نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• 1- بی شرف هستن

2- مرد نیستن

3- مردونگی ندارن

4 - هر چی بهشون بگیم لیاقتش رو دارن ( البته فعلا برای این زوده حالا حالاها خودتون به خودتون فحش زیاد دادین .

پ ن : به قول اشکان سرلشکر شعور ذاتی هست و به زور به کسی نمیشه داد . وقتی هنوز شعورتون نرسیده که این حرف هایی که دارین میخورین به خاطر اشتباه سرور قبلتون و به جای قبول اشتباهتون و یه معذرت خواهی خودتون انداختین تو یه باتلاق و هی دست و پا میزنین و بیشتر فرو میرین .

آقای ناصر خان

بچه های ما با حرفای شما بزرگ نشدن که با 4تا لفظ بچگانه شما بخوان کوچیک بشن.

در باره باتلاقم موافقم که شما برای ما باتلاق ساختی اما برای اینکه به ما نشون بدی باتلاقه خودت بدو بدو پریدی توش و حالا توشم گیر کردی ...ما هم هی طناب میندازیم که از تو باتلاق خودت درت بیاریم ولی خب شما اصرار داری مارو با خودت بکشی اونتو غرق کنی...اگر اجازه بدی ما چاقومونو در بیاریم این طناب رو ببریم ارتباطمون باهم قطع شه.... همه فهمیدن شما حقید و ما باطل ...بیشتر ازین اصرار کنی به حقانیتت شک میکنن و من واقعا نمیخوام اینطوری بشه .منم قول میدم به تعداد پلیرای اس ای برچسب "ناصر به ما گفته بیشرف هستید قضاوت با شما" چاپ کنم بزنیم رو سینه هامون که همه بدونن نظر شما در باره ما چیه.

درباره حذف سرور پیش...

الان یعنی قبول کردی اون سرور باید اکانتت حذف میشده؟

اگر قرار بوده حذف بشه یعنی اون چند مدتی که تو فروم کتمان میکردی و مقاومت میکردی که چنین چیزی نبوده و من گفتم که اقا لازم نیست حذف شه(که درست هم هست) شما زبونم لال ،روم سیاه، شرفتو گم کرده بودی؟یا شرفت بگیر نگیر داره چهار شنبه میگیره دو شنبه سه شنبه اتصالی داره؟

اگرم قرار نبوده حذف بشه که خب اقا چرا الکی حماسه میسازی خودت...شما انسان سن و سال داری هستی یه طوری رفتار کن به سن و سالت بیاد.

ناصر جان تکلیف بچه های ساید ما که مشخصه اگر میخوای بقیه سایدارو مخاطب کنی برو واتس اپشون به خدا یه جوریم اصن اینجوری اسپم میکنم.

عذرخواهی از دوستانی که با شوخی دیروز ما خاطرشون مکدر شد.<3

پ.ن:هومن حاجی تازه سنگ خدا دست منه ولی دلم نیومد بشکنم ایینه رو

• درود عزیزان هر 4 ساید

عذر میخوام وسط خاله بازی های بعضی عساتید میپرم؛
    یه نکته فنی رو خواستم اشاره کنم و چون قبلا هم بعضی دوستان بیان کرده بودن لازم دیدم تو فروم مطرح بشه تا شاید ادمین های گرامی ترتیبِ اثر بدن!

یه باره دیگه لیمیتِ حمله اما اینبار برای اکانتِ مصریِ دفساز!
    نمیدونم هدف از این لیمیت گذاشتن چیه
    میخواید جلوی مولتی غارت کردن رو بگیرید؟ خب اصلا این راهش نیست
    میخواید کسی مولتی بازی نکنه؟ ربطی به لیمیت گذاشتن نداره
    میخواید سرور سنگین نشه؟ مثلا الان که لیمیت داریم سنگین نشده؟ هر روز داریم علامت سوال میبینیم کناره حملات مون!

بنظرم بجای تست های شبانه ای که تاثیره محسوسی هم روی کیفیتِ سرور نداشته (یا حداقل ما ندیدیم)، بیاید یسری اصلاحاتِ ساختاری انجام بدید که واقعا دردی از سرور و بازیکن ها دوا کنه...
    ادمین ها که گویا فروم رو رها کردن چون پر شده از پست های اسپم، اما اگر این پست رو دیدن امیدوارم ترتیب اثر بدن یا حداقل توضیحِ قانع کننده ای داشته باشن.

