نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• سلام عرض ادب

کنار هم بودیم بازی کردیم حرفت برام حجت هست ولی قبول کن کاتا شده این ناتار تو دو خونه من بوده و پاپ اون ۵۲۰بود یه باره شده بود زیر ۲۰۰ اینو مطمن هستم فقط برا اینکه عکس بگیرم چیف کردم و به شناختی که ازت دارم نه کار شما هست نه شما در جریانی ولی کاتا شده از این مدل ناتار زیاد هست که پاپ اونو آوردن زیر ۲۰۰ تا زمانی که ما بودیم از این نوع بازی این نوع پلن ها تو جنوب شرق نبوده حتی من یادم نمیاد جنوب شرق زمان قبل کنفدراسیون دف تو مولتی ها بریزم ولی داداش گلم شده کردن برقرار باشی

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• واقعا چه کار کثیفی هستش اینکار...هرچی ناتار چیف می‌کنی داخل sw میبینی انبارهاش خورده بخدا... کاملا معلومه کار کدوم ساید هستش...اگه هم مشکل از بازی بود که تا الان میامدن دوستان میگفتن که انبارهای ناتار ساید ما هم زده شده پس درنتیجه این مورد فقط تو اس دبل انجام شده .... این شاتم ماله چهار پنج روز پیش هستش که گرفتم و وقتی بحثش پیش اومد گذاشتم...

• واقعا چه کار کثیفی هستش اینکار...هرچی ناتار چیف می‌کنی داخل sw میبینی انبارهاش خورده بخدا... کاملا معلومه کار کدوم ساید هستش...اگه هم مشکل از بازی بود که تا الان میامدن دوستان میگفتن که انبارهای ناتار ساید ما هم زده شده پس درنتیجه این مورد فقط تو اس دبل انجام شده .... این شاتم ماله چهار پنج روز پیش هستش که گرفتم و وقتی بحثش پیش اومد گذاشتم...

عزیز جان صرفا برای اطلاعات خودت میگم ، در‌مورد این قضیه لیدرا بهتر میتونن صحبت کنن،

شما عکس گذاشتین که انبار ۲۱ک و ۶ک ظرفیت داره ، درسته ! خب این انبار ینی داره منبع میده به غارتگر !

به خدا قسم من نصف ناتارایی که چیف کردم مثل این یا از این ضعیف تر بود،

جهت یادگیری

ظرفیت انبار حتی ۱ک از ظرفیت مخفیگاه بیشتر باشه ، هیچ اختلالی توی غارت پیش نمیاد !

عزیز دل

خب کاتا شه قاعدتا باید صفر شه ، هرکی از هرجا بخواد کاتا کنه ، نمیتونه سطح انبار رو بفهمه و بیاید کریلوید بزنه برای هر‌ناتار که انبار روی سطحی بیاد که شما عکس گذاشتین

آرش جان کاپیتان ، جسارت نمیکنم به شما ولی اگر مایلید منم تا شب ۲۰تا ده کاتا کنم عکس بذارم!

ما اومدیم با مدرک گفتیم لیدرتون لاگین داره توی ساید جنوب شرق ،

یه دلیل دیگه ام بگم خدمتتون ، ما همر هامون توی جنوب غرب دارن از همین ناتار استفاده میکنن،

اگر موضوع ضرر باشه ، بخدا ما بیشتر ناراحتیم

ولی خب با این چیزا نمیشه لاگین لیدر جنوب غرب توی اتحاد اصلی جنوب شرق ماست مالی شه ، که اول بیای بگی لاگین نبوده ، بعد که مدرک رو شه بگی لیست زدیم براتون باید تشکر کنین:دی

اول تاپیک در‌مورد مولتی اکانت گفتم بازم میگم ، هرکی راهکاری میده ، خودش تمام راه فراراش رو مرور کرده و بلده چطور و چگونه بکشه زیر همچی

مثل مرد بیا جلو صحبت کن ، ادرس اشتباهی به کسی نده !

خودت اینجا بازی کردی ، میدونی جریان اینجا چجوریه ،

• واقعا نوبند

اگر نوب نبودند الان ناتارهای سایدی که این کارو کرده بود رو صفر میکردند

میبینی ما توne اصن نووب نیستیم و کسی نمیاد سمت ناتارهامون

نوب نباشید

:))))))

#دنده

الان کل اکانتای مرزی ما با جنوب غرب ریدشون از ناتارای داخل خود غرب میاد ، چه بسا که حتی از خودشونم بیشتر داریم برداشت میکنیم از ناتارا . میتونید از سجادم بپرسید که داخل اس دبل همر کشیده وضعیت غارت تو کجا بهتره .

حالا عقل سلیم چی میگه این وسط؟ این که بیایم این کار چیپ رو کنیم ناتار کاتا کنیم که خودمون ضرر کنیم میشه یه پلن عقلانی به نظرتون؟ بی احترامی نمیخوام بکنم به عزیزان جنوب غربی ولی عملا خودشون خیلی کمتر از ما دارن از ناتاراشون میزنن ، حالا ادم ندارن اکانت ندارن همر ندارن کاری نداریم . تو اس ای هم خیلی پیش اومده ناتار پاپ بالا ۵۰۰ میبینیم که هیچی منابع نمیده ، چند نفر هم زمان واسه زدن اقامتگاه کاتا لانچ کردن از شانسشون انبار خورده . ناتارای اس دبل هم همچین اتفاقی باید افتاده باشه .

اس ای هیچ سودی از زدن ناتارهای اس دبل و هیچ ساید دیگه ای نمیبره .

پ.ن کره گیری کار بدیه :)

• سلام میلاد

سلام عزیزم

اول اینکه در‌مورد پست قبلیت ،

اگر یه اقایی توی ساید ما بود، از حرفت نتیجه میگرفت که ۲تا ساید متان :دی

من کامل میشناسمت برای همین میدونم درکت از بازی چقدره دارم یاد میدم بهت ،

و در‌مورد پست قبلیت که گفتی اگر‌ نوب نبودن‌میزدن کل ناتارای ساید ما رو صفر میکردن! خب ببین اگر ناتار صفر شه یه ناتار با جمعیت بالاتر درمیاد ، پس اونا نوب نیستن تو نوبی که این مسئله پیش پا افتاده رو نمیدونی و اومدی وسط صحبت ۲ نفر و تحریک انجام میدی، اسم این‌کار چیه؟

در‌مورد جمعیت ناتار ، اوایل سرور میگفتن ناتارای شمال شرق وضعیت بهتری دارن ، به دلیل این بود که اکانتاشون بهتر اومده بود بالا ،

در‌مورد ناتاری که چیف میکنی و انبارش ظرفیتش بالاست ، شما میری ناتاری چیف‌میکنی که پاپ ماکس داره، پس طبیعتا سطح ساختمون بالاتری داره

البته توی جنوب شرق من هنوز ندیدم جفت انبار بخواد ۱۹ ۲۰ باشه ، معمولا انبار غذا چند لول بیشتر بوده ، دیروز یه ناتار ۶۵۰چیف کردم غذاش ۲۰بود و انبارش ۱۵

ولی مقایسه ناتار ۲ ساید هم باز‌برای نوب هاست، چون جمعیت ساید شما و پاپ شما با ساید جنوب غرق اختلاف زیادی داره ، پس باز هم نوب بازی درنیار و سوتی نده،

در‌مورد مخفیگاه و ظرفیت انبار اگر واقعا متوجه نمیشی ساده تر مثال بزنم

شما یک دهکده ۴۰۰۰ مخفیگاه درست کن ، انبار هم ظرفیت رو ۵۰۰۰ تنظیم کن،

اگر‌تولید دهکده ساعتی ۱۰۰۰۰۰هزارتا هم باشه ، با تراکم حمله رو ناتار ( تعداد ۸۰۰ تا بعد چیف ) کلیه منابع تولید شده قابل برداشت هست ،

این مثال در‌مورد اکانت فارم بود ،

در‌مورد ناتار فکر میکنم طور دیگه باشه اگر اشتباه نکنم ،

هر‌چند تا سوال داری بپرس ، اینایی که پرسیدی رو جواب دادم،

فقط شماره گذاری‌کن دونه دونه بریم‌جلو ، منم باشماره جواب بدم،

• سالار گرامی و بازی بلد و زرنگ و سیاستمدار

حالا من ازت یک سوال دارم

چرا وقتی لاگین و ماست مالی های اکانت لیدری جنوب غرب ، محرز شد ، و حد و مرز بازی تمیز خدشه‌دار شد ،

چرا نیومدی داخل فروم دخالت کنی؟

ولی در مورد چیزی که هیچ مدرکی ازش نیست، انقد به فکر دفاع از اون هستی؟

منافعی داره؟

اگه منافعی نداره و دنبال حقوق بشر هستی ، خب جریان لاگین لیدر جنوب غرب هم‌گزینه خوبی بود که این‌خصلت رو نشون بدی!

سوال بعدی

چجوری انقدر مطمئن صحبت میکنی؟ منبع اطلاعاتیت چیه ، داخل جنوب غرب دهکده داری یا اکانت داری یا لاگین داری که چنین چیزی رو دیده باشی؟

هنوزم میگم ، جریان لاگین اکانت لیدری‌ جنوب غرب ، با این‌چیزا ماست‌مالی‌نمیشه

• سلام بله کسری درست میگی

تا زمانی من بازی میکردم ،مختصات دهکده هام طوری بود که ناتارهای SE و SW رو کامل، NE مختصات پایین و مختصاتی که ایکس بالا و ایگرگ کم داشتند رو پوشش میداد،توی این محدوده ها به ترتیب زیر بیشترین منبع رو داشتم

۱-بهترین منطقه مختصات بالای -۴۰ -۴۰ در جنوب غرب بود که تقریبا ۹۰ درصد ناتارهایی که میزدم فول میومد

۲-منطقه ایکس بالا و ایگرگ کم در NE، حوالی ایکس =۱۰۰ ایگرگ=۲۰ ،این منطقه هم عالی بود و اکثر ناتارها فول بود

۳-سومین منطقه خوب حوالی واندر مرکزی SE بود

۴-چهارمین منطقه مختصات پایین NE بود که تا یک روز خوب بودن،روز دوم باید حذف میشدن،ظاهراً گرگ ناتار اونجا زیاده^^

اینا مناطقی بود که من میزدم،اما فکر می‌کنم قلب NE و NW هم ناتارهای خوبی باشه و همچنین حوالی واندر مرزی شمال

آرش جان،SE و SW بخاطر مرز مشترک، ناتار مشترک دارن و بعید میدونم از SE کسی اینکارو کرده باشه،چون به ساید SE هم ضرر وارد میشه،چنین کاری فقط توی سایدهای ضربدری ممکنه اتفاق بیفته،البته به نظر من هیچ یک از لیدرهای ۴ ساید چنین موضوعی رو تایید نمیکنن و اینجور کارهایی معمولا خودسرانه و توسط یک سری افراد *مریض* انجام میگیره

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• سوال بعدی

چجوری انقدر مطمئن صحبت میکنی؟ منبع اطلاعاتیت چیه ، داخل جنوب غرب دهکده داری یا اکانت داری یا لاگین داری که چنین چیزی رو دیده باشی؟

هنوزم میگم ، جریان لاگین اکانت لیدری‌ جنوب غرب ، با این‌چیزا ماست‌مالی‌نمیشه

میلاد جان فکر کن ما هم اکانت داریم

هم چراغ داریم

هم توی شورای لیدری جنوب غرب هستیم

هم اون اکانتی که میگی لاگین داشته رو اکانت جنوب شرق کار ما بوده

شما لیدری؟ شورایی؟ فروم نویسی؟ مسئول کارای الکی سایدی؟ چیکاره سایدتی ؟

میشه لطفا بگی تا بدونیم به چه کسی میخوایم جواب پس بدیم؟

۸تا پست درباره لاگین اکانت گذاشتی از ۵ نفر جواب گرفتی هنوزم داری در این باره پست میذاری و دیگه کسی جوابتو نمیده..اونی که باید جواب میگرفته گرفته. اونی که باید صحبت میکرده سکوت کرده.اونوقت شما توی هر پستی که میذاری ۲ بار این مورد رو ذکر میکنی.

مرد به خودت بیا این تو نیستی داری اینطوری پست میذاریا.

از ما گفتن بود

• هنوزم میگم ، جریان لاگین اکانت لیدری‌ جنوب غرب ، با این‌چیزا ماست‌مالی‌نمیشه

نشسته‌ام به در نگاه می‌کنم

دری‌که آه می‌کشد

تو از کدام راه می‌رسی

خیال دیدنت چه دلپذیر بود

جوانی‌ام در این امید پیر شد

نیامدی و دیر شد

(#میلاد_فلاح منتظر لاگین لیدر جنوب غرب)

امروز ما یه ناتار چیف کردیم یه این صورت هست

میشه تحیلیل کنی غیر از کاتا کردن چه حالت هایی وجود داره یه ناتار اینجوری بشه؟

• درود بر همه .

خسته نباشید به هر 4 ساید بازی و چه لینک های جذابی دیدیم در روزهای گذشته . خسته نباشید همه .

ممکنه تصویر و تحلیلی دوستان ارائه کنن از شرایط سرور و تاپ10 ؟ لطفا<3

____ طبق خرده تجربه ی قبل و آشنایی با به هر نحوی بردن ( هدف وسیله رو توجیه میکنه یا وسیله هدف رو؟! ) ، هرگز روی سخن با شخص یا تیم خاصی نیست اما بعد از پروژه ی کاتا کردن ناتار و حواشیی که پیرامونش در فروم ایجاد میشه ، کی؟ کی پروژه ی دف ریختن تو مولتی کلید میخوره؟!

آرزوی موفقیت و سلامتی دارم برای همه ی حاضرین محترم هر 4 ساید .

مانا باشید و مهر افزون<3

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• ممنون رضا جان برای نصیحتت ، با قرمز جواب دادم

سالار رو خیلی ساله میشناسم ، وارد یه بحثی شد که دقیقا مثل پست شما ، هیچ ربطی یهش نداشت ، و خیلی نوبانه صحبت کرد،

واسه منی که سالار خیلی سرور کنارم اومده ، ۲قالب کره گیری به ما نمیرسه؟

هرچند دقت‌کرده باشی‌نوشتم، نظر و صحبت شخصی هست و در این مورد لیدرا صحبت‌میکنن،

ولی خب اینکه همه دست به دست هم دادن تا کمک بزرگ لیدر جنوب غرب به جنوب شرق (ساختن لیست فارم) کمرنگ شه ، به شخصه موضوع جالبیه ،

باز هم‌میگم ، مخاطب پست ها مشخص شدست ،

من درخواست حذف اکانت فرومم دادم ولی خب اجرایی نشده انگار ، مجبورم از لیدر جان‌تشکر کنم

تیکه اول پستت عالی بود لطف داری کلی خندیدم ، انشاله تا اخرین‌روز سرور و اعلام امادگی سرور بعد تکرار میشه

پیشنهاد میکنم توضیحاتی که نوشتم رو بخون (در واقع آموزش بود)

وقتی غارت ناتار لاست میده ، اسکات میکشن یا خیلی وقتا نمیکشن (مثلا اقامتگاه ۸ دیوار ۱۲)

میلاد فلاح (چاکر لیدر جنوب غرب)

رضاگارد

رویال

سالار

تصمیم میگیرن اقامتگاه و دیوار رو بزنن ، میلاد ۲ساعت فاصله داره با کاتا ، رضا ۴ ساعت ، رویال ۳ ساعت ، سالار ۱ ساعت

وقتی سالار در‌حمله اول اقامتگاه رو بزنه ، حمله‌ی میلاد رضا و رویال وقتی به دهکده میرسه ، میبینن اقامتگاه نیست ، تصمیم میگیرن به صورت تصادفی یک جا رو تخریب کنن

خجالت کشیدم از این توضیح دادنم

چون بالاتر عین همین جمله رو نوشته بودم ، ولی خب مثل اینکه ترجمش قابل فهم نبوده،

شبتون خوش

• خب پس از مدتها ما اومدیم یه پست بزاریم

من عادت ندارم پستهای طولانی بخونم حوصلم نمی‌کشه شاید اکثریت این مدلی باشن خلاصه میگم

دم از بازی بدون مولتی زدن و کاتا کردن انبار ناتار؟

ما بدون مولتی اومدیم هرچند استارتمون دیر بود اما الان دارم میبینم که همه ناتار های لیست فارم یا داره بدون منبع میاد یا نهایت ۱۰-۴۰تا دونه میاره

تف،حرفی ندارم دیگه

• به دوتا شات آخر دقت کنین لطفا

خیلی از دوستان اعتقاد دارن که بدون مولتی دارن بازی میکنن حالا چندتا شات میذارم از ناتارها اون ساید،اینقدر

ناتارهای اون ساید برکت دارن که تو این سه هفته که ما به دست گرفتیم هرچی ناتار اون ساید رو می‌زنیم دوستان خالی نمیشه با اینکه ناتارهای داخل اون ساید رو هرکی اتک میده باید خالی برگردن 😂

• آقا معلم مسئلتون

این ناتار رو دیروز من چیف کردم یه اسلات خالی داره که مشخصه اقاپتگاه و حدود ۲ساعت قبلش خودم تخریب کردم

بقیه اسلات ها هم پره

لطف بفرمایید توضیح بدهید که انبار غذاش کو؟

عایا این گونه از ناتارها نیازی به گندم ندارند یا خدایی نکرده چند روز قبل انبار غذاش کاتا شده و به صورت اتوماتیک به جاش ساختمون دیگه ایی ساخته شده

دیروز جواب ندادم چون نمیتونستم ثابت کنم که زدید ولی اگر مختصات دهکده های اکانت منو ببنید مشخصه که فقط ناتار چیف کردم فک کنم ۱۷ تا تاحالا ناتار چیف کردم

تقریبا ۹۰ درصد ناتارهای ne انبار غذا رو تک تارگت زده شده و وقتی ناتار یه ساختمونشو از دست میده معمولا به جاش مخفیگاه ساخته میشه

• سالار عزیز بازم سوتی دادی متاسفانه و خیلی تابلو اومدی یه عکس ساختگی گذاشتی

خب اون یه اسلات رو اقامتگاه در‌نظر میگیریم!

ببین ناتار که ساختن و ساز نداره ، درسته ؟

میشه بگی انبار غذا کدوم اسلات بوده؟

سری بعدی خواستی عکس بذاری ، اول ۲تا اسلات رو کاتا کن بعد عکس بزار

یه حرفی زدین ، خودتون توش موندین ، فقط دارین دست و پا میزنین و سوتی میدین!

به عشق رضا‌گارد گرامی ، تشکر میکنم بابت ساختن لیست فارم توسط لیدر محترم

• امروز ما یه ناتار چیف کردیم یه این صورت هست

میشه تحیلیل کنی غیر از کاتا کردن چه حالت هایی وجود داره یه ناتار اینجوری بشه؟

پاسخ: نوب بودن بازیکنان جنوب غرب

قبل از پست گذاشتن با چند نفر از بچه های تیمت صحبت کن که نیای اینجا میلاد توضیحات واضحات و کلاس اموزشی مقدماتی برای شما در فروم بزاره.

• سالار عزیز بازم سوتی دادی متاسفانه و خیلی تابلو اومدی یه عکس ساختگی گذاشتی

خب اون یه اسلات رو اقامتگاه در‌نظر میگیریم!

دقیقا سوال منم همینه

اسکرین شاتی که گرفتم ساعت داره و ساعتی هم که چیف کردم مشخصه

تقریبا یک ثانیه اختلاف داره

تو یک ثانیه انبار عذا رو خراب کردم و به جاش ساختمون جدید ساختم؟

بدون گندم کدوم ساختمون رو میشه ببرم به سطح ۲۰؟

یه باز دیگه مرور میکنم برات شاید به راه راست هدایت بشی

فرص کن من اومدم عکس بسازم انبار غذا رو تخریب کردم پس حدود ۸۰۰ تا دونه گندم دارم

حالا سوال اینه کدوم ساختمون را به جاش ساختم با اون ۸۰۰ تا گندم؟

اصن داریم مگه

• عزیزان من نمیفهمم دنبال چی هستید واقعا؟

1- 2تا دلیل بیارید برای اینکه ما ناتار کاتا کنیم با توجه به موقعیت ریدر هامون.

2- اگر خودتون با دلایلتون قانع شدید 2تا مدرک بیارید دال بر اینکه کسی از سمت ما ناتار کاتا کرده!

3- اگر مدرکی مبنی بر این حرف اوردید، برخوردیم از سمت ما صورت نگرفت مختارید که هر برخورد شایسته و ناشایسته ای که فکر میکنید درسته انجام بدید.

4- این حق رو برای ما هم قائل باشید که اگر چنین موضوعی پیش اومد طبق همین موارد عمل کنیم.

پ.ن: رضا گارد عزیز جایی از فروم نیومده که ملت باید فوتوکپی شناسنامه ارائه کنن تا حرفشون سندیت پیدا کنه، که اگر اینطور هم بود اصل و ربط میلاد با ساید ما مشخصه، هر چند که شما اصن مخاطب نبودی و میلاد صرفا برای شفاف گری پست گذاشت که اینم از حسن نیتش بود ولی اگر باز هم لازمه که بیشتر از این اصل و ربط میلاد رو با جنوب شرق نشون بدیم بفرمایید که اسم اکانتشو بذاریم بالای اتحاد تا شما زحمت کره گیری به خودت ندی.

پ.ن: کسی که انبار غذارو میزنه ولی انبارو نمیزنه نووووبه نوووووب

• فرص کن من اومدم عکس بسازم انبار غذا رو تخریب کردم پس حدود ۸۰۰ تا دونه گندم دارم

حالا سوال اینه کدوم ساختمون را به جاش ساختم با اون ۸۰۰ تا گندم؟

اصن داریم مگه

:دی

واقعا کسی‌نیست این‌چیزای ساده رو برات توضیح بده!

اول ساختمون رو میسازی بعد تخریب‌مکنی انبار غذا رو ،

در ضمن

ساختمون های مخفیگاه و آجرپزی هم با انبار غذای صفر قابل ساختن هستن و ارتقا به اخرین لول هستن

سوال منو جواب ندادی ، چون‌چیزی برای جواب دادن نداری،

ناتار مگه ساختمون میسازه ؟

اسلات انبار غذا‌ کدوم بوده که تخریب شده؟

اگر من ۱ درصد بگم حرفات درست بوده و عکس ساختگی نباشه ، این سوال مربوط به بخش فنی سرور میشه که چرا کلا انبار غذا نداشته !

به نظرم سر دیگران رو درد نیاریم ، شمارمو داری ، بیا توی پیام رسان ها صحبت کنیم و خودتو ضایع نکن اینجا