نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام

من نمیدونم میخوای به چی برسی باخراب کردن بچه های ان ای ؟؟؟

سرورقبل همه گفتن سپهر و تیمش همرهاروزدن دیوار 3به1بشه که معلوم شد کار کی بوده

همین پیام ماتوچنل بودیم سپهر برای خنده امد این نوشت خود احسانم توجریان بود

اخراین داستان معلوم میشه بازی خوردید اس دبل بازی خوبی راه انداخت

حالاخودتون قول بزنید متای3گانه برد این خودتون بهتر میدونید واندرهرساید100بشه به اسم اون هست

فقط برای اینکه بگید ماهم جزو برندهابودیم خب به جای این کارهمه میرفتیدتوی 1ساید خب چرارفتید 3تاسایدمختلف ؟؟؟؟

این همه میدونن که3ساید داره1ساید میزنه وبلعکس هرکدومتون که ادعاتون میشه الان تک به تک با ان ای بودین

نقشه هاروهم نمیدید چه برسه به واندر پس جوالکی ندید خودتون قوی جلوه بدین

انقدرضعیف بودید که داشتید حذف میکردین معمار یونیک که کتیبه مهمی هست دادیم بهتون که حذف نکنیدخیلی راحت کتیبه رونمیدادیم بازی همون موقع تموم می شد

اگران ای هم مثل شما دنبال بازی کسل کننده و100در100 بردبود کتیبه رو نمیداد پس بازم جو نگیردتون

3به1ازروز50بازی وواندر دیگه خوشحالی نداره تازه واندتون هم پایین بیاد 3سایدزدین15لول فقط اره ان ای خیلی خوب بازی کردوحتی خیلی اتفاق های پشت پرده

بازگشت همه به سوی اوست

همگی خسته نباشد

خیلیازحمت کشیدن وخیلیا هم خراب کردن مرسی

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• Untitled222222.png

از رو اکانت خود طرف عکس نامه رو میفرستی میگی شمال شرقه زده؟

اشتباه میزنی

آدم دروغگو تو این چیزا معلوم میشه ها مراقب خوبیاتون باشین

• تبریک به ساید محبوبم جنوب شرق و تبریک به دو ساید دیگر متا . این سرور یه جاذبه برام دارد اونم دیدگاه سه ساید متاست و کاملا هم طبیعی هست هر کدام از سایدا بارها افتخار برد بازی را داشتن و در این سرور مسایل دیگر با ارزشتر از صد شدن واندر در خاک ان ساید هست و یک کار گروهی و همبستگی بین سه ساید بوجود امده که در تراوین ایران کمتر به چشم خورده

اما درباره ساید شمال شرق تراوین در داشتن امکانات و ابزار خلاصه نمیشه شما باید ببینید چقدر همبستگی دارید و چقدر توانایی استفاده از امکاناتتون را دارید بعدش می امدین و شاخ شونه میکشیدین هر سه ساید بازی را تهدید میکردین .تراوین چاله میدان نیست که هرکی بلند تر داد بزنه و تو پر بیاد ملت ازش بترسن اینجا یا باید سیاست بازی را بلد باشی یا توانایی و جرات و ذکاوت استفاده از امکاناتتان را

هرکی خربزه می خوره پای لرزشم میشینه هنوزم دیر نشده اول از همه بگید سه ساید بازی ما گول 4 تا عدد مولتی و همر و دفمون را خوردیم . بعدش بیاین

اون کتیبه ای که به نا حق و با زیر پا گذاشتن تعهدات و قول هایی که دادین از جنوب شرق زدین را با بالاپود استفاده این مدتش برگردونید

بعدش بابت اکانت I M P E R I A L که ناجوانمردانه کتیبه اش را هاپولی کردین از بچه های جنوب غرب عذر بخواهید و کتیبه شان را همراه با بالاپودش برگردونید و تازه بابت بی احترامی هایی که به بچه های جنوب غرب و کلاه بردارها هنوز بدهکارمی مانید

در اخرم یک دلجویی کامل از تمام پلیرهای شمالغرب کنید بابت اکانت شانیز و دفاع شمال غرب که در برابر همرهای خود شمال غرب قرار دادین . اینجا هم بازم بابت بی احترامی هایی که به بچه های شمالغرب کردید هنوز بدهکارید که اونو هادی لئو باید بیاد حکمتون را ببره

