Posts by Amo Masih Omade

اقا بیخیال ... حالا که ما بعد عمری برگشتیم پلی بدیم یادتون افتاده بکوبین از نو بسازین ؟ فقط یکسال طول میکشه شکل و قیافه ساختمون جدیدارو حفظ بشیم :دی

منم به نوبه خودم وظیفه دونستم که یه پست خداحافظی بزارم و یک تشکر از دوستان خوبی که اجازه دادن در کنارشون بازی کنم : امیر رپتور عزیز که واقعا استاده - عمو رضا استیل که مشتی ترینه و نوکرشم هستم - سلطان کیارش که واقعا مغزه و حرف نداره

اینم پایان کتاب دیاموند تیم بود ایشالا عمری باشه و سرورای بعدی در خدمت دوستان باشیم

پ.ن . اولین تجربم در جنوب غرب ... فقط حیف که زود تموم شد

پ.ن ایشالا سرور بعد دوباره برمیگردیم شمال

پ.ن زیاد اهل فروم نویسی نیستم فقط میخونم و لذت میبرم از کل کل ها

کاملا با این قضیه که خیلی ها بازی نمیکنند و بازی با اوناره آره ... موافقم

و این داستان مختص تراوین هم نیست تمام بازی ها این شکلی شده از زمانی که صنعت بازی راه افتاد حالا تراوین بخاطر فضای خاصی که داره و حالت دیپلماتیکش یکم توش کل کل هاش بیشتره و به این قضیه دامن میزنه ... و باید به خودمون بقبولونیم که برای فان اینجا هستیم بعد از این همه سال ... درسته که کری خوندن جزئی از فضای بازیه ولی امیدوارم به بی احترامی کشیده نشه. من یادمه تو سرورای اسپید آی آر 2 تا لیدر باهم مشکل داشتن یکیشون بپا گذاشته بود دم خونه اونیکی تا اینکه بنده خدا مجبور شد خونشو عوض کنه... این ناشی از بی جنبه بودن اون فرده ... و انشالله که شاهد این جور داستانا بعد از این نباشیم

پ.ن: با همدیگه مهربان باشیم شاید یه روز همسایدی شدیم روزگارو چه دیدی