Posts by The Queen

با سلام و عرض ادب خدمت فروم نشینان و هم بازی های عزیز

تا اینجای بازی سعی کردیم بدون حاشیه بازی کنیم و هیچ پستی در طول سرور از طرف تیم ما گذاشته نشد

ولی اینجای بازی یکسری صحبت ها و اتفاقاتی افتاد که در شان دوستان ما نیست

محمد علی وگنس عزیز پشت سر آدم موفق حرف زیاده، پلن خراب کردن و بد جلوه دادن شما بعد از باخت فجیع این سرور برنامه اصلی ساید جنوب شرق شد

ولی مملی جان شما برای ما اثبات شده ای، حالا این وسط یکسری آدم نمی خوان مسئولیت کم کاری و اشتباه خودشون و گردن بگیرن و دنبال مقصر میگردن و به طبع جنوب شرق هم از این آب گل آلود ماهی میگیره

از نظر من شنونده باید عاقل باشه

پ.ن: سعی کنیم مسئولیت پذیر باشیم، ساخت همر کار بسیار ساده ای یه مهم نگه داشتن اون همره ، اینکه من سرباز خونه و اصطبل و شارژ نگه دارم بقیه نون و دف همر من و بدن کار بزرگی نیست

پ.ن: ما متای وینریم فقط لطفا زودتر بازی و تموم کنید

درود بر تمامی فروم نشینان عزیز

خب این سرور هم به پایان رسید ، برنده لذت بردش رو میبره و بازنده تجربه خوبی کسب میکنه

فصل اول - تشکر و قدردانی

جا داره از تمامی دوستانم تشکر کنم و بگم واقعا این سرور برد حق شما بود

آقا مازیار عزیز، مملی وگنس، جعفر اس ام اس ، سجاد یونیک ، علی ونگارد ، امیر رول بک عزیز مهاجر دوست داشتنی ، سجاد راجر ، محسن هاشمی ، مسعود میومیو ، مسعود تامی، توتال عزیز بلاروسی مهران جوکر ، توتال دیگه مون سالار عزیز، دانیال عزیز ، دفکورد خوبمون نیمای عزیز با اون خش صداش و جذبه اش ، رفیق گل دوست داشتنی مرتضی عزیز که این سرور افتخار آشنایی باهاش و داشتیم ، علی تهرانی حسابگرمون با اون مسیر تجارت های زیباش، مجید پرشیا که خدا لعنتش کنه که از طفولیت ما باید در سرور های آی آر و یا اسپیدترا تحملش کنیم (واقعا دوست داشتنی هستی عمو مجید گل و بدون تو نه سرور لذت داره نه دیسکورد نه گروه واتس آپ) علیرضای ویسی، مهران زرشک، کیای دوست داشتنی ، آقا سیروان، آقا مهرداد، آقا حمزه که تازه باهاشون این سرور آشنا شدیم، سعید ویسی عزیز، علیرضا ایران ، آرگین عزیز لانچر دل ها، آقا حامد که در پلن ها کمک زیادی کردند، افشین عزیز و دیگر دوستانی که اسمشون از قلم افتاده و حافظه من یاری نمی کنه <3

و حالا حضور افتخاری دوستانم از تیم فونیکس که تعصبشون رو میکشم

" سامان گرس کبیر " ، " کاوه معلم بی اعصاب" ، " آقا بابک بزرگ تیم مون" ، " امیر حسین تریدر ، سلطان لاست ایران که آرزوی شفای عاجل براش دارم" ، " علی دانچستر" و " رضای اشکبوس که در این سرور حضور نداشت ولی پشتیبان و باعث دلگرمی ما بود"

تشکر می کنم از ناصر کلاه بردار عزیز که کمکمون کرد و به ما نشون داد که چه دیپلمات قدرتمندی هست و ما از ایشون درس دیپلماسی گرفتیم

تشکر می کنم از عمو کامل ( اکانت PepperMint ) که دف بسیار خوبی به واندر ما داد بی منت

تشکر ویژه می کنم از سهیل نپی عزیز که باعث شکل گرفتن متای جنوب بود، چون خدایی دو به یک بردن جذابیت بیشتری داره تا یک به یک !

تشکر میکنم از یوسف ریتالین که به سامان گرس گفت چون رفیقمی میگم این سرور نیا و هزینه نکن چون میزنیمت و نمیتونی پا بگیری که خب تجربه شد براش که مخاطبش رو بسنجه و حرفش رو مزه مزه کنه و بعد بزنه ، فقط امیدوارم عمو یوسف خیلی سوپرایز نشده باشی !

فصل دوم - ویدئو چک

خب باتوجه به اینکه مملی خیلی فتوشاپ کار خوبیه ( وقتشم پره حاضر نیست یه کلاس واسه ما بزاره) من از حضار محترم تقاضا دارم یه سر به اکانت NE Team بزنید و برای من توضیح بدین چطور مملی تونسته با فتوشاپ واندر و 100 کنه !!!

Acc Name: Ne Team

Acc Password: wiNEr

فصل سوم - سهیل گرندپا

از اونجایی که سهیل اکانتی در فروم نداره پس در انتهای این پست با هم به خطبه هاش گوش نوازش دل و جان را می سپاریم

هی خواب دیدی باشه خیر ، اگه تو بهتر ا منی منو بزا لای جرز

پینوکیو افتادی تو جنگ با فلز ، تاهدفت راهی نی به ما برس

معادله اونقدام که میگی پیچیده نی ، یکی خوب بلده
    میبره اون یکی میشینه زیر

توام شیری اما مناسب شیشه شیر ، کی به کیه شمام دیده شین دیگه چی

توپشت میزبشین زندگی عادیتو کن ، مابرا حمله آماده ایم پ وایسین تو گود

بکن شارژتو پر ، چون من پرکنم بخواین بم برسین ،
    میشه شاسیتون غُر

---------------------------------------------------------------------------

شیش سال پیش من بودم و هنو منم ، تو حالت بهتره تو نبودنم

پ به خواب ببینی بکشم پامو عقب بگو ، بگو خودت فرق وفاصلمونو

بگو تا بدم دستت جایزتونو ، بین منو تو نشده بازی تمومو

تازه دو سرور دیگه میبرمت پای تنور ;)

پ.ن:متاسفم برای شخصی که هنوز فکر میکنه بین اقایون و خانومها تفاوتی هست در کارایی و هوش و درایتشون اخه مرد حسابی من و تو که مثلا مرد شدیم چه گلی به سر کسی زدیم در هر حال شخصیت ادمها مشخص میشه دیر یا زود از قدیم گفتن از کوزه همان طراود که در اوست.

تیم فونیکس از بهترین تیمهای حال حاظر تراوین هست و رکن اصلی این تیم سیما خانوم هستن که رو سر همه ما جا دارن و بیشترین زحمت رو تو این تیم میکشن براورد زحماتشون هم کاملا مشخص هست شمای مدعی برایندت چی هست جز حرفهای صد من یک غاز و پوچ.

ممنونم ازتون آقا مازیار عزیز امیدوارم لایق این تعریف شما بوده باشم

پ ن: شما احتمالا یادتون نمیاد ولی قدیما یه تیم ۳ نفره تو جنوب غرب بازی میکردن به اسم الگانت که رکود دار سرور های اسپید کام بودن تو کامیونیتی ایرانی ها. متاسفانه اسماشون یادم نمیاد. یه دختر و ۲تا پسر. سامان و سهیل و سیما عجیب منو یاد اون تیم میندازن. بازی خوب ربطی به جنسیت نداره. همونجور که سطح شعور و بلوغ فکری ربطی به سن و سال نداره.

عمو مهران رفیق بلاروسی من، ممنون از حمایتت . من فقط موندم چطوری وسط استوری Last of us 2 دلت میاد بیای فروم ;)

پی نوشت: سیما خانوم و سهیل عزیز من معذرت میخوام.

محمد علی جان شما چرا عذر خواهی می کنی.این بازی برای برخی از دوستان خیلی مهم شده و فشار زیادی و تحمل می کنند و زمانی که نمی تونن حقیقت رو بپذیرن و جواب و یا دفاعی برای عملکرد اشتباه شون داشته باشن متاسفانه اینجا ما شاهد این می شویم که دوستان از الفاظ نا مناسبی استفاده میکنند و خشم خودشونو به این صورت بروز میدن

امیرحسین دمت گرم ، کلی خندیدم . فقط فکر میکنم عکس اول غاز بود به خاطر همین مورد عنایت ادمین محترم قرار گرفتی^^

لطفا آمار و آپدیت کن تا بدونیم چندتا اکانت از جنوب بات و فعال کردن

راستی کد تخفیف و هم فقط به 100 تا متقاضی اول بده ، خوشت نیاد از کیسه خلیفه ببخشی هااا ! 8o

قبل از هرچیزی باید عرض کنم لطفا دوستان جنوبی خودم در مورد اکانت فروم Queen با دقت بیشتری پست بزارن و از هر عبارت و کلمه ای در مورد این شخص استفاده نکنن . این شخص در دنیای حقیقی خانوم یکی از دوستان صمیمی منه ، پس لطفا رعایت کنید که چه کلمات و چه عباراتی به کار میبرید ...

پ.ن : سیما این سری که هم تیمی شدیم تو مافیا مطمئن باش رولت روسیو میزنم رو تو :دی آخه عکس همر سرور پیش چه سمی بود این وسط ؟:دی

به به عمو یوسف عزیز

ممنون که هوای منو داری، منم صحبتی رو اینجا به دل نگرفتم و گذاشتم پای عدم شناخت دوستان هر چند یه سری از دوستان اسم کوچیک منو هم میدونستن

دلیل پست هامم تو فروم مثل بازی کردنم برای سرگرمی بیشتر خودتم که شمالی میدونی این روزها جوری داره بارون میاد که آدم نمی تونه پاش و از خونه بزاره بیرون یه مقدار هم کار اکانتام سبک شده و گفتم تو فروم یه دوری بزنم و یه کلاس آموزشی رایگان هم تشکیل بدم وسط اینجا. امیدوارم کسی از من ناراحت نشده باشه

ولی غریبه که نیستی گفتم یه تبلیغی هم از بات خوبمون بکنم و یه کد تخفیفی هم بزارم شاید گوشه ای از هزینه هامون برگرده 8o

اما این عکس هم که میگی گذاشتم قول دادم که اگه لایک ها به حد نصاب برسه این عکس ها رو بزارم

ما که متای وینر سرور گذشته بودیم هیچ کسی ندونه من و شما که میدونیم و توی گزارش هم درج شده شما به متحد خود حمله کردی ولی خب چی کار می شد کرد همه فراری شده بودن و ما هم مجبور شدیم کاتاها رو بزنیم به واندر خودمون و رم و هم به شما

ولی این سرور درست متا نیستیم ولی سرور های بعدی خدا می دونه شرایط به چه صورت باشه ، شاید برای یک سری از دوستان برد خیلی مهم باشه ولی چیزی که شخصا برای من مهمه اینه که اندگیمی مثل سرور پیش نداشته باشیم که همر هایی به اون خوبی و مجبور شیم بکوبیم به دف خودمون .میدونی که این سرور هم، تیم ما اکانت اصلی نداره و برای کمک به دوستان قدیمی مون اومدیم و گفتیم شاید حضورمون بتونه مقداری سرور و بالانس تر کنه

درنهایت برد یا باخت این سرور برای ما نه افتخاری داره نه سرافکندگی نه مدالی می گیریم نه حتی جوایز نفیس و وسوسه انگیز برادران بلور !!! <X

چیزی که مشخصه این سرور شباهتی به سرور پیش نداره و تمام دوستانی که زحمت کشیدن و هزینه کردن چه مالی و مهم تر از اون وقتی که گذاشتن می تونن لذت واقعی تراوین رو بچشن و از همین تریبون اعلام می کنم که امیدوارم تیم بهتر پیروز بازی باشه

تنها به این دلیل اینجا اومدم که یه سری صحبت ها راجع به پلیر اصلی تیم ما (سیما خانم) کردین بهتون این رو میگم که سیما خانم تنها کسی هستین که حق دارن راجع به اکانت های تیم ما پست بزارن و یا هر نوع اظهار نظری بکنند به فروم سرور گذشته هم مراجعه بکنید تنها کسی که از طرف تیم کلاب پست میزاشت اکانت سیما خانم توی فروم بود

وای عمو سامان اشک تو چشمام حلقه بست . باورم نمیشه تو فروم پست گزاشتی دمت گرم رفیق که هستی منم هر جا باشی چارشونه پشتتم سالاری به مولا :)

این که یک شخص فارغ از جنسیتش کنار ما در یک سرور بازی میکنه باید ما اینگونه باهاش برخورد کنیم که حس بدی بهش دست بده برای هم بازی شدنه با ما در این سرور.

یا نمیدونید چی میگید یا خوب میدونید چی میگید و گشاد گشاد حرف میزنید.

کمی بهتره روی کلامتون فکر کنید و بعد بیان کنید این که با یک شخص غیر هم جنس بخوایید اینطور صحبت کنید واقعا برای شما متاسفم

امیر جان واقعا ممنونم از پشتیبانی و حمایتت واقعا از بازی در کنار پلیرهایی همچون شما لذت میبرم چه در تراوین چه در مافیا و دوستی با شما برای من بسیار باعث افتخاره :)

درود مجدد

بنده هیچوقت و هیچ جا همچین حرفی نزدم و همیشه با تساوی حقوق بانو و آقا موافقم در مورد دیگران هم خودشون اظهار نظر کنن بهتره

ممنون از دیدگاهتون دوست خوب و هم بازی محترم:)

درودی مجدد

از لیدرهای محترم جنوب غرب خواستارم به این دوست عزیزمون مختصات واندرها رو نشون بدن، این بنده خدا دور من ده میزنه فکر کرده من واندرم

شایدم فکر کرده امام زاده است شفا میده

انقدر خودت و اذیت نکن، فنلاند اگه چشمت رو گرفته واقعا قابلت و نداره ، من اقامتگاه و هم تخریب می کنم بیا بگیر اگر هم چیفرهات کم موندن ( چون 8 تا امروز دیوار کردی) من وفاداری و هم برات بیارم پایین، با تک چیف بگیری اگر هم ده دیگه ای رو دوست داری تعارف نکن بگو

من چیزی که زیاد دارم ده هر کدوم و خواستی بگو انصافا تو فروم دارم میگم و همه دوستان شاهدن زیر حرفمم نمی زنم اگر هم دوست داری لانچ تمرین کنی استرس نگیر چند ثانیه هم فاصله بیوفته اینزرت نمیکنم که هیچ حتی کیلینرت و هم دیوار نمیکنم

فقط قبلش پیام بده ، یه خورده تروپی اونجا هست، دیوار نشی بیای اینجا بگی رو قولش نموند

درود بی کران

خب با توجه به حجم بالای استقبالتون به عدد بالای 19 لایک رسیدم و دیگه باید به قولم عمل کنم ولی برای خرید بات خیلی ضعیف عمل کردین تا این فرصت طلایی به اتمام نرسیده با کد تخفیف "تارتاروس دیوار و ببوس" خرید خود را از طریق پی وی امیرحسین Trader انجام دهید با تشکر از سامان Grass عزیز که هزینه های طراحی و ساخت این بات زیبای دیوار کن و چیف کن رو تامین کرد ایشالا که خیرش و ببینی سامان جان!!!;)

و حالا این شما و این ریپورت واندر مرکزی جنوب غرب سرور پیش

راستی با توجه به علاقه زیاد دوستانم به راه اندازی باغ وحشی مجلل در واندر، تعداد زیادی قفس هست که براتون میزارم تو حراجی، انشالله چراغ باغ وحشتون همیشه روشن باشه 8)

این که واسه ده تا لایک بود ولی گفته بودم به 15 لایک برسه عکس دف واندر و هم میزارم

درود بر تمامی فروم نشینان عزیز

تا اینجای بازی هر اتفاق کوچیک و بزرگی که افتاد من شخصا نخواستم به فروم بکشونمش که بخواد باعث دلسردی رقبای جنوبی مون بشه و خدای نکرده مثل سرور پیش شاهد فرار دسته جمعی گرگ های فروم باشیم و یه اندگیم یک طرفه رو مجددا تجربه کنیم.

ولی دیدم دوستان جنوبی مون دیگه خیلی دارن کم لطفی می کنند و اذعان دارن که اکانت های ما روی بات ست شده! ولی دوستان حتی تراوین بیلدری که تکمیل ترین بات تراوینه شما رو دیوار نمی کنه یا قابلیت چیف کردن ده هاتونو نداره

توی اسپیدترا الان سومین سروری هست که هیچ بات ویا اسکریپتی کار نمیکنه دلیلش رو بخوام بگم، استفاده از بات، سرور رو به شدت سنگین میکنه و ادمین محترم اسپیدترا مجبوره سرور خیلی قوی تر و گران قیمت تری ران کنه تا بشه از بات استفاده کرد.

پس شما دوست عزیز سعی نکن زحمت گروهی و کار تیم مقابلت رو با استفاده از عنوان بات زیر سوال ببری هر چند ما یه مثال قشنگی داریم که کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش و به خواب زده رو نمیشه بیدار کرد

اما اصل مطلب

اینجا تعدادی عکس براتون آپلود میکنم از تلاش خوب ولی متاسفانه بی ثمر تعدادی از دوستان جنوب غربی

تلاش برای دیستروی 08-Brazil با چکمه یونیک از 7 خونه

و چند موج مشابه که نیازی به گذاشتن عکس نیست

و حالا تلاش برای چیف 07-Senegal که دیوار میشه بدون ریپورت از 6 خونه ای

حالا فکر میکنید از کی کمک گرفته که چیف کنه؟!؟

این دهکده ها رو هم زیر 5 خونه ما زدن! ;)

بعد از اولین اقدام نا موفق برای چیف ما یه پارت چیفرها خفت شد و بهشون یه آموزش کوچیک دادیم

فصل اول- نحوه لانچ چیفر 8o

دیگه ما گفتیم با ام کینگ کاری نداشته باشیم شاید از کرده خودش پشیمون شده باشه

اما حدودا هفته پیش یه چیز جالب تو نقشه دیدم

این دفعه ام کینگ اومده با امینم همکاری کنه ما هم خب بینایی مون ضعیفه اکانت ها هم که رو باته متوجه نمیشیم دورو بره مون چه خبره =O

دیده بودن با چکمه یونیک دست توهمی 6 خونه ای نمیشه یه فیدر و چیف کرد که هیچ، ریپورتم نمیشه گرفت!

خب حالا چیکار کنیم چکمه یونیک و ببریم رو ام کینگ از یک خونه ای بزنیم ، دیگه مگه میشه چیف نشه؟

بعد از این حرکت زشت و نا پسند از ام کینگ و امینم مجبور شدیم دو ساعت بعدش به عنوان کلاس فوق العاده فصل دوم رو اموزش بدیم

فصل دوم - برای چیف یک فیدر به چند چیفر نیاز است؟!؟

البته اینجا مقدمه ای از فصل سوم که راجع به تایم لند هست اشاره گردید.

*** دوستای گلم اگه این پست 10 تا لایک بخوره، ریپورتی رو که از واندر جنوب غرب، سرور پیش گرفتیم (اون هم فقط با یک همر) براتون به اشتراک میزارم ***

این بندگان خدا که از فیدرهامونم نمی تونن ریپورت بگیرن نمونه اش پلن ده 2 مرتضی عزیز با نون خور اضافه هاشون

*** حالا اگه این پست بیش از 15 تا لایک بخوره عکس دف واندرهامونو هم براتون میزارم ***

تا آموزش های بعدی بدرود

پ.ن 01: عجب باتی داریم ما هم چیف میکنه هم دیوار

پ.ن 02: جهت خرید بات و آموزش راه اندازی به پی وی تریدر مراجعه کنید

پ.ن 03: با کد تخفیف "تارتاروس دیوار و ببوس" 20% تخفیف بگیرید برای مدت محدود

درود بر همگان

برد این سرور رو به متای قدرتمند SW_NE تبریک عرض می کنم و امیدوارم واندر زندگی همه دوستان صد بشه حتی برای شما دوستان ساید لب و دهن ( SE ) ;) امیدوارم در زندگی واقعی با برخوردن به چالش پا به فرار نزارید و صورت مسئله تونو پاک نکنید

اسم نمیارم که کسی از قلم نیوفته ولی این سرور کنار دوستان قدیمی فونیکس و جدید کلاسیک و دوستای گلمون تو SW به ما خیلی خوش گذشت از مافیا بازی کردن های شبانه بگیر تا ریپورت های خفت باحالشون که روزمون و می ساخت!

در پایان خلاصه ای از اکانت کلاب:

زیبا ترین پروفایل با کسب کل طلا های غارت، از رتبه یک هجوم و دو دف هم که نگم براتون ;)

آمار تروپ بعد از لانچ همه همر ها به جز 1 و 2

یه آماری هم از رنک های داخل بازی

تو نامه آخر بازی همه چی NE بود ولی دیدن وضع هیرو ها هم خالی از لطف نیست

در آخر 4 همر اندگیم ما با تاریخ لانچ

با سلام خدمت شما دوست عزیز خدمتتون عارضم که واندر شمال غرب اولین واندری بود که چیف شد و از روز اول بصورت نرمال کار کرد

یعنی نه گندم خور نصف کرد نه تلفاتش اف بود یه سری صفر شد ۲۰ ک دیده بان تلف شد و هیچوقتم نصف حساب نکرد واسه ما

عزیز ما 3 تا واندر دستمونه از بچه های متا هم خبر دارییم که بیشترم میشه تعداد واندرا ...

کلا لاست نخوردن چند ساعت بیشتر نبوده اونم اینجوری نبوده که کلا نخوره جای هر ثانیه داشت هر 30 ثانیه میخورد
    خب که خیلی کمه
    باگ نصف کردن گندم خور هم بود که یهو ضربتی بدون هیچ اطلاعی درست شد .... قطعا تمام واندر ها یه جوره عزیز
    این خیلی مسخرس که بگی واندر ها با هم فرق داشته باشن
    ما هم خیلی لاست دادیم ولی جنبشو داشتیم :دی
    الان که این سرور واقعا باگ کمه، خیلی خوب شده اسکیریپت تراوینشون

تو این اسپید ترا چه چیزاکه ندیدیم :دی چه سرورهایی که ریست شد و بعضا هم برگشت به چند هفته قبل
    اوایل که خیلی اسلات های ساختمون باگ داشت تایم ساختا.... بخوام دونه دونه بگم که کتاب باید بنویسم

ولی اینا بهونس عزیز، کسی که میخواد بره بهونشو پیدا میکنه ...
    لازم به گفتن دلیل رفتن هم نیست ، دلیلش پیداس ...

سلام بر رفقا و رقبای چهار ساید

من شخصا روی واندر لاگین دارم و در حد توانم به دوستان کمک می کنم و باگ های رخ داده رو هم قبول دارم ولی شما هم بپذیرید که این باگ برای تمام واندرها یکسان بوده

باگ گندوم خور نصف رو به صورت ضربتی و بدون هیچ گونه اطلاعی فیکس کردن و چالش برانگیز شد ولی توانمون در این حد بود که مدیریتش کنیم :دی

کجا با این عجله! بودین حالا !!!

شخصا اگر میدونستم که در این حدین خیلی شل تر بازی می کردم!

در کل از نظر من راحت ترین راه برای شکست نخوردن شروع نکردن و نپذیرفتن چالشه! این که چالش رو بپذیری و برای پیروزیت بجنگی ارزشمنده حتی اگر نتیجه مطلوبت رو نگیری!!!

بین بچه های اکانت خودمون صحبتی شد مبنی بر چالش رو بازی کردن! :دی حالا این چالشه از این قراره که هر اکانتی با گذاشتن عکس آمار تروپ روز خودش میتونه اکانت دیگری رو به این چالش دعوت کنه و عکس روز آمار تروپش رو بخواد

کاوه جان و مهندس بابک عزیز من شما رو به این چالش دعوت می کنم، باشد که رستگار شوید

همر رنک 1 و 3 و 5 سرور و کوبیدم به عشقتون و چالش و دادم اساتید بیان دفسازی یادتون بدن8)

پ. ن 1 : دوستانی که فکر می کنند ما لاست ندادیم آنویلا رو نگاه کنند لاستی که از سرشون خورده معلومه

پ. ن 2 : بچه هایی هم که نگران گندوم خور اکانت ما هستن یه نگاه به مرتاض کوچیک و تاپ رید بندازن می فهمن که مشکلی نیست

شازده کوچولو نصف کاتاهاش پرید!!!

آخی نازی 🥺

سلام دوست عزیز

خدا خیرت بده شاد شدم اتفاقا این چند روز اخیر فروم خیلی بی حال بود

فقط متوجه نشدم خفت کردی یا خفت شدی :D:D:D

البته مهم عملیات خفته حالا این ور و اون ورش فرقی نداره!!! 8o

درود بر شرف شما رضا جان

جمعه ما رو ساختی، من و سهیل بسی لذت بردیم از خفت های زیبا :love::love::love:

خسته نباشید هم عرض می کنم خدمت تمامی دوستانم در ساید قدرتمند ش.ش

سلام دوستان

من به عنوان یکی از پلیرهای اکانت کلاب اومدم اینجا تا در رابطه پلن موفق اس ای شفاف سازی کنم ;)

دوستانی که دوست دارند فرض کنند همر واندر زن و دیستروی کردن ایرادی نداره شما بگین واندرزن بوده ما هم با خوشحالی از شما می پذیریم

اگر شما یه نگاهی به رنک دفاعی اکانت ما بندازین میبینید که بعد از اون اتک رنک 1 شدیم ! چون دف اکانت خودمون اونجا بود، ما این مقدار دف رو ریختیم ( که تازه مقدار زیادی هم نبوده ) که اون ده دیستروی نشه

شخصا توقع نداشتم چنین همرهای به اون ده بخوره و زمانی که ریپورت ها رو دیدم اول تعجب کردم و در نهایت خوشحال شدم چرا که اون همر ساخته شده بود تا شاید بتونه 1 همری مثل اون 7 کی رمی که به ما خورد رو دیستروی کنه تازه با کمک همرهای دیگری از دوستان

ولی اون همر بدون لانچ شدن تونست از زمان لانچ شدنش مفید تر واقع بشه که خودش جای خوشحالی داره

البته این ده که همر بود، شما حتی اگه یک فیدر ما رو هم دیستروی می کردین باعث افتخار بود، چه برسه به این ده!!!

واقعا خسته نباشید عرض میکنم و بهتون تبریک میگم تارگتی از کلاب دیستروی کردن کار بزرگی بوده که شما موفق به انجامش شدین

که تا آخرین سرور بازی تراوین میتونید به این کارتون افتخار کنید

پ.ن : البته من احساس میکنم خود پلنر هم توقع دیوار شدن این تعداد همر رو روی اون ده نداشته و پیش خودش گفته یک مهره سوخته رو ( شینودا) جلوزن میکنم و همر های بعدی با ریپورت سبز رد میشن که البته اگر غیر از این بوده من باید سطح توقعم رو از تیم پلنری اس ای پایین بیارم

پ. ن : دوستانی که ناراحت بالانس نبودن همرهای جنگی ما هستن این ایراد و از ما بپذیرن، چون برای ما روشن بودن نیزه دار در سربازخانه های بزرگ اولویت بالاتری نسبت به جی اس جنگی ها داره (تروپ دفاعی قوی برنده بازی رو مشخص میکنه نه همر. همین پلن هم یک نمونه کوچیک برای تصدیق حرف منه)

سلام من یک سوال برام پیش اومده ؟

شما که متا هستین مشکلی هم ندارید پس چرا سعی در بد و مقصر جلوه دادن اس ای دارید مدام توی پست هاتون به این میله تاکید دارید که اس ای مقصر هست و ... مگر شما به متا و یاید متا اعتماد ندارید ؟ یا شاید میترسید اون متا به هم بخوره که سم پاشی میکند

جسارتا من هر چقدر فروم و بالا پایین کردم در این رابطه پستی ندیدم از دوستان خوبم در ان ای البته امیدوارم منظور شما از دوستان قدیمی تون در اس دبل نبوده باشه

بی زحمت ممنون میشم اشاره دقیق بفرمایید کدوم پست مدنظر شما بوده!

از قرار معلوم به هم خوردن این متا و بسته شدن متای جدید بار روانی زیادی رو به ساید اس ای وارد کرده، اگر کمکی لازم بود بفرمایید تا دریغ نکنیم :دی