نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• من فقط یه سوال احتمالا بی پاسخ مثل همیشه از شما دارم اینکه شما تا دیروز سیاست هاتون جدا بود از مابقی ج.غ و مستقل بازی میکردید الان چی شده مدافع حقوق لیدر هایی که سیاست هاتون مستقل بود و ربطی به هم نداشتید شدید و مجبور به عوض کردن رنگتون شدید؟

• سینم سپر تر از همیشست دوست عزیز ، الانم میگم هرکی بزنه سایدش جواب میگیره.
    من فکر میکردم لیدر سایدتون پارسا هست که خودش هم مولتی باز هست.
    تعداد مولتی جز اسرار اکانت هست ، چرا باید بهت بگم؟ چیز دیگه نمیخوای ؟
    بلدیم مولتی بکشیم میکشیم ، چه ای ار چه .کام چه هرجا ، شما هم وی پی اس بخر ای پیتو اوکی کن بکش، اگه هم فکر میکنی این بازی نا عادلانست ، روز ۴ بازی هست ٫ پول گلدتو میدیم حذف کنی بری نیای هرروز به خودت فشار بیاری تو فروم، واسه سلامتیت خوب نیست
    مگه مجبورت کرده کسی ؟
    خیلی زرنگی برو مولتی های ساید خودتو جمع کن.

• سلام
    یه ۲ روز انفولانزا گرفتم نیومدم چقدر اینجا متشنج شده :D
    دوستان من قبلا هم گفتم بزارید یه کم از سرور بگذره بعدش بذر ۳به ۱ رو بکارید به خدا برای خودتون هم خوبیت نداره شمایی که لیدر بین‌المللی هستی مخصوصا بیای اینجا توی فروم بگی بیاید ۳به ۱ کنیم :D
    اقای صادق دیدی اکانت یاغی خوب فهمیده بود که با چه لحنی باهات حرف بزنه
    ما میگیم هنوز تیم لیدری شمال شرق مشخص نشده شما میگید ولید :D
    از شما بعیده ، شما که لیدر بین المللی هستید باید یه فرقی با ما که از فاضلاب جمعمون کردن داشته باشی دوست عزیز

الکی به نظرم شلوغش نکنید بزارید یه ۱۰-۱۵ روز بگذره همه‌چی مشخص میشه

همونطور که دوستان گفتن ساید NE از چند تیم مختلف تشکیل شده و برای اینکه مشکلی پیش نیاد دوستان سریع اکانت هارو وارد اتحاد ها کردن و فک کنم اگر امار کلی رو اگه یکی در بیاره اینقدر اختلاف فاحش نباشه بین تعداد اکانت های ساید NE با بقیه سایدها

یه موردی هم بود که به نظرم جالب میومد اینکه من ۲شب پیش یه اکانت ساختم و ساید پیشنهادی رو زده بود شمال شرق
    معمولا سایدی که اکانت زیاد داره نباید ساید پیشنهادی باشه
    البته ما توی سرور ۶ ای ار هم این مشکل رو‌ توی SW دیدیم که با اینکه ساید SW بیشترین پلیر و اکانت رو داشت اما ساید پیشنهادی بود همچنان و پلیرها از اخر مپ اضافه میشدن به نقشه

یه عکس از تاپ ۱۰ اتحاد ها هم میزارم تا دوستان ببینن اختلاف زیادی بین ساید شمالشرق و جنوب غرب نیست حداقل
    و همونطور که قبلا هم گفتم متاهای غربی-شرقی یا شمالی-جنوبی سرور رو بالانس تر میکنه

میزان غارت جنوب غرب حدودا 12 میلیون
    شمال شرق حدودا 13.5 میلیون
    جنوب شرق 5.5 میلیون
    شمال غرب 6.5 میلیون

• من فقط یه سوال احتمالا بی پاسخ مثل همیشه از شما دارم اینکه شما تا دیروز سیاست هاتون جدا بود از مابقی ج.غ و مستقل بازی میکردید الان چی شده مدافع حقوق لیدر هایی که سیاست هاتون مستقل بود و ربطی به هم نداشتید شدید و مجبور به عوض کردن رنگتون شدید؟

چون اول با انگیزه فان اومدیم این سرور حتی سابدم رندوم انتخاب کردیم.

بعد یه مشت بی همه چیز از ساید شما پشت پرده کارایی کردن که من از دوست قدیمی ام(دانیال پیشوا) یه سری حرفا بشنوم که رذالتشون برام معلوم بشه.

و از طرفی برام جالب شد همین دوستان چه کینه عمیقی از پارسا سوییفت دارن پیش خودمون گفتیم این داداشمون کارش خیلی درسته که امثال شما باهاش مشکل دارید و تصمیم به همکاری گرفتیم.

حالا نکنه میخوای بگی متای داخل سایدی هم قبح داره عمو جان؟

• به نام خدا
    سلام خدمت همه ی عزیزان سرور
    ابتدا بگم شمال شرق در حال حاضر تیم لیدریش مشخص نشده و بعد بگم که شمال شرق چه درحال حاضر چه در آینده نسبت به صحبت هایی که پلیر های ساید های دیگه میکنند برای سیاست گذاری اون ساید توجه نمیکنه مگر لیدر اون ساید مشخصا شمال شرق رو مورد خطاب بده در اون صورت به صورت رسمی به اون ساید پاسخ داده میشه بقیه اش صحبت دوستان از جمله خود شخص من برای جذاب کردن بازی و کل کل های مشخص فروم است
    شمال شرق اتحاد کلاهبرداران یا هرچی اسمش هست رو به عنوان یه ساید به رسمیت نمیشناسه با پارسا عزیز صحبت کردم و فهمیدم حتی جنوب غربم مسولیت این افرادو به عهده نمیگیره
    حالاسوال از بچه های خودمون دارم دلیل این همه جبهه گیری راجب یه تعداد افرادی که عضو هیچ ساید نیستن چیه؟
    دوستان عزیز شمال شرق هیچ خط قرمزی رو مولتیاش نداره ولی هر زدی خوردی داره

من الله توفیق
    پ.ن:حاج رضا من تا حالا پشت سر کسی فحش ندادم نمیشد اون لحظه جواب بدم چون اسپم میشد
    پ.ن:آرمین باید ادب بشه :D

• یه مشت بی همه چیز
    عمو جان؟

فک میکنم شما هویتت و ذاتت رو تو چند تا پست آخرت برای همه نمایان کردی لیدر بین المللی
    خداروشکر که یک رنگ شدید
    فک میکنم که ادامه صحبت با شما مثل کشتی گرفتنی هست که شما از کثیف تر شدن توش لذت میبری

• چون اول با انگیزه فان اومدیم این سرور حتی سابدم رندوم انتخاب کردیم.
    بعد یه مشت بی همه چیز از ساید شما پشت پرده کارایی کردن که من از دوست قدیمی ام(دانیال پیشوا) یه سری حرفا بشنوم که رذالتشون برام معلوم بشه.

و از طرفی برام جالب شد همین دوستان چه کینه عمیقی از پارسا سوییفت دارن پیش خودمون گفتیم این داداشمون کارش خیلی درسته که امثال شما باهاش مشکل دارید و تصمیم به همکاری گرفتیم.

حالا نکنه میخوای بگی متای داخل سایدی هم قبح داره عمو جان؟

دوست عزیز من تو دات کام هم شما رو دیدم ولی سطح بازی ربطی به مولتی کشیدن یا نکشیدن نداره...
    شما از این نارحتی که تیمتون یه مشت نوبه و پلیرایی که جمع شدن آن ای همر کش؟؟
    این مشکل خودتونه...
    توی سرور بتا هم شما با خودکشی رنک 5_6 تاپ غارت میشدی ما هر هفته رنک 1 بودیم..
    این خوب نیست که چون نوبی بیای اینجا سیاه نمایی که دل 4 نفر به حالت بسوزه...

اسم پارتیزان هم تا جایی که یادمه مال یکی از دوستان بوده...

پ. ن: تو که لقبت هم فیک و دزدیه ازت انتظاری بیشتر نمیره
    پ. ن : مولتی از سرور 9 اولین ورژن 4 که تو ایران ران شد بوده تا الان که اگه بخوایید به امیر وریور میگم بیاد اینجا پست بزاره تا ببینی، حالا یا شما پولش رو نداری که در این صورت خیریه ی شمال شرق هزینه مولتی بازیه شما رو میده یا هنرش رو نداری که من به شما بازیه سیمس رو پیشنهاد می کنم :)

پ. ن: این یه بازیه اینقدر فشاری شدن تو یه بازی نورمال نیست...

• فک میکنم شما هویتت و ذاتت رو تو چند تا پست آخرت برای همه نمایان کردی لیدر بین المللیخداروشکر که یک رنگ شدید
    فک میکنم که ادامه صحبت با شما مثل کشتی گرفتنی هست که شما از کثیف تر شدن توش لذت میبری

خداروشکر یک رنگیم اما مث شما آفتاب پرست نیستیم

جمله آخرتم نفهمیدم چی شد، فک کنم یه جمله بود پشت اتوبوس خونده بودی الان اومدی بگی گند زدی...

• جمله آخرتم نفهمیدم چی شد، فک کنم یه جمله بود پشت اتوبوس خونده بودی الان اومدی بگی گند زدی...

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ای است درمورد صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که آنقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد:(هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! )

• جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ای است درمورد صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که آنقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد:(هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! )

آهان
    پس ازین به بعد جملات قصار خواستید بگید با هم هماهنگ کنید درست بگید آخه ما دیپلم بیشتر نداریم.

• اقا بحث رو نکشونید به 3به 1! بعضی از دوستان منتظر همین اتفاق هستن تا از اب گل الود ماهی بگیرن.
    ان ای تعداد اکانتهای زیادش اخر بازی به دردش میخورن(مث اس دبل تو سرور قبلی) اونم اگه 3-4 تا اکانت پایه باشن نمیزارن به اخر بازی برسن.همون اشتباهی که ما سرور قبلی انجام دادیمو تا واندر پلن نرفتیم روشون
    این سرور فرق میکنه این کلک مرغابی که زدن دیگه جوابگو نیس

• دوستان به نظرم فروم داره از مسیر خودش خارج میشه

لطفا این کل کل ها رو تو بازی با پلن های قشنگتون نشون بدید . هر سایدی با هر تعداد پلیر و مولتی که اومده خوش اومده . ne مولتیش بیشتره کارشم سخت تر باید بیشتر مواظب باشه و بیشتر هزینه کنه و بیشتر وقت بزاره . مولتی لوبیا نیست که بکاریش هفته بعد سبز شه بری بچینیش . طرف دوس داره مولتی زده شما دوس ندارید برو ریدش بده نذار بهش مزه بده چرا فروم رو خط خطی میکنید با حرف های زننده

در مورد ne هم ان چیز که عیان است چه حاجت به بیان است اون هایی که باید بدونن میدونن پس بیخودی به هم نپریم

اتحاد کلاه برداران که از خداشونه تعداد مولتی ها بره بالا تر . جیب ما پر تر میشه:)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• خب گویا بحث مولتی به اتمام رسیده بنده اولین بار ترا بازی میکنم از دوست عزیزمون لیدربین المللی تقاضا دارم اگه وقت دارن بیان درمورد نژاد تراوین توضیحی بدن ببینم نژاد بنده چی به چیه

ی علیرضا پارتیزانو میشناسیم وسلام کام بعدی لیدرجان تیمتو بیار مام بیایم یادبگیریم

اکانت بنده مشخصه خوشحال میشم کراپ‌لاکی خفتی چیزی بشیم

جوون بیا بزن :D

حسین ادیت نکن دیگه

• دوستان منو ببخشید
    تا اینجا که فروم رو خوندم به این نتیجه رسیدم
    خطاب ص . پ به کل سرور :بابا مارو خیلی خفن بدونید ما کلاهبرداریم به ما وی پی اس بدین به ما گلد بدین اخه ما خیلی خفنیم چرا کسی مارو تحویل نمیگیره
    در صورتی که مثل بچه سر راهی میمونن این لیدرای بین المللی
    ساید پنجم بازی در ابتدای سرور و تو فروم اعلام امادگی اول از زدن مولتی ها خبر داد سپس روی به اعلام استقلال کرد امروز بحث سه به یک و جاسوسیرو میکنه (داداش یواش برو ماهم بهت برسیم )
    دکتر کیای نازنین عالی گفتی عشق کردم :خاک تو سر جاسوسی که روز 4 سرور لو رفته باشه اسنادش دست تو باشه
    خدا به داد پارسا برسه تو جنوب غرب با یه مشت لیدر بین المللی میخوایی چیکار کنی

• تشکر ویژه میکنم از نمکدونا و ملیجکای شمال شرق
    یه نیگاه داشتم به لیست 10-12 نفره ثابتتون توی فروم داشتم مینداختم انواع اراذل اوباش رو داشتم مشاهده میکردم.

از کتیبه فروش تا خائن به هموطن تو سرور دات کام که الحق در و تخته با هم جور هستید.

خیلی خوشحال شدم که این بحث امروز باعث روشن شدن خیلی چیزا شد و از هر سه ساید حرفای من کامل تایید شد.

در آخر یه دعا بکنیم که این بحث رو موقت تموم کنیم شما برید سهمیه گلد و مولتی تون رو بگیرید بیاید برای راند بعد.

یه دعا هم بکنم، خدایا ایشالا گمنام باشیم ولی بدنام نباشیم

• خدا به داد پارسا برسه تو جنوب غرب با یه مشت لیدر بین المللی میخوایی چیکار کنی

رضا جان یه شفاف سازی کنم خدمتت . پارسا با اتحاد کلاه برداران سر کاری نداره . ما مستقل از اتحاد پارسا فعالیت داریم وهمه اشتراکات ما با پارسا تقسیم ۱۵ کراپ ها بود که جنگ داخلی پیش نیاد و ما حتی رو واندر sw هیچ گونه دخالتی نداریم . اقا صادق رو هم من میشناسم از لیدر های خوب دات کام هستن . منتها حرف حرف میاره و بحث به اینجا کشیده شد ما همه جمع شدیم یه رفاقت و یه رقابت سالم رو داشته باشیم . شما الان خودت کل اتحاد کلاه برداران رو جمع بستید در حالی که اصلا ناصر تو فروم نیست . و رو حشم بی خبر از این ماجرا ها هست . امید به اینکه این بحث زودتر بسته بشه و اینجا به جای رجز خوانی تبدیل به جایی بشه که از هم دیگه جز تجربه و خاطره خوب چیزه دیگه ای رد بدل نشه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• رضا جان یه شفاف سازی کنم خدمتت . پارسا با اتحاد کلاه برداران سر کاری نداره . ما مستقل از اتحاد پارسا فعالیت داریم وهمه اشتراکات ما با پارسا تقسیم ۱۵ کراپ ها بود که جنگ داخلی پیش نیاد و ما حتی رو واندر sw هیچ گونه دخالتی نداریم . اقا صادق رو هم من میشناسم از لیدر های خوب دات کام هستن . منتها حرف حرف میاره و بحث به اینجا کشیده شد ما همه جمع شدیم یه رفاقت و یه رقابت سالم رو داشته باشیم . شما الان خودت کل اتحاد کلاه برداران رو جمع بستید در حالی که اصلا ناصر تو فروم نیست . و رو حشم بی خبر از این ماجرا ها هست . امید به اینکه این بحث زودتر بسته بشه و اینجا به جای رجز خوانی تبدیل به جایی بشه که از هم دیگه جز تجربه و خاطره خوب چیزه دیگه ای رد بدل نشه

سید جان من با شما دو سرور قبل توی اس دبیلو هم بازی بودم و احترام زیادی براتون قائلم
    ایشون به نمایندگی از کلاهبردارا اومده کل کل میکنه و به اسم تیم شما تموم میشه دو حالت داره یا جلوشو بگیرید یا طردش کنید همه بفهمن
    (البته با پستی که گذاشتی تیم کلاهبردارا هم ایشونو قبول ندارن )حداقل به عنوان لیدر
    اتفاقا ماهم میگیم داخل بازی نشون بدیم چی تو چنته داریم بازی با کلمات رو همه بلدن
    پیروز باشید
    رضا استیل

• واسه یه تراوین شدیم ارازل و اوباش .
    شما که بهت فشار میاد چرا میای فروم
    حرفاتو تو بازی بزن ، با توهین اینجا چیزی بهت نمیرسه .
    همین وطن فروش که میگی این تعداد مدال غارت رو که تو .کام داره تو تو وارین هم نمیتونی بگیری

از رفقای شمال شرق هم خواهش میکنم دیگه جواب این شخص ندن .

پ.ن:عمو رضا یدونه ایی

• سلام عرض ادب و احترام به همه دوستان

چند روزه فروم رو دنبال میکنم خیلی برام جالب بود که بعضی از پلیر ها هر کاری میکنن بازی رو 3 به 1 کنن

یکی از دلایل اینکه شما میخواید بازی رو 3 به 1 کنید نداشتن مرز مشترک با ش.ش پس در دو ساید ج.ش و ش.ش درگیر این ماجرا میشن و هم همر ها و هم از دفشون درگیره میشه پس فکر خوبیه ضعیف کردن 3 ساید برای رسیدن به هدف هوشمندانه هست

دلیل دوم ترس شما از دو ساید همسایتون هست که از درگیر شدن با این دو ساید میترسید و ترجیح میدید خودتون رو پشت ش.ش قایم کنید و حواس ها رو به سمت ساید ش.ش پرت کنید

و باید ببینیم لیدر های دو ساید دیگه خودشون رو تحت تاثیر جو بی ارزش فروم تا این لحظه قرار میدن یا نه

• سلام
    یه توضیحی میدی چجوری توی کام شما لیدره ۳۵ ۴۰ نفر خارجی هستی؟
    خیلی برام جالبه بدونم شما با این لحن حرف زدن چجوری میتونی لیدر یه تیم باشی
    نکنه باهاشون همه چیو طبیعی کردی ؟
    توی ۱۰ ۱۲تا پستی که گذاشتی جز توهین و کمی ادعا چیزی نبوده
    حداقل میخوای رجز بخونی یه جوری بخون که حریف برات پیدا بشه
    نه این که هیچکس شما رو به هیچجاش حساب نکنه
    دمت گرم خیلی شادمون کردی با این لحن صحبتت

این تحلیل هایی که گذاشتی هم در نوع خودش خیلی جالبه
    مثلا ما تونستیم اکانت هایی که داشتیمو دسته بندی کنیم و هر تیم اتحاد مخصوص خودش اما هماهنگ با کل ساید رو داره اما شما هنوز یا مولتیاتون بالا نیومده که ببرین تو اتحاد یا هنوز نساختین تا دستتون رو نشه
    پس بخاطر همین ما مولتی بازیم و نوع بازیمون ته نامردیه اما شما نه

من متوجه نشدم تکلیف اون ۱۳۰۰ ۱۴۰۰تا اکانتی که اتحاد ندارن و هنوز جزو امار حساب نشدن چیه
    نکنه اونام واسه ماس خودمون خبر نداریم؟؟

پ.ن:حداقل شمایی که ادعاتون داشت تاپیک امادگی رو پاره میکرد حرف از ۳به۱ نزنین زشته بخدا
    پ.ن: شاخ خود پندار نباشیم اصلا درست نیست
    پ.ن: به مولتی های بدون اتحاد رحم نمیشود :دی