نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• استاد پستاش هست، برو بخون، من تا روز آخر توی فروم بودم و این موضوع رو هم گفتم.

خوردن همر مهم نبود اینکه چرا اون همر تارگت شد برام سوال بود، که جوابشو بعد از دوسال گرفتم!

حالا متوجه شدی چرا بعد از دوسال گفتم؟

خرید اطلاعات از یه شخص ناشناس!

آقا من اشتباه کردم اسم یه بنده خدایی رو آوردم که بخواد ریپلای کنه روی پست من، اونو شاهد گرفتم :)))

از کرده خود پشیمانم، که همچین شاهدی انتخاب کردم، فونت گنده و کوچیک و بولد فقط شاید بلد باشی، محتوایی نداره اصولا پستات، الانم طرف خودش نیومده، این پابرهنه پریده وسط، برو عامو روی مبحث اینسرت شکنت کار کن.

خیلی واضح بود جملم، با بعضی باید مثل خودشون بود! و پرهام حق داره با بعضی هاتون به اون شکل برخورد کنه، حالا کار به جایی رسیده تو شدی مبادی آداب!؟

وقتی شات اینسرت میزارم میاد اراجیف میگه، باید جواب بگیره، حالا اگه فحش دادن جرات میخواد، چنتا پست کنم برام؟

• استاد پستاش هست، برو بخون، من تا روز آخر توی فروم بودم و این موضوع رو هم گفتم.

خوردن همر مهم نبود اینکه چرا اون همر تارگت شد برام سوال بود، که جوابشو بعد از دوسال گرفتم!

حالا متوجه شدی چرا بعد از دوسال گفتم؟ یا شیشه رو پنجاه پنجاه با رفیقت میزنی تو هم؟

خرید اطلاعات از یه شخص ناشناس!

میگم هی جوابتو ندم عمو قناد باز مبیبنم فرش پهن کردی کف فروم هر کی رد میشه بندالش میشی شکر خدا وقتی میخواهی جواب بدی یه چندتایی رو باید یه چند نفری جواب بدی بسگی تفلونی:D:D:D:D

بعد دوسال هنوز جاش ...:D:Dمن بودم حرف نمیزدم گفتم بهت اگه یه درصد شک داشتی به عدم صحت همرها خودتو تامو جری میدادی :D:D:D

عاقبت سنتی صنعتی با هم زدن میشه عمو قناد دمت گرم آینه عبرت خوبی هستی :D:D:D:D

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• حق

انصافا حق

محتوای پستی میخوای؟ مگه اومدی سمینار دانشگاهی که دنبال محتوایی؟

جمله منم خیلی واضح بود گُل

اولین کسی که تورو شناخت مصطفی بود که پیام و مانی به حرفش گوش ندادن. بهترین کار رو هم اون باهات کرد که دیگه جرات نکردی اسمشو بیاری😂

دیگه کار از اینسرت و دف و فلان گذشته

داری شخم میخوری تو ان دبل نمیدونی به کجا چنگ بندازی و اه و ناله نکنی

انقد تو خوبی که از سرور نرمال چند سرور گذشته و حالا اومدی دربارش حرف بزنی که مثلا پستای جاوید درباره انواع و اقسام شخم خوردنت دیده نشه😂

یا انقدر پستای تو محتوا داره که به رفیقات فقط بخاطر در جوار تو بودن مدرک دکترای افتخاری دادن

یا مثلا خواستی درباره فشار نخوردن و اینا صحبت کنی یاد شبی بیوفت که سورنا ۳ساعت داشت توضیح میداد محمد گل و بلبله یهو از راه رسیدی به سطل شیر جفتک پروندی و سورنا رو از کرده خودش پشیمون کردی :))

کلا موجود عجیبی هستی

در نتیجه فحش دادن جراتم بخواد تو اونی نیستی که جرات کنی به ما فحش بدی وگرنه وقتی ۲سال پیش فحش خوردی حداقل جرات میکردی یه آدرسم میدادی گُل

تولید محتوا در پست

۱+۱=۳

کافیه وقتی با دوست دخترت میری بیرون حواست نباشه چی میشه اونوقت نفر سوم تولید میشه . این علمی عملی ثابت شده

پ.ن : مانی اینو چندبار گفتم بهتون میذاشتین مصطفی کارشو میکرد اونوقت این موجود الان حس خودشاخ پنداری نداشت دیگه :)

پ.ن : قدر زر زرگر شناسد ، قدر گوهر گوهری

بدرود

• میگم هی جوابتو ندم عمو قناد باز مبیبنم فرش پهن کردی کف فروم هر کی رد میشه بندالش میشی شکر خدا وقتی میخواهی جواب بدی یه چندتایی رو باید یه چند نفری جواب بدی بسگی تفلونی:D:D:D:D

بعد دوسال هنوز جاش ...:D:Dمن بودم حرف نمیزدم گفتم بهت اگه یه درصد شک داشتی به عدم صحت همرها خودتو تامو جری میدادی :D:D:D

عاقبت سنتی صنعتی با هم زدن میشه عمو قناد دمت گرم آینه عبرت خوبی هستی :D:D:D:D

آقا شما رختخواب پهن کردی کف فروم که، داستان قناد رو به دوست گرامیتون گفتم که، ظاهرا نیفتاد برات نه!؟ چون اگه میفتاد قطعا ادامش نمیدادی! اصلا چیز خوبی نیست!

از نظر من این کل کل ۲ ۳ نفری تموم شدست،

هرکی خواست میتونه بدون تعصب به موضوع نگاه کنه و با واقعیات اون سرور کنار بیاد، نخواست هم میتونه به همین پارو زدنش ادامه بده!

• سلام یوسف جان.

ما اگه میخواستیم از چیزی کره بگیریم که با توجه به مدارک موجود میکشیدیم زیر تمام حرفامون و توافق رو نادیده میگرفتیم.

ولی من اعلام میکنم برای بار اخر ما روی حرفمون میمونیم و توافقات رو همچنان قبول داریم.

اما با توجه به حرفای محمد علی دیگه رو حرف هیچ کسی حساب نمیکنیم و فقط رو حساب اعتبار حرف خودمون رو توافق میمونیم.

امیدوارم شماهم حد اقل بخاطر خودتونم که شده یه تحقیق تو سایدتون بکنید که بعد مدرک رو کردن ما مجبور به توجیح و شفاف سازی نشید.

درود هومن جان

هومن جان این مسئله کاملا مشخصه بین دو رفیق بوده. از اونجایی هم که من با مهدی صحبت کردم گفت میرفتم براش لیست اوکی میکردم و... مسئله مهم اینه که چرا این موضوعی که نه ضرری به ساید شما رسونده و نه تیم پلنری و یا لیدری ازش خبر داشتن باید انقدر بولد بشه وسط فروم؟! اینکه بازیکنتون میاد وسط فروم در مورد مردانگی ما حرف میزنه؟ برادر من آیا کتیبه ای بلند شده از سایدتون؟ آیا پایتختی صفر شده؟ آیا خفتی انجام شده؟ واقعا هیچ اتفاقی نیفتاده در صورتی که هم شما میدونی و هم ما... دو خونه ای لب مرز پر از همر و کاتا و چیف، هم از ما، هم از شما هست. یعنی نمیشد با این چراغ خفت یا چیف یا دیستروی کرد؟! میشد ولی اگر میدونستیم و ازش اطلاع داشتیم. پس یه چیزی بوده بین دو رفیق. تموم شد و رفت.

این قسمت پست هم ربطی به شما نداره آقا هومن. صرفا جهت اطلاع از یه سری ها که میان این وسط هوچی گری و بی ادبانه همراه با تخریب شخصیت حرف میزنند گذاشته میشه تا خودشون رو به صورت علمی و روانشناسی بیشتر بشناسند.

افرادی که دچار عقده حقارت شدید می شوند برای مبارزه علیه حقارت خود و همسان کردن خویش با فرد دیگر به تمسخر روی می آورند، در حقیقت برای پنهان کردن عیب خود آن را به شخص دیگر فرافکنی می کنند یعنی عیب خود را به فرد دیگر نسبت می دهند.بعنوان مثال شخصی که خودش نمی تواند خوب رانندگی کند دائما از رانندگی دیگران ایراد می گیرد. این افراد کنترلی بر احساس خود ندارند و دچار ضعف روانی هستند .استهزاء و مسخره کردن دیگران یا از روی حسد است، یا کینه و دشمنی، یا برای جبران کمبودهای شخصیتی است، یا برای برتربینی. از نظر روانکاوی کسانی که مردم را مسخره می کنند نوعی کمبود شخصیت دارند و از طریق کوچک کردن مردم می خواهند کمبودهای خود را جبران کنند و از این راه خود را اشباع نمایند

پی نوشت: از دوستانم (مخصوصا همسایدی های عزیزم) خواهش میکنم به این دسته پست ها پاسخ ندید. حتما با خوندن مطلب بالا هم فهمیدید که با چه جور افرادی دارید ارتباط میگیرد.

با سلام

محیط خانوادگی و لایک و فلان؟ لایک و پستای سرور ۲ایکس رو برم پیدا کنم وقتی پستارو لایک میکردین؟

لایک رضا.

پی نوشت: یک سئوال از بچه های شمال شرق. یک سری اکانت داخل ساید شمال غرب ساخته بودید. من تمام لینک هایی که از شما دارم میبینم برای اونا نیست. آیا اون همرها دست نخورده مونده یعنی؟ اصلا مونده اونا؟ میبینم که حذف نشدند. چه اتفاقی براشون مونده؟

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• راستی ببخشید ۲تا پست شد ،

دوباره مانی پارتیزان که سرور ۲ایکس اومد جنوب شرق در صورتی‌که اول بازی گفت نمیام ولی روز چندم بازی بود که فهمیدیم اومده:دی

سرور بعدیش اشتباه ریجستر‌کرد شمال شرق و توتال شد

سرور بعدیشم شمال شرق درست ریجستر‌کرد

دوباره تماس‌گرفته قرار دعوا بذاره ، اتفاقا من استقبال میکنم و برسم‌تهران حتما لوکیشن میدم ولی دوره لات بازی و فحش ناموس کشیدن تموم شده ، قرار باشه هرکی وزنش زیاد باشه بیاد به همه فحش بکشه و قرار دعوا بذاره که سنگ رو سنگ بند نمیشد،

خیلی قوی هستی

من ازتون مدرک‌گذاشتم کف فروم ، ولی شما فقط اومدین گفتی معلوم نیست چی‌کشیده:دی

یکی مطلب روانشناسی میذاره ، یکی میاد میگه این وصله ها بهش نمیچسبه یکی میگه عنکبوتیه

شخصیت داشته باشید ، مسائل شخصی خیلیاتون رو میدونم ، مخصوصا مانی ولی نمیام بذارم کف فروم ، زشته خدایی

اینایی ام که میگم در غالب بازی هست ، ولی شما زیادی جدیش گرفتید و وقتی چیزی برای گفتن نیست ، میاید میگید میلاد فلان آدمیه

من مربی بچه های اختلال ذهنی اتیسم طیف شدید بزرگسال هستم که خیلیا جراتشو ندارن ۵ دقیقه کنار این بچه ها وایسن ،

کارشناس تربیت بدنی

ارشد روانشناسی و کودکان استثنایی

نمیتونی شخصیت منو خراب‌کنی چون دارم به خانواده بچه هایی که مظلوم‌ترینن توی جامعه خدمت میکنم

کسی روانشناس باشه اون منم ، نه تو که برای ماست‌مالی دست به دامن مطالب پوش میشی

• درود خدمت خوانندگان فروم. از همتون عذرمیخوام که این دو صفحه فروم این شکلی رفته جلو:

میلاد

- شماها کثیف هستید

- من مدرک دارم

- شماها مرد نیستید (لیدرها لایک میکنند، اینجاش جای تاسف داره)

- حرفتون حرف نیست

- من روانشناس هستم و نمیتونید وجهه من رو تخریب کنید

- من دارم خدمت میکنم (منظورش اینه اینور اونور میره دنبال اهدای مالی، فقط نمیدونم چرا موقع اهدا حساب شخصیشو میده)

بنده در جواب تمام بی احترامی هایی که هم به خودم و هم به سایدم داره میشه

- احتمالا میلاد جان آی پی عنکبوتی بوده

- مشکل آی اس پی هم میتونه باشه

میلاد (این حرف ها دوباره تکرار شده میتونید نخونید. کلا داره یه چیز میگه)

- شماها کثیف هستید

- من مدرک دارم

- حرفتون حرف نیست

- من دارم خدمت میکنم

بنده

- با پیگیری ها متوجه شدم که بین دو رفیق بوده و ساید و تیم پلنری خبری نداشتند.

- شماها کثیف هستید

- من مدرک دارم

- حرفتون حرف نیست

- من دارم خدمت میکنم (منظورش اینه اینور اونور میره دنبال اهدای مالی، فقط نمیدونم چرا موقع اهدا حساب شخصیشو میده)

بنده

- آیا همری چیف شده؟

- آیا دهکده ای چیف شده؟

- آیا خفتی انجام شده؟

- آیا اتفاقی افتاده که نشون بده مهدی روی اون اکانت فقط رفاقتی لاگین کرده و نشون بده اون زمان مهدی از این مسئله در جهت ضرر ساید اس ایی استفاده کرده؟

- شماها کثیف هستید

- من مدرک دارم

- حرفتون حرف نیست

میلاد نه بی احترامی کردم بهت نه چیزی... فقط مسئله ای رو که میشد خیلی شیک تر از طریق لیدرها پیگیری بشه اومد کف فروم رو خیلی راحت و منطقی پیگیری کردم و به نتیجه هم رسوندم. مهدی عزیز رفاقتی روی اون اکانت لاگین داشت. هیچ وقت هم استفاده ای نشد که به ضرر ساید اس ایی باشه. نه خفتی شد. نه همری چیف شد و نه چیزی. این پا فشاری شما برمیگرده به چی نمیدونم (احتمالا دیپورت شدن به قسمت جنوبی شرق بوده که به قصد انتقام فقط باخت رو بغل کردی) در هر صورت هرطور دلت میخواد اینجا روی این موضوع حرف بزن و پا فشاری کن. برای من یکی دیگه مهم نیست. پیگیری انجام شد و نتیجه اعلام شد. این مدل پست گذاشتنات هم قبلا دیدم. یکبار کافیه مثل خودت تخریبت کنم تا بری یک ماه دیگه بیای فروم. قبلا تست شدی. در حال حاضر یک نفر تو بلاک لیست من هست که اون هم با افتخار خودتی... دیگه نیازی نمیبینم به این مسئله مسخره جوابی بدم چرا که مهدی با اون لاگین هیچ کاری جز کمک به دوستش نکرده بود.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• ببین کل پستت کلا بازی کلمات هست، و دور شدن از اصل قضیه ! کلا ترفندت واسه تبرئه ای پی خوردن با اکانت اس ای همین هست که بیاید با کلمات بازی کنی

اگر من تکرار‌ کردم، دلیلش حذف پست بود ،

نمیدونم وقتی طرف رضایت داده و درخواست کرده اسکرین بذاریم چرا سریع میدویید ریپورت میکنین! مرد باشین

از مسئول رسیدگی به فروم کمال تشکر رو دارم که زمانی لازم هست خیلی فعال هستن این یعنی به فروم تعهد دارن و نمیذارن قوانین پایمالشه ، خدا قوت عزیز ، خدا زندگیتو بسازه

ببین چیزی که ملت باید میدیدن دیدن

الباقی هم جیرشون قطع میشه حمایت نکنن ،

راستی من تا حالا بهت زنگ زدم؟ فقط تو به من زنگ زدیا!

یادت نیست زنگ میزدی گوشی رو میذاشتم رو اسپیکر‌ میرفتم لامپ چراغ ماشین‌رو عوض کنم هر ۳ مین میگفتم اره درسته:دی

خوشم‌نمیاد این‌چیزا رو بگم!

پس با سفسته بازی‌نگو تنها بلاک شده هستی، چون من باهات تماسی نگرفتم

هر چتات هم دوست داشتی درخواست کن بذارم فروم که ۲ یا ۳ تا سرور گفتی بیا شمال شرق هرچی تو بگی همونه! پس دیپورتی نداریم وقتی هر سرور باز رو داری میگی بیا با هم بازی‌کنیم و فقط داری سفسته میکنی ملت باور کنن!

ولی شما ماشاله دست به گوشی هستی ، صبح روز قبل هم خوب زنگ زده بودی جریان ای پی رو بدونی‌چیه که بیای پستشو بذاری

ولی قشنگ بازی خوردین‌جفتتون

حالا تا اخر فروم بیا ماله بکش

اینطور که شنیدم ، مهدی اینفینیتی سرور قبل هم داداشیت بود اومد امار ارمان رو داد بهت با اینکه توی گروه ها جنوب شرق بود و مثلا داشت برای ما بازی میکرد:دی

پس از ما نخواه که باور کنیم وقتی پسوورد داره بهت نگه ، همین ۲ یا ۳ صفحه چندین مدل حرفاتون تغییر کرد با رو شدن دستاتون

از مغلطه و سفسته به شدت بیذارم ، اگر تونستی رعایت کنی و با کلمات الکی ور نری ، منم قول میدم یواش تر باشم...

از اهالی فروم هم دمت گرم عذرخواهی کردی ، چون دلیل این بحثا شما بودی که لاگین داشتین روی اکانت اس ای

لیست رو اکانت رو من و محسن زدیم ، بعد اومدن میگن ما فقط برای لیست زدن لاگین داشتیم:))))))

خدایی خیلی خوبین

مرسی که توی هر‌پستت میگی جوابمو‌ نمیدی

• بعد پریدن همر رنک دارت تو فروم پیدات نشد به قول ما اصفهانی ها برا هرکی ریویجی وس ما هم ریویجی :D:D:D

عمو آرش سلام چطوری؟

در مورد اون سرور من از چندین نفر شنیدم گرا اکانت دیابلو داده شده، در هر صورت من چند سالی هست محمد رو میشناسم ، تحلیل گر قوی هست

همر ساز خوبیم هست و در کنار همه این مسائل

به عنوان یکی از مسئولیت های گردش ساید هم فعالیت کاربردی داره

بحث های دیگه حاشیه هست

جنوب غرب دلیلی نداره با شمال غرب وارد کل کل بشه

موضع شمال به جنوب غرب نپ دلی بوده

اگه قرار باشه بعدا دل همو بشکنیم الان بدونیم

که همین الان دل همو بشکونیم

تازگی کجاها میری بهت گنده تایپ کردن رو یاد میدن؟ میای فروم آرامش روحی روانیتو حفظ کن بعد پست بذار

رضا جان عزیزم علت اینکه بنده در مقابل شما

تغییر رفتار دادم محمد و رضا بودند که اون زمان می‌گفتند رضا پسر خوبیه و دوست ماست

البته بعدا محمد هم به این نتیجه رسید که

اشتباه می‌کرده

ما برای رفیق زیرو رو نمیکشیم

اینجا بودن آدمایی که از رفاقت با ما فقط

منفعت بردن ، خودمون تو فروم از طرف تعریف کردیم

جلو ۴ نفر که میخواستن یارو رو منحدم کنن

هم گفتیم بیخیال این آدم مشتی و با معرفته

ولی بعدا همون آدم مشتیه فکر کرده ما بچه پشت کوهیم ، اینجام پشت کوهی زیاد داره که زرنگی افتخارشون هست

مطلبوب هر آدم با دیگری متفاوته

بعضیا خودشونو دیر تر نشون دادند

مثل دوستانی که دیروز امدن فروم

بازیکن سال روی قلک سواری

دکتر شدی ولی مدرک نداری

نخواستم بکنم تورو عمدا روانی

سلطان اصطبل تو با گوسفند تو قرر رارری

پ.ن سالار کجایی

• میلاد جان بهتر نیست بجای این علم شنگه ای که راه انداختی

بری به پلیر خودتون بگی چرا اکانتی که توی اتحاد اصلی هست

پسوردشو میده به کسی!

اگر اون کس رفیقشه! به شما چه ربطی داره موضوع؟

اگرم رفیقش نیست به پلیرتون یاد بدید پسورد به هرکسی نده!

ایزی ایزی

پ.ن: M S N !

• با سلام و احترام

همر زیبا از بچه های شمال غرب که دیوار شد. تبریک به مهاجم بابت ساخت همر و ممنون از موری و نیما بابت دفاع عالی

یه خفت با رم هم ببینیم

دو تا هم چیف

و یک دیستروی

الان دیگه رفتیم سراغ تک دهی ها.

میلاد جان

واقعیت الانی هم که دارم فروم مینویسم متوجه نشدم شمال شرق را به داشتن چراغ محکوم کردی یا نه! یجا میگی مدرک میارم بعدش گفتی الکی یه چی گفتی که به یه جا دیگه برسی

اگر که مدرک برای شمال شرق داری که لطفا رو بکن من اینجا جوابگوی شما هستم

اگر مدرکی نیست که پست شما کاملا اشتباه بوده و انتظار دارم بخاطر این تهمت عذرخواهی بشه و بدتر از اون لایک لیدرهای ساید شما هست بر روی پستت. کما اینکه چند صفحه قبل در مورد جاسوسی یکی از لیدرهای شما صحبت شد که بنده نه واکنشی نشون دادم نه لایکی انجام دادم چون موضوعی بود که نمیتونستم نظر قطعی بدم.

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• من که میگم شمارو باید تحسین کرد به خاطر خفن بودنتون

ولی خوب زشت نیست ریشف خوشگارو تو عکس نشون ندی :دی

قهرمان EGT رو

یا ابللللللللففففضضضضضضضلللللللللللل

گوشت گوسفند خورده انگار

• اول اینکه پاشنه تلفن ما رو در آوردی که پاشید بیاید سرور 2 ایکس من توتالم اون همه شما زحمت لیدری کشیی یه سرور بیا پلیر باش لذت گیم رو ببر ! بعدش هم که دیدی تارتاروس و بکسشون شمال غربن ، تیم شمال شرق هم شمال شرقه ، سپهر گرین من هم جنوب غرب دیدی احتمال باخت داره فلنگ رو بستی ! بعد از حذف جنوب غرب و تارتاروس اومدی

22 تا اکانت دست بود همه مصری 15 گندمی 150 درصد سطج کراپ 9 10 !!!

سرور بعدیش هم اشتباه رجیستر کردن برام اکانتو بازی کردم تا تهش به تویی که در حد کپ آپ کن صدات کردن بیای 15 تا کپ آرمان ویچر رو آپ کنی باس توضیح بدم ؟؟

اولا تماس گرفتم بهت هم گفتم کاریت ندارم فحشم بهت نمیدم وجود برداشتن که نداشتی ، باز هم بهت گفتم بهت دست نمیزنم ، باز قرار بوده از دهات پا شی بیای خبر بدی دیگه

الانم حرف از دهنت زدی دیگه اومدی خبر بده خوردنی

• سلام ، گویا یا شما پست ها رو نخوندین کامل ، یا در جریان عکس هایی که گذاشته شد نیستین ،

داخل‌ پرایویت صحبت میکنیم بهتر حل میشه این‌موضوع

در‌مورد لایک لیدر ها هم موضوع شما ۹۹درصد پست رو ول‌کردین که در‌مورد جنوب غرب و لاگینش روی اکانت ساید ما بود !

جریان اینکه متوجه نشدین هم این بوده که یا پست ها رو ندیدین یا نخوندین یا متوجه نشدین ، