نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

 • اسم تورج جا موند تشکر ویژه از تورج رقیب قدیمی و دوست جدید 🌹


  ادمین فروم اگه هستی این پست رو با پست قبل یکی کن

 • سلام مخلصیم


  قرار بود اخرین سرور تیم باشه نیمه کاره شد ممنونم از همه بچه های که هر وقت زنگ زدم با جون دل امدن سالیان سال هست کنارتون گفتیم خندیدم بحث کردیم جدل کردیم بینمون موش دوندن ولی با تمام اینا باز کنار هم بودیم براتون آرزو موفقیت میکنم مطمن باشید از این به بعد زنگ بزنم فقط بابت جویای احوال هست وسلام تراوین اینجا برای تیم تمام شد.

  طبق صحبت های شده مولتی ها دف ساز ها تحویل ساید شده اکانت Capitan تحویل ساید داده شد تو این چند ساله اگه دوستی از ما دلخور شده حرفی از من بچه ها شنیده که باعث کدورت شده ازش عذرخواهی میکنم این اخرین پست من تو فروم هست هر جا هستین دلتون شاد لبتون خندون سفرتون پر برکت یاعلی


  آرش: Capitan

  مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

  ALIFX&POYA

  Sajad 33YED

  MASOUD NOOB

  REZA ROYAL

  ASHKAN CAPTAIN


  <3CAPITAN TEAM<3

 • سلام

  من تازه سیستم روشن کردم که :دی


  #نه به اعتیاد

  دیر اومدی خاموش کن سیستمو آرمین 🤣


  سطح بازیو خدا وکیلی

  همون همستر رو بازی کنید

  لینک بدم کلیک می‌کنی بیای زیر مجموعه ام ؟

 • این حکایت را که نقد وقت ماست *** گر تمامش می‌کنی این‌‌جا رواست

  ناکسان را ترک کن بهر کسان *** قصه را پایان بر و مخلص رسان  طی جلسه ای که در ساید شمال غرب با حضور اکثریت برگزار شد، این ساید تصمیم گرفت از سرور کناره گیری کند.


  - تمامی دفسازها در اختیار معدود پلیرهای ادامه دهنده قرار میگیرن -

  - اکانت های همردار در مورد حذف و یا استفاده از همرها آزاد هستند (به غیر از موارد شامل نپ) -

  - پس از ترک سرور توسط تیم اصلی، سیاست ساید در اختیار بازماندگان قرار میگیره و آزادند طبق نظر خودشون تصمیم بگیرن -  پی نوشت شخصی:


  یکی دو ماه پیش بود که افتادیم توی تله رضا گارد و به امید اینکه افرادی در سرور حاضر هستند اومدیم رجیستر کردیم که دیگه همه در جریانش هستند. پس از خاموش شدن آخرین نشانه های حضور این افراد تیم شمال غرب روز به روز دلسردتر شد اما باز ادامه داد تا رسید به جایی که با یک سرور خاله بازی طور رو به رو شد و از اونجایی که اهداف ما صرفا فایت با یک تیم خاصی بود تصمیم به ترک سرور میگیریم تا واندر هم بمونه برای افرادی که در برنامه هاشون بود.


  هرچند چون فقط تیم ما در شمال غرب حضور نداشت به احترام مابقی افراد شروع به فعالیت جدی تر کردیم و با همین تعداد افراد کم (10 الی 15 نفر فعال و نیمه فعال) ساید تونست آمار نزدیک به 30 واندرزن رو ثبت کنه.


  اما متاسفانه بعضی از افراد تصمیمشون رو برای سفارشی کردن سرور گرفته بودن و تمام تلاش های ما جهت جذاب کردن سرور بی نتیجه موند، حتی پیشنهاد چینش دوباره سایدها در مورد نپ ها و متاها. با اینکه اجازه ندارم این صحبت رو به عنوان سخنگوی ساید انجام بدم اما تلاش کردیم نپی که با SE تا نقشه ها تمدید شده بود رو به صورت توافقی منحل کنیم و متای غرب و شرق رو ایجاد کنیم تا سرور کاملا بالانسی ایجاد بشه که از طرف همسایه غربی دیگرمون این پیشنهاد رد شد. تصمیم گرفتن بذارن برن تا اینکه یک سرور بالانس تشکیل بدن. من درکشون نکردم اما دلیلش رو هم خودشون میتونن اینجا توضیح بدن.  در ادامه می رسیم به بخش تشکرها. اول از همه از سه فردی که بیشترین زحمت رو در این یکی دو ماه کشیدن:


  ساناز خانوم که هم به تنهایی روی اکانتش 4 تا همر سنگین داشت (GeHeNnA)، هم اکانت واندر رو دست گرفت و هم پلیر شب کل ساید بود و به اکثر اکانت ها سر میزد.


  نفر دوم هم فرهاد بود که فهمیدم SE این راند چه نعمتی رو به همراه نداشته. از نقش اصلی در هماهنگی جمع کردن کتیبه ها تا اکانت اسکات و دفکوردی ... همه این زحمات رو گردن فرهاد بود و جدا از زحماتش جزو با شخصیت ترین افرادی بود که در تراوین باهاشون آشنا شدم.


  نفر سوم هم برادر بزرگ تر خودم تورج که از زحمات برون سایدی و مکالمات چندین ساعته تلفنی برای سیاست های ساید گرفته تا تحویل 13 همر جنگی برای جمع آوری کتیبه ها و 4 واندرزن روی اکانت !king North! و صداقت مثال زدنیش در مقابل پلیرهای ساید.


  در ادامه ممد کینگ لول (6 همر سنگین) آیناز و مانی اورجینال که قبلا همیشه رو در رو بودیم و در اولین سروری که کنار هم بودیم فهمیدیم چقدر انسان های گل و در اختیار سایدی هستن و امیدواریم یه سرور دیگه کنار هم تا انتها بازی کنیم. رضا گارد با اینکه مسبب این سرور کذایی بودی اما عیبی نداره از توام تشکر میکنم. ممد کینگ MMA که یک تنه دف نصف ساید رو میداد و شرمندش شدیم که نتونستیم ادامه بدیم. طاها لوسیفری که که پایه تا صب نشستن هامون بود و خوشحالیم که یه پلیر از تیم پرهام اینا دزدیدیم. خود پرهام و بچه هاشون که از شرایطشون خبر داشتیم و با سختی هایی که داشتن بازم فعال بودن. امیر ایزریل که همیشه بهمون لطف داشته و دعتمون رو بی جواب نذاشته. محمد، برادرزاده خودم که پاره وقت زوی اکانت آلبالو بود. دونا خانوم، خواهر بزرگترمون که کتیبه جنگ یونیک رو زدن و در اختیار ساید گذاشتن اما به دلایلی زودتر از جمعمون خداحافظی کردن. روزبه و مهدی شاهگوش و باقی افراد که فکر نکنم کسی مونده باشه.


  هرچند یک سرور دوست داشتنی برام نبود اما با افرادی آشنا شدم که این دو ماه وقت و هزینه ارزشش رو داشت. جز فردی که هیچی نداشت به جز ادعا ادعا و ادعا. در آخر هم به علت منافع شخصی خودش برای راند بعد تمام اکانت های خودش رو حذف کرد و با یک خداحافظی خوشحالمون کرد. جمع ما مناسب افراد گشت تلخ، خود بزرگ بین توخالی و زیر و رو کش نیست.


  یه تشکر ویژه هم بکنم از پلیرهای SE مخصوصا آقا امید که پای توافقاتش موند. ایلیای عزیز، آقا هومن و متین و باقی...
  نرود هوشمند در آبی / تا نبیند نخست پایانش.


  بدرود.  سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.


 • خداروشکر تا حالا همری از من صفر نشده ^^

  پلن آرمین نو مرسی!! آرمین دِ پلنر!!! رو یادته که؟ کل همرای دوتا ساید رو زد رو اکانت من رد نشد که هیچ دیوار رو ۱۶ موند :D:D


  به به ستون بودی حالا فارغ از نتیجه کار همین که جزو تارگتای من بودی خوبه آرزوی خیلیاس :دی

  ما تازه سیستم روشن کردیم ببینیم تراوین یادمونه یا نه:دی


  پ.ن: بودن کسایی رو اکانتت که قسمتشون شده و همری ازشون صفر شده یادته که با ۲ تا اکانت وسط سایدت پلن میرفتم :دی

  پ.ن:دمپاییای ساید بود البته ولی خوب :دی

 • GG, Day 55

  یک تشکر ویژه میکنم از امیر اسپارتان برادر گلم بابت زحماتی که در قبال جنوب شرق و رفاقت و لبخندهایی که درکنار هم زدیم.

  سیاست های سرور جنوب شرق، چه درست چه نادرست یکی از دلایل مهم این روند حذف هست.

  ما به کسی برچسب فرار نمیزنیم اما اکانت The Flash فرار کرد.

  الباقی در پستهای تکمیلی.

 • پست توسط HoOomaN ().

  پست حذف شده توسط خود نویسنده ().
 • وقت را غنیمت دان آنقدر که بتوانی

  حاصل از حیات ای جان این دمست تا دانی


  این سرور علیرغم میل باطنی به خاطر دوست و رفیق قدیمی ام رضا گارد رجیستر کردم و هدف از رجسیتر تسویه حساب با معدود پلیرهایی بود که کم بیش فروم خونها در جریانند.نه کل ساید NE و پلیرهایی که روحشون از موضوع راند قبل خبر نداشت.


  هدف نه صد کردن واندر بود و نه حتی موندن تا زمان کتیبه اما به دلایل سایدی و اشخاص خارج از تیم حاضر در ساید مجبور به ادامه شدیم.

  با اینکه پارساجان قبل از کتیبه ها پیشنهاد حذف داده بود اما به اصرار من که تعدادی هزینه کردن و وقت گذاشتن حذف بصلاح نیست ، موندیم و از این بابت ازشون متشکرم.

  لیک الان علیرغم اصرار و پیشنهاد جهت بالانس سرور و برگردوندن هیجان به بازی هر نوع پیشنهاد ما با در جریان بودن امید عزیز از طرف ساید همسایه رد شد.به عبارتی بازی دیگه به تعارف و ... رسید.


  در حقیقت ما بودیم با اس ای که خصومتی بینمون نبود(یک نپ نوشته شده با ما و یک نپ نانوشته با ساید همسایتون) که این سیاست عالی امید عزیز رو نشون میداد.


  بخاطر همین کل تیم تصمیم گرفتن بخاطر 2 ماه نیم موندن تو سرور استراحت کنن تا سرور بعدی اگر فرصت زندگی مجال داد در کنار هم باشیم.


  در اول پی نوشت از دوستان SE بابت بازی خوب تیمی و سیاست خارجی عالی امید سپاسگذارم و پیشاپیش صد شدن واندرشون رو تبریک میگم.امیدوارم واندر زندگیتون همیشه 100 باشه و سبز


  - این سرور افتخار اشنایی با فرهاد روزبه و طاها،پرهام،دوناخانوم رو داشتم امیدوارم همیشه تو زندگی موفق باشن

  و در کل از تمام بچه ها از نعمت محمد کینگ لول محمد کینگ MMA امیر عزراییل رضا گارد رضا کینگ لول محمد آلبالو مانی زیوس و آیناز عزیز مهدی شاهگوش وحید پورنمنت و همسر عزیزم ساناز که از روز اول در کنار من برای حل مشکلات سایدی کمک میکرد سپاسگذارم و سایر دوستان که بصورت غیرعمدی از قلم افتادن عذر میخوام که باوجود کار و مشکلات زندگی در کنار تیم بودن


  نمیخوام زیاد وارد جزییات بشم و انشالله سرور بعدی اگر عمری بود در خدمت دوستانم خواهم بود.

  آرزوی سلامتی و شادکامی برای تمام پلیرهای اسیپدترا رو از خداوند متعال خواهانم


  سپاس

  تورج


  یسری چیزارو واقعا نمیشه توضیح داد
  مثل
  ذات کثیفه بعضی از آدم ها رو

 • درود بر پلیرهای اسپیدترا


  افتخاری بود برای بنده که در کنارتون بازی کنم و از دورهمی پلیرها لذت ببریم

  به قول هومن از وقتی که ارزش های تراوین تو اسپیدترا جابجا شد از جذابیت بازی کم شد (البته روی حرفم با شخص خاصی نیست و موضوع کلی بود )

  تشکر ویژه دارم از دوستانی که یاری کردن و تو موقعیت های حساس فرشته نجات بودن <3<3<3
  از بچه های شمال شرق هم تشکر میکنم که مارو تو خاک خودشون تحمل کردن :saint:<3

  و در نهایت از تیم اسپیدترا بابت کیفیت بالای سرور هم تشکر میکنم (ارایه سرویس انلاین تو ایران واقعا کار مشکلیه و قابل فیکس نیست )

  • جدید

  امیرحسین نگفتم بیا ثبت نام نکنیم و بدون هزینه و وقت می‌بریم. دیدی ؟


  پی نوشت: تمام اکانت هایی که دارن حذف میشن رو ما خریداریم. میخوایم تک به سه مهدی و فرامرز رو بزنیم.

  ماورای باورهای ما،

  ماورای بودن ها و نبودن های ما

  آنجا دشتی‌ست...

  فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

  تو را آنجا خواهم دید.

  • جدید

  با سلام

  توضیحات تکمیلی در مودر حذف


  تورج و نعمت جان

  اگر منظورتون از پیشنهاد واندر مشترک بود که درست میگین من مخالفت کردم ولی گفتم بزنیم باهم که یهو تصمیم به حذف گرفتین


  درمورد خاله بازی هم بله یه جورایی بود و این رو من قبل کتیبه گفتم و مثال هم زدم

  فک کن یکی لات بازی درمیاره پا میشی میری دعوا بعد طرف فرار میکنه بعد میگن حالا تو که تا اینجا اومدی قمه هم دستته رفیقتو بزن حداقل حال کنیم... خنده دار نیس؟

  ما یه تارگت داشتیم تارگت بهونه آورد تیم جمع نشده گفتیم ما هم بریم پی کارمون دیگه گذشت دوران اعتیاد تراوین دنبال یه سرور حیجانی بودیم

  با همه این تفاصیر باز قرار به موندن بود و قرار بود ما با اس ای درگیر شیم (جنوب غرب با جنوب شرق)

  حالا چگونه درگیری اینجوری بود که با بعضی از پلنر های اس ای که رفیق بودیم قرار گذاشته بودیم که آخر هفته ها پلن بریم رو هم که کسی از زندگیش نیوفته ( بیشتر ما چون خیلی تعداد کمی مونده بودیم )

  بعد مانی عزیز اومد گفت یه هفته صبر کنید ما هم بیایم باهم بزنیم چند روز بعد که دیروز باشه گفتین حذف ما هم منطبع چون بخاطر شما مونده بودیم بیخیال شدیم


  یوسف توی ساید هست و تمام کتیبه ها و اکانت ها تحویل یوسف عزیز میشه کسایی که بازی میکنن با یوسف هماهنگ شن

  شرمنده یوسف جان دیگه واقعا نکشیدیم


  End of Story


  به به ستون بودی حالا فارغ از نتیجه کار همین که جزو تارگتای من بودی خوبه آرزوی خیلیاس :دی

  ما تازه سیستم روشن کردیم ببینیم تراوین یادمونه یا نه:دی


  پ.ن: بودن کسایی رو اکانتت که قسمتشون شده و همری ازشون صفر شده یادته که با ۲ تا اکانت وسط سایدت پلن میرفتم :دی

  پ.ن:دمپاییای ساید بود البته ولی خوب :دی

  این که باهم رو یه اکانت بازی کردیم چی؟ =)) خدا شاهده آرمین اگر سرور بعدی در کار باشه نیای پیش من پا میشم میام خونت جرررررت میدم ^^ حسین و بچهای دیگه ام هستن تیم وحشی... حالا یا تورنومنت دات کام میریم یا اینجا ولی باید بیای:D


  پی نوشت آخر:


  اسپیدترا هم اگر قرار شد بیایم امیدوارم همه با تیم تکمیل بیان و همدیگه رو ایستگاه نکنیم هممون کار و زندگی داریم

  یه سرور ممد علی با تیمی که میگه بیاد، امید و بچهای اس ای که ماشالا همیشه پا کار بودن، دوباره زئوس تیمش جمع شه بیاد، زوپیر بیاد

  یک سرور واقعا تراوین بازی کنیم


  حیف کپ ناتار بسته بود وگرنه میخواستیم بر علیه ناتارها که این همه سال ما رو بازی دادن قیام کنیم :D

  با آرزوی موفقیت برای تمامی بچهای جامعه تراوین


  با احترام

  پارسا

  • جدید

  مملی اسکناستو نشون بده اول تا ماهم معاملمونو رو کنیم برات


  نیک روش خدا ازت نگذره پستتو ۱۰ بارم ببینم باز میخندم


  بدید مملی صد کنه یه مدال بیاد رو پروفایلش

  سرور های بد وین های متوالیشو با مدرک ارائه کنه

  • جدید

  سلام پارسا جان خدا قوت.

  اینکه منتظری همچین سروری داشته باشیم که همه تیم ها حضور داشته باشند عملاً غیر ممکنه! همیشه یکی دو تا تیم نیستند.

  در چند سرور اخیر همیشه 2 ساید قدرتمند و 2 ساید کم جمعیت تر وجود داشته. این سرور شخص من به عنوان فرد بیرون از بازی، خیلی دوست داشتم درگیری واقعی دو ساید جنوب شرق و جنوب غرب را ببینم. ولی بعدا فهمیدم اگر درگیری هم وجود داشته باشه بعدش "شرمنده داداش" "حالا شما بیا ما را بزن" و از این حرفاست....


  ما چند سروره با اس ای جنگ داریم ولی بعد سرور دوستای هم هستیم با هم خوش و بش میکنیم. دشمن خونی هم که نیستیم. این تفکر شما که جنوب شرق داداشیمه یا ما قبلا با جنوب شرق درگیری داشتیم چه لطف جدیدی برای ما داره واقعا نه منطقی هست و نه درست.


  همین الانشم دنبال یه سرور خوب و درست نیستی چون حتی اگر چهار ساید پر قدرت داشته باشیم تارگت تمامی سایدها شمال شرق میشه!


  این سرور ما در شرایطی اومدیم که تارگت تمامی سایدها بودیم. هدف ما بالا بردن جذابیت بازی بود. به امید اینکه متای شمال 2 ساید کم پلیر سرور را بکنه سه سایدی ، یا متای شرق و غرب اتفاق بیفته و بازی جذاب بشه.


  صادقانه بگم اگر دنبال جذاب شدن سرور و بازی هستی خواهشا متای پشت پرده،قبل بازی، زیر درختی هر چی که هست و بگذارید کنار. حرف و عملتون یکی باشه. اِن سروره میگن فلان ساید با فلان ساید نپ یا متا نیستیم ولی هیچ اتکی بینشون رد و بدل نمیشه!

  اگر این سرور بازی جذاب نشد علتش حذف ما نبود. عملکرد شما بود. متاهای شما قبل از شروع سرور بود. متای درست و منطقی با شرایط سرور بسته میشد. ادعای درگیری داشتید ولی عملا با کسی درگیر نشدید چون متا بودید!  لُپ کلام: با وجود افرادی که قبل اعلام آمادگیشون متای پشت پرده میبندند(شما را نمیگم کلی میگم) و بعد اعلام حضور میکنند سرور هیچ وقت جذاب نمیشه! حالا یکی میگه اسم این کار سیاسته من این سیاست را با احترام نمیپسندم بنظرم بیشتر خاله بازیه.

  J.Bro

  اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

  اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

  فکرت رو ترمیم کن...

 • پست توسط Spartan ().

  پست حذف شده توسط خود نویسنده ().
  • جدید

  GG, Day 55

  یک تشکر ویژه میکنم از امیر اسپارتان برادر گلم بابت زحماتی که در قبال جنوب شرق و رفاقت و لبخندهایی که درکنار هم زدیم.

  سیاست های سرور جنوب شرق، چه درست چه نادرست یکی از دلایل مهم این روند حذف هست.

  ما به کسی برچسب فرار نمیزنیم اما اکانت The Flash فرار کرد.

  الباقی در پستهای تکمیلی.

  مال برچسب زدن نیستی ایلیا جان

  از کجا فرار کنم ؟ اکانت رو حذفه مثل بقیه

  اتک زدم دیوار شده

  ایپی تون افتاده رو اکانت خزانه تخریب شده

  اومدم تو فروم اعلام کردم شدم ادم بده که میخواد کره بگیره اساسا اون اتک رو زدم که بره دیوار شه از شر‌تراوین خلاص شم پست هم نمیخواستم بزارم حتی صبحش که لینک رو‌دیدم سیستم رو بستم رفتم سر کار ، وقتی برگشتم چشمم به خزانه تخریب شده خورد

  این عین واقعیت بود حالا شما و دیگر هم سایدی هات هر جوری دوست داری فک کن و تحلیل کن

  اومدم پست گذاشتم دیروز شبش بن کردن ادمین باید چیکار میکردم ؟ بعدم اعصابم واقعا نمیکشه بشینم با تویی که ۲۴ تو فروم خوابیدی کل کل کنم تو فروم

  تو زورو اصلا خوبه

  پسورد منو جز خودم فقط پارسا داشت