نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• 😂😂😂😂😂

مرد جنگی را زخم زیباتر کند.

عالی و تبریک خدمت دوستان ریبلز.

پ.ن:

خدا کنه بگیره :دی

• درود به همه دوستان

اول از همه جا داره منم یه تشکر از بچه های تروریست کنم که باعث زیباتر شدن بازی و بیدار شدن بچه های ما شدن خیلی وقت بود همچین سرور زیبایی رو شاهد نبودیم، با عدم اعلام حضور بچه‌ای آمرداد و زئوس فکر نمی کردم سرور جالبی رو شاهد باشیم ولی بنظرم هر کی این سرور نیومد ضرر کرد. دمتون گرم بچه های تروریست که فقط سمت شمال شرق نشونه رفتین ولی عیب نداره من و احتمالا همه بچه ها داریم لذت می‌بریم از این زد و خورد.

به این میگن تراوین

اما دلیل پست گذاشتنم این دیستروی شدن ایلیای عزیز بود اول جا داره یه خسته نباشید به سپهر بگم که این دیستروی زیبا رو انجام داد و از یه خسته نباشید و تبریک بگم به ایلیای بگم که با پستی که گذاشت جنبه بالای خودش رو نشون داد و به ما خیلی ها ثابت کرد که خیلی با جنبه س،واقعا یاد بگیریم اخلاق رو که چجوری تبریک بگیم به حریف و چجوری پست بذاریم تو فروم دست مریضاد.

مخلص همه دوستان با جنبه سعید ایتالیانو

• خبر اومده تو زمینهای شمال نفت کشف شده

بچه ها میخوان چاه بزنن اونجا

حالا شما نترس دوتا دونه پروپرانولول بزن به بدن یه چایی نبات بخور ریلکس کن

فقط کلونی خودتو دم چاه نفت نزن یهو دیدی ادی زد نفت شما رو هم استخراج کرد به جای خراج

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• سلام یاسر جان

اون قسمت حکم و اس و بی بی رو که اصلا متوجه نشدم

در مورد دیفالت هم به بچه های خودمون گفتم هرکی میخواد چیف کنه کسی هم نخواست یا میگم دوستان کاتا کنن یا میدم همسایه هایی که تو اتحاد تروریست هستن چیف کنن پس نیازی به موش و گربه توش نیست نهایتش کاتا میشه که تشکر هم میکنم از همین الان از کسی که کاتاش کنه

در مورد مولتی هم من دو تا اکانت دارم که هر دوتا فقط دف ساز هستن و احتیاج به مولتی ندارن این سرور دفاع سازی رو تمرین میکنیم یاد بگیریم.

اما مطلب دیگه من متوجه نشدم با فروش منبع و نیرو بازی کنم یعنی اینکه منابع و نیرو بفروشم؟اگر جواب مثبته پس پاراگراف بعدی چیه که با خریدن نیرو برای برگردوندن ورق نیاز به زمان ندارم؟

من الان به پارادکس عجیبی دچار شدم با این پست که من عضو کدوم دهک هستم 1یا10

از فقر باید دفاع و منابع بفروشم یا از مایه داری منابع و نیرو بخرم؟کل امروز میخواستم این معادله رو حل کنم متاسفانه هنوز به پاسخ نرسیدم!!!

• سلام آقا مازیار عزیز

دوست دار شما هستم

عزیز ببین من میگم شما یه عالمه مولتی ساختین

و تمرین دفسازی می‌کنید

عملا باگ نیرو استفاده می‌کنید

یعنی سبک بازی شما با خرید نیرو تفاوت نداره

اونجا سکه میدهید حیوان میگیرین

اینجا با مولتی اکانت دفاعی می‌سازید

غارتتون هم سالم نیست

حالا غارت خیلیا سالم نیست کاری به این ندارم

ولی عملا دفاع خریداری کردید

تونستم منظورم رو برسونم؟

ارادتمند شما یاسر

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

• یاسر جان من خیلی واضح گفتم دوتا اکانت روش لاگین دارم خواستی جانشینت میکنم ببینی که یک دونه چوب هم غارت نکردن هیچکدوم حالا کلی مولتی چیه نمیدونم متوجه باگ نیرو هم نمیشم.من کلا تو حراجی هم شرکت نمیکنم که سکه بدم.

نهایتا امیدوارم تمام پیش داوریهاتون به همین دقت نباشه!!!!

انشاالله که موفق باشید

• یاسر جان من خیلی واضح گفتم دوتا اکانت روش لاگین دارم خواستی جانشینت میکنم ببینی که یک دونه چوب هم غارت نکردن هیچکدوم حالا کلی مولتی چیه نمیدونم متوجه باگ نیرو هم نمیشم.من کلا تو حراجی هم شرکت نمیکنم که سکه بدم.

نهایتا امیدوارم تمام پیش داوریهاتون به همین دقت نباشه!!!!

انشاالله که موفق باشید

من اول صحبتم عرض کردم دوستدار شما هستم

میدونم حرف شما تو شمال شرق خریدار زیاد داره

از لایک ها هم مشخصه تیم شما ارادت فراوانی به شما دارند

من شمارو به عنوان دوست و بزرگتر شمال خطاب کردم در مورد دوستی شما و آقای محمد علی عزیز

لیدر اصلی شمال شرق شنیده ام

که نوشتار منو تصدیق می کنه

آیا شما منکر وسعت مولتی بازی

و غارت اکانت مولتی در شمال شرق می شوید؟

شمارو به تاپ ۱۰ اتحاد ها رجوع میدم

جایی که نشون میده تو ساید شما

هرکس با ۳۰۰ تا مولتی امده

عزیزان از دهکده شما اسکات کشیدند

شما دنبال اکانت بالا کشیدن نیستید

جمع دوستانتون رو میخواین حفظ کنید

ولی اینکه امدین یه کاری کنید

که هیچکس نتونه بزنه

و دفاع چند صد میلیونی بسازید

درست نیست

خلاف قوانین بازیه

چرا باید همه وقتتون رو برای ساخت دفاع

که خلاف قوانین ساخته شده بگذارید

شما آدم بزرگی هستید من شما رو خیلی قبول دارم

این که این موضوع رو کتمان می‌کنید

منو ناراحت می کنه

• سلامی دوباره به تمامی عزیزان و همراهان گرامی در هر ۴ ساید

استاد عذر میخوام

این صحبتایی که شما میکنی یکم عجیب نیست؟

فکر کردم توی صفحه اعلام آمادگی همه بحث ها درباره مولتی بازی و غیره انجام شده و دیگه هیچکس شکایت نداره چون طبق چیزی که نه تنها من بلکه تمامی عزیزان مشاهده میکنن همه ساید ها مولتی دارن

شما نیازی نیست بری تاپ ۱۰ اتحاد هارو نگاه کنی

برو تاپ ۱۰ اکانت هارو ببین متوجه حجم مولتی بازی همه سایدها میشی

یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به دیگری

کسی ادعای پاک بازی میکنه که همه رو مبرا از اون عیب بدونه بجز افراد خاصی نه این که بگه واسه ما خوبه واسه شما پیف پیف بَده

صحبتای عجیبی میکنین که مغز آدم بالغ رد میده

نکنین از این کارا اساتید

پ.ن: اختلافات شخصیم فقط باعث حضورم تو سروره و به هیچ سایدی کاری ندارم مگر این که با اعصابمون بازی کنید.اشخاص خاصی در سرور باید بدونن احترام باعث احترامه و ما کاری رو شروع نکردیم و فقط پاسخگوی اعمال خودشون هستیم

حالا میخوای بده ۲ بده ۳ فقط گاز بده برو

بدرود

• بنده هم خدمت شما ارادت دارم عزیزم

تا قبل این پست مخاطب شخص من بودم که خوب پاسخ دادم اما این پست مربوط به اتحاده که اگر لازم باشه لیدرهای اتحاد پاسخ میدن هرچند قبلا صفحات زیادی در اینباره صحبت شد و تکرار مکررات فقط ادم رو وارد یک چرخه معیوب میکنه.

فقط یک مطلب اینجا مهمه ایا کسی که یک نفر رو کشته و بازداشت شده بهتر از کسی هست که بعد کشتن 10 نفر بازداشت میشه؟قطعا اینطوری نیست نفس عمل غلط غلطه و کمی و زیادیش چیزی رو تغییر نمیده و چه بسا کسی که یک قتل انجام داده اگر شرایط و زمانش رو داشت احتمال داشت 100 قتل انجام بده.

غرض از پرچونگی اینه که اگر شما انقدر با مولتی بازی مشکل دارید نباید حجمش براتون میزان باشه بلکه نفس عمل رو باید نکوهش کنید.

اینکه شما میگید چون شمال شرق مولتی بیشتری داره(که البته طبق امار فکر کنم اکانتهای یک ربع دیگه بیشتر باشه از شمال شرق)پس بده و ربعهای دیگه هدف پیکان گفتار شما قرار ندارن دقیقا نشون میده شما اصلا با مولتی مشکل ندارید بلکه با نفر یا تیم شمال شرق مشکل دار هستید

• درد دقیقا اونجاست که همه ترس از خوردن همرشون دارن ترس از باختن دارن

الان دقیقا خیلی ها بازی نمیکنن بازی داره ....

یه زمانی مولتی بازی فحش بود سال 87 88

یه زمانی رید واسه کتیبه از کپ افت کلاس بود

یه زمانی زدن پاپ هم تیکه بود

بازی رو با کل کل های بیخود و بیجهت همه به اینجا کشوندیم دیگه غر نزنید

مهم این جایزه سی میلیونی هم نیستا چون اون کسی که میبره تهش حساب کنه کم کم 50 60 میلیون گذاشته

زمانی که من نوعی ترس از باختن و خوردن نداشته باشم مجبور نیستم 30 تا اکانت بکشم مجبور نیستم 24 ساعت وقت بزارم که به 30 تا اکانت سر بزنم مجبور نیستم خدا تومن هزینه کنم هر کس ترسش بیشتر مولتیش بیشتر تمام

پی نوشت با تیم تروریست حال میکنم اصلا از نحوه زدن دهکده ها همه تو خاکستری بازی کلا میدگیمی

• کاملا با این قضیه که خیلی ها بازی نمیکنند و بازی با اوناره آره ... موافقم

و این داستان مختص تراوین هم نیست تمام بازی ها این شکلی شده از زمانی که صنعت بازی راه افتاد حالا تراوین بخاطر فضای خاصی که داره و حالت دیپلماتیکش یکم توش کل کل هاش بیشتره و به این قضیه دامن میزنه ... و باید به خودمون بقبولونیم که برای فان اینجا هستیم بعد از این همه سال ... درسته که کری خوندن جزئی از فضای بازیه ولی امیدوارم به بی احترامی کشیده نشه. من یادمه تو سرورای اسپید آی آر 2 تا لیدر باهم مشکل داشتن یکیشون بپا گذاشته بود دم خونه اونیکی تا اینکه بنده خدا مجبور شد خونشو عوض کنه... این ناشی از بی جنبه بودن اون فرده ... و انشالله که شاهد این جور داستانا بعد از این نباشیم

پ.ن: با همدیگه مهربان باشیم شاید یه روز همسایدی شدیم روزگارو چه دیدی

وقتی قدرتو نمیدونن سکوت میشه بهترین جواب و نبودن میشه بهترین حضور!

• یعنی واقعا چیپ ترین صحبتی که میشه کرد راجب همین مولتی بازیه

یه زمانی هم با گاری ملت جا به جا میشدند ... یه زمانی تلفنی وجود نداشت ... حتی کرونا هم نبود...

به خدا آپدیت شدن بد نیست...!! به نظرم باید به سبک هر کسی احترام گذاشت مولتی بازی مثل داشتن بمب اتم میمونه یه سریا پول و دانشش رو دارن یه سری ندارن.. حالا اینکه ازش چه استفاده ای میشه مهم نیست؟؟

برد با اون کشور هایی هست که دارند ... خیلی مثال ساده ای زدم فکر کنم

• سلام بروبکس....مثل اینکه هنوز تراوین طرفدارای خودشو داره

داشتم تو سیوای موزیلام میگشتم یهو اینجا دیدم گفتم یه سری بزنم

خوش باشید و دوستی هاتونو حفظ کنید

ارادتمند

سلام بر شما لرد جزایری عزیز

یاد خاطراتت افتادی ؟ ;)

تا یادمونه شما بودی نمک میخوردی نمک دون میشکوندی حالا برای ما حرف از دوستی میزنی

پلیر اخراجی یادته پناهنده SW شده بودی تنها سایدی که تو رو راه داد ما بودیم آخریش چی شد برای کاسه لیسی دفاعی که خودمون کشیده بودیم رو اکانت هات رو دادی به ساید دیگه ؟ حالا برا ما رفیق شناس شدی

راستی یه جایزه در نظر گرفتم برا کسی که اسم و ادرس دوست خوبم به اسم حسام به من بده

عیدی از طرف من 1 میلیون تومن پول نقد ...

ببینم کی عیدی گیرش میاد ...

راستی بچه ها آدرس رو برات فرستادن 3 ساله منتظرم کی میرسی ؟

یه زمانی هم با گاری ملت جا به جا میشدند ... یه زمانی تلفنی وجود نداشت ... حتی کرونا هم نبود...

به خدا آپدیت شدن بد نیست...!! به نظرم باید به سبک هر کسی احترام گذاشت مولتی بازی مثل داشتن بمب اتم میمونه یه سریا پول و دانشش رو دارن یه سری ندارن.. حالا اینکه ازش چه استفاده ای میشه مهم نیست؟؟

سلام و درود خدمت همگی

آپدیت بودن اوکیه و همه دارن استفاده میکنن در همه ی زمینه ها !

مثال ساده ای که به قول خودت زدی ، اگر اشتباه نکنم توی مقدماتی دات کام 2 بار به خاطرش پانیش تروپ خوردین درسته ؟ ( هرسری تساعدی بیشتر میشه پانیش) اینجا به جای پانیش ، عامل تقویت میشه ! ( بات + مولتی )

احمدمون 100 تا اکانت ساخت توی کام ، بات پارسا رو ران کرد ، بعد از 15 دقیقه همشون بن شد :دی

اتفاقا مولتی بازی نه پول میخواد نه دانش ، خریدن 250 تومن وی پی اس و یکم گلد با باتی که فقط از نونوایی نون نمیخره دانش و پول نمیخواد ! به قول مانی عزیز ، تهش برمیگرده به همون ترس از نخوردن! الباقی مثال ها میشه توجیه

250 تومن وی پی اس خریدم 3 ماهه ( آفر داشت 50% ) 20 تا اکانت میاد روش

خودمم 3 تا میکشم با ای پی ثابتم

الله برکت

میشه بمب هسته ای

فار ارتش تک نفره برمیدارم ( دانشمند پولدارم میتونین صدام کنین ) :دی

هرچند انقدی در موردش صحبت شده که الان بگیم : تموم شد ؟! خیلی تاثیر گذار بود

یا الکس

ارمین جون اشتباه میکنی مولتی بازی نیاز به دانش نداره نیاز به پول و کنار گذاشتن تنبلی داره استفاده کردن ازشم برای خیلیا مهمه که فشار خوردنو میخوان جبرانه فشار کنن جووووون به همتون

