نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• مجددا سلامی به کوتاهی دیوار جنوب غرب

یه خسته نباشید ویژه خدمت مهدی و پارسا بابت کتیبه انبار بزرگ. و خسته نباشید به ساید جنوب غرب که تا اینجای سرور جانانه حضور داشتن و قله های افتخار رو یکی پس از دیگری دارن طی میکنن. به خاطر ندارم سایدی در تراوین وجود داشته باشه که اینجوری بازی کرده باشه.

3.جنوب شرق با پتانسیل 4.5 برابری ما :

معروف به ساید کرکس ها

این ساید با داشتن پتانسیل فوق العاده در همر هاشون از 3 پلنی که لانچ کردن موفقیت دو پلنشونو مدیون سیستم تازه تاسیس کنفدراسیون هستن که البته باز دمشون گرم زیادن میشینن چک میکنن به هر حال هر کی بیشتر وقت بذاره نتیجه بهتریم میگیره

اولا چرا 3 پلن علی جان؟ میشه مجددا بشماری؟ تا الان اگر پلن جمع کردن کتیبه های شمارو هم حساب کنیم فکر میکنم 6 یا 7 پلن روی شما اومدیم که در تمام پلن ها هم به چیزایی که میخواستیم رسیدیم.

چند نکته بهت میگم علی جان. ایشالا به دردت بخوره

نکته 1:

سیستم کنفدراسیون میگه شما اگر وارد اتحاد های یک کنفدراسیون بشین تا 12 ساعت نمیتونید از کنفدراسیون دف بگیرید و اگر کنفدراسیون خود را ترک کنید دف روی شما 12 ساعت بعد بک میخوره. حالا شما گفتید ما از این داستان استفاده کردیم پلن زدیم. من نمیدونم این چیش بده؟ اتفاقا این زرنگی و حواس جمعی مارو میرسونه و البته نوب بودن شمارو میرسونه. چرا میگم نوب؟ چون با اینکه یه بار از این سیستم ضربه خوردید بازم همون کارو تکرار کردید. و جریمه سنگینی هم بابتش پرداختید.

نکته 2:

نگهداری از کتیبه. کتیبه انبار بزرگ در این تایم سرور جزو با ارزش ترین کتیبه های بازی هست. چرخش صحیح این کتیبه میتونه یه ساید رو کلی جلو بندازه. یا برعکس چرخش اشتباه این کتیبه میتونه ضرری جبران نا پذیر به هر سایدی بزنه. وقتی دیروز خزانمو چک کردم و این کتیبرو تو مختصات 13 -13 دیدم نمیتونستم باور کنم که ساید چقدر میتونه نوب باشه که این کتیبرو لب مرز ما 2 روز نگهداره. حالا مسأله ای که برای من جای سوال داره شما اون سیف زونی که تو مختصات 300 300 خودتون زدید دقیقا چه استفاده ای براتون داشته؟ استفاده اصلی سیف زون برای شما فقط نگهداری از کتیبه انبار بزرگ و جنگ بزرگتون بود که ببرید اونجا و چیفی استفاده کنید. اونم اوردید تو 13 13 خودتون و انقد راحت زدیمش. علی جان تا حالا شده تو بازیتون یه وقتایی هم فکر کنید؟ یا فقط شاخ و شونه کشیدن رو بلدید؟

معروف به ساید کرکس ها

اگر نمیتونی مودب باشی حد اقل سکوت کردن رو که بلدی دیگه؟

از خادم جنوب غرب میخوام اگر بلد نیست ادب رو یاد پلیراش بده حد اقل سکوت رو یادشون بده تا بیشتر از این چهره تیمشون خراب نشه. همین الان فکر میکنم با اختلاف دوست نداشتنی ترین (خیلی مودبانه گفتم) تیم تاریخ تراوین ایران شدید بیشتر از این خودتونو خراب نکنید. فکر نمیکنم کسی بوده باشه که خلاف این رو گفته باشه.

به زبون خودتون بخوام بگم خطاب به یوسف:

یا پلیراتون رو جمع کن و تربیتشون کن. یا محبور میشیم به سبک خودتون رفتار کنیم. بار سوم بود اینو ازتون خواستیم دفعه بعد دیگه قرار نیست این لحن رو تحمل کنیم.

جنوب غرب تا الان با همه سختیاش وایساده مردونه جنگیده با اینکه از 3 ساید روش همر لانچ شده ولی 80% همرای لانچ شدرو به گور فراخوانده

در مقابل شما چیکار کردین

چرا وقتی نشون میداد درصدو ساید جنوب شرق میخند؟

چرا در 55 روز اول سرور درصد جنوب غرب بالای 80 درصد شد؟

این تعداد دیوار میشه 80 درصد؟ جنوب غرب بالای 100 درصد رو دیوار کرده.

جنوب غرب بعد منچستر اوله.

شما واقعا تو توهماتتون زندگی کردید. چیو دیوار کردی از جنوب شرق؟

میخوای بهت بگم ما چیکار کردیم؟

1. 3 تا پلن اول بازی رفتیم که 3 تا همر استراتژیکتون رو گرفتیم

2. یه پلن رو مولتیای توهمی زدیم کلا از دور خارج شد بنده خدا

3. کتیبه های یونیکتون، چشمانتون، چکمتون، انبار بزگتون و احمقتون رو مثل آب خوردن زدیم.

4. یه همر واندرزنتون دیشب دیستروی شد و یکی دیگه هم کاتاهاش کاملا نابون شد

5. تمام زد و خورد های مرزی رو ازتون بردیم.

6. تو ساید خودتون کپ گرفتیم همونجا هم دیوارتون کردی به راحتی

دیگه کاری مونده نکرده باشیم؟ بیا از این بعد نگاه کنیم که شما چیکار کردید؟

حقیقتا هیییچ. شما و یوسف فقط و فقط حرف زدید. لب و دهن. ادعای پوچ. تو بازی چی بودید؟ هیچی.

فقط برو یه نگاه کن ببین همر اکانت effect چند بار روتون لانچ شده؟ به این میگن ریکاوری پسر. این میشه سطح بازی آرش. وضعیت شمام که مشخصه. تو 2 تا لینک بیار ببینم چیکار کردی با ما تا حالا؟

همه اینارو گفتم که بدونی تراوین به ادعای توخالی نیست. دوره شاخ و شونه کشیدن گذشته. رو کن ببینیم چی تو چنته داری؟

به هر حال ما ازوناش نیستیم که فرار کنیم وسط سرور :))

والا داداش الان بود و نبودتون زیاد فرقی نداره میخواید بمونید خوب بشینید نگاه کنید یاد بگیرید. :))

• سلام خدمت همگی دوستان

اول از همه خداقوت به بچه های خودمون...یک گروه که میزنه میگیره میخوابه تازه اونیکی گروه از خواب پاشده دنبال انباره:)))...آقا عالی...دمتون گرم

۱- چرا جنوب شرق با وجود این همر جنگی بیخیال جنوب غرب شد ؟

۲- چه اتفاقی افتاد که جنوب غرب با وجود اینکه میدونست با جنوب شرق درگیری داره این شجاعت رو پیدا کرد و خودش رو وارد جنگ با شمال کرد ؟

جنوب غرب میاد به جنوب شرق میگه هر کتیبه ای از ما خواستین بهتون میدیم فقط دیگه کاری به ما نداشته باشین . حتی برای اینکه حسن نیتمون هم ثابت کنیم خودمون براتون کلین میکنیم و شما با لینک سبز بزنین و بردارین

سلام داداش اون که تو فروم هم نوشت دیگه با جنوب غرب نیست و حتی اعلام کرده سرور بعد میاد که یوسف رو بزنه . پس زدن اون اکانت هیچ ربطی به جنوب غرب و توافق احتمالیتون نداره .

آیا گزینه دیگه ای هم به جز این رو میز دارین ؟ چون خیلی وقته تو تاپ هجوم اس ای دیده نشده

سلام علیکم

ناصر جان حقیقت زمان لانچ یه پلنی من شنیدم شما دنبال تایم لند پلن ما بودی و بهم گفتن که ناصر میخواسته تایم لند مارو بفهمه...همون زمانم جنوب غرب کنفدراسیونشو عوض کرده بود و شنیدم که شما میخواستی بهشون بگی که تایم واسه رسوندن دف هست...ولی من اصلا نیومدم اینو تو فروم بگم چون اصلا با عقلم جور در نمیومد و به قولی شنونده باید عاقل باشه...چه نفعی برای شما داره که بیای تایم مارو به ساید همسایت که باهاتون درگیره بدی

اینم الان جریان ماس...

چه نفعی برامون داره که بیایم یه سایدو به این روزی که الان میبینید در بیاریم ...5تا همر سواره لب مرزش بکشیم واسه کتیبه هاش...کلی ده بزنیم واسه کاتاپوینت

بعد بیایم بگیم اشتی اشتی همر لورد زد رو یه طوری بزنید رد نشه ما برداریم؟پشت بندشم یه همر استپ بزنیم روش در حد یونیک؟بعدشم پیشنهاد متا بدیم که حالا اشکال نداره به این روز افتادید پوشتون میکنیم بیاید بالا ...برید تو فروم دوباره میسازمت وطن بخونید ما کنارتونیم؟
    مرض داریم ایا؟

نمیدونم حقیقت هر طوری به موضوع نگاه میکنم نمیتونم قانع شم این صحبتو همینطوری گفته باشید...در هر صورت متا با اس دبل خودتونید:D:Dلطفا دیگه به ما ازین تیکه ها نندازید:love:

جنوب غرب میاد به جنوب شرق میگه هر کتیبه ای از ما خواستین بهتون میدیم فقط دیگه کاری به ما نداشته باشین . حتی برای اینکه حسن نیتمون هم ثابت کنیم خودمون براتون کلین میکنیم و شما با لینک سبز بزنین و بردارین

در باره این صحبتتون هم مادامی که اکانتی تو مجموعه جنوب غربه متعلق به اون سایده...پلن ما هم بعد ازین که اون اکانت به مجموعه برگشت انجام شد

به هر حال قبلا گفتیم بازم میگیم برای تک تک اون کتیبه ها لینک کلینر/کاتا/خزانش موجوده هر ابهامی داشتید واتس اپ در خدمتتون هستیم با احترام.

3.جنوب شرق با پتانسیل 4.5 برابری ما

چطوری حاج علی

حاج علی اول بگو اونی که اسمش نپ نیست ولی باعث میشه ما کنار شما شمال شرقو بزنیم اسمش چیه تا بریم سراغ بقیش :))))))

من الان داشتم یه مرور میکردم پستاتو حقیقت قبلنا پتانسیل ما حدودا 3 4 برابر شما بود...علت اینکه این نسبت این چندوقت بیشتر شده ربطی به این همرایی که ازتون پریده داره یا زبونم لال همینطوری رندوم یه چیزی میگی که خالی از عریضه نباشه؟داداش تحلیل کردن بلد نیستی تحلیل نکردنم بلد نیستی؟

ین ساید با داشتن پتانسیل فوق العاده در همر هاشون از 3 پلنی که لانچ کردن موفقیت دو پلنشونو مدیون سیستم تازه تاسیس کنفدراسیون هستن که البته باز دمشون گرم زیادن میشینن چک میکنن به هر حال هر کی بیشتر وقت بذاره نتیجه بهتریم میگیره

عزیزم بارها گفتیم شما تو فروم خیلی فعالید ولی خب گویا اینجا هم بهره وری ندارید

چندین بار گفتیم بازم الان میگیم اگر چیزیو نمیدونید بیاید بپرسید خب...اینکه شما قوانین .com و اینجا رو بلد نیست و از یه سوراخ دوبار گزیده میشید هم تقصیر ماس؟حلالمون کن حاج علی :))

ولی خب لانچا از نظر من کرکس وارانس

دادش تو که کتاب پرندگان دستته و کتگوری لانچای مارو توش کرکس وارانه پیدا کردی

میتونی یه تورق سریع کنی کتگوری دفکوردتونو که تروپ کارگاهو تو بیس نگه میداره بقیه تروپو جاخالی میده رو پیدا کنی بگی بهمون؟

در نهایت از موندن شما در سرور هم استقبال میکنیم ...بالاخره که ساید شما خونه امید ماس...هر کی نا امید میشه از بازی...خسته میشه از بازی...واسه لانچا میخواد قلق بگیره...کلا هر مشکلی که داره میگیم یه لانچ بزن اونور ایشالا گره از کارت باز میشه.

خدا حفظتون کنه

پ.ن:اینسرت زیبایی زده بودید...هر کی زده بود دمش گرم:thumbup:

• این خیلی بده که هر ژتون شهربازی فروشی بیاد اینجوری صحبت کنه با آدم

اسم کینگ رو بردار پادشاه بی ادب نمیشه که

ناصر به گفته تو شرافت نداره اینو نداره اونو نداره حداقل شعور حرف زدن داره آدم دو کلمه باهاش حرف میزنه حرف بد نمیشنوه

یوسف جمع کن بچه هاتو ادب یاد بده

اومدیم بازی کنیم یا ببینیم کی بی ادب تره

از اول سرور مولتی مولتی میکنین مولتیای ممد توهمی مولتی نبود

کی کتیبه انبار میاره خاکستری میخوای طرز تهیه چیفرو بهتون یاد بدم ده بزنین بقل دف سازاتون چیف کنید کتیبرو ؟

سره بازی بلد نبودن شما ها ما میشیم کرکس ؟

من ترجیح میدم کرکس باشم تا چیز دیگه

جمع کنین خودتونو هرکی یه اکانت بی اصل نسب ساخته اومده تو فروم چششو بسته دهنو باز کرده

اینجاشو دیگه با تو نیستما با همه سایدام آقا واقعا اگه شعور استفاده از فروم ندارین یا سنتون پایینه هیجانی تصمیم میگیرین و جواب میدین لطفا به بقیه احترام بزارین نیاین

• سلام به همه دوستان

اقا من اول سرور تو سرور بودم اما بخاطر مشکلات شخصی نشد ادامه بدم کنار دوستان فقط از طریق فروم دنبال میکنم . واقعا پست بعضی هارو میخونم خجالت میکشم واقعا از بعضی ها اصلا انتظار خیلی حرفارو نداشتم و ندارم . دوستان لطفا خواهشا یادمون باشه این فقط یه بازیه خیلی حرفا که زده میشه انگار با هم پدرکشتگی دارین و دشمن خونی هستین . لطفا رعایت همدیگرو بکنین خیلی زشته اینجوری حرف زدن .

ناصر لطفا دیگه اصلا ادامه نده این موضوع

پ.ن: علی کینگ ازت اصلا انتظار اینجوری صحبت کردن و نداشتم خیلی خیلی انتظارم بیشتر بود ازت

پ.ن: امام هومن ماشالله خوب گردو خاک میکنین شیطووون :*

پ.ن: رضا سورنا ساعت ۴ منتظر باش

موفق و پیروز باشین

• سلام و عرض ادب خدمت عزیزان دل.

امیدوارم حال همه دوستان تراوین بازم خوب باشه. به هر حال کتیبه ها هم وارد بازی شد و یه کم سرور داغ تر شده.

دوست عزیزم آقا محمد توهمی:

دورت بگردم شما که انقدر خوب نیرو کشیدی باید بدونی که تو سیستم کنفدراسیون بچه بازی و قهر کردن می تونه تاوان سنگینی برات داشته باشه. یعنی یک پلیر با سابقه بازی سرور بین المللی نبود که این رو به شما گوشزد کنه؟ اصلا دوست نداشتم روی شما لانچ کنم ولی برخلاف میل قلبی خودم و برای منافع سایدم باید دیشب روی اکانت خوب شما لانچ می کردم. به عنوان رفیقت از شما معذرت میخوام دوست خوبم. ولی به عنوان پلیر شمال غرب وظیفه م رو انجام دادم. ظاهرا هم دوستانتون دوست دارن حقیر سراپا تقصیر پلنر باشم.

اتک اول: روی دهکده شماره 01

هدف: چیف

نتیجه:امکان زدن همر کلینر به دلایلی محقق نشد و مجبور شدم آبجوخوری رو فعال کنم که همر عبور کنه از دفاع و مست شدن باعث شد ۳ چیفر ۲۹ تا از وفاداری کم کنن و چیف نشد اما همرش نابود شد.

این اتک از همون دهکده ای زده شد که دو شب پیش برای چیفش اومده بودن ولی دیوار کرد.

دو سه موج کاتا این وسط دیوار شد و البته موج های بعدی تخریب کرد‌.

این اتک اگر به جای ۳۲ تا ۶۰ تا وفاداری کم می کرد چیف میشد(مستی اجازه نداد). ولی خب قسمت نشد. ایشالا عمری باشه جبران کنیم‌.

اتک دوم: روی دهکده شماره 08

هدف: چیف

نتیجه: چیف شد.

قبل از لانچ روی این دهکده تعدادی دف مصری دیدیه بودیم که احتمالا بک خورده بود. ولی بخش اصلی همر این دهکده کجا بود؟ چرا جلوی ما قرار ندادن؟ ما رو قابل ندونستین؟

اما همر پیدا شد! اینجا بوده!

به هر حال بهتر از هیچی بود! خودشونم فهمیده بودن دهکده رو باید تخلیه کنن برای ورود چیفرهای ما.

اتک سوم: روی دهکده 04

هدف: دیستروی

نتیجه: قبل لند همرها دیستروی شد.

پیام: دوستان جنوب شرقی دلخورم ازتون‌‌. دهکده 04 حق من بود. سهم من بود‌. اینهمه دهکده حالا چرا هم شما هم ما فقط 04! ازتون نمیگذرم‌‌. چقد دقیق لانچ کرده بودم‌. اه اه 😜

این یکی از اتکها بود. اما قسمت نشد ما دیستروی کنیم.

تشکر می کنم از دوستان عزیزم که همر در اختیارمان قرار دادن و زحمت لانچ ها رو کشیدن. آقا متین و آرمان جان و محمد عزیز. دم همه تون گرم رفقا.

پایدار باشید

SOURENA

برای اینکه چند پست ندم پی‌نوشت ها کمی طولانی هست:

پ. ن ۱: یوسف جان؛ عزیزم من و شما دیروز در مورد سیاست دو ساید کلی حرف زدیم. هر دوتامون می دونیم چی به چیه. پس به ما نگو ره به ترکستانه! شما هنوز کاریزمای لازم برای اینکه پلیرها بی چون و چرا حرف و تصمیم شما رو بپذیرن نداری! خودت بهتر از هر کسی این رو می دونی. شما دیشب تصمیم مهمی گرفتی اما پلیر نپذیرفت! و مجبور شدی از تصمیم خودت کوتاه بیای.

شما انسان شریف و دوست داشتنی ای هستی. مودب و فهمیده ای.و اگر قابل باشم رفیق ما هستی. اما دوست من تا زمانی که جای اینکه پلیر از لیدر تبعیت کنه؛ لیدر از پلیر تبعیت می کنه وضع سایدتون همینه‌ .

امیدوارم یک روز شما رو در قامت یک لیدر توانمند و مقتدر ببینم.

پ.ن۲: ناصرجان؛ دوست خوبم به نظرم خیلی خیلی بعیده چنین توافقی وجود داشته باشه. جنوب شرق به خون جنوب غرب تشنه ست و از روز اول با تمام قدرت دنبال زدن جنوب غرب هست‌. چرا باید به خاطر دو کتیبه که نیاز چندانی هم بهش ندارن از خون جنوب غرب بگذرن؟ فکر نمی کنم چنین چیزی وجود داشته باشه.

پ.ن۳ : علی آقا ما پریشب دیوار شدیم‌ درسته؛ شما فکر نمی کنی چرا باید ما زیر چشمان به شما به اون تابلویی اتک بدیم؟ از یوسف عزیز سوال کن بهت میگن علت چی بوده. پلن بعدی منتطر هنرنمایی شما هستم.

پ.ن۴: عمو ناصر خودش دف نصف ساید رو تامین می کنه رفیق. همه ساید این رو می دونن. یه کاهدون زدی‌. یه افترای عاقلانه تر می زدی لااقل. اصلا فکر می کنی قبل حرف زدن؟

بعد من و دیابلو دفساز شدیم! اولا گیرم من دفساز؛ اشکالی داره؟ دفساز بودن مگه ایدزه؟ فکر نمی کنی دفسازهای ساید خودت دلخور میشن ازت؟ دوما به زودی با بقیه دفاع خودم و دیابلو میام سراغتون. یه سری از دفاع هام هم دیشب گنده ترین پلیرتون رو چیف کرد.

پ.ن۵: اما مهم ترین مطلب رعایت احترام هست. دوست من شما اومدی پست گذاشتی که پلیر آزادم هر کی وجود داره بیاد بزنه! خب یه سری ها وجود داشتن زدن! این بی ادبی ها چیه دیگه؟ شما کلا ۶ سال با بچه من اختلاف سنی داری فکر نمی کنی باید با احترام بیشتری رفتار کنی؟ کفتار و شغال و اینها زشته باور کن. ما داریم بازی می کنیم خوش بگذرونیم همین. زد و خوردم جزئی از این بازیه. جنگ آموز ما رو زدین فحش دادیم؟ تو واتس پیام دادین کری خوندین نگفتیم نوش جونتون؟ دمتون گرم؟

پ.ن۶: پرهام عزیز بهت تبریک میگم(خودت می دونی چی رو)؛ و درود به شرفت که وقتی متوجه اشتباهت شدی بزرگی کردی و قبول کردی. من که همیشه از شما احترام دیدم. کاش در مورد یوسف هم خویشتن داری نی کردی‌. شماها رفقای قدیمی هستین.

پ.ن۷: مصطفی فلفلی لعنت بهت. یه ساعت بخر خب. عاشقتم. نصف شب منتظرم.😜😜😘

یک مطلب موند که برای حفظ آبروی یک بنده خدایی اینجا نمی گم‌‌. واتس آپ واسه همی چیزاست.

یا حق

• یه سرور بود تو .ir یادمه یکسال خورده ای طول کشید سرور هشت راند دو بود از جنوب شرق دوتا اکانت بود دراگون و عارف که واندر هم داشتن ،سه تا سایدnw,ne,sw روشون بودن اگه اشتباه نکنم ولی بازم این دوتا با اینکه هی صفر میشدواندرشون بازم دست نمی کشیدین و بازم میاوردن بالا تا اینکه آخرم دراگون صد کرد در عین ناباوری ،ولی نمی‌دونم چرا اینجا بعد از کتیبه ها ملت میذارن روی حذف یا اینکه دیگه تلاشی نمیکنن برای دوباره ساختن اکانتشون...

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

1. کسی که پلیر جنوب غرب نیست لطفا برای جنوب غرب سینه چاک نده ... حالا تعریف پلیر جنوب غرب چیه ؟ پلیر جنوب غرب یعنی یکی مثل عمو شاهین . عمو شاهین قبل اینکه با ما تو این تیم باشه ، با سجاد و ناصر هم تیمی بود و اصلا اولین بار که شاهینو دیدم از طرف تیم اونا بود . بعد که ناصر و سجاد رفتن شمال غرب ، ایشون تو جنوب غرب موند چون تو سایدی غیر جنوب غرب بازی نمیکنه . این میشه پلیر جنوب غرب ...
    2. کسایی که میگن بسته دیگه از لیدری دست وردار ، اگه به دنبال لیدری این ساید نیستن به دنبال چی هستن ؟ شما که میدونید من لیدر این ساید نیستم ... مشکل جنوب غرب همینه ! متاسفانه با افرادی طرف هستیم که عاشق اینن فقط بهشون بگن لیدر ! آقایون بفرمایید این لیدری برای شما ، کل تراوین برای من سودی نداشت که هیچ ضرر هم داشته ، شما برو سوپر مارکت محلت بگو من توتال لیدر تراوین هستم ، یه آدامس بهت نمیده ! مشکل جنوب غرب همینه ! هر کسی میاد به دنبال اسم لیدریه ، عاشق اینه بشینه اون بالا به بقیه دستور بده بقیه براش کار کنن و این دقیقا چیزیه که من ازش متنفرم . وگرنه مگه شاهین از اول با تیم ما بود که الان شده لیدری که من رو حرفش حرف نمیزنم ؟ مگه علی و سجاد که همین سرور پیش با ما رقیب بودن ، وقتی این سرور اومدن و از جون و دل مایه گذاشتن برای این ساید ، لیدر این ساید نشدن ؟ همین الان برید از علی یا سجاد بپرسید تا الان شده حرفی بزنید که منطقی باشه و یوسف به خاطر اینکه حرف خودش به کرسی بشینه حرف شما رو زمین زده باشه ؟ شما هم اگه خودتونو دلسوز این ساید میدونستید و صرفا نمیخواستید اون بالا بشینید و دستور بدید و واقعا وقت و انرژی میزاشتید برای جنوب غرب مطمئن باشید خودم میشدم خادم شما و خدمت میکردم براتون همونطور که الان با افتخار میگم خادم امثال سجاد و علی هستم که با وجود اینکه از یه تیم دیگه بودن اومدن و از بچه های خوده محافظین بیشتر دارن برای ساید زحمت میکشن ...
    3. شمایی که بیرون گود نشستی و میگی لنگش کن ! اولا تا زمانی که با کفش کسی راه نرفتی اونو قضاوت نکن ... ثانیا بعید میدونم کسی باشه که با این پتانسیل بتونه جلوی سه تا ساید تا اینجای سرور دووم بیاره ، اینکه الان جنوب شرق میگه سه به یک هم کنید کاری نمیتونید بکنید به خاطر چیه ؟ چون میبینه پتانسیل سه تا سایدو بزاریم رو هم اندازه سایدش نمیشه . منصفانه بخوایم ببینیم جنوب غرب خیلی تلاش کرده که تا الان حذف نکرده نرفته ! این یه واقعیته . هرکسی نمیتونست تو این فشار با این پتانسیل کم در برابر چنین پتانسیل بالایی دووم بیاره ...
    4. شمال غرب که میگفت متا نمیکنم با کسی چون اگه متا کنم و ببازم میگن دو به یک هم باختی و بعد رفت با شمال شرق متا کرد ! جنوب شرقم که میگفت با کسی متا نمیکنه و بعد فهمیدیم با یه اتحاد تو شمال شرق با اسم ne tem کنفدراسیون داشته . خب خداروشکر داریم با معانی جدید آشنا میشیم ...
    5. جنوب شرق عزیز شما دو تا پلن خودتونو سر کنفدراسیون زدید و موفق هم بود و دمتونم گرم . اما واقعا نیاز بود چنین کاری بکنید ؟ رسما با این کار خودتون اعلام کردید شما اکانت توهمیو نمیتونستید بزنید اگه از اتحاد بیرون نمیرفت . بهتر نبود میزاشتید تو اتحاد برگرده و بعد بزنید که بعدش بیاید و بگید مگه تو نمیگفتی قلعه نفوذناپذیر داری پس چی شد اون قلعه ؟! به نظرم کار خودتونو بی ارزش کردید ...
    6. اونی که رفت دنبال متا با شمال غرب من بودم و از گفتن این موضوع هیچ ابایی ندارم چون کار درست همین بود . غرب باید متا میکرد و چه بسا حتی ما باید سه به یک میکردیم . بالانس سرور همینو میگفت و به هر کس دیگه ای هم بگی قبول میکنه . من بهتون گفتم اگر ما ببازیم شما نمیبرید ! ولی فکر میکردید من بدخواه شمال غربم ! درسته من داشتم به جنوب غرب فکر میکردم و تموم تلاشم این بود که بتونم جنوب غربو از فشار در بیارم ولی واقعیت این بود که این متا به نفع شمال غربم بود . شما با خودتون گفتید جنوب درگیر میشه و شمال غرب هی خودشو تقویت میکنه . اون موقع میمونه یه جنوب شرق ضعیف شده و شمال غربی که جون داره و اینجوری بالانس میکنید سرورو مخصوصا اگه شمال شرق متا رو قبول کنه ، واسه همینم از همون روز اول به دنبال متا با شمال شرق بودی . از طرفی هم میدونستی اگه متا کنی با جنوب غرب قطعا تو هم سیبل جنوب شرق میشی . آقا ناصر مطمئن باش همین الانش نه فقط جنوب شرق بلکه بقیه هم به غرب میخندن که نتونستن متا کنن و اینجوری به جون هم افتادن ! هرچقدم دشمنی داشتیم این سرور به نفع هر دوی ما بود که متا کنیم...
    7. آقا ناصر عزیز شمال غرب اگه دوست داشت نپ باقی بمونه حرفیو میزد که آقا رضا سورنا به من زد « باید بچه ها تحمل خودشونو ببرن بالا ، اگه یکی هم غارت زد ما باید درستش کنیم و نزاریم اختلافی صورت بگیره » این حرف درست ترین حرف در مورد نپه ، شما هی داری تکرار میکنی که من به بچه ها گفته بودم اینا رو حرفشون نمیمونن ، میدونی این فقط این معنیو میده که شما از خدات بود که این اتفاق بیفته و چار تا اتک رد و بدل بشه که بگی « بیا دیدی گفتم ؟ دیدی حرفم درست بود ! » به خاطر این که تهش بگی «بیا حرفم درست بود» هیچ تلاشی برای باقی موندن تو نپ نکردی وگرنه خودتم میدونی که خیلی راحت میشد این قضیه رو جمعش کرد ، مخصوصا وقتی کل غرب با هم رفیقن !
    8. دوستان عزیزم که میگید بیا پلیراتو جمع کن ... اینا پلیرای من نیستن ، اینا پلیرای جنوب غربن و اینا رفیقای منن . من پلیری ندارم ، من یه رفیق از رفقای جنوب غربی هستم ، تنها میتونم از رفقای خودم خواهش کنم از ادبیات بهتری استفاده کنن حتی اگه رقیب شما از ادبیات بد استفاده کرد شما از ادبیات درست استفاده کنید و نزارید یه چرخه ی باطل ایجاد بشه ...
    9. اینکه تیم محافظین منفور ترین باشه از دیدگاه شماست و دیدگاه شما هم برای بنده محترمه . هرکسی یه عقیده ای داره . اما باید دید چرا تیم محافظین از نظر شما منفوره ؟ خوشحال میشم با بنده در میون بزاری تا حتما اون موردو برطرف کنم ...
    10. فک کنم پوینت دفاعی جنوب غرب ( حدود 2 میلیون ) نشون دهنده بزرگی دیوار این ساید باشه ...

