شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• سلام تیرداد عزیز

خیلی سبک و سنگین کردم که جواب پست شما رو بدم یا نه ولی واقعا نتونستم خودم رو راضی کنم که بیخیال این حجم از عجایب بشم!!!!

یکی اینکه مملی جوابتو در مورد مقدار دفاع داد حالا فرض میگیریم که اصلا اون تعداد که شما گفتی هم زیاده ما یک سرباز دقت کن فقط یک سرباز پیاده فرستادیم اینکه شما اصلا بار روانی اون قضیه رو مد نظر قرار نمیدی و خیلی زیرپوستی ازش میگذری فقط و فقط نشون دهنده اینه که مثلا میخوای بگی بابا بیخیال شمال شرق که کاری نکرد.

جالبه که لیدرهای امرداد اصلا مشکلی نداشتن و ندارن در این مورد شما مشکلت چیه الان دقیقا؟

تیرداد عزیز شمال غرب خیلی شیک و مجلسی و برعکس کسانی که امده بودن امرداد رو بزنن و همش میگفتن نه بابا ما چیکار به امرداد داریم صادقانه و بدون مخفی کاری گفتن امرداد رو میزنن و این زدنها هم انتحاری بود یعنی تا اخرین دونه نیروشون میزدن حالا این اخرین دونه نیرو میتونست تو 4 تا پلن باشه یا 40 تا قطعا هرچی این تعداد پلن بیشتر میشد فشار رو امرداد هم بیشتر و شاید باعث این میشد که اس دبل هم با بالا رفتن تعداد پلنهای موفق ان دبل وارد همین سیستم بازی میشد

تا جایی که یادمه یک یا دو تارگتی که ما پر کردیم(یکی رو که اطمینان دارم تعداد دقیقش رو احتمالا مملی و اشکان عزیز بهتر یادشون هست)تارگت اصلی بود و همرها دیوار شدن پس همچین دفاعها حالت خیار چنبر رو نداشتن عزیزم ظاهرا یادت رفته از تاپ دفاع مشخص شد ما دف دادیم!!!

یک مورد دیگه اینکه خود بهنام تو جلسات به ما گفت تو فشار هستیم و اگه متا نشه مجبور به حذفیم به دلایلی که لزومی نمیبینم اینجا بگم.

حالا بعد دوسال شما امدی این حرف رو میزنی بی توجه به اینکه کاملا داری گل به خودی میزنی.

پس اگه حرفی زده بشه که چه ما چه امرداد رو زیر سوال ببره میشه گل بخودی اگه قصدی پشت داستانت نبود میتونستی یک پیام خصوصی به من نه به بهنام بدی و ازش بپرسی این بابا چی میگه میخواستیم حذف کنیم قطعا اگر منطقی برخورد میگردی نه اول اینکه رو مینوشتی نه مورد دیگه رو.

جالبترین نکته پستت اینه که دو تا مطلب اول به عنوان مهمترین قسمتهای پستت نوشتی مثلا به فکر خودت برای ضایع کردن شمال شرق اون سرور که صادقانه ترین متا رو با تیم امرداد داشتیم از هر دو طرف اما در مورد باگ که رقیباتون اون همه روش مانور دادن و متهم به دروغگویی و ...کردنتون به یک بگذریم بازنده ها همیشه همینن قناعت کردی.

واقعا گاهی ادم از تعجب دو تا پشتک هم بزنه عجیب نیست!!!

پ.ن.بنده خودم استاد ام ام های حماسی بودم تو تیری دات معمولا هم این ام ام های دلاوران رزم اوران وقتی زده میشد که هوا پس بود و نیاز به روحیه دادن بود ادم باید یک چیزیش باشه وقتی همه دارن حماسی برخورد میکنن حماسی پیام گروهی بده!!!!

خوش بگذره

• درود بر شما .

دوست گرامی کدوم ایگلز؟ قبل فیلترینگ ( ایگلز سرور 14 ؟ ) که در جنگ بودیم باهاشون و از یه تایمی هم شخصی با نام سعید اسکانیا یادمه که لیدر شد و آی دی فرومش هم عکس رضا پیشرو بود و اکثر نام آشناهای 3.6 هم تو یه ساید در سرور 14 جمع شدیم و بعدش که فیلتر شد تراوین و چند سالی بی خبر از این بازی بودم .

پ ن : اسم پلیرها رو اگر ذکر کنم که دو سه پست نیازه ;)

امیدوارم که اون سرور رو گفته باشید یا اینکه بعد فیلتر هم ایگلزی بوده که در جریانش نیستیم و دیدم مازیار ج نداده و گفتم شمارو ریپلای کنم تا ببینم اون سرور حضور داشتید یا نه .

مانا باشی .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام و عرض ادب

سرور ۱۴ نبود

سرور ۴ بود سعید اسکانیا هم لیدر نبود

بیشتر بچه ها به خاطر رضا امده بودند

متا شرق به غرب

همون سروری‌بود که عادل ومپایر

اسم اکانتش بادمجون بود

تو هفته دوم عوض کرد

اینکه عادل رو نام بردم به خاطر رنک تاپ غارت بودنش بود

• سرور 4 نبودم .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام و درود

این سرور به درخواست مملی مگنس ( وگنس سابق ) بازم در خدمت تیم دفاعی شمال شرق هستم

تلاشم رو میکنم رکورد دف سرور قبلم هم بشکنم.

پ ن : امیدوارم جو متشنج و پر از کینه و توهین فروم کمتر بشه ، همه اینا رو بزارید زمان فروم سرور اصلی

• سلام و درود به مازیار عزیز

اجازه بده با هم مروری کنیم تا ببینیم من گل به خودی زدم یا شما سعی کردی گل به ما بزنی !

عرض شود که بعد ۲ سال اومدم تو فروم و چند روزی خوندمش ، دیدم اینقدر داستان اون سرور چرخیده و چرخیده و هر کس به میل خودش واقعیت رو کج و کوله کرده ، تا دیگه کار به جایی رسیده که گویی امرداد طفل یتیم و بدبخت و کتک خورده ای گوشه خیابان رو به موت ( حذف) افتاده بوده که به ناگهان فرشته های رحمت شمال شرق اومدن و دستش رو گرفتن و لباس و غذا بهش دادن (دف دادن ) و دوباره به زندگی برگردوندنش .

اینجا بود که من با خودم گفتم عجب !

برادر من ، اومدی پست گذاشتی زحمات و تلاش یه جماعتی رو بردی زیر سوال و در حد طفیلی ش.ش تقلیلشون دادی تازه از من میپرسی چرا !؟

عدد دفاعی که گفتم رو ذره ای بهش شک ندارم چون بواسطه تیم دفکوردی هر روز به ناچار ، عدد دفاع موجود در ربع ، جلوی چشمم بود و جالب اینکه وگنس میگه سخن بهنام و اشکان راستین بود و اتفاقا بهنام هم عدد ۵۰ ک رو گفت ، اما وقتی من اصلاح کردم به ۴۰ ک گویا همون اختلاف ۱۰ ک اینقدر ایشون رو آشفته کرد که اونجوری هراسان اومد تو فروم :)))

که جالب هم هست هر چه پستش رو بالا پایین میکنی ، میبینی دقیقا همون آمار من رو تایید کرده و میگه سری اول ۴۰ ک بود که اصن کل بحث منم سری اول ، که باعث شروع داستانه بود.

چه خوشتون بیاد یا نیاد ، دف ش.ش اندازه ش اینقدری بود که فقط تونست یه همر از اون ۶ یا ۷ تا رو دیوار کنه و بقیه ش مال خودمون بود و چقدر من اونزمان توی سرم زدم گفتم این دفاع رو نگیرید ، چون میشه یه طوق لعنت ابدی به گردنمون و دقیقا هم حرفم درست دراومد چون همگی شاهدیم این بحث ۲ ساله ادامه داره و این طوق هم هی تنگتر میشه و تازه بهش هر روز لفت و لعاب جدیدتر هم میدن !

اونزمان گفتم ، الان هم میگم که با صبر و زحمت ، و تحمل کمی و فقط کمی ، خسارت بیشتر میشد بدون دفاع ش.ش هم آکسفورد رو از میدون به در کرد و کلا متا با ش.ش رو موکول کرد به بعد از کتیبه ها چون داشتم میدیدم تو ربعمون چه عدد بزرگی از اکانتها روزانه دارن چه حجم از دفاعی تولید میکنن و عدد دفاع ارسالی ش.ش هم میدیدم .

در مورد حذف هم جالبه که مازیار جان از ۲ سال پیش تا حالا حرفش رو داریم فقط از دیگران میشنویم ، یعنی اونزمان بچه های غرب میگفتن و حالا شما .

ولی مایی که خودمون تا گردن تو داستان بودیم هرگز به موردی تحت عنوان " حذف " از بچه های امرداد برنخوردیم و هنوز هم ندیدم هیچ امردادی اینجا همچین ادعایی رو تایید کنه .

