نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• امیر علی جان اول برو سعی کن اتک هاتون رد بشن بعد بیا از تاثیر کتیبه روی پلنتون صحبت کن . بر فرض که خزانه رو هم زده بودین با چی میخواستین بردارین کتیبه رو ؟

والا یه سری خط های آبی از اکانت های توقیف شده زیاد میبینم اخیرا.. گفتن این یکیشو باید باز کنم یکی اومده بلبل زبونی..

فدات شم اگه اون رد میشد و خزانه رو نمیزد که الان صاحاب سایت باید میومد همونطوری که کتیبه زوری از ما گرفت جواب پس میداد..

اینکه شما اینقد پروفشنال هستی که میگی ادمین تو گیم پلی دست برده تاثیر گیج بزرگو یونیکو* یکی کرده از دیگر افاضات تیم بین المللی جنابعالی هست که با سه تا پلن با رمز بانک مرکزی شعبه نیوهمپشایر یکیشو با گوشی زدید و دیوار شدید

یکی شو برای چیف اومدید و دست از پا دراز تر برگشتید تو آخریشم اومده بودید ادای سوزن رودربیارید رو چشمان بزرگ..

سر یه دمپایی دیوار کردن اونقد شور و شوق پیدا کردید احساس میکنم دو تا واندر زن دیوار کردید..

البته حق دارید بعد از اینهمه ناکامی بالاخره حد و اندازه تیم بین المللیتون در همین حدوده..

اما توصیه میکنم بشینید توی خلوت خودتون جشن بزرگ به پا کنید برای دیوار کردن دمپایی بدون هیرو

پ.ن: عوض شدن کلاه هیرو به خاطر شارژ با جنگ آموزه .. وگرنه شما ارزش چنج کردن کلاه ندارید

پ.ن: خوبه رصد کردید و اینقد دف سنگین ریختید..

پ.ن: از اتاق فرمان اشاره میکنن این سرور ۸ سوراخ شد و شخم خورد اما اسم اکانت بعضیا معلوم نشد!

پ ن پ :)) : آخر سرور قطعا میگیم ۸۰٪ لذتش واسه شما بوده

• آرمین جان اگه اسم منو نشنیدی کم سعادتی از خودت بوده نه از من .

خواستی بیشتر بشناسی برو از مجید بپرس رزومه منو کامل برات توضیح میده .

من تراوین هیچ وقت برای بردن و باختن بازی نکردم و حاضر نشدم برای بردن دست به هر کاری بزنم . مثل یه پیرمرد یه گوشه نشستیم و برای خودمون لذت میبریم از بازی کردن . هدف ما از بازی کردن تفریح و سرگرمی و لذت بردن از بازی هست و هدف شما کسب پیروزی به هر قیمتی از قدیم گفتن هر کس برای نداشته هاش تلاش میکنه .

حالا برو از دوستای قدیمیت تو تراوین بپرس ناصر کلاهبردار کیه تا بتونی آخر سرور تو تالار افتخاراتت بزنی که بزرگترین افتخارم اینه یه سرور با ناصر از نزدیک آشنا شدم .

شما اوج خلاقیتون با غارت ناتار ۳۰ ک تبری بود ولی ما با رید ناتار اینجوری شارژ میکنیم داداش

شما با اون همه مولتی ۴۹۰ میل غارت میزنی

ما از ناتار ۷۲ میل

شما وقتی اتک میاد روتون اینقدر دف از مولتی های شخصیتون دارین که با خیال راحت میرین و میخوابین ولی ما به اندازه ای دف از رو اکانت هامون کشیدیم که وقتی اتک بیاد این هیجان برامون ایجاد میشه که بخوایم اتک ریل و فیک رو تشخیص بدیم اولویت بندی کنیم برای تارگت ها و دف ها رو به اندازه نیاز رو تارگت ها بذاریم و لذت بازی رو با تمام وجودمون حس کنیم . حالا آخر سرور ببینین شما بیشتر حال کردین از بازی یا ما .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام به همه دوستان.

گویا قضیه مولتی بازی بیشتر و بیشتر فقط به ان ای ربط داره و ساید های دیگه البته جسارت نباشه به شخصی کاملا پاک بازی میکنن؟

عزیزانی هستن از روش هایی که یک عکر پیش جهت خفتگیری استفاده میکردیم الان دارن پیاده میکنند ولی خوب در جریان باشیم که شبا دوستان بیدار خیلی داریم ولی عزیزان گویا مولتی بازی رواج زیادی داشته و توی ساید های دیگه حتی همر میکشن ازشون ( ساید بغلیمون )

ولی وقتی همری میکشین حداقل هفته ای یک بار سر بزنین یهو دیدی بات اتوماتیک وار اف شده باشه

http://uupload.ir/files/c1dm_1.png

یا اصلا شاید یک بنده خدایی زده باشه^^

چیز خاصی نبود فقط خواستم بگم این طرفا مولتی میکشن هم روزانه چک میکنن چون زحمت کشیدن ولی دوستایی هستن ماهی یکبار سر میزنن و مارو ادم بده میدونن

داداش گلم یکم حواستو جمع کن خوب

دیدیم که برگشت اینم زدیم

http://uupload.ir/files/ay5k_2.png

کم کم داریم میریم تاپ غارت اینطوری پیش بره

:D🤣🤣

http://uupload.ir/files/wbzw_3.png

باشد که کامروا باشید :*

• ناصرجان

این چیزی که شما میگی توی این سرور خیلی کار سختی نیست

اینجا ناتار رید خوبی میده و وقتی اقامتگاهش رو تخریب کنی دیگه هیچ تلفاتی نمیدی و امکان دوباره ساخته شدن اقامتگاه درش نیست اما ای ار تا جایی که یادمه هر چند روز باید دیوار و اقامتگاه ناتار رو تخریب میکردی و برای همین ناتار رید رفتن اصلا به صرفه نبود

این که شما همه چیزو ۴ موتوره روشن کردی فقط یه دلیل داره اونم تعداد کم دهکده های شماستاگر شماهم مثل ما تعداد دهت بالا بود یه همچین وضعی داشتی

خوبی تعداد ده کمتر فقط در جابجایی منابع راحت تره و برای همین واسه همه ده ها منبع به اندازه کافی هست

اگر همون شرایطی که میگی رو توی ۲۰تا ده بتونی ایجاد کنی اونوقت میتونی ادعای پلیری داشته باشی

پ.ن: ادریس خدا نکشتت ببین چیکار کردی اخه.بین رعدام کاهن شارژ شده

پایدار باشید

• سلام

من اولین سروری هست که اسپیدترا بازی میکنم ، منم مولتی و بات دارم (4تا)و جانماز آب نمیکشم ولی همینا گند زده توی جریان بازی و نتیجش همین پستای تکراری و بی روح سرور! همه ی ساید ها مولتی و بات دارن و اصلا منکر این قضیه نیستم و هدفم اصلا تخریب دوستان شمال شرقی نیست و اول از خودم شروع کردم

ساختن مولتی اکانت هنره ولی این تعداد ساختن توی این سایت هنر نیست ، فقط تایم میخواد و پول ( گلد و وی پی اس) ! اگه دقت کنین سایت به دلیل انتقال سرور زیاد ، هر چند روز تمامی لینک ها و گزارشا رو حذف میکنه و تمام آی پی ها پاک میشه ! جانشین کردن بدون محدودیت آی پی و بازه ی زمانی 2هفته لاگین با پسوورد اصلی انجام میشه !(قانون قدیمی که یادم بود رو گفتم)

پ.ن : قبلا طی فرایند جانشینی یا زدن پلن ، خیلی از مولتی ها مسدود میشد یا پانیش میخورد ! ریپورت استفاده کننده از بات ، پانیش میخورد یا اگه مولتی بود بعد از بررسی میزان استفاده مسدود میشد

پلن های سرور :

من به شدت با دف ریختن توی مولتی و زدن مولتی یا فیدرزنی مخالفم و هیچ وقت انجامش نمیدم حتی اگه تیم مقابلم انجام بده ، ولی

این چیزی که باعث شده کسی دف روی مولتی بریزه و یا کپ مولتی بپرونه و لینک های فروم از مولتی ها بیاد بیرون عمق فاجعه رو نشون میده و دلیلش اینه که جز این کارا ، کاره دیگه ای نمیشه کرد و این شده اوج هیجان سرور! البته زدن کپ اکانت مولتی کاره فولی نیست به نظرم اگه توافقی صورت نگرفته باشه

تعداد پلن های درست حسابی چند تا بوده ؟! هر چند روز 2تا لینک دیوار و خفت آبکی میبینیم با کلی تحلیل ،و نتیجش شده کل کل های بی مورد برای سرگرمی و چت روم شدن فروم

-در 4 ساید بدون شک پلنر و لانچر های خیلی خوبی وجود داره و آدم میتونه از همشون نکته ای یاد بگیره ، ولی این سبک بازی و سیاست سایت ، باعث بی روح شدن بازی شده ! و دست پلنر خیلی بستس و تعداد و نوع پلن خیلی محدود تره !

برای مثال الان برای پروندن همر 300ک گرز ، باید 4-5تا همر 200ک گرز بزنی ، تحلیلش میشه ناموفق بودن پلن و دفاع از هر دو طرف !

-قدیم زدن کپ اکانت پلن حساب میشد ولی الان اگه کسی چنج کپ کنه یا کپش بپره مهم نیست اصلا !هم توی چند ساعت به حالت اول برمیگرده هم انقدی منابع هست داخل سرور که طرف بدون 15کراپی بازی کنه (پلن چیف و زدن کپ به کل حذف میشه )
    قبلا با فیک زدن طرف چنج کپ میداد !
    قدیم زدن انبارای طرف ( ده همر ، خمره ، کپ ) خودش یه پلن حساب میشد و پلیر و ساید عقب میفتادن سر همین قضیه

قدیم داشتن خزانه 20 داخل هر ساید در مختصات مختلف خودش یه پوئن مثبت بود ولی الان مهم نیست اصلا با این حجم منابع و دفاع روی کتیبه ها (پلن های زدن کتیبه تقریبا حذف شده جز چند مورد )
    قدیم تشخیص اتک ریل هنر بود و بخش عظیمی دف ساید اونجا جمع میشد ، ولی الان همه تارگتا پره دفه ! ( چیزی به عنوان لینک سبز نداریم دیگه و باید چند همر مصرف شه )
    قدیم جنگی بازی کردن هنر بود ولی با این سبک بازی دورخیز کردن هنره ( خودمم دورخیز کردم :دی)

(منظورم از قدیم ، یه سرور بدون دستکاریه )

-الان همه میشینن تا اندگیم همر و دفاع شارژ میکنن و 4تا پلن آزاد سازی گندم هم شاهدیم چون واقعا خیلی وقتا اذیت کنندست و بی مصرف میشه دمپایی ها ، و چیزی که یکم نقشش کمتر کمرنگ شده ، سیاست تعداد و نحوه ی آپ کردن واندره که اونم مخصوص آخر بازیه و سیاست های موجود و شخصیت افراد ( نزدن زیر متا و .... )

-آزاد بودن مولتی اکانت ، بات و پایین بودن قیمت گلد باعث شده هم بازی از حالت طبیعی خارج شه و زد و خورد ها به علت بالا بودن میزان دفاع ساید ها خیلی کم بشه ، هم مشکلات سخت افزاری برای خوده سایت ایجاد کنه ، هم خیلی از پلیر هایی که چه از نظر مالی چه از نظر تامی مشکل داشته باشن ریزش پیدا میکنن چون همیشه نسبت به خیلیا ضعیف هستن

-اشکالات گیرکردن حملات ، قطع شدن سرور روزی 2 بار برای مدت چند دقیقه باعث شده پلن خاصی زده نشه و همه ی همر ها چه جنگی چه واندر زن چه رعد های خفت کننده تا اند گیم بمونن و تغذیه بشن و گلد مستقیم و غیر مستقیم ( روی مولتی ها ) مصرف کنن
    اگه میبینین 4تا خفت هم انجام میشه ، اون تروپ ارزش واقعیشو نداره توی این تایم سرور و اصلا باعث برتری و تضعیف سایدی نمیشه که این همه وقت میذارین برای کل کل و محاسباتش ، لینکش قشنگ باشه حتی اگه از ساید رقیب هم باشه من لایک میکنم و رد میشم همیشه.

ناتار های غیر طبیعی که اگه یه بار اقامتگاهو بزنی دیگه نمیسازه ( پاپ بالا ها ) و نتیجش میشه این همه همر داخل سرور که فقط با رید ناتار میاد بالا و فقط باید هزینه نگه داریشو بده آدم

سرور 2 آی آر اکانت Destroyer roman که با علیرضا Benito و مرتضی بازی میکردیم ، هر کدوممون یک شیف 8 ساعته فقط ناتار کاتا میکردیم با هدف : دیوار ، اقامتگاه ، اصطبل ، اردوگاه ، ساختمون اصلی ، سربازخونه ، ( یعنی 3 موج روی هر ناتار! )

شما با هر ماشین حسابی حساب کنی ( چه با بات چه بی بات ) فقط داره گلد مصرف میشه و بازی کسل کننده و مصنوعی شده

موارد خیلی زیاده دیگه ای هم هست نه من حسشو دارم بنویسم نه شما حالشو دارن بخونین

شرمنده زیاد شد ،

شاد و سلامت باشید

• حالا آخر سرور ببینین شما بیشتر حال کردین از بازی یا ما

به قول روحانی بعضی ها هستن به زور میخوان ملت رو ببرن بهشت، ناصر جان شما هم فکر کنم تو اون دسته بعضی ها هستی خخخخخخ

شما با اون همه مولتی ۴۹۰ میل غارت میزنی

ما از ناتار ۷۲ میل

در مورد این سبک بازی که بعد فیلتر مد شده خوب بخاطر اینه که پلیر ها کمتر شد روز به روز و اونایی که همچنان بازی میکردن با کمبود فارم و منبع روبه رو شدن و خودشون برای خودشون آستین بالا زدن تا مشکلشون رو حل کنن.
    حالا اینکه یک عده هستن که تو هر چیزی تفریط میکنن یک بحث دیگست که فقط مربوط به تراوین هم نمیشه.

خودم به شخصه همون سبک بازی که تک همر بود و با گلد کراپ و رید دادن فارم قبلا انجام میدادیم رو بیشتر دوست دارم ولی تو این سرور ها امکان همچین چیزی نیست، برای همین خودمون رو آپدیت کردیم.

در مورد 72 میل ریدی که از ناتار زدی هم مطمئن باش که اگه بقیه سرگرم مولتی هاشون نبودن الان بجای 72 میل، 7 میل هم رید نداده بودی.

شادکام باشید

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

• شما پلیر و ما به قول آرمین جان ناشناخته تو تراوین .

چندتا نکته داداش بهت میگم تا بدونی چرا ما ۴ موتوره شارژ میکنیم و شما ۲ موتوره و یه موتوره

۱- اینقدر کل سرور مولتی داره که اصلا ۲۰ درصد پوینت دفاع هیرو و تجهیزات هیرو به چشم نمیاد برای شماها ولی برای ما که دفمون از رو اکانت های خودمون و با رید ناتار فقط به دست میاد و منابع و گندم نا محدود نداریم مجبوریم اگه یک میل دف میکشیم رو به جای اینکه تو ۲۰ تا دهکده بکشیم تو ۳ تا دهکده ۴ موتوره شارژ کنیم که موقع دف هر دهکده روی یه تارگت باشه و اون ۲۰ درصد پوینت هیرو و تجهیزاتش بیشتر به کار بیاد .

۲- منابع مورد نیاز برای شارژ دفاعی های ما به اندازه ۱۶ دهکده معمولی شما سربازخونه و ۹ دهکده فول کاهن و ۴ تا دهکده فول شوالیه گول هست .

۳- تعداد ده های این اکانت هم برای این پایین هست چون همرش همر دوم اتحاد هست و توی خاکستری هم هست و یه تارگت خوبی برای کسایی که بخوان پلن برن پس مجبوریم پاپ رو پایین نگهداریم برای مورال پوینت دفاعیمون

۴- هدف از گذاشتن این شات ها این بود که بگم احتیاج به این همه خرج کردن و مولتی زدن برای شارژ کردن همرهاتون نیست و راحت با رید ناتار میتونین اینکار رو بکنین . نه اینکه بگم من پلیر شاخی هستم که بیای بگی اگه میتونی تو تعداد ده های بالا ۴ موتوره شارژ کن . من از روز اول هم گفتم که من خیلی نوب هستم

۵- امیدوارم که غارتت واقعا از ناتار باشه و واقعا شما مولتی نداشته باشی . اینم خودش جای امیدواری داره

# نه به مولتی بازی

ارادتمند همه

• شما با اون همه مولتی ۴۹۰ میل غارت میزنی

ما از ناتار ۷۲ میل

سلام

دوست عزیز شما به نظرم جالب انگیز ترین بازیکنی هستی که من توی این سرور میبینم اول سرور با شعار های انقلابی تون واقعا با خودم گفتم این میشه بهترین سرور زندگیم از لحاظ زد و خورد و درگیری جلوتر که رفتیم مهمترین کارتون شد غارت مولتیای ساید های دیگه که انقدر پلن پر فشاری بود که ایشالا با کمک متخصصین داخلی و یکی دوتا خارجی میخوایم این پلن رو توی فروم دات کام ثبتش کنیم

اما چیزی که باعث شد پست بذارم پلن شما نیست بلکه ادعا کاذب شماست و فقط دوست دارم با واقعیت آشنا بشی

شما الان تقریبا 20 روز هست که مهمترین کتیبه جنگی سرور یعنی بوت یونیک رو احتکار کردی و داری باهاش غارت میکنی اونم تو سروری که رو ناتار تلفات نمیدی(اگه یکم همت کنی) و با دفاع هم میتونی غارت کنی

پس اگه با رعدات و بوت یونیک 72 میل غارت میکنی داری اشتباه میزنی

قدیم از بوت یونیک استفاده های بهتری میشد جدیدا باهاش همر رعد شارژ میکنن البته همر رعد خیلی خوبه هر چی به آخر سرور نزدیک میشی شما بیشتر شارژش میکنی ولی اون کاراییش کمتر میشه :D

نظر من رو بخوای شما مولتی غارت کنی خیلی بهتره حداقل یه کتیبه که کاراییش چیز دیگه هست رو آزاد میکنی

دارید با بوت هم مثل گیج هاتون رفتار میکنید

ایشالا که خیره

• من یاد ندارم که تو هیچ سروری طرف هفته ای ۲ میلیارد رید داشته باشه که الان میگین به خاطر نبود فارم اومدیم آستین بالا زدیم و خودمون فارم برای خودمون درست کردیم .

من نمیگم مولتی بازی نکنین ولی هر چیزی حدی داره آخه یه اکانت ۳۰۰ تا مولتی ؟ چه خبرتونه پیدا بشین با هم بریم .

جناب lets do it عزیز

در مورد استفاده های قدیم از چکمه یونیک و استفاده های جدیدش به قول خودتون اینجا اسپیدتراست نه تراوین ما دوست داشتیم کتیبه جنگ آموزمون رو دادیم به ریبلز چون اونا میخواستن واندر زن بکشن و بیشتر بهش احتیاج پیدا میکردن . دوست داشتیم مرتاضمون رو دادیم بهشون چون میزان گندم خور اونا بیشتر از ما بود دوست داشتیم احمق کوچیکمون رو دادیم به ان دبل که تو سرور بمونن و حذف نکنن و الان بیان برای خودمون شاخ و شونه بکشن . دوست داریم کتیبه چکمه یونیک رو بندازیم روی یه اکانت که نزدیک دو میل دف روش هست که بتونیم سریع دفش رو جابجا کنیم حالا شما استفاده بهتری بلدی بکنی ازش سرور بعد شما بگیرش و احتکارش کن داداش خوبه ؟ رید ناتار هم برای غذا دادن به این گشنه ها خیلی لازمه

در ضمن ما برای عشق و حال اومدیم اینجا و هر کار تو لحظه عشقمون بکشه انجام میدیم . یه بار میبینی حال میکنیم مولتی رید میدیم یه روز میبینیم کاتا کردن مولتی حال میده یه روز دیگه میگیم پلن بزنیم یه روز بعدش حال میکنیم دف بریزیم رو مولتی . یه روز حال میکنیم احمق میدیم به ان دبل و روز بعدش حال میکنیم همر خفت کنیم ازشون . کلا فقط برای عشق و حال اومدم و هر کار به نظر خودمون بهتر باشه انجام میدیم شما نمیخواد بیاین برای ما تصمیم بگیرین که چکار کنیم بهتره

• Stoped Engine A Few Minute

چیزی نیست چیزی نیست سرور غش کرده اب سرد دارن میریزن روش

غارت ها که نمیره دلیلش هم به سیستم امنیتیه که جدیدا سوار سرور کردن یعنی اومده ابرو رو درست کنه چشارو دراورده

ما اینجا داریم هزینه میکنیم انتظار خدمات داریم نمیتونی ببند درشو

حالا از خودت میپرسی دوست نداری میتونی بری ؟ بعله که دوس ندارم هزینه هامو برگردون همین الان میرم

• داداش هرکار که میکنی باید بگم داری اشتباه میزنی

شما با رید ۷۱ میلیون فقط و فقط ناتار رید رفتی

اونوقت من با رید ۶۵ میلیون مولتی رید میرم؟

انصافا ناصر چی میزنی داداش

درباره شارژ و گندمخور گفتی

باید بگم شما وقتی ۴ موتوره شارژ میکنی در اصل دارب منابع اکانتتو هدر میدی

وقتی میتونی با همون زمان و مقدار منابع تقریبا نصف نسبت به Gb و Gs توی ده های دیگه دف شارژ کنی الزاما مجبور نیستی توی یه ده که همون مقدار گندم خور رو داره اینطوری منابعت رو هدر بدی

از نظر من شما کلا بازیکن دفساز نیستی و فقط برای خودنمایی جلو بچه های خودتون این حرکت رو داری میزنی

پ.ن: ۳۰۰تا مولتی؟ کدوم اکانت این همه مولتی داره

بگو ماهم رید بریمش داداش.امار اشتباهی دادن بهت عزیزم

پ.ن: بقول شاعر لبو دهن فقط لبو دهن تا جنگ شه که سری میری سنگرو بغل

#جنسش_چطوره_مث_خودته :دی

پایدار باشید

• سلام به همه

یه سوال این بحث ها و کل کل های بیخود برای چیه خودتون خسته نشدین واقعا؟؟؟:/:/:/ بسه دیگه هر وقت میام فروم میخونم فقط چرت و پرت نوشتین !!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

کم کم داریم به اخر بازی نزدیک میشیم دوتا پلن بزنید ببینیم کی به کیه!!! درسته همه ساید ها دف دارن ولی دلیل نمیشه پلن نشه رفت ، ولی هر چه پلن تارگت بیشتر پلن موفق تر برای من جای تعجب این همه بازیکن تو سرور هست یعنی بلد نیستین یه پلن درست برین؟؟؟

پ.ن.پ امیدوارم ترشی هاتون بو نگیره !!!:S:S

موفق باشید..

• جانا سخن از زبان ما میگویی.

واسه ی ما البته استاپ انجین بود.

حداقل کاری که میشه کرد این بود که همه چیز استاپ بشه اعم از تایم ها که 3نفر ادم 4ساعت نشینن پای سیستم تهشم کلی منبع رو دستمون بمونه.

پ.ن:یو دونو می...تینک یو نو می...جاست اور تینک8)

پ.ن:ممد نبودی ....همه چی آروم بود:)))

• رضا جان شما دفساز حرفه ای و ما یه نوب که فقط دنبال جلب توجه هستیم .

اول از همه موقع چنج کپ شدن که میگین منابع تو این سرور اصلا مهم نیست چون منابع زیاده موقع شارژ دف ۴ موتوره میشه حروم کردن منبع . ( شما فازت چیه اونی که میزنی رو هم به ما معرفی کن )

دوم آقای دفساز حرفه ای با ۶۵ میل غارت این نصیحت از یه پلیر نوب که تا حالا تراوین بازی نکرده بشنو استاد ( بعضی وقت ها خوبه که استاد هم به حرف شاگردهاش گوش کنه ) شما وقتی دفت متمرکز تو یه ده باشه دوتا آیتم هست که خیلی به دردت میخوره یکی ۲۰ درصد پوینت دفاعی هیرو و اون یکی هم پوینت دفاعی از تجهیزات هیرو هست که حدودا میشه ۳۰ درصد دف بیشتر که با GB و GS میشه ۱۳۰ درصد دف بیشتر . وقتی تو ده های کمتر داری دف میسازی جابجایی هیروت راحت تر هست برای شارژ با کلاهخود که تو این بازه زمانی میشه ۱۵ درصد دف بیشتر که پس در مجموع ۱۴۵ درصد دف بیشتر یعنی وقتی شما داری توی یه ده ۱ک دف میدی بیرون اینجوری تو یه ده ۲۴۵۰ دف میاد بیرون پس از نظر منابع هم خیلی ضرر نشده .

نکته سوم آقای استاد دفساز از ۱۲ تا دهکده موجود در اکانت ۲ تاش به عنوان ساپورتر واندر هست یکیش هم کتیبه روش هست که فقط انبار داره برای نگهداری دف کتیبه و یه ده تازه چیف شده که هنوز زیرساختش برای دفسازی آماده نشده و هفت ده هم داره نیروسازی میکنه پس وقتی تمام ده ها دارن نیروسازیشون رو فول انجام میدن و منابع هم فول پر هست ببخشید ما برای خودنمایی دو موتور دیگه رو روشن کردیم .

در مورد رید از ناتار و مولتی انشاا... که مولتی هایی که اطرافتون هستن برای قشنگی هستن و اینکه احساس تنهایی نکنین درسته به اندازه بقیه رفیق هات تمام خونه های اطرافت پر نشده ولی فکر کنم برای یه دفساز که داره یه موتوره شارژ میکنه همون ده تا مولتی کافی باشه . ده مولتی حداقل ۴ دهکده ای میشه ساعتی ۶۶۰ ک منبع یعنی روزی ۱۵ میلیون و ۸۴۰ ک منبع ( بدون احتساب کپ ) که اگر در ۴ روز ضرب بشه میشه ۶۳ میلیون چقدر به عدد غارتت نزدیک هست ایشاا... که من چیزی زده باشم و اینا همه خواب و رویا باشه و شما کاری به مولتی های ۱۰ خونگی خودت نداری و داری فقط از ناتار ۳۰۰ خونگیت رید میزنی .

پیدا کنید پرتقال فروش رو ( آخ ببخشید پیدا کنین اونی که جنسی که زده بهتر بوده )

• شما انقدر در توهم مولتی بازی و اینایی که فکر میکنی همه مولتی بازی میکنن

تمام بچه های ان ای میتونن بیان بهت بگن که من شخصا تا الان که بازی میکنم حتی اکانت دوم هم نداشتم چه برسه به مولتی اونم ۱۰تاLooooL

حساب کتابت خوبه اما به این دقت نمیکنی که وقتی توی همه دهات تک موتوره شارژ میکنی منبع کمتری مصرف میشه و در نتیجه منبع کمتری نیاز داری برای رید رفتن

این ک میبینی ریدم از تو کمتره بخاطر استفاده کمتره چه بسا بعضی وقتا منابع اسراف هم میشه توی اکانت من

خواستی یاد بگیری چجوری با ناتار یجور رید بری که مثل مولتی بنظر برسه میتونی واتساپ پیام بدی تا جانشینت کنم و یه نگاه به لیست فارمم بندازی

شما حتما لازم نیست تا ۳۰۰ خونه رید بری تا منابع ساخت دفت در بیاد

کافیه تا ۱۰۰خونه رو با تعداد بیشتر رید بری

متوجهی؟

امیدوارم بفهمی حرفامو و خوشحال میشم تونسته باشم توی بازیت تحولی ایجاد کنم

اون درصد و فلانم ک میگی وقتی یه دهت تمرکز بیشتری توی دف داشته باشه میتونی هیرو رو اونجا بذاری تا از پوینت دفاعی استفاده کنی

پ.ن: ساقی بازم مِی بده،نگو بسه هی بده

پ.ن: جنس خوب بوده داداش نه؟!

• شما انقدر در توهم مولتی بازی و اینایی که فکر میکنی همه مولتی بازی میکنن

تمام بچه های ان ای میتونن بیان بهت بگن که من شخصا تا الان که بازی میکنم حتی اکانت دوم هم نداشتم چه برسه به مولتی اونم ۱۰تاLooooL

عجب به قول خودت ۱۰ تا loool که کمه ۱۰۰ تاش کن ^^^^^^

حداقل یکیتون میومد اینو میگفت که تو مولتیش دف نشده باشه اخه با چه رویی میای میگی مولتی نداری واقعا؟ :D

ناصر جان از قدیم گفتن نرود میخ آهنین در سنگ . شما خودتو خسته نکن اونی که باید میفهمید فهمید اونیم که نفهمیده تا الان بعدا هم نمیفهمه ، بقیش فقط مصرف و اسراف انرژیه .

پ.ن : یه تحرکاتی تو تاپ مدافعین و مهاجمین دیده میشه لینکشونو بذارید ببینیم

شاد باشید

• داداش توام توهم زدیا

اسم اکانت منو بلدی؟! میدونی چیه؟ میخوای دوباره شات بذارم بخونی ببینی اکانتم کدومه؟

از قدیم گفتن چی؟! ...نگو مومن

شما اول مطمئن شو از حرفایی که میخوای بزنی بعد درباره طرف مقابلت اظهار نظر کن

من تو مولتی دف شدم جیگرجون؟

وات ده فاز یا سیدی

شل کن باهم بریم باو این همه سرعت میری جریمت میکنن ها

ببینم مولتی میدونی اصلا چیه؟

مولتی به یه اکانت چند دهکده ای میگن که شما برای این که بتونی منابع شارژ نیرو و گندمخور اکانتتو تامین کنی درست میکنی و میکشی بالا تا به نحو احسن ازش استفاده کنی

مگه نمیگی من ۱۰تا که هیچی ۱۰۰تا مولتی دارم

میشه بیای اسم یکیشو بگی؟ اکانتی که توسط خود من درست شده باشه و تمام کاراشو من کرده باشم و الانم هم کپ و هم فیدراشو رید میرم

پ.ن: چقد تازگی دوستان دستمال به دست زیاد شدن؟! انصافا تو میتونی بری سر چهارراه با دستمالت درامد خوبی کسب کنی.داری حیف میشی اینجا

پایدار باشید

• اکانت شماره یک :

اسم اکانت : nemirof

تعداد دهکده : ۶ تا

نام اتحاد viking-t

فاصله با کپ اکانت ne guard تعداد ۳ دهکده اش بین دو خونه تا ۵ خونه یک ده در فاصله ۵ خونگی اک تریدر ناتار که همه میدونن آقا رضا گل یکی از پلیرهای اون اکانت هست .

اکانت دوم :

نام اکانت : Feshang

تعداد دهکده اطراف کپne guard : تعداد ۶ دهکده در فاصله ۵ تا ۸ خونگی

اکانت سوم :

نام اکانت : sokhte

نام اتحاد : viking-E

تعداد دهکده های اطراف کپ ne guard : تعداد ۶ دهکده

اکانت چهارم :

نام اکانت : Imb

نام اتحاد : viking-B

تعداد دهکده نزدیک یک عدد

اکانت پنجم :

نام اکانت : Zirax

نام اتحاد : Viking-G

تعداد دهکده اطراف ۶ عدد

اکانت ششم :

نام اکانت : kotool

نام اتحاد : Viking-E

تعداد دهکده اطراف ۶ عدد

اکانت هفتم :

نام اکانت : hire

نام اتحاد : Viking-E

تعداد دهکده اطراف : ۵ عدد

اکانت هشتم :

نام اکانت : kako

نام اتحاد : Viking-G

تعداد دهکده اطراف : ۷ عدد

اکانت نهم :

نام اکانت : Nokaram

نام اتحاد : Viking G

تعداد دهکده اطراف : ۶ عدد

اکانت دهم :

نام اکانت : Grid

نام اتحاد : Viking- T

تعداد دهکده اطراف: ۷ عدد و تعداد دهکده اطراف تریدر ناتار ۴ عدد

ببخشید اگه فاز ما سنگین هست این اکانت ها رو اطراف کپ اکانت شما میبینیم ولی در اصل به قول شما که تو فاز نیستی این اکانت ها وجود خارجی ندارن .

داداش دمت گرم خیلی چیزا یادت گرفتم مخصوصا اون جمله ات که گفتی کمتر غارت کن که نخوای منابع بیشتر به دست بیاری که دف رو ۴ موتوره شارژ کنی واقعا این جمله رو دادم با آب طلا بنویسن بذارم روبروم که همیشه سرلوحه بازیم باشه .

راستی رضا جان میشه یه نکته دیگه هم بهم یاد بدی تا بازیم بهتره بشه این اکانت ها که اسم آوردم کلا اسم دهکده هاشون با دوتا چیز شروع میشد . دسته اول با حرف F و دسته دوم با حرف gr اینا یعنی چی ؟ مرسی از راهنماییت .

دیگه بیشتر از این در مورد این مسئله باهات بحث نمیکنم چون از قدیم گفتن کسی که خواب هست رو میشه بیدار میکرد ولی کسی که خودش رو زده به خواب رو نمیشه بیدار کرد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• مرسی که انقدر وقت گذاشتی و همه رو بررسی کردی

نمیدونم چه اصراری داری حرفای منو تحریف کنی

من گفتم وقتی تک موتوره شارژ کنی نیاز نداری حتما منابع زیادی رو اکانتت بیاری

جهت اطلاع رسانی و این که مطمئن باشی من نه مولتی بازی بلدم و نه انجام میدم شات لیست فارممو میذارم برات.اگرم باور نداری میتونم جانشینت کنم رو اکانت تا بیای و نگاه کنی خودت

یاد نداری رید بری بگو بیام برات درست کنم پرو پلیر و لیدر بین المللی

خیلی کار سختی نیست

پ.ن: واقعا چرا نمیشه کسی که خودشو زده به خواب بیدارش کرد؟ :دی