:D:D

پ ن : پولو که همه دارن

• اشتباه گرفتی :دی من تو کامم مولتیمو کشیدم بنم نشدم تو ای ارشم کشیدم بن نشدم ... اینجا همون دانشست ...فقط پولش نیست نمونش همین الان سرور آدم میشناسم مولتیش از اکانت اصلیش بهتره ... :دی

و این رو بگم من برام فرقی نداره چه با مولتی چه بی مولتی اگر یه سرور کلا ران شه که مولتی بازی رو از رو غارت تشخیص بدند نه ایپی استقبال میکنم و بدون اون هم بازی میکنیم ... تنها راهی که میشه کلا مولتی بازی رو جمع کرد گذاشتن محدودیت رید رو هر اکانت هست که دیگه کسی سمت مولتی نمیره مثلا شما کلا میتونی ۱۰ درصد از تولیدات روزانه یه اکانت رو غارت کنید و اون میزان پر شه ارور بیاد و اجازه نده..

کام بات رو پانیش نیرو میزنه و نیرو رو پاک میکنه دفعه اول و ۳۰-۴۵ درصد پانیش ساختمون .. با یه وی پی اس هم نمیتونی ۲۰ تا اکانت بسازی در واقع هر یه وی پی اس یه اکانت حتی به وی پی اس هم جدیدا گیر میده ..

فقط براش سیستم تعریف شدست و ایپی مک مهمه نه ای پی کشور ..

• سلام

چند تا علامت تعجب هست برام تو سرور

۱- میزان مصرف گلد ۲۵ درصد ها و پلاس خیلی سریع نیست ؟ هرسه روز چ خبره

۲- اثر هنری تا حالا به کسی داده ؟

دوستان یه خورده اثر هنری هارو یواش درو کنید چیزی هم گیر بقیه بیاد

• آقا آپدیت شید دیگه , ی زمانی ملت با موس و کیبورد کال آف دیوتی میزدن , اصلا پشت دیوار هارو نمیتونستی ببینی , تو دوتا باید با دقت وارد میکاشتی انمی ببینی!!! دلیلی داره مگه هنوز خودمونو با اینکارا عذاب بدیم؟!
    الان با ی ایم بات و وال هک واسه کال آف یا مپ هک واسه دوتا مشکل حل میشه , بخدا آپدیت شدن بد نیست فقط یکم پول و دانش میخواد :)

۲- اثر هنری تا حالا به کسی داده ؟

تا جایی که من یادم میاد تو اسپیدترا اثر هنری شامل آیتم های ماجراحویی نمیشه و فقط خود سرور خودکار تو حراجی میزارتش

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 14 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 2390

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 1601

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 1888

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14سرور : 1519

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار دهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین دهکده

نمودار یازدهم، میانگین جمعیت در هر ساید

نمودار دوازدهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین جمعیت

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : احتمالا در ارائه آمار هفته ی پیش در مورد ساید محترم جنوب شرق اشتباه داشتم چون عدد این هفته با عدد هفته ی قبل تفاوت زیادی داره که اگر اینطوره بنده از همینجا از ساید محترم جنوب شرق و سایر دوستان عذرمیخوام بابت اشتباه هفته ی پیشم . البته امکان داره یه سری جابجایی ها در حال انجام باشه و به همین علت در آمار اتحاد ها بنده دیتایی بدست نیاورده باشم چون بنده مستقیم از طریق آمار خوده سرور و با توجه به تگ های اتحاد دیتا میدم و اکانت های خارج اتحاد آمارش در دسترس من نیست و باید از لقمان عزیز بگیرم البته بعید میدونم بشه اکانت های فیکو از اصلی تشخیص داد در اون حالت ، اگه میشه از لقمان عزیز میخوام راهنماییم کنه تا آمار بهتری ارائه بدم .

پ.ن : از انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز خوشحال میشم

یا حق

یوسف