تو خود امرداد طبق دیده های همه ما اعضاش ، فقط جو و بحث دلاواران نام آوران بود ، ولی شما میگی از اونور لیدرهاش یواشکی میومدن پیشت ضجه میزدن و گیس هاشون رو چنگ میزدن !

پس اجازه بده من به جای شما از تعجب پشتک بزنم : )))

در واقع موضوع اینه اونزمان غرب برای زیر فشار روانی گذاشتن ما و تقلیل تلاش بچه هامون ، دائم روی این مانور میداد که ؛

بله امرداد زیر حملات آکسفورد در حال ترکیدن و در آستانه حذف بود و این ش.ش بود که امرداد رو نجات داد و جمع کرد ؛

که همونموقع و به مدت ۱ سال جوابشون رو تو فروم مفصل و کوبنده دادیم و دیگه الان واقعا جواب مکررات دادن بهشون بی معنیه .

ولی حالا شما ، یعنی هم متایی ارشد ما در کمال تعجب اومدی عینا داری حرف همونا که دشمن متای ما بودن رو تکرار میکنی و میخوای مهر تایید بهش بزنی !

شما اگر اون پست ۲ - ۳ صفحه پیش رو نمیدادی منم به روال ۲ سال گذشته سکوت میکردم .

برادر به نظرم سر تعریف گل به خودی تجدید نظر کن چون گویا اشتباه واست گفتن .

در ضمن راجع به ام.ام حماسی هم یه نکته بگم ؛

شما اونزمان وقتی میدیدی بچه ها دارن حرف حذف میزنن اقدام به دادن پیام حماسی میکردی ، ولی من برای اینکه حتی کسی بهش فکر هم نکنه اینکارو کردم .

شما ازش به عنوان داروی درمانی استفاده کردی ولی من برای داروی پیشگیری !

حالا اینو از من یاد بگیر و یکبار امتحان کن نذار اصن فکر حذف تو ذهنشون بیاد و تاثیرش رو ببین بدردت میخوره .

من با اجازه ت دیگه این موضوع رو کش نمیدم چون برای دیگران حوصله سر بره .

صرفا بخاطر اونهمه تلاش و زحمت بچه های امرداد و جلوگیری از زیر سوال رفتنش و اینکه دیدم واقعیت اینجا بدجوری وارونه و قناس داره به خورد ملت داده میشه ، این رو به گردن خودم دونستم که بدون‌ توجه به خوش آمد یا نیامد دیگران بیام و عین واقعیت رو بگم .

که گفتم .

دیگه قضاوت رو میسپرم به عقل سلیم که متوجه بشه این مطالب من تمسخر شمال شرق بود یا دفاعیه ای در باب یتیم نبودن امرداد .

خب گویا قرار نیست تیمی از آشناهای ما این سرور بیاد ، پس فقط واستون آرزوی سرور خوبی میکنم و مرخص میشم .

پ.ن : وگنس عزیز ؛

من که از همون اول خودم گفتم نخودی بودم و مثل شما قلم آبگوشتی ها لیدر و مسوول نبودم .

صرفا جهت اطلاع ، قلم آبگوشتی کیلو ۱۴ هزار تومنه اما نخود کیلویی ۵۲ هزار تومن :)))

بازم خوش گذشت

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: اصلاح اشکالات نگارشی ().

• سلام مجدد

اولا داستان با 40 کی دفاع شروع نشد وقتی شروع شد که اکانتهای شمال شرق رفتن تو تاپ دفاع پس این اولین بی اطلاعی شما.

دوما قطعا بهنام این پستها رو میخونه بیاد اینجا بگه تو جلسات در مورد حذف صحبتی نکرده من از همه عذرخواهی میکنم.

ایرج عزیز هم تو جلسات بود و میتونه تایید کنه.

شرمنده که بر عکس شما من برای خوش امد کسی حقیقت رو وارونه جلوه نمیدم.

اینم بدون بیل گیتس 70 درصد ثروتش رو میبخشه اما ارزشش اندازه قاچ پیتزایی که یک کارتون خواب میبخشه ارزش نداره چون دومی همه چیزشو میذاره تو طبق اخلاص شمال شرق تو اون مقطع هر چی داشت رو گذاشت وسط با اون تعداد کم اکانتی که داشتیم حتی چون تعداد دقیق دفاعی که میخواستیم ارسال کنن رو بهنام میخواست بدونه ما فقط از اکانتهای خودمون که اطمینان داشتیم دف ارسال میکنن فرستادیم که مبادا کسی بگه میفرستم و نفرسته.

اینکه ادم انقدر بخواد حقایق رو کتمان کنه واقعا جای پشتک هم داره.

منتظر پست بهنام و ایرج میمونیم ببینیم چی گفته میشه امیدوارم بعدش دیگه حرفی باقی نمونه.

پ ن.شما واکسن میسازی برکت از اب در میاد ما داروی سرماخوردگی شما امتحان کن یکبار جای واکسن برکت یک داروی بدرد بخور بسازی!!!!

• برادر چیشد پس شماره تماس الکی گرفتی جناب بی نام و نشان🤣🤣🤣🤣🤣

• برادر چیشد پس شماره تماس الکی گرفتی جناب بی نام و نشان🤣🤣🤣🤣🤣

شماره گرفتم داشته باشم

دیر شماره دادی امسال گلاب خریدیم

سال دیگه فصل گلاب گیری زنگ می‌زنم

من بی نام نشان!

شما دنبال چیز خاصی هستی؟

بیخیال شو آقا مجید یکبار توهین آمیز صحبت کردی

چیزی نگفتم ، الان هم بنده رو ول نمی‌کنین

• من که از همون اول خودم گفتم نخودی بودم و مثل شما قلم آبگوشتی ها لیدر و مسوول نبودم .

صرفا جهت اطلاع ، قلم آبگوشتی کیلو ۱۴ هزار تومنه اما نخود کیلویی ۵۲ هزار تومن :)))

آره تیرداد... از اونجایی که ما تو مملکتی زندگی میکنیم هرکی از سر نادانی و جهل هارت و پورت کنه توجه بیشتر بهش میشه باید نخودی که هیچکاری نمیکنه قیمتش بالاتر باشه. شما نخود ما قلم مجانی اصن! (در ضمن من نگفتم من قلم. گفتم تو نخودی میخوای قلم باشی)

در ضمن میگم که درک و فهم و شعور شما از متا در این سطحه که نباید از متامون دفاع بگیریم چون بعدا پیرهن عثمون میشه؟! سطحت اینه دیگه. مثلا من میتونم بگم ما به امرداد فشار میاوردیم جنگ برون مرزی کنه و ما درون مرزی. اینجا اونا برامون سنگ تموم گذاشتن. از گفتنش هم ابایی ندارم. چون متا شدن یعنی یکی شدن. دیگه ساید و امرداد و الدرز و اینا نداریم که... همه یکی هستیم. این درک و شعور من از متا هست. تو هم که مشخصه چیه سطحت!

بقیه پستت هم که با زبون بی زبونی داری میگی که آقا من منظورم این نبود که شما ضعیف بودید و غیره... منظورم اینه امرداد خودش تیم قوی بوده و هست. ما هم منکر این نیستیم پس تفاوت فکری نداریم. یه جورایی گفتی شکر خوردم منظوری نداشتم.

به ما بیشتر

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• پرهام جان مجدد سلام

من یکبار ریپلی کردم گفتم متن توهین منو مشخص کن.

وقتی مشخص نمیکنی حرف نزن.:D

• سلام و درود به همه دوستان و همبازی های عزیز

آقایان دو تا مسئله رو خواهشا دقت کنید چه مملی یا مازیار چه تیرداد:

اول اینکه اینجا پست در مورد سرور جدیده نه قدیم

دوم اینکه خواهش می کنم بهم دیگه توهین و بی احترامی نکنید اصلا مهم نیست که داره راست میگه مهم اینه احترام همدیگرو حفظ کنیم به خدا جز ما چند نفر دیگه پلیر تراوین نمونده نکنید اینجوری.....

یه خواهش هم دارم دیگه در این مورد پستی نذارید تا اینکه اشکان و بهنام بیان توضیح بدن و ختم ماجرا ممنون میشم از هر سه دوست عزیز. سوای بازی هر 3 تا دوست انسانهای با شخصیت و قابل احترامی هستند لطفا به خواهش این برادر کوچیکتون لبیک بگید ممنون

کوچیک همگی سعید ایتالیانو

• با سلام خدمت تمامی دوستان

Gorzi.team هم این سرور در خدمت شما عزیزان هستش

امیدوارم سرور جذاب و جالبی پیش رو داشته باشیم

راستی سرور هنوز شروع نشده و ۱۶ صفحه رفته جلو و به نظر من شخصیت همه عزیزان به دور از بازی قابل احترام هستش به این دلیل که خیلی هامون سن و سالی ازمون گذشته و هر سرور تجربیات جدیدی کسب کردیم.

کوچیک همه شما

Mostafa

مهم نیست چقد بالایی

مهم این هستش که لاشخوری یا عقاب!!

• درود مصطفی خان کدوم ساید؟؟؟

• سلام بسیار عالی.

جهت جلوگیری از پیشامد احتمالی ازت میخوام یک اکانت هجومی جدا بیای اسم بدی

از علی فلویدم دف نگیری :D

• سلام خدمت همه دوستان جهت تایید حرفایه تیرداد عزیزم بعد پلن خودکشی نهنگا این امار دف اتحاد که اون دف 40 کیلو هم که عمدش برده بود هیچ آسیبی ندید

اکانت F4R4 هم اون سرور اکانت دوم من بود توی شمال شرق که یک سری سر اتک های جنوب غرب اومد تاپ دفاع روی اکانت HIIS فک کنم بیشتر دوستان اون رو منظورشون هست :D

به نظرم یکم دوستان اتفاقات اون سرورو یادشون رفته که به تاپیک این سرور مربوط نیست و نمیدونم چیشد که بحث به اینجا رسید

پ . ن : نتیجه استفاده از عرقیجات مجید پرشیا

• پ . ن : نتیجه استفاده از عرقیجات مجید پرشیا

6440-pasted-from-clipboard-png

در صورتی که از عرقیات خریداری شده ناراضی هستید، با ساقی نابتون خودتون رو سرگرم کنید و دیگه از ما محصولاتی نخرید.🤣

پ.ن: این که قدیمیه .عکسی ندارم اما ۲ سرور پیش تارتاروس ۹۰ک مزدور از خودش خفت کرد.

اونم قبل کتیبه🤣🌹

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

تا جایی که ذهنم یاری میکنه گویا شرط شلوغی تاپیک آمادگی صحبت در مورد گذشته هاست ...

آقا تیرداد عزیز از اینکه میبینم دوباره پست گذاشتید خیلی خوشحالم ، حقیقت اینه فروم بدون امثال شما اصلا صفایی نداره واسه همین خیلی خوشحالم میشم حتی اگه این سرور نیستید حداقل به یاد قدیم تحلیل خودتو بزاری .

صحبت های شما و آقا مازیارو میخوندم و خواستم به عنوان کسی که اون سرور تو جنوب غرب پلی میدادم نظرمو بگم ، جنوب غرب اون سرور اشتباهش این بود که همون موقع که آمرداد تحت فشار بود با شمال غرب متا نکرد و یا به شمال شرق درخواست متا نداد تا آمرداد بره لای جوافه های قرمزش !

به جرات میتونم بگم علت وینری آمرداد تو اون سرور فقط و فقط شمال شرق بود . اگه شمال شرق دست یاری به آمرداد نمیداد شک نکنید آمرداد جوری زمین میخورد که حالا حالا ها تو هیچ سروری پیداش نشه !

اصلا بحث اون دف دادن نیست ، من تعجب میکنم چطور دارید رو مقدار دف صحبت میکنید ! بحث چرخش سیاسی شمال شرق بود ، اینکه در این درگیری چه تصمیمی بگیره مهم بود ، شما میگید « و چقدر من اونزمان توی سرم زدم گفتم این دفاع رو نگیرید ، چون میشه یه طوق لعنت ابدی به گردنمون » !

دفاع ؟ شیب ؟ بام ؟

حتی اگه دفاعی هم نمیدادن و اصلا حتی اگه فقط کنار میموندن از جنگ مطمئن باش وضعیت اون سرور خیلی فرق میکرد !

آمرداد یه وینری خودشو با لطف شمال شرق به دست آورد و یه وینری خودشو با لطف جنوب غرب ! سرور یک راند 4 اگه جنوب غرب وارد متای سه به یک میشد کار آمرداد تموم بود ولی جالبه برام که هنوزم آمرداد در مورد وضعیت نظامی اون سرور صحبت میکنه ! همونطور که در مورد دفاع شمال شرق صحبت میکنه ! جنوب غرب حتی اگه هیچ پلنی نمیرفت و هیچ دفی هم نمیساخت و فقط وارد اون متای سه به یک میشد کار آمرداد تموم بود همونطور که شمال شرق اگه فقط کنار میرفت آمرداد کارش تموم بود !

یادتون نره اینجا تراوینه و خیلی وقت ها سیاست بیشتر از نیروی نظامی تاثیر گذاره ... نمونش همین دو مورد بالا ...

پ.ن : از جنوب غرب چه خبر ؟

پ.ن : نکته آموزشی : یه قسمتی داره تو پروفایل به اسم دیوار ! میتونید برای چت های دو نفره در قالب فروم به اونجا مراجعه کنید تا توسط مدیر پست شما پاک نشه و صفحات تاپیک زشت نشه !

یا حق

یوسف