نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• نورالله جان من به توافق مهدی و آقا تورج کاری ندارم، اصلا به کدوم توافق عمل کردید که این یکی رو بولد کنید ،
    اما سوال اینه واقعا الان باید شمارو بازیکن ربع شمال شرق حساب کنیم؟ واقعا همه کشمکش ها و درگیری ها به کنار، الان شما دارید واسه شمال شرق بازی میکنید؟
    یعنی ما وقتی اتک میدیم به شما اسمش میشه همر بلند کردن روی ساید و حرامه ؟
    اونوقت اگه شما روی بچه های آریانا همر بلند کنید، اسمش خدمت به ساید هست؟ اونم در حالی که فیک لیست هماهنگ با جنوب غرب دارید و لانچرش رو عمو قناد بدون اطلاع بزرگترش فرستاده ،

فرقی نداره کدوم اکانت رو شما لانچ شده، تکرار میکنم این اکانت مال خود آقا تورج نبوده و امانت بود دستشون، بعد از 20-30 روز بازی دیدن با تصمیمات مدیریت شمال شرق هماهنگ نیستن (یا هر دلیل دیگه ای اصلا) ، مردونگی کردن با اینکه میتونستن امانتی رو پس ندن، ولی امانتی رو پس دادن، اینکه شرط بزارن شما مارو بزنید، اما ما شمارو با این امانتی پس داده شده نزنیم یه طنز هست که به درد برنامه فیتیله عمو قناد از جنوب غرب میخوره که با یه سری جمله از چرچیل و ناپلئون میکس رنگارنگ کنه ،بعدم اکانت های فیک فرومی بیان لایکش کنن ،

با تیغ جنوب غرب خودزنی میکنید، بکنید
    ولی دیگه فاز مرام و وفای به عهد نگیر ... اینارو نگو برادر،
    اون "میتونیم میکنیم میتونید بکنید" رو تازه از این به بعد میخواین اجرا کنین؟ مطمئنی؟ قبل این اجرا نشده؟ نشه مدارکش رو بشه یه وقت (-:

• حله من الان ۱۰ تا کانت ریجستر میکنم میدم بهت امانتی شما توش همر بکش بعد پس میگیرم حله

دوم .مبشه یا نمیشه رو از مهدی عزیز بپرس که چرا گفته نمیشه

اره مطمعا هستیم نکنه شما به خودتون شک دارید

عزیزم اروم باشه خیلی راحته درکش سختش نکن و خودت نزن به خواب اگر دوست داری بزنی به خواب حله راحت باش

پ.ن هیس بعضی ها خوابن

برای این که یه پست دیگه نزارم Sabikeh فیک کی هستی یا اسم اکانت بده

صبر کن شما که بلدین کافیه اسکرین این پستت نگه میدارم بعد معرفی تو بازی صفا کنیم

اقا بیا اون عکس هارو بزار ببینن بی دندون شدن😂😂ایما هنوز داغ هستن نمیفهمن

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• خووو اخه اصلا ۱۰ تا نه ،ما ۲۰ تا همر به شما بدیم. بلدید استفاده کنید ؟ با کاتا هفت سنگ یا یه قل دوقل بازی نمیکننناااااا

بابا شما یه جاسوسی درست بزنید. پلن و همر و اینا پیشکش.

بعد با این وضعیت میخواستید لیدر کل بشید؟ واقعا جدی اینا رو میگید؟

• اون دفعه هم بهت گفتم ، تو عادی حرف بزن ما هرجا رفتیم میگیم یکی بود با ما بازی میکرد انقدر ادم خفنی بود انقدررررررر خفن بود که ادبیات معاصر و تاریخ بلد بود ودر ادامشم میگیم تسلط کامل به عربی هم داشت و اسپانیایی هم کامل و روان حرف میزد! ولی جان خودت اینجا غلط غولوط چیزی نگو

لطفا اگر سواد درست حسابی نداریم ، سعی نکنیم با گوگل ترنسلیت ادای ادم های با سواد رو در بیاریم !

اگه منظورت جمله " او متوجه نمیشود ، نمیفهمد و نمی فهمد " هست تو عربی باید این جمله رو بکار ببری " لا یدرک، لا يفهم ولا يعقل "

بعدم من بهت پیشنهاد میدم چند تا دونه هل بنداز توی چای ، واسه ارامش اعصاب خیلی خوووبه ! باعث میشه پلن میرید با ارامش اعصاب باشه که وقتی اومدم لپتو بکشم در تبریک پلن ریلکس باشی هی نگی اینطوری نمیتونم اینطوری سختمه!!

به هر حال به قول قران دعای شفای عاجز میکنم که انشاالله یکم از این خودبزرگ بینیت کم شه و به فروتنیت اضافه شه " الهم اشف کل مریض "

پ.ن: امرداد کلاس کاریشو مثل جنوب غرب پایین نمیاره فیدر بزنه :) به هرحال یه فرق بین ما با شما باید باشه دیگه ...!! نگران نباش

• بچه مظلوم پاکدشت از گیم نت متروکه که ادرسشم داره به زودی در میاد !

خیلی زیاد از اسم من و تورج و دیگران داری بالا میری گویا زیادی بهت احترام گذاشتم لایقش نبودی

من مردم بر عکس شماها چیزی دارم که از شما کشیدن گویا درتون دیگه نیست ! از دهنم حرف میزنم ...

وقتی به عمو تورج داشتم قول میدادم تو تو یه سولاخی چپیده بودی الان زبون در آوردی دمم کنارش .

من مدت زیادیه دیگه احترام برا هیچ کدوم از شما مفت خورای ساید بهم بریز معلوم و الحال قائل نیستم فقط دنبال چیزای دیگم

ضمن اینکه به جز عمو تورج تو که کلا از دهنت حرف نزدی که اینجا مرد مرد میکنی مثل اینکه لذت با مردا بودن رو زیاد چشیدی !

تا قبل از اینکه مطمئن بشم همر اریا مهر رو تو زدی تو ناتار بهت احترام میذاشتم پشت سرت میگفتم نورالله بچه ساده ایه اما الان ختم کلامم توفیر کرده سعی کن زیاد سر به سر من نذاری

مال این صحبتا نیستی بخوای من و ما رو به چالش بکشی

ضمن اینکه پسرک سعی کن چیزی رو که نمیدوزی زر مفتم نزنی راجع بهش سبیکه رو خیلی ها میشناسن اسم خودشون هم هست فیک شماها هستید که هویت ندارید و دو زار هویتی هم که امثال عمو تورج داشتن بهتون میدادن گند زدید توش !!!

هر آنکس که نمیداند بداند بچه مظلوم پاکدشت همون نخاله ای هست که اکانت آریامهر رو با نامردی ( گفتم ما یه چیزایی داریم که شما ندارید ) و سو استفاده از اعتماد قبلی زده تو ناتار مدرکشم هست

من یه هفتس خیلی سرم شلوغه خیلی کارم زیاده اصلا وقت نمیکنم این بازی رو که چهار تا نخاله مثل تو به گند کشیدن رو باز کنم ولی یه لطفی کن اسم ما رو به دهن اب نکشیدت نیار تا به وقتش هم دیگه رو زیارت کنیم !

پ.ن : ادبیات من این نبود خودت مجبورم کردی با این ادبیات خطابت کنم فهمیدم قد پاپ ! هم ارزش نداری و اشتباه میکردم پشت سرت هواتو داشتم الانم فقط دارید گند میزنید تو اسم و رسم نداشته خودتون دو روز دیگه هر کی هر جا ببینتتون رم میکنه بدبختا فکر کردید همین جنوب غرب که الان دارید براش دم تکون میدید دو روز دیگه بخواید باهاشون بازی کنید تف کف دستتون میندازه ؟ قد خر قابل اعتماد نیستید !

دیگه نبینم اسم من و حرف از مردی و این داستانا بیاریا برات سنگینه به ریختت نمیخوره تو اگه مرد بودی و مردونگی رو میشناختی از اعتماد قبلی رفیقت سو استفاده نمیکردی بدبخت

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

• ادبیات من این نبود خودت مجبورم کردی با این ادبیات خطابت کنم فهمیدم قد پاپ ! هم ارزش نداری و اشتباه میکردم پشت سرت هواتو داشتم الانم فقط دارید گند میزنید تو اسم و رسم نداشته خودتون دو روز دیگه هر کی هر جا ببینتتون رم میکنه بدبختا فکر کردید همین جنوب غرب که الان دارید براش دم تکون میدید دو روز دیگه بخواید باهاشون بازی کنید تف کف دستتون میندازه

اگر این جمله به سوزش شما کمک بیشتری میکنه پس اجازه بدین خدمتتون عرض کنم که

ما اهل کوفه نیستیم لویال تنها بماند

تا سوزش بعدی خدا یار و نگهدارتون :))

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب, زمینی که بلند است

• از ترسمون سلام

بزار مثل خودت جواب بدم که فکر

نکنی تربچه هم جزو میوه هاست

اسم تو وتورج الان خودت چسبوندی بیخیال نخندونمون شما از ترستون هرکاری کردید که تورج کنار بکشه

سر مار من زدم یادته که 😂

لطفا بالانرید

دوم اقا بگی اقا مشنوی اقا نگی ....

برای من زشته بگم همیچین ادمی حتی میشناسم

یه وجب ریش گذاشتی احساس کردی خیلی گولاخی

سوم ما کاسه دست نگرفتیم اقا توروخدا با متا کنید پس شما رفتین دم تکون دادید یا کسی به جز رفیقاتون قبولتون نداشتن

ما هم به وقتش حرفمون زدیم توی اسپید میگن فشار

نمیدونم اگرم از دهن حرف زدی عمل نکردی

اشتباه که هیچ بیخود میکردی هوای ادمی که نمیشناسی داشتی دیگه درس عبرت بشه برات از این کارا نکنی

خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند

میبنم فشار سنگین امده بهت اگر مرد تویی بزار ما نامرد بمونیم خخخخ

تو که این همه بزنی به جای تراوین پلی ۴بگیر کشتی کج بازی کن ^^^^

احتمالا شما همونی نبودی کلاس اخلاق توفروم گزاشته بودید چقدر بی جنبه شدین

فقط اول اون حرفای قبلی که زدی عمل کن من ببینم بعدش قول میدم امدی گفتی میام بالاسرت من بترسم خوبه:D:Dالان چندنفر جلوتر از من هستن اونارو بزن من بترسم 😂😂😂

نگو مظلوم پاکدشتی بهت میخندن به خاطر خودت میگم سالار

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• تاس تو را می خواند

Yamaha Yamasa

خب با داغ بودن بحث ان ای چند نکته اضافی میکنم از منظر خودم و از فوتبال به شطرنج شیفت می کنیم:

باز هم شاهد اشتباه محاسباتی-استراتژیکی از طرف جوانان چرچیل آریایی بودیم، با دست کم گرفتن حریف خودشون.

یه زمانی شطرنج مد بود، و این همه کنسول و ... نبود و البته کنارش منچ هم بود که دوستان چرچیل فکر کنم با همون خو گرفتن بیشتر،

توی شطرنج باید چندین حرکت بعدی حریفو حدس بزنی و طبق اون پلن بچینی، حالا بعد از کلی پیش بینی می دیدی در عین ناباوری حریفت میاد حرکتی میزنه که اصلا در تصوراتتم نبوده، و اصلا شاید منطقی هم نبوده و به خودشم ضرر زده، ولی به هر حال غافلگیر شدی! ( مثلا حال میکنه با وزیرش، قلعه بزنه :دی)

توی شطرنج یه سرباز پیاده هم ممکنه نسبت به تایم بازی و موقعیت مکانیش از یه وزیر یا فیل و ... هم موثرتر باشه، و یه وزیر رو زمین گیر کنه!

حالا که البته دوستان سرباز پیاده نیستن، و نشون دادن از وزیر دست کمی ندارن.

ولی اشتباه محاسباتی کجاست؟ اینکه سرباز پیاده ها رو به خیال خودمون بخوایم که دو روزه جمعشون کنیم، و حالا که نمی تونیم بکشیم زیر میز بازی!

دوستان سیاس جنوب شرقی سیاست منچیشونو به شمال شرق هم کشوندن متاسفانه و ردپاشون رو روی هر تپه ای به یادگار گذاشتن و پتانسیل آرام ترین ربع بازی رو به آتیش کشیدن!

مثل زمانی که منچ بازی میکردن، با شماره 2 و 3 می بستن که شماره 4(شمال غرب) رو بزنن و بعد با 2 می بستن که 3 رو بزنن و بعد هم نوبت 3 میشه!

و البته خلف وعده ای توی کار ما نبوده و نیست و نخواهد بود و سیاست ما صداقت ماست و با فرضیات شما متفاوت!

کسی که توی دایره رفاقت وارد میشه دیگه سیاس بازی براش نخواهیم داشت.

بهی

چیزی که فکر میکنه داره باهاش بازی میکنه

و چیزی که واقعا درگیرشه

بهی دوست داری منچ بازی کنی؟ باشه

بیا تاس تو را می خواند

شایدم طاس ؟؟

-- خدا رو شکر که عربی یکم متوجه شد، دیگه کم کم می رفتیم که سلیمان نبی رو صدا کنیم

--- ای فالگیر، هرچی سرچ کردم با ترکیب جغد تیره، جغد سیاه، جغد شب پیدا نکردم اکانتی، معرفی کن لطفا مستفیض شیم.

---- علی چیفر کجایی، چرا کاتا جاخالی میدی ولی گرزی تی کی نه؟ اونا بچه سر راهین؟ :دی

• والا هی میخوام جواب ندم خدایی نمیشه ؟ آخه من نمیدونم چه اصراری اینا هی برن قبرس بر گردن همینجا بهترش پیدا میشه با قیمت مناسب تحویل فوری !:D;)

طرف ادعای همه فن حربفی داره هنوز نمی دونه ترکیبowl با dark چه معنی میده بعد میاد میگه سرچ کردم نبود !=O داداش نگرد نیست بقیه یکسری دیگه هم همینقدر سواد داشتن گشتن نبود !:D:D:D:D:D:D زبان انگلیسیتم که مثل عربیت افتضاح ولی ما شالله ادعات زیاده اندازه دم مهدی ولف:D:D:D باشد که رستگار شوی

من احتیاجی به شناخت شما ندارم اونا که باید بشناسن میشناسن سن شما به این چیزا قد نمیده

war masters

guns4war

gambit

rturn of kings

اینا رو تو آی آر سرچ کن شاید یچی یاد گرفتی و همینطور توی فروم سرور های کام البته سرورهای راند 1 کام

مطمعنی بجا گرزی و تی کی برده خفت نکردی خخخخخ علی چیفر بیا صاحب بردها الان پیداش میشه خخخ

• سلام . ارادت خدمت تمام خوانندگان فروم... بخش دوم حملات و دفاع های شمال شرق با خود فروختگان رو براتون میزارم تا کمی حال و هوای فروم با وجود برخی انسان نماها تغییر کند.

چند دهکده که دفاعی ساز بودن رو صفر کردیم... چیزی که برای این دهکده های دفاعی 24/7 تخمین زده شده بود تقریبا 80.000 دفاعی بود که ناپدید شدند.

Godarena.jpg

Jiigh.jpg

fv7z_mmdtaghi.jpg

uswe_ravi.jpg

wpsr_zakhar.jpg

چند تا هم حمله از سمت بزرگ مرد جنوب غرب انجام شد که به زودی از اکانت اصلیش در جنوب غرب رو نمایی میکنه

bzus_haj_hossein_lost.jpg

یک بار اومد فکر کرد آره همینه بازم برم... فیلم هندیه مگه ؟

bojw_haj_hossein_wall.jpg

بعد از ساخت دوباره اومد. عجب !

9px3_haj_hossein_wall_2.jpg

این هم از آخرین همر این دوست به اصطلاح دوست که نصفش پرپر شد !

wowe_250_grams_lost.jpg

البته با نگهبان هم خفت شدند که دیگه کبریت بی خطر باشه ( بدون رم و کاتا)

snyn_hesam.png

دیشب برای اولین بار یک پلن با نصف همرهای جنگی اجرا شد که مهمترین بخش این پلن لانچ کردن حملات توسط خود بازیکنان بود چرا که ما میخواهیم یک اتحاد همدل و یکدست داشته باشیم که همکاری گروهی توش حرف اول و آخر رو بزنه، تیم روبرو با چهار اینسرتی که انجام داد باعث شد پلن ما 90% پیروزی داشته باشه و به 100% خواسته هامون نرسیم. همینجا یک خسته نباشید به علیرضا آرتمیس، مهدی قندیل، سجاد و مسعود، ایرج، امیرعلی عزیز، آرگین و آرین، میثم عزیز، مجید و سبیکه و فرشید و ممد میگم و ازشون تشکر میکنم که تو اولین حملات بسیار عالی کار کردند. البته اشتباهاتی داشتیم که به زودی در حملات بعدی جبران خواهیم کرد.

t469_ghable_amal.jpg

mkaw_bad_az_amal.jpg

هدف تخریب کامل دهکده های دفاعی و نان کپ بود که با هوشیاری تیم حریف و به دلیل اولین بار حملات توسط خود صاحب اکانت پلن کامل موفق نبود.

iihh_partizan_00_-_1.jpg

morp_partizan_00_-_2.jpg

3nop_partizan_02.jpgra38_partizan_02_-_2.jpg

tjfe_partizan_03-1.jpg

ilys_partizan_03-2.jpg

daxk_partizan_04_-_2.jpg

tnxh_partizan_04_-_1.jpg

lyrg_partizan_05_-_1.jpg

jrsq_partizan_05_-_02.jpg

خسته نباشید میگم به تمام بازیکنان شمال شرق که فروم این سرور رو جذاب کردند.

با تشکر

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط VaGNeS ().

• حسرت 3

علی چیفر عزیز، ازت اسکات کشیدن بعد میگیری تخت میخوابی؟ یعنی همر رید از مولتی اینقدر بی ارزشه؟ :||

کاتا رو می فرستی دور دور و گرزی و تی کی رو به خدا می سپاری؟

چرا پانشدی نماز و تعقیباتشو انجام بدی پشت سر ملا؟

ما با کسایی که این جوری اسکات میکشن هیچوقت متا نمی کنیم، هیچوقت اه :| یا باگ جدید پیدا کردین؟ :/

دوست فالگیر، اکانت این سرورتو بگو، چیکار داریم به سوابق فوق خفنت؟ نکنه فقط فعالیت فرومی داری؟ ماهی چقدر میشه حقوقت؟ :|

• فیدر زن های خته بزرگ سرزمین مردان جومونگی، باز که تو یه فیدر رفتید تو دیوار!!

اخی لپتونو بکشم ، فیدرهای ما چی داره ویو میچینید روش صفرش کنید بهمون بگید شاید شما چیزی میبینید که ما نمیبینیم!

پ.ن: اگه بجای نشستن سر کلاس های این معلم بی سواد عربی ، یکم تاکتیک اتک زدن یاد میگرفتین الان دیوار نبودین و بر طبل شادانه می کوبیدید!

پ.ن: خسته نباشید به سردار بزرگ تیراندازان امرداد، گان هیرو کبیر که ارتش یه نفره ماست !

• بوم بوم ميزنه دلم باز

لعنتيا دو روز چه دستاوردي داشتين جز اينكه mkmj و سهند lord s و تيتان رو ديوار كردين؟

اونم كجا روي فيدر؟اخه فيدر؟

روت ميشه بگي رو فيدر ديوار شدم؟

3366-9c944d61-cdb1-42ab-92f5-6f4601b36bfa-jpeg

3367-f9d1d95e-dbc6-4309-bd62-406c5aab4e77-jpeg

ناصر كلاه بردار بيا توضيح بده پلنتو ببينم پلنترون كي بود

خدا وكيل حيف اين همر ... من دلم سوخت به ماهان گفتم نامرد اين رومنا رو ديوار نكن اينا رو بايد مثل بستني ليس زد و لذت برد :P

ولي ازتون قول ميگيرم لطفا هر شب بياييد مهموني

• یک تسلیت دیگه هم خدمت دوست عزیزمون که از 12 اسم بزرگواری که یاد کردی یکیشون خفت شد 2 تاشون دیوار شدن و خودشون هم به جزیره محبوب امردادیا راهی شدند

خداقوت اقای LORD S:(:(

• درود به آ.آ های خسته و پ ج غ خجسته و شمال غرب گسسته

در جواب این عکس خواستم نظر خودم رو بدم و رفع زحمت کنم..

&thumbnail=1

شما سلطانی ما همه کرکو پرمون ریخته از این پلناتون...

پ ن: حداقل جوری بازی کنین علی فلوید شمال غرب روش بشه با شما پلن بیاد و تو یه جبه باشید:)

• جون ما چجوری روت میشه عکس خفت بزاری.

انقدر گرزی اینجایه بازی خفت کردن دیگه فروم گزاشتن نداره 6 روز عقب انداختین

حالا یک محاسبه بزن این دوتا همر که دیوار شد چقدر منبع و زمان میخاد ;)

ما با کسایی که دوتا فیدر نمیتونن صفر کنن صحبت نمیکنیم چه برسه متا !

• سلامی چون گرمی محبت بر سر بی سرپرستان شمال شرق آنان که خود فروختند و آواره بیابانها شدند تا شاید عده ای از سرزمینی یخ زده یاریشان دهند فارغ از اینکه یاری دهندگان نیز اشتباهی میزدند 8o

آقا از اتاق فرمون به بنده دستور داده شد از جو عصبانی خارج شوم و به شما عزیزان آواره نشان دهم بابا من عصبانی نیستم فاز بزن بزن برداشته بودم بعد دیدم مملی گوشتون رو پیچونده دوباره برو بچ متای جنوبی ببخشید ساید یکپارچه شریقی هم یه دیوار خوشگل تو فیدراشون گویا چیدن گفتم بیام نوازشتون کنم برم. والا آنچه بر شما آرزوس ما خاطراتشو داریم تو دور همیامون تعریف میکنیم میخندیم 8) منتهی خدایی کثیف بازی کردنامونو بچه بازیامونم زمان خودمون شرف داشت به رفتار غیر حرفه ای شما جینگیلیان :)

ای نوری ای سردسته نوریلیتیه ها ای قالطاق کوچولوی همر رفیق تو دیوار ناتار بکوب اون روزی که اومدن گفتن یه نفر هست میخواد توتال بشه ولی با گوشی بازی میکنه ما باید جیغ میکشیدیم فرار میکردیم سر به بیابون میذاشتیم خدا وکیلی نه درست میگی اقا من همین جا تکذیب میکنم دیگه عصبانیتم فروکش کرده نه اون جیگر طلا نه تو نور خدا ارزش اینکه من بخوام تا پاکدشت بیام سلامت کنم هم ندارید همین جا دور هم شما هی میاید سوتی میدید هی ما میخندیم !

حالا جالب تر داستان میدونی چیه ؟

شما مجبورید در ادامه سرور هی خرابکاری کنید :P یعنی در تاریخت تراوین فیک ایران هم اسمی که ازتون خواهد موند اینه که مثلا نوری و دارو دستش از ساید خودی کتیبه زدن دادن به صاحبشون تو یه ساید داغون دیگه مثلا ... فکر کن !

یا مثلا نوری و رفقای خود فروخته که سعی در بالا بردن پرچم سایدی دیگر داشتند از داخل همانطور که پیش تر همر رفیق قدیمیشان را به دیوار ناتار کوبیدند اینبار واند خودی را هک کردندX/

هر چی فکر میکنم جز یه سری القاب داغون هیچی نصیبتون نخواهد شد یعنی فکر کنم تا تهش دنیا هر جا اسم قشنگت رو بنویسی تو اعلام آمادگی قشنگ همه اول دست به دست هم میدن شما رو از سرور بندازن بیرون :)

بگذریم من بعد همین فرمون میریم جلو راستش ادم باید با ادمی که در حد خودشه حتی لاتیش رو پر کنه وگرنه زیادن اونایی که جلوت بلند میشن خودشونو میتکونن میگن دوست داشتی حالت و کردم تو کوزه :D

پ.ن : به قول اونی که باعث شده من الان دیگه مدلم عصبانی طور نباشه اینا رو خدا خودش همه جوره زده یکی یه وری یکی دیگه تنهایی اون یکی با یه گوشی خلاصه تهشم شدن خود فروخته برا اینکه کس دیگه یه جای دیگه اونم چهل تیکه اسم در کنه ;)

پ.ن : فکر کن دو روز دیگه میری خواستگاری بگی بسم الله رحمان رحیم من حاج اقا باقالی هستم حتی خودمم نمیدونم با خودم چند چندم هر طرفی بوزد میوزم دیگه ادم باید دنبال ثبات و شخصیت باشه ادم اگر کثیفم بازی میکنه برا خودش کثیف بازی کنه مثلا نه برا بالا رفتن از تنبان دیگران

پ.ن : نیم کیلو باش اما وجود داشته باش از دهنت حرف بزن برای خواسته خودت تلاش کن جون بکنی بندازی جلو کس دیگه

پ.ن : یه هفته دیگه سرم خلوت میشه دم شرق گرم ! از جنوبی ترین تا شمالی ترین شرق همتون خفنید خسته نباشید اینا به ما نمیخورن بخورن قر میشن :thumbdown::rolleyes:

پ.ن : راستی عکسم رو عوض کردم بدون ریش گذاشتم ولی حد اقل بی ریش با ریش ما ریشه داریم مثل بعضیا عکس گل و بل بل نمیذاریم بابا دو زار ادم هویت داشته باشه حد اقل قیافه طرفمون رو ببینیم که اگر تو خیابون دیدیمش به عمد تصمیم بگیریم از کنارش رد شیم یا سلامش کنیم بیا بیرون از اون تو یه هوا بهت بخوره رنگ و روت باز شه یه عکس بگیر بذار رو پروفایلت ;)

WolfishAlone

CONSTANT!NE - Last IR Server Ts2

E M P I R E - TC2 - Last 3.6

persia - S3R1

VeRm!l!oN - Last IR Server Ts1

My LOVE : Joriass

••• VIVA Classic team VIVA Elders •••

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط WolfishAlone ().

• سلام خدمت همه بزرگواران فروم

یه عادت بدی که ما ایرانیا داریم اینه که حاضر‌ نیستیم از گذشته و تجربیات دیگران استفاده کنیم و تا خودمون تجربه نکنیم برامون درس عبرت نمیشه و حتما باید از سوراخی که بقیه گزیده شدن ما هم باید یه نیش ریز یخوریم :))

واقعا چرا از پلن های دوستان به سفر رفته شمال غربی درس نمیگیرید؟! ما اگه میخواستیم همین مقدار تروپیو که دیوار کردید خفت کنیم که خیلی بیشتر باید هزینه میکردیم ، الان شما با این کارا فقط کارو واسه ما اسون میکنید :)) چرا بازم در ادامش درس نمیگیرید که ما هم مثل دیوار نگهدار خودتون یه دفساز ساده ایم ؟ :)))) وقتیم اتک بیاد میذاریم جلوش! حالا اگه بازم واستون درس نمیشه بازم بزنید :))

ولی یه چیزی یادتون باشه ، اینجا دفکورداش ۲۴ی بیدارن خواب ندارن در هر ساعت شبانه روز بیاین دیوارای بلندی در انتظارتون قرار میگیره :دی

فقط مونده خارج شدگان (بخونید حذف شوندگان) لویالی هم یه اتک به ما بزنن تا تکمیل شه :)) البته اگه چیزی واسشون مونده باشه که احتمالا به زودی چیزی نمیمونه پرپر میشن :thumbup:

پ.ن اشکان پشت پرده چیکار کردی کسی کاریت نداره اصن بعیده همچین چیزی بی سابقس :))))

پ.ن ۲ کماکان #استپ_سوار_خر_است

پ.ن ۳ الان میان میگن رسول زنگ زده بوده قبل پلن :)))))

ایشالا که همه از شر کرونا در امان بمونید

ممنون از توجهتون

• آقا ترسان و لرزان (از دست مهدی عشقی) بگم که توروخدا نکنید اینکارو،
    کی واسه نگه داشتن فیدر ، 580 تا شوالیه ش رو اینسرت میکنه؟
    مثلا ترسیدین کراپ 10 فیدر 0 نشه؟ یا بازار 15 صفر نشه؟ =))) یا فکر کردین اینسرت شکن اختراع نشده؟
    اون شوالیه ها از فیدرت با ارزشترن،

یکی از بدی های این ناتار و غارت میلیونی همینه ، تو این سرور هیچکی واسه نیرو ارزش قائل نیست ،2 کی 2 کی لانچ میکنن رو فیدر، بدون هیرو پلن میدن، سواره اینسرت میکنن تو فیدر،
    وقتی با هر موج فارم لیست 500 کی غارت کنی و بریزی تو جی بی جی اس همین میشه که اون نیرویی که میاد بیرون برات هیچ ارزشی نداره،

پ.ن: نورالله جان من خونسرد و آرومم داداش، کل کل بازی برام تو بازی میمونه ، بهت گفته بودم،
    اما اینکه با اون اکانت شمارو نزنیم یا بزنیم ، چیزی نیست که کسی از قبل تعیین کرده باشه، ما به آقا تورج اعتماد کردیم بهش اکانت دادیم (اکانت تازه رجیستر شده نبود ،درسته وقتی گرفتش هیچی نیرو نداشت ولی دیگه ... ) ، ایشون هم لطف کردن موقع رفتن به ما خنجر نزدن ، دیگه شرط گذاشتن یکم دور از منطق هست،
    مثلا تو میخوای امانتی من رو پس بدی، بهم میگی امانتیت رو پس میدم به شرطی که فلانی رو نزن، من چی بگم؟ بگم نهههههه، معلومه میزنم! خب میگم باشه نمیزنم، که مالمو پس بگیرم ازت، تموم بشه داستان، فکر کنم الان آقا تورج هم راضی باشه شمارو میزنیم، چون چاره ای نذاشتین،