نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام از این لینک ها منظورتون هست؟

هدف SW و اکانت Tamarrollcher از زدن ده در SE،غارت و کاتا مولتی،چیف یا خفت همر اینا بود،اما در عمل با ریختن دف در این دهکده،دیفالت اکانت که رنک دار بود بدون دف و در نتیجه دیستروی شد،و در نهایت از آنجایی که این ده هیچ دستاوردی نداشت و گندم دف هم اذیت میکرد،مجبور به بغل کردن دیوار شدن

ممنون که کار ما رو راحت کردین

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Mr.Sajad ().

• سلا،م خدمت همه

همین اول بیاد دیسلایک کنید بگید ما حرفه ای دیسلایک میکنیم

در ضمن با کدوم نتیجه میگی گندم خورش اذیت میکرد اها اسکات زده بودی

اها نتیجه گیری اسکات که دیوار شد ولی خوب دیگه گندم خورشو در اوردن میگن اذیت شده بله درست میفرمایید

استاد بفرمایو وو:d

اها اون یکا گرزی که زدین بعد اسکات امار گندم خور منفی در اورد فقط یه سوال پیش میاد چرا قبل اسکات با گرزی نزدن ؟

اخه دبل اسکات معمولان میزدن برا حجم گندم خور بلاخره شماها استادین بهتر میدونین

پ.ن:

اینم عکس کامل اتک داداش هر چی در امد از خودتون خرج خودتون کردم مرسی که کارتون راحت تر کردم :d

پ.ن:اسکاتا چی میگه اون وسط نگران نباشید هفته اینده یه اینجوری دیگه تحویلت میدم سجاد جان که کارت راحت تر شه عزیزم عکس کامل بذار اخه لینک اینجوری منظورش بود فک کنم

پ.ن:در مورد دیفالت اونموقع که دیفالت پرید اینجا پونزده کا دف روش بود میدونی چی میگم موقع لانچتونم من خودم دفو دادم به بچها خودم موندم خالی اینم فدا سر بچها ساید یه همر رفته دوتا جاش در میاد نگران نباش

• من متوجه نشدم الان بهترین دستاورد این دهکده ای که تو اس ای زده شد همین دیوار کردن 6 کا اسکات بوده؟ هدفتون کلا همین بود که 6 کا اسکات دیوار کنین بعد بکوبین به دیوار؟ این همه زحمت کشیدین برای اون دهکده و همر، استفاده ی بهتری نمیشد کرد واقعا؟ :|

• هنوز ازتحت حمایت نیومدیم بیرون همتون تسلیم شید

screenshot_20220222-210433_brave_pi7n_thumb.jpg

سلام اقا لااقل بگید کی هستید و کجا از دیروز من استرس گرفتم اینجوری گفتید خواب ندارم خوراک ندارم :):)

پ.ن ۱: انقدر مفلوک نباشیم انبار ناتار کاتا کنیم !!!!!! مخاطب : تحلیلگر جدید فروم

• سلام استاد تحلیل محمد توانا

ببخشید استاد من یه سوال برام پیش امد

یعنی ۲۵۰ تا کاتا توتن از لحاظ قدرت تخریب

با ۲۵۰ تا کاتا رومن برابر هستند؟

یعنی چه رومن باشه چه توتن باید ۲۵۰ تا زد؟

• با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

بعضی ها هست ادعای بازیشون و اسمشون رو تریلی هم نمیتونه جابجا کنه ولی هنوز فرق بین قدرت حمله و قدرت تخریب کاتا رو نمیدونن . خخخخخ

وقتی هم یکی بهشون راهنمایی میکنه همون ادعا و غروری بود که تریلی جابجا نمیکرد بهشون اجازه نمیده از تریلی پیاده بشه و بره خودش یه شبیه ساز بزنه تو کیریلوید ببینه تا حالا اشتباه میکرده . میاد تو فروم جار میزنه که همه بدونین من بلد نیستم .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• مقدمه : قارچ پر از خاصیت می‌باشد

در برخی نقاط علاوه بر استفاده به عنوان غذا

به صورت ماسک هم روی صورت استفاده شده

سلام دوستان خوشحالم که بازم در جمعتون هستم

اساتید و بزرگان و قدیمیای دات کام باز اینجا همه جمع هستن و برای من نوب که دومین سرور خود را در اسپید ترا می‌گذرانم جای شادی و هیجان فراوان داره که از اساتید یاد بگیرم

من از دوست قدیمی خودم استاد عزیزم

که خیلی هم دوسش دارم یه سوال پرسیدم

شاید با سوالم به چالش کشیده باشم

ولی خودشون زبون دارند شما کلاه بنده رو بردار

دست به کلاه استاد نزن ، استاد حرمت داره

شما با پاسخ درست به سوال من کمر من رو خالی کن و من رو ضربه فنی کن

forum.speedtra.com/index.php?attachment/5740/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/5741/

اساتید منظور از قدرت حجومی کاتا چیست؟

از فردا میگن دیوارا هم با هم فرق نمیکنه فقط سطحش مهمه

قدرت حمله و قدرت تخریب کاتا به هم وابستگی نداره واقعا؟

امدی سوار شی پات لیز خورد مشتی!!!!

جای تاسف داره که شمال غرب با پلیر های اکتیو

توسط توتال لیدر نوب رهبری میشه

پ.ن: بی ادب نیستم ولی درساشو پاس کردم

پ.ن: همیشه پشت به زین

گرده جهان

تنگه زمان

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مثال مودبانه استفاده کنید. اخطار آخر ().

• درود به تمامی عزیزان

حکایت ما و دوستان همسایمون شده قضیه دم خروس و قسم حضرت عباس ،آدم نمیدونه کدوم کارشونو باور کنه.

تا وقتی نزدیم دوستان شمشیر میچرخونن که عاااای بیاید بزنید و فلان و بهمان وقتیم که فیکشو میریم نتیجش میشه اون صحنه های ابتکاری :)))

محمد جان اول اینکه ببخشید ما دوباره پروفایل شما رو چک کردیم به خدا واسه لانچا باید ازون مسیر میگذشتیم ،سر راه بود و یه نگاه حلال وگرنه که نیت بدی نداشتیم

01اکانت من بزن دیگه باریکلا بزن ببینم رد میکنی

ولی جدی اون موقع که اینو گفتی این قضیه خود بن نمایی رو یاد گرفته بودید ؟ایدش از کی بود؟اسکریپت زدید یا چند نفری داشتید میزدید که 2بار 5دقیقه بن بودید؟ایا نتیجه ای هم داشت؟اصن چی شد که به اینجا رسیدید؟

محبت کن تکلیف مارو مشخص کن، بزنیم یا اینکه باز میخواد موقع لانچا ازین بازیا در بیارید؟

در مورد دیفالت اونموقع که دیفالت پرید اینجا پونزده کا دف روش بود میدونی چی میگم موقع لانچتونم من خودم دفو دادم به بچها خودم موندم خالی اینم فدا سر بچها ساید

اینم عزیزم عذر بدتر از گناهه،همری که کشیده میشه برای سایده نه شخص که شما بخوای فداکاری کنی و از خیر همرت بگذری... خواهشا از همر گذاشتنت و ده پریده شدت حماسه نساز دمت گرم

اما هدف اصلی پست...

اکانت ماکان که معرف حضور دوستان هست:))

دیروز این اکانت یکم اطرافشو پاکسازی کرد که گویا به مذاق دوستان خوش نیومد

برای همین در یک حرکت جهادی دوستان اول 10 ک استپ از یکی از اکانتای خوبشون به صورت غارت روانه این ده کردن به این صورت که مشاهده میکنید.

همونطور که در تصویر میبینید ازونجایی که دغدغه ی این روز های عزیزان اسکات های ساید ماست،متاسفانه پلنشون موفق بود ما در این حمله 40 اسکات از دست دادیم.

این وسط یک پرانتز باز کنم:

اها اون یکا گرزی که زدین بعد اسکات امار گندم خور منفی در اورد فقط یه سوال پیش میاد چرا قبل اسکات با گرزی نزدن ؟

اخه دبل اسکات معمولان میزدن برا حجم گندم خور بلاخره شماها استادین بهتر میدونین

داداش 1ک گرزی مارو گیر دادی بهش نظرت راجب این 10ک استپ چیه؟اسکات نداشتید بدید به این بنده خدا؟1ک ازون اسکاتای ده اس ایتو بک بده در اختیار بچه هاتون بذار که اگر لازم داشتن با 10 ک استپ نیان...منم اینور قول شرف میدم با هر چه قدر نیرو که قرار بوده ازون ده اسکات بکشیم 1ک کمتر بزنیم لااقل کار این بندگان خدا راه بیفته حیف بود این استپا.

برگردیم به ادامه پلن:

اما خب با توجه به اینکه اتک به صورت غارت(!!!) بود و خورده نیرویی از این پلن برگشته بود و دوستان باقی اسکات هارو هم دیده بودن و ازونجایی که کمر بسته بودن تا تیشه به ریشه ی اسکات های ساید ما بزنن بلافاصله باقی نیرو های این ده رو هم با هدفی مشابه+کراپ لاک 8 گندم زار راهی کردن.

خوشبختانه موفقیت این بخش اتکا به چشم گیری تک موج اول نبود و اهداف دوستان به صورت نسبی محقق شد، به این صورت که کراپ لاک انجام نشد ولی در عوض 11 اسکات دیگه از ساید ما کم شد.

3موج کاتای 200تایی و یک موج کاتای 160تایی دیوار شد.

عملا یک همر جنگی نسبتا خوب از دور خارج شد

البته جای نگرانی نیست چون که میفرمایند :

فدا سر بچها ساید یه همر رفته دوتا جاش در میاد نگران نباش

در نهایت خسته نباشید میگم بهشون ولی بدون شوخی کاش هدفشون از این نوع اتک دادن رو شرح بدن تا یکم بار آموزشی فروم هم بالا بره ما تو گروهمون هنوز داریم نظر اخیر دوستان راجب تفاوت کاتای رومن و توتن رو بررسی میکنیم و بحث به انتهاش رسیده،اگر زودتر جمع بندی خودشونو از این پلن به ما برسونن تا موتور مباحثه ما خاموش نشه ممنون میشیم.

موفق باشید.

پ.ن:هنوز منتظرم یکی بیاد اون دوربینارو نشون بده بگه اقا شما مقابل دوربین مخفی ما بودید لطفا دست تکون بدید.

پ.ن:یه شعاری بود قبلا "یکی برای همه،همه برای یکی"...حس میکنم داستان عزیزان اینطوری شده که "همه برای یکی،کمه برای یکی" :)

• اینهمه بال بال زدی ریپلی بشی . آفرین برو ریپلی شده .

حالا هم برو اون قارچ هایی که تو اس ای بهت انداختن رو مصرف کن . چون همه تو فروم دیدن اکانت گرین و بدبو قارچ تحویل گرفتن تو اس ای .

چی بودی تو وافن اس اس بهت میگفتن فکر کنم و به قول خودتون مقامت از توتال بالاتر بود . خب تیمی که تو با این اطلاعاتت از توتال اون تیم بالاتر هستی تکلیفش معلوم هست . راستی از قارچ هات هم بزن داری میری پیش بدبو بزرگ که بوی گندش اذیتت نکنه ازش بپرس ببینیم پیشواتونم مثل شما اطلاعات دارن ؟

صرفا جهت فان قضیه این عکس ها رو میذارم چون میدونم همه تو تراوین این نکته رو بلد بودن جز این آقا و اون بدبو بزرگش

یه وقت بد نباشه کیریلوید بلد نیست حساب و کتاب کنه و ۲۰۰ تا کاتای رومن با ۲۰۰ تا کاتای توتن رو به یه اندازه تخریب کردن .

جای تاسف داری تیم تراوین با این همه برنامه نویس اکتیو برای محاسبتاش کیریلوید رو داره که هیچی بلد نیست و میزان تخریب کاتا رومن و کاتا توتن رو یک اندازه زده .

از این به بعد باید برنامه نویس های کیریلوید قبل از اینکه بخوان چیزی تو ساید بذارن از بزرگ تحلیل گران دنیای تراوین . پرهام گریه و سامان بدبو مشاوره بگیرن که یهو اینجوری ضایع نشن .

• سلام خدمت عزیزان

تبریک میگم بابت دیوار کردن 9 کا مزدور و 3 کا تیرانداز محمد توهمی

تبریک میگم بابت دیوار کردن 10 کا استپ و 23 کا مزدور (از نظر شما همر جنگیه خوبی بود ما هم به نظر شما احترام میذاریم)

واقعا اگر میدونستیم که اینقدر باعث خوشنودی شما عزیزان میشه که بابت هر کدوم 4 تا پست و 25 تا لایک بزنید سعی میکردیم بیشتر ازین کارا بکنیم

تواضع رو از پست پارسا لاقونچر عزیز یاد گرفتم که وقتی دو تا از همرای رنک دار دیفالتتون دیوار شد و یک همر مرزیتون چیف شد کلا فقط اومد 3 تا عکس گذاشت و تهش با جمله ی پیروز باشید پستش رو خاتمه داد (الحق که لاقونچر برازندته عزیزم)

حالا اینکه شما عزیزان بابت دیوار هر 3 کا تیرانداز و 9 کا مزدور میاید میریزید تو فروم و جشن بزرگ برپا میکنید همه ناشی از چند مورده

1.تقلیل فشار حاصله از سرور قبلی:این موضوع درک متقابلی هستش و من در این مورد حق رو به شما میدم ,شاید اگر ما هم سرور پیش به اون صورت چه در فروم و چه در بازی تحقیر میشدیم ,این سرور رو حداقل در فروم سعی در جبران فشار حاصله میکردیم تا مبادا روی دلمون بمونه

2. رنج سنی:رنج سنی باعث پخته تر عمل کردن و حرف زدن میشه و اینطوری که تیم انالیزوری ما براورد کرده میانگین رنج سنیه شرکت کننده داخل فروم اس ای همه متولد 1378 به بالا هستن(لذا اگر میبینید که اکثر پست های شمارو بدون جواب و یا حتی دیسلایک از کنارش میگذریم ناراحت نشین ما شما رو دوست داریم)

3.بزرگ نمایی:واقعا با این میزان پتانسیل ساید اس ای (تعداد پلیر 3 برابر ما,تعداد مولتی 7 برابر ما,میزان رید 6 برابر ما )این ها اگر واقعا از نظر شما حرکات بزرگی به حساب میان باید به حال شما تاسف خورد

اما در اخر باید خدمتتون عرض کنم ما همیشه از حریف قوی و هرگونه زد و خورد استقبال میکنیم

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• خب خدا رو شکر تفاوت کاتا رومن با بقیه کاتاها معلوم شد

زمانی که شما با رومن کاتا میزنی مدافع از ترسش خودش میره سنگ تراشیش رو خراب میکنه

عکس بالا اتک رومن با شرایط مساوی با شاتی که برای توتن گذاشته بودی

عکس پایین نشون دهنده قسمت سانسور شده توسط شما هست که توش لول سنگ تراشی معلوم نیست

پ . ن : آدم وقتی یه چیز بلد نیست و کسی بهش یاد میده یا میاد قشنگ تو جمع میگه آقای محمد دیابلو عزیز ممنون که به من یه نکته رو یاد دادی یا اگه غرورش اجازه نمیده میره و در افق محو میشه . نه اینکه در برابر فهمیدن و یادگرفتن مقاومت کنه یا یه جور رفتار کنه انگار هیچکس جز خودش نمیتونه بره بزنه تو کیریلوید و میره سنگ تراشی رو تغییر میده بعد تو عکسشم کاتش میکنه که مثلا کسی نفهمه بگه دیدین من درست میگفتم .

آفرین کوچولو ، یادمه این رفتارها رو زمانی که 5 ساله بودیم و فکر میکردیم بزرگترها هم مثل خودمون عقلشون تکامل پیدا نکرده و با این کارها میشه گولشون زد انجام میدادیم .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• به اینکار میگن ناصر رو سوار کردن

۳ ایسگاه بعد پیاده کردن

خوبه مثلا لول ۱۳ نبود بری بگردی ببینی سنگ تراشی رو لول چند بزاری

ما هم حواسمون نبود تو خودت کلاه بردار بزرگی

علاقه ای به کلاه کوچیک نداری

فقط کلاه بزرگ

ما کلی کلاه خود بزرگ برات خریدیم

کی میای ببری

چه فشار خور خوبی بودی ما نمیدونستیم

• سلام خدمت عزیزان

سلام به روی ماهت جوان.

نگاه سطحی شما به روند سرور و اتفاقات یکی 2 شب اخیر میتونه نشانه 2 چیز باشه.

1. درک شما از بازی در همین حده و توانایی آنالیز اتفاقات رو ندارید.

2. فرار رو به جلو و اینکه دوست دارید همه چیو عادی جلوه بدید.

اگر از بعد اول به قضیه نگاه کنیم چند موضوع رو باید مورد بررسی قرار بدیم. هر پلن یا هر حرکتی در بازی تراوین برای بدست آوردن چیزی انجام میشه. برای مثال هر پلنری حرکتی انجام میده طبیعتا با محاسبات ذهنش و سنجش داشته هاش اقدام به انجام به انجام پلن میکنه. یعنی اگر پلنری حاضر میشه چند همر رو دیوار کنه برای پریدن 1 همر مسلما اهدافی داره که ارزششو داره چنین پلنیو بزنه.

شما میفرمایید 2 همر دیفالت ما (که رنک دار هم نبودن البته شاید برای شما رنک دار محسوب میشدن) دیوار کردید اما به یه چیزی دقت نمیکنی ( یا نمیخوای دقت کنید). هر دوی این همر ها جنگی محسوب میشن و هدف از ساخت همر جنگی استفاده اونها در زد و خورد های میانه بازی هست و طبیعتا کسی که همر جنگی میکشه میدونه که اون همر بلخره دیوار میشه ولی برای هدفی که داره میدونه باید از خیر همرش بگذره تا به چیزی که میخواد برسه.

نکته دیگه که شما بهش دقت نمی کنی اینه هر 2 ی اون همر ها در حد اقل 2 پلن استفاده شدن و و ما به هدفمون از کشیدن اون همر ها رسیدیم. ساید جنوب شرق 4 پلن رو شما اجرا کرد که در 3 مورد 100 درصد موفق و در 1 مورد هم 70 درصد موفق بود (پریدن 2 همر رنک دار شما، کپ 8 تا از مولتی های شما و مورد اخر همر اکانت revenant که با اینکه ده صفر نشد اما همر اون ده در دفاع کاملا از بین رفت.)

وقتی به وضعیت همر های سرور نگاه کنید، سایدی مثل جنوب غرب که از نظر تعداد و کیفیت همر در شرایط بسیار ضعیف تری نسبت به جنوب شرق قرار داره ( یه نگاه به بخش عمومی و رنک همر نگاه کنید متوجه عرض بنده میشی) در شرایطی که ابزار شما نسبت به ما کمتر و ضعیف تره اهمیت اون 2 همر شما که پرید بسیار بیشتر از همرهای ماست و طبیعتا شما نگاه خیلی ویژه تری باید به اون همر ها میداشتید.

در این شرایط پلیر شما میاد و اعلام میکنه دفشو داده به بقیه و خودشو خالی گذاشته با این تفکر که همه بگن واااای فلانی چقد از خود گذشته و لوتی منشه در صورتی که هر آدمی چنین جمله ای رو بشنوه اولین چیزی که میگه اینه که واقعا چطور میشه که کسی که همرش جزو بهترین همرای سایدشه دفشو خالی کنه برای بقیه. این حرکت نه تنها جای تقدیر نداره بلکه یه اشتباه بزرگ از اون پلیره که یه همر استراتژیک ساید شمارو خیلی راحت از دست داده و یه جورایی پتانسیل ساید رو خراب کرده.

نکته بعدی اینکه باز هم گاف بعدی ساید خودتونو دارید با یه نگاه سطحی میپوشونید.

پلیر شما اومد داخل ساید ما ده زد. 30 کی دف روی اون ده دپو کرد اونم زمانی که ساید شما زیر اتک بود. فشار گندم دادن اون ده در یک ساید دیگرو به سایدش تحمیل کرد اما آیا دستاوردی داشت؟ در نهایت هم که همر اون دهو زد تو دیوار و رفت پی زندگیش. شما مقدار منابع و انرژی که هدر دادید رو در نظر بگیری متوجه عرض ما میشی برادر.

حالا همونطور که توضیح دادم خدمتت یا درکت از بازی ضعیفه یا فرار رو به جلو میکنی که خودم ترجیح میدم گزینه دوم باشه چون اصن دوست ندارم جلو چنین تیمی بازی کنم که سطحشون اینه. ( هرچند 99 درصد مطمئنم که سطحتون همینقدره)

1.تقلیل فشار حاصله از سرور قبلی:این موضوع درک متقابلی هستش و من در این مورد حق رو به شما میدم ,شاید اگر ما هم سرور پیش به اون صورت چه در فروم و چه در بازی تحقیر میشدیم ,این سرور رو حداقل در فروم سعی در جبران فشار حاصله میکردیم تا مبادا روی دلمون بمونه

دقیقا کدوم فشار؟ سرور پیش ما باختیم ولی عملکردمون با توجه به تعدادمون جای بحثی نمیذاره. یادت رفته بیشتر از نصف همرای سرور کجا بود؟ یا شایدم یادت رفته بیگ همرتون نصف کوچیک ترین همرمون بود. کی تحقیر شده علی جان؟

علی جان راجب تحقیر شما نباید صحبت کنید. شما تیمی هستید که تو سرور که انقد یه طرفه هستید بازم کسی حاضر نیست متا کنه باهاتون. بعد ما تحقیر شدیم؟

2. رنج سنی:رنج سنی باعث پخته تر عمل کردن و حرف زدن میشه و اینطوری که تیم انالیزوری ما براورد کرده میانگین رنج سنیه شرکت کننده داخل فروم اس ای همه متولد 1378 به بالا هستن(لذا اگر میبینید که اکثر پست های شمارو بدون جواب و یا حتی دیسلایک از کنارش میگذریم ناراحت نشین ما شما رو دوست داریم)

به شخصه معتقدم سطح شعور و شخصیت افراد ربطی به سن وسال نداره بلکه کاملا رابطه مستقیم با محل زندگی، میزان تحصیلات و تربیت خانوادگی داره. سن یه عدده که اصلا ربطی به شخصیت افراد نداره. هر جوابی که شما در این فروم میگیرید بازخورد صحبت های خودتونه. اگر طاقت شنیدن حرف های بچه های مارو ندارید اول اکانت فروم دوست متوهمتونو بگیری و نذارید پروفایل بنویسه. دوم اون یکی دوست نا محترمتونو از کف فروم ببرید که تمام پستاش سرشار از توهین و بی ادبیه. بعدش مطمئن باش ماهم مجبور نمیشیم اینجوری جوابتونو بدیم.

به تیم آنالیزوریتون هم بگید به جای اینکه وقتشونو به سن و سال ما اختصاص بدن یکم تایم بذارن و اتکامونو آنالیز کنن که همر اصلی سایدتون انقد راحت نپره.

ارادت.

• سلام و درود به تمام کسایی که قلب شون برای تراوین میتپه

چند روزی بود احساس کرده بودیم دوستانمون توی ساید شمال شرق دارن به مرحله وقیح شدن نزدیک میشن که دیروز با کاتا کردن انبار چند عدد مولتی حس مون به یقین تبدیل شد.

علی ایحال دیشب دوستان عزیز زحمت کشیدن و با آنالیز دقیق مولتی های رید اکانت Walking Dead که از قضا خارج کنفدراسیون بودند رو شناسایی کردند و جهت آچارکشی خدمت این عزیزان رسیدند.

به دوستان عزیزمون داخل اون ساید هم کاملاً جدی هشدار میدم در صورت تکرار این حرکت اینبار جوری پاسخ میدیم که برای غارت 100 تا خشت از روی ناتار اشک شوق بریزید.

حالا بریم سراغ لینک ها

فقط با عرض پوزش بنده حال و حوصله محاسبه دقیق سود و زیان رو ندارم صرفا یه تخمینی بهتون ارائه میدم.

1️⃣ کپ اکانت Darkweb

- 15 گندمزار و آبرسانی دیستروی شد.

- سطح تخمینی گندمزار ها: 17

- آیدی ثبت نام(CID) : 707

- جمعیت قبل: 974

-جمعیت بعد: 729

2️⃣ کپ اکانت Aragorn

- سطح گندمزارها: 16

- آیدی ثبت نام(CID) : 709

- جمعیت قبل: 968

- جمعیت بعد: 729

3️⃣ کپ اکانت Daryadar

- سطح گندمزار ها: 16-17

- آیدی ثبت نام(CID) : 708

- جمعیت قبل: 948

- جمعیت بعد: 690

4️⃣ کپ اکانت Island (این یکی رو مادر بگرید)

- سطح گندمزار : 18 [خرج هر گندمزار لول 18 حدود 3.8 میل منبع هست.]

- آیدی ثبت نام(CID) : 711

- جمعیت قبل: 1009

- جمعیت بعد: 788

⚠️ تلفات جانبی شمال غرب: 15کی مزدور/10کی رعد/1.5کی کاتا

پ.ن: ناصر جان با شخصی که در حد و شان خودت نیست کل کل نکن.

• درود و عرض ادب

مختصر و مفید

رید اکانت واکینگ دد تماما از ناتار بوده. مسلما دوستان در ریپورت دفاعی اتحادها بعد چیف ناتار شاهد هستند.

این لیست رنک بندی و نژاد اتحاد یکی از دمپایی های لانچ شده هست.

هماهنگی خوبی بین اعضای تیم وجود داشت. اکثر اتک ها با 4 موج از دو اکانت در یک ثانیه اعمال شدند.

تبریک به مهاجمین.

خسارت تقریبی اکانتها حدود 120 میل منابع.

ممنون و احترام متقابل به ساید رقیب برای اینکه به ما فرصتی برای اثبات خودمون با اینسرت دادند.

پ.ن: داخل شبیه ساز رو به روی کاتا مقداری دف قرار بدین تا تفاوت مشخص بشه.

• سلام دوستان وقت تون بخیر

یک موردی که مدتی هست متوجه ش شدم و به ساپورت بازی هم چندین بار اعلامش کردم وجود باگ در سیستم جایزه روزانه بازی هست

به این شکل که هیچ کدومش اعمال نمیشه

اعم از

جایزه 25 امتیازی

50 امتیازی ش که جایزه 25% افزایش تولید هست، فقط مقدار روزش اعمال میشه به شرط اینکه گلد زده باشید، در صورتیکه اگر پنل گزارش تولید اکانت تون رو چک کنید مبینید که در عدد اونو حساب میکنه اما روی افزایش تولید اعمال نمیشه

جوایز 75 و 100 امتیازی هم هیچ کدومش اعمال نمیشه از قبیل ...

400 امتیاز فرهنگی

400 تجربه قهرمان

4000 واحد از هر منبع

20000 واحد به صورت تصادفی

و ...

شاید برای دوستان اهمیتی نداشته باشه اما لازم دونستم که اطلاع رسانی کنم.

موفق باشید.

Snap92.png