سپاس
    NE Soldier

• اینا به کنار لیمیت تعداد فارم لیست رو هم بهش اضافه کنید ! این رو هم برای سرور بعدی بردارید

• سلام آقا من هیچ سروی نبودم و کسی رو بجز چند دوست قدیمی بیشتر نمی شناسم

ولی مورد حذف اکانت و مردانگی و بچه ها دو بار برداشتن و از این موارد رو سرور آی آر قدیم یادمه یکی از دوستان بابت همین کتیبه اما تک هیرو بعلت ثابت کردن مرد بودن و مردونگی گذاشت حذف خوب اون موقع یادش رفت ساعت های آخر از حذف برداره شاید شما هم همین مورد واستون پیش اومده باشه و شایدم هم نسبت به زمان و مکان و حوادثی که پیش اومده بوده و یا پیش رو داشتین دیگه جای پلی دادن نداشتین و مجبور به حذف شدین به نظر من به خاطر یک کتیبه و یک حرف پشت صحنه شخصا حذف اکانت به دلیل اثبات مردونگی کار درستی نبوده یا کلا زیر بار فشار بودین از طرف مقابل

/نظر کاملا شخصی و بی احترامی در کار نبوده

با تشکر MOSTAFA

ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

• سلام

نمیخواستم وارد این بحث و در واقع باتلاق بشم ولی اسمم بیش از حد آورده شد گفتم جواب بدم فکر نکنید مفقود شدم

من ابتدای این اتفاق موافق پس دادن کتیبه به شما بودم میتونی از تک تک بچه های اس ای هم بپرسی ولی جوابی که گرفتم از همه به اتفاق این بود : طرف مقابل ناصره... الان دارم کم کم به حرفشون میرسم که چه معنا و مفهومی داره

اول یه نگاه اجمالی به 3 پست سرور قبلم بندازید ( برای خوانندگان فروم که شاید این موضوع رو دنبال کنند چون حقیقت برای خودمم جذاب نیست )

پست اول

شما میای یه تهمت بی پایه و اساس داخل پی وی به ساید ما میزنی بعد میای فروم با سیس عقاب ( فاز چرچیل بیشتر ) تبریک میگی. متاسفانه این چندمین باری بود که اون سرور به ما تهمت زدید. نه توهینی داخل پست هست نه چیز خاصی

پست دوم

خب داستان جالبه. در جواب من گفته بودید که این یه صحبت داخل واتس اپ بوده و نباید به فروم کشیده میشده. صحبت شما و حسین کجا بوده؟ چرا سر حرف خودتون نیستین که مثلا نباید به فروم کشیده میشده؟ صد البته که مخالف این قضیه ام و واتس اپ و فروم جز جدانشدنی مکالمات هستند.

بعد اولین توهین شروع شد که شدم مادر عروس. گفتید حذف اکانت چرا؟

شما هم گفتی که صحبتی که با فرهاد کردی یه سوال بوده و ربطی به کل ساید جنوب شرق نداره. چطوره که الان صحبتت با حسین شده صحبت با کل ساید جنوب شرق؟!

خیلی بده آدم بعد گذشت یه سرور اینقدر مواضع و صحبت هاش تغییر کنه ها. مثل ما جوون و بی تجربه که نیستید!!!

یه جمله من رو بولد کردی و هی تکرار میکنیش...نشنیدی میگن مرده و حرفش؟! این چه ربطی به ناموس و ... داره خداییش

پست سوم

در جواب پست قبلی من هم گفتید که سر یه سری مسایل ساید حذفت کنسل شده... الان میگی بچه ها هی برمیداشتن و از ادمین بپرس؟! دست خوش

چتت رو هم کات کردی گذاشتی فروم.. اینا فاز چرچیله... نمیدونم کجا بودی شدی چرچیل... این جمله ضرب المثله اگر بولدش نمیکنی با اجازت مینویسم : توی شهر کورها کچل پادشاهه چرچیل خان

شما اگر قبول داری که سرور پیش اکانتت باید حذف میشده که چرا کلی دست و پا زدید و بعد از رو شدن دستتون اینکار کردین؟! الان یادت افتاده چون سر حرفت بودی حذف کردی و ما شدیم نامرد؟! دست خوش چرچیل زمانه

پست این سرور شما

حسین رو آبجی خطاب میکنی... همون نگاه جنسیتی رو داری که به ما نسبت میدی در مورد کلمه ی مرد که همگی چندین بار توضیح دادیم که منظور این نبوده.. متاسفانه خواب رو میشه بیدار کرد امون از کسی که خودش رو زده به خواب

به کل ساید بی شعور میگی... رژ لب توی صف برامون گذاشتی کنار و و و

دیگه بقیه پست هات هم شکر خدا هست که سراسر توهین و ... هست. زشت نیست آدمی به سن شما حداقلش با حسینی که واسه همه اثبات شده هست اینطوری صحبت کنه؟ دمت گرم

دیگه کسی که هی میاد پی وی افراد مختلف یه ساید و زیر آب این و اون رو میزنه ازش انتظاری نمیشه داشت. ما اینجا با هم به پیامات میخندیدیم سرور پیش

شما به پلیر ساید خودتم تهمت زدی دیگه ما چه انتظاری ازت میتونیم داشته باشیم

باشد که رستگار شوید

این تک پست بود و بیشتر برای شفافیت موضوع گذاشته شده پس جوابی به ریپلای داده نخواهد شد ناصر جان... چرچیل بزرگ

پینوشت : اگر ما امید رو قبول نداشتیم اینهمه سرور زیر پرچمش سینه نمیزدیم. هرچقدر میخواین پشت سرش حرف بزنید واسه ما اثبات شده هست

پینوشت : حسین به قدری با شخصیت هست که مشخصا کسی در موردش اینجوری صحبت کنه نشون دهنده شخصیت خودشه

پینوشت : ایلیا جان!!! ان ای اینهمه اکانت داخل سایدتون رجیستر کرد خلاف توافق نبود.. مال ما بد شد؟! کاش اون زمان اعتراض میکردید.

• سلام پویا جان

خوشحال بالاخره از غار اومدی بیرون . واقعا نمیخواستم دیگه این بحث رو کش بدم و هدفم فقط یاد دادن ادب و تربیت به شماها بود که متاسفانه یاد نگرفتید و وقتی تا الان متوجه اشتباهتون تو سرور قبل نشدین دیگه هم نمیفهمین .

فقط بدون خدا بزرگه و جای حق نشسته وقتی به کسی توهین کردین و تهمت بی جا زدین به سال نکشید خدا گذاشت تو کاسه تون . که متاسفانه انگار باز هم سرتون به سنگ نخورده . حالا بریم سر جواب دادن بهت

شما میای یه تهمت بی پایه و اساس داخل پی وی به ساید ما میزنی بعد میای فروم با سیس عقاب ( فاز چرچیل بیشتر ) تبریک میگی. متاسفانه این چندمین باری بود که اون سرور به ما تهمت زدید. نه توهینی داخل پست هست نه چیز خاصی

خب پویا جان برگرد به سرور قبل و فروم رو بخون اونجا در مورد تهمت بحث شد . که تهمت های شما به ناصر سوال حساب میشد ولی سوال های ناصر از شما تهمت ؟ ولی باز هم صرفا جهت یادآوریت چون با این حرف هات فهمیدم حافظه ات مثل ماهی گلی هست . اولین تهمت تو اون سرور از طرف بچه های اس ای بود به من که گفتن ناصر رفته پلن ما رو به جنوب غرب لو داده . اگر قبل از اون تهمتتون حرف و سندی داری بیا وسط و رو کن . نداری سکوت کن و اشتباهت رو بپذیر خیلی راحت بگو ببخشید اشتباه کردم .

خب داستان جالبه. در جواب من گفته بودید که این یه صحبت داخل واتس اپ بوده و نباید به فروم کشیده میشده. صحبت شما و حسین کجا بوده؟ چرا سر حرف خودتون نیستین که مثلا نباید به فروم کشیده میشده؟ صد البته که مخالف این قضیه ام و واتس اپ و فروم جز جدانشدنی مکالمات هستند.

صحبت من با فرهاد تو واتس آپ چی بود ؟

من گفتم فرهاد بدون اسکات و با جاسوس تو اتحاد کتیبه رو بلند کردی و اونم گفت نه اسکات کشیدم بفرما منم در جوابش گفتم حق با شماست من اشتباه کردم ببخشید .

بعد شما اومدی گفتی ناصر چرا به خاطر اون حرفی که تو پی وی فرهاد زدی نیومدی تو فروم از ما عذرخواهی کنی . اون یه صحبت بین من و پلنر در مورد نوع پلن زدن بودن و به تو پلیر ساده ربط نداشت .

خب حالا قضیه صحبت من و حسین چی بوده ؟ حسین اومده گفته که من به عنوان نماینده اس ای و از طرف همه پلیرهای اس ای دارم به تو قول میدم که ما کتیبه جنگ بزرگ رو نمیزنیم . آیا حسین به من قول داده بود که اکانت کینگ بالا کتیبه رو نمیزنه ؟ این خیلی فرق داره با بالا به این میگن یک توافق بین سایدی که زیر پا گذاشته شده . حالا تو اگه به عنوان پلیر اس ای برای حسین احترام قاعل بودی که نمیذاشتی حرفش دوتا بشه و این اتفاق ها بخواد بیفته . نه اینکه بیای بگی شخصیت حسین برای همه مشخص هست و اگه تو حرفی میزنی در مورد حسین نشانه شخصیت خودت هست . باز هم اشتباه زدی داداش حرف های من به حسین به خاطر رفتارهای شما در مورد حسین هست این شما هستی ( منظور پلیرهای اس ای ) هستین که با رفتارتون باعث شدین این توهین ها به حسین بشه . پس اگه شخصیت حسین برات مهم بود تو عمل ثابت کن نه فقط حرف بزن.

شما هم گفتی که صحبتی که با فرهاد کردی یه سوال بوده و ربطی به کل ساید جنوب شرق نداره. چطوره که الان صحبتت با حسین شده صحبت با کل ساید جنوب شرق؟!

خیلی بده آدم بعد گذشت یه سرور اینقدر مواضع و صحبت هاش تغییر کنه ها. مثل ما جوون و بی تجربه که نیستید!!!

بالا برات توضیح دادم کامل درکت نمیرسه که وقتی لیدر داره در مورد نپ یا متا صحبت میکنه یعنی داره میگه کل ساید نه اکانت من .

مثل این میمونه متا بین دو تا ساید بسته بشه بعد شما بری شروع کنین به زدن ساید متا بعد بگی چرا میگین اس ای متا رو بهم زده من بودم که اتک دادم و متا رو بهم زدم .

حالا فهمیدی که حرف من با حسین حرف با ساید اس ای بوده ؟ یا هنوز احتیاج به کسب تجربه داری ؟

در جواب پست قبلی من هم گفتید که سر یه سری مسایل ساید حذفت کنسل شده... الان میگی بچه ها هی برمیداشتن و از ادمین بپرس؟! دست خوش

شما اگر قبول داری که سرور پیش اکانتت باید حذف میشده که چرا کلی دست و پا زدید و بعد از رو شدن دستتون اینکار کردین؟! الان یادت افتاده چون سر حرفت بودی حذف کردی و ما شدیم نامرد؟! دست خوش چرچیل زمانه

برو یه بار دیگه پست های سرور قبل رو بخون من گفتم سر یه سری مسائل ساید اکانت من رفته بود رو حذف که به فرهاد گفتم ( حتی اشاره کردم مثل علی فلوید که اکانتش رو گذاشته بود رو حذف و ... ) نه به خاطر شرطی که با فرهاد بستم .

رو شدن دست چی هست منظورت ؟ مثلا دزدی کردم که مچم رو گرفتی یا ... ؟

اکانت من دوبار رفت رو حذف که هر دوبار در ساعات پایانی کنسل شد که دیگه برای اینکه کسی کنسل نکنه درخواست حذف مدیریتی کردم از ادمین . میتونین برین از ادمین بپرسین .

من قبول ندارم اکانت من باید حذف میشد چون همونجور که گفتم به خاطر مسائل ساید و اینکه بچه ها داشتن حذف میکردن منم اکانتم رو گذاشتم رو حذف و قانونا وقتی بچه ها از رو حذف برداشتن منم باید برمیداشتم . ولی متاسفانه چندتا خاله زنک انواع و اقسام توهین ها سر حذف نشدن اکانت من به من نسبت دادن که با توجه به شخصیت خانوادگیم و اینکه یه بازی ارزش این توهین ها رو نداره اکانت رو حذف کردم . پس آره اون اکانت حذف شد که یه آدمی مثل تو جرات نکنه بخواد به من بگه مرد نیستی و مردونگی نداری نه اینکه اکانت حقش بود حذف بشه .

