نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• عمو پیشوا میگم این ۶۰ ، ۷۰ نفری که قرار بود از دات کام بیاری تو راه از جیبات افتادن گم شدن که اومدی از شمال شرق اکانت میدزدی؟

البته من چون آدم ساده‌ای هستم فکر اینکه خودتون از اول توی شمال شرق اکانت زدین و درخواست عضویت دادین و اومدین تو اتحاد و بعد کشیدین بیرون و‌ بردین توی اتحاد خودتون به سرم نمیرسه

و فکر اینم به سرم نمیرسه که رفتین دیدین توی پروفایلش نوشته در حال حذف بهش پیشنهاد خریدن اکانت دادین. آره ما چون خیلی دل پاکیم اینکارا به ذهنمون نمیرسه.

اما مطمئن باشین هرچقدر مولتی بازی که انقدر جلوش مقاومت میکردین کثیف باشه این کار شما صدها برابر کثیف تر از مولتی بازی هستش و ذات شما رو به همه نشون میده.

پ.ن/ آقا سید منظور من از اینکه فقط فلانی رو‌ قبول داریم از فلان ساید فقط این سرور هستش. کاری ندارم راندهای قبل دست کی بوده.

• پیشاپیش بگم این اولین سرورم در این سایت هست و البته جنوب شرق هستم و کلا نمیدونم کی به کی هست اینجا

ولی این پست که شما گذاشتین در مورد فروش اکانت یه لحظه به شک افتادم شاید اینجا فروم یه سرور فینال دیگست که مید گیمش هم گذشته دارن اکانت میخرنو اینا
    عکسو دیدم فهمیدم نه درسته فرومش

چک کردم دیدم هنوز ثبت نام هم بازه

همین صرفا جهت اطلاع گفتم که من نوب اگر بخوام حرکتی بزنم تو یه ساید دیگه اینموقع سرور نمیام اکانت پاپ ۴۰۰ بخرم خودم یه اکانت میزنم

در این دنیا برای کفری کردن آدمهای رذلی که میخواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند, راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

• سهند داداش اونوقت که علی ویسگی نبود ما بودیم منظور از ما من وناصر صدالبته تو ساید جنوب غرب منظورمه. واینکه صادق کاری نکرده که ابروی sw بره مگه سرور قبل سلطان دیسلایک از ne بود ابروی ne رفت یادم میاد زمانی رو که همین میلاد ولفلند سعید اسکانیا جزو لیدر های قابل ne بودن . تو sw احسان روکو، سینا صدام ، ماهان و تو se شایان شانگفی تو nw مجید گاننر احسان کرمانشاهی .علیرضا ایران هم بود حالا شاکی میشه منو نگفتی :D اینا بودن و رفتن ما همچنان موندیم ما هم میریم یه سری دیگه میان . یا رفیقی که میگه من تو sw بجز پارسا کسی رو قبول ندارم پارسا نور چشم ماست اما زمانی که پارسا تو دات کام پلی میداد سنگر رو امثال من و ناصر نگه داشته بودیم . لطفا خیلی چیزها رو با هم قاطی نکنید هم از شما بکس ne هم از بکس خودم میخوام از این لحظه رقابت رو با رفاقت ادامه بدید . سعید کستل ۳ سرور پیش منو زد هنوزم دوسش دارم ولی اگر زمانی احساس کنم که هم قدم شده جبران میکنم(اینجوری تیکه میندازن یاد بگیرید) :)
    پ.ن:ده سال دیگه هم لاگین کنید من اینجام :)

سلام داداش حالت خوبه من خودم شخصا اس دبل بازم چندسروری‌رو با علی ویسکی و ماهان هل سیکرو بکس ناروتو و و و و بودیم داستان ناصر عزیز هم من درمورد ایشون حرفی نزدم دوس داشتم بحث با اون دوستمون تموم شه وگرنه ما اومدیم پلی بدیم و‌ تمام موفق باشی رفیق

• همینجا هم به دوستان اطلاع بدم بنا به اطلاعات موثق که اسنادش رو هم میزارم به زودی شمال شرق توی اتحاد کلاهبرداران و ساید های دیگه جاسوس فرستادن، حواستون باشه

البته جاسوسی کردن قبح نداره، 3به1 داره فقط

لیدر بین المللی چی شد ؟ اسناد رو موریانه خورد ؟

• لیدر بین المللی چی شد ؟ اسناد رو موریانه خورد ؟

کرونا کم بود شما نمکدون هارو هم باید تحمل کنیم؟

بعله اسناد در غالب چنتا اسکرین شات از چت های یکی از پلیرهای شاخص سایدتون موجوده، همینه که بفرستم احتمالا فک اون دوستمون بیوفته چون بدجور از ما رو دست خورده

اما قبلش منتظرم یکی از ساید شمال شرق پیدا شده و جواب بده با توجه به اینکه آمار کامل اکانتا منتشر شد چرا ادعا کردید که سایدتون ((50-60 تا اکانت از سایدای دیگه بیشتر داره)) و مدام دروغ گفتید این مدت؟

• کرونا کم بود شما نمکدون هارو هم باید تحمل کنیم؟
    بعله اسناد در غالب چنتا اسکرین شات از چت های یکی از پلیرهای شاخص سایدتون موجوده، همینه که بفرستم احتمالا فک اون دوستمون بیوفته چون بدجور از ما رو دست خورده

اما قبلش منتظرم یکی از ساید شمال شرق پیدا شده و جواب بده با توجه به اینکه آمار کامل اکانتا منتشر شد چرا ادعا کردید که سایدتون ((50-60 تا اکانت از سایدای دیگه بیشتر داره)) و مدام دروغ گفتید این مدت؟

سلام به همه دوستان

والا من هر چی می خام به شما چیزی نگم که نارحت شید خودتون نمیزارید...

اولا ساید ما پلیر داره یا مولتی داره یا هر چیز دیگه ای به شما هیچ ربطی نداره (اینو چندین بار دوستان با لحن های مختلف بهتون گفتن)
    نشستی کف فروم خودتو اذیت می کنی که بگی اکانت های ما بیشتره؟ خب اینو هر آدم کور و کر هم که مپ کوچیک بازی رو ببینه میفهمه...

در ادامه دوست داری 3به1 بشه ولی میدونم کسی شما رو به یه دهکدش هم حساب نمیکنه :دی

در ادامه صحبتم اشاره ای می کنم به صحبت های خانوم زینب ابوطالبی :هر کی حال نمی کنه با این سرور زحمت بکشه با لیدرای بین المللیش بره همون جاهایی که حال می کنه :دی

پ. ن : از اولین صفحه ی فروم داری فقط حرف مفت میزنی به جای اینکه اینقدر اینجا تایم بزاری برو رو اکانت وقت بزار حداقل تو بازی اسمت رو ببینیم حرف مفت و بدون عمل رو همه میزنن...

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Admin ().

• فکر کنم دیگه لوس شده این بحث مولتی بازی و باید بهش پرداخته نشه. خود مولتی هانتر طبق قوانین انشالاه برخورد میکنه و مشکلات برطرف میشه. صرفا جهت اطلاع باید گفت مولتی بازی زیاد دلیل نمیشه که پیروز میدون کسی بشه. درسته اولش با رید دادن و ابادی خالی کردن زود میان بالا ولی بارها ثابت شده اینها دلیل به پیروزی سایدی نمیشه!
    همه دوس داریم از بازی لذت ببریم امیدوارم دوستان دیگه کشش ندن.

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• سلام

اولا تشکر ویژه کنم از بچه های شمال شرق که برنامه زندگی و تایم من به دغدغه اصلیشون تبدیل شده، اما نگران نباشید، شما فرض کن من اصلا رسالتم اینه هر روز بیام امثال شما رو سر جاشون بشونم.

دوم؛ شما هنوز هم نفهمیدین همه این داستانا مال چیه، ما و لیدرای اتحاد کلاهبرداران اگه بخوایم سیاستی رو مث 3به1 به کرسی بنشونیم نمیایم تو فروم جار بزنیم، بلکه مخفیانه با لیدرای سایدای دیگه صحبت میکنیم.
    کل این داستان واسه برملا کردن این شو و ننه غریبم بازی شما تو فروم بود. همینکه دیگه جرعت تو روز روشن دروغ گفتن اینجا رو ندارید برای من کافیه.

سوم؛ یه هفته اس از بزرگ تا کوچیک سایدتون رو دارم پوزه شون رو به خاک می‌مالم ولی در مقابل تمام تلاش شما واسه کوبیدن من تمسخر اسم و پاپ اکانتمه دلمم براتون میسوزه واقعیتش نمیخوام بیشتر از این حیثیت و اعتبارتون به باد بره

چهارم؛ من بعد بحثای پریروز تقريبا 24 ساعت سکوت کرده بودم و قصد ادامه این بحثو نداشتم چون به تمام خواسته هام رسیده بودم، اما دوباره یه پلیر بلبل زبون پیدا شد گفت ((پس مدارک جاسوسی چی شد)). ویرایش شد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin ().

• لطفا دیگه با این اسم پست نزار چون اسم مانی پارتیزان رو هم داری خراب می کنی...
    هر چی مانی قاشق قاشق ابرو و اعتبار جمع کرد شما گالن گالن داری گند میزنی به اسم و لقب اصلی ایشون...
    تو که تو بازی آنقدر عقده داری که اسم میدزدی تو زندگیه واقعیت چه جنایت ها که واسه گنده شدن نمی کنی...
    من دلم برای خانوادت میسوزه بعد این همه تربیت میای اینجا اسم دهان خودت (پوزه) رو حواله ی یه ساید می کنی...ویرایش شد
    اصلا تو شمال شرق همه اوباش و... هستن فقط توی ویرایش شد خوبی :D

پ. ن:سرور بتا کام رو یادته که واسه ما ویرایش شد
    پ. ن:شما ها فقط لات سرور های زیر 500 تا پلیرید :) ۹

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin: توهین ().

• خب تنها خط قرمزی که رد نکرده بودید توهین خانوادگی و ناموسی بود که اونم کردید...

دو تا دعا میکنم برات
    اول اینکه خدا یک جون غیرت و حیا بهت بده چون به کارت میاد
    من ده سالم با یکی مجادله کنم جرعت نمیکنم به هیچ پدر و مادر عزیزی و نونی که سر سفره میبرن توهین کنم.

دوما اینکه من بخشیدمت امیدوارم فقط خدا از سر تقصیرت بگذره

یک بار قبلا هم گفتم من اسمم رو هر سرور عوض میکنم و این اسم پارتیزان رو هم از یک سریال اسپانیایی مورد علاقم انتخاب کردم و نمیدونستم کس دیگه هم با این اسم وجود خارجی داره برام مهمم نیست شما چی میگی، مختارم هر اسمی دوست دارم انتخاب کنم.

در مورد ادعای شما که تو سرور بتا برای شما میمالیدم من تا حالا هیچ سرور بتایی شرکت نکردم، اینم یک دروغ دیگه از جانب شما

• اون موقع به ما گفتی نامرد ، خاعن ، وطن فروش ، ارازل ، نمکدون ، ملیجک مدیر فروم نیومد بنت کنه
    کی بهت توهین ناموسی کرده ؟ چرا چرت میگی ؟ توهم داری ؟ از خودت میسازی ؟! الکی میخوای جو فروم رو ملتهب کنی. از مدیر فروم خواهش میکنم اگه کسی توهین ناموسی کرده بیاد بگه
    مدارکت کو ؟ جا طفره رفتن مدرک رو کن واسه قضیه جاسوس ، ما یادمون نمیره . فک کردی یه چی میگی در میری.

پ.ن: خسته ام خسته از خسته های خسته خونه ( من نمیگم شاعر میگه )

• سلامبه همه دوستان عزیز

خب اکانت اصلی ما فعلابن هستش تا باز بشع فعلابااین اکانت پست میزارم (موناکو)

که همه چیز معلوم بشه وروشن و خواهشن بحث فحش این چیزا جمع بشه و بحث عوض بشه

خب اولین بحث: بحث مولتی ها بود که نصف بیشتر فروم رو گرفته
    خب تقربا 3هزار نفر ثبت نام کردن این عکس نقشه کوچیک هفته 3هستش ه همه ده 2 زدن و دارن ده 3 رو میزنن خب اگر خوب دقت کنید فقط انی خیلی پراکنده هستش و اگرم تعداد اکانت هاش بیشغتر باشه دلیلی بر زیاد بودن پلیر نیست و هنوز هفته 3 هستش معلوم نیست چندتا اکانت به اخر بازی برسن البته این برای همه سایدها هستش

در مورد این ه گفتم اکانت های ساخته شده دلیلی برای زیاد بودن پلیر نیست هم این هستش که اگر یه نفر 10 تا مولتی بسازه و اگر توی ان ای 3نفر اضافه باشه از ساید های دیگه این ساید 30 تا اکانت بیشتر داره از بقیه سایدها و بازم دلیل نمیشه برغای قوی بود سایدی چون همه اکانت هایی دیدیم که از 10 تا اکانت بهتر هستن پس اگر ان ای هم قوی هستش به خاطر تعداد اکانت این چیزا نیستش به خاطر شخصیغت ها و تیم های خوب هستش واگرم خواستید بگید سایدی قوی هستش بهتر این جوری مطلب بگید

نکته بعدی درمورد 3به 1 شدن هستش که این جا هم بحث برد و بحث بالانس سرور هستش یی میخواد سروره ببره یکی میخواد سرور بالانس باشه تا همه از بازی لذت ببرن اینا هم سیاست های خودشون دارن و مربوط به لیدرهای ساید ها هستش و اگرم غاتفاقی بیفته 100درصد لیدرها توی فروم اعلام میکنن تا همه باخبر بشن پس الکی درمورد 3به 1 5به1شدن حرف نزنیم بهتره چون واقعا هنوز چیز معلوم نیست این بحث مال روز 25 سرور به بالا هستش که حداقل بعضی چیزها معلوم میشه واقعا نمیدونم چرا الان این بحث شروع شده

مطلب بعدی درمورد کل کل ها هستش
    خب هر اکانتی میتونه با هراکانتی کل کل کنه چون بازی جذاب تر میکنه ولی کل کل شخص رو نباید به ساید هاشون ربط داد و داخل کل کل شخصی کل ساید طرف رو مورد بحث قرار داد ولی هر سایدی میتونه پشت پلیر سایدشوبگیره یا نگیره .و فحش دادن و یا توهین به ساید یا هرکسی اصلا درست چون اگر توی بازی مثلا اگر باشخصی مشل داری با فحش کاری نمیشه کرد وفقط حقیر و کوچیک شدن خود طرف هیچ نفعی برای شخص نداره از قدیم گفتن کاری که با زدن حل میشه هیچ وقت با حرف زدن حل نمیشه

دوست عزیز پارتیزان کسی فحش ناموسی نداده دوست عزیز من هیچ کس نمستونه کسی خراب کنه به جز خود شخص این جا همه عقل و فکر دارن

و به جای ایم حرفا یه بحث جدید خوب باز نید همه شرکت کنن ونظر بدن اینجوری بازی هم جذابتر میشه

دم همگی گرم از بازی لذت ببرید

پ.ن: خسته ام خسته از خسته های خسته خونه ( من نمیگم شاعر میگه ) نمیدونم چرا عاشق این یه بیت شعر شدم خیلی مفهوم داره میشه اسم شاعرش بگید ممنون

• بهتون میگم نامرد چون مث دیروز 20 نفر ریخته بودین سر احسان شانیز
    شما دو نفر مث من بودن تو فروم که جواب یاوه گویی هاتونو بدن جرعت حرف زدن نداشتید که

به یکیتون گفتم خاعن و وطن فروش چون توی سرور 4دات کام در حالی که لیدر ساید بود از اختیاراتش سو استفاده کرد و کتیبه جنگ آموز رو به ساید مقابل هموطناش فروخت و از سرور فرار کرد همه اونایی که اون سرور بودن هم میشناسنش.

بهتون میگم ارازل چون از هیچ توهین زیرکمری و ناموسی ای ابایی ندارید

من بی دلیل حرفی نمیزنم.

دوما آقای دکتری که آبروی دکترای این مملکت رو بردی
    من این مدارکو گذاشتم مجبوری بیای جای شعر خوندن اینجا مداحی کنی.

من اطلاعات باارزشی مثل اینو انقدر راحت لوث نمیکنم، وقتی این اطلاعات منتشر بشه ساید شمال شرق باید پاسخگو باشه و من تا یه نماینده از این ساید معرفی نشه تا جوابگوی اینکار نشه کامل قضیه رو باز نخواهم کرد.

اما برای اینکه بدونید بلوف نمیزنم امشب یه گوشه از این قضیه رو باز میکنم نه همشو

کلیت قضیه هم از این قراره که یک پلیر نفوذی جنوب غرب از طرف شمال شرق مبلغی رو دریافت کرده تا یکسری خراب کاری ها توی ساید ما انجام بده
    انگیزه دقیقش رو نمیدونیم اما احتمال میدیم اومده تا کتیبه بدزده و یا جو رو متشنج کنه.

پینوشت: شما جماعتی هستید که برای برد به هر حربه ای متوسل میشید. یه واندر صد کردن چقدر ارزش داره که همه چیتونو بخاطرش گذاشتید وسط؟

• سلام دوستان

احساس من اینه که یه برنامه ی نانوشته ای برای شمال شرق طراحی شده که بگن اینا غولن اینا قوی هستن و...

چندتا اکانت بیشتر به معنی قوی تر بودن نیست

اما چرا اینقدر حمله به شمال شرق؟

اگر باختن میگن ما از مولتی و اکانت فیک باختیم و...
    اگرم بردن میگن ما شمال شرق به اون هیولایی رو شکست دادیم و ما قهرمانیم
    پس وارد این سیاست کثیف نشیم

حرف آخر :
    با مولتی یا بی مولتی، اکانت زیاد یا کم، هر حالتی که اصن شما میگین، شمال شرق قشنگ ترین بازی ای که میتونه رو ارائه میده که نمونشو ندیده باشین یا کم دیده باشین ، ببریم یا ببازیم مسئله بعدیه

زنده باد شمال شرق

بوی ترس میاد
    امید وارم مثل اینا که از ترس کرونا دارن میمیرن
    یکعده از ترس شمال شرق نرن تو حذف

و من الله التوفیق

• ما ترسو ایم؟
    با 40 تا اکانت جلوی 1000 و خورده ای اکانتتون قد علم کردیم.
    در حالی که جو فروم رو اونقدر سنگین کردید که هرکی بگه بالا چشمتون ابرو عه 25-30 نفری میریزید سرش بعد بازم من تک و تنها اینجا جلوتون محکم وایسادم

ترسو اونیه که 300 تا پلیر تو ساید جمع میکنه اما بازم انقدر از باخت میترسه که 700-800 تا مولتی میسازه.

ته این سرور هرچی بشه افتخار میکنم به خودم و تیمم که مثل مرد جلوی همه اینا وایسادیم و از ترس کم بودن یا نابربرای نرفتیم قایم بشیم.
    اگه دشمنمون متقلب بود ولی بازم ما سالم بازی کردیم.

تاریخ همیشه اثبات کرده اونی که حقیقتو بگه سرشو میبرن.
    با افتخار سرمون هم این سرور بریده بشه بازم در حال انجام کار درست بوده که نابود شدیم نه اینکه با هر لکه ننگی باقی بمونیم

شمایی که ترس وجودتو گرفته نه ما

• سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

چقدر زشت، چقدر زشت و بی شرمانه بود حرفی که زدین
    حتی اگه بخوام پای شوخی هم بذارم؛
    حرفی که در خصوص بیماری کرونا زدین و شرایط ملتهب این روزای مردم رو به سخره گرفتین واقعا سخیف بود.

دوست عزیز ما اینجا تو تیم خودمون خانمی داریم که خارج از ایران زندگی میکنه و دیروز انقدر نگران خانوادش بود که از ما در خصوص ایران سوال میپرسید. چندتا از رفیقامون که دانشجو هستن مجبور شدن شبانه از خوابگاه برگردن شهرستان. خودمون از بس نگران عزیزان و خانواده هامون هستیم روز و شبمون درست نمیگذره. فکر میکنم تمامی کسایی که این سرور بازی میکنن همین شرایط رو داشته باشن.
    امیدوارم قبل حرفی که میزنین یکم فکر کنین

در خصوص ساید شما و مولتی بازی و این چیزها حرف زیاد بوده و من هم یک پست گذاشتم در خصوصش و نمیخوام خودم رو بیشتر از این درگیرش کنم
    اما حداقلش اینه یکی که در مقابلتون کل کل میکنه و یا حرفی میزنه 20 نفری نریزین سرش تو فروم (حالا تو هر زمینه ای). چون به نظر شخصیِ من بیشتر نشون دهنده داشتن نقطه ضعف هست تا حقانیت

همین
    موفق باشین
    حسین MaYa

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

• حسین جان سلام

مشکل اینجاست این دوستان اصلا از مردم نیستن و از درد مردم خبر ندارن

روز اول سرور گفتن آقا یک سری افراد بضاعت مالی ندارن تو این بازی زیاد خرج کنن برا همین لطفا مولتی بازی نکنید بزارید همه از بازی لذن ببرن، من خودم پلیر دارم که کارگره حقوق ماهانه اش 1.200.000 عه اما مگه اون دل نداره؟اون حق لذت بردن نداره؟
    بعد به همون شیوه هميشگی 30 نفری ریختن مسخره کردن

الان هم دارن دل خون مردم رو مسخره میکنن

بری تو زندگی های اینا سرک بکشی چنتا بچه پولدار و آقازاده ان که اصولا هیچ چیز و هیچ کس جز لذت بردن خودشون براشون اهمیت نداره

درد و نداری مرد هم براشون جوکه

بعد میگن چرا با شمال شرق مشکل داری؟ چون شما یک مشت مرفه بی درد هستید که برای هیچ کس و هیچ چیز ارزش قائل نیستید و مشکل مردم براتون دستمایه شوخی و خنده اس.

• سلام دوستان به دوستان عزیز،
    جناب صادق پارتیزان بین هر پست باید یک چیزی بنویسی؟ اگه کمتر گویی و کمی گزیده گویی کسی فکر نمیکنه اتفاق ناگواری برای شما رخ داده.
    چی در مورد ما فکر میکنی؟ شجریان و موسوی و فردوسی پور؟ برو درجه تبت را چک کن دیگه داری هذیون میگی
    من به عنوان یکی از قدیمی های شمال شرق از دوستان هم سایدی خواهش میکنم لطفا هر هذیون را جواب ندهید و به بازی خودتون برسید

و مختصات این دوستان پر مدعا را یادداشت کنید در بازی از خجالتشون در بیایید

پ. ن پیشوا تیم (واقعا خندم میگیره ) کل پلن بین‌الملی شما خرید اکانت و چادر به سر کردن بود؟
    پ. ن از قدیم گفتن هر چه درخت پر بار تر.....

موفق باشید

• سلام
    توصیه من به دوستان شمال شرقی اینه که اینا روشنی روز رو انکار میکنن و سفسطه میکنن
    پارتیزان عزیز تو که ادعای قد علم کردن داری جلو 4 ساید دیگه رو داری
    بسم اله ،کم رجز بخون کم توهین کن و بالاخره کم همه چیو به هم ربط بده
    میگی 1000 اکانت زدین خب این برا تو خوبه مولتی زیاد برا تو هیجان داره از بازی لذت ببر (اگه نمیتونی لذت ببری کم غر بزن )
    اسنادت از جاسوس رو هم ارائه بده
    همچنان منتظرم مولتی های ساید های دیگه رو بزنی هیجان تزریق کنی به سرور
    ولی چیزی تو که عمل میبینم یک متر زبونه
    دوستان جواب ایشونو ندین رپلای نکنین تا بزرگ نشه
    از قدیم گفتن کاروان رد میشه ....
    پست منم رپلای نکن
    با تشکر