نقد و بررسی سرور 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 14 مرداد 1400|

• ایولا خسته نباشید . به امید پیروزی های بیشتر .

• سلام دوستان

کتیبه ها اومد و یه سری هاش رفت ! شمال شرق اولین کوچیک، اولین بزرگ و اولین منحصر به فرد سرور رو قبل از همه ساید ها زد. با اینکه این ساید از لحاظ قدرت و تعداد همر و پلیر با سایدهای جنوبی آنچنان تفاوتی نداره ولی با نظم و برنامه ریزی دقیقی تونست بیشترین کتیبه سرور رو از شمال غرب و جنوب غرب و همچنین از ساید خودش جمع کنه. این برنامه ریزی فقط و فقط بخاطر یکدل بودن این ساید هست. مدیریت این ساید به صورت همه پرسی از کل بازیکنان انجام میشه. جلسات شورا با اعلام عمومی در بیلبورد شمال شرق در دیسکورد در یک چنل عمومی برگزار میشه و از تمام نظرات (حتی نظر سجاد) استفاده میشه.

پلن و برنامه ریزی کتیبه های شمال شرق توسط مجید از اول سرور (حتی پخش اکانت ها) انجام شد. پلن و برنامه ریزی شمال غرب و جنوب غرب هم توسط مجید / نیما / سامان / جعفر انجام شد. توی این راه چند دوست کمک رساندند و ازشون همینجا تشکر میکنم. علیرضا. کیا. مسعود. مهران. سامان و امیر مرسی. از دوستانی که بدون کلمه ای همر ساختن برای کتیبه و سختیشو به جون خریدند تشکر میکنم. دوستانی مثل علیرضا، سجاد، علی، مازیار، دانیال، جاوید و... اسم ها زیاده، از همتون ممنونیم.

درود به همگی

من هم به نوبه خودم به عنوان عضو کوچکی از ساید از همه عزیزانی که همکاری لازم رو داشتن مخصوصا دوستان عزیزی که زحمات بیشتری بر روی دوششان بوده کمال تشکر رو دارم

پ.ن : به امید موفقیت شمال شرق همیشه جاویدان 8)8)8):*:*:*:love::love::love:

• با درود بر همه ی دوستان حاضر در سرور و مخاطبین گرامیی که از طریق تاپیک پیگیر اتفاقات و اخبار این سرور هستند .

خسته نباشید به بچه های خودمون که انصافا سنگ تموم گذاشتن و جای تقدیر و تشکر داره ( انسجام و هماهنگی در جمع آوری کتیبه ها ، درود به تک تکتون از جمله عزیزانی که بیشتر از ما تحت فشار بودن و محمدعلی عزیز کاملتر تشریح کردند ) .

خسته نباشید هم عرض میکنم خدمت دوستان جنوبی و امیدوارم که به اهدافشون رسیده باشند در جمع آوری کتیبه ها .

با اجازه دوستان گرانقدر یه نگاهی بندازیم به تعداد و نوع کتیبه هایی که تا به این لحظه جمع آوری شده ( ممکنه در خلال بازی تغییراتی پیش بیاد که قطعا دوستانی که حاضر هستند در سرور ذکر خواهند کرد ) .

---- رازهای معماری کوچک /

هنوز رو زمین هستن و هیچ سایدی اقدام به زدن این کتیبه نکرده .

---- چکمه خدایان کوچک /

ش ش 4 تا .

جنوب 2 تا .

---- چشمان عقاب کوچک /

ش ش 2 تا .

جنوب 4 تا .

---- مرتاض کوچک /

ش ش 3 تا .

جنوب 3 تا .

--- جنگ آموز کوچک /

ش ش 3 تا .

جنوب 3 تا .

--- انبار برتر کوچک /

ش ش 3 تا .

جنوب 3 تا .

کتیبه گیج کوچک ( هیچ سایدی اقدام به زدن نکرده )

---- کتیبه احمق ها ( کوچک )

ش ش 5 تا .

جنوب 4 تا .

به نظر میرسه 1 دونه هم ش غ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کتیبه های منحصر و بزرگ رو بصورت خطی و ممتد خدمتتون عرض میکنم تا پست طولانی تر از این نشه .

کتیبه رازهای معماری 2 تا جنوب که یکیش منحصر هست و ش ش 1 عدد//////کتیبه چکمه خدایان بزرگ 2 تا ش ش و 3 تا جنوب که یکیش منحصر هست/////کتیبه چشمان عقاب بزرگ ، 3 تا ش ش که یکیش منحصر هست و 2 تا جنوب ///// کتیبه مرتاض بزرگ ، 3 تا ش ش که یکیش منحصر هست و 2 تا جنوب///// کتیبه جنگ آموز بزرگ ، 2 تا ش ش که یکیش منحصر هست و 3 تا جنوب //// کتیبه انبار برتر بزرگ ، 1 دونه ش ش و 3 تا جنوب //// گیج بزرگ و منحصر ، هیچ سایدی تا الان اقدام نکرده برای زدنش //// و در نهایت هم کتیبه احمق منحصر که جنوب زده .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

____ تصور میکنم تنها سیاستمداری که برنده ی جایزه ی نوبل ادبی شد رو میشه در اراضی جنوب پیدا کرد ( یه مزاح کوچیک با دوستان گرامی در جنوب;) ) .

____ افتخاری بالاتر از این ، که دیوار چین رو بغل کنی با چاشنی علامت ویکتوری ;)

شوربختانه سوریه همچنان سر در گم و تکه پاره شده ( بهتر اینه که اینطور گفت : حاصلخیز سابق و بایر فعلی ) .

( دوستان عزیز و گرانقدر ، چنانچه تعداد کتیبه هایی که توسط شمال شرق و جنوب جمع آوری شده و بنده اشتباهی در ذکر تعداد و صاحب کتیبه مرتکب شدم برای مخاطبین گرامی ، سپاسگزار میشم در ریپلای تصحیح بفرمائید )

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

اول از همه یه خسته نباشید میگم به همه ی ساید ها و پلیر ها و لیدر ها که میدونم تو این چند روز به سختی به فکر پلن جمع کردن کتیبه ها بودند.

آمار کتیبه های موجود در هر سایدو به صورت نمودار در آوردم تا کمی حالت مقایسه ای بگیره .

پ.ن : اگر اطلاعات کامل نیست یا اشتباه نوشتم ازتون عذر میخوام .

پ.ن : خوشحال میشم که روی این دیتا ها تحلیل و گفتگو کنیم .

پاینده باشید

یوسف

• خدا پدر معلم ریاضی اول ابتداییت رو بیامرزه که فک کنم آنلاین بهت آموزش داده

جنگ آموز یونیک se و sw رو زدی صفر بعد مجموعش شده ۱؟

0+0 =1

مرتاض یونیک رو هم seو sw زدی صفر بعد مجموعش شده 1

0+0=1

• عرض سلام خدمت دوستان عزیزم در هر چهار ربع بازی ❤️

بنده هم به نوبه خودم یه خسته نباشی به لیدرها بابت جمع آوری کتیبه میگم که به زیبایی هرچه تمام تر در کمترین تایم کتیبه هارو جمع آوری کردن . امیدوارم که بازی از این به بعد از این حالت خسته کننده و کسل کننده دربیاد که همگی لذت ببریم.

پ.ن کاش به اون حد از شعور برسیم که وقتی طرف کلی تایم میزاره و آمار هارو به این شکل در اختیار همه میزاره و گاها شاید اشتباهی رخ بده با لحن بهتری و دور از شیرین بازی این موضوع رو مطرح کنیم.

پایدار باشید.

Alireza.avenger

• با سلام خدمت همگی

تشکر ویژه از آقا یوسف عزیز بابت ارائه امار و نمودار ها

در جاهایی اشتباه هم شده بود ولی زمانی که شما برای ارائه این نمودار گذاشته بودید خیلی ارزشمنده. سپاس از شما.

خسته نباشید به همگی بابت جمع آوری کتیبه ها.

امیدوارم با اومدن کتیبه ها زد و خورد بیشتری را شاهد باشیم تا همگی از بازی لذت ببریم.

در مورد کتیبه چشمان کوچک جنوب بیشتر جمع اوری کرد.

ولی جنگ آموز کمتری در کل نصیبشون شد. (با احتساب کتیبه احمق و تعداد اکانت بیشتر جنوب)

برای اند گیم هم راز منحصر به جنوب رسید که خوش بحاشون و مرتاض یونیک هم به ش.ش

پ.ن: جدای از بازی از نحوه لیدری ساید شمال شرق و همدلی بچه ها در گروه واقعا لذت بردم و خاطره ای خوش از بازی در این سرور با هر نتیجه ای برای بنده رقم خورد.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• خدا پدر معلم ریاضی اول ابتداییت رو بیامرزه که فک کنم آنلاین بهت آموزش داده

جنگ آموز یونیک se و sw رو زدی صفر بعد مجموعش شده ۱؟

0+0 =1

مرتاض یونیک رو هم seو sw زدی صفر بعد مجموعش شده 1

0+0=1

سلام و عرض ادب

مرسی که به بنده جمع اعدادو یاد دادید قطعا این نشون از سطح بالای سواد شماست

توجه شما رو به یک روایت جلب میکنم :

حواریون از مکانی عبور می‌کردند. در مسیر با سگی مرده که مدتی از زمان فوتش گذشته و بدنش متعفن شده بود روبه رو شدند. چنین صحنه‌ای در ابتدا بسیار مشمئز کننده است. همانگونه که بسیاری از حواریون نیز به همین جهت بینی‌شان را گرفتند و اظهار تنفر کردند که چه منظره بدی و بوی بدی دارد. اما یکی ازحواریون که از همه آنها فرهیخته‌تر بود گفت: این که اظهار انزجار می‌کنید به جای خود درست است اما دندانهای سفید و محکم این سگ دیدن دارد که شما آن را ندیدید !

خداوند به انسان دو چشم داده که با یک چشم زیبایی ها و با یک چشم دیگه زشتی ها رو ببینه وقتی کسی فقط زشتی ها رو میبینه معنی و مفهومش اینه که با یک چشم داره به دنیا نگاه میکنه ...

بنده در پ.ن نخست به همین علت پیشاپیش بابت اشتباه عذرخواهی کردم چون ساعت چهار شب این نمودارو درست کردم و حدس میزدم که ممکنه اشتباه کنم ، صبح که بیدار شدم و چک کردم مجدد دیدم پستم بسته شده . ان شاالله ادمین محترم اجازه ویرایش بدن تا بیش از این شرمنده دوستان بابت اشتباه نشم .

پاینده باشید

یوسف

• سلام یوسف جان

شاید الان ندونی کی این پست رو گذاشته ولی وقتی بهت بگم تو واتساپ متوجه میشی این ادامه شوخیهای تو گروه هست و اصلا قصد کوبیدن و نبوده.

خدا خفت کنه یکی از لیدر کل های شمال شرق که همش دردسری اه

;);););)

• با درود مجدد خدمت همه ی سروران ارجمند .

------- روایت درست هست ،گفته میشه مسیح مقدس با پیروانش از مکانی عبور کردند و به لاشه ی اسبی برخوردند که مدتی از مرگش میگذشت که در واقع این روایت ساختگی هست و در اصل روایت لاشه ی سگ هست .

البته مسیح از مسیری میگذشت و دید مردمی جمع شدن و حکایت لاشه سگ ( اینطور هم روایت شده ) .

به هر صورت گاها برخی روایت ها به چند صورت بیان میشه و سینه به سینه نقل میشه ( راوی هم مهمه و منبع روایت ) .

---- خسته نباشید بابت زحمت و وقتی که برای ارائه ی دیتا کشیده شد ، در پست قبلش بصورت ساده و نوشتاری بیان شد و ممکنه خالی از ایراد نبوده باشه ، دیتا و نمودار هم بیان همون موضوع بود با روشی متفاوت .

خسته نباشید .

------ در رابطه با صحبت و تبادل نظر در مورد کتیبه ها میشه پستهای بیشتری قرار داد اگر از حوصله جمع خارج نباشه .

نکاتی وجود داره که بیان نشدن هنوز .

نکته ساده : هدفم از به کار گرفتن واژه جنوب ، رسوندن احترامم به متای محترم جنوب بود .

برای تک تک شما دوستان آرزوی سر بلندی دارم در ادامه ی مسیر .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• سلام و عرض ادب

ممنون از شما

خیلی خوشحال میشم که در مورد کتیبه ها نظر خودتونو بگید .

قطعا با پست های تحلیلی سطح فروم خیلی بیشتر بالا میره .

• با سلام

خسته نباشین عزیزان دل سرور x2

بنده کمتر از ۱ ماه وارد سرور شدم و میبینم داره سرور تکرار میشه

یکم خاطره هارو مرور کنین که همه کتیبه ها دست شمال شرق بود ولی اخر سر چی به چی شد

مغرور نشین برین کار کنین

نیاین اینجا بزنین سر بقیه که اره ببین ما کتیبه رو زدیم از سایدتون

اره زدین ؛ همه رو هم میزدین و ساید های دیگه هیچی نداشتن پتانسیل بازی داشته باشن میتونن ساید قوی رو بترکونن

این سرور عبرت ها باید باشه

با تشکر

• سلام

اول از همه خسته نباشید میگم به همه پلیرهای سرور که این چند روز خیلی تلاش کردند بهترین عملکرد رو برای جمع کردن کتیبه ها داشته باشند.

سرور خیلی سوت و کور شده بود گفتیم یکم هیجانیش کنیم رفتیم خونه شازده کوچولو خونه در زدیم جواب نداد انگار خونه نبود

بعدش رفتیم خونه دوست عزیزمونthe endهرچی صدا زدیم جواب نداد نگران شدیم رفتیم تو دیدیم یه سری خواب هستند

یا خودشون رو زدن به خواب دیدیم ایشون هم جواب نداد گفتیم مزاحم دوست نازنین اکانتking neبشیم

ایشون هم دوست نداشت مهمونشون باشیم

ما هم دیدیم اینطوری نمیشه گفتیم یکم راحت راحت بخوابند

ولی انگار بچه های شمال شرق هم مهمونی اومده بودن خونه ما

خوشبختانه ما مهمون نوازیم و خوب پذیرایی کردیم من نمیدونم چرا هرکس میاد مهمونی جنوب دیگه دوست نداره بره خونش

تبریک میگم به پلنر ها جنوب لانچر ها و دفکورد عزیزمون که با پلن زیبا خودشون در اولین روز بعد کتیبه ها هم کتیبه زدن هم دیوار کردند هم خفت کردند هم کپ پروندن

موفق و موید باشید

خادم جنوب

• ظهر همگی بخیر

خبر دست اول

از اتاق فرمان خبر رسید یمن در حال سوختن هست و اهالی زاغه نشین این مرز و بوم در حال کوچ به امپراطوری بزرگ جنوب هستند به روایت تصویر

• خبر دست اول

سلام. این توتال جنوب شرق هست ؟ من واقعا برام خیلی جای تعجبه که کسی که توتال یک ساید هست اینجوری پست بزاره. این چند پست اخیر این اکانت واقعا من رو به فکر فرو برده که آیا این کسری همون کسری هست ؟ و آیا این سبک پست گذاشتن توتال یک ساید به نظر خوانندگان زیباست ؟ اصلا هم ربطی به سن و سال نداره. حتی اگر سن پایین هم باشه به عنوان توتال اون ساید این سبک پست گذاشتن ها واقعا زشته ! کسری که سنش هم بالاست... بچه هم داره ! واقعا اگر این اکانت دست توتال اون مجموعه نیست خواهشا با آبروی دیگران بازی نکنید. این دهکده توی شمال غرب بود. ما چیفش کردیم و نیازی نبود دیگه نگهش داریم. چیف بک شد. خوب مبارکتون باشه.

سلام خدمت خوانندگان

5-Mehr-Moltafet-DIVAR-Vanguard-01.jpg

5-Mehr-Moltafet-DIVAR-Vanguard-02.jpg

5-Mehr-Moltafet-DIVAR-Vanguard-03.jpg

5-Mehr-Moltafet-DIVAR-Vanguard-04.jpg

پ.ن: هیروش کجا بود ؟

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• لوووووووووووووووووووووووووول

آقا پوریا، مهیار و رضا دفاع ساز خوبی میشید. توتن خوب دفاعی میکشه. ورود شما رو به جمع دفاع ساز ها تبریک میگم.

• ظهر همگی بخیر

خبر دست اول

از اتاق فرمان خبر رسید یمن در حال سوختن هست و اهالی زاغه نشین این مرز و بوم در حال کوچ به امپراطوری بزرگ جنوب هستند به روایت تصویر

سلام

یمن سوخت تموم شد!!!!

اگر برای مقابله با یمن زاغه نشین دو ربع با هم متحد شدید هیچ برداشتی نمیشه کرد جز اینکه اقلا یکی از این دو ربع حلبی اباد بوده که خواسته خودش رو برسونه به زاغه نشینها!!!!

بهترین حالتش یک ربع هست بدترین حالت هم که دیگه نیازی به گفتن نداره.

به نظرم برای مقابله با یمن زاغه نشین فقط بورگینافاسو حلبی اباد و توگوی درخت اباد هستن که حاظر به مقابله تک به تک با یمن نیستن.

امیدوارم توهم امریکا بودن نکنه کسی تو عمرش!!!!