Posts by m.shadow

باسلام خدمتت خوانندگان فروم

هر آغازی یه پایانی هم داره و اینجا پایانه ماست 8)

پ.ن: ممد مون شادو همرتو نده دست اینا ، ادم جنس دزدیم دست پلنر مسترز نمیده چه برسه به همری که واسش زحمت کشیده شده ....

قبل از هر چیزی میخواستم بهت بگم که کلا دستور کار مبنی بر فیک زدن بود نه اتگ ریل یه توضیح ریز میدم بهت که متوجه بشی<<<

هموطور که همه میدونن وقتی یه ساید روی ساید مقابلش پلنی نرفته و خب ی نگاهی به آمار و ارقام میکنه طبیعیه که خیلی سنجیده باید عمل کرد

یه فیک لیست دادیم ب دوستان حالا یکی زده یکی نزده کاری باهاش ندارم

یه چند تا تارگت از 3 تا نقاط ساید اس ای (خاکستری+مرز+کتیبهای اخر ساید) مشخص شده بود که میزان دف اس ای تویه اون مناطق رو بررسی کنم و همونطور ک میدونی و میتونی بری رو اکانتا ی بررسی ریز بکنی از چند تا اکانت اتک های سیم تو یه بازه زمانی زده شده بود<<< همون لحظه قرار بود با اکانت اسکات همره ساید یه سری اسکات بکشم که کاملا مطمعن شم که توی کدوم نقاط چقدر دف میتونه هندل کنه و اگه پلنی قرار باشه زده بشه با یک دید بازتری زده بشه .... دقیقا 15مین قبل لانچ اسکات همر آقای .... که خودشو لیدر ساید میدونه میاد پسوردو عوض میکنه و کلا گند میزنه ب همه چیز.... حالا بگذریم...

یه تشکر ویژه میکنم از کل بچهای Sw از ادی کوچولو /پارسا/محمد دیابلو / حاج احسان/سعید/علی /امیر خان / و.... تک تک افردای ک برای ساید بازی میکنن نه منفعتشون

یه عذر خواهی هم بدهکارم به عمو نادر گل که چه شب هایی نخوابیدو حواسش ب اکانت ما بود

یه نکته ای هم که کاملا شفاف هستش یکرنگ بودنه یوسفه.. که خب شاید خیلی ضرر ها کرد بخاطرش ... ولی خب همه میدونیم که قابلیته جمع کردن اینو داره که سایدو فیکس کنه.... مطمعنم ازین ب بعد با هر تعداد پلیری هم که توی Sw باشه میتونه خیلی قشنگ هدایت کنه سایدو...و این یکرنگ بودن خودش خیلی ارزش داره...

ازاین به بعد شاید روی اکانت نباشم ولی خب هر کاری لازم باشه برای ساید انجام میدم تا به بهترین نحو بتونه بازیو تموم کنه(چه برنده چه بازنده)

زیاد اهل اسکرین از اکانت نیستم ولی خب روز 100 هر سرور عادتشو دارم ک اسکریناشو داشته باشم گرچه میدونم چیزی نیستش ...

اینم اکانت ما روز 100 سرور

پ ن:عمو یوسف هر وقت گفتی میریم دیسکوردا...عزای عمومی رو برپا میکنیم;)

Sw Is Our Home

M.Shadow

سلام اشکان جون

قربانت محمد لطف داری عزیزم

خوشحالم که آستین بالا زدی و توی میدون اومدی چون که تو یه وزنه مهم هسی.تنهایی پتانسیل اینو داری یه ربع رو بچرخونی و دیدم چه کارایی ازت بر میاد !!!

قربونت اشکان جان لطف داری کاکو

اما تو و یوسف چی جواب دادین؟
    موقعی که کپ hiiis مهاجرش لند شد چشم و گوشتون بسته بود یه پیام به من بدین؟بعد ۴۰ روز وقتی 6 ده زد یاد اون مختصات به قول خودتون خیلیییییی مهم افتادین؟اونم با تهدید؟اونم درخواست و نه پیشنهاد؟اونم به آمرداد؟دمتون گرممممم خوب شجاع شدین
    موقعی که سعید ام کا ام جی میزد میگفتین پلن شخصیه و پلیر هامون آزادن.قبلش پلیر های ما آزاد نبودن ۴ تا فیدرتونو رید بزنن؟
    یادتون رفته IHXX چه جوری میزد و نمیتونسین کنترل کنین؟
    موقعی که ان دبل میزد و به جای مرحم زخم شدن نمک روی زخم شدین و فیتیل زدن هارو بالا بردن با یه استدلال بچگانه !

داداش انتظار داری مرامی که وقتی توی فشار بودیم گذاشتی یادمون بره و الان جبرانش نکنیم؟نه عزیزم آمرداد تیمی نیست که یادش بره کی چه رفتاری کرده ! منم خودمو بخام به فراموشی بزنم ۱۰۰ نفر دیگه هستن که یادم بیارن چه اتفاقایی افتاده.

اشکان جان اگه یادت باشه همون اوایل سرور بارها باهم صحبت کریم و من زیاد نمیتونستم به بازی برسم بخاطر شغلی که داشتم و بخاطر همین موضوع بودش که اصلا خودمو دخلالت نمیدادم توی این مواضع ولی خب همونجور که خدمتت عرض کردم مطمعن باش روال از امروز کاملا متفاوت خواهد بود که حد اقل سرور جذابی رو داشته باشیم

نمیدونم یه سری کارا چیه ولی زودتر اون کارارو کنین.مام یه کم کتک بخوریم.حالا یا میخاین بزنین ، یا فکر دیگه ای کنین یا هر چی فقط زودترررررررررررر ، چون کتیبه ها داره میاد !!!

این روال فردا روز از 30 -30 با کتیبه چکمه چه بلوایی میشه !!!

با توجه به صحبت هایی که انجام شده مطمعن باش ی سری تحولات ایجاد میشه تو روند بازی (هر عملی عکس العملی داره) پس صبور باش کاکو

پ.ن : محمد رفاقت و رقابت خیلی نزدیک هم هستن.سعی کن قاطیش نکنی اما اگر کردی چه بهتر :) رفیق این مدلی نمیخام

طبیعتا رفاقت و رقابت کنار همدیگه خیلی جذاب تر هستش ولی فکر کنم جمله رو کاملا برعکس برداشت کردی

و در آخر اشکان میدونی که الکی حرفی رو نمیزنم برای جذاب شدن بازی هر کاری باشه انجام خواهم داد

ما همچنان دوستت داریم

پ ن: اشکان کی بریم ما شعیر بگیریم لامصب نیت دیدنه خودته ماشعیر بهونس ;)

Sw Is Our Home

(M(Shadow

سلام خدمت همه دوستان

من زیاد اهل پست گذاشتن توی فروم نیستم ولی خب دیگه دیدم واقعا لازمه که یه سری حرفا زده بشه

قبل از هر چیزی تبریک میگم بابت پلنی که انجام شدش و اون وقتی که براش در نظر گرفته شده بود( اگرچه شاید اونجوری که من تصور میکردم نبود)

و یه خسته نباشید میگم به بچهای دفکورد (عمو نادر +علی و بقیه دوستان)که واقعا زحمت کشیدن تو اون تایمی که بود خیلی جاهارو بسته بودن و اون لحظه فهمیدم که ساید خیلی پتانسیلش بیشتره این حرفاس

چیزی که من توی SWدیدم واقعا سایدی هست که پتانسیل اینو داره که با این وضعیت سرور بتونه خیلی راحت جلوی ساید های دیگه به بهترین نحو بازی کنه ولی خب به یه سری دلایل (که اسم نمیارم) این پتانسیل کم شده ولی این نوید رو به همه ی دوستان میدم با یه سری کارهایی که داره صورت میگیره وضعیت ساید خیلی تغییر میکنه و حتی شاید ورق بازی برگرده

در مورد همر هایی که از Sw زده شد با تمام احترامی که برای سایر دوستان قاعل هستم همه اونا ب صورت فردی لانچ شده و بدون هماهنگی (البته تا اونجایی که در جریان هستم) ولی مطمعن باشید اگه پلنی صورت بگیره (با هر نتیجه ای ) اعلام میشه

پ ن :اشکان کی بریم یه هندونه بخوریم بشا.....م تو این رفاقتا؟8o

پ ن: پرهام تموم نشدی هنوز لامصب ؟ منتظرم خبرما:thumbdown:؟:thumbup:؟

Sw Is Our Home

(M.(Shadow