نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• دمت گرم عزیزم

کو هنوزم یدونشونو صفر نکردی

خوب عزیزم صفر شدن کشیدن بالا دوباره ،بعدشم 15 کراپی رو . گندمزارهاشو بزنی با انبارهاش دیگه لازم نیست کاری کنی 😂،کاشکی از اول می‌آمدم رو مولتی ها نمی‌رفتم رو دفسازها ،

• اینهمه مدت تراوین بازی کردم و دفساز بود

اولین باره که میبینم کپ دفساز رو میزنن

خجالت نکش دوست عزیز . بیا فیدرا رو هم تک تک کاتا کن .

شاید درد اون دیواری که باسر رفتی توش کمتر بشه واست .

حداقل از ترس .... نمی‌ریم ناتار رو کاتا کنیم ، حداقل پاک بازی میکنیم و دفسازهاتون رو میزنیم.حداقل یک روز باعث میشه که بالا بیارین دوباره کراپ هاشو 😂

• حداقل از ترس .... نمی‌ریم ناتار رو کاتا کنیم ، حداقل پاک بازی میکنیم و دفسازهاتون رو میزنیم.حداقل یک روز باعث میشه که بالا بیارین دوباره کراپ هاشو 😂

کراپ ها که همین الانشم برگشت . سطح ۱۷ بودن . خیلی بالا نبود که نشه جبرانش کرد

اما اینکه افتخار میکنین خیلی جالبه :)

اون چه کپ دفسازی هست که توش دف نداره :)

دف سازی هستش که ۲ روز پیش با سر رفتن توی دیوارش عزیز

دفساز اگر دفش رو برای خودش نیگه داره که دفسازیش به چه دردی میخوره :)‌

البته اینکه انتظار همچین حرکتی رو هم نداشتیم بی تاثیر نبود

• جناب لگولاس و منتال جان

صرفا جهت اطلاع بگم که شما متا هستین با هم دارین اشتباه میزنین

لگولاس داره کپ های مولتی های ما رو میزنه

تو اومدی میگی ندیدم تا حالا کپ دفساز بزنن

بعد اومده به تو گفته کپ دفسازاتونو میزنیم

شما الان با هم هستین یکی میگه خوبه یکی میگه بده

ناتار هایی که انباراش خورده شده در حال صفر شدن هست ، حتی کاتا های سوپر همر مثری منم تو راهه:دی

• سلام .

کلاس آموزشی فشرده برای نوب هایی کار با کتیبه احمق بلد نیستن برگزار میکند...

مگه میشه مگه داریم... قهرمان بزنی احمق بشه جنگ یونیک!!!

قابل توجه‌ اون دوست عزیزی که میگفت ممکن نیست..

مجدد این کار تکرار شد...

تا آموزش بعدی خدا نگهدار...

Faster8)

• به نظر من تخصصی ترین پلیر تو بازی با احمق بدون اغراق خودتی و بس

الکی هم چیزی رو نمیگی

من بهت ایمان دارم

یه موردش تو سرور ی که خودم بازی میکردم دیدم (چیف ده نان کپ )

هیچ پلیری جرات چیف کردن همر نان کپ برای فهمیدن اینکه ایا بعد از چیف همر میپره رو نداره

پرچمت یه جوری بالاس هیچ کس اصلا به گرد پات هم نمیرسه

به نظرم تخصصت برمیگرده به نبوغ ، نوآوری و خلاقیت

از اموزشات بیشتر بزار استفاده کنیم اوستاد

• من اگه فیر پلی ندم اشکتون در میاد متاسفانه نمیزارن ما هم به تصمیم لیدرها احترام میزاریم

حالا که اولین اینسرت ایپی تراوینو زدم رمز بده اینهمه کاتا داری اینور 12 ساعت تایمشه

هر کاری عرضه اش رو داری انجام بده من خودم اجازه ات رو از لیدرت میگیرم قله ای بوده فتح نکنی تو این سرور لوگین روی اکانتهای شمال شرق داشتن چراغ ؛ دیوار کردن همرهای سایدت ، کاتا کردن ناتار !!

اومدی ناتار رو که همچنان کاتا میکنی !! عکسش رو هم محسن گذاشت

اومدی عکس از کاتا کردن فیدر بادوم میزاری بصورت کج و کوله !! ظرفیت انبار سطح صفر که اطلاع داری 800 هست اومدیم انبار غذا زدیم با آجر سازی یادمون رفته انبار رو بزنیم

تعداد دهکده های ما تو شمال غرب از خود شمال غرب بیشتره بیایم ناتار شمال غرب رو کاتا کنیم چی بشه !!

• نمیفهمم واقعا چرا این همه بازیکن که ادعاشونو تریلی نمیکشه گیر دادن به حسین

بنده خدا حسین چیف همرش توی سروری بود که ۹۵درصد زیر آب بودن میگفتن بازی نمیکنیم ، الباقی ام زیادی مرد بودن بدون نقشه موندن ،

حالا هرچی در‌مورد چیف همر تو سرور بی‌نقشه صحبت شه ، ۹۰موج بدون دفاع کنفدراسیون رو نمیشه پاک کرد

فروم باز‌میشه حال آدم بهم‌میخوره

همش توهین

همش تمسخر

خودی و غیر خودی نداره

اگر عقده نیست ، پس چیه!

• هر کاری عرضه اش رو داری انجام بده من خودم اجازه ات رو از لیدرت میگیرم قله ای بوده فتح نکنی تو این سرور لوگین روی اکانتهای شمال شرق داشتن چراغ ؛ دیوار کردن همرهای سایدت ، کاتا کردن ناتار !!

اومدی ناتار رو که همچنان کاتا میکنی !! عکسش رو هم محسن گذاشت

اومدی عکس از کاتا کردن فیدر بادوم میزاری بصورت کج و کوله !! ظرفیت انبار سطح صفر که اطلاع داری 800 هست اومدیم انبار غذا زدیم با آجر سازی یادمون رفته انبار رو بزنیم

تعداد دهکده های ما تو شمال غرب از خود شمال غرب بیشتره بیایم ناتار شمال غرب رو کاتا کنیم چی بشه !!

کچل میشی حرص نخور :دی

تو یکار بگو نکرده باشم باهات لول

واندرزنت کو مانی قرار بود بکشی یه سرور برامون

اشتباه زدی دوباره بخون چیزی که نوشتم اینه هر گردی گردو نیست

بوی وینری میدی ایرج :دی

والا ما از فیزیک کوانتوم و مایکل جکسون نوشتیم اومد پاک کرد قصه پنداموز نوشتیم اومد پاک کرد پست واسه فشار گذاشتیم اومد پاک کرد نوشتیم بیشعور یه هفته بن کرد دوباره قصه نوشتیم یه هفته دیگه بن کرد پست تحلیلی زدیم عینش اتفاق افتاد اومد پاک کرد، یماه حبس بودیم هیچی نگفتیم هرکی هرچی صدا زد گفت ایلیا میگی چیکار کنم به دور از ادبه جواب ندم :))

• گلم یه جوری حرف میزنی از خودت مطمعنی پس با این مطمعن بودن نوووب بودن و حرف دروغ خودتو تایید کردی

شما انقدر مطمعن حرف میزنی که انگار ۱۰ سال رو اکانت بنده بودی ... گلم این فشاری که میخوری واقعا برات ضرر داره...حداقل یه لیوان آب پرتقال باهاش بخور

کمتر ضرر ببینی...

من نمیدونم کی هستی از کجا اومدی

اصلا من میشناسمت:

جناب مادریتور!!!

خطاب به کل بلزیکنان ne خطاب به کل نوب های ne که سعی دارین از آب گل آلود ماهی بگیرین...

شما رو به چالش فرا میخوانم ...

هرگونه مدرک از جمله عکس ... فایل فیلم و ... دارید ارائه کنید 1 درصد مرد باشید ثابت کنید ...

که بنده همر نان کپ خودم چیف کردم یه جایزه خاص بهش میدم...

هیچگونه مدرک ساختگی ... فتوشاپ و ... قابل قبول نبوده...

در صورت مشاهده رد خواهد شد و دیگر هیچ پستی در مورد جواب نخواهم داد...

شب خوش

جناب:

مادریتور...

Faster8)

• بزار انقدر بگن خودشون به در دیوار بزنن بسوزن این حرص و فشاری که اینها میخورن هیچکی نمیخوره...

همیشه ریلکس باش نون ماستت بخور ...

مزه ای که نون ماست داره پست های بی ارزش تکراری اینها نداره ...

فکر کنم یکی دو روز دیگه باید برم ne با فشار سنج ببینم حالشون خوبه یا که آب با کله قند براشون تجویز کنم شاید ۱ درصد این حجم سوختی و سوزش واقعا کم بشه!!

• بوی وینری میدی ایرج :دی

والا ما از فیزیک کوانتوم و مایکل جکسون نوشتیم اومد پاک کرد قصه پنداموز نوشتیم اومد پاک کرد پست واسه فشار گذاشتیم اومد پاک کرد نوشتیم بیشعور یه هفته بن کرد دوباره قصه نوشتیم یه هفته دیگه بن کرد پست تحلیلی زدیم عینش اتفاق افتاد اومد پاک کرد، یماه حبس بودیم هیچی نگفتیم هرکی هرچی صدا زد گفت ایلیا میگی چیکار کنم به دور از ادبه جواب ندم :))

ما لوزریم داداش.

حقیقتا اگر من این سرور اون‌جا بودم مطمئن هستم از دستت این‌قدر حرص می‌خوردم که سرم رو می‌کوبیدم به دیوار.

من یک سرور کنار تیم هومن و فرهاد عزیز و دوستان جنوب شرق بازی کردم،

بدون یک دونه مولتی اکانت، بات، گلد زیادی و کمک. هرگز نه دردسر درست کردم، نه غر زدم، نه به کسی گیر دادم، نه پوش و منبع و کتیبه و پارکینگ و فیلان خواستم. فقط یک انبار کوچک گرفتم‌.

آخر سرور هم دف رنک یک رقمی دو دستی تقدیم ساید کردم و تلاش کردم کمک کنم.

ساده و بی‌سر و صدا و بی‌ادعا. خیلی هم لذت بردم.

می‌دونم چه تیم دوست داشتنی و خوبی هستن و بازی کردن کنارشون از بهترین تجاربم بوده (هرچند انصافا زدن‌شون هم کیف داره :دی)

می‌دونن خیلی دوست‌شون دارم و براشون احترام قائلم. احساس می‌کنم یک سری بیش فعالی و تک‌روی شما داره به ضرر ساید تموم می‌شه و به پای این تیم نوشته می‌شه. قصد ایجاد انشقاق و اختلاف و دو بهم زنی ندارم حقیقتا. حوصله این سیاست بازی‌ها رو هم ندارم.

ناتار کاتا می‌کنی صد تا صد تا؟ همه‌اش هم توی فرومی. سرور قبل نبودم و نمی‌دونم چه گذشته. اول این سرور نسبت به شما حس خوبی داشتم اما الان ناراحتم.

برادرانه واقعا پیشنهادم این هست که کمی کمتر پست بذاری در فروم و هی سعی نکنی جواب همه رو بدی.

دگر خود دانی.

پ‌ن: بی‌احترامی یه بنده خدایی به تورج خان هرگز بخشیدنی نیست. امیدوارم دیگه هیچ وقت نبینمش. یک تنه کاری کرد از اسپیدترا متنفر شم.

• نه کاملا جدی میگم.

آره حرصت میدادم شدید :دی

بله ایرج جان تیم بسیار خوب و منسجم با فضای دوستانه هستند و زدنشون هم کیف میده :دی

باز هم بله ایرج جان، گرچند لیدرها به ما احترام میزارند و چیزی نمیگند ولی مشخص هست یکسری موارد.

دیگه یکی دستش به ده تا میره یکی صدتا :دی، من طی کل سرورهایی که بازی کردم ناتار کاتا نکرده بودم اما میتونیم با یکسری محاسبات به تحلیل نتیجه سواستفاده از غارت خودکار در کنار بات و نرف شدن نژاد هون بپردازیم.

گزارش های بعضی از ناتارهارو مشاهده میکردم، واقعا دلم به حال پلیرهای بدون مولتی سوخت.

انشالله بزودی ناتارهای جدید با جمعیت بیشتر در بازی ظاهر میشن

موفق باشید

• توی بازی مافیا بعد باخت شهر همه میان میگن ما میدونستیم مافیا کی هست برای همین وقتی مافیا به خودش اطمینان داره و میدونه برنده بازی هست شروع میکنه سرکار گذاشتن و بازی با شهروندها برای این که بعدا پرو نشن8o

داستان این روزهای ماست:D:D

این بنده خدا فستر هم مونده دیگه چی کار کنه که تحریک کنه ان ای همر بلند کنه دلم براش سوخت اوکیه فستر برو یه جارو دف بریز بگو من دوتا دمپایی بزنم لذت ببری :*

هرچیزی وقتی داره حتی اگر بخوای حجم دفاع رو کم بکنی =O=O

این حتما بخونید بدردتون میخوره

پ.ن.

چگونه از خود در برابر گرگ های شمال محافظت کنید8)

گرگ ها گروهی مسافرت می کنند. و اگر یکی را دیدید، بقیه آنها احتمالاً در بوته های اطراف پنهان شده اند. بنابراین، اگر در فاصله قابل توجهی قرار دارید، به آرامی دور شوید. اما اگر این برخورد اجتناب ناپذیر باشد، آنچه باید انجام دهید این است:

به آرامی به عقب بروید و نگاه خود را به عقب برنگردانید.

اگر گرگ عقب ننشست، شروع به فریاد زدن به همان اندازه که ریه های شما اجازه می دهد، کنید. هر چیزی را که می توانید پیدا کنید به آن بیندازید و به عقب برگردید. گام های خود را تماشا کنید، هر چند اگر روی زمین بیفتید، گرگ موقعیت حمله را خوب تشخیص می دهد.

در این صورت، به سختی مقابله کنید. به گرگ نشان دهید که شما نیز خطرناک هستید و با شما سر و کله زدن تصمیم خوبی نیست.(الان اس ای می خواد نشون بده که خطرناکه ولی در اصل چیزی نیست)

پ.ن . فستر اوج نگیر چند روز دیگه دف میره رو واندر اون موقع چیزی ازت نمیمونه ها;););)

پ.ن . با این جمله معلومه کی داره فشار میخوره

همیشه ریلکس باش نون ماستت بخور ...

مزه ای که نون ماست داره پست های بی ارزش تکراری اینها نداره ...

وای لعنت بهت فستر الان با این جمله از میلاد تعریف کردی یا تخریب

میلاد همیشه ریلکس باش نون ماستت بخور ...:D:D:D:D:D:D:D:D^^

پ.ن. سوال اگر انبار یونیک داشت چه عملی انجام میداد :?::?:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• به به چه فضای مسمومی داره فروم

نمیدونم

چرا ناخودآگاه یاد این شعر برنامه کودک ۶۰۰ سال پیش افتادم!

گرگه اومد تو گله

هی دمشو تکون داد

دندوناشو نشون داد

داد کشید و هوار کرد

چوپون ما فرار کرد

یه بز پرید به اینجا یه بز پرید به اونجا

گرگه به دنبال بزا تو صحرا.

یه‌دفعه افتاد و دمش کنده شد

گلههههه پر از خنده شد

گرگ قصه ما یاد گرفت دیگه گرزی های خودشو بدون اسکات و دف رها نکنه حتی در بیااابان

اینم یه نمونه اسکات خیلی قدیمی تر، از یه دمپایی دیگرت که اون زمانا چکمه نبود و مسیر دور بود

یه کیریلوید بزن گرگ ناقلا، ببین برا لینک گرفتن از چشمان چقدر باید اسکات بریزی، سبز لینک ندی حداقل!

و اینکه جدیه که بچه ها میگن یه باتی هست همه کار میکنه؟ نون میخره، غذا درست میکنه، سفره جمع میکنه، فقط ظرفارو نمیشوره!!؟

اگه جدی وین با این باتا بهتون میچسبه، یه فکری به حال خودتون بکنید! با مولتی کنار اومدیم، رید خودکار و ... این یکی دیگه توازن رو کامل بهم میریزه!

بحث این سرورم نیست، اصلا شما وینر و ۸ تا واندر رو با هم صد کن. سرور بعدی یکی بات و وی پی اس قوی تر میاره! جنگ بات ها میشه!

روی صحبتم الان با کدنویس عزیز این بات ها هست، این که ازین سفره اسپیدترا شما هم یه نصیبی ببری رو مشکلی ندارم و بخیل نیستم، اگر ضربه جدی به پیکره شبه تراوین وارد نکنی! که داری می کنی :)))

یه درخواست داشتم حداقل یه کار پایه ای و زیرساختی هم انجام بده

یه چیزی شبیه گترتولز، برای آنالیز مپ، سنجش دف و تروپ اتحاد و ساید با چنتا کلیک، موقعیت دهکده ها و کمک به دفکوردی و ...

اطلاع ندارم همچین زیر ساختی داره سایت یا خیر و فنی هم تخصصی ندارم ولی در صورت وجود

اون برنامه و سایت رو ۲۰۰ تا اشتراکشم من میخرم، ولی چیزیه که به پیشرفت و کیفیت بازی کمک میکنه، نه صرفا جایگزینی انسان با بات!

باز خدا خیرش بده اونی که فایل اکسل تایم گیری ساخت، همه دیگه بعد ازون پلنر شدن

ناصر کلاهبردار نیستی، یهو امروز یادت افتادم

کجایی دقیقا!؟

قرار بود فایل دفکوردی اکسلی بسازی ۲ سال پیش.

به نظرم همه ناتارها رو کاتا کنید، اطراف منم کاتا کنید، ایلیا همرو کاتا کن راحت باش، همچین ناتارهایی نباید باشه کلا، چه دلیل داره اینا اومدن که مولتی کم بشه، مولتی بازا ناتار نمیزنن

یه عدم پیدا میشن از دوست و دشمن با انویل چیفشون میکنن، باز لاست الکی میدیم

#فاز ریچ کپز :)))

• ما که ترسی نداریم 8)8)8)

نحوه بازی درست جنگ کوچیک میبری روی دهکده بزرگ هارو شارژ میزنی بعد از ترس ده کپ میکنی و بعد معماری میبری و کل دف میریزی رو خودت :D:D:D:D

همین حرکت برای ما کافیه :D:D

پ.ن .همون خفت هم شانسی یا اماری یا چراغی بود چون همون شب هم جنگ رفت هم نیروی بک خورده از مرتاض خفت شد :D:D اینا میشه خمس زکات همر :D:D:D

پ.ن .

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی