نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• BoOos BoOos

واندر ne تونل شد ....

45gAxYYYT9KpPE2NWmDeIA.png

وقتی واندرت نیاز به گاز کشی داره . BoOos BoOos با اسکات معمولی این اسکات ها زده شده است . در این حد نیاز به گاز کشی هست روی واندر

LD8HpgOsQ16Qj_2aFpGwvA.png

بزرگترین دستاورد شمال شرق تا اینجای بازی می تونیم به دیسلایک گله ای ایشان در فروم اشاره کرد.

خسته نباشید به هر سه ساید - نه به خاطر رنده کردن واندر یه مشت فروم نشین - فقط به خاطر اینکه مثل کودکاستان شمال شرق هی با هم قهر نکردن و آشتنی نکردن ، مثل مرد با هم بازی کردن. حالا برو صدا ضبط کن بفرست واسه این اون

پ.ن : سوپرایز های دیگه ای از طرف حسین تی ان تی در انتظار شمال شرق هست.

• یکی بود یکی نبود

یه واندر بود که به تونل تبدیل شد :):):):)

یه احمق بود که باد بردش نه ببخشید دو احمق بود که باد بردش^^^^^^^^^^

خوب الان تورج میتونی تو فروم به دست پای منو ارش بیفتی شاید گذاشتم واندر ان ای به 1 برسه

پ.ن راستی تورج بچه گفتن دیشب پست گذاشتی تهدید به فوش دادن کردی بده عزیزم من خوشحال میشم هرچی دوست داری بگو عزیزم

• سلام به همگی دوستان

اول یه خسته نباشید به ساید شمال شرق که چند روز پیش 70ک گرزیمو خفت کردن . یه عذر خواهی هم از بچه های ساید که جنگ آموز بم میدادن و با اشتباه من ضربه خورد به ساید .

دیگه ما دیدیم گرزی خفت شده ، گفتیم برای بیشتر خوشحال کردن دوستان شمال شرق همرمونو بزنیم دیوار شه .

حالا این وسط دو تا انبارغذای واندر اصلی سایدتونم زده شه ... چی میشه مگه :)) مهم اینه که همر من دیوار شد ... آخیییییی ناراحت شدمممم

پ.ن : راستی یه تبریک واسه پس گرفتن واندر دوم خودتون ... ایشالا چرخش واستون بچرخه ... پاپش اومد اومد بالا 100 ایول

پ.ن : الان کل استرسم اینه شما که میخواید برنده تعیین کنید ما رو انتخاب نکنید ... چه کنم من با این غمممم

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• یارو تا میخوره به دیوار صداش در میاد میگه ما پلنمون موفق بود

اول سرور جرات اعلام حضور نداشت و وقتی بچه ها اول سرور گفتن اینا اومدن انقدر هول کرده بودن که سریع اومدن پست گذاشتن تیم ما هیچ حضوری نداره و ما توی سرورای تست بازی نمیکنیم و فلان و بسیار

الان نمیدونم چه اتفاقی افتاده یارو لینک همر میذاره و ادعا میکنه و حرف از خواهش و تمنا میزنه LoOoOoOoL

پ.ن: کسی که تو فروم ای ار فحش ناموس میداد اینجا داره ادعای شخصیت میکنه :دی فکر کنم دآندآن پزشکی روش تاثیر داشته. لول

پایدار باشید

• یکی بود یکی نبود

یه واندر بود که به تونل تبدیل شد :):):):)

یه احمق بود که باد بردش نه ببخشید دو احمق بود که باد بردش^^^^^^^^^^

خوب الان تورج میتونی تو فروم به دست پای منو ارش بیفتی شاید گذاشتم واندر ان ای به 1 برسه

پ.ن راستی تورج بچه گفتن دیشب پست گذاشتی تهدید به فوش دادن کردی بده عزیزم من خوشحال میشم هرچی دوست داری بگو عزیزم

به جای بلبل زبونی بیا تیم اسپیک التماس کن بزاریم واندرتون 100 بشه...

همه میدونن که برنده ی این سرور رو NE تایین می کنه

الان زبون باز کردی ته سرور نیای دوباره فحش بدی و داندان بزنی :d

پ. ن: من جای تو بودم زیاد حرف نمیزدم که ته سرور فشار کمتری بخورم...

پ. ن: داندان یا دندان مسئله این است!

پ. ن: اصلا تو خودتم دکتری فقط مطب نداری :دی

• فکر کنم خیلی وقت بود پست نمیذاشتی تو سرور هم نبودی . حداقل قبل از پست گذاشتنت تو سرور یه سر بزن بعد بیا اینجا ... بگو .

توهم توطئه داریم ؟ نیم ساعت قبل از اتک بدون هماهنگی ۲۵۰ ک دف پارک شده ما روی مرتاض بک میخوره و بهانه هم اینه که دفاع داشت لاست بی گندمی میخورد . اولا تو نیم ساعت قرار بود چقدر لاست بخوره که تا قبل از اتک نگهداشته نشد ؟ دوم اینکه اینو دیگه هر پلیر نوبی هم میدونی دف رو بدون هماهنگی صاحب اکانت بک نمیدن چون ممکن گندم تو ده نداشته باشه و اونجا لاست نخوره .

خب حالا بریم یکم سراغ هویت تیم شما حسام جان .

اول سرور هر کی به مولتی های ما چپ نگاه کنه ما تو خاک اون ساید چاه نفت میزنیم .

هر کس دنبال ۳ به یک باشه ما صفرش میکنیم .

ساید اس ای اصلا نمیذاریم واندر خودتونم بگیرین .

هر کس دف بریزه تو مولتی های ما با جواب سنگین همرهای ما روبرو میشه .

خب از اول سرور تا حالا تمام اون اتفاق ها افتاد و جواب دندان شکن ساید شمال شرق چی بود

یه پلن رفتن و ۴ تا همرشون دیوار شد و به خاطر این اتفاق ناموس هم رو آوردن کف فروم و همشون توهم توطئه گرفتن ( توهم توطئه به این میگن نه به اینکه کتیبه مرتاض منحصر با ۳۰ ک لاست گرزی بلند بشه )

بعد از اونم دوتا ۹۰ ک گرزی و یه ۳۰ ک تبری لانچ کردین کلا .

خب حالا ما چکارت کردیم که بی هویت شدیم . به قول احمدی نژاد آب رو بریز اونجا که سوخته چکار کلاهبردارها داری ؟

تیم شمال شرق یه مشت فروم نویس دارن که هر پست میذارن یهو اسم کلاهبرداران رو میکشن وسط مثلا اس ای کتیبه احمقشون رو میزنن اینا میان میگن کلاهبردارها فلان هستن . ان دبل واندرشون رو چیف میکنه میگن چرا کلاهبرداها اینکارا نکردن . داداشی که میگی ۸۰ تا پست گذاشتم برو از اون ۲۰ نفر تیم خودت بپرس که چرا روزی ۴ بار اسم تیم ما رو میارین ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• پ. ن پارسا جان بهت گفتم سپر بلا نشی (مجید هم سلام برسون بگو عیبه این کارا)

سلام میثم جان

والا کار از سپر بلا شدن گذشته میخوام یه تحلیل کوچیک بنویسم امیدوارم جدا از بحث کل کل به این موضوع نگاه کنید.

اگر بخوایم منطقی باشیم تیم شمال شرق با تعداد پلیر بالا و تعداد مولتی بالا دف بسیار خوبی کشید حالا هرجور پلن بزنیم دیواریم... پس صرفا همر های ما حکم گندم خور کم کردن رو داشتن که به نحو احسنت انجام دادیم حالا اینکه مسخره میکنید که دیوار شدیم و خوشحالیم که دیوار شدیم به خاطر اینکه منطقی فکر میکنیم همر ها رو که نمیخواستیم قاب کنیم.

حالا چرا انبار رو زدیم...نکته اول اینکه نمیدونم چرا خیلی وقت بود معماری نرفته بود روی اکانت واندر و من انتظار داشتم به محض اینکه چکمه میره روی همرم معماری بندازن روی واندر ولی ننداختن شخصا برام خیلی سوال بود چندین ساعت بعد از فعال سازی چکمه معماری رفت روی واندر که دیگه دیر بود.

