Posts by koman

الودوست عزیز چرا جمع میبندی اینجا 100نفرهستن که سنشون ازشما بالاتره

بعد درموردادبیات صحبت میکنی ؟؟؟

یکم فهم شعور داشته باش نمیخوام مثل خودت صحبت کنم پس رعایت کن

سلام

خب مجبورشدم یه اکانت جدید بسازم

خب اکانت فروم مارو بن کردن monako

واقعابرای چی ؟؟؟؟

همه گفتن سایت مشکل داره تامامشکل سایت گفتیم اکانت بن مدیریتی شد

وخبررسیده که اگراکانت دیگه بسازی اکانت داخل بازیت بن میشه دوستان درجریان باشید

واقعا بیابگوباهات مشکل داریم چون ایرادات سایت میگی

الان مدیریت بیاددلیل بن شدن اکانت فروم من بگه 50نفرهم اینجا هستن ببینیم مشکل پست من کجابوده یا مشکل ازجای قبلی هست:evil::evil::evil:

دیگه واقعا دارید بحث شخصی میکنیدکه با مدارک وشاهدها پلیس فتا میاد وسط دیگه من بیکارم هستم اگررسیدگی نشه سری بعد عکس شکایت میدم دوستان اپ کنن اینجا

ورامین- بعد از میدان رازی- روبروی آبفا- مجتمع انتظامی- طبقه سوم – پلیس فتا فا.ا. شرق تهران ۰۲۱۶۵۲۲۵۹۶۹

سلامبه همه دوستان عزیز

خب اکانت اصلی ما فعلابن هستش تا باز بشع فعلابااین اکانت پست میزارم (موناکو)

که همه چیز معلوم بشه وروشن و خواهشن بحث فحش این چیزا جمع بشه و بحث عوض بشه

خب اولین بحث: بحث مولتی ها بود که نصف بیشتر فروم رو گرفته
    خب تقربا 3هزار نفر ثبت نام کردن این عکس نقشه کوچیک هفته 3هستش ه همه ده 2 زدن و دارن ده 3 رو میزنن خب اگر خوب دقت کنید فقط انی خیلی پراکنده هستش و اگرم تعداد اکانت هاش بیشغتر باشه دلیلی بر زیاد بودن پلیر نیست و هنوز هفته 3 هستش معلوم نیست چندتا اکانت به اخر بازی برسن البته این برای همه سایدها هستش

در مورد این ه گفتم اکانت های ساخته شده دلیلی برای زیاد بودن پلیر نیست هم این هستش که اگر یه نفر 10 تا مولتی بسازه و اگر توی ان ای 3نفر اضافه باشه از ساید های دیگه این ساید 30 تا اکانت بیشتر داره از بقیه سایدها و بازم دلیل نمیشه برغای قوی بود سایدی چون همه اکانت هایی دیدیم که از 10 تا اکانت بهتر هستن پس اگر ان ای هم قوی هستش به خاطر تعداد اکانت این چیزا نیستش به خاطر شخصیغت ها و تیم های خوب هستش واگرم خواستید بگید سایدی قوی هستش بهتر این جوری مطلب بگید

نکته بعدی درمورد 3به 1 شدن هستش که این جا هم بحث برد و بحث بالانس سرور هستش یی میخواد سروره ببره یکی میخواد سرور بالانس باشه تا همه از بازی لذت ببرن اینا هم سیاست های خودشون دارن و مربوط به لیدرهای ساید ها هستش و اگرم غاتفاقی بیفته 100درصد لیدرها توی فروم اعلام میکنن تا همه باخبر بشن پس الکی درمورد 3به 1 5به1شدن حرف نزنیم بهتره چون واقعا هنوز چیز معلوم نیست این بحث مال روز 25 سرور به بالا هستش که حداقل بعضی چیزها معلوم میشه واقعا نمیدونم چرا الان این بحث شروع شده

مطلب بعدی درمورد کل کل ها هستش
    خب هر اکانتی میتونه با هراکانتی کل کل کنه چون بازی جذاب تر میکنه ولی کل کل شخص رو نباید به ساید هاشون ربط داد و داخل کل کل شخصی کل ساید طرف رو مورد بحث قرار داد ولی هر سایدی میتونه پشت پلیر سایدشوبگیره یا نگیره .و فحش دادن و یا توهین به ساید یا هرکسی اصلا درست چون اگر توی بازی مثلا اگر باشخصی مشل داری با فحش کاری نمیشه کرد وفقط حقیر و کوچیک شدن خود طرف هیچ نفعی برای شخص نداره از قدیم گفتن کاری که با زدن حل میشه هیچ وقت با حرف زدن حل نمیشه

دوست عزیز پارتیزان کسی فحش ناموسی نداده دوست عزیز من هیچ کس نمستونه کسی خراب کنه به جز خود شخص این جا همه عقل و فکر دارن

و به جای ایم حرفا یه بحث جدید خوب باز نید همه شرکت کنن ونظر بدن اینجوری بازی هم جذابتر میشه

دم همگی گرم از بازی لذت ببرید

پ.ن: خسته ام خسته از خسته های خسته خونه ( من نمیگم شاعر میگه ) نمیدونم چرا عاشق این یه بیت شعر شدم خیلی مفهوم داره میشه اسم شاعرش بگید ممنون

تصاویر

• minimap.php.gif1.gif