در مورد دست و پا زدن هم که گفتی برو بخون همه بحث من سر استفاده تو از کلمات مرد نیستی و مردونگی نداری بود . که دیدی که الان که ناصر این کلمات رو استفاده کرده بهش میگن حواست باشه بار معنایی داره .

به کل ساید بی شعور میگی... رژ لب توی صف برامون گذاشتی کنار و و و

دیگه بقیه پست هات هم شکر خدا هست که سراسر توهین و ... هست. زشت نیست آدمی به سن شما حداقلش با حسینی که واسه همه اثبات شده هست اینطوری صحبت کنه؟ دمت گرم

کدوم توهین من حرف خودم بودم ؟ مگر نه اینکه مهدی کلت شما برای من پست گذاشته بود ناصر چون گفته حذف میکنم ولی هنوز حذف نکرده بیشرف هست ؟ بقیه حرف هام هم که همه کپی پیست صحبت های شما بود . به قول خودتون من فقط یه آینه گرفتم جلوتون و حرف هایی که من زده بودین رو به خودتون برگردوندم . پس اگه ناراحت شدین از حرف هام بدونین حرف های سرور قبلتون چی بود و آیا باعث ناراحتی طرف مقابل میشه یا نمیشه شاید تو سرور های بعد یاد گرفتین به ناحق به کسی توهین نکنین .

دیگه کسی که هی میاد پی وی افراد مختلف یه ساید و زیر آب این و اون رو میزنه ازش انتظاری نمیشه داشت. ما اینجا با هم به پیامات میخندیدیم سرور پیش

زیر آب کیو زدم فقط گفتم به هر آدم خنگ که چیزی هم نمیدونه بگی پسورد واندر رو فقط دو نفر دارن که یکی از اونها با صاحب قبلی اکانت به مشکل خوردن و کارشون به قول خود طرف به مشکل توهین خانوادگی خورده و همون طرف هم فهمیده که 3 ک گندم واندر تغییر کرده یعنی دف داره بک میخوره و پسورد رو چنج کرده میفهمه قصه چی بوده . شما نفهمیدین مشکل از ما نیست . برو برای یکی از اعضای خانواده ات مثلا بابات این جریان رو بگو بهت میگه نتیجه گیری چی میشه . اونوقت باید بشینی به درک بالای خودت گریه کنی نه به پی ام های من بخندی .

این دوتا سوال رو از خودت بکن

1- چرا خرابکار ابتدا پسورد رو چنج نکرد و بعد دف رو بک نداد ؟

2- اگر از ساید رقیب دف رو بک دادن پس چرا همرشون رفت تو دیوار ؟

اون جمله ات رو هم که بولد و قرمز کردم نشون از خاله زنک بازیتون هست که چت خصوصی با کسی رو میذارین تو گروه و میخندین . مرسی از اعترافاتت

در آخر پویا جان هم امید تو فروم اعلام کرد که از سرور میره که گویا الان برگشته و هم هومن اعلام کرد داره میره و بعدش اومد گفت یه شوخی بوده و برگشت . ما مثل شما ضعیف نیستیم بخوایم از این حرف هاشون بل بگیریم و اینقدر توهین کنیم بهشون که بخوان واقعا از سرور برن و اتفاقا خوشحالم که برگشتن و تو بازی هستن . یهو مواظب باش اشتباهی رگ گردنت باد نکنه نیاد به خودی ها توهین کنی تا بخوان از سرور برن . 8o

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام آقا من هیچ سروی نبودم و کسی رو بجز چند دوست قدیمی بیشتر نمی شناسم

ولی مورد حذف اکانت و مردانگی و بچه ها دو بار برداشتن و از این موارد رو سرور آی آر قدیم یادمه یکی از دوستان بابت همین کتیبه اما تک هیرو بعلت ثابت کردن مرد بودن و مردونگی گذاشت حذف خوب اون موقع یادش رفت ساعت های آخر از حذف برداره شاید شما هم همین مورد واستون پیش اومده باشه و شایدم هم نسبت به زمان و مکان و حوادثی که پیش اومده بوده و یا پیش رو داشتین دیگه جای پلی دادن نداشتین و مجبور به حذف شدین به نظر من به خاطر یک کتیبه و یک حرف پشت صحنه شخصا حذف اکانت به دلیل اثبات مردونگی کار درستی نبوده یا کلا زیر بار فشار بودین از طرف مقابل

مصطفی جان انگار بد متوجه داستان شدین .

سرور پیش کتیبه جنگ منحصر رو از یه اکانت تو ساید ما با لینک سبز میزنن که سر این جریان خودت تجربه ات بالاست بحث ها بین بچه ها زیاد میشه و خیلی ها میذارن رو حذف . منم چون دیگه دیدم پلیرهای اصلی دارن میرن دیدم ارزش موندن نداره برای همین اکانت رو گذاشته بودم رو حذف .

بعد به آقا فرهاد پی ام داد که دمت گرم بدون اسکات زدی و با جاسوس تو اتحاد کتیبه رو بلند کردی . که اون گفت اسکات دارم گفتم اگه داری شات بده دیدم داره تفره میره و منم چون با توجه به شرایط بچه ها و ساید دیگه علاقه ای به موندن نداشتم گفتم اگه تو با اسکات زده باشی من ایمیل اکانتم رو میزنم برای تو . که بعد اون یه شات نشون داد که اسکات خورده بوده منم همون موقع بهش گفتم اوکی ایمیل بده تا چنجمیل کنم اکانت رو برات که اونم گفت نه لازم نیست و بعد از این لازم نیستش من گفتم اوکی پس من اکانتم رو حذف میکنم .

بعد از این جریان اس ای پلن میاد برای زدن انبارهای واندر که باعث ایجاد انگیزه بین بچه ها میشه و اکثرا از رو حذف بر میدارن پس منم با این شرایط که بچه ها برگشتن اکانت رو از رو حذف برداشتم .

بعد یهو دیدم 72 ساعت بعد از پی ام من این توهین ها که تو مرد نیستی . تو مردانگی نداری . تو شرف نداری . هر چی بهت بگن لیاقتت هست و ... از سوی چند پلیر اس ای که دونه دونه پست هاشون رو ریپلی کردم به من گفتن که آره چرا 72 ساعت از حرفت گذشته و هنوز اکانتت تو سرور هست .

که خدا رو شکر خدا جای حق نشسته و نذاشت زیاد طول بکشه و کاری کرد که حرف ها و توهین هایی که به ناحق به من گفته بودن به خودشون برگشت .

دیگه قضاوت با خودت

• شما اگر قبول داری که سرور پیش اکانتت باید حذف میشده که چرا کلی دست و پا زدید و بعد از رو شدن دستتون اینکار کردین؟! الان یادت افتاده چون سر حرفت بودی حذف کردی و ما شدیم نامرد؟! دست خوش چرچیل زمانه

سلام پویا جان

با کلیات و جزئیات متن ناصر موافق نیستم

ازونجا که حضور داشتم خواستم بگم اکانت ناصر رو حذف بود و کنسل شد گویا ... بعد حذف مدیریتی شد

خارج از بحث بازی و نظر شخصی

با خودم فکر میکردم کی پیش میاد دو کفتر عاشق رو باهم آشتی بدیم

آبی که تا اینجا ریخته شده رو بیشتر نریزید، سرور پیش برد مطلق داشتید و نیازی به ایجاد چنین دلخوری نبوده که بعدها بولد بشه

از هم یه عذرخواهی کنید و روی همو ببوسید سپس داخل گیم همدیگر را پاره نمایید :)

پینوشت : ایلیا جان!!! ان ای اینهمه اکانت داخل سایدتون رجیستر کرد خلاف توافق نبود.. مال ما بد شد؟! کاش اون زمان اعتراض میکردید.

ممنون از پاسخدهی <3

هدف پست جهت اعتراض و اثبات نبود

نوش جون

• الان مشکل تون این نیست که لیدر سایدتون پسورد داده، اینه که یکی بهتون قول داده کتیبه جنگ تون رو نمیزنن و زدن؟

اگه عرضه دارید کتیبه ها رو خودتون جمع کنید. اگر هم نه اتحاد درست نکنید که یک سری رو علاف نکنید (نمونه چند پست قبلی اعتراض یکی از هم اتحادی هاتون).

