نقد و بررسی سرور 2 ایکس راند 2 | آغاز 30 بهمن 1399 |

• کسری جان

بخاطر اینکه حس میکنم با صداقت داری صحبت میکنی و حرفات از رو نا آگاهیه فقط و فقط برای شما ماجرای پلن چشمان رو با کمال میل و مستندات کامل شرح میدم

اگه دنبال واقعیت هستی امروز یه نامه روی اکانت a6kbo3 برام ارسال میکنی

اگرم نه مثل رفیقات فقط دنبال جار و جنجال و هوچی گری هستی که هیچی

مطمعن باش پشت این پلن حداقل یک هفته کار و تلاش شبانه روزی و فکر بوده

پس حداقل انتظارمون اینه به ماجرا اونطور که هست و اتفاق افتاده نگاه کنید نه اونطوری که دوست دارید باشه

حتماً مولتی هانتر هم به این موضوع ورود کرده و در آخر رو سیاهی میمونه برا زغال

درضمن بالا صراحتاً صحبت از خرید و فروش کتیبه شده. نگو که کسی رو متهم نکردیم

حالا ماکه هیچی عادت داریم به این رفتارای ناجوانمردانه ولی یه عذرخواهی به پلیر اکانت خودتون که تا شب قبلش داشت از اون کتیبه و اسکاتایی که تلف شدن به نفع سایدتون استفاده میکرد بدهکارید

ارادت فراوان

رضا

• درود عزیزان و اساتید هر چهار ساید

شاید تو هیچ سروری تا الان اینقدر خود زنی رو از یک ساید شاهد نبودم!
    بنظرم بازی برای SE همون روزی تموم شد که متا اش با SW با اون وضع به پایان رسید...

یکی دوستان از SE برای پلنی که NE روی واندر شون زد گفت ما نتنها غافلگیر نشدیم، که حتی انتظارش هم داشتیم!
    دوستِ عزیز غافلگیر که هیچی، شما جوری قافیه رو باختید که حتی پیش پا افتاده ترین مشکل (یا حالا اسمش رو بذاریم باگ) سرور که همون آی پی مشترک رو بعضی اتک ها رو هم فراموش کردید!!
    میگم فراموش کردید چون مطمئن ام شما پلیر های با سابقه ای هستید و امکان نداره با این مشکل قبلا مواجه نشده باشید

چیزی که امروز تو سایدِ SE دارم میبینم، مثالِ مزرعه داری هست که مار نیشش زده از هول اش مشعل گرفته دستش داره دوره کلبه اش میچرخه غافل از اینکه داره آتش به کاشانه ی خودش میزنه!

لیدر محترم ساید SE، یه تجدید نظری تو سیاست هاتون بفرمایید
    دوستان تون که ازتون جدا میشن و از بی معرفی حرف میزنن و میخوان حذف کنن، دوستان فروم نویس تون که طلایه داره سردرگمی های SE شدن، و متحد سابق تون که جوری تخریبش میکنید که حتی دشمن هم نباشه علیه تون بسیج میشه!

بهرحال صلاح مملکت خویش، خسروان دانند

NE Soldier

• پرهام جان نمیدونم چرا فکر میکنی اس ای سردرگمه؟

یا بازی براش تموم شده هست!

زدن یک کتیبه چشم کوچیک انقدر مهم بود که اس ای رو سردرگم کنه؟

پس باید توی کتیبه های تراوین مهمترین کتیبه رو چشم کوچیک نوشت!!!؟؟؟

شاید اس دبلیو کنارمون میموند بازی برای هردوطرف جذاب تر میشد و زدن ان ای با این حجم مولتی اکانت راحت تر میشدولی خوب کاری کرد که تیم یوسف جان همیشه به عنوان پایبند نبودن به اصول اخلاقی و تیمی وعهدوپیمان و خیانت در امانت شناخته بشه و من به عنوان یکی از قدیمی ترین لیدرهای اس دبلیو واقعا خجالت زده شدم چون اس دبلیو رو خیلی دوست داشتم و سال های سال توی اون ساید برای سایدم جنگیدم

تراوین برای من پیرمرد جنبه رفاقتی داره نه اینکه برای پیروزی و ... که باهر قیمتی دوستم یا سایدی که باهاش متا کردم عهد و پیمان بستم کتیبه گرفتم مرزهارو باز کردم اکانت ساختم و ... بفروشم

من بازم سایدی یا کسی رو تخریب نمیکنم و به کسی تهمت نمیزنم وطبیعی هست شما پشت سایدی بایستی که بواسته اون داری اینجا شعار میدی و جار میزنی

نه عزیز این سرور هم یا با برد یا با باخت تموم میشه مهم انسانیت هست که میمونه حالا شما میگید مشکل سیستم بوده ایپی انداخته ما هم گوشامون دراز میگیم چشم

شما میگید کتیبه مال ان ای بوده دادید به ما ،ما هم میدیم به ان ای ما هم گوش که هیچ چشمامون رو هم میبندیم میگیم حرفتون متین!

اینطور مواقع به ادم های که فکر میکنند طرف مقابلشون نمیفهمه ولی در واقع میفهمه چی میگن؟

ولی مهم نیست ما برای لذت بردن از بازی ادامه میدیم و رفیق های قدیمیون رو میبینیم خوشحال میشم

و مطمعنا سعی میکنیم ببریم

• خب ظاهرا بنده زود و هیجانی تصمیم گرفتم و باعث شد یه عده منو مسخره کنن که ایرادی نداره تقصیر خودمه

بنده اشتباه خودمو میپذیرم و از تمام پلیرهای اسپید ترا پوزش میطلبم

البته مورد پیش اومده رو به هانتر گزارش کردیم و به قوانین بازی احترام میذاریم

• من جسارت نکردم عزیز

حرفم هم فقط کتیبه ای که ازتون زده شده (چشم کوچیک) نبود!
    من حرفم خیلی کلی بود و برآیندِ اتفاقاتی که تو این 2 یا 3 هفته داره میگذره رو گفتم نه فقط همین یکی دو روز

اتفاقا بعنوانِ کسی که داره تو سایدِ مقابل تون بازی میکنه، هیچوقت نباید اون حرفا رو میزدم و اشتباهات یا حالا سیاست هایی که منجر به این جریانات شده رو بهتون یادآوری میکردم که یوقت به خودتون بیاید و اصلاحاتی تو SE صورت بگیره...
    اما گفتم، و دلیلم هم همون انسانیتی هست که شما گفتی، این بازی دیر یا زود با هر برنده ای بالاخره تموم میشه، اما فردا روز اگر بنده باز مقابلِ شما باشم، برام مهمه که از منه پرهام چی تو ذهنِ شما مونده و شخصیتِ منو چطور دیدی

این قضیه آی پی مشترک رو من حتی تو دات کام هم برام پیش اومده و دیدم، از بچه ها پرسیدم مگه مولتی داریم گفتن نه باگِ تراوینه!
    عکسش تو واتساپ هست میتونم برای هرکی خواست از چت مون اسکرین بگیرم، اما قوانینِ مسخره ی واتساپ رو خودتون میدونید، بعد از یه مدت عکس رو باز نمیکنه میگه دوباره بگید براتون بفرستن!!

