نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• داداش من و تیمم تو پست های بالاتر اعلام کردیم بخاطر این مدل توزیع کتیبه این آخرین سرور اسپید ترا ماست . وقتی هم حرف میزنیم عمل میکنیم و مثه بعضی از دوستانی که خودتم داری پستاشونو میبینی های و هوی نمیکنیم و توقع ناز کشیدن نداریم . این سرور رو ادامه میدیم بخاطر جمعی که از ای ار و دات کام آوردم ولی دیگه اسپید ترا نمیزنیم انشالله همون میریم تو دات کام در خدمت دوستان هستیم اونور

من سرور قبل اس ای بودم
    اون موقع هم ازین چیزا بود
    مثلا میگقتیم چرا تک چیف احمق میاد جنگ یونیک میشه!
    میگفتن شانسیه!

میگفتیم چرا چند بار اتفاق افتاده
    میگفتن اوووف عجب شانسی داره!! :))

ما که اومدیم این سرور پیه این چیزا رو به تنمون مالیدیم!

• تایم کتیبه ها چه کرد با این فروم

اگه بخوایم بی طرفانه نگاه کنیم حق با NW هست

اینم بگم که من بازی نمیکنم این سرور و فقط یه اکانت زدم اونم فقط صرف دیدن اوضاع سرور

و سرور قبلی با سپهر و تیمش هم به مشکل خوردم، البته خود سپهر کمتر چون خودش منطقی تره، نفرات اطرافش بعضا

امیدوارم بک آپ از اون تایم سرور در دست باشه برای رول بک

• توی همون سرور 6 که دانیال بهش اشاره کرد من کتیبه های SE رو جمع کردم ما جنگ یونیک داشتیم و جنگ کوچیک یکی افتاد بهمون(دومیش رو از NE زدیم)

سلام استاد خوبی چه خبرا دلم واسه winter is comingهات تنگ شده امیر جان
    والا من تمام مختصاتی که نوشتم از رو ناتار بوده و من سرور 6 راند 1 صحبت کردم که شما نبودی نه راند 2 قصد بی احترامی ندارم ولی تو سرور 6 راند دو هم شما دوتا مرتاض کوچیک داشتین که یکیشو ساید ما اس دبل زد اونم همر و تایم بندی هاشو من کردم که از اس دبل هم کاتا هم همرشو من لانچ کردم مثل اینکه متوجه نشدین که دوتا داشتین که این موضوع رو بهنام میدونه اگر بخوای میگم بیاد بگه یادت باشه تو ای ار باگ خورده بود کتیبه ها مختصاتشون شده بود 250,300 که بکتاش مجبور شد از مختصات 300 کتیبه بزنه (منظور هیچ چیزی بدون ضعف نیست همون ای ار کلی باگ داشت کلی مشکلات از جمله غیب شدن همر ها تو سرور 6 راند 1 باگ گلد بی نهایت اسپید غیب شدن همر اکانت من overdose تو روز صلح سرور 3 راند 1.... ولی ادمیناش جواب کسی رو نمیدادن تو فروم تا اعتراضی میشد همرو بن میکردن که مجبور میشدیم سکوت کنیم) همین دوایکس شما چشمان منحصر داشتین با 2 تا چشمان کوچیک اونجا که یادت هست؟
    اما بریم سراغ سرور 6 راند یک اون سرور ما تو اس ای بودیم با آرمین مازیار امیرعلی و .... که کیارش بهنام اینا اس دبل بودن من اون سرور مختصات کتیبه هارو نوشتم مختصاتی که عکسش رو گذاشتم مختصات ناتارهست و بصورت کامل نوشته شده مثال رندوم بودن رو بازم میتونم تو سرور 1 راند 3 بزنم که تو جنوب شرق یک گیج یونیکافتاد من چینش کتیبه هارو نمیدونم رندوم بوده یا با یک قصد خاص اتفاق افتاده ولیبحث من اینه که تو ای ار هم امکان این اتفاق هست چون یه عده آی ار رو کرده بودن قدیسه درصورتی که اینطوری نیست من نه شمال شرق بازی میکنم نه هیچی که بخوام دفاع کنم در صورتی به جرعت میشه گفت بهترین کتیبه بازی تو اسپید معماری یونیک تو شمال غرب بود که از دست رفت(حالا به هر دلیلی) مشکل جنگ آموز میتونست با یک متای هوشمندانه یا سیاست درست حل شه که راحت ترین کار (حذف) انتخاب کردن
    من امیدوارم میدون تمرین هرچی سریعتر حل شه چون یکم گول ترسناک تر شده :D

• با توجه به همر های دیوار شده NW به نظر میرسه یک قدم دیگه به حذف نزدیک تر شدن :D

سعید کستل و آقا رضا دمتون گرم، حسین پاسارگاد کارت 20، دم داداشیای آس پیک جیز، امیر کیلر و تیمش هم گل کاشتن به خصوص محمد پودوشک، حمید دی جی هم که کلا کار درسته دست خودش نیس :D عمید یه دونی باشی ، رضا گارد ایشالله عروسیت جبران کنیم، از دست های پشت پرده (بابک،سامان،امیرحسین،کاوه) که همیشه هستن تشکر میکنم .

پلنی که قرار بود با اون چکمه زده بشه رو خودتون پیش دستی کردید و انجامش دادید، چه قدر خوبید شما :love:

لیدر های NW و SW اول کل کل بعد پلن مشترک 8| متایی بسته شده خو اعلام کنید :rolleyes:

• سلام استاد خوبی چه خبرا دلم واسه winter is comingهات تنگ شده امیر جانوالا من تمام مختصاتی که نوشتم از رو ناتار بوده و من سرور 6 راند 1 صحبت کردم که شما نبودی نه راند 2 قصد بی احترامی ندارم ولی تو سرور 6 راند دو هم شما دوتا مرتاض کوچیک داشتین که یکیشو ساید ما اس دبل زد اونم همر و تایم بندی هاشو من کردم که از اس دبل هم کاتا هم همرشو من لانچ کردم مثل اینکه متوجه نشدین که دوتا داشتین که این موضوع رو بهنام میدونه اگر بخوای میگم بیاد بگه یادت باشه تو ای ار باگ خورده بود کتیبه ها مختصاتشون شده بود 250,300 که بکتاش مجبور شد از مختصات 300 کتیبه بزنه (منظور هیچ چیزی بدون ضعف نیست همون ای ار کلی باگ داشت کلی مشکلات از جمله غیب شدن همر ها تو سرور 6 راند 1 باگ گلد بی نهایت اسپید غیب شدن همر اکانت من overdose تو روز صلح سرور 3 راند 1.... ولی ادمیناش جواب کسی رو نمیدادن تو فروم تا اعتراضی میشد همرو بن میکردن که مجبور میشدیم سکوت کنیم) همین دوایکس شما چشمان منحصر داشتین با 2 تا چشمان کوچیک اونجا که یادت هست؟
    اما بریم سراغ سرور 6 راند یک اون سرور ما تو اس ای بودیم با آرمین مازیار امیرعلی و .... که کیارش بهنام اینا اس دبل بودن من اون سرور مختصات کتیبه هارو نوشتم مختصاتی که عکسش رو گذاشتم مختصات ناتارهست و بصورت کامل نوشته شده مثال رندوم بودن رو بازم میتونم تو سرور 1 راند 3 بزنم که تو جنوب شرق یک گیج یونیکافتاد من چینش کتیبه هارو نمیدونم رندوم بوده یا با یک قصد خاص اتفاق افتاده ولیبحث من اینه که تو ای ار هم امکان این اتفاق هست چون یه عده آی ار رو کرده بودن قدیسه درصورتی که اینطوری نیست من نه شمال شرق بازی میکنم نه هیچی که بخوام دفاع کنم در صورتی به جرعت میشه گفت بهترین کتیبه بازی تو اسپید معماری یونیک تو شمال غرب بود که از دست رفت(حالا به هر دلیلی) مشکل جنگ آموز میتونست با یک متای هوشمندانه یا سیاست درست حل شه که راحت ترین کار (حذف) انتخاب کردن
    من امیدوارم میدون تمرین هرچی سریعتر حل شه چون یکم گول ترسناک تر شده :D

سلام دانیال جان
    مخلصیم
    دل به دل راه داره عزیزم
    منم اشاره کردم مرتاض رو دقیق یادم نبود
    در رابطه با چشمان هم درست میگی اما من فکر کنم اینجا اینجوری بوده که هر سایدی که یونیک یه کتیبه افتاده تو سایدش
    2تا هم کوچیک افتاده ازش
    نمیگم توی ir اینجوری نبوده شاید توی 1،2تا کتیبه
    اما به نظر منم نحوه چینش کتیبه ها زیاد جالب نبود

من خودم هیچوقت از حذف استقبال نمیکنم حتی توی سرور 6 هم که یادته تا اخرین روز اکانت بود
    و به نظر منم ساید NW پتانسیل بالایی داشت و میتونست با یه متا کارو در بیاره
    اما دیگه ترجیح دادن حذف کنن و باید به نظرشون احترام گذاشت

• میگم راند اول اینجا پارسال همر علی د هیروز همینجوری نرفت دیوار؟

کیا بودن یادشونه؟

اون همره بک نشدا

سلام دوست گرامی
    بله اکانت علی دهیروز همین متاسفانه توسط سپهر گرین من و دوستانشون به دیوار خورد و تمام تلاش خودشان کردند که گردن من و دوستان دیگه بندازن خوشبختانه علی حقیقت را فهمید.....
    اما جالب اینجاس که آن سرور همر های علی دیوار شد که هیچ.... اکانت Iron fist هم همرش به نفع دشمن بک شد

صرفا جهت اطلاع....

• سلام خدمت همه دوستان
    منم تبریک میگم به ان ای بابت دفاع خوب دیشبشون
    منتهی سایدی که مدعی 3.5 میلیون دف هست نباید جنگ کوچیک سایدش سبز بره

اینم یه خفت کوچولو تقدیم به دوستان ان ای

اینم رنک هجوم و دفایی اکانت به عنوان یک اکانت گول دف ساز.. هر چند هنوز چند روزی با سرور کار داریم

یه تشکر ویژه از امین که پلنارو10 دقیقه ایی میچینه اینقد بی نقص و میره سبز میاره و یه تشکر هم از عمو رضا که باعث شد اکانت به اینجا برسه
    حیف که نزاشتن ما این سرور ادامه بدیم وگرنه کابوس خیلیا میشدیم .. همین الانشم البته ما کارمونو کردیم.

یه تشکر هم از سپهر و همه بچه های گل ان دبلیو که تا اینجا احمق یونیک , چکمه کوچک و جنگ کوچک از ساید ان ای زدن.
    امیدوارم الان سرور بالانس باشه با رفتن ان دبلیو(طبق خواسته ادمین که خیلی به بالانس بودن اهمیت میدن )

پ.ن: amir raptor دلتنگیم سلطان , بیا دیسکوردی چیزی صداتو بشنویم

• سلام خدمت همه دوستان
    منم تبریک میگم به ان ای بابت دفاع خوب دیشبشون
    منتهی سایدی که مدعی 3.5 میلیون دف هست نباید جنگ کوچیک سایدش سبز بره

اکنت گول خوب که میبینم واقعا لذت میبرم . تبریک میگم به تیم مورفین...

• سلام و درود به همه ی دوستان
    این آخرین پست بنده داخل فروم هست
    خب اکانت ما آخرین اکانت NW بود که رفت رو حذف و 30 ساعت دیگه حذفه...
    خب اول تحلیل کنم اکانت این سرور خودمون رو (Morphine)

این اکانت ماهیت دف سازی داشت و در 10 تا دهش انویل 20 پیاده به 7 کاهن کشیده شد لول 20 با میدون تمرین لول 18 که دفاع شناور ساید تامین بشه...

کنار دف سازی تصمیم گرفتیم 1 واندر زن و 1 همر جنگی و 3 تا رعد هم بکشیم...(امتیاز هجومی اکانت مربوط به خفت بوده و همر ها دست نخورده رو حذفه)

و همون طور که از قبل برنامه ریزی شده بود اکانت ما این سرور مرزی بازی کرد و خب تو راس دارگیریا همیشه حضور داشته...
    زدن 2 کپ و 1 جنگ کوچیک و 2 تا خفت این سرور گوشه ای از کار اکانت ما بود...

امیدوارم که خوب بازی کرده باشیم چون اولین بار بود نژاد گول اومده بودیم...

بحث دوم تشکر از همه رفیقای خوبی که این سرور پیدا کردم و انشاا... حالا حالا ها با هم کار داریم :ی

بحث سوم تشکر از رضا و کیارش هست...
    دمتون گرم داداشا خسته نباشید اگه هر کدومتون نبودید الان این اکانت وجود نداشت...

پ. ن: امیر رپتور داداش این سرور جات کنارمون خالی بود، اگه قسمت شد با هم میریم یکم لپ بکشیم دوباره :ی

با آرزوی موفقیت برای 3 ساید دیگه...
    بدرود
    امین
    Morphine TeaM

• سلام خدمت تمام دوستان عزیز

این سرورم با تموم موضوعات و بحث هاش واسه تیم ما تموم شد

علیرغم پتانسیل بالای nw تصمیم به حذف شد چون این سرور اولی نیست ک بی عدالتی نسبت به تیم ما صورت میگیره
    (ویرایش شد.)
    بعضیام فکر میکنن خودشون کاری کردن ( جو گیر نباشیم )

ساید nw برخلاف بقیه سایدها پلیر کمتری داشت پس ما مجبور بودیم وقت بیشتری بزاریم ک از بقیه سایدها عقب نمونیم الانم فقط افسوس وقت و انرژی ک واسه این سرور گذاشتیم را میخورم که تهشم زحمت سرنوشت را مشخص نمیکنه تو این سرورها :) :)

انشالله ی موقع ادمین های بازی میفهمند مسئول بالانس کردن سرور اونا نیستند ولی امیدوارم تا فهمیدن این موضوع خیلی دیر نشه و همه چیزو از دست ندن :whistling:

انشالله سرور خوبی باشه واسه دوستان
    یاعلی

• خب اینم از اکانت ما که حذف شد و ۴تا از همراش جایی لانچ نشد
    اول از همه باید از بهنام تشکر کنم این اولین تجربه ما رو یه اکانت بود یکم هماهنگ شدن سخت بود اما یه اکانت فوق العاده بود که اگه همه چی سرجاش بود خیلی رکوردارو جا به جا میکرد

دوم از همه بچه هامون (رضا امین کیارش حسام امید علیرضا محمد حمید بهنام وارلاک و بهنام ویوا) که بخاطر من اومدن تشکر میکنم و وقتی تصمیم به حذفم گرفتم بازم ازم حمایت کردن

خب بریم سراغ سرور
    اول بگم هیچ سایدی باعث حذف ما نشد دوستان اشتباه فکر نکنن ما فقط بخطر مشکل سرور حذف کردیم ادمین بازی هم قبول داشت پس خیلی سعی نکنید حمایت چشم بسته بکنید
    ولی اونقدر مرد بودیم که حتی با توجه به وقتو هزینه ای که انجام دادیم وقتی جایی مشکل داره ادامه ندیم به هر قیمتی

دوم درباره اتک هایی که نصف و نیمه انجام شد تارگت ما جنوب غرب بود ولی بچه های شمال شرق در لحظه اخر باعث تغییرش شدن با توجه به صحبت هایی که لیدراشون انجام داده بودن

و نکته اخر بر میگرده به بک شدن همرا این حجم از دخالت در بازی بی سابقه بود دیگه خداروشکر همه فهمیدن کار شمال غرب نبوده اما بک شدن او همرا و زدن کتیبه با اون همرا خودش خندهدارترین اتفاق بازی بود جالبیش به اینه جایی که سرور مشکل داشته و باگ خورده ادمین دخالتی نکرده ولی جایی که مشکل سرور نبوده و صرفا مقصر خود بازیکنا بودن ادمین بازی دخالت کرده و تصمیماتی گرفته که دیده نشده تو تراوین حتی سرورهای ۲روزه ۱۰۰۰ ایکس

تا زمانی که این شرایط باشه تیم ما هیچ حضوری در هیچ سروری نخواهد داشت

در اخر دوستانی که موندن امیدوارم سرور جذابی براشون باشه

• پ.ن: amir raptor دلتنگیم سلطان , بیا دیسکوردی چیزی صداتو بشنویم

داداش دل به دل راه داره ،میام عشق و حال کنیم :love:

پ. ن: امیر رپتور داداش این سرور جات کنارمون خالی بود، اگه قسمت شد با هم میریم یکم لپ بکشیم دوباره :ی

با آرزوی موفقیت برای 3 ساید دیگه...
    بدرود
    امین
    Morphine TeaM

خسته نباشید میگم بهتون توی همین زمان کم تفاوتتون با بقیه رو نشون دادین

سلطان لپ کشیدنامون مونده هنوز :D
    <3

• با سلام خدمت همگی
    همونطور که در جریان هستید تیم Fesharبه دلیل نا عدالتی در پخش کتیبه و نجات داده شدن 25همر از ساید های مختلف تصمیم به حذف دسته جمعی گرفته بود و خیلی از اکانت ها تا ساعات آینده حذف خواهد شد
    اما اکانت Shaniz به احترام وقت و هزینه ای که سایر دوستان متحمل شده بودند در سرور باقی خواهد ماند و به بازی ادامه میدیم
    در آخر جا داره از سپهر و بهنام و امید و رضا و امین و کیارش و ممد و علیرضا و بهنام وارلاک و حمید و حسام تشکر ویژه ای بکنم که تا اینجای بازی 10 نفر بودن ولی کار 100نفر رو انجام دادن
    رففتنشون از سرور کار من و بقیه بچه هارو سخت تر میکنه ولی حق دارن که حذف کنن
    منم به خاطر بقیه دوستانی که در ان دبل هستن و نمیخوام حقشون ضایع بشه یه گوشه ای به بازی خودم ادامه میدم
    امیدوارم ببه زودی شاهد حذف اکانت های هکر از ساید ان ای باشیم :)

• سلام خدمت همگی
    اکانت ما هم حذف شد بنا به دلایلی که همه میدونن ( پخش بسیار بد کتیبه ها و برگردونده شدن ۲۵ همر که لانچ شده بودن به بیس توسط ادمین بازی )
    خسته نباشید به تک تک بچه های سایدمون که خیلی خوشحالم باهاشون آشنا شدم و بیشتر از خود تراوین هم صحبتی با این دوستان لذت بخش بود
    یه خسته نباشید هم به امین
    و رضا که اکثر بار اکانت رو دوششون بود
    یه خسته نباشید ویژه هم به ادمین بازی که از هیچ تلاشی برای بالانس بودن سرور دریغ نمیکنه
    کار اکانت ما هم با رنک ۱ هجوم دفاع و قهرمان به پایان رسید ( تک تک پوینت ها سرش نیرو های ان ای مردن )
    تو این سرور کسانی بودن عروس شدن کسانی بودن داماد شدن که بهشون تبریک میگم

چند تا لینک هم میزارم که یکیش کپ اکانت T2000 هست که بعدا رفیق شدیم
    یکیشم چیف دهکده trader
    یکیشم پروفایل اکانت ( البته بازم همر و دف داشتیم و حیف نشد ادامه بدیم)

• هم برای شما دوستانی که حذف کردید و ما رو از نعمتی مثه خودتون بی نصیب کردید و هم برای بازیکنانی که موندن و میتونیم در خدمتشون باشیم ارزوی موفقیت رو دارم
    پ.ن :چرا هیچکس در مورد احمق یونیک حرف نمیزنه . دوستانی که حذف کردن چرا این کتیبه رو به سایدشون ندادن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• هم برای شما دوستانی که حذف کردید و ما رو از نعمتی مثه خودتون بی نصیب کردید و هم برای بازیکنانی که موندن و میتونیم در خدمتشون باشیم ارزوی موفقیت رو دارم
    پ.ن :چرا هیچکس در مورد احمق یونیک حرف نمیزنه . دوستانی که حذف کردن چرا این کتیبه رو به سایدشون ندادن

به همون دلیل که جنگ کوچیک اومد اس ای

• سلام

دلایل اصلی اینکه کتیبه ی جنگ کوچیک و احمق یونیک تحویل ساید نشد به شرح زیر است :

1- کتیبه ها تو ساید ان دبلیو نبوده و 2 تا کتیبه از خاک ان ای بلند شده و تصمیم واگزاری کتیبه با اکانت هایی بوده که زدن کتیبه رو ...
    اگه تو خاک ان دبل بود میدادم شنیز حالشو ببره :ی

2- عدم لیاقت بچه های شمال غرب ( بعد از حذف یه سری از بچه ها کتیبه ها رو منتقل کردیم رو اکانت های دیگه که تحویل ساید بدیم ولی چون دیدیم زرنگ بازی در اوردن و اومدن خودسر زدن تصمیم بر این شد که به ساید شمال غرب کتیبه هایی که از ساید های دیگه زدیم رو ندیم )

3- بابت کتیبه ها 1 ریال هم پولی دریافت نشده و صرفا ترجیح دادیم این کتیبه ها دست ادم های نیوفته بعد ما ...

و در اخر به کسی هیچ ربطی نداره که ما به کدوم ساید کتیبه دادیم بشینید بازیتونو بکنید

موفق باشید

• و در اخر به کسی هیچ ربطی نداره که ما به کدوم ساید کتیبه دادیم بشینید بازیتونو بکنید

داداش اگر منظورت منم باید بگم خیلی ربط داره به دیگران . مثلا اگر به دلایلی که بالا گفتی باشه آدم یه حساب دیگه ای وا میکنه اگر نه که یه موقع قسمت باشه تو سروری با هم پلی بدیم میدونی کی کتیبه فروشه کی نیست . دلایل شما هم برای من موجه بود این که من در مورد سپهر چه فکری کنم برای خودم مهمه لا اقل به عنوان کتیبه فروش از سرور خداحافظی نمیکنه

اگرم منظورت من نبودم که هیچ:)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد