نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• من گفتم الان بیام فروم کلی عکس خفت میبینم ولی خدایی کلی خندیدم

نعمت فستر هم نمیدونست چه حرفی کجا بزنه بنده خدا شب قرار بود بزنه صبح دیگه همر نداشت 😂نصف بساط شادی ما در سرور پیش حسین عزیز بود اخرین کار تکمیلی زدن منابع واندر بود که نتونیم واندر اپ کنیم

پ.ن اصلا شمال شرق شرق نباشه بازی حال نمیده خدا ازت نگذره وگنس کجایییی کچل پاسخ گو باش

پ.ن پارتیزان میشه بگی بعد نقش کمد یکم نقش مورچه گازی دربیاره 🤔🤔

پ.ن مجید کیسه ماست ها رو میخواد چیکار واقعا برام سواله مگه تو بطری نمیریخت 🤔

پ.ن گفتن تایم کتیبه داره میرسه سفارش کتیبه پذیرفته میشود تحویل در کوتاه ترین مدت 😉😉

ودر اخر یادی کنیم از دوستانی که میگفتن نزند ماضعیف هستیم و لی نمیدونستن ما ضعیف کش هستیم 😂🤣🤣ارجا به فروم های گذشته

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• جوووون تو بخند فقط گلم:*

حالا‌که تو سرور نیستی چرا نمیای پیشمون ماچت کنیم عزیزم...

در مورد اون واندر هم هر چی دلت میخواد بگو هر حرفی هم دوست داری اضافه کن...

من هیچ وقت کاری که نکردم انجام ندادم گردن نمیگیرم این آخرین جواب من در مورد اون همر واندر تصادفی...:(?(

نمیدونم ساقی ات کیه نوری جون ...^^

هر کی بوده دمش گرم چنان اسبابی بهت داده که اومدی فروم پست گذاشتی:D

از بین این همه ادم هم قفلی زدی رو من :/:/

جوووون بابا تو فقط حرف بزن گلم ...^^;)

نوری جون

سرور 1 نرمال همین اسپیدترا... یادته با گرزی خفتت کردم!!!;)

کتیبه چکمه ات هم زدم همزمان...8);)

نگم برات ...

حرفها خاطرات خوب ، بد زیاده

ولی بگذریم برای من مهم نیست

گذشته ترجیح میدم تو گذشته بمونه:S

پس نیا برای من از گذشته حرف نزدن ...

اگر حرفی داری مرد باش تو بازی ثابت کن ...

تمام ...

فکر نکنم دیگه حرفی برای موندن وجود داشته باشه...?(:)

شب بخیر :sleeping:

بوص به کله ات گلم:*

• مبشه لینک بزاری ببینم کدوم کتیبه چکمه رو زدی من خبر ندارم

حداقل میگفتی اسپید سرور نرمال که تو که هیچ استادهای تو هم نتونستن کاری بکنن

انقدر مارو زدی که من توی جفت نرمال ها رنک هجوم بودم راند یک نرمال که کتیبه چکمه یونیک جنگ کوچیک مرتاض کوچیک دست من بود 😂🤣🤣🤣 که واندرشم خودم کلیک ۱۰۰ شدنش زدم همر رم انقدر بزرگ بود که دوتیکه کردیم زدیم توی جعش دیوار واندر صفر کرد

مصطفی فلفلی یادش چون همر اونم بعد رم من واندر صفر کرد

راند دوم هم که امرداد نصف ان ای هم نتونستن کاری بکنن من فقط از تو شاسگول بازی هات یادمه یه سری هاشم بقیه تعریف کردن

راند قبلی هم که شخصا لب مرز اس ای بودم روز سوم کتیبه ها امدم احمق بردم

خلاصه چشات باز کن اسم چند نفر اوردم

البته از قصد اسم شما بردم تا باعث دیده شدنم بشه و بزرگ بشم توی فروم و لطفا من نادیده نگیرید ای بزرگوار 😂😂😂😂

همه رو برق میگیره مارو باتری

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• غرض از این پست هم این بود که اعلام کنم این سرور جنوب شرق توسط شورای لیدری اراده میشه؛

مسئول سیاست خارجیمون هم امید عزیز از اکانت x3x هست؛ و از این به بعد مواضع رسمی ساید هم فقط توسط من و امیراسپارتان گرامی در فروم اعلام میشه؛ مرسی که خوندید

منونم از رضای عزیز که این موارد رو مطرح کرد.

مایلم جهت اطلاع خوانندگان و بازیکنان عزیز،

و در راستای عمل به سیاست «شفافیتِ عملکرد در بازی» که نقش مهمی در دستورالعمل‌های جنوب شرق ایفا میکنه،

با خوشحالی به اطلاع دوستان برسونم که طبق موافقت شورای لیدری جنوب شرق و در نتیجه‌ی مذاکراتی که با دوستانِ سایدِ شمال غربی داشتیم،

بین این دو ساید، تا زمانِ دو روز بعد از کتیبه‌ها، پیمانِ «آتش بس» و یا N.A.P بسته شده. طبق تضمینی که در همین رابطه به ساید شمال غربی دادیم، تا دو روز بعد از پیدایشِ کتیبه‌ها، هیچ حمله‌ای از مجموعه‌ی اتحادهای تحت کنترل جنوب شرق به سمت شمال غرب روانه نخواهد شد.

سیاست همیشگیِ جنوب شرق تعامل و همکاری برای هر چه جذاب‌تر شدنِ بازی بوده، و این سیاست کماکان ادامه خواهد داشت.

عضو و سخنگوی شورای لیدری جنوب شرق،

امیر Spartan

• درود و وقتتون بخیر

پیرو پست قبلی سخنگوی ساید جنوب شرق، تمامی موارد ذکر شده از طرف شورای لیدری شمال غرب تایید می شود و طبق صحبت های انجام گرفته و توافقات صورت گرفته مابین ساید NW و SE این دو ساید تا 2 روز پس از آزادسازی کتیبه ها هیچ عملی در جهت تضعیف ساید مقابل (اعم از حمله مستقیم، تخریب ناتار، احداث دهکده و...) نخواهند داشت.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام و وقت بخیر

تشکر از سخنگوهای دو ساید که سیاست های سایدی را در فروم مطرح میکنند و باعث زیباتر شدن سرور میشوند.

مایلم بدونم نپ صورت گرفته بین دو ساید جنوب شرق و جنوب غرب هم در همین فروم اعلام میشه؟ یا از اون نپ های پشت پرده هست که انکار میشه و گفته نمیشه؟

با تشکر

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

تا الان هیچ حرف و حتی جلسه ای بین دو ساید جنوبی مطرح نشده ، و اگر کوچیکترین توافقی صورت بگیره در همین فروم اعلام میشه .

همچنین اگر توافقی با هر ساید و گروه و اتحادی هم ببندیم در همین فروم اعلام میشه .

یا حق

یوسف

• البته چیزی که ما دیدیم این هفته یک اتک ردپ بدل شد بین دو ساید جنوبی ولی لینک نذاشتین

• با سلام

همونطور که اول سرور گفتم این سرور ساید حنوب غرب با هیچ سایدی نه متا خواهد بود و نه نپی با سایدی بسته میشه

از طرفی که هر دو ساید مجاور پر از دوست های قدیمی هست

در مورد کتیبه ها ما از هیچ سایدی کتیبه ای بلند نمیکنیم مگر اینکه کتیبه مرزی باشه که قابل توافق مابین دوطرف هست.

و امیدواریم باقی ساید ها همین رفتار رو رعایت کنند.

اما اگر سایدی کتیبه ای از جنوب غرب بلند کنه یا اتک جدی یا پلن از هرسایدی صورت بگیره

یعنی نقض رفتار دوستانه صورت بگیره

تمامی پتانسیل حجومی از جمله تمامی واندرزن های ساید جنوب غرب روی اون ساید در سریعترین زمان ممکن بکار خواهد گرفته شد.

با احترام

پارسا

پ ن :تضمینی ۲۰۰کا تحویل توی کار!

• سلام

یک توافقی صورت گرفته بود در مورد دیفالتهای شمال شرق. که ما به عهد خودمون وفا کردیم

منتها. صبح امروز از خواب بیدار شدیم دیدیم که بعله! اینها حتی به شمال شرقی ها هم رحم نمیکنند و به یکی از دهکده ها حمله شده.

چه زمانی؟ زمانی که بازیکن اتحادش رو جابجا کرده و تا 12 ساعت نمیتونه دفاع دریافت کنه و چراغش سبز بوده.

توسط چه کسی؟ از لیدرهای شمال شرق.
    به چه کسی؟ پلیر با سابقه که این سرور لیدر جنوب شرق هستند.

حالا اومدیم برای دفاع. گفتیم که دهکده چیف شد و تموم شد. 4 موج سیم باچیفر زدن بدین صورت

بعد که حملات رسیدند با این موضوع مواجه شدیم ^^

هدف رو اقامتگاه و قصر گذاشته بودن ولی ما مرکز فرماندهی دوست داشتیم :دی

خلاصه که زارت.

در اخر هم یک شرطبندی انجام شد با دوستان سر اینکه چه کسی ایشون رو کانتر کنه و بنام امیر عزیز دراومد. 8o<3

پ.ن: دوستانی که تمایل دارند در کلاسهای آموزش چیف برای مبتدی ها شرکت کنند اعلام کنند. :D

با سلام

در مورد کتیبه ها ما از هیچ سایدی کتیبه ای بلند نمیکنیم مگر اینکه کتیبه مرزی باشه که قابل توافق مابین دوطرف هست.

با احترام

پارسا

درود پارسا جان.

سوال بنده این هست که چرا جنوب غرب با جریان همراه نمیشه و مثل دو ساید دیگر بازی حاضر به اقدام نیابتی داخل شمال شرق نیست؟ خارج از سیاست بازی اگر کسی از بیرون گود هم به این موضوع دقت کنه متوجه میشه که میتونه جنوب غرب رو از لحاظ تعداد کتیبه مجهزتر کنه!

ارادت

• درود پارسا جان.

سوال بنده این هست که چرا جنوب غرب با جریان همراه نمیشه و مثل دو ساید دیگر بازی حاضر به اقدام نیابتی داخل شمال شرق نیست؟ خارج از سیاست بازی اگر کسی از بیرون گود هم به این موضوع دقت کنه متوجه میشه که میتونه جنوب غرب رو از لحاظ تعداد کتیبه مجهزتر کنه!

ایلیا جان رک بگم ابزارش رو نداریم :D

ان ای ساید ضربدری هست و اگر میخواستیم همچین حرکتی بزنیم مجبور بودیم اونجا اکانت بزنیم که این موضوع تو اساسنامه ما قفله

میشه پلن زد اتک زد ولی با وجود دو ساید همسایه عملا ما هیچ شانسی برای کتیبه نداریم و منطبع هم اونا مگر اینکه کثیف بازی وسط بیاد که خب توابعش معلومه!

با احترام

• من همینجا در انجمن، به دوستان شمال شرق تضمین شخصی میدم که از الآن تا آخر سرور، به جز در مقام دفاع، از سه دهکده‌ی شمال شرقی من، هیچ حمله‌ای روی دهکده‌های پلیرهای NE TEAM، کتیبه‌ها، و واندرهاشون صورت نمیگیره.

البته این کانتر نبود دفاع بود چون ظاهراً قرار بوده از دهکده های شمال شرقی اکانت اسپارتان فقط دفاع بشه.

بهرحال حرکت قشنگی بود تبریک بهتون!

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• یک توافقی صورت گرفته بود در مورد دیفالتهای شمال شرق. که ما به عهد خودمون وفا کردیم

و من چه افتخاری میکنم این وسط، چه اون عزیزی که ما رو از آی‌آر یادشه، و چه اون دوستی که این سرور با ما آشنا شده، هرگز نتونسته بگه من در قالب لیدری و یا بازیکنی، حرفی زدم و پاش نموندم. «اعتبار» به نظرم کلمه‌ی خیلی بزرگیه، و افسوس، افسوس، و هزار افسوس که برای بعضی از لیدرها و بعضی از بازیکنان شمال شرق این کلمه حتی پشیزی هم ارزش نداره.

این ماجرا رو من همینجا برای شمال غربی‌ها و جنوب غربی‌ها کامل توضیح خواهم داد تا عملکرد و سیاست ساید شمال شرقی رو متوجه بشند. بماند که خود این دوستان از این دو ساید، از اول سرور با ما تماس گرفتند و در مورد کُلیَّتِ اعتبارِ مجموعه‌ی لیدرشیپ شمال شرق هشدار دادند. من ولی چون خودم شخصا تجربه منفی نداشتم، نخواستم اجازه بدم «شنیده‌ها» رو قضاوتم تاثیر بذاره، و حتی وقتی تصمیم گرفتم با جنوب شرق به بازی ادامه بدم، رفتارم رو با تمام حسن نیت و دوستی و برادری با شمال شرقی‌ها ادامه دادم، تا خدایی نکرده پلی خراب نشه. حیف واقعا. «اعتبار» به نظرم کلمه‌ی خیلی بزرگیه، و افسوس، افسوس، و هزار افسوس که برای بعضی از لیدرها و بعضی از بازیکنان شمال شرق این کلمه حتی پشیزی هم ارزش نداره.

من توی همین فروم که اعلام کردم ادامه‌ی کار با این تیپ مدیریت دوستان برام ممکن نیست، نوشتم که

ولی این تغییرِ رَویه از دید ما کاملا دوستانه هست و به همین خاطر، من همینجا در انجمن، به دوستان شمال شرق تضمین شخصی میدم که از الآن تا آخر سرور، به جز در مقام دفاع، از سه دهکده‌ی شمال شرقی من، هیچ حمله‌ای روی دهکده‌های پلیرهای NE TEAM، کتیبه‌ها، و واندرهاشون صورت نمیگیره.

بعد از این هم هر کدوم از بچه‌های شمال شرق نامه زدن و ازم خواستن فارمشون رو، مولتی‌شون رو، دهکده‌ی سومِ چهارمین مولتیِ اکانتِ فلان بازیکنشون رو نزدم، نه نگفتم

با این که تو همین پست بالا به صراحت نوشتم فقط با بچه‌های اتحاد اصلیِ NE TEAM کاری ندارم، ولی بازم نه نگفتم. اگه موردی جز این بوده بیاید بگید.

وقتی لیدرهای شمال شرقی نامه زدن و با «امیر جان» و "داداش - برادری" خواستن تضمینِ ثانوی بگیرن، بازم تو حرف و عمل بهشون حسن نیتم رو ثابت کردم. حتی یه دهکده‌ی مولتی رو وسط چیفش بودم، به خاطر اثبات این حسن نیت بیخیال شدم و نخواستم پلی رو خراب کنم. اگه موردی جز این بوده بیاید بگید.

نقل قول

منتها. صبح امروز از خواب بیدار شدیم دیدیم که بعله! اینها حتی به شمال شرقی ها هم رحم نمیکنند و به یکی از دهکده ها حمله شده.

چه زمانی؟ زمانی که بازیکن اتحادش رو جابجا کرده و تا 12 ساعت نمیتونه دفاع دریافت کنه و چراغش سبز بوده.

توسط چه کسی؟ از لیدرهای شمال شرق.

به چه کسی؟ پلیر با سابقه که این سرور لیدر جنوب شرق هستند.

حالا طنز قضیه رو بگیر ایلیا.

کِی حمله شده؟ درست 2 روز بعد از اعلام آتش‌بس ما با شمال غربی!

بهانه‌شون برای این حمله‌ی چیپ چی بود؟ والا نامه زدیم به یکی از لیدرهاشون، اول که اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت پیگیری میکنه. حتی میزانِ حاشا تا این حد بود که آیدیِ تلگرامِ مهاجم رو هم از خودمون گرفتند که مثلا باهاش صحبت کنند : )) بعد اومدن و گفتند مهاجم چون تو گروه تلگرامی نبوده، نمیدونسته حمله به من مجاز نیست

بعد که مسیج دادیم آقا، 3 موج شد 4 موج! همون لیدر جواب فرمودند که "بله موج چهارم رو در جریانم، برای چیف داره میاد امیر جان. به هر حال حضور شما یه تهدید برای ایشون هست"

یعنی درست دو روز بعد از اعلامِ نپِ ما و شمال غرب، دوستان به این تیجه رسیدند اکانتی که کوچکترین تهدیدی برای شمال شرق ایجاد نکرده، تهدید به حساب میاد.

بعدشم که مهاجمشون گندم‌زار زدند و اقدام به چیف فرمودند : )). پس درس کوچیکی بهش دادیم تا شاید یاد بگیره اگه میخواد انقدر سطحِ پایین رفتار کنه، حداقل چیف کردن رو یاد بگیره قبلش.

البته این کانتر نبود دفاع بود چون ظاهراً قرار بوده از دهکده های شمال شرقی اکانت اسپارتان فقط دفاع بشه.

بهرحال حرکت قشنگی بود تبریک بهتون!

همچنان تو سیاست، خیلی، خیلی زیاد جای کار داری جاوید عزیز. پستی که نقل قول کردی دقیقا داره نشون میده جنوب شرق پای حرفش ایستاده و این شما بودید که کارشکنی کردید.

البته تقصیر شما هم نیست. پرهام، اوایل سرور، اومد و از «زیر چادری بودن»ِ یه عده تو شمال شرق حرف زد، که من اون موقع به عنوان بازیکنِ شمال شرق، و کسی که اصلا شناختِ بقیه رو از معلوم‌الحالهای شمال شرق نداشتم، شدیدا به پستش اعتراض کردم. ولی الآن وقتی مشخص میشه دوستانی که با ترس از بقیه، و به لفظ گفتند از سرور تشریف بردند، ولی الآن پشتِ اسمی دخترانه تو بازی مخفی شدند و یک شبه اکانتشون رو میارن بین 5 نفر اول، و هم‌زمان کارشکنی‌های معروفِ مجموعه مدیریت شمال شرق آغاز میشه، کاملا مشخصه شما هم سمبلِ اون بالا هستید و خطِ مشی از جای دیگه و پشت اسمهای دخترانه تعیین میشه.

«اعتبار» به نظرم کلمه‌ی خیلی بزرگیه، و افسوس، افسوس، و هزار افسوس که برای بعضی از لیدرها و بعضی از بازیکنان شمال شرق این کلمه حتی پشیزی هم ارزش نداره.

--

• آقا من وقتی ۱۵ ، ۱۶ سالم شد رفتم دبستانم

(دبستان هدایت)

بر خلاف حسی که داشتم و فکر میکردم حیاطش خیلی بزرگ‌بود دیدم یه کوچولوئه

خلاصه تراوین یاد آور روزایی هست که آفتابش قشنگ تر بود و آسمونش آبی

این قضیه اعتبار و اینارو هم بیخیال

ولی متاسفانه روز به روز از تعداد عشقل های مملکت که کم نمیشه ، زیاد هم میشه

مثلا عشق به لاتی

عشق به لیدری

....

امروز اکثر سرور با ما دوستن , همونایی که به ما میگفتن خراج بگیر ، امروز از سبک بازی ما یاد می‌کنند

چرا که ما زیر هیچ‌ پرچمی به جز پرچم

استاد بی بدیل تراوین سامان بد بوی کبیر نرفتیم

در کل آدم باید ذات خفنی داشته باشه

به قول مانی پارتیزان جیگر داشته باشه

اکانت رو روبات هم میتونه بکشه

پ.ن: با حرف بعضیا سر میدیم

به حرف بعضیا هم سر میدیم

اون سر کجا و این سرش کجا

• دخترانه تعیین میشه.

«اعتبار» به نظرم کلمه‌ی خیلی بزرگیه، و افسوس، افسوس، و هزار افسوس که برای بعضی از لیدرها و بعضی از بازیکنان شمال شرق این کلمه حتی پشیزی هم ارزش نداره.

--

از همین تریبون عرض مینمایم دوبار اول که این جمله تکرار شد ایشون بدون هماهنگی پست گذاشتن و داخل گروه تلگرامی نبودن اما بار سوم رو در جریان هستم. چون به هر حال اعتبار شما تهدیدی برای جنوب شرق به حساب میاد :P:D

• درود پارسا جان

این باحال بود :)))

شمارو نمی‌دونم ولی من اینو تو اخبار دیدم

فرقش جا کاتا موشک نمی‌دونم چی چی بود 😂😂😂

فرمانده ای که در 100 جنگ 100 بار پیروز شده کاری مضحک انجام داده. هر فرماندهی باید قبل ازینکه دشمن برایش تهدیدی به حساب بیاید نابودش کند…

• فی قلوبهم مرض فزادهم الله مرضـا ولهم عذاب الیم بما کانوا یکذبون

در دل هايشان مرضى از [نفاق] است، پس خدا بر بيماريشان افزوده و ايشان را به خاطر آنكه دروغ مى‌گفتند عذابى دردناك است

باسلام و احترام

صادقانه این بازی ، بازی من نیست بازی که توش باتی به راحتی دردسترس هست که شارژ نیرو و آپ کردن و کوفت و زهر مار هم انجام میده هر تیمی که با این وضعیت بیشتر وی پی اس بخره برنده است شاید همین عامل هم باعث شده همه دنبال نپ باشن !

مورد دوم با احترام به سیاست های سایدی شمال غرب چیزی که تراوین به من یاد داده تمکین از تیم لیدری ساید هست و ما هم بالطبع سمعا و طاعتا

ولی بازی که عملا جنوب غرب با جنوب شرق نپ باشه و سه تا ساید منطقه آزادشون ساید شمال شرق باشه ! رو نمیپسندم

این امر رو هم درک میکنم که لیدری مسیولیت سنگینی داره باید بهترین ها رو برای ساید بخوای

از اونجایی که دوستامون توی جنوب غرب هستند جنوب شرق هم کلا نپ شدیم ! شمال شرق هم با احترام کاری ندارم دوست عزیزی توی سرور رسما یا اسما نیست و بصورت مخفیانه بازی میکنه یا نمیکنه ! اخلاقا به تیم پاشیده شده اتک نمیدم

از اونجایی هم که آخر سرور برام کاملا مشخصه پر خواهد بود از خلف وعده و دروغ ! واسه یه واندر کوفتی

ترجیح میدم همون تصویر قشنگی که دو تا سه سال پیش یا از یه عده قبلتر توی ذهنم بود خراب نشه !

و بدلیل مشغله کاری و کاهش انگیزه ترجیح میدم همون تایم محدودی رو که دارم بشینم فیلم نگاه کنم تا ده آپ کنم از همه دوستان خداحافظی میکنم

اگر هم قرار باشه سروری رو استارت کنم قطعا از اول سرور با یک تیمی میام که جرات زدن رو داشته باشه و برای سه به یک بیاد مثل سرور قبل شمال شرق!

از تورج عزیز و بچه های خوب شمال غرب هم عذرخواهی میکنم که رفیق نیمه راه شدم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیافته چون شایسته بهترین ها هستید.

اکانتهای بنده کاملا در اختیار ساید و تیم لیدری هست با صحبتی که با تورج عزیز کردم کاملا در راستای اهداف ساید استفاده میشه و اون دهکده های محدودی که داخل شمال شرق هست عملکرد هجومی برای شمال شرق نخواهد داشت

شاد باشید و پایدار

ممنون هم میشم ریپلای نشه !!

با احترام پارتیزان

• سلام خدمت همه دوستان عزیز

این داستان نوچه های وگنس

چی شد که از شمال شرق سرور قبل که بهترین بازی رو ارایه داد رسیدیم به این شمال شرقی که هیچ برای گفتن نداره

دلیلش فقط یک چیزه اونم وجود بعضی پولی نژاد ها و گلد ساپورت

سرور قبل زمانی که احساس کردن ما نمیذاریم واندری جز NE صد بشه یه تصمیمی گرفتن که نه تو این سرور بلکه تو هیچ سروری اون پلیر ها هیچ جایگاهی ندارن و اونم خالی کردن پارکینگ و لو دادن اون به ساید مقابل بود

این ننگ تا همیشه رو اسم این افراد مونده و خواهد موند

شما لیاقت دوستی ندارین

و خدارو شکر این سرور به طرز فجیعی تحقیر شدین و خواهید شد