نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• با عرض معذرت از دوستان عزیز .
    فتوشاپ دم دستم نبود و مجبور شدم با paint کار کنم

• سلام دوست عزیزفقط تو این صفحه آخر دوتا از بچه های دو بار توهین کردن ( یکیشون نوشت کودکان کلاهبردار . برو از بزرگترهات بپرس بهت میگن که سن بچه من اندازه نصف پلیرهای شمال شرق هست )
    دومی هم اومد گفت که ما ... مالی تیم زئوس رو میکنیم اونم برو از بزرگتر مجید آخیلیوس بپرس بهت میگه تو واتس آپ بهش گفتم به خاطر چی دارم میام این سرور و دعوتش کردم اونم بیاد و نصف بیشتر شما هم به خاطر مجید اومدین

یا حق داداش

بحث دقیقا همینه شما و تیمتون با توهین به بقیه نباید منتظر قربون و صدقه باشید
    مطمئنا بقیه هم مثل خودتون جوابتون رو میدن
    جو فروم رو مسموم کردید دوست عزیز
    بعضی اوقات سن خیلی چیز ها رو مشخص نمی کنه
    سیرک راه انداختید
    لطفا دست از توهین و جو سازی الکی دست ور دارید جو فروم رو بد کردید و نه خودتون نه بقیه از این وضعیت لذت نمی برین

• من اگه بخوام رفتار بچه های شمال شرقو به چیزی تشبیه کنم به آمریکا تشبیه میکنم که میگه هیچکی حق نداره بمب اتم داشته باشه فقط ما حق داریم.
    خودشون بدترین فحش و فساحت ها رو اینجا میدن، اما کس دیگه ای حق نداره چیزی بهشون بگه و اگه بگه بی شخصیت و بی ادبه

چه از اولین پست توهین آمیز فروم از طرف اکانت یاغی بگیریم که شروع کرد حرفای +18 زدن اینجا، بعدشم این دوستمون امیرعلی بنده رو ((خوک)) خطاب کرد و بعدشم اون یکی دوستمون آقای amin s توهین خانوادگی کرد به بنده.

شما میشه یه نمونه بیاری که من یا هریک از لیدرای کلاهبرداران اسم یک حیوون رو به یکی نسبت داده باشیم یا به خانواده کسی توهین کرده باشیم؟

از روز اول از هر سه ساید دارن اینجا به شما میگن از طرف سایدتون یه یا چند فروم نویس معرفی کنید مثل تموم سایدای دیگه که اغلب نماینده ها و لیدراشون دارن اینجا صحبت میکنن، تنها سایدی که داره خارج عرف رفتار میکنه شمایید نه ما.

این شما هستید که حوصله همه رو اینجا سر بردید عزیزدلم نه ما،چندین با هم پارسا و من و حسین مایا و اکانت unknown در مورد اینکه قبیله ای اینجا نریزید سر این و اون بهتون هشدار دادیم.

چهره حق به جانب ها یا مودب ها رو هم نگیرید که اصلا بهتون نمیاد برادر عزیزم.

• بعدشم این دوستمون امیرعلی بنده رو ((...)) خطاب کرد

خوشم میاد رفتی تحقیق کردی اطلاعاتت بالاتر رفته قبلنا دوزاریت کج بود

آره فدات شم. خطاب کردم ده بار دیگه هم خطاب میکنم. تو خیابون هم ببینمت خطاب میکنم بهت.
    هرکیم هرچی بهت خطاب کرده خوب کرده. گناهشم گردن من.
    با هرکسی باید متناسب با "ذات" اش برخورد کرد

اصلا دوست نداشتم تورو ریپلای کنم اما چون حرفت راست خواستم به بقیه بگم این اولین حرف درستی بود که از دهن این بنده خدا بیرون اومده.

بای بای

پ.ن:اسپم هم حال میده انگار :دی
    پ.ن:شبیه اسپم نباشید.
    پ.ن:برید با گوشی اتکاتونو لانچ کنید
    پ.ن:سعی کنید با گوشی سیم بزنید
    پ.ن:وقتی کبریت بی خطر نمیتونی درست کنی
    از بمب حرف نزن

پ.ن: مدیر جان این پست اسپم . توهین و خارج از بحث سرور میباشد لطفا این پست و تمامی پست های مشابه آینده رو پاک کن و اگه من یا بقیه دوباره تکرار کردیم دسترسیمون رو برای چند روز به فروم محدود کن ! اوکیه؟؟؟

• اشکال نداره دوست عزیز بگو ما بدتر از این هاشم شنیدیم اینجا، من کلا جوابی در مورد اینجور حرفا ندارم، فقط به خدا واگذار میکنم.

مگرنه اون دوستتون که به خانواده من توهین کرد رو من جواب بدی بهش دادم؟

حداقل برای خودم ثابت میشه تصمیم ام برای ایستادن جلوی شما کاملاً درست بوده اما اگه فکر میکنید میتونید منم یکی مثل خودتون کنید سخت در اشتباهید.

• حداقل برای خودم ثابت میشه تصمیم ام برای ایستادن جلوی شما کاملاً درست بوده اما اگه فکر میکنید میتونید منم یکی مثل خودتون کنید سخت در اشتباهید.

ناموسا ، شرافتا ، لینک ایستادگی خودت ، رفیقات رو بزار کف فروم لذت ببریم و درس عبرت بشیم برا ساید های دیگه
    7 ک گرزی ایستادگی داره
    انقدر لب و دهن نباش دوتا لینک بزار بعد رجز بخون

• تو یک شب 300 تا اسکات کشیدیم، همه مولتی هاتون رو شناسایی کردیم، تازه الان داری دنبال لینک میگردی؟
    به روی چشم
    ازینا 100 تا دیگه هست خواستی بگو بازم بذارم.

خب افرین خیلی هم عالی که لینک میزاری از این به بعد تو لینک بزار
    فقط یه سوال برای من به وجود میاد که گفته های خودتو زیر سوال میبری
    کل مولتی های ما 300 تاس که شما اسکات کشیدی و زدی ؟
    الان شمال شرق داره مثل بید به خودش میلرزه
    نکشی مارو جومونگ

• بحث دقیقا همینه شما و تیمتون با توهین به بقیه نباید منتظر قربون و صدقه باشیدمطمئنا بقیه هم مثل خودتون جوابتون رو میدن
    جو فروم رو مسموم کردید دوست عزیز
    بعضی اوقات سن خیلی چیز ها رو مشخص نمی کنه
    سیرک راه انداختید
    لطفا دست از توهین و جو سازی الکی دست ور دارید جو فروم رو بد کردید و نه خودتون نه بقیه از این وضعیت لذت نمی برین

سلام برادر گرامی
    بعد از اینکه این پست شما رو دیدم گفتم اول برم ببینم حق با شما هست یا نیست و از صفحه اول فروم رو خوندم تا اینکه به صفحه 7 فروم رسیدم و تا قبل از اون فقط بحث در مورد مولتی های شما بود که از سمت اکانت Yaghi توهین صورت گرفته و شروع کننده توهین ها هم تیم شما بوده پس به جمله خودت اکتفا میکنم و میگم تیمی که با توهین صحبت میکنه نباید انتظار قربون صدقه باشه
    حالا باز هم اگر تا قبل از اون هم توهینی از سمت بچه های ما بوده اعلام کنین تا همینجا به صورت رسمی و یا آدرس بدین بیایم به صورت حضوری عذرخواهی کنیم ازتون .
    و این هم آخرین پست من تو فروم هست تا زمانی که این بچه ها بازی هست . و همین جا اعلام میکنم که تیم کلاهبرداران یه مشت پلیر نوب هستن که اولین سرورشون هست که تراوین رو دیدن و اصلا نمیدونن بازی چیه و هیچ چیزی هم بلد نیستن و تازه اومدن یاد بگیرن چه خبره و اگر با بازی بدمون باعث ناراحتی کسی شدیم ازشون معذرت خواهی میکنم .

دوستان شمال شرقی این آخرین پست من هست بدو بیا دیسلایک بزن که یهو حسرتش به دلتون نمونه

ارادتمند همه دوستان
    ناصر کلاهبردار

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• پیرو حرف ناصر جان و برای تمرکز روی طرح ریزی یک پلن جدید فعلا مدتی کمتر صحبت خواهیم کرد اینجا.

فقط به عنوان آخرین حرف اینو اینجا واضح اعلام میکنم.
    ما تا اینجای کار از ساید شمال شرق یا هر ساید دیگه ای فقط مولتی هاشون رو مورد هدف قرار دادیم و هیچ اکانت اصلی ای آسیبی از جانب ما ندیده.
    بنده و مابقی تیم کلاهبرداران کلا اعتقادی به دف ریختن یا نگه داشتن دف ثابت نداریم،حتی خود بنده اگه ببینم دارید منو کاتا میکنید دهکده رو براتون خالی میکنم تا راحت کارتونو انجام بدید چون اگه فقط یک موج کاتا از طرف ساید شمال شرق به ما بخوره اونوقت میریم سراغ پلن B مون و این پلن به این صورته:

1. تمامی 42 اکانتمون هرچی همر و کاتا داریم رو انقدر میکوبیم بهتون تا تموم بشه.

2. پلن همه اکانتا به تدافعی تغییر پیدا میکنه.

3. از اونجایی که دف ریختن توی فارم ها و مولتی ها در صورت داشتن تعداد اکانت کمتر نسبت به حریف از طرف ساید شمال شرق کار زیرکانه خونده شد ما هم 24 ساعت روز و 7روز هفته تا آخرین روز سروز دف میسازیم و میریزیم روی مولتی ها و فارم های شمال شرق.

به صورت تجربی دیدیم حتی 5تا اکانت تک ده کاتا شده برای ضربه زدن به غارت یک ساید کافی هستن حالا شما فرض کن 42تا اکانت با 150 دهکده کاملاً مجهز بخوان اینکارو انجام بدن دیگه چه جهنمی قراره برپا بشه.

برای همین منتظر اولین کاتاتون هستم.

• سلام دوستان

اقا
    Amirali
    خیلی خوب گفتی حال کردم باجملت دقیقا منم میخواستم همین بگم لایک داری

داداش دنبال چی هستی ؟؟دقیقا بگو کمکت کنم شاید بهش برسی

خسته شدیم از پست های بدون معنی واقعا فکر میکنی حرف هایی که میزنی یا کارهایی که میکنی برای کسی جالب هست یا فکر میکنی خیلی کار شاخی کردی که میای تو فروم میزاری

بیا یکم به حرفایی که زدی بخندیم :D :D

سراون چیزی که میگی اکانت یاقی گفته!!! که جو الکی میدی که به خانواده من توهین کرده خب الان چیکار کنیم هر 3ا پست یه بار این میگی که اخر یکی خسته بشه بیاد بگه خوب کاری کرده (چیزی نگو چیزی نشنو)

2 درمورد مولتی : همه دارن ماهم داریم میتونی بساز نمیتونی برو کلاس یاد بگیر

3 ما مولتی سایدها رو رید میدیم : افرین دمت گرم چه کار شاخی پرهام ریخت از این حرکت شاخ البته بیشتر از همین هم ازتون انتظاری نیست اگر میخوای من 4 تا اکانت بزنم برات بری اون هارو بزنی و رید بدی سرت گرم بشه الان این تایم سرور انتظار داری طرف بیاد به خاطر 2تارید تو بشینه پیشرفت اکنت عقب بندازه دف بکشه (شایدم دوستان میخوان سرت گرم باشه که پست نزاری)خخخ واقعا فکر کن بعد یه چیز بنویس

4 فکر کردی همه مثل شما حرفه ای هستن که نتونن 4تامولتی که دف ریختن رو یه حالی بدن بهش

5یکم بیشتر فکر بکن و کمتر پست بزار میخوای بگی منم هستم من انسانی درست کارو با خلاق هستم افرین خب اسمت نوشتم توی خوب ها که مشکلت حل بشه

خدایا بسته دیگه !!! :D :D :D

ودر اخر متونیم میگیم اصلا دمشون گرم متونن انجام میدن متونی انجام بده نمیتونی ب

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• خوب دوستان , میخوام یه تحلیل از اکانت خوب و بین المللی پارتیزان( فیک) بکنم که با اومدنش چند لول سطح سرور رو برده بالا

PARTIZAN:
    اول از همه نژاد اکانت توتن هست
    ایشون یک کپ دارن در منطقه خاکستری که جمعیتش 774 هست
    و یک ده نان کپ دارن که دیفالتشون هست و جمعتیش 433 هست
    حالا 3 حالت وجود داره

1- اومده دف بکشه که ادم با 2 تا دهکده دف نمیکشه
    2- اومده همر بکشه که با توجه به جمعیت دیفالتش(433) بعید هست ( البته لیدر بین المللی شاید بتونه از 433 تا پاپ اونم روز 23 بازی همر بکشه :دی )

3- اومده فقط تو فروم فحاشی کنه.

از طرفی این اتحاد مدعی هست مولتی بازی نمیکنه پس این اکانت مولتی نیست

دیگه قضاوت با دوستان که کدوم گزینه به حقیقت نزدیک تره

کریر حرفه ایی ایشون هم با این پست تموم شد فک کنم :))

حداقل یکی بیاد تهدید کنه که خندمون نگیره , سید جان میبینی کارای رفیقتو ؟ :دی

پ.ن: حالا خوبه میخوای مدتی کمتر صحبت کنی اینی
    پ.ن2: ظاهرا تو اس دبل درگیری شده , مایل بودین بزارین ما هم ببینیم .

• نه خوشگله

دیدیم مولتی های شما دارن خوب حال میدن بهمون گفتیم اصلا دیگه چه نیازی به فیدر هست برای همین تک ده بازی میکنم تا آخر سرور.

حالا شما خنده هاتو بکن عزیزم چون بزودی قراره مداحی کنی بچه هاتون زنجیر بزنن.

• پارتیزان عزیز اگه دوست داری دفساز من بشو
    تحت حمایت میگیرمت :thumbup:

مولتیای دست سوم جنوب غرب از تو شاخ تره اکانتشون :D :D

یاد این جیبوتی افتادم ایرانو تحریم کرده بود :thumbsup:

دمت گرم خیلی خندیدیم

• سلام و درود

دوست عزیز هر کاری از دستتون برمیاد دریغ نکنید یه جوری نشه آخر سرور بگی فلان کثافت کاری رو تو این سرور انجام ندادم و شرمنده ی خودت بشی ...

از پارتیزان فیک و تجمعی از لیدرای بین المللی؛ هنری غیر از زدن 4 تا مولتی ندیدم...

راستی واسم جالب بود شما چقدر توهم داری کل 43 عضو اتحاد شما اندازه‌ی اکانت ما رید نداره بعد تو میای به نمایندگی از اون تیم اینجا شروع می کنی تهدید یه ساید؟؟

تا دیشب عکس میزاشتی که داریم رید میزنیم از مولتیا و... تا یه اسکات ازت خورد سایه کردی و میخوای پلن اکانتو دفاعی کنی؟؟

اگه اینقدر می‌ترسی که با یه اسکات می خوای دف ساز شی، این جینگولک کاری ها رو بزار کنار و برو بشین بازیتو کن...

پ. ن: دیگه نمیاد اخطار بعدی، صاف میریم واسه کشتار جمعی :X

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

یک چیزی توی فروم این سرور نظر منو جلب کرد که اومدم با شما به اشتراک بزارم و نظرات شما رو هم بدونم
    موضوع اول : گفته شد اتحاد کلاهبرداران اومدن برای مبارزه با مولتی بازی . دقیقا کاری که آیدین با تشکیل اتحاد سوانز در سرور یک راند چهار اجرا کرد و متاسفانه شکست خورد

تا اینجای موضوع بسیار عالی هست و خودم شخصا دوست دارم این سبک پلی دادن رو اما یک چیز جالبی در این سبک بازی نظرمو جلب کرد
    معنی جامع مولتی بازی که در سرور های اولیه فیلتر شاهدش بودیم : چون پلیر های سایدها به شدت کم هستند و فارم نداریم و با اپدیت ورژن جدید ناتار ها و واحه ها به راحتی منابع نمیدن و باعث ضرر بیشتر میشن . مجبور به ساخت اکانت مجزا برای رید هستیم
    چیزی که بنده به شدت باهاش موافق هستم و بودم در سرور های خلوت
    چه چیزی باعث شد مولتی بازی حرکت فولی باشه؟ اینکه سبک صنعتی وارد این قضیه شد و کلا داستان سرور هارو عوض کرد و تراوین یک رنگ و بوی دیگه گرفت.
    هرکس سبکی داره و به نظر بنده اگر شما واقعا مخالف مولتی بازی هستی . میشینی روی اکانتت و بدون رید و پوش از یک مولتی با منابع ناتار و واحه و تولید فیدر و کپ منابع آپ میکنی
    این همه مقدمه چینی برای چی بود؟ اینکه شما بگی من مخالف مولتی بازی هستم و در کنارش تمام خرج منابعت از رید مولتی تامین بشه به نظر من فقط بازی با کلماته
    اتفاقا دوستان حرف قشنگی میزنن (میتونیم مولتی بازی میکنیم میتونید مولتی بازی کنید) کاملا حرف به جا و منطقی هست. مولتی بازی تبدیل به یک سبک در تراوین شده(چه کثیف چه خنثی چه حرفه ای) و اگر شما واقعا از این مسئله دل خور هستید . به راحتی میتونید با این افراد مقابله کنید یا اگر دیدید نمیتونید مثل ایدین عزیز روز 100 سرور رو ترک کنید
    اما این مسئله که من مخالف مولتی بازی هستم ولی مولتی های ساید های دیگه و ساید خودم رو رید میدم هیچ فرقی نداره و فقط اسم مفت بری بهش اضافه میشه چون شما بدون هیچ هزینه ای دارید از مولتی استفاده کنید ( عذر خواهی میکنم بابت استفاده از این کلمه فکر کنم منصفانه ترین کلمه باشه و قصد بی احترامی به هیچ ساید و پلیری رو نداشتم)

موضوع دوم : یکی از اصلی ترین مسائل که این سرور از اول باهاش درگیر بود ساید پنجم بودن کلاهبرداران بود. فکر کنم وقتی اسم ساید پنجم میاد اولین چیزی که یاد همه بیاد مجید اخیلیوس باشه. همیشه به خود من هم این حرف و میزد که وقتی تو ساید پنجمی . نه کتیبه برات مهمه نه ساید نه واندر و نه هیچی . تو هر 4 ساید و میزنی و هرکاری بخوای میکنی و اگر توانایی داشته باشن شما رو از ساید میندازن بیرون
    اینم یک حرکت اشتباه دیگه بود که کلاهبرداران به اسم ساید پنجمی وارد شدن و کم کم در هر سیاست سایدی دخالت کردن و با تیم های ساید همکاری کردن. این اسمش ساید پنجمی نیست بهش میگن تیم. تیم کلاهبرداران یکی از چند تیم ساید SW هست که داره برای مقابله با مولتی بازی (به گفته خودشون) پلی میده و برای هماهنگی ساید هم چندین مورد همکاری رو داشتن
    خوشحال میشم نظرات شما رو هم بدونم

پ.ن 1 : بنده تو سرور پلی نمیدادم پس دلیلی وجود نداشت چیزی بنویسم و خوشحال میشم دوستان هم این موضوع رو رعایت کنن و از بیرون سرور مطلبی ارسال نکنن
    پ.ن 2 : بنده بخاطر بالانس نبودن سرور لفت دادم و وقتی دیدم ساید های دیگه به قول آرمین نو مرسی دوستان روی مارو تو مولتی بازی سفید کردن و فهمیدم که یکم زود قضاوت کردم و به سرور برگشتم و با اکانت Becks در خدمتتون هستم عقب افتادیم تو بازی ولی سعی میکنیم به دوستان برسیم
    پ.ن 3 : امیدوارم باز هم پست های تحلیلی جذاب داشته باشیم و از اسپم و فحش و کل کل های بی مورد کمتر ببنییم
    موفق باشید

• خدا روشکر که باز نظر شما جلب شد اگر یکی از بیرون بخونه نظرش راجع به اسپید ترا بر میگرده:)
    من به عنوان نماینده کلاهبرداران هستم خدمتتون البته اگر کلاهبردادان قبولمون داشته باشن
    مورد اول حق باشماست یه جورایی تیم ما با مفت بری میخواد مولتی بازی رو سخت تر کنه . ما توانایی جمع کردن مولتی بازی رو نداریم متاسفانه اما همین مفت بری هامون باعث میشه مولتی بازها یکم سختی بکشن از قبیل چک کردن اکانتها و دف ریختن و دف بک دادن .که حداقل سرور بعد هر کی پول داشت مولتی نزنه حداقل هنر نگه داشتنشم داشته باشن سرور پیش که انداخته بودن رو وی پی اس چک هم نمیکردن
    اما مورد دوم بازم حق با شماست ما به عنوان تیم پنجم اومدیم sw حتی امادگی زد خورد با پارسا رو هم داشتیم که دیدیم خیلی منطقی هست پارسا یه گوشه از مپ رو داد گفت برید عشق کنید همین . پلن مشترک هم نرفتیم تا الان خدا شاهده:)سارنگ اینا رو زدیم نتونستیم پارسا اومد زد نه پارسا تو حملات ما دخیل بود نه ما از حملات پارسا خبر داشتیم در مورد واندر هم واقعا برنامه ای نداریم در مورد کتیبه ها هم باید بریم جلوتر ببینیم چه خبره.
    یه حرفی رو چند بار زدم تو این فروم یا من خوب نگفتم متوجه نشدید یا همون من خوب نگفتم:)
    همکاری کلاهبراداران و تیم ربلز برای خیلی ها ابهام داره مثلا میگن کلاهبرداران مسخره بازی جدید پارسا هست :) یک نفرم میگفت پارسا زیر نظر کلاهبرداران هست:) این راحت ترین موضوعی هست که میشه تشخیص داد اونم با جلوتر رفتن سرور . به فرض مثال ne کلاهبرداران رو بزنه ریبلز بره تو مدافعین یعنی چی؟ یا ریبلز جلو زنی کنه واسه کلاهبرداران اونموقع دوستان میتونن بگن اینا با هم‌هستن . ولی اگر تا اخر سرور پلن مشترک رد و بدل نکردن نیرو نباشه پس کلاهبرداران ساید پنجم هستن . خلاصه کلام یک سیب رو بندازیم بالا فک میکنم ۷۶۴ تا چرخ بخوره تا بیاد پایین . این فشار ها و حرف حدیث های دوستان باعث محکم تر شدن رابطه ریبلز و کلاهبرداران شد شاید هم قبل کتیبه ها یکی شدیم شایدم نشدیم .فعلا که خبری نیست:)
    پ.ن :واقعا با منابع ناتار و ابادی هیچ کاری نمیشه کرد

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• درود و عرض ادب خدمت همه ی مخاطبین ( درون سرور و خارج از سرور ) .

چند پست تحلیل و آماری در صفحات گذشته خوندم و برای بنده که خارج از بازی هستم ، جالب و امیدوار کننده بود ، که ، جو فروم طبیعی تر بشه و زیبایی کار دوستان حاضر در سرور رو اینجا شاهد باشیم اما خب ظاهرا ( برنامه فعلا این نیست ، نمیشه هم بطور قطع نظری داد چونکه بیرون گود نشستیم و هر از چند گاهی فرومو میخونم ) .

بهمن ماه استارت خورد و الان وضعیت هر ساید ( فارغ از اتحادهای زیرپوستی و یا توافق های مقطعی و یا هر موضوع دیگه ) ، ممکنه لطفا بدون تعصب ، تحلیل بروزتری ارائه کنن دوستان؟ محبت میکنید که مارو هم همراه کنید تا در جریان روند واقعی سرور قرار بگیریم ؟ .

پاورقی : تکرار مکررات ( درون سرور نیستم و همیشه توافق ها بوده و سازش ها بوده و خیلی اتفاق ها که در اکثریت سرورها پیش اومده و طبیعیه ، مهم اینه که برای هر شرایطی ، از قبل آماده شده باشی تا غافلگیر نشی ) .

پ ن : امیدوارم که سوء تفاهم تو نوشته ها پیش نیاد برای دوستان ، سوء برداشت هم صورت نگیره .

جسارت نباشه خدمت دوستان ، امیدوارم که به دل نگیرید اما قدیمی ها گل گفتن که :سنگ تا سر جای خودشه سنگینه . ( بدون مخاطب مشخصیه این نوشته و برداشت با دوستان ) .

امیدوارم ساختار اصلی بازی و چهار ساید شکل بگیره و جو بازی مثل جو فروم نباشه که اذیت کننده میشه برای همه .

ایام قرنطینه بکام و تندرست باشید همه در کنار خانواده محترمتون . ;)

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• با عرض معذرت از همه دوستان چون گفته بودم که دیگه پست نمیزارم ولی وقتی در مورد تیم ما تحلیل مینویسن مجبور شدم پست رو بذارم و باز هم معذرت میخوام
    اول از همه شاید ما به روز 100 بازی هم نرسیم و قبل از اون هم رفتیم .
    نوشتی میتونیم مولتی بازی کنیم اگه میتونید مولتی بازی کنید ( این جمله فکر کنیم از استاد عزیز زئوس باشه ) که اون تیمی از شما که فقط برای زئوس اومده به خاطر همین جمله اش اومده . به قول مجید آخیلیوس کسی که نتونه از مولتیش محافظت کنه اصلا نباید مولتی بزنه . پس نتیجه میگیریم تونستن مولتی بازی کردن این نیست که بری وی پی اس بخری و بات بخری و بذاری که بیاد بالا بدون اینکه بخوای بهش سر بزنی بلکه زمانی میتونی بگی تونستیم مولتی بزنی که ازش مراقبت کنی و اگه مراقبت نکنی با فارم های موجود در ساید هیچ فرقی نداره . پس غارت کردن از یه فارم مفت بری نیست . ارزش های تراوین کلا جابجا شده غارت فارم شده مفت بری و زدن مولتی و مولتی بازی شده هنر این جمله از طرف مدیر فروم هست .
    در مورد ساید پنجم بودن و یا یه تیم از جنوب غرب بودن .
    اولا از همه کسایی که از قبل منو میشناسن چون من خودم تو جنوب غرب ایران زندگی میکنم پس خاک جنوب غرب برام مقدسه ولی این دلیل نمیشه که به مولتی های جنوب غرب کاری نداشته باشیم به خود پارسا هم گفتم تا زمانی که مولتی های 3 ساید دیگه خوب باشن ما کاری با مولتی های شما نداریم ولی هر لحظه که احساس کردیم دیگه مولتی های سایدهای دیگه جواب گو نیستن مجبوریم نپ رو با شما بشکنیم و مولتی هاتون رو بزنیم .

پ ن : ادمین جان پیگیری کن چرا مدیر فروم باید بیاد در مورد یه تیم تو سرور پست بذاره و یا مدیر فروم بره پست های یه ساید رو لایک کنه و پست های یه ساید دیگه رو دیسلایک آیا واقعا صلاحیت مدیر فروم بودن رو داره ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .