Posts by mamad tarantula

سلام سروران اصلاح نشده خخخخ

به رسول و تیمش تبریک میگم بابت پایه گذاشتن همچین بستری و اگر از همچین سروری ما ایرانی ها استقبال نکنیم شخصا فاطحه تراوین ایران را می خونم

بعید در هیچ سروری که ایران استارت بخوره و مبناش فقط مولتی بازی و بزرگ کردن همر های تو خالی باشه در اخرم سرور قفل می شود پلی بدم نه من نه کسایی که هنوز بر اصالت تراوین اعتقاد دارن و اگر نسخ شدم در سرور های جهانی که با قدرت با ایپی خوردن و بخصوص بات برخورد می شود بستر محیای رقم خوردن همر و دفاع های منطقی و اصیل هست پلی میدم و با رضایت قلبی به مهاجم یا مدافع تبریک می گویم

من و تعدادی از دوستان در مقدماتی ترنمنت متعهد هستیم و شرایط خوب و امیدوار کننده ای برای اتحادموم در ترنمنت رقم زدیم و لذتبخش کنار این پلیر ها هستم و متاسفانه فرصت برای بازی در سرور دیگری نداریم اما با صحبت هایی که با بچه های امرداد کردم اوکیم را برای جمع کردن بچه ها در این سرور دادم و خودمم خیلی دوست داشتم بتونم با تمام قوا کمکشون کنم ولی با توجه به تایم استارت بازی شاید بتوانم در حد یک اکانت عادی در خدمت تیم باشم .و میدانم بدون من هم میتوانن رکورد شکست ناپذیری را حفظ کنن (تعریف از خود نباشه در هر سایدی که بازی کردم تاحالا اون ساید شکست نخورده هه هه)

از همه پلیر های ایران شخصا دعوت میکنم از اینگونه سرور ها حمایت کامل بکنن و اگر حرفی برای زدن دارن در این میادین بیانش کنن مگر با مولتی و بات هر تازه کاری هم میتواند حرفی برای زدن داشته باشه

به قول استاد نامجو عدد فکر خلق را پر کرده است همر و انویل های نجومی پوچ با بات و مولتی ساختن برای کسانی خوبه که به دلایای عمق بازی را نمیبینن و ضعفشون را پشت این اعداد می خواهن پنهان کنن

حرف اخر تعدادی از ایرانی ها مشغول ترنمنت و اسپید اسپیدترا هستن و با کمی وقفه در استار سرور میشود شاهد سروری جذاب بود

تبریک به ساید محبوبم جنوب شرق و تبریک به دو ساید دیگر متا . این سرور یه جاذبه برام دارد اونم دیدگاه سه ساید متاست و کاملا هم طبیعی هست هر کدام از سایدا بارها افتخار برد بازی را داشتن و در این سرور مسایل دیگر با ارزشتر از صد شدن واندر در خاک ان ساید هست و یک کار گروهی و همبستگی بین سه ساید بوجود امده که در تراوین ایران کمتر به چشم خورده

اما درباره ساید شمال شرق تراوین در داشتن امکانات و ابزار خلاصه نمیشه شما باید ببینید چقدر همبستگی دارید و چقدر توانایی استفاده از امکاناتتون را دارید بعدش می امدین و شاخ شونه میکشیدین هر سه ساید بازی را تهدید میکردین .تراوین چاله میدان نیست که هرکی بلند تر داد بزنه و تو پر بیاد ملت ازش بترسن اینجا یا باید سیاست بازی را بلد باشی یا توانایی و جرات و ذکاوت استفاده از امکاناتتان را

هرکی خربزه می خوره پای لرزشم میشینه هنوزم دیر نشده اول از همه بگید سه ساید بازی ما گول 4 تا عدد مولتی و همر و دفمون را خوردیم . بعدش بیاین

اون کتیبه ای که به نا حق و با زیر پا گذاشتن تعهدات و قول هایی که دادین از جنوب شرق زدین را با بالاپود استفاده این مدتش برگردونید

بعدش بابت اکانت I M P E R I A L که ناجوانمردانه کتیبه اش را هاپولی کردین از بچه های جنوب غرب عذر بخواهید و کتیبه شان را همراه با بالاپودش برگردونید و تازه بابت بی احترامی هایی که به بچه های جنوب غرب و کلاه بردارها هنوز بدهکارمی مانید

در اخرم یک دلجویی کامل از تمام پلیرهای شمالغرب کنید بابت اکانت شانیز و دفاع شمال غرب که در برابر همرهای خود شمال غرب قرار دادین . اینجا هم بازم بابت بی احترامی هایی که به بچه های شمالغرب کردید هنوز بدهکارید که اونو هادی لئو باید بیاد حکمتون را ببره

بعد بیاین از بالانس بودن یا نبودن صحبت کنید توی تراوین تیم های زیادی بودن که به مراتب با امکاناتی کمتر از مال شما در نبرد 3 به یک با عزت وارد شدن و با عزت هم ازش خارج شدن اما ذکاوت و جسارت استفاده از امکاناتشون را داشتن نه اینکه مثل شما حتی از ترس لاست دادن 19 تا گرزی یک فیک هم با همراتون نمیرید :D

من تو سروری شروع به بازی کردم که ادمینش دشمن همیشگی من (البته فقط داخل بازی ها) بوده، اما تا اینجا هیچ گونه مشکلی ندیدم که بگم ای ار بهتر بود، اما جالبه که یه عده اومدن و تهدید میکنن که اگر فلان کار انجام نشه ما میریم همون ای ار، به نظر من ....همین الان برید، چون افرادی که این دیدو دارن نه پلیر بودن نه پلیر هستن و نه خواهند شد

.... ؟
    یعنی چی شما چیکاره هستی ؟ و صبر کردم ببینم مدیریت فروم چه عکس عملی به این پست داره که گویا مشگلی نداره از نظرش
    و روشن تر بگید منظور این ....با کی بوده ؟

ممنون بابت رسیدگیتان

خوشحالم حداقل یاد گرفتی کیش میش دم داره

چندین نفر بخصوص جناب هانی درخواست کردن بحث رو تموم کنیم ولی گویا شما حتی صحبت های لیدرت احترام نمیگذاری و تمام مشگلات از همین بی احترامی هاست

از این بیشتر بخواهم جوابت را بدم باعث پایین امدن شخصیت خودم و باقی عزیزان که پیشنهاد جمع کردن این موضوع را دادن و همچنین خواننده ها می شود

برای تمام شدن موضوع فقط میتونم بگم اره شما درست میگی راحت باش :D

رضا جان شما از دوستانی هستی که خیلی برام محترمی شما یک پلیر هستی و سعی در استفاده از تمام امکانات بازی برای پیشرفت و در نهایت لذت بردن از بازی هستی و هیچ ایرادی بهتون نمیشه گرفت . خیلی ها با افتخار میان میگن ما بات و اسکریپ استفاده میکنیم و غارت توافقی داریم شما در این زمینه طبق قواعد بازی داری پیش میری

هنوز لطفت را در سرور یک بابت habil , sahel فراموش نکردم <3 <3

ادمین سرور با توجه به پیشنهاد من نوار های 500تایی توی سرور میگذاشت که الان که فکر میکنم میبینم اشتباه کردم همچین پیششنهادی دادم ! (فقط نوار زخم پیشنهاد من بود و بقیه پیشنهاد کسی بود که واحد پولش فرانکه)
    پیشنهاد من مال زمانی بود که کسی سمت نوار زخم نمیرفت ولی بقیه اجناس مثل روال قبلی چکش میخوردن و میخورن! اینکار از حذابیت بازی کم میکنه و حرف جناب ممد ترنتولا را کاملا قبول دارم
    پلیرخوب پلیریه که بتونه همین تعداد نوار زخم رو توی 4 5 صفحه بخره و هیچ حرف و حدیثی توش نباشه

من الله توفیق

اگر اشتباه نکنم اسمتون احسان هست
    به امید هرچی زیبا تر بودن بازی و اینکه همانطور که اکثر دوستان هم موافق هستن بهتر کارهای خارج از عرف تراوین انجام ندیم حداقل تا جایی که می شود . زیرا ما همگی بازیکن های اصلی تراوین هستیم و حتی کوچیکترین تغییرات میتونه رو دید و حتی بازیمون هم تاثیر بگذارد
    در هر حال خریدن 20000 تا نوار بطور معمول در اسپید شاید نزدیک سه روز زمان بخواد و ممکن خیلی هاش لایی رد بشه و بعضی ها بتونن با قیمت بسیار پایین بخرن اما ارزه انها یک باره در بسته های تعداد بالا در یک ساعت باعث می شود تنها کسایی که توانایی چکش زدن سنگین را دارن موفق به خریدش شوند

یه چند وقتی هست که جمعی از دوستان از موضوعاتی که باعث بر هم خوردن توازن سرور میشود گلایه میکنن و منم هم به نمایندگیشون این موضوع را در فروم عمومی میکنم حالا قضاوت با خودتون

وقتی این تایم سرور دیدم نوار زخم تو حراجی هست اصلا تعجب کردم و وقتی دیدم نوار زخم داره در بسته های 500 تایی گذاشته میشه و خیلی راحت یک نفر در عرض یک ساعت 20000 تا میخره کمی از اینده سرور و حفظ جذابیت های سرور و برقراری توازن بین بازیکن ها دل سرد شدم

یا قرار دادن پک های 250 تایی قفس و چکش های سنگین

از همه اینا بدتر قیمت اثر هنری هست یعنی طرف یک پک 600 تایی گلد میزنه برای خریدن یک اثر هنری ؟اثر هنری تو بازار با قیمت 60000 تا نقره هم مبادله میشه و طرف ظرف یک شب 4 تا ده زده

یکی از دلایلم بری حضور و حمایتم از این سرور مشگلات سر راه استفاده از بات و اسکریپ ها بود حداقل بطور موقت و تلنگری زدن به ادمین های تراوین ای ار برای اینکه فکر نکنن هیچ رقیبی ندارن و باید هر دو طرف برای بهبود سطح بازی تلاش بیشتری کننن ولی به نظرم سرور نباید به سمتی برود که تجربه وظرافت های تراوین جای خودش را کاملا بدهد به پول . هردو لازما ولی تجربه و ظرافت باید بچربد به پول اما متاسفانه با این اوصاف کسی که پول خرج می کند حتی اگه اشتباهات زیادی هم بکند باز جلوتر است از کسی که معقول خرج میکند ولی تر و تمیز بازی میکنه

وقتی وارد حراجی و امار پاپ باز ها میشم یاد زئوسی ها و گلد های مفتشون که تو حراجی کمتر کسی رو دستشون چکش میزد میافتادم

لپ مطلب هرچیزی حدی دارد و وقتی از حدش خارج شود باعث بر هم خوردن نظم و توازن سرور میشود .

حسین یک سرور کنار هم بازی کردیم و پلیری حرفه ای و کاملا معقول بود و اگر پاش بیافته بازم باهاش بازی میکنم اما رفیق صمیمی را نمی دونم از کجا اوردی ؟
    نکته دوم که نمیدونم از کجا اوردی هرگز حسین رپر به هادی و حاج احمد حتی تو هم نگفت چه برسه فوش ناموس بهتره حدت را بشناسی این دروغت را فقط یک دروغ برداشت نمیکنم بی احترامی به رفقام برداشت میکنماااااااا X(

پسرباغیرت این بحث های بچه گانه را برای من مطرح نکن همین را بهت بگم قدمت رفاقت من با حاج احمد اندازه دو سوم سنت هست میدونی یعنی چی ؟ من با حاج احمد اندازه دو سوم تجربت از زندگیت رفاقت دارم و همو میشناسیم پس برای من نیا بگو من پشت حاج احمد را خالی کردم ولی تویی که هنوز یاد نگرفتی احمد را با پسوند اقا یا حاجی خطاب کنی پشتش ماندی هرچی باشه راحت 15 سال ازت بزرگتر هست و حاج احمد و همین لورد هادی که میگی جایگاه استادی دارن برات ولی حرمت نمیشناسی خداروشکر جنوب شرق هنوز بزرگتر دارد وای به حال اون روز که هانی هم مثل حاجی و هادی بکشه کنار راستی از دوالت چه خبر ؟ ازش پرسیدی ؟

لپ مطلب نبینم بیای اکاذیب پشت احمد و هادی ببافی این بار میزنم به حساب بچگیت ولی ببینم داری اکاذیب بست میدی کلامون میره توهم احمد نکش تر از این حرفاست که کسی نه به خودش این اجازه را میده نه جراتش را داره باهاش اینجوری حرف بزنه افتاد :thumbdown:

این مطالب هیچ ارتباطی با فحاشی های کوماتسو نداشت ولی یک چیز را ثابت کرد که پست قبلیتون کاملا با مقاصد شخصی بود ولی می خواستی پشت سایدت قایم بشی ولی نشون دادی خودت را بحدی بچه گانه رفتار میکنی که حاضری به خاطر مقاصد شخصیت دو ساید را بگذاری جلوی هم البته من چون میدونم کاره ای نیستی گفتم برو بگو بزرگترت بیاد خیلی مسخره میشود که به خاطر مقاصد یه جوون این همه پلیر بیافتن رو سر هم :D :D مهم نیست چه اتفاقی در سرور میافته ولی نباید به خاطر عقده های یه ادم بد رزومه و یک بچه اینده سرور رقم بخوره الویت ما زیبا شدن و حفظ جذابیت های سرور تا روز اخر هست

بزرگترت هم گفت دیگه ادامه نده اگر ادامه دادی مواظب باش چی مینویسی چون اینبار دروغ و صفحه گذاشتن هات را نمیگذارم به حساب نا اگاهیت

اون کس که بحث را منحرف کرد شمایید من یک پست دادم و تمام اما دوستان شما که میدونم با هم چه رفاقتایی دارید موضوع را هم زدن و حالا شما فقط پست بنده را ریپلای میکنی و کاملا از دو دوستت حمایت میکنی و باز هم برام جای تعجب هست که از ناسزا گویی ایشون بطور غیر مستقیم دفاع کردی و برای ماست مالی کردنش موضوع بین سایدی و مقصر هر دو سمت هستن را مطرح کردی

حالا که اینگونه میگی بزار منم بگم واقعا بزرگان جنوب شرق که هم من را میشناسن هم هادی . تایید میکنن با هادی که به نوعی مهمان بود این گونه در تیم اسپیکشون برخورد شود و اجازه دادن شما بیایید این پست را بدین ؟

پست شما در لفافه بطور غیر مستقیم دفاع از کماتسو و حرکتش هست خواهشا نپیچون و الکی نیا بگو هادی باید میرفت چرا باید از جایی که سالها خونش بوده به خاطر ادمی که دو روزه اومده اونجا بره ؟ شما به عنوان یک جنوب شرقی وقتی اونجا بودی به غیرتت بر نخورد که کوماتسو اون ناسزا ها را رگباری میگفت ؟

دوست عزیز صادق باش شما در این موضوع با وسط گرفتن و مقصر خواندن دو طرف می خوای از کوماتسو دفاع کنی ولی از درون قبول داری کاری بسیار نا پسند کرده و نمیتونی بطور مستقیم ازش دفاع کنی ولی من و خیلی های دیگه بطور مستقیم کار کوماتسو را نفی میکنیم و دنبال فرافکنی هایی مثل عمو عباس هم نیستم اما از دوالتم یه سوال کن یادشه فحش هایی که تو پی وی سر سرور 6 به من داد و تنها سکوت من جوابش بود

شما کاملا با مقاصد شخصی این پست را دادی و هیچ ربطی به سایدت ندارد به این دلیل که رفیق هات با شخص بنده و هادی در گذشته چالش هایی داشتن و پرت کردن البته خودت هم تو سرور 1 با هادی بحث هایی جزیی داشتی ولی اگر می خوای موضوعات شخصیت را به سیاست های سایدی بکشی بسم الله با دادن چند پست دیگر فکر کنم موفق بشی . نظر لیدر اصلی و بهتر بگم بزرگان جنوب شرق با موضوع سایدی کردن این اتفاق ودر نتیجه دفاع از بی احترامی به لورد هادی چه بطور مستقیم ( امیر علی ) و غیر مستقیم ( شما ) واضح است لطفا قبل از پستت با کسی که تو سایدت هم از نظر سن و سال هم از نظر تجربه ازت بالااتر هست و بهش میگن لیدر مشورت کن بعد بیا تو فروم دنبال مقاصد شخصی و تسویه حساب هاتون بگردید و یک ساید را تهدید کن

من در دوره ای بزرگ شدم که احترام خاصی برای بزرگ تر از خودم قائلم کاری هم ندارم تو بازی ازش بهترم یا نه تجربم تو بازی بیشتر ازش یا نه در هر حالتی به کسایی مثل حاج احمد و لورد هادی که چند سالی ازم بزرگترن احترام میگذارم ولی درخیلی از جوان های 20 تا 25 ساله الان دیگر این مرام هارو نمی بینم .

كسايي كه خرابكاري تيمشون روي اكانت ركوردي حريف، بازي كثيف، جابجايي ٢ تا منحصر و ١٠-١٥ تا كتيبه بزرگو كوچيك با تك هيرو، دف ريختن تو فارما، استثمار دو سايد و تامين دفاع و همر از اكانتايي كه زحمتش با ديگراو بوده و با چرب زبوني مفت مفت دستشون رسيده مدعي و علمدار اخلاقو شخصيت شدن، حجم تزوير و چاكرم مخلصم و كارايي كه در خفا ميكنين منو ياد وضعيت اوني كه الان تو سازمان ملله يا قبليش ميندازه،
    خجالت بكشيد
    به آقا اشكان خان قاجارم بگيد هنوز منتظر آدرسم

پ.ن:وقت بازي ندارم اما يكي از بهترين حركت ها بود اين سايت، مديران محترم دستتون درد نكنه

به به میبینم اب گودال رو پیدا کرد واقعا درست میگن تیر و تخته رو برای هم ساختن وصف بد دهنی هاتون را خیلی ها شنیدن
    حالا چه ربطی داشت این پستت اصلا به این تایپیک و به این موضوع
    دوست گلد ساپرت اکانت رکوردی کدومه ؟ خیلی در فضا به سر میبری و واقعا باورت شد رکورد را می تونستید بزنید ؟

هنوز یادمه وقتی بچه های شمال شرق سرور 1 اومدن تو تیم اسپیکتون اخرش با فحش و ناسزا گویی بدرقشون کردید حالا کجا و کی قصد دارید به من هم نا سزا بگید هرچی باشه تا حالا تو بازی زورتون نرسیده ولی تو بددهنی تجربه بالایی دارید

به احترام ادمین و دوستان با شخصیت فروم زیاد پیگیر موضوع نمی شوم تا جو فروم بر هم نریزد مگرنه یه سر تو پی وی خودم و دوستانم بروم کلی ناسزا هست که از سمت امثالهم بهمون داده شده اما ما پوست کلفت تریم و تو عمل نشونتون میدیم

بحث ندارم باهاتون زیرا حرکتتون فوق العاده چیپ بوده و هیچ جای دفاع وجود نداره همین قدر که هیچ کس نه به خودش اجازه میدهد نه رویش میشه از این ناسزا گوییتون حمایت و دفاع کند اگر همچین کسایی وجود داشته باشن واقعا دوست دارم بشناسمشون به حدی کوچک هستید که جای شرمساری حرکتتون را تایید میکنید . دوست عزیز سکوت اختیار کن و هم نزن

معنی جدی نگرفتن بازی هم فهمیدیم :D خداروشکر زیاد جدی نمیگیرید بازی را و فان بازی میکنید مگرنه دست به گلنگ توی خیابان دنبال ملت میگشتی هه هه

باهات کاملا موافقم حامد جان اما خب اکثرا به فکر نفس بازی و لذت بردن از مسیر نیستن وتنها هدف و نقطه پایان را میبینن و تو رویای ثبت رکورد هستن برای همین رو میارن به مواردی مثل مولتی و بات و وی پی اس و رید توافقی

به قول استاد محسن نامجو
    ببین حاطه کرده است عدد فکر خلق را

این قرار عاشقانه را عدد بده
    شور و حال عارفانه را عدد بده

سلام و دورود به اهالی سرور خب جریان استارت این سرور و علت بازی کردنش هم جالب بود دکتر هانی زنگ زد یه روز که بازی میکنی سروری که بچه ها راه انداختن گفتم اره شاید بتونم یه کمکی به کنم به اقا مهدی و ...یه سری از دوستامو دعوت کردم که هم سرور شلوغ بشه هم جذابت زیاد شه اما بازی دلمو زد دیگه .... یه ادم نمیدونم اسمشو بذارم ادم یا چی ( کوماتسو) دیشب جلو جمع و کلی شاهد هر چی لایق خودشو خانوادش بود به من گقت که باز جممع و حتی برگزار کننده سرور دیدن من کوچکترین بی ادبی نکردم البته حق میدم به این گونه افراد تو جامعه واقعی توانی ندارن وقتی میبینن تو محیط مجازی هم نمیتونن کسی باشن و هر سرور مجبور به خذف یا فرار میشن خود واقعیشونو نشون میدن البته برا من بیشتر از این خم شدن برا اینکه اندازه این افراد بشم دیگه بسه و تراوینو میدم به خودتون شاید در نبود من بتونیم بگید یکه بزنید یا گردن کلفتید یا هر چی که دنبالشید ... نمیدونم چرا هر کی تو بازی زورش نمیرسه شروع میکنه به فحاشی ..... بعد زئوس چشمون به جمال نوب بزرگ کوماتشو ساید خراب کن روشن شد تمام اکانتا تحت نظر مستقیم من 16 تا اکانت امشب رفت رو حذف ...و دیگه بازی نمیکنم تو این سرور مورد آخر شرمنده رفیقامم که یا رو من حساب کردن یا به خاطر من رجستر کردن آقا سپهر , بهزاد روبو , علی هانتر عزیز و بچه های آمرداد ( پیروز ) سرور 1 تراوین ایران محمد ترانتولا, میلاد, اقا مرتضی , فربود و خیلیای دیگه که الان اسمشون تو خاطرم نیست بازم ببخشید که همراهیتون نمیکنم در نهایت تشکر میکنم از دکتر هانی که تو بازی و بیرون بازی همیشه لطف داشته به من.... دلم با دوستانم در جنوب شرق بود اما همین مدت کم کنار شجاعان جنوب غرب لذت بردم به امید بازی مهیج و پر از دوستی و احترام دوطرفه

هادی جان و خانم محترمشون شما به حدی شخصیت دنیای مجازیتون بالاست که بنده و خیلی های دیگه حتی در دنیای حقیقی هم احترام بسیاری براتون قائلیم وای به حال اون کسایی که در محیط مجازی احترام برای خودشون قائل نیستن و نمیتونن مسائل را از هم تفکیک کنن و رو خودشون کنترل ندارن و همچون یک نوجوان تازه بلوغ یافته از روی فشاری که تو بازی بهشون امده فقط بدون فکردهنشون را باز میکنن .. در تماس تلفنی به هادی هم گفتنم حرف زده شده خیلی مهم از دهن کی بیرون اومده باشه بر فرض من برای حاج احمد احترام قائلم و فردی با شخصیت میبینمش و حرفاش هم به همون نسبت برام با اهمیت هست اما بعضی ها که کوچیکترین شخصیتی ندارن حرفاشون هم برام نباید کوچیکترین اهمیتی داشته باشد حکایت این هست که یک بچه که تازه حرف زدن یاد گرفته ناسزایی به شما بگویید شما ناراحت نمیشید چون میدونید عقلش نمیرسه و تنها چیزی که شنیده گفته این امثال ادمها هم عقلشون نمیرسه و فقط رشد فیزیکی کردن :D .. هادی و خانواده محترمشون بنده و جمعی از دوستان از اکانت هاتون مراقبت میکنیم تا خودتون برگردین حضور اسم شما حتی اگر هم بازی نکنید برای ما انگیزه هست تاعده ای ضعیف فکر نکنن میتونن با چهارتا حرف رکیک به مقاصدشون برسن ازقدیم گفتن فحش بچه دعاست نمی دونم خوشبختانه یا بدبختانه بنده این سرور تو جنوب شرق نبودم مگرنه نمی دونم در مقابل این بی حرمتی چجوری عکس عمل نشون میدادم ولی توی این سرور هستم دوست عزیز .. اشکان بروبچ رو جمع کن گویا باید کمی از فان بازی کردن تو این سرور بریم سمت جدی بازی کردن :thumbsup:

سلام
    منم با اجازه بزرگان روی اکانتی از دوستان که دقایقی پیش ثبتنام کرد لاگین کردم و خیلی خوشحال شدم وقتی شنیدم در این سرور ها بات نمیتوان استفاده کرد اومدم که حمایت کنم از سروری که بر پایه توانایی و تجربه پلیرهاش جلو بره مهم نیست چقدر همر یا ده میزنید مهم اینه که همه کارش رو خودت میکنی