پ.ن : توهین بده حتی اگه به دشمنت باشه ، به نظرم درست نیست موافق کسی باشیم که توهین میکنه اما مخالف این باشیم بهمون توهین بشه
    (التماس تفکر)

یا حق

یوسف

• سلام خدمت همه دوستان و بزرگواران داخل و خارج سرور.

بنده پلیر کوچیکی از شمال شرق بزرگ هستم که با توجه به اینکه این سرور عزیزان شمال شرق حضور نداشتند و این بدن درد لعنتی نذاشت, با سجاد تصمیم گرفتیم تو یه ساید دیگه مقابل se بازی کنیم. عقل بنده (که به شدت ناقصه) میگفت تو هر سایدی چه شمال غرب و چه جنوب غرب بازی کنیم در نهایت فرقی نداره, چون منطقا بازی باید سه به یک میشد. به همین دلیل رفتیم تو ساید sw و با یه اکانت مصری رجیستر کردیم (که تا همین اواخر هم درگیر تغییر اسمش بودیم که نشد آخرم عوضش کنیم :دی) ولی خب اول سرور یهو در کمال ناباوری دیدیم غربی ها دارن میزنن تو سر و کله هم, هر چی بیشتر سرور پیش رفت این دشمنی ها بیشتر نمایان شد تا نهایتا شد اونچه که همگی میبینند. با توجه به اینکه سه به یک شدن در سرور و اون متا ای که من خیال میکردم (با اون عقل ناقصه) پیش نیومد, و همینطور جنگ غربی ها رو جنگ خودم نمیدونم و حتی در شان خودم هم نمیبینم, از ادامه بازی در این سرور منصرف شدم. اکانت هم در اختیار Sj هست و هر تصمیمی بگیره حتما بهترین تصمیمه :x

پ.ن اول: ما همه تلاشمون رو کردیم که لذت این بازی برای همه دوستان داخل سرور باشه, ولی ظاهرا دوستان غربی کم لطفی میکنند و همه لذتش رو برای خودشون میخواند. انشالله سرور بعد, هم این تیم منسجم se حضور داشته باشه, هم ne با تمام قوا بیاد که یه بازی لذت بخش رو تجربه کنیم.

پ.ن آخر: عمو شاهین شرمندتم. یوسف جان ببخش

کوچیک همگی

علی

1. آقا ناصر عزیز شمال غرب اگه دوست داشت نپ باقی بمونه حرفیو میزد که آقا رضا سورنا به من زد « باید بچه ها تحمل خودشونو ببرن بالا ، اگه یکی هم غارت زد ما باید درستش کنیم و نزاریم اختلافی صورت بگیره » این حرف درست ترین حرف در مورد نپه ، شما هی داری تکرار میکنی که من به بچه ها گفته بودم اینا رو حرفشون نمیمونن ، میدونی این فقط این معنیو میده که شما از خدات بود که این اتفاق بیفته و چار تا اتک رد و بدل بشه که بگی « بیا دیدی گفتم ؟ دیدی حرفم درست بود ! » به خاطر این که تهش بگی «بیا حرفم درست بود» هیچ تلاشی برای باقی موندن تو نپ نکردی وگرنه خودتم میدونی که خیلی راحت میشد این قضیه رو جمعش کرد ، مخصوصا وقتی کل غرب با هم رفیقن !

تو قهوه تلخ یه شخصیتی بود به اسم بیخودی که یک دیالوگ داشت که تو اون گفت ما یه دروغ به خودمون گفتیم و اینقدر این دروغ رو برای خودمون تکرار کردیم که خودمون هم باورمون شده اون دروغ راست هست . حالا شده حکایت بعضی از دوستان .

یوسف جان واقعا پست منو خوندی ؟ یا فقط طبق معمول همیشه اومدی یه چیز بنویسی که بگی نوشتم ؟

اول از همه با دقت بخون من گفتم همه تو شمال غرب گفتن که جنوب غرب رو حرفش نمیمونه و من یه تنه گفتم که این سرور فرق میکنه و رو حرفشون میمونن . خب پس طبق منطق خودت من از خدام بود که حرف من درست بشه و جلوی بقیه ضایع نشم . که متاسفانه شدم .

غارت زدین حرفی نزدیم . حتی شاهین اومد گفت پرهام اومده چون اتک از اکانت لودر بهش شده بود مولتی هاتون رو رید داده بود و میخواستم اینو از خودم بشنوی . بهش گفتم فدای سرت شاهین اگه کسی هم حرف زد از بچه ها من خودم میزان منابعی که ازش رفته رو بهش میدم که بحث کش دار نشه .

شاهین اومد گفت دهکده ای که از بانیپال تو اس دبل چیف کردین رو پس بده به یکساعت نکشید بهش پیام دادم چیفر رو لانچ کن . بعدش گفتم حالا تو باید دهی که از توهمی تو ان دبل زده رو تحویل بدی که بیست روز طول کشید و هر روز میگفت دو روز دیگه اون ده دیستروی میشه و تا دیشب منتظر بودیم اون دو روز برسه که نرسید .

اعلام شده از اون ده بر علیه شمال غرب اصلا استفاده نمیشه و در دو مرحله یکبار 3 چیفرش خورد به شمال غرب و یک بار هم که همرش دیوار شد تو شمال غرب .

یک روز قبل از کتیبه ها بیدار میشیم از خواب و میبینیم که روی تمام ده های تمام اکانت های اتحاد شمشیر قرمز هست . میشه بگی معنی اینکار چی بود ؟

میگی رضا بهت گفت اگه کسی از هر سمت غارتی انجام داد وظیفه ما هست که جو رو آروم کنیم . من علاوه بر این حرف عمل هم کردم میشه بگی چه بلایی سر اکانتی که اتک زده بود رو پرهام اومد ؟ ( اگه این حرف بهترین حرف بود پس عمل به این حرف که ما انجام دادیم فکر کنم میشه بهترین عمل )

از تو اس دبل به من پیام دادن که اکانت دارم برای فروش با 40 ک دف و کپ 150 درصد مصری من چکار کردم ؟ اون اکانت رو خریدم و یوزر وپسورد اکانت رو تحویل شاهین دادم . این میشه صداقت .

با کاتا لانچ کردین رو دهکده بچه های ما و پلیر اکانت اون کاتاها رو کانتر کرد و بعد شما به جای اینکه شاکی پلیرتون بشین که چرا کاتا کردین و مجازاتش کنین شاکی شدین که چرا کم کاری شما رو ما جبران کردیم .

حالا بریم چند مورد از کارهایی که شما انجام دادین برای حفظ نپ :

جاسوس فرستاده بودین تو شمال غرب که همزمان با شما اس ای هم جاسوس فرستاده بود که ما هیچی نگفتیم تا ببینیم صداقت تیم های مقابل رو بسنجیم

عملکرد ساید اس ای که اکثرا رفیق های من هستن ولی این سرور روبروی هم هستین : بعد از چند روز امید به من پیام داد که فهمیدم بچه ها تو سایدت اکانت دارن فلان شخص هست ایمیل هم بده تا اکانت ها رو برات چنج میل کنم و تحویل سایدت بدم .

حالا عملکرد ساید اس دبل که مثلا قرار بود نپ باشیم و دوست : دیدیم اصلا به رو خودشون نیاوردن . گفتم خب بذار یکم تلنگر بزنیم بهشون شاید صداقتشون رو ثابت کردن . اعلام کردیم بهشون که میدونیم جاسوس دارین و میخوایم ببینیم صداقت دارین معرفی کنین بهمون . که دیدیم باز هم تکذیب کردین . به بچه ها گفتم شبونه اون اکانت رو خفت کنین شاید بچه های جنوب غرب بفهمن که ما فهمیدیم جاسوستون کی هست بیان باز معرفی کنن . که دیدیم باز هم میگن نه نداریم که دیگه مستقیم گفتیم فلان اکانت و فلان شخص جاسوستون هست بعد گفتن ااااااا راست میگین این جاسوس ما بوده و ببخشید ما حواسمون نبود .

یوسف جان حرف رضا رو بلد کردی و گفتی بهترین حرفی بودی که زده شد آیا واقعا به این حرف اعتقاد داری اگه داری پس چرا عمل نکردی ؟

بیا یه نمونه بگو با اکانت هایی که رید دادن و کاتا زدن به شمال غرب چه برخوردی کردی تا به ما هم ثابت بشه که شما دنبال حفظ نپ بودی .

چون تو جلسه ای که با هم بودیم حرف شما این بود که ما نپ میبندیم تا جون بگیریم بعد که جون گرفتیم 48 ساعت قبلش بهتون اعلام میکنیم و نپ رو میشکنیم و بهتون اتک میدیم . بعد هم علی آقا که این سرور به گفته همتون توتال جنوب غرب در تایید حرف شما گفت آره لطف میکنیم بهتون و خبر میدیم .

اومدی یه تهمت دیگه زدی که ما چون دنبال لیدری تو اس دبل هست نمیایم تو اس دبل بازی کنیم و نمیدونم پلیر جنوب غرب باشیم و از این حرف ها . یک بار برای همیشه جواب این حرفت رو میزنم و تمام .

1- ما تجربه کنار شما بازی کردن رو داشتیم و اگه دیگه نمیایم فقط برای این هست که آرامش داشته باشیم نه چیز دیگه .

2- وقتی که از کسی دعوت میکنی که بیاد تو یه سرور بازی کنه در برابر وقت و هزینه ای که اون پلیر به درخواست تو اومده مسئول هستی و وقتی میدونی آخر بازی کردن کنار شما چی میشه معلوم هست اون پلیرها رو نمیاری جایی که شما هستین که آخرش بخوای شرمنده وقت و هزینه شون بشین .

3- تا الان چند تا پلیر از وقتی شما هستین اومدن جنوب غرب ؟ چه اتفاقی براشون افتاد یا آخر سرور رفتن و یا وسط سرور رفتن آیا اون ها هم به خاطر اینکه میخواستن لیدر باشن رفتن ؟ یا ضعف شما بوده ؟ بیا اعلام کن تیم شما چندتا از پلیرهایی که به ساید اضاف شدن رو تونسته نگهداره تو جنوب غرب بمونن . ( شما پلیر فراری نده جذب پلیر پیشکش )

4-اومدی گفتی علی این سرور به ما اضافه شده و کلی تعریف از خودت در مورد رفتارت با علی ولی به یک ساعت نکشید از پستت و دقیقا بعد از پست خودت علی اومده میگه به خاطر تصمیمات اشتباه شما که هیچ تلاشی برای نگهداشتن نپ نداشتین از سرور رفت .

پ . ن : یک حرکت نشون بدین که جنوب غرب دنبال این بود که نپ با شمال غرب داشته باشه اونوقت ببین من ایمیل اکانت خودم رو چنج میکنم برات و از سرور میرم .

پ ن 2 : علی آقای زد کینگ یه سر برو صفحه 162 فروم سرور نرمال اونجا شات چت من و تو هست در مورد اینکه آمرداد پلن رفته بود و تو به عنوان دفکورد چقدر دف به من دادی . گفتم حافظه ات خرابه شاید یادت اومد و بعدش میخوام ببینم به اندازه پرهام مرد هستی بیای بگی ببخشید اشتباه کردم . اینم لینکش که زیاد نخوای اذیت بشی

نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• منم موافق پیام این دوستمون آقا علی با اون قسمتش که گفته سرور بعد se و ne با تمام قدرتشون بیان و همینطور nw و sw هم با تمام قدرتشون بیان تا یک سرور رو با هیجان خیلی خیلی بالا شروع کنیم و هیجان بازی چندین برابر بشه،اینجاهم که همه همه رو میشناسن و بهتر هستش قبل از ریجستر شدن اکانت ها اول لیدرهای ساید ها با هم یه صحبتی بکنن و ساید ها رو بالانس بکنن اول بعد ریجستر بکنن اینجوری تا تمام ساید ها بالانس بشه نه اینکه اینجوری یک ساید قوی بشه و یک ساید ضعیف بشه. و این مدل بازی اصلا برای هیچ بازیکنی دلچسب نیست،وقتی ساید ها بالانس باشه هم آدم بیشتر هزینه می‌کنه هم بیشتر وقت می‌ذاره برای اکانتش وقتی نباشه نه آدم هزینه ای می‌کنه نه دوست داره وقت بذاره...

• میگه از علی و سجاد بپرسید شده حرفی بزنید

یوسف قبول نکنه؟

یوسف کی هست که باید قبول کنه؟

مگه نمیگی آدامسم بهت نمیدن؟

پس چرا فازشو گرفتی؟

میگی کسی که پلیر جنوب غرب نیست

سینه چاک نده!

گویا یادت رفته برای بار اول تو زندگیت که اسمت

تو اتحاد رفت بالا ، کی اسمتو گذاشته بالا

کار ما به جایی رسیده که باید از تو اجازه بگیریم

به سایدمون برنامه بدیم

شاید یادت رفته که نصف بازیکنای جنوب غرب

زیر دست من آموزش دیدن

سیاست با شمال غرب نه به خواست تو ایجاد میشه

نه به خواست تو بهم میخوره

چون بلد نیستی مفاد ببندی

نپی که فقط از طرف ما رعایت بشه

به درد خودت میخوره

اکر تو خادم جنوب غربی ، من عموشم

اگر تو خادم جنوب غربی ، من ستون فقراتشم

خودت که میگیری چی میگم؟

حالا باز برو آویزون ادمین فروم شو ۲۴ ساعت

بن منو بزنه تمدید

• سلام عمو رضا

با احترام

یکبار جنوب شرق از کنفدراسیون استفاده کرد

چندتا کپ مصری رو زد

بازم از کنفدراسیون هر ۲ ساید استفاده کردند

و محمد توهمی رو مفتبر کردند

از دید من از لحظه ای که آدم وارد اتحاد میشه

جز اون اتحاد هست

مگر تو دات کام همچین داستانی هست که اینجا هست؟

کنفدراسیون باگ داره خیلی سادست

دمتون گرم زدین

ولی فروم نویسی نداره

محمد یکی از آنلاین ترین و دلسوز ترین بازیکنای جنوب غرب بوده ، الان تحت فشار هست همبنجوری

همه تارگتشم کردین

بنده خدا دهکده هاشم همه سمت کردستانو بانه و سیستان بلوچستان خورده

پرچمش برای من که بالاست

• آقا پرهام الان اینارو میبینی متوجه میشی تلفنی چی گفتم دیگه درسته ؟

طرف میگه من خادم جنوب غرب هستم

ازون ور میگه تشخیص صلاحیت لیدرا رو گردن گرفته

میخوام لقب شورای نگهبان جنوب غرب رو بهش تقدیم کنم

خادم جنوب غرب به لیدرش میخواد تهمت بزنه

پریشب اشکان فریدام میگفت اشتباه کردی

طرف رو آدم حساب کردی

جالبه از نون و نمکم میگه

جنوب غرب رو با ۲ تا متا وینری که من با حسین رپر بستم تحویل گرفته

کویر تحویل داده

خدمت کرده بنده خدا ولی به سایدای دیگه

حاجیمون خاصه مث ۷ ته رو تاس

• شما خودت باعث مستقیم بر هم خوردن نپ بودی پس فکر نکنم کسی که اینکار رو کرده اصلا صلاحیت داشته باشه بخواد بیاد نظری بده و همینکه هیچ برخوردی با شما از سوی تیم لیدری نشده خودش نشان دهنده این هست که کار شما مورد تایید تیم لیدری هستی . امیدوارم بچه های اس دبل هم بدونن که هزینه و وقتی که گذاشتن این سرور توسط کیا هیچ حساب شد .

تو هم توهم توهمی رو زدی که تو ان دبل فشار رو من هست 🤣🤣🤣🤣

تنها سیاست اشتباه من این بود که همه بهم گفتن رو حرف اس دبل حساب نکن اینا هیچ موقع رو حرفشون نموندن و من یه تنه جلوی همشون وایسادم و گفتم این سرور فرق میکنه و اینا رو حرفشون میمونن . و فقط خجالت زده شدم جلوی بچه ها چون همشون گفتن دیدی بهت گفتیم اینا کی هستن و سابقه شون معلوم هست .

ببخشید که فکر میکنین بخاطر اینکه شما رو حرفتون نبودین من تحت فشارم 🤣

ناصر جان عزیزم سلام

لطفا اگر خواستی به کسی بگی علت بهم خوردن نپ

به من بگو ، چون پیمان از گل‌های روزگاره

تعصبشم می‌کشم من

علت بهم خوردن نپ هیچ بازیکنی از جنوب غرب نبود

ناصر جان قبلا هم گفتم

شما مد نظرت این بود که ما ۳ به ۱ هم هم بخوریم

این جمله کاملا برمیگره به اسم و رسم بازی

البته بازم میگم از نظر من متا ۳ به ۱

غیر قابل انجام بود

نپ،متا یا پرچم نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی

بین سایدی هست

حالا جنوب غرب به تنهایی برنامه نداره

یوسف هم کلا فقط مخالفه

خودشم میگه مسئولت خاصی ندارم

هرجا رو ببینم داره رشد میکنه کمک می‌کنم کویرش می‌کنم

پس کلیت کلام اینه

نیت شما برای جنوب غرب خیر نبود

هرچند که کار درست رو کردی

ولی سیاست خودتونو گردن پیمان ، پرهام

محمد و ...‌ نندازین

جنوب شرق اگر ۱۵ درصد برتریش بخاطر پلیر و اکانتش باشه ، ۸۵ درصد برتریش برای تیم ورکش هست

در مورد یوسف جمله ای هست که میگه

بار الهی که لوتیان مست

و .............‌........

• علی جان ما ازوناشیم که وسط سرور فرار می‌کنیم

این دومین سروری بود که شما و یوسف برای خراب کردن من نقشه چیدین

این پایان رفاقت بنده و شما بود

زین پس برای من هیچی نخواهی بود

سایدی که لیدرش شما بودی چکمه یونیک

احمق یونیک ، چشمان کوچیک ، انبار بزرگ رو تو زمانی بسیار کم از دست داد

یکم دیگه ادامه بدی تنها میمونی تو اس دبل

هرچند که سرور بعد میگی پلیر اس دبل یعنی کسی که تا تش هست

وقتی ورود زدم همه منتظر بودید

روز ۲۰ بازی برم

آدمی که تو ساید ضعیف میمونه و بازی می‌کنه

پرو ، حرفه ای و اهل بازی سخته

ولی آدمی که تو ساید خود بزرگ بین کم توان

گنده گو میمونه و بازی می‌کنه

بدون شک عقلش کمه

که ما ۲۴ ای آنلاین جون بکنیم

گند کاری شمام بیفته گردن ما

تو جنوب غرب یه نفس راحت میتونید بکشید سرور بعد؟

الان زیر لبی یه چیزی میگی

ولی سرور بعد همه کسایی که ازشون بدت میاد یک صدا مثل بختک کنارتن

تازه برای ما کار نداره سوتی بزرگتو بزاریم وسط فروم

ولی ما مث شما نامرد نیستیم

به قول یوسف یا حق

• سلام و عرض ادب خدمت تمام بزرگان .

اول سرور به بعضی از دوستانم گفتم اس ای این سرور واقعا قویه و این سرور نیاز به متا غرب داره ولی متاسفانه غرب وارد جنگ شده و بنظرم دلیلش

کینه و مشکلات شخصی لیدر های غربی هستش(که دلیل اصلی شکستن نپ شیطنت یکی دوتا از دوستان بودن که پیامشونو دارم تو واتساپ) و سر

این موضوع فقط پلیر های غربی ضرر کردن و الکی هزینه و زمان گذاشتن .

یکی از دوستان اومد تعریف پلیر جنوب غرب گفت که بنظرم از ریشه تعریفش اشتباه . پلیر جنوب غرب (مهم نیست پلیر کدوم ساید باشه ) یعنی

وقتی تو اون ساید هستش باید تمام تلاش خودشو کنه تا سایدش پیشرفت کنه و در خدمت ساید باشه. اما یک سوال دارم وقتی لیدر های اون

ساید بی کفایت هستن و برای اون پلیر ارزش قائل نمیشن اون پلیر باید چیکار کنه ؟ جز اینکه سرور بعد باید سایدشو عوض کنه؟ مگه وقتی یک

انسان میبینه کشورش ارزش اونو نمیدونه و میدونه در اون کشور به جایی نمیرسه و استعدادش داره از بین میره مهاجرت نمیکنه ؟

بنظرم تیم فعلی ساید جنوب غرب جز از بین بردن استعداد ها کار دیگه ای انجام نداد و باعث شده پلیر های قدیمی این ساید پر افتخار سایدشونو

عوض کنن یا کلا تراوین کنار بزارن .

بنظرم وقتشه پلیر های پر افتخارجنوب غرب برگردن و یک ساید قوی به نمایش بزارن و تیم فعلی کناره گیری کنه تا دوباره شاهد یک سرور خوب باشیم .

چه غریبانه در سایه بی کفایتی به خواب رفته ای

• یه سرور بود تو .ir یادمه یکسال خورده ای طول کشید سرور هشت راند دو بود از جنوب شرق دوتا اکانت بود دراگون و عارف که واندر هم داشتن ،سه تا سایدnw,ne,sw روشون بودن اگه اشتباه نکنم ولی بازم این دوتا با اینکه هی صفر میشدواندرشون بازم دست نمی کشیدین و بازم میاوردن بالا تا اینکه آخرم دراگون صد کرد در عین ناباوری ،ولی نمی‌دونم چرا اینجا بعد از کتیبه ها ملت میذارن روی حذف یا اینکه دیگه تلاشی نمیکنن برای دوباره ساختن اکانتشون...

سلام

یکی از دوستان گفت یه عزیزی اومده فروم در مورد سرور8 اطلاعات غلط داده اون سرور طولانی ترین سرور آی آر بود یه جاییشو درست گفتی اون سرور واندرها فک کنم هیچوقت از 91 بالاتر نرفت اون سرور خبری از مولتی نبود و خبری از مسیر تحارت روواندر نبود مرتاض سر خودی رو واندر نبود و گندم حکم طلارو داشت گندم منفی رو 3 میل میرفت دیگه نمیشد کاریش کرد میرفتی رو لاست یه همر جنگی 80ک گرزی داشتی با هاش آقایی میکردی 3تا پلن میرفتی تا دیوار بشه (اینجا 800 کاشم کارایی نداره:d)

اون سرور متای غرب و شرق بود عارف هولدر ne بود با معماری یونیک دراگون هولدر se با مرتاض یونیک اکانت ما هم ne بود که 3تا واندر داشت که سر معماری یونیک به مشکل خوردیم و از ne جدا شدیم رفتیم متای غرب که شد متای دوستی

اون سرور هیچ واندری 100نشد اخرم ناتار 100 کرد واندر دراگون هم رو 60 بود که بالاتر از بقیه ها واندرها بود وین شد اونم با شیرین کاری سارنگ که همرها 2 مین بعد 100 شدن ناتار خورد به دراگون :d

این یکی دو صفحه اخر و خوندم دیدم صحبت ها بیشترش در مورد swهست از نظر من کلا این ساید ساید نوب هاس و همیشه حاضر بودم 3به1 روم باشه ولی با sw متا نبندم البته تعداد انگشت شماری هم پرو پلیر داشته ولی هیچوقت تیم درست حسابی نداشته

امیدوارم دوستان ناراحت نشده باشن منظورم شخص خاصی نبود کلی گفتم بلکه اینجا که نفرات کمتری هست اختلافاتتون بذارین کنار با هم مچ بشین

• این یکی دو صفحه اخر و خوندم دیدم صحبت ها بیشترش در مورد swهست از نظر من کلا این ساید ساید نوب هاس و همیشه حاضر بودم 3به1 روم باشه ولی با sw متا نبندم البته تعداد انگشت شماری هم پرو پلیر داشته ولی هیچوقت تیم درست حسابی نداشته

امیدوارم دوستان ناراحت نشده باشن منظورم شخص خاصی نبود کلی گفتم بلکه اینجا که نفرات کمتری هست اختلافاتتون بذارین کنار با هم مچ بشین

به به مجید جان

مجید جان اس دبل هیچ وقت تیم درست حسابی نداشته؟

منظورت آی آر بوده درسته؟ یا اسپیدترا؟

• به به مجید جان

دعوای دور برد سر اس دبل داره استارت میخوره

:دی

در مورد قبل از فیلترینگ صحبت نمیکنم

چون خیلی ازون بازیکنا در جمع امروز نیستن

در مورد قبل از تغییر دومین هم به یاد ندارم

که پارسا سوییفت رو در اس دبل دیده باشم

فکر می‌کنم شما سرور گذشته اسپید ترا رو

در اس دبل گذرونده باشید

در هر صورت در مورد زمان قبل از تغییر دومین

ضعیف ترین ساید بازی جنوب شرق

و فقط به دلیل کمبود پلیر بوده

پارسا جان پیشنهاد می‌کنم اگر برای جنوب غرب

دلسوزی می‌کنی که البته فرقی هم نمیکنه تو کدوم ساید بازی می‌کنی

اما زحمت بکشید برای پلیر های تازه وارد و کم تجربه هم زمان بگذارید

امروز بیشترین ضعف تراوین تو کمبود بازیکن هست

و این کمبود بازیکن و کشاورزی کردن و تروپ سازی

بدون وجود فشار ، باعث شده پلیر هم نوب بشه

امید وارم طبق چیزی که در نظرت هست پیش بری

• به به مجید جان

پارسا جان منظورمن کلی قبل فیلتر و بعد فیلتر بود

اسپیدترا که بحثش جداس شما اسپیدترا خیلی راحت میتونی تیم حمع کنی اکثر پلیرهای که من دیدم هر کی گلد و وی پی اس بده بهش نه نمیگن خود منم بخوام فان بازی کنم اینجوریم دانیال گفت بریم بازی کنیم گفتم ببین کی گلد و وی پی اس میده بریم اونجا :d ولی سرورهای هم بوده آی ار که هزینه سنگین کردم

از اونجایی هم که اینجا گلد ارزونه از اون طرف هم به ادمین دسترسی مستقیم داری گلد فله رو میتونی ارزونتر هم بخری و به راحتی میتونی تیم حمع کنی ولی آی آر باید از درگاه خرید میکردی نمیتونستی بری به ادمین بگی من تیم دارم گلد و ارزونتر حساب کن پس تیمی که آی آر جمع میکردی کنارت به خاطر خودت بود نه پول و هزینه

اسپیدترا توتال و لیدر یعنی گلد ساپورت

خیلی فرق هست بین تیمی که اینحا کنارت جمع میشن با آی آر