------------------------------------------------------------------------------
    تا حدود 1 هفته الی 10 روز دیگه هم با دف نامحدود عزیزان مواجه خواهید شد پس از زمان الان واسه لذت بردنتون نهایت استفاده کنید;)

کل سرور یعنی قراره کپ رید برید گلد خرج کنید بگید به به چه همر شاخی ساختم ؟؟؟

جواباتون به این سوال هم میتونه زیبا باشه بی صبرانه منتظر خوندشونم البته اگه جوابی داشته باشید

آقا آپدیت شید دیگه , ی زمانی ملت با موس و کیبورد کال آف دیوتی میزدن , اصلا پشت دیوار هارو نمیتونستی ببینی , تو دوتا باید با دقت وارد میکاشتی انمی ببینی!!! دلیلی داره مگه هنوز خودمونو با اینکارا عذاب بدیم؟!
    الان با ی ایم بات و وال هک واسه کال آف یا مپ هک واسه دوتا مشکل حل میشه , بخدا آپدیت شدن بد نیست فقط یکم پول و دانش میخواد :)

۲- اثر هنری تا حالا به کسی داده ؟

تا جایی که من یادم میاد تو اسپیدترا اثر هنری شامل آیتم های ماجراحویی نمیشه و فقط خود سرور خودکار تو حراجی میزارتش