• بعد هم اینکه شما ها چند سالتون هست که همه اش صحبت مردانگی و قول دادن میکنید؟ البته به سن هم نیست. دیگه از ادریس عزیز جوانتر که نداریم. فقط در مرز بازی، بازی شو میکنه و لذت میبره.

کسی ممکنه تحت شرایطی به کسی یک قولی بده و با تغییر شرایط نتونه اون قول رو نگه داره.

بعد هم این همه صحبت های جنسیتی و ضد زن؟!! خاله زنک بازی و برو آرایش کن و ... خجالت آوره

• این یه کار جدیده ، دنیا مثلشو ندیده !!!!

بهم میگن بمون ، نرو ، بری بده

میگم شبو به دیدن پرچمو چشیدن بوسه ازش می‌کنیم صب خب؟

خب :دی

به نام پیشوای فقید جهانیان سامان بد بوی کبیر

استاد بزرگ تراوین ، مرد دانا و مهربان عرصه تراوین

نویسنده کتاب هزار و یک روش دفاعی

و آورنده تراوین به ایران

مردی که امثال مملی ها و مازیار ها

باید بند کفششو ببندن و بازی ازش یاد بگیرند

مردی که تاحالا تو فروم نیومده ولی روحش دشمنان رو مورد فشار قرار می‌دهد

روحش شاد و یادش گرامی باد

یه قولی به یه دوستی داده بودیم

دیشب عملیش کردیم

حالا باز برو بگو پیشوا بد بود من منحلش کردم

ولی اینجوری خفت نشو که!!!!!

بالاخره تاسیس کننده گارد محافظین جنوب غرب

و دزدیدن تیم پیشوا و تغییر کاربریشون

تاوان داره

دونه دونه تاوانشو پس میدید

سلام منو به مملی برسونید

پ.ن: عجب فارم سفیدی

• الان مشکل تون این نیست که لیدر سایدتون پسورد داده، اینه که یکی بهتون قول داده کتیبه جنگ تون رو نمیزنن و زدن؟

اگه عرضه دارید کتیبه ها رو خودتون جمع کنید. اگر هم نه اتحاد درست نکنید که یک سری رو علاف نکنید (نمونه چند پست قبلی اعتراض یکی از هم اتحادی هاتون).

داداش شما برو اولین پست رو در این مورد بخون گلگی اولم از پارسا بود . پس نگو با این موضوع مشکل نداریم ولی موردی نیست که بخواد در موردش چندتا پست زده بشه . یه پست میزنی در موردش و بعد تو ذهنت نگهش میداری که دوباره این اشتباه رو نکنی .

بعد هم اینکه شما ها چند سالتون هست که همه اش صحبت مردانگی و قول دادن میکنید؟

با این حرفی که زدی یعنی هنوز حرمت حرف زدن و قول و قرار دوتا مرد رو نمیدونی . تقریبا میتونم حدس بزنم همسن بچه من باشی حالا با یکی دو سال کم و زیاد

من مال دوره ای هستم که وقتی دوتا مرد با هم حرف میزنن و قول و قراری میذارن اون حرفشون از صد تا امضا و سند ثبت و ... معتبر بود .

من مال دوره ایم که وقتی ریش سفید یه محل یه حرفی میزد اون بچه 2 ساله تو محل هم همه تلاشش رو میکرد که حرف ریش سفیدشون دوتا نشه .

حالا تو بگو چند سالته که این حرمت ها رو نمیشناسی و خیلی ساده میای میگی حالا یه ریش سفیدمون یه قولی داده و به قولش عمل نکرده ؟

و اما در پایان

اول از همه حسین جان معذرت میخوام ازت بابت هر حرفی بهت زدم متاسفانه شما تاوان اشتباه بقیه رو دادی .

ولی یه نصیحت بهت میکنم به عنوان برادر کوچکتر از من بپذیر داداش :

تو این جریان به دو دلیل مقصر بودی

1- از طرف کسایی قول دادی که اصلا نمیدونن قول چیه و مردونگی چیه . چون هنوز سنشون به این چیزها نرسیده . نمونش همین دوستمون که اومده میگه حالا یکی یه قولی داده و عمل نکرده مگه چی شده .

2- حسین جان شما بزرگتر ساید هستی ازت انتظار داشتم وقتی سرور قبل این بچه مچه ها که حتی معنی حرف هایی که میزدن رو نمیدونستن اونجوری داشتن توهین میکردن باید میزدی تو دهنشون تا ادب رو یاد بگیرن .

خلاصه حسین جان باز هم معذرت میخوام ازت و امیدوارم حلال کنی .

دیگه هم در مورد هیچ پستی نمیذارم اگر قرار بود بفهمین تا حالا فهمیده بودین .

• ماشالله

فقط یک سوال داشتم چجوری تایم اکتیوی جنگ یونیک خفت میشین :l

• یه قولی به یه دوستی داده بودیم

دیشب عملیش کردیم

اینجا هم 18 موج از کاتا هاش فوت شد

موج ها 80 کاتا + 100 گرز

سلام منو به مملی برسونید

میخوای سلام کنی چرا راه دوری میری بیا پیش خودم اینجا ما هر روز رفتو شد داریم با مملی

گویا ایشون مارو با مولتی هاش اشتباه گرفته

اینا فقط مال صبحه خیلی بیشتر از اینا بوده تو عکس جا نمیشد

.

.

از دیشب رو لاستی عزیزم کم کم تو تاپ هجوم میبینمت

.

روزی ناتاری وسط کلونی مملی سبز شد که یه انگل وارد منطقه محافظت شده شد

کم کم انگل از اعضایه فیدر هایه مملی تغذیه کرد و بزرگ شد

وقتی به قدرت کافی رسید شروع به اسیب زدن به اعضای فیدر ها کرد

جایه خالی فیدر ها حس میشود اما ناتار جاشونو پر میکنه کم کم نگران نباش

هلیکوپتری مولتیاتو میزنمممم

به فیدر 0 کردن ادامه بدین شاید دف هلیکوپتر تموم شد و جرات زدن داشته باشید

• فکر کنم داشته تحلیل هفته جدید رو میزده تو اکسل

خدا ازت نگذره مهدی چرا تحلیل گر‌ بزرگ رو زدیم؟

الان اگه حذف کنه کی برامون تحلیل بزاره؟؟

من واقعا خیلی ناراحت می‌شدم که تو تحلیلاش

اسم تروریست رو به عنوان ساید پنجم نمی‌آورد☹️

تروریستا خیلی خاص هستند

من به فداشون بشم

تروریستا خیلی ناز هستند

آیدین که رفت

لقمانم یکی در میون میاد

پدر تحلیل تراوین ایران که تحلیلاش فقط به زبان آلمانی در دیسکورد تراوین هست و افتخار داده اینجا به زبان فارسی برامون میزاره هم خفت شد

خب الان که چی؟؟؟

تروریستای کثیف باز

تروریستای بد😭😭😭😭

خجالت بکشید

برای چی شمال شرق رو میزنید!!!!

لیدر کلشون متواری شد

مولتی کششون متواری شد

پدر معنویشون متواری شد

تحلیل گرشونم متواری بشه؟

اقا این بازی خیلی نا جوان مردانه بود

ما اگه میدونستیم شمال شرقی که حرف ۳ به ۱

میزنه ، اینه وضعیتش ادی رو ۲۴ ساعت قرض میدادیم بهشون سرو سامون بده بهشون

اینجاست که شمال شرق یکی مثل پرهام گرین میخواد یه دست نوازش به سر این ساید بکشه

اگر درخواست ها رو ایمیلم زیاد بشه شاید سرور بعد بیام لیدرتون وایسم

• من تبریک میگم داداش

ولی اسم ده قشنگ نیست یه جوری بازی کنید به همه خوش بگذره

مثلا دیشب به ما که خیلی خوش گذشت به بکس ترور هم خوش گذشت فکر کنم به شمال شرقی ها هم یه روز خوش میگذره

• رضا گاردم اینسرت شد

8 موج

.

.

اما این یکی خیلی جالب تره

.

.

بعد این 17 موج دیوار شد

13 موج 100 گرز 100 کاتا

.

+ 4 موج اینسرت شکن به شکل زیر

.

به قول دوست ماشین حسابمون از اونا 17.300 گرز + 8.000 شوالیه توتن + 1700 کاتا لاست خورد

اما از ما گندم زار از 5 شد 3 و ما بیشتر ضرر کردیم