دلیل انتخاب انبار زدن این بود که با دفی که شمال شرق داشت اگر واندر بالا میداد اون همر ها کاری نمیکرد روی واندر حتی همر های نرمال نصبتا خوب هم تاثیری که روی انبار میزاشت رو روی واندر نمیزاشت پس به صورت منطقی از اون همر ها بهترین استفاده شد و یه جوری با این پلن سرنوشت بازی تغییر پیدا کرد چرا که شمال شرق نمی تونه دف قابل توجه ای توی واندر نگه داره که دوباره انباراش نخوره و هرچقدر هم انبار بزنه یه واندرزن میره روش پس عملا واندر اصلی از دور خارج میشه (تا اینجا به نظر شما پلن شکست خورده؟)

اما باز شمال شرق یه آپشن دیگه داره اونم اینکه چندتا واندری که داره رو بکشه بالا و همر از ساید های دیگه بگیره و با توجه به اینکه هر سه واندر انبار ندارن و باید بسازن پس راند اول کلا باید مهاجم باشن روی سه تا واندر دیگه و راند دوم به بازی برمیگردن اما خب نگه داشتن دف توی دو واندر فرعی کار خیلی سختیه

حالا یه بحث دیگه هم هست که شمال شرق میگه برنده رو ما تایین میکنیم و دقیقا درسته اگر بخواهند برنده رو شمال شرق تایین میکنه اما خب طبق روند متای سه گانه به نظر من اگر یه سایدی مثل اس ای بخواد ببره که صد درصد هم همین خواهد بود دو ساید دیگر از این حرکت بدشون نمیاد چون بیشترین زحمت این متا رو اول اس ای کشید.

به نظر من برنده معلومه مگر اینکه اتفاقات خاصی بیوفته. با ان دبل که جنگ خونی دارن با اس دبل هم که بعد شکسته شدن متا سر لج هستن و به تازگی دلسوز اس ای شدند.

البته این درصورتی هست که ان ای صد نکنه وگرنه ان ای هنوز هم شانس بالای برای برد داره

پ ن: صرفا تحلیل.

• نگفتم اینا یه پلن برن زبونشون باز میشه ؟؟

تا 2 روز پیش سرور تست بود الان یادت افتاد کری بخونی ؟؟

دقیقا مثل 2ایکس ir که متا رو قبل سرور بستن و پشت NE قایم شدن

اینجا هم اومدن پشت SE و SW قایم شدین تا پا بگیرید ؟؟

روسری چه رنگی سرت میکنی؟؟؟ :D

یادشون رفته اوایل سرور به مجید میگفتن بابا مجید انقدر که پشتش قایم شدن

اینجا البته مسولیتش گردن امید و پارسا افتاده

خلاصه که یه سرور اگه وجودش رو دارید اول سرور اعلام کنید بد کری بخونید.

پ.ن:یادمه اخرین پست فروم مجید توی ir این بود که اگه وجودش رو داری یه سرور اعلام حضورکن تا از تو ساید خودت بزنمت

آنتی اسپم: وقتی نیروی کمکی که برای کسی میفرستی موقع برگشت نیروها، میدون تمرین توی سرعت بازگشت نیروها تاثیر نداره

• نقل قول

وقتی نیروی کمکی که برای کسی میفرستی موقع برگشت نیروها، میدون تمرین توی سرعت بازگشت نیروها تاثیر نداره

با سلام

این مورد به ادمین بازی گزارش شد و گفتند در حال رفع رجوع هستند و در آپدیت بعدی برطرف خواهد شد.

با تشکر از گزارش شما

• آنتی اسپم: وقتی نیروی کمکی که برای کسی میفرستی موقع برگشت نیروها، میدون تمرین توی سرعت بازگشت نیروها تاثیر نداره

سلام

قبلا فکر کنم موقع برگشت نیروها میدون تمرین دهی که ازش نیرو بک داده میشد حساب بود نه دهی که نیرو ارسال کرده بود.واسه شما دهتون میدون تمرین داشته؟

• سلام

قبلا فکر کنم موقع برگشت نیروها میدون تمرین دهی که ازش نیرو بک داده میشد حساب بود نه دهی که نیرو ارسال کرده بود.واسه شما دهتون میدون تمرین داشته؟

سلام مسعود جان نه توی IR هم میدون همون دهی که ارسال کرده بود دف رو لحاظ میشد. اما اینجا کلا موقع بازگشت نیرو میدون تاثیر نداره

بله ده میدون داشته.

• سلام شب بخیر

نمیخواستم دیگه توی فروم صحبتی بکنم اما استثناعا اینجا رو صحبت میکنم چون دقیقا دلیل منزجر شدن خودم از فروم اینجا به همون دوستمون اکانت Flash برمیگرده.

اینجا حرفای خیلی بدی از روز اول زده شده و توهین‌های زیادی به افراد میشه که دیگه تقریبا برای همه عادی هست.

این دوستمون مجید من کارشو تایید نمیکنم...

اما اون شبی که مجید با شخص شما شروع کردید متقابل همدیگه رو به فحش کشیدید یادم نمیاد اون بنده خدا به خانواده کسی توهین کرده باشه اما اکانت فلش و اون دوستمون زاپار زاپار اومدن به مادر ایشون اهانت کردن که قطعا داستانش خیلی متفاوته از هر چیز دیگه.

من خودم آدمی هستم که چه تو فوتبال چه تو درس و کار و زندگی اهل رقابت و کل کل هستم و بخش زیادی از قشنگی این بازی بخاطر کل کل هاشه اما به نظرم اگه حد و حدود کل کل و جنبه اش رو نداریم اصلا تو فروم حرف نزنیم برای همه بهتره.

من خودم اوایل فروم یه پست تحلیلی گذاشتم یه تیکه ریزی محترمانه به سیاست های زیرآبی ne انداختم اون موقع که بعدا تمومش درست درومد اما یکی از پلیرهای شمال شرق اومد به من توهین کرد که خودم اصلا مبهوت مونده بودم که اصلا علت این کار چیه؟ و بعدش کمی عصبانی شدم و یه حرفایی زدم که از گفتنش پشیمونم ولی بازم خط قرمزا رو رد نکردم.

و در آخر یه جمله جالب از یه پلیر خارجی توی یه سروری شنیدم که میگفت((من بازی کردن توی دات کامو بخاطر این دوست دارم که هرچه قدر هم کل کل کنیم آخرش بازنده، برنده رو به یک لیوان آبجو مهمون میکنه))

به نظرم اگه این فرهنگ جا بیوفته که در کنار کل کل کردن احترام همو بتونیم نگه داریم شاید بلاخره بتونیم لذت واقعی از بازی کردن ببریم، از رو هم دیگه رد شدن لذت نداره.

پ.ن: البته آبجو که نمیتونیم مهمون کنیم حداقل یه لیوان شیرکاکائو که میتونیم :)

• سلام هوووف دیگه فکر کنم اینجا فروم نیست شده فحاشی خونه جمع کنید باوا هر چیزی هم حدی داره فازتون چیه !!!

نه قانونی وجود داره نه مدیریت نه چیزی پس کی مسئول اینجا چرا رسیدگی نمیکنید!!!

واقعا متاسفم براتون دیگه شورش در اوردین هر حرفی دارین هر مشکلی با هم دارین پای خانواده وسط نکشید تو بازی عمل کنید اینطوری نه دوستی میمونه نه رفاقتی قبل از هر چی فکر کنید بعد به زبان بیاورید وگرنه خر هم زبون داره!!!

• فکر کنم این حد از بی احترامی فقط یه دلیل میتونه داشته باشه.اونم نشست و ورخواست با یه عده ادم کم شعوره که فقط فحش ناموس یاد داشتن.

از قدیم گفتن کمال همنشین در من اثر کرد

از همه دوستان تقاضا دارم یکم سطح درک و شعور و حد دهان خودشونو بدونن و هرچیزی که به مغزشون خطور میکنه یهو نیان و توی فروم بنویسن.

اون کسی که تنها توهین بلده(از ساید خودش تا ساید دشمن)فقط تربیت و فرهنگ خانوادگی خودش رو نشون میده

خوشحال میشیم لیدرایی که ادعای ادب و احترام دارن پلیر هاشونو جمع کنن از کف فروم و یکم عفت کلام یادشون بدن.

لذتی که کنار دوستانتون از بازی میبرید با فحاشی در فروم به کام همدیگه تلخ نکنید

پایدار باشید

• تعمیرات، زیرسازی، روسازی، لوله کشی، کابل کشی و ... واندر پذیرفته میشود.

پ.ن: پلیر اکانت (مسعود جان) دو هفته ای هست در سرور حضور ندارن (تشکر بابت همرشون)

پ.ن: اره همرای اس ای اونقدر زیاده مجبوریم از الان یک جوری خرجش کنیم وگرنه رو دستمون باد میکنه :)

پ.ن: یعنی سیب زمینی رو میزاشتن مدیر تاپیک عملکرد بهتری داشت.

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

• تعمیرات، زیرسازی، روسازی، لوله کشی، کابل کشی و ... واندر پذیرفته میشود.

1802-dfd-png

یه خسته نباشید میگم به بچه های 4 ساید فارق از کل کل و توهین ایشالله از این به بعد شاهد لینک های خوشگلی از هر 4 ساید باشیم.

با این وضعی که واندر NE به خودش گرفته کار سختی در پیش داره و یه راند کامل باید خرج کنه که واندرش بیوفته جلو حالا اینجا یه مشکلی هست که برای زدن واندر NW که 100درصد هم اون میزنه باید یه زره بیشتر مایه بزاره با احتساب 5x که اینجا کارش خیلی خیلی سخت میشه با توجه به حجم دفاع بالا در سرور

پ ن : به حال ما فرقی نمی کنه که واندر توی SE یا SW یا NW صد بشه مهم اینه که واندر نمیتونه توی NE صد بشه با اوضاعی که داره واندرش.

پ ن : NE با این همه حجم همر و پلیر واقعا تا اینجای بازی گوشه رینگ چسبیده هوک چپ راست خورده امیدوارم از لاک دفاعی بیاد بیرون و خودی نشون بده ، بازی جذاب تر بشه هم برای خودشون هم برای بقیه

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

• تعمیرات، زیرسازی، روسازی، لوله کشی، کابل کشی و ... واندر پذیرفته میشود

فعلا واندرشون گاز کشی نیاز داره دیگه تونل شده داره داره وصل میشه به خطوط نفتی، فقط جالبه هرچی انبار غذا زده میشه باز همون مقدار انبار غذا هست

شبهات به وجود اومده در این زمینه که به ترتیب اولویت در پایین بیان می کنم :

1. مورد اول که بیشترین احتمال رو داره ، باگ داشتن سرور مثل همیشه و انبار ها با سطح 1 تخریب میشه به جای سطوح بالاتر

2. وجود داشتن انبار غذا های معمولی ، که دور از ذهن هست چون حداقل باید 4 تا انبار غذا معمولی داشته باشن

3. ادمین جان لطف کرده یه چند انبار غذا ادد کرده البته قصد جسارت به ساحت مقدس ادمین عزیز رو نداریم ولی دیگه ادم می مونه چی بگه ...

دوستان نظر دیگه ای در این باره دارید با ما درمیون بزارید

آدرس الکترونیکی ما

[email protected]

دوستان جای توهین کردن، تو بازی نشون بودن حال طرفشونو بگیرن و البته که فحش بچه صلوات ، شمال شرقم که کودکستان دوستان به دل نگیرن.

9be2053831397a88.jpg

• سلام خدمت همگی

تبریک میگم اول از همه بابت زدن انبار های واندر

منتهی چیزی که جالب هست اینه هر سه ساید تنها آرزوشون ۱۰۰ نشدن واندر ان ای هست و میدونن قوی ترین ساید بازی ان ای هست و به صورت تک به تک یا حتی دو تک به گرد پای ان ای هم نمیرسن و به نوعی وارد مرحله خاله بازیه تراوین شدن و میگن همین که ان ای نبره ما بردیم ! سقف ارزو ..

سرور ۶ راند ۱ بعد فیلتر متا ۳-۱ بود علیه ساید اس ای ما هم اس دبل بودیم و بیشترین درگیری رو از ابتدای بازی اس ای و اس دبل داشتن و دو ساید دیگه فقط همر چاق کرده بودن، رسید تایم واندر پیشنهاد واندر مشترک و ادامه ی متا بود و ساید ما بدلیل جنگی بودن ساید تنها شانسش برای برد ادامه متا بود ، نظر سنجی گذاشتیم تو گروهمون حتی یک رای هم به ادامه ی متا داده نشد ، میتونین از پلیر های اون سرور بپرسین ، چون بدنبال خاله بازی نبودیم . منتها این سرور لیدر های سه ساید تنها ارزوشون ۱۰۰ نشدن واندر ماست .

راستی شنیده میشه اکانت x3x گندمش ۰ هم بشه لاست نمیخوره ، واقعا زیباست، کل همر های اس ای هم اونجا پارکه :)) سربازا اونجا اجر میخورن زنده بمونن :))

پ.ن: چند روزه این اهنگ هی تو گوشم تکرار میشه که میگه ، هدیه رو وانکرده پس فرستاد :))