نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام خدمت همه دوستان

من زیاد اهل پست گذاشتن توی فروم نیستم ولی خب دیگه دیدم واقعا لازمه که یه سری حرفا زده بشه

قبل از هر چیزی تبریک میگم بابت پلنی که انجام شدش و اون وقتی که براش در نظر گرفته شده بود( اگرچه شاید اونجوری که من تصور میکردم نبود)

و یه خسته نباشید میگم به بچهای دفکورد (عمو نادر +علی و بقیه دوستان)که واقعا زحمت کشیدن تو اون تایمی که بود خیلی جاهارو بسته بودن و اون لحظه فهمیدم که ساید خیلی پتانسیلش بیشتره این حرفاس

چیزی که من توی SWدیدم واقعا سایدی هست که پتانسیل اینو داره که با این وضعیت سرور بتونه خیلی راحت جلوی ساید های دیگه به بهترین نحو بازی کنه ولی خب به یه سری دلایل (که اسم نمیارم) این پتانسیل کم شده ولی این نوید رو به همه ی دوستان میدم با یه سری کارهایی که داره صورت میگیره وضعیت ساید خیلی تغییر میکنه و حتی شاید ورق بازی برگرده

در مورد همر هایی که از Sw زده شد با تمام احترامی که برای سایر دوستان قاعل هستم همه اونا ب صورت فردی لانچ شده و بدون هماهنگی (البته تا اونجایی که در جریان هستم) ولی مطمعن باشید اگه پلنی صورت بگیره (با هر نتیجه ای ) اعلام میشه

پ ن :اشکان کی بریم یه هندونه بخوریم بشا.....م تو این رفاقتا؟8o

پ ن: پرهام تموم نشدی هنوز لامصب ؟ منتظرم خبرما:thumbdown:؟:thumbup:؟

Sw Is Our Home

(M.(Shadow

• ذرات بنیادی جدیدی کشف شده ؟ نوکریتونو ، مثل نوترینو و اینها است ؟

لیدری نوکریتونو چی هست ؟

ممنون می شم توضیح بفرمایید ، در ضمن کوچ پرستوهای عاشق رو تبریک می گم ، شما هم رهسپار شدین ؟ انشالله غذا و آرامش و امنیت برقرار باشه ، اونجا رفتید اتحاد جداگانه نزنید ، بهتره در اتحادهای منطقه ادغام شید به نفع سایدتون هست ،

🤣🤣🤣من اخر با توجه،به اسمت،ی تحلیلی رو خودت میرم خوراکه تحلیل علمیه

لیدری نوکری ی نوع لیدریه ک طرف فک‌میکن لیدره ولی در،واقع یه نوکره ک داره برده های پایین تر از خودشو لیدری میکن واس ارباب

ما کوچ نکردیم

کوچم نمیکنیم

مگ ایک اقا حسین بگه

ولی حیفم میاد ولله وگرن دوس داشتم حذف کنم🤧🤧

• سلام بر محمد عزیز

سلام خدمت همه دوستان

من زیاد اهل پست گذاشتن توی فروم نیستم ولی خب دیگه دیدم واقعا لازمه که یه سری حرفا زده بشه

قبل از هر چیزی تبریک میگم بابت پلنی که انجام شدش و اون وقتی که براش در نظر گرفته شده بود( اگرچه شاید اونجوری که من تصور میکردم نبود)

و یه خسته نباشید میگم به بچهای دفکورد (عمو نادر +علی و بقیه دوستان)که واقعا زحمت کشیدن تو اون تایمی که بود خیلی جاهارو بسته بودن و اون لحظه فهمیدم که ساید خیلی پتانسیلش بیشتره این حرفاس

قربانت محمد لطف داری عزیزم

خوشحالم که آستین بالا زدی و توی میدون اومدی چون که تو یه وزنه مهم هسی.تنهایی پتانسیل اینو داری یه ربع رو بچرخونی و دیدم چه کارایی ازت بر میاد !!!

چیزی که من توی SWدیدم واقعا سایدی هست که پتانسیل اینو داره که با این وضعیت سرور بتونه خیلی راحت جلوی ساید های دیگه به بهترین نحو بازی کنه ولی

محمد لعنت به منکر حرف تو.همه میدونن اس دبل پرپتانسیل ترین ساید سرور بوده !

نه فقط از لحاظ تعدد ، بلکه کیفیت یکی مثل تو ، ناصر ، پرهام و سامان بدبوی و ... مهر تاییدی به این حرف بود

اما چی شد که اس دبلیو به این وضعیت دچار شد؟بزار من بگمت کاکو

بار ها سر درگیری مرزی من و تو صحبت کردیم.تو اسم میدادی من میرفتم یقه میکردم فلان جارو نزنید و میگفتم :

1. ما با اینا سر یه سفره نشستیم زشته واسه ۴ تا دونه منبع بریم سراغشون.جای ۴ تا من ۸ تا میدم.
    2. خیالتون راحت باشه اکانت فلانی ۲ خونه ایته ولی هیچ خطری واست نداره بیخیال من تضمینش میکنم

اما تو و یوسف چی جواب دادین؟

1. موقعی که کپ hiiis مهاجرش لند شد چشم و گوشتون بسته بود یه پیام به من بدین؟بعد ۴۰ روز وقتی 6 ده زد یاد اون مختصات به قول خودتون خیلیییییی مهم افتادین؟اونم با تهدید؟اونم درخواست و نه پیشنهاد؟اونم به آمرداد؟دمتون گرممممم خوب شجاع شدین
    2. موقعی که سعید ام کا ام جی میزد میگفتین پلن شخصیه و پلیر هامون آزادن.قبلش پلیر های ما آزاد نبودن ۴ تا فیدرتونو رید بزنن؟
    3. یادتون رفته IHXX چه جوری میزد و نمیتونسین کنترل کنین؟
    4. موقعی که ان دبل میزد و به جای مرحم زخم شدن نمک روی زخم شدین و فیتیل زدن هارو بالا بردن با یه استدلال بچگانه !

داداش انتظار داری مرامی که وقتی توی فشار بودیم گذاشتی یادمون بره و الان جبرانش نکنیم؟نه عزیزم آمرداد تیمی نیست که یادش بره کی چه رفتاری کرده ! منم خودمو بخام به فراموشی بزنم ۱۰۰ نفر دیگه هستن که یادم بیارن چه اتفاقایی افتاده.

شما تصمیم گیری سایدتون رو طبق یه پلیر گرفتین و همیشه هر کسی این کارو کرده پشیمون شده !

• نمونش سرور 1 راند ۴ که تیم لیدری شمال شرق پشت اوستادددد در اومد ولی اوستاددددد رفت و ش ش موند با یه حریف زخم زده
    • نمونش سرور 1 راند ۳ که تیم لیدری شمال غرب بازم همون اشتباهو کرد تهش چی شد؟خودت بودی اونجا

حالا برید دفساز بزرگ جنوب غرب رو بیارین ببینید هنری جز همر بدون رم و هیرو زدن داره یا نه !!!

ولی این نوید رو به همه ی دوستان میدم با یه سری کارهایی که داره صورت میگیره وضعیت ساید خیلی تغییر میکنه و حتی شاید ورق بازی برگرده

از 200 0 ساید همر بلند کردیم -200 0 رو زدیم.فقط یه چیزو ثابت کنیم!!! از 400 خونه ای نتونسین دیوار کنین و تسلیم شدین.دفاع اشتباهی رفت جایی که نباید میرفت.

نمیدونم یه سری کارا چیه ولی زودتر اون کارارو کنین.مام یه کم کتک بخوریم.حالا یا میخاین بزنین ، یا فکر دیگه ای کنین یا هر چی فقط زودترررررررررررر ، چون کتیبه ها داره میاد !!!

این روال فردا روز از 30 -30 با کتیبه چکمه چه بلوایی میشه !!!

ضمنا تارگت ریل/فیک رو فقط تیم لانچری میدونه و کسی که همر زده.خارج از این دایره هیچ کسی نمیدونه حتی همونایی هم که همر زدن تارگت خودشونو وقتی میفهمن که همر رفته توی راه ! چون اعتماد کامل به تیم رو دارن.اگر یه نفر سوم بیاد از من سوال کنه فقط میتونم دعوتش کنم به صبر تا تایم لند.حالا هر کی باشه ;)

پ ن :اشکان کی بریم یه هندونه بخوریم بشا.....م تو این رفاقتا؟8o

داداش هندونه های زمستون خوب نیستن.بیا بریم ماشعیر بخریم.بهتر راه میندازه کلیه رو.

تو فکرتو بکن منم میشنیم فکر میکنم راجب سایدی که پتانسیل کنترل 2 پلیرشو نداره به عبارتی شهامت اینو نداره که کاری که پلیرش کرده رو گردن بگیره :)

سپاس

پ.ن : محمد رفاقت و رقابت خیلی نزدیک هم هستن.سعی کن قاطیش نکنی اما اگر کردی چه بهتر :) رفیق این مدلی نمیخام

• ببین آقا رضا اگر چادر توهین باش پس یاغی هم توهین اولین توهین رو شما کردی( اولین پیام واتساپ که دادی و اولین پست که‌ راجب من تو فروم گذاشتی رو با دقت بخوان) ولی با این حال بخاطر سنو سالتون من بهتون احترام گذاشتم و معذرت خواهی کردم از شما تو فروم ولی شما این کار رو نکردی بزرگی به سن نیست عزیز من سن یک عدد.

من به شما توی پست قبلیم بی احترامی نکردم فکر میکنم شما بد متوجه شدی.

بهتر بود اینجوری میگفتم: دوست شما که دارکوبی روی طبل میزنه با توهینی که به بنده کرده لایق توهین بوده وگرنه من بدون دلیل به کسی توهین نمیکنم و اگر شما ادعای ادب دارین بهتر که در انتخاب دوست دقت بیشتری کنید.

بله اقا رضا من قبول دارم که لیدر در برابر زحمات بچهای ساید مسول هستش ولی اینو قبول دارین که لیدر در برابر توهین ها و فحش های ساید هم مسول هستش فکر نمیکنید که لیدر های جنوب غرب به من یک معذرت خواهی بزرگ بدهکار هستن؟

من گفتم محمد بایگوش به من درخواست لیدری داده؟

من در دات کام فحاشی کردم؟

رضا جان درست نیست که دروغ تحویل خوانندگان بدی شاید خیلی ها اونجا‌ نبودن و نمیدونن چی شده ولی اینجا‌ که هستن هم شما رو میبینن هم من رو و همه انقدی عقل دارن‌ که دروغ و راست رو بفهمن

یکی به من میگفت فالگیر ولی خوب راستشو بخای من فالگیر نیستم ولی آینده رو خوب پیش بینی میکنم دیدین که پیش بینیم تو دات کام درست بوده ولی امیدوارم اینجا اشتباه باش و لیدر ها در آینده به زیر کشیده نشن!!!

با این که فکر میکردی من تو پستم بهت توهین کردم ولی جواب من رو دادی و خواستی با فحاش نشون دادن من من رو خراب کنی ولی یادم گفته بودی پستی که توش توهین باش رو جواب نمیدم مثل اون پستم که سوال کردم چه کاری برای سایدت کردی؟ گفتی چون توهین توش بوده جواب نمیدم

فکر میکنم که هر کجا جوابی برای گفتن ندارین توهین رو بهونه میکنید و از جواب دادن طفره میرین ولی هر کجا که دو کلام حرف برای گفتن هستش چهار تا دروغ هم قاطی میکنید و با کلمات بازی میکنید تو فروم میگذارین.

• من چالشی گذاشتم برای استاد تراوین ولی ایشون از اون طفره رفته و نگفته اینا چی هست فقط گفته داده هستن اینو که همه میفهمن مال چی هست کسی که ادعا داره که درس داده به لیدر ما و معنی این اعداد رو ندونه باید بره گوشه رینگ بشینه جیکش در نیاد !

کد منبع
    1. 10000 9000 2.13٪
    2. 10000 8000 4.56٪
    3. 10000 7000 7.39٪
    4. 10000 6000 10.76٪
    5. 10000 5000 14.87٪
    6. 10000 4000 20.11٪
    7. 10000 3000 27.23٪
    8. 10000 2000 37.97٪
    9. 10000 1000 50٪

کد منبع
    1. 94299 73817 5.02٪
    2. 94299 70469 6.00٪
    3. 94299 61591 8.89٪
    4. 94299 59333 9.71٪
    5. 94299 57002 10.59٪
    6. 94299 51150 13.01٪
    7. 94299 44589 16.16٪
    8. 94299 42979 17.02٪

افرادی که اومدن ایشون رو تایید کردن و لیدر های ما رو به تمسخر گرفتن حتی نتونستن یک سوال ساده جواب بدن و فقط ادعا داشتن

امشب توضیحات رو میذارم فقط امیدوارم یک نفر بتونه جواب بده

• با سلام خدمت همه خوانندگان فروم

ساعاتی پیش باخبر شدیم که دکتر سینای عزیز داغدار غم از دست دادن پدر هستند.

سینا جان ، تیم ما ، مجموعه خودت آمرداد و متای شرق رو شریک غم خودت بدون ، امیدوارم دیگه خبر بد ازت نشنویم و غم آخرت باشه.

سپاس

• ترجمه متن فوق به زبان عامیانه:
    با توجه به اسمت، من یه تحلیل در مورد خودت میکنم، چون خوراک تحلیل علمی هست،
    لیدر نوکر، یک نوع لیدر هست که طرف فکر میکنه لیدر هست ، اما در واقع یه نوکر هست که داره برده های پایین تر از خودش رو برای اربابش هدایت میکنه ،
    ما کوچ نکردیم،
    کوچ هم نمیکنیم،
    مگر اینکه آقا حسین بگه،
    ولی حیفم میاد، وگرنه دوست دارم حذف کنم،

شرمنده برای محتواش نتونستم کاری بکنم،چون صفر رو در هر عددی صفر کنی، بازم صفر میشه،
    خدا بخیر کنه نسل بعدی ایران و پدر مادرهای آینده ،
    " اچکانی جووونم ، پیچی من میچی؟ دفه بد خواستی پست بزالی یه جولی بنویس بتونیم بخونیمش، اینطولی مینویسی اصلا دوس ندالم. ملسی عچقم :ایکس"

این یکی ویرگول استفاده میکنه، اما نمیدونه کجا استفاده کنه :دی

• دیگه ناچار شدم ریپلایت کنم

خیلی خوشحالم که دوستان بالاخره گارد رو پایین آوردن و با استفاده از گوگل ترنسلیت یه سرچی زدن، آفرین!

همیشه گفتم یا باید چیزی یاد بگیریم یا یه چیزی یاد بدیم، بقیش وقت تلف کردنه، البته اونم بد نیست اگه به حاشیه کشیده نشه!

https://wbb.forum.travian.com/…ostID=7838394#post7838394

آفرین یکم بیشتر سرچ کن یه فرمول محاسبه هم داره اونم پیدا کنی میتونی Qualify بشی برای کلاس دوم :)))

این سرچی که شما میزنی ما کی ورداشو کشتیم قبلا به فارسی، انگلیسی، روسی، چینی، هلندی...

بازم ولی آفرین داره، ولی برای مهر صد آفرین یکم تلاش بیشتر میخواد

• اخوی یک سوال

عکس همرت مورد منکراتی داره که نمیزاری؟

دوست داریم ببنیم معلم فرم چه همری ساخته بود و نتونست نگهش داره

روم به دیوار همش فکر میکنم گرزیاش شلوارک پوشیدن که روت نمیشه بزاریش

• با سلام

اشکان جان ولقمان عزیز ببخشید که اینا رو بدونه اجازه گذاشتم

این جزییات هست در رابطه با مورال بونس که استاد عربی نتونستن جوابی بدن و فقط چیزی از جایی شنیدن یا خوندن و اینجا ادای دونستن اونو کردن

Attacker Defender Bonus
    10000 9000 2.13%
    10000 8000 4.56%
    10000 7000 7.39%
    10000 6000 10.76%
    10000 5000 14.87%
    10000 4000 20.11%
    10000 3000 27.23%
    10000 2000 37.97%
    10000 1000 50%

این یکی مال مورال بونس اکانت با پاپ های متفاوت هست که توی کام تست شده

Attacker Defender Bonus
    94299 73817 5.02%
    94299 70469 6.00%
    94299 61591 8.89%
    94299 59333 9.71%
    94299 57002 10.59%
    94299 51150 13.01%
    94299 44589 16.16%
    94299 42979 17.02%

و این یکی مال مورال بونس اتحاد هستش

و در نهایت استاد گرامی مورال بونس برای کمک به افراد ضعیف سرور هست تا بتونن به بازی ادامه بدن و این طوری سازنده تراوین کمک کرده البته مشکل هایی به این طرح وارد هست مثل پوینت دفاعی که شخص دفاع کننده دریافت می کنه یا تایم حضور فرد در اتحاد همینطوری جزییاتی نیز داره که جالبه اما در همین حد کافی هست فقط میخواستم بهت بفهمونم واسه به چالش کشیدن لیدر های من چه از قدیم و چه الان که من تازه دارم درس پس میدم شما عددی نیستی

باریکلا سرچ فرمولش رو تو میخوایی بذاری تو فقط سرچ کردی ولی هنوزم کامل متوجه نشدی و هول هولی فقط ریپلای کردی دیشب فقط اینا دیتا بودن از سرور بدونه آنالیز :D:D:D;)

• سلام

بنده هم به نوبه خودم وهمچنین از طرف پلیرهای اتحاد اریانا تسلیت میگم خدمت دکتر سینا صادقی عزیز که از سرور یک نراوین ایران با این بزرکوار و پلیر بی حاشیه اما بزرگ بسیار خاطره داریم

روح عزیز از دست رفته قرین رحمت الهی بادا

سلام

فقط یک سوال ممنون میشم به حاشیه نرید و جواب بدید منظورتون از مورال که هی تکرار میکنید پست محمدعلی وگنس هست که عذر خواهی کرد که مورال رو در نظر نگرفته؟

• چی داری میگی متوجهی خودت؟
    مورال بونس رو نمی دونستین چیه و بعد که بهتون گوشزد شد رفتی سرچ کردی گلم! حالا اومدی یکم اطلاعات به قول خودت تکمیلی گذاشتی بعد از یک هفته از اون بحث؟ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^
    کسی که توی دات کام دیتای پستشو کپی کردی اینجا یه تحلیلی از مورال بونس داده! میگم برو فرمولشو پیدا کن

میخوای یه سری اعداد جلوت بزارم و بگم چیه و ندونی؟ اینو من قرن ها پیش سرچ کردم شاید و توی ذهنم نبود که از کجا آوردیش :))

میگم خوشحالم که چیزی یاد گرفتین، خب چرا اینایی که مثلا بلد بودی به لیدرا نگفتی؟ خنده داری ها

حالا رفتی مورال بونس اتحاد رو هم یاد گرفتی، اون مبحث بعدیه که زوده هنوز برات

و قبلشم بپرس که مورال بونس اتحاد اینجا اعمال میشه یا نه :|

الان شوخی میکنی دیگه که این تست شدست؟ کدوم قسمتش گفته؟ مثلا یکی با پاپ دقیق 10ک اتک داده به یکی با پاپ دقیق 9ک ^^^^ و بونس آهنگری و غیره هم تنظیم شده بود؟ رها کن سرچ رو هم رها کن، رفتی پیش دبستانی متاسفانه، داشتم یکم امیدوار میشدم که خراب کردی!

رها کن فالتو بگیر بیشتر بهت میاد

اینم اضافه کنم برم دیگه

(پاپ مهاجم تقسیم بر پاپ مدافع) به توان 0.2 ضربدر صد

حالا برای مهاجم با 10ک پاپ و مدافع با 9ک پاپ محاسبه کن جوابشو بگو توی پست بعدی

البته خودت حساب نکن ممکنه گریپاژ کنی، بسپر لقمان حساب کتاب کنه :|

سلام

فقط یک سوال ممنون میشم به حاشیه نرید و جواب بدید منظورتون از مورال که هی تکرار میکنید پست محمدعلی وگنس هست که عذر خواهی کرد که مورال رو در نظر نگرفته؟

سلام، نه من پست ایشون رو ندیدم، یا متوجهش نشدم، در جواب شخص دیگه ای گفتم.

• سلام اشکان جون

قربانت محمد لطف داری عزیزم

خوشحالم که آستین بالا زدی و توی میدون اومدی چون که تو یه وزنه مهم هسی.تنهایی پتانسیل اینو داری یه ربع رو بچرخونی و دیدم چه کارایی ازت بر میاد !!!

قربونت اشکان جان لطف داری کاکو

اما تو و یوسف چی جواب دادین؟
    موقعی که کپ hiiis مهاجرش لند شد چشم و گوشتون بسته بود یه پیام به من بدین؟بعد ۴۰ روز وقتی 6 ده زد یاد اون مختصات به قول خودتون خیلیییییی مهم افتادین؟اونم با تهدید؟اونم درخواست و نه پیشنهاد؟اونم به آمرداد؟دمتون گرممممم خوب شجاع شدین
    موقعی که سعید ام کا ام جی میزد میگفتین پلن شخصیه و پلیر هامون آزادن.قبلش پلیر های ما آزاد نبودن ۴ تا فیدرتونو رید بزنن؟
    یادتون رفته IHXX چه جوری میزد و نمیتونسین کنترل کنین؟
    موقعی که ان دبل میزد و به جای مرحم زخم شدن نمک روی زخم شدین و فیتیل زدن هارو بالا بردن با یه استدلال بچگانه !

داداش انتظار داری مرامی که وقتی توی فشار بودیم گذاشتی یادمون بره و الان جبرانش نکنیم؟نه عزیزم آمرداد تیمی نیست که یادش بره کی چه رفتاری کرده ! منم خودمو بخام به فراموشی بزنم ۱۰۰ نفر دیگه هستن که یادم بیارن چه اتفاقایی افتاده.

اشکان جان اگه یادت باشه همون اوایل سرور بارها باهم صحبت کریم و من زیاد نمیتونستم به بازی برسم بخاطر شغلی که داشتم و بخاطر همین موضوع بودش که اصلا خودمو دخلالت نمیدادم توی این مواضع ولی خب همونجور که خدمتت عرض کردم مطمعن باش روال از امروز کاملا متفاوت خواهد بود که حد اقل سرور جذابی رو داشته باشیم

نمیدونم یه سری کارا چیه ولی زودتر اون کارارو کنین.مام یه کم کتک بخوریم.حالا یا میخاین بزنین ، یا فکر دیگه ای کنین یا هر چی فقط زودترررررررررررر ، چون کتیبه ها داره میاد !!!

این روال فردا روز از 30 -30 با کتیبه چکمه چه بلوایی میشه !!!

با توجه به صحبت هایی که انجام شده مطمعن باش ی سری تحولات ایجاد میشه تو روند بازی (هر عملی عکس العملی داره) پس صبور باش کاکو

پ.ن : محمد رفاقت و رقابت خیلی نزدیک هم هستن.سعی کن قاطیش نکنی اما اگر کردی چه بهتر :) رفیق این مدلی نمیخام

طبیعتا رفاقت و رقابت کنار همدیگه خیلی جذاب تر هستش ولی فکر کنم جمله رو کاملا برعکس برداشت کردی

و در آخر اشکان میدونی که الکی حرفی رو نمیزنم برای جذاب شدن بازی هر کاری باشه انجام خواهم داد

ما همچنان دوستت داریم

پ ن: اشکان کی بریم ما شعیر بگیریم لامصب نیت دیدنه خودته ماشعیر بهونس ;)

Sw Is Our Home

(M(Shadow

• میگم برو فرمولشو پیدا کن

.

سیزیُف جان بیخیال شو،

یه مورال رو چسبیدین ۵۰ تا همر لینک سبز رو فراموش کردین، این فایل پی دی اف زیر ۴-۵ صفحه توضیح کامل مورال به زبون فارسی هست برای هرکی دوست داره کامل متوجهش بشه..

یه جوری صحبت میکنید انگار فرمول سری کوکاکولا تو کیفتونه..

https://uupload.ir/view/dp62_مورال_پوینت.pdf/

udl6.png

پ.ن: نهایتت دیروز سوژه خندمون بودی ، امروزم دستگرمی، فاز جان اسنو برندار

پ.ن: گلدات هم تا امروزت صدقه سر ما بوده، شخصیت و مدالاتم فیک بوده، قبل دهن وا کردن ببین کسایی که بزرگت کردن جلوت نباشن.

• اساتید عزیز فکر کنم مورال ها کم شده ونهایت مورال ۲۰ درصد هستش که به نسبت پاپ مهاجم بر مدافع حساب میشه

پ.ن. نهایت تا دیروز مال ما جو گیر میشدی الان واس یکی دیگه خلاصه گلدشون سنگینتره

پ.ن.ستون شما خودت گلد بگیر هستی تو صدقه سر 😂😂😂صدقه هات جمع کن گلد بگیر برای خودت که من ندازی جلو الان بگن نوری گلد میخواست تو من بزرگ کردی نخندونمون تو هروقت جلوی من بودی که چیزی ازت ندیدیم

پ.ن برای دیده شدن هرکاری نکنیم هدف وسیله را توجیح نمیکند .

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• نمی دونم چرا وقتی دارم با یکی از اس ای صحبت میکنم یهو سر و کلت پیدا میشه!؟

خوشحالم واقعا

کسایی که نمی دونستن مورال بونس چیه و لول آهنگری و مستی رو به رنک همر ربط میدادن، الان اومدن لینک و مرجع و ریفرنس میدن :D:D

کردیت نمی گیری شما متاسفانه، برو 2 عزیز دل سربالاییه! با 4 نمی تونی رد کنی!

مگه گفتم فرمولشو کشف کردم یا کلا مبدعش بودم!؟ اینقدر سنگین بود براتون این موضوع؟

نه بابا این بازی همینه و هر روز یه مورد جدیدی هست برای یادگیری و همینه که دلیل موندگار بودنشه، جدا از سیاست بازی و دیپلماسی

خودم همیشه دنبال مطلب و نکته جدید بودم، همه پست های آموزشی آیدین و چنتا دیگه از فروم نویس های آی آر رو خوندم قدیما.

اشکال نداره که، منم اوایل فکر میکردم میشه نیروی مهاجمو توی دهکده مدافع خفت کرد، خیلی پیله بودم به دفکورد که تایم لند رو بهم بده میخوام سیم سکند لانچ کنم تا خفت کنم مهاجمو :| هرچی قسم و آیه میاورد که نمیشه هی اصرار میکردم، فکر میکردم نیروهای مهاجم حداقل چند ثانیه اونجا اتراق میکنن! چقدر توی دلش درود فرستاده بهم معلوم نیست دیگه! ولی خب بعدا متوجه شدم یه همچین روش هایی به شکل متفاوت یکی از تکنیک های بازیه.

خب همه شما رو به این چالش طنز مانند دعوت میکنم

شاید فضای فروم هم از سمومیت در اومد.

اساتید عزیز فکر کنم مورال ها کم شده ونهایت مورال ۲۰ درصد هستش که به نسبت پاپ مهاجم بر مدافع حساب میشه

سلام نورالله جان، لینک تایید کننده ای هم داری؟

البته بعید نیست چون تیم تراوین همیشه در حال دستکاری اعداد و ارقام برای حفظ بالانس هست، ولی در کل یه اصل رو به کل حذف نمیکنه یا تغییر اساسی بده، تغییراتی انجام میده تا بالانس به بازی برگرده هرجایی نیاز باشه.

• داداش برو یه همری، دمپایی چیزی بساز، بچه ها بیان صفرش کنن، حداقل یه ده روز تو فروم پیدات نشه، با این حرفای صد من یه غازت اعصابمون راحت باشه

• یعنی علاوه بر بی ادب بودن و ادای جنتلمن بودن که در میاری و همینطور بی سوادی که ادای با سواد ها رو در میاره خیلی هم ما شا الله پرو تشریف داری

تو یکی خدایی نوبری دوروزه دیتا توی فروم و دو روزه داری سرچ میکنی حالا رفتی خوندی اومدی بازم داری اشتب میزنی اونی که تو خوندی فقط نظر شخصی پلیرها میباشد آفرین حالا برو تو قسمت سوال از پشتیبانی کام و ازشون سوال بپرس و جوابی که بهت داده میشه رو بذار تا منم برات توضیحی که داده رو بذارم آفرین

شغل جدیدت رو بهت تبریک میگم دفسازی ! کار واقع مهمی اما خدایی دفسازیت مثل همر سازیت نباشه یا مثل سرچ کردنتت !

راستی حالا بیا یک عکس از همرت بذار ببینیک چی ساختی !

این جمله خیلی قشنگ واقعا لایک داره :

داداش برو یه همری، دمپایی چیزی بساز، بچه ها بیان صفرش کنن، حداقل یه ده روز تو فروم پیدات نشه، با این حرفای صد من یه غازت اعصابمون راحت باشه