بعد بیاین از بالانس بودن یا نبودن صحبت کنید توی تراوین تیم های زیادی بودن که به مراتب با امکاناتی کمتر از مال شما در نبرد 3 به یک با عزت وارد شدن و با عزت هم ازش خارج شدن اما ذکاوت و جسارت استفاده از امکاناتشون را داشتن نه اینکه مثل شما حتی از ترس لاست دادن 19 تا گرزی یک فیک هم با همراتون نمیرید :D

• داداش من لایکت کردم ولی تو منظورمو به همون معنی قدیمش بگیر

همون علامت ویرایش شد مخصوص حاکم بزرگ

فازت چیه؟ عذر خواهی؟ از یه عده ادمی که تنها کارشون توهین به خانواده یه نفر دیگس؟ ویرایش شد چیزی هستی؟

صدبار بهتون گفتم جنس میخواین بخرین جنس ناب بخرین

دستفروشای دور میدون شاید ارزون بدن تا با پول شما همخوانی داشته باشه اما جنسشون اشغاله

عذر خواهی کنیم از شمال غرب؟ فور وات؟! :دی

اونوقت هادی لئو کیه که بخواد برای ما حکم بده؟ تکلیف هادی لئو همون روز ۹۰ سرور مشخص شد که تازه اعلام حضور کرد

۱۰۰۰ بار بنویس بابا نان داد

حیف نان داد اما ادب و احترام یادت ندادن

شمال شرق از امکاناتی که داشت استفاده لازم رو برد و خیلی هم عالی بازی رو اداره کرد

این که الان داری واسه ما کری میخونی فقط بخاطر لطف سپهر و سامانه بابت برگشت معماری یونیک

اون موقع که گریه زاری میکردی میگفتی (اقا اینا خیلی قوین یا باید مولتیاشونو حذف کنین یا ما قهریم) هنوز یادمون نرفته گل پسر

بهمون خبر میرسوندن ازتون میترسن مجبورم بهتون فشار بیارم و .... :دی

تیم فشار اونجایی شد فشار که از شدت ترس و استرس به چکنم چکنم افتاده بودین و دست به دامن عالم و آدم

شما میتونی الان بیای عذرخواهی و تشکر کنی از ما بابت اجازه ای که برای ادامه بازی بهتون دادیم

پ.ن: دوستی که زرت و زرت تا اتفاقی میوفته میای یه چرتی مینویسی و به اصطلاح انتقاد میکنی.امیدوارم به اندازه ما برای ساید با ارزش باشی و مفید واقع بشی

هنوز این بازی ادامه داره و اتفاق های زیادی قراره بیوفته

پ.ن: همیشه ثابت کردیم Number One کیه.هرچقدر تلاش کنی برای تخریب ما بی فایدست

پ.ن: هیچوقت به بچه رو ندین.همون اول کار بزنین زیر گوشش تا براتون شاخ نشه

پایدار باشید

واسه یه سامورایی،همه جا ناکازاکیه

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی (درصورت تکرار اکانت شما ۳ روز بن خواهد شد) ().

• اکانت Shaniz توسط پلیر قبلی اکانت یعنی حسین زده شده به در و دیوار

مابقی حرفا بمونه واسه آخر سرور

خوب نیست آدم خیانت بکنه به سایدش و بعد هم بیاد تهمت بزنه به بقیه که چون آی پی مشترک خوردم با فلان اکانت پس اون اومده نامردی کرده و آی مولتی هانتر باید فلان اکانت و تیمش رو کلا بن کنی و ...

به قول قدیمی ها نیم کیلو باش ولی مرد باش

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• کی واندر کلاهبردارو زده :))؟!ً

یاد دو ایکس افتادم که آخر سرور بچه ها بیکار بودنو واندر تایگرو زدن :))

ne زده از ترس اینکه در مورد واندر هم سرشون کلاه گذاشته بشه ... هر چند من نمیدونم اخر سرور چی میشه ولی امیدوارم خلاف همه چیز sw ببره ، ولی اینجوری خیلی روغن سوزی میشه برای بعضیا ،امیدوارم روغن زاپاس با مای بیبی زاپاس داشته باشن تو همچین موقعیتی 8)

ته دیگشم خوردن داداش

پ.ن 1: دلم واسه اون بنده خدا سوخت که اومد معدن آهنو زد :))

پ.ن 2: تصویری از دف واندر پس از اصابت همر ها

• سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

آقا یچیزی که زیاد تو فروم دیدیم این 1>3 بود ، که بنظر منم واقعا درسته؛ وقتی اولای سرور بقول امیر رپتور داشتم بذر ۳ به ۱ میپاشیدم تنها امیدم به این بود که اون ۱ کتیبه های خیلی کمتری از ۳ گیرش میاد؛ اما با کتیبه هایی که عزیزان دزدیدن قطعا ۱ خیلی قویتر از ۳ شد ؛ جدای از بحث غارت بیشتر و پاپ بیشتری که داشتین بیاین مزیت های ۱ رو نسبت به ۳ بررسی کنیم :

۱_ فاصله های کمتر نسبت به ۳ ساید دیگه که واسه رسوندن دف و منبع و ... خیلی گزینه موثریه.

۲_ همدلی ، اتحاد و هماهنگی که بین بچهای ۱ وجود داره قطعا میتونه خیلی خیلی بیشتر از این ویژگی ها توی ۳ ساید دیگه باشه.

۳_ همه ی اون ۱ هدفشون یچیزه: صد شدن واندرشون.

اما حالا بیایم نتایجو بررسی کنیم:

۱_با وجود فاصله بسیار زیاد دف ۳ ساید روی ۱ واندر جمع شد؛ اما دف اون ۱ ساید رو نمیتونن توی ۱ واندر جمع کنن.

۲_ قطعا همدلی و هماهنگی که توی ۳ ساید وجود داره خیلی بیشتر از اون ۱ عه.

۳_ هدف اون ۱ هرچیزی شده بجز صد شدن اون واندرشون؛ و هدف اون ۳ هیچی نیست بجز صد نشدن اون واندر.

خب دوستان مسبب این اتفاقات من نیستم، هادی لئو نیست. حالا کیه رو نمیدونم خودتون پیداش کنین دیگه:D وقتی توی فروم اعلام آمادگی میومدی خط قرمز مشخص میکردی قطعا این توانایی رو در خودت میدیدی که ۱ به ۳ رو هم حریف باشی، و واقعا هم بودی، شاید الانم باشی، پس الان نیا اینجا گریه و زاری کن که چرا ۱ به ۳ کردین، تقریبا ۹۷ درصد این بذرو خودتون پاشیدین، الان یقه کسیو نگیرین.

چنتا پلن اومدین بچها؟ تنها پلن موفق و ناموفقتون صفر کردن دیفالت نعمتتون بوده :دی

وقتی پلن میومدیم میرفتیم دیوار خوشحالی میکردین که دف دوباره ساخته میشه همراتون پرررر، ما میگفتیم اوکی دفو بدین ما بکشیم فکر اینجاهاش نبودین؟ یادتونه همر جنگیای ما چقد پوینت میگرفتن تو پلن دیوارا؟ الان واندرزناتون چقد دارن پوینت میگیرن؟ کدوم بیشتره؟ برین یه چک بکنین با توجه به این اختلاف غارت ما چقد پوینت هجوم داریم شما چقد؟ اون پوینتارو نداشتیم الان دف واندرتون چقد بود؟ مگه دف قرار نبود سر ۱ روز ریکاوری بشه؟ کجان اونا الان؟

انبارای واندرتونو که زدن نمیتونستین ۵ تا همر ول بدین یدونه از ۱۰ تا واندر آماده رو چیف کنین بعدش استفاده کنین؟

وقتی همزمان با زدن واندرتون پلن میومدیم نمیتونستین اون ۴۰ میل دفی که خوابوندین روی همرارو بدین به واندر؟ ۱ واندرزن که بیشتر نمیزدیم؛ ۱۹ک کاتای تورج چند ساعت میخواست واندر مارو عقب بندازه؟ ۲۰ ساعت؟ ۳۰ ساعت؟ ۵۰ ساعت؟ ۴۰ میل دفتون میرفت رو واندر چند ساعت تاثیر واندرزنای مارو کمتر میکرد؟ میدونین بچهای ما هرشب ۸۰ ۹۰ میل دف توی واندرو کیریلوید میزدن و شب از ترس خوابشون نمیبرد؟

این موارد آخرو هنوزم میتونین عمل کنین بهش، اینم یه هدیه از طرف من به شما واسه کمک به بالانس؛ ولی بخدا من نباید اینارو بگم بهتون! :S

پ.ن: بهنام با نیما یه دمپایی ول دادیم رو جنگ آموزت هدفمون خفت همر بود؛ چیزیم خفت شد؟ با لایک و دیسلایک جواب بده:*

پ.ن: آرمین فکر کنم کم کم وقتش باشه به این جنگی که شروع کنندش ما بودیم پایان بدی، پسورد اندبل رو که احسان میده بهت، بیا منم مال اس ایی رو میدم یکی رو رندوم بزن ۱۰۰ شه بریم پی زندگیمون؛ نذاری پارسا صد کنه هاااا:D:D

پ.ن: شاهد یه سناریوی تکراری هستیم؛ گنده گویی==> شست و شو؛ گنده گویی==> شست و شو؛ این وسط پیدا کنید پرتقال فروش را، فکر کنم همه سرور بدونن کیا(!) هستن بجز خودشون:D:D

پ.ن: یه عزیزیم بود وقتی چادر به سر اومده بودین کتیبه بردین پست گذاشت منو تگ کرد نوشت: الوعده وفا؛دیدین بیابونتون کردیم؟

داداش زشت نباشه سرور داره تموم میشه هنوز یه خطم ننداخته باشی رومون؟ بنظر من تا دیر نشده و وقت هست بشین ۳ ۴ تا فیدر مولتی بپرون یه حرفی واسه گفتن داشته باشی:D:D

پ.ن: امیرعلی؛ تقاضای دوالی بدم اکسپت کردن بلدی؟:love::love:

پ.ن: سمیّه شوخی شوخی رفتیا...X/

پ.ن: دکتر هانی متشکریم<3

پ.ن: هومن گیر داده میگه از من به عنوان لیدر برحق متا یاد نکردی، بیا الان یاد کردم؛ فقط تاجتو از داداشیات بگیرX/X/:D:D

کوچیک همه؛ رضا

صحبت های شمال شرق در مورد کلاهبردارها

تا قبل از این که همش پست میذاشتن که بی شخصیت تر از کلاهبردارها ندیدیم و از اول گفتن ما از این و اون دف میگیریم . یا واندر از اس ای اومده پیش ما .

حالا هم که دیدن حتی موقع واندر و اتک ها هم یه دونه دف از هیچ سایدی نیومد روی واندر کلاهبردار اومدن یه جور دیگه مثلا مسخره کنن .

داداش ما برای لذت بردن اومدیم اینجا بازی کنیم نه برای برد و باخت .

یادت افتاد به سرور ۲ ایکس آی آر دوتا نکته دیگه رو هم من از اون سرور بهت یادآوری کنم .

قبل از نقشه ها یکی از واندر های شمال توسط جنوب چیف شد ولی آخرش برنده شمال بود .

گفتی از روی بیکاری اومدن واندر تایگرز رو زدن خیلی خندم گرفت یا معنی بیکاری رو نمیدونی یا کلا تو باغ نیستی . زمانی میگن از روی بیکاری زدن که واندرت رو لول ۹۹ باشه و کلی هم همر ترشی انداخته باشین و ندونین چکار کنین میگین بریم فلان جا رو بزنیم از روی بیکاری . نه اینکه واندر لول ۵ باشه و ببینی همرهایی هم که داری خط روی واندر شمال نمیندازه بیای یه واندر ضعیف تر رو بزنی و بگی از روی بیکاری :D

بچه های ان ای زدن واندر رو دمشون گرم خیلی حال کردم باهاشون .

زمین خوردن مهم نیست مهم اینه که بعد از زمین خوردنت دست هات رو بذاری رو زانو خودت و دوباره بلند بشی . نه برای یه بازی و فرصت پیدا کردن برای دوباره بلند شدن بیایم تو فروم و ... بر علیه همبازی و دوست و غیره بگیم

• شما ذره ای از حساب کتاب بازی نمیدونی برای همین نظراتت خیلی شبیه وانتی تو کوچس. عزیزم هنوز گیر اینی که ما ش ش اکانت داریم :)) لول .

واندر تایگرز زمانی زده شد که دیگه واندر زنی تو ساید نبود ( واندر زن آی آر دست سارنگ بود) قبل از نقشه یکی بدون هیرو و دیگری با هیرو زده شد و انبار زد دوباره . زمانی که میدونی شانسی برای زدن واندر نداری باید تمام تلاشتو بکنی که حداقل دو سه راند جلو بیفتی . اینکاری بود که کردیم. اون سرور تنها شانس دفاع بود که همین تاخیری و دوستان جو گیر شدن دفاع ج ش رو ندادن . بعد به هم خوردن متا دیگه ما فقط گندم میدادیم که همرای شمال ترشی نشه :)). با چارتا دمپایی تایگرزو زدن بچه ها چه سوزشی ایجاد کرده :)). البته پیشرفت خوبی داشتینا با نصف اون همرا اون سرور واندر خورد .

پ ن : تمسخر ؟! شما خودت کاری میکنی که بقیه مسخرت کنن به بقیه چه . به نظر میرسه خوشتم میاد.

• شما ذره ای از حساب کتاب بازی نمیدونی برای همین نظراتت خیلی شبیه وانتی تو کوچس. عزیزم هنوز گیر اینی که ما ش ش اکانت داریم :)) لول .

واندر تایگرز زمانی زده شد که دیگه واندر زنی تو ساید نبود ( واندر زن آی آر دست سارنگ بود) قبل از نقشه یکی بدون هیرو و دیگری با هیرو زده شد و انبار زد دوباره . زمانی که میدونی شانسی برای زدن واندر نداری باید تمام تلاشتو بکنی که حداقل دو سه راند جلو بیفتی . اینکاری بود که کردیم. اون سرور تنها شانس دفاع بود که همین تاخیری و دوستان جو گیر شدن دفاع ج ش رو ندادن . بعد به هم خوردن متا دیگه ما فقط گندم میدادیم که همرای شمال ترشی نشه :)). با چارتا دمپایی تایگرزو زدن بچه ها چه سوزشی ایجاد کرده :)). البته پیشرفت خوبی داشتینا با نصف اون همرا اون سرور واندر خورد .

پ ن : تمسخر ؟! شما خودت کاری میکنی که بقیه مسخرت کنن به بقیه چه . به نظر میرسه خوشتم میاد.

واندر تایگرز رو زدی نوش جونت . به ما چه ربطی داره :D

حساب کتاب ما خراب و حساب کتاب شما عالی . اصلا شما اسطوره تراوین ;)

راستی واندرزنتون سارنگ رو پیدا کردی بهش بگو کسری و ممد زرتشت سلامت رو رسوندن و گفتن اگه خواستی باز هم میتونی بیای گزارش های اکانت رو پاک کنی :P

سارنگ دوست داریم چه اونموقع که گزارش پاک میکردی رو اکانتمون و چه تو دو ایکس آی آر که برای خودت کسی شدی و واندرزن کشیدی .

راستی آقای حساب کتاب یادت رفت بگی بعد از اینکه دوتا از همرهای زئوس خورد به واندر تایگرز شما از رو بیکاری اومدن واندر رو زدین :D:D:D:D:D

آنتی اسپم

حمله سهمگین شمال شرق

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• خب داستان این سرور هم تموم شد به بچه های هر ۴تا ساید خسته نباشید میگم و همینطور به واندر جنوب شرق (متای ۳گانتون)

از قبل زدن این همرا تصمیم گرفتیم جوری بزنیم که اگه واندرا به حدی که میخوایم پایین نیومدن اس ای برنده بازی بشه برای همین همر اکانت من به واندر اس ای میخوره که این همر مست شد با تصمیم بچه ها ساید بعدا در فرصت مناست پست اخر بازی رو میذارم

• سلام وخسته نباشید به 4 ساید یکی از زیبا ترین 3 به 1 هایی بود که بازی کردم

به خصوص ساید اس ای که با توجه به نا ملایمتی ها بازهم وایساد و 100 کرد تبریک به امید عزیز هرچند از دست من ناراحتی ولی همون موقع هم گفتم بهت من نمیتونم کاری برات بکنم

جدا از بحث ها و کل کل ها سرور زیبایی بود

با آرزوی موفقیت برای تمام پلیر های هر 4 ساید اینم سرور آخر ما

تراوین = بلاک :))

باتشکر

• با آرزوی موفقیت برای تمام پلیر های هر 4 ساید اینم سرور آخر ما

تراوین = بلاک :))

خخخخ سرور قبلم همینو گفتی عزیزم ما که هستیم بیا به آغوش خانواده ربلز برگرد بلکه رستگار شوی ^^

امید و آراش دمتون گرم این سرور معنای متا رو بعد از چندین سال توی تراوین نشون دادیم.

<3<3<3<3

مبارک ساید اس ای باشه این برد که بیشترین زحمت متا رو کشیدن هرچی خواستیم نه نگفتن و با دل و جون ان ای رو پاره کردن

<3<3<3<3

پست تکمیلی رو بعد از ۱۰۰ شدن میزارم کلی کار دارم باهاتون توی فروم :D:D

• سلام خدمت همه

تبریک به ساید اس ای و خسته نباشید به 2 ساید دیگه که هماهنگی مثال زدنی ایی با هم دیگه داشتن.

همچنین خسته نباشید ویژه به بچه های خودمون که انصافا گل کاشتن و جلوی سه به یک پا به پا اومدیم.

جدا از کل کل هایی که پیش بینی میکنم بچه ها بکنن , همه 4 تا ساید خوب بازی کردن.

سرور خوبی بود برای اختتامیه.

یک پست نقد گونه هم به سرور های اسپید ترا دارم که انشالله در آینده میزارم.

• خب منم به نوبه خودم اين برد رو خدمت جنوب شرق و متاشون تبريك ميگم و همچنين از بابك و كاوه عزيز به دليل اشتباه لانچ همرشون معذرت ايشاالله كه در آينده بتونم اين رو جبران كنم همچنين دوستان جنوب شرقي بابت نپ كتيبه اي كه باهاشون بستم و ناخواسته و به دليل فشار ٣-١ و ضعف سايد مجبور شديم ازشون كتيبه بزنيم اميدوارم اين حركت شمال شرق و به فال نيك بگيرند و جبران اون صحبت من به نحوي شده باشه ايشاالله كه تو مراحل زندگيتون موفق باشيد و واندر دلهاتون ١٠٠ شه همچنين از آرش و پارسا كه سرور و براي ما جذاب كردن ممنون

همچنين از سپهر بهنام بابت لانچ اتك ها و دوستان شمال شرق ممنون شرمنده كه كم وقت گذاشتم براي سايد ايشاالله تو فرصت هاي اينده جبران شه

همين طور كه قبلا گفتم ما شروع كننده جنگي نبوديم ولي پايانش دسته ما بود...

دانيال دوست دارم

امير علي ما رو ببخش😂

#كارو خره

• خب نوبتی هم باشه نوبت خداحافظی ما از این سرور و اگر دوستان لطف کنن و محبت نداشته باشن بهمون از تراوین هست

به پایان امد این دفتر

حکایت همچنان باقیست

تشکر ویژه از تمامی عزیزانی که روی اکانت Trader_NaTaR و NE Guard زحمت کشیدن از ابتدا تا انتها

ما تمام تلاش خودمون رو کردیم که در اختیار ساید باشیم و تا جایی که از دستمون بر میومد کوتاهی نکردیم

امیدوارم سرور خوبی براتون بوده باشه و در اینده گول رفیقاتونو نخورین و به این بازی پایان بدین

تشکر از ادریس ناتار عزیز

امیرحسین تریدر گل

علی نیمدا با ادب و مهربون

امیر عزرائیل که همیشه سرویسمون کرد

مهدی ددلورد که یه اختلافی پیش اومد و نتونستیم در خدمتش باشیم

کاوه عزیز که اخر سرور زحمت سر زدن به اکانت مارو میکشیدن

سامان و سپهر و تورج و خانومشون که بزرگتر از شخص من هستن و از صمیم قلب دوستشون دارم و براشون احترام قائلم

دوستانی که اسمشون رو نیاوردم منو ببخشن.تعداد زیاده و من کم حافظه.دم همگیتون گرم

پ.ن: خداروشکر این سرور تعداد دعواهامون کم شده :دی

پ.ن: سید قرار بود این سرور مارو بزنی.نپ و متا هم که نداشتیم و هرچی منتظر شدیم خبری نشد.کجایی دلمون برات تنگ شده

پ.ن: حسین تی ان تی برو سر پستت.حواست باشه خفتت نکنن :دی

پایدار باشید

واسه یه سامورایی،همه جا ناکازاکیه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Guard ().