بهرحال هدف از بازی لذت بردن و دوره هم بودنه، یکم سوتفاهم ها داره زیاد میشه اما امیدوارم هدف فراموش نشه

• سلام من یک سوال برام پیش اومده ؟

شما که متا هستین مشکلی هم ندارید پس چرا سعی در بد و مقصر جلوه دادن اس ای دارید مدام توی پست هاتون به این میله تاکید دارید که اس ای مقصر هست و ... مگر شما به متا و یاید متا اعتماد ندارید ؟ یا شاید میترسید اون متا به هم بخوره که سم پاشی میکنید ! این رو من به وضوح توی تمام پست ها دارم میبینم سعی در جلوه دادن یک ساید بد دارید در صورتی که تا الان توی هیچ سروری از اسپید ترا شکننده متا اس ای نبوده یا شاید حافظ من ایرادی داره تا اونجا که حافظ من یاری میکنه هیچ سایدی تا الان خیانت از اس ای ندیده اما ..... بقیش باشه به عهده خواننده فروم

• کسری جان

حالا شما میگید مشکل سیستم بوده ایپی انداخته ما هم گوشامون دراز میگیم چشم

خب ظاهرا بنده زود و هیجانی تصمیم گرفتم و باعث شد یه عده منو مسخره کنن که ایرادی نداره تقصیر خودمه

بنده اشتباه خودمو میپذیرم و از تمام پلیرهای اسپید ترا پوزش میطلبم

البته مورد پیش اومده رو به هانتر گزارش کردیم و به قوانین بازی احترام میذاریم

میگم یه وقت زشت نباشه باهم هماهنگ نیستین

یکیتون همچنان ادعا داره خرید و فروشی انجام شده

اون یکیتون میاد و بابت حرفایی که زده عذرخواهی میکنه که درواقع اون عذرخواهی بدرد هیچکدوم از پلیرهای شمال شرق نمیخوره!

دوست عزیز وقتی با سایز ۲۸ تهمتی میزنی باید با سایز ۳۰ عذرخواهی کنی که کامل دیده بشه! مراتب عذرخواهی هم بدین شرح میباشد

۱- در ابتدای پست مینویسید بسم تعالی

۲- موضوع : عذرخواهی رسمی

۳-به : پلیرهای محترم شمال شرق

۴- از : تیم لیدری جنوب شرق

۵- متن عذرخواهی خود را نوشته و در پایان امضای رسمی خود را میزنید!

بگذریم

قشنگترین قسمت پست کسری عزیز رو دوباره مرور میکنیم

نه عزیز این سرور هم یا با برد یا با باخت تموم میشه مهم انسانیت هست که میمونه

شما میگید کتیبه مال ان ای بوده دادید به ما ،ما هم میدیم به ان ای ما هم گوش که هیچ چشمامون رو هم میبندیم میگیم حرفتون متین!

بله مهمترین مسئله انسانیت هست

از اسم اکانت فروم واضحه، بنده سازنده و پلیر اکانت مایک شینودا هستم.

یک هفته حدودا از پلن موفقی که این اکانت اجرا کرد و تحویل ساید جنوب شرق شد گذشت

جزئیات پروژه این اکانت کاملاً محرمانه و سر به مهر بوده تا الان و به جز سه نفر که یکیش بنده هستم تا لحظه موفقیت کس دیگری خبری از وجود این اکانت نداشته و ازونجا که دیدم ابهامات در مورد این اکانت موجب شده عده ای به ماهیگیری بپردازن در چند بند عرایضی میکنم و بعد ازون هیچ حرف و پاسخی از بنده تو فروم نخواهید دید چون من همون روز کتیبه اکانت رو تحویل دادم و از جریان سرور خارج شدم.

کسری جان میشه بفرمایید در کجای کتاب مرام و انسانیت شما ، جاسوس بازی هم نوشته شده؟

آیا در این کتاب ننوشته کاری که جنوب غرب انجام داد انسانی بوده یا نه؟

تازگی معانی مختلفی به واژه های آشنا داده میشه :)

لطفا این کتاب رو به بهارستان ببرید تا مسئولین ما حتما ازش بهره ببرند

و اما

فرهاد عزیز درخواست دادن نوع دفکوردی همر کلاب رو توضیح بدیم

خدمت شما عارضم در زمان پلن شما تیم دفکوردی شمال شرق تصمیم گرفت مقدار دف طبق اولویت بندی ها ارسال بشه

بر همین اساس چندبار تاکید کردم شما اگر هرکدوم از دهکده های دیگه اکانت کلاب رو میزدید حتی لینک هم نمیگرفتید :)

طبق اولویت بندی ها دف به تمامی تارگت های مهم ارسال و تارگت کم اهمیت تر که دقیقا دهکده چهارم اکانت کلاب بود چنج کپ شد.تنها مشکل ماجرا عدم آگاهی تیم ما از مقدار همرهای شما بود که اگر سایز همرها کمتر بود هیچوقت از اون دف حتی رد نمیشدید و ما هم بابت کشیدن اون همرها تبریک گفتیم

این هم اسم دهکده ها ! :)) شات کامل هم خواستین پیام بدین واتساپ حتما فرستاده میشه

حرف دیگه ای هم نمیمونه بابت همر جنگی کلاب

والسلام

واسه یه سامورایی،همه جا ناکازاکیه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard: اضافه شدن شات ().

شما که متا هستین مشکلی هم ندارید پس چرا سعی در بد و مقصر جلوه دادن اس ای دارید مدام توی پست هاتون به این میله تاکید دارید که اس ای مقصر هست و ... مگر شما به متا و یاید متا اعتماد ندارید ؟ یا شاید میترسید اون متا به هم بخوره که سم پاشی میکنید ! این رو من به وضوح توی تمام پست ها دارم میبینم سعی در جلوه دادن یک ساید بد دارید در صورتی که تا الان توی هیچ سروری از اسپید ترا شکننده متا اس ای نبوده یا شاید حافظ من ایرادی داره تا اونجا که حافظ من یاری میکنه هیچ سایدی تا الان خیانت از اس ای ندیده اما ..... بقیش باشه به عهده خواننده فروم

سلام آقا محمد

ما مشکلی نداریم با متایی که داریم!
    اتفاقا بهش افتخار هم میکنیم
    خودم به شخصه صبح ها که بیدار میشم و اون خفت های زیبا و دلهره آور (اگر مثلِ من سابقه خفت شدن تو خواب رو داشته باشید درک میکنید D: ) رو از دوستانِ جنوب غربی مون میبینم، واقعا لذت میبرم و یکبار دیگه هم به تیمِ قوی و هماهنگِ SW دست مریزاد میگم...

اما آقا محمد آیا من نمیتونم بعنوانِ یه رقیب، بیام و اگر ایراداتی از نظرم تو عملکرده رقیبم بود رو گوشزد کنم؟!
    ما رقیب هستیم، پدر کشتگی که نداریم!
    همه ی ما از این کمبودِ پلیری که هر سال داره کمتر و کمتر میشه ناراحتیم و رنج میبریم
    خب من دوست ندارم این اتفاق بیفته ولو اینکه طرف رقیبِ من باشه
    پس میام اگر با تجربه ی اندکی که دارم نقاطِ ضعفی رو تشخیص میدم، به رقیب ام گوشزد کنم تا بیشتر حواسش رو جمع کنه
    تا دیگه دوستانی از SE جدا نشن پشتِ سره دوستانِ دیگه شون بد بگن، بذارن روی حذف و...

اگر اینها اسمش سم پاشی هست، چشم بنده دیگه در موردِ سیاست های SE هیچ اظهارِ نظری نمیکنم ✋🏻

NE Soldier

شما که متا هستین مشکلی هم ندارید پس چرا سعی در بد و مقصر جلوه دادن اس ای دارید مدام توی پست هاتون به این میله تاکید دارید که اس ای مقصر هست و ... مگر شما به متا و یاید متا اعتماد ندارید ؟ یا شاید میترسید اون متا به هم بخوره که سم پاشی میکند

جسارتا من هر چقدر فروم و بالا پایین کردم در این رابطه پستی ندیدم از دوستان خوبم در ان ای البته امیدوارم منظور شما از دوستان قدیمی تون در اس دبل نبوده باشه

بی زحمت ممنون میشم اشاره دقیق بفرمایید کدوم پست مدنظر شما بوده!

از قرار معلوم به هم خوردن این متا و بسته شدن متای جدید بار روانی زیادی رو به ساید اس ای وارد کرده، اگر کمکی لازم بود بفرمایید تا دریغ نکنیم :دی

• سلام و وقت بخیر خدمت دوستان

اما در مورد این که میگی چرا همرای ما جنگی بودن با این که مثلا ۷ک رم داشتن. خب حتما میدونی که اینا همرای دیفالت بودن و نگهداری ازشون وارد یه روند فرسایشی شده بود به طوری که ممکن بود دیگه حتی نتونن ازش شارژ بگیرن و فقط رید دهکده خرج گندم مصرفی خودش میشد . از طرفی به دلیل دیفالت بودن دهکده تقریبا ساپروت خاصی هم در اطرافشون دیده نمیشد و دیر یا زود باید دیوار میشد تو یه پلنی چون تاریخ انقضای همرای دیفالت اگر نرسیده باشه هم خیلی نزدیک بود ‌.

ممنون از شما دوست عزیز نظر لطفتون هست. ولی در مورد مسئله همرها و دیفالت در قسمتهای زیادیش با هم هم سو نیستیم. صحبت شما در مورد لیمیت غارت و دیفالت درست و منطقی هست. ولی!

مسئله اول : خیلی از اتک ها دیفالت نبوده مثل M A R S حالا بگیریم منظور شما بیشتر اتک ها بوده

مسئله دوم : تعریف دیفالت چیه؟ تعریف نان کپ چیه؟ دیفالتی که نزدیک کپ هست نان کپه در اصل!! اکثر اکانت هایی که در پلن شرکت کردند کپشون نزدیک به دیفالتشون هست.

مسئله سوم : 7ک رم باور کن اکانت های تاپ را بری ببینی اکثریت 7ک رم ندارن.

نتیجه گیری : ( نظر من) با توجه به مسائل بوجود امده، ج.ش تمایل داشت مقداری از بار روانی فروم را کم بکنه و قصد اجرای پلن داشت. شکست در پلن در پی شکست در متا اتفاق خیلی بدی بود. بنابراین اکانت های بزرگی مثل کلاب و گانز به عنوان تارگت انتخاب میشن و حجم همر فوق العاده ای برای این پلن گذاشته میشه. تا احیانا شکست در پلن اتفاق نیفته. همرهایی در این پلن استفاده شد که پتانسیل تبدیل به واندر زنی را داشتند.

حالا هر دو طرف هم سوپرایز شدند. شمال شرق از این حجم نیرو و جنوب شرق از حجم دفاع

دو طرف هم راضی خدا را شکر!!

سلام نکته های پست رو جواب دادن فقط یک نکته ؟

بعد از انجام کار تحلیل کار بسیار ساده هستش جاوید جان شما اگر یک درصد تارگت درست رو انتخاب کرده بودید و شناسایی شده بود او همرها دیستروی نمیشد این که شما بیایی بگی من میدونستم ولی نتونستم دوتا دلیل میتونه داشته باشه یا دف کافی تو سایدتون نیست (پارک روی واندر ها و همینطور کتیبه ها ) با دف داشتین و تارگت رو اشتباه تشخیص دادین اون دفی هم که اونجا بوده دف شخصی بوده عزیزم :S

محمد جان عرض کردم در پست قبلیم. دفاع ساید نبوده و دفاع شخصی بوده. و مطمعن باش دفاع ساید بیشتر از این حرف هاست. (زمان این مسئله راثابت خواهد کرد)

اسم سم اومد یه پست سمی هم بذارم . خیلی سمی هست احتیاط لازمه!

باورش سخته یکم =O:D:D

ارادت جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط JAVID ().

• رضا جان هنوز کسی اکانت ادمین رو یادش نرفته

دوستمون هم بخاطر این که کسی رنجیده نشه و تصمیمی که زود گرفته بود از هم تیمیمون توی فروم عذر خواست و البته کلی پلیر ها که این کار واقعا ستودنی هست چون اشتباه خودش رو متوجه شد

به نظرت زیاد مسله ی اکانت کلاب رو مطرح نمیکنی؟یکم احساس میکنم با این مطرح کردن و اصرار بی مورد فقط داری کار تیم دفاعی و پلیر اکانت رو نادیده میگیری و بار روانی منفی به تیم خودت تزریق میکنی!

ما پلیرهای یکی دو روزه نیستیم با حرف های شما هم از کوره به در نمیشیم

در مورد جاسوس هم باید بگم مقوله ی اون با خیانت در امانت و پشت پا زدن به تعهد فرق میکنه

شاید خود شما سرور های دیگه باشید قطعا تیم کناریتون دوست ندارید اس دبلیو یعنی تیم ریتلین باشه مگه این که مجبور باشیدمثل الان!!و قطعا بهش اطمینان نمیکنید چون دیدید که به تعهد عمل نکردند

حالا شاید اینجا پشتش وایسی ولی واقعیت همینه

اگه کسی دلخور شد از واقعیت بره اب خنک بخوره من دوست ندارم ...حرف بزنم

روز خوش

• سلام دوستان

من به عنوان یکی از پلیرهای اکانت کلاب اومدم اینجا تا در رابطه پلن موفق اس ای شفاف سازی کنم ;)

دوستانی که دوست دارند فرض کنند همر واندر زن و دیستروی کردن ایرادی نداره شما بگین واندرزن بوده ما هم با خوشحالی از شما می پذیریم

اگر شما یه نگاهی به رنک دفاعی اکانت ما بندازین میبینید که بعد از اون اتک رنک 1 شدیم ! چون دف اکانت خودمون اونجا بود، ما این مقدار دف رو ریختیم ( که تازه مقدار زیادی هم نبوده ) که اون ده دیستروی نشه

شخصا توقع نداشتم چنین همرهای به اون ده بخوره و زمانی که ریپورت ها رو دیدم اول تعجب کردم و در نهایت خوشحال شدم چرا که اون همر ساخته شده بود تا شاید بتونه 1 همری مثل اون 7 کی رمی که به ما خورد رو دیستروی کنه تازه با کمک همرهای دیگری از دوستان

ولی اون همر بدون لانچ شدن تونست از زمان لانچ شدنش مفید تر واقع بشه که خودش جای خوشحالی داره

البته این ده که همر بود، شما حتی اگه یک فیدر ما رو هم دیستروی می کردین باعث افتخار بود، چه برسه به این ده!!!

واقعا خسته نباشید عرض میکنم و بهتون تبریک میگم تارگتی از کلاب دیستروی کردن کار بزرگی بوده که شما موفق به انجامش شدین

که تا آخرین سرور بازی تراوین میتونید به این کارتون افتخار کنید

پ.ن : البته من احساس میکنم خود پلنر هم توقع دیوار شدن این تعداد همر رو روی اون ده نداشته و پیش خودش گفته یک مهره سوخته رو ( شینودا) جلوزن میکنم و همر های بعدی با ریپورت سبز رد میشن که البته اگر غیر از این بوده من باید سطح توقعم رو از تیم پلنری اس ای پایین بیارم

پ. ن : دوستانی که ناراحت بالانس نبودن همرهای جنگی ما هستن این ایراد و از ما بپذیرن، چون برای ما روشن بودن نیزه دار در سربازخانه های بزرگ اولویت بالاتری نسبت به جی اس جنگی ها داره (تروپ دفاعی قوی برنده بازی رو مشخص میکنه نه همر. همین پلن هم یک نمونه کوچیک برای تصدیق حرف منه)

• رضا جان هنوز کسی اکانت ادمین رو یادش نرفته

دوستمون هم بخاطر این که کسی رنجیده نشه و تصمیمی که زود گرفته بود از هم تیمیمون توی فروم عذر خواست و البته کلی پلیر ها که این کار واقعا ستودنی هست چون اشتباه خودش رو متوجه شد

دوست عزیز

شما هیچوقت نمیتونی اکانت ادمین رو با ۲اکانت جاسوسی که در ان ای و زیر بال و پر خودمون بالا کشیدین مقایسه کنی

اکانت ادمین هیچوقت در صدد ضربه به جنوب شرق استفاده نشد(خفت - زدن کتیبه - سواستفاده از اعتماد لیدرها و پلیرها)

اما ۲اکانت (مایک شینودا و دگزامتازون) از همون اول بر پایه ضربه به ساید شمال شرق تاسیس و آپ شده!

باز هم میخوای مقایسه کنی این ۳ اکانت رو باهم؟

بقیه پستت حتی ارزش ریپلای نداره

فقط به عنوان کسی که قبلا لیدر بوده باید بدونی هیچوقت نباید شخصیت خودت رو اینقدر راحت رو کنی

هرچند شخصیت شما با تمام توهین هایی که میکنی و قبلا هم کردی کاملا برملا شده .

دوست عزیز برای شخص من باعث افتخاره در کنار یوسف بزرگوار و تیم بزرگشون بازی کنم و این رو بدون اگر قرار به بازی باشه از همین الان قولش رو گرفتم!

میتونی از دوستات بپرسی راند قبلی 2X تیم هایی که در شمال شرق اومدن و متحد شدن در سرور های قبلش باهم به شدت جنگ داشتند اما درحال حاضر بعد از گذشت ۱ سال از اون سرور همچنان احوال پرس همدیگه هستیم و به جمع رفقای همدیگه اضافه شدیم

متاسفانه شما و تیمتون فقط به چشم تجاری به ساید جنوب غرب نگاه کردین و چیزی که خودتون بودین رو فکر کردین دوستانمون هستند!

بحث متا که بگذریم میرسیم به بحث کلاب دوباره

کسری جان کافیه از فرهاد بپرسی که آیا توضیح خواستند یا خیر.

همین

تشکر که احترام خودتون رو حفظ میکنید و کمتر به اشخاصی که در ساید جنوب غرب هستند توهین میکنید.

همیشه گفتیم هیچوقت شخصیت خودمون رو به بازی نمیفروشیم و بخاطر یه بازی اینترنتی دست به هرکاری نمیزنیم

امیدوارم شما هم همینطوری باشید

والسلام

• خدا رو شکر که با پیام های که اینجا میزاری و من میزام مشخص هست که کی به کی داره توهین میکنه

گفتم که مشخصه که پشتش رو میگیری چون به نفعته

والا ما که هیچ نفع تجاری نکردیم این ان ای بود که تجارت کرد و کتیبه رو از اس دبلیو گرفت اونم کتیبه ی امانت رو

من به شخصه به کسی توهین نمیکنم و نکردم فقط دارم حقیقت رو میگم

اکانت ادمین درسته اصلا استفاده نشد واسه ضربه زدن

ولی هم چراغ بود توی اتحاد هم بزرگترین ضربه رو توی واندر بهمون زد

افرین پس بخاطر این بازی انترنتی شخصیت خودت رو نفروش

من به شخصه اگه به کسی توهین کنم جوابگو هستم و اگه درست نباشه ازش عذرخواهی میکنم ولی ایا شما با این توهین های که به من کردی جراعت عذرخواهی رو داری؟؟؟

• چی رو با چی مقایسه میکنی؟

اکانتی که از ابتدا برا خراب کاری اومده رو با اکانتی ک خودش دوستانه اونم بعد از خراب کاری های شما تازه ب دست ما رسیده؟

ا‌ونم صرفا برای گرفتن انتقام از اکانتی ک ب ظاهر دوست بود

یکی از حرفایی ک محمد بهم زد این بود‌:

بزار بفهمن خیانت کردن چه مزه ای داره نمیدونم کامل فهمیدید یا تو پلن بعدی با رسم شکل توضیح بدم؟

کلا بعد از بازی در این سرور با تعاریف جدیدی از وقاحت اشنا شدم :دی

البته ک اینم تجربه ای بود ک در این ۱۵ سال نداشتم 😂😂

اگر شما از ابتدا طبق اصول بازی میکردید میدید ک ما هم سالم بازی رو ادامه میدادیم

از نظر ده زدن تو ساید رقیب ک شما شروع کردید با کرم چاله و سیاه چاله و مراکز تفریحی و ما هم رفتیم یک راست سراغ ناموستون😂😂(سوراخ چاله)

در مورد اکانت جاسوس که شما از روز یک سرور ساختید و کاملا هدفمند ولی ما توسط یک دوست قدیمی ب اون اکانت رسیدیم اونم بعد از پلن کتیبه شما که با اکانت جاسوس بلند کردید این بنده خدا هم اکانتش رو داد ک باهاش حالتون رو بگیرم

منم صبر کردم وقتی دیدم واندر رو دارید کلین میکنید اون لا ب لا اومدیم سراغ ناموس اس ای

خدا خیرش بده تا الان ک از پذیراییش راضی بودیم و از دل جون داره مایه میزاره 😂😂

کار با میله اش هم بد نیست( منظور رقص میله هست😂😂)

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

بعد از چند روز بالاخره برگشتم به بازی ...

خب میبینم که هنوز بعضی دوستان تو همون راه اشتباهی که بودند هستند ....

دوستانی که میفرمایند جنوب غرب عهد شکنی کرده احتمالا از اصل موضوع یا خبر نداشتن یا نمیخوان خبر داشته باشن و یا ....

ما عهدیو نشکستیم ، بلکه این جنوب شرق بود که عهد شکست ! ما قرار بود با کمک همدیگه جبهه ی مخالفین مولتی بازان در مقابل جبهه ی مولتی بازان بسازیم نه اینکه متای سه به یک کنیم رو شمال شرق چون شمال شرق قوی تره ! روز اولی که به من زنگ زدند بهشون گفتم جنوب غرب مخالف سه به یک علیه هر سایدیه ! دقت کنید چی عرض کردم ، ما همیشه مخالف متای سه به یک بودیم ، و فرقی نداره برامون که چه سایدی جلوی ما باشه ، با این علم اومدین و متا بستین !
    زمانی ما از این متا اومدیم بیرون که لیدر محترم جنوب شرق فرمودند ما متای سه به یک کردیم علیه شمال شرق چون شمال شرق قوی تره ...

دوستان عزیزم، این موضوع خیلی روشن تر از اون چیزیه که شما میفرمایید ... ما بر سر ساخت جبهه ی مخالفین مولتی بازی علیه مولتی بازان عهد بستیم ، نه متای سه به یک علیه ساید قوی تر بازی ... این شما بودید که از این جبهه خارج شدید ...
    ما یک هدفی داشتیم و به اون هدف در این سرور نرسیدیم ، میتونستیم برسیم ولی شما نخواستید .. این خودبزرگ بینی شما و دید بالا به پایین شما و این اخلاق و منش سیاسی شما همه چیو بهم زد ، چرا که شما از اول هم نمیخواستید وارد این جبهه بشید و صرفا یک بازی سیاسی بود که بتونید از جنوب غرب در راه رسیدن به هدف خودتون یعنی نابودی شمال شرق به هر روش ممکن استفاده کنید و الان بر همگان واضح و مبرهنه این رفتار شما با ما و واین نوع برخورد شما با ما نشات گرفته از چیه ...

شما حتی هنوز هم جنوب غربو در حد یک وزنه برای سیاست این سرور نمیدونید در صورتی که به جرات میتونم بگم سیاست این سرور تماما توسط جنوب غرب ریخته شد و این جنوب غرب بود که تونست معادلات این سرورو تغییر بده . من به جنوب غرب افتخار میکنم که وقتی دید از نظر پتانسیل نیروی انسانی در رتبه سوم قرار داره با ریختن پلن های سیاسی به ساید تعیین کننده تبدیل شد و این یعنی جنوب غرب منفعل نبود .

اینا رو گفتم برای دوستانی که هنوز که هنوزه متوجه این موضوع نشدن وگرنه میدونم که خیلیا که الان دارن این حرفا رو میزنن میدونن که چه اتفاقی افتاده و این پست ها چیزی نیست جز بازی سیاسی به شدت نخ نما شده ... وگرنه واقعا خنده داره سایدی که حاضره به خاطر برد دست به هر کاری بزنه از جمله متای سه به یک بستن علیه یه سایدی ، بیاد و به ساید جنوب غرب بگه شما فقط برای برد بازی میکنید و برای برد هر کاری میکنید ...
    یا دیدم یه دوستی نوشته بود جنوب غرب بردو به بازی با هیجان فروخت ... دوست عزیز کجای تراوین دیدی متای سه به یک هیجان انگیز باشه ؟

واقعا فک میکنید راه سیاسی دیگه ای وجود نداشت ؟ بزارید حالا که بحث باز شده براتون بگم که چقد راه داشتید و خبر نداشتید ... شما وقتی دیدید جنوب غرب هیچ وقت حاضر نیست متای سه به یک بکنه و شما هم هدفتون زدن شمال شرقه میتونستید با جنوب غرب نپ ببندید و با شمال غرب متا کنید یا میتونستید صرفا با جنوب غرب متا کنید و شمال غربو وارد این بازی نکنید . میتونستید به شمال غرب بگید با جنوب غرب متا کنه و شما هم با جنوب غرب نپ کنید ! بازم بگم یا بسته ؟
    اما شما چی کردید ؟ اونقدر خون جلوی چشمانتونو گرفته بود که هیچ راهی ندیدید جز اینکه بخواید از حداکثر پتانسیل سرور استفاده کنید برای رسیدن به هدف خودتون !

واقعا فکر میکنید با گفتن این جمله که جنوب غرب ساید نیست ، جنوب غرب عهد شکنه ، جنوب غرب بده و ... میتونید متای ما با شمال شرقو بشکنید ؟ :دی

پ.ن : این سرور یه کلاس آموزشی برای شماست !
    پ.ن : آقا مانی زود خداحافظی کردی :(
    پ.ن : سلیم به عشق خودت برگشتم به فروم :دی
    پ.ن : ممد توهمی ، تیر هوایی داری کوکا
    پ.ن : عشق فقط یک کلام ، جنوب غرب علیه سلام

کوچیک همه یوسف

• با سلام خدمت تک تک عزیزان حاضر در فروم

ببخشید سرتونو درد میارم.به عنوان کسی که فروم رو دنبال مبکنم یه سری حرفا تو دلم مونده. هر چقدر جلوی خودمو گرفتم که نگم نشد متاسفانه.

سرورهای گذشته هم با بچه های اس ای متا بودم هم روبروشون بازی کردم هم جلوی ان ای بودم هم باهاشون متا بودم. البته دوستان جدید ان ای مثل اقا سهیل و آقا ایرج رو تا حالا برخوردی نداشتم باهاشون. سرتونو درد نیارم خواستم بگم که هیچ هدفی ندارم برای این پستم. چیزی که مشخصه برنده این سرور متای NE-SW هستش. حقیقتا بحثی توش نیست.

فقط این پست رو گذاشتم که بگم آقا درسته میگن سیاست داشته باشید یکمم دروغ بگید وسطش بد نیست ولی دیگه فقط دروغ نگید تو رو خدا. یه سری حرفا بین دوستان ان ای و اس ای زده شد که حقیقتا نمیدونم کی راست میگه. در مورد دهکده آقا سامان هم میتونه واندر زن باشه و چون تا حالا هیچ واندرزنی از ایشون نپریده باشه اومده باشن این جریانو کشیده باشن وسط. هم میتونن درست بگن بچه های ان ای. چون با شناخنی که از سامان جان دارم اگر ذره ای شک داشته باشن که رو خودشون ریله(حتی جنگی) دفاع شخصیشونو نمیدن رو اکانت دیگه. یعنی توجیه پذیره که دفاع واندر زنی که پرید از دفاع دهکده جنگی اکانت Club کمتر باشه. میخوام بگم واسه من خواننده فروم کاملا مشخص نیست که کی این وسط داره حقیقت رو میگه.

اما اما...

تو کل این چند سالی که تراوین بازی کردم و یا سرور هایی که بازی نکردم و فقط فروم رو خوندم هیچ وقت دروغ گویی شخصی مثل آقا یوسف اینقدر برام واضح و عیان نبوده و حالمو به هم نزده.

ولمون کن عاموووووووو. چقدر تناقض آخه. جنوب شرق چون مولتی داره پس عهد شکسته در نتیجه شما رفتبد با شمال شرق متا کردید؟؟؟ خداوکیلی خودت خندت نمیگیره؟؟؟ شما اگه دنبال مبارزه با مولتی بازا بودی پلیر خودت واسه پسورد مولتیاش متد نداشت.

اصلا گیریم حرف شما درست. جنوب شرق مولتی داره پس پیف پیف. ترسو نیستی؟ بزدل نیستی؟ بشین کنار بزار دو جهان خوار بزرگ انگلیس(شمال شرق) و فرانسه(جنوب شرق) بزنن تو سر و کله هم به عنوان ساید تنها در مقابل استکبار جهانی بازی کن. این همه راه های سیاسی نوشتی اگه ترسو نیستی و واسه هیجان بازی میکنی خودت تلاش کن. چرا جنوب شرق بیاد بگه بیا با هم نپ باشیم؟ شما خودت متا رو تبدیل کن به نپ بگو ما کاری باهاتون نداریم. یا اصلا نپم نخواستیم. مثل مرد بیا بگو آقا شما مولتی داری من نمیخوام متا باشم باهات ولی با ان ای هم نمیبندم. یا با ان دبل حرف بزن باهاش متا کن. مطمئن باش ان ای و اس ای که نمیان متا کنن. اینا هم راه های سیاسی بنده برای ساید شما البته اگر ترسو نباشید که متاسفانه هستید. از قبل کتیبه ها رفتی با ان ای بستی کتیبه اس ای رو دادی به ان ای حالا واسه من ژست میگیری که نه اینا مولتی دارن؟؟؟ :))))

آهان یادم اومد چون شما دنبال بازی پاکی:)))) دیدی اس ای از خود ان ای همر بلند کرده ناراحت شدی گفتی کتیبشو پس بدم حالا این وسط یه متا هم بکنیم دیگه؟ :)))) بعد ببخشید اون کتیبه هایی که ان ای از ان دبل زد چی؟ اون تمیز بود آقای سردمدار بازی پاک؟؟؟

در نهایت این که یوسف جان همه میدونن این این شعار و اینا همش مسخره بازی بوده از اول دیگه همش نزن. ترسو که بودی حداقل مرد باش بیا بگو آره سیاست اس دبل این بوده تمومش کن این بازی کثیفو.

در نهایت تبریک به ساید ان ای که برنده سیاسی این سرور بودش و تونست از 3 به 1 در بیاد.

مخلص همگی - هومن

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• با سلام خدمت تک تک عزیزان حاضر در فروم

ببخشید سرتونو درد میارم.به عنوان کسی که فروم رو دنبال مبکنم یه سری حرفا تو دلم مونده. هر چقدر جلوی خودمو گرفتم که نگم نشد متاسفانه.

سرورهای گذشته هم با بچه های اس ای متا بودم هم روبروشون بازی کردم هم جلوی ان ای بودم هم باهاشون متا بودم. البته دوستان جدید ان ای مثل اقا سهیل و آقا ایرج رو تا حالا برخوردی نداشتم باهاشون. سرتونو درد نیارم خواستم بگم که هیچ هدفی ندارم برای این پستم.

سلام اقا هومن عزیز

آرررره شما خلاصه هیچ هدفی نداری از این پستت :دی

من برای تعریف امثال شما بزرگواران بازی نمیکنم که بخوام با کوبیدن شما بلرزم ... من برای ساید جنوب غرب بازی میکنم و پی همه ی این حرفا رو به بدن خودم مالیدم ، پس بگویید و بکوبید تا شاید کمی سبک شید ...

شما یا نمیخوای متوجه بشی یا متوجه شدی و نمیخوای به روی خودت بیاری و صرفا میخوای رو موجی که ایجاد شده سواری کنی ...

. جنوب شرق چون مولتی داره پس عهد شکسته در نتیجه شما رفتبد با شمال شرق متا کردید؟؟؟

اگه به پستی که گذاشتم دقت میکردید و یکم وقت بیشتری میزاشتید و میخوندید متوجه میشدید که تو پستم نوشتم که :

ما بر سر ساخت جبهه ی مخالفین مولتی بازی علیه مولتی بازان عهد بستیم ، نه متای سه به یک علیه ساید قوی تر بازی ...

نمیدونم واقعا چرا متوجه این موضوع نمیشید ! ما متامون بر اساس یک عهد دیگه ای بود و اگه از روز اول میگفتن قراره صرفا متا کنیم که تهش بگیم ما متای سه به یک کردیم چون شمال شرق قوی تره قطعا وارد چنین متایی نمیشدیم که الان بخوان بگن عهد شکنی از سمت ما بود . این که ما وارد متای سه یک نمیشیم هیچ ربطی به اینکه ما خیلی پاکیم و شما ناپاکید و ما مخالف مولتی بازی هستیم و ... نداره دوست عزیز . لطفا مغلطه نکن ...

شما اگه دنبال مبارزه با مولتی بازا بودی پلیر خودت واسه پسورد مولتیاش متد نداشت.

بنده در همون پست خودم عرض کردم که ما یک هدفی داشتیم و به اون هدف نرسیدیم ! من تو ساید خودم خیلی تلاش کردم برای این موضوع و اگه دقت میکردی که قطعا نکردی تو اون زمانی که از جنوب شرق 6 تا اکانت از شمال شرق 3 تا اکانت و از شمال غرب یک اکانت در تاپ غارت بود ، از جنوب غرب هیچ اکانتی در تاپ غارت نبود ، ولی دقیقا بعد شکستن متا دو اکانت از جنوب غرب وارد تاپ غارت شد .
    ما دقیقا سر همین قضیه جلسه بین 4 ساید گذاشتیم ( البته شمال غرب افتخار ندادن بیان ) و اونجا به همین نتیجه رسیدیم که این سرور واقعا نمیشه به اون چیزی که میخوایم برسیم چون خیلی باگ داره این قضیه . همونجا من از مبارزه با مولتی بازی دست کشیدم در این سرور چون آدمی نیستم که بخوام صرفا به فکر اسم در کردن باشم .

من اگه به فکر اسم در کردن بودم با همین جنوب شرق تو متا میموندم ولو اینکه مولتی بازیشون عیان شده بود و اگر شمال شرق میگفت اونا هم مولتی دارن چرا با اونا برخورد نمیکنی در جواب براشون از مختار مثال میزدم که چطور با زبیر هم پیمان شد تا به هدفی که میخواد برسه ! تهشم وقتی شمال شرقو حذف میکردیم با خوشحالی پست پیروزی میزاشتم که جبهه ی ما پیروز شد ...

اصلا گیریم حرف شما درست. جنوب شرق مولتی داره پس پیف پیف. ترسو نیستی؟ بزدل نیستی؟ بشین کنار بزار دو جهان خوار بزرگ انگلیس(شمال شرق) و فرانسه(جنوب شرق) بزنن تو سر و کله هم به عنوان ساید تنها در مقابل استکبار جهانی بازی کن. این همه راه های سیاسی نوشتی اگه ترسو نیستی و واسه هیجان بازی میکنی خودت تلاش کن. چرا جنوب شرق بیاد بگه بیا با هم نپ باشیم؟ شما خودت متا رو تبدیل کن به نپ بگو ما کاری باهاتون نداریم. یا اصلا نپم نخواستیم. مثل مرد بیا بگو آقا شما مولتی داری من نمیخوام متا باشم باهات ولی با ان ای هم نمیبندم. یا با ان دبل حرف بزن باهاش متا کن. مطمئن باش ان ای و اس ای که نمیان متا کنن. اینا هم راه های سیاسی بنده برای ساید شما البته اگر ترسو نباشید که متاسفانه هستید

وقتی میگم از سیاست چیزی نمیدونید دقیقا از چی حرف میزنم :دی
    امر دیگه ای نیست ؟ جنوب شرق چیز دیگه ای کم و کسر نداره ؟ میخوای دارم میرم نپ ببندم ، سر راهم دو تا نونم بگیرم براشون ؟
    واقعا اینا رو جدی میگید یا دارید شوخی میکنید با من ؟ :دی

حالا واسه من ژست میگیری که نه اینا مولتی دارن؟؟؟ :))))

آهان یادم اومد چون شما دنبال بازی پاکی:)))) دیدی اس ای از خود ان ای همر بلند کرده ناراحت شدی گفتی کتیبشو پس بدم حالا این وسط یه متا هم بکنیم دیگه؟ :)))) بعد ببخشید اون کتیبه هایی که ان ای از ان دبل زد چی؟ اون تمیز بود آقای سردمدار بازی پاک؟؟؟

نه مثل اینکه شما با شرکت پنبه طرف قرار دادی و از طرفی عاشق موج سواری هم هستی ...

عزیز دل برادر ما به خاطر ناپاکی جنوب شرق از متا خارج نشدیم و به خاطر پاک بودن شمال شرق هم باهاشون متا نبستیم ، اصلا بحث پاک بازی و .. پروندش بعد اون جلسه بین 4 ساید ( که باز هم تاکید میکنم شمال غرب افتخااااار ندادن حضور داشته باشن ) بسته شد ...

اشتباه من این بود که کمی عجله کردم ، بعد اینکه دیدم شمال شرق به اون شکل با پست من برخورد کرد فکرم رفت رو حذف شمال شرق و مسئله برام کمی شخصی شد و همین فکر باعث شد نبینم که دارم چه تصمیمی میگیرم ، که اگه کمی تجربه بیشتر داشتم یا بیشتر فکر میکردم میفهمیدم که وارد یه باتلاق میشم که خارج شدن ازش کار هر کسی نیست ...

کوچیک همه یوسف

• دوست عزیز خوبی رو به راهی؟

عزیزم چطوریه که هدفی و هیچ قصدی نداری ولی یک شخصی از ساید من رو با همچین لحن تند و بی ادبانه ای میگیری زیر بار حرف هایی که بنظرم ۲۰٪ ام منطق و حقیقت ندارن

عزیزم شما خارج گدی و میگی لنگش کن؟

قربون شکلت بشم یوسف جان فک میکنی نمیدونسته که هم بازی هایی ام داره که مولتی میکشن ؟!

یا واقعا فک میکنی خودت تنهایی فهمیدی این قضیه دروغ گو بودن یوسف رو ؟

یوسف دروغی نگفته ما جلسه ای گذاشتیم من باب این که این میگیم جبه ی حق علیه باطل به معنی واقعی خودش برسه

حرف زدیم که اگه واقعا شعارمون این هست جنوب شرق و شمال غرب و جنوب غرب کاملا از مولتی بازی دست بردارن و بزارن رو حذف! یا به ادمین محترم بگن همرو حذف کنه اما کسی زیر بار نرفت..

گفتیم شمال شرق میخوای سه به یک برداشته شه یکم این حرکت سه به یک داره بیش از حد بی معنی و ستم گونه میشه شما هم همه مولتیاتون همین کار کنید ..

در نهایت برسیم به بحث ترسی که گفتی هومن جان گل دقیقا قضیه برعکس بود بحث ترسی نبود

یعنی فک میکنی سه بع یک میموندیم سخت میشد داستان؟ یا ما میترسیدیم نه اصلا به هیچ وجه

ما در هر دو صورت ترسی نداشتیم این بازی یا برد و یا باخت ترسش کجاشه؟!

فقط و فقط بحث متا بخاطر دید از بالا به پایین و حرف هایی که نباید زده میشد که زده شد بهم خورد

به قول معروف گفتنی

این که بدونی اشخاص دور و برت چه نقطه ضعف هایی دارن یا چه ایراداتی به یک مقدار هوش نسبی نیاز هستش که بفهمی

اما این که از این ها استفاده نکنی یا به روی طرف نیاری شعور میخواد ..

بحث بعدی کتیبه دوست عزیزم رضا به من کتیبه رو گفت برو بیار منم بدون هیچ فکری بدون چون چرا گفتم چشم! (دیگه فک نکردم که بعدا ممکنه برای من این کتیبه سنگین تموم بشه) کتیبه چند روزی موند و رضا گفت که اماده کن کاراشو بیام ببرم همون احوالی جلسه فوری تشکیل شد و گفتن به من که این کتیبه باید به دست صاحبش برگرده که قطعا ان ای هستش اما دوستانم به من لطف زیادی داشتن و گفتن سر حرفی که به دوست صمیمیت زدی هرکار دوس داری بکن و کتیبه رو برگردون به اس ای چند دقیقه فک کردم و گفتم هرچه بع نفع ساید هست انجام بدید اما من دیگه بازی رو رها میکنم بخاطر رفیقم که نشد کتیبه رو پسش بدم!

خداحافظی کردم و چند روزی راحت سپری کردم تا این که دوستم زنگ زد و گفت اتفاق کذایی که تعریف کردم در فروم رخ داده همین باعث شد خیلی عصبی شم و تصمیم بگیرم کاملا جدی تر از قبل به بازی برگردم !

حالا دوست خوب من شما که تو بازی نیستی چطوری به این صراحت مورد قضاوت قرارمون میدی و ما رو زیر نقد و توهین های کاملا بی اساس و بی خود میبری؟

باتشکر

• امیر جان

یوسف جان دمتون گرم که با حوصله و مودبانه برای نجات دوستانمون از ظلمات جهل تلاش میکنید

ولی واقعا ایا این دوستمون این موضوع رو نمیدونسته یا خود از از قصد به ندونستن زده خدا میدونه

به هر حال امیدوارم جنبه ی باخت پیدا کنیم هممون

و حتی وقتی میبینیم ساید رقیب با یک سوم پتانسیل ما داره جوری میزنتمون که صدای بدی دادیم سعی کنیم به جای تخریب

بیایم و تشویق کنیم و دست مریزاد بگیم

پ. ن:راهنمای جلوگیری از بغض احتمالی بعد از خوندن این پست

1.لاگین روی اکانت

2.رفتن به بخش تنظیمات

3.انتخاب گزینه حذف اکانت

4.نوشتن پست خداحافظی و تبریک به رقیب

پ. ن:جنوب شرق این سرور عجیب منو یاد شمال غرب سرور یک راند 4 میندازه

توی اون سرورم شمال غرب با داشتن پتانسیل سوبل جنوب غرب به دلیل ناتوانی در امر لیدری (یا بهتره بگم لیدر های ناتوان) هر روز میخوردن و صدای بدی فضای سرور رو پر کرده بود (اتفاقی اشنا برای جنوب شرق این سرور)

پ. ن:به دلیل اکثریت ارا دیشب در گروه Suicide Squad (خفتر های جنوب غرب+خفتر های شمال شرقی) به این نتیجه رسیدیم که دیشبو به ساید جنوب شرق استراحت بدیم که یه ابانسی باشه که دوستان حذف نکنن و ما مجبور نشیم همر هارو ترشی بندازیم

نکته ی بسیار مهم:اما از امشب دیگه ازین خبرا نیست و شب جمعه ی خوبی رو براتون ارزو مندیم، امیدوارم از تمام ترفند های خود برای بیدار موندن استفاده کنید ولی زیاده روی نکنید

زیرا که شاعر در شعر زیر میگه که

مصرف بی رویه

کار خیلی بدیه

حرفای بابا برقی

یه هشدار جدیه

نکته:تمام دوستانی که امشب تواناییه بیدار موندن ندارن و همرشون پارکه از ساید های جنوب شرقی و شمال غربی برای گرفتن امان نامه شعر بالا رو داخل پروفایل اکانتشون وارد کنن

مام به رسم مرامو معرفت با این عزیزان کاری نداریم

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: توهین نکنید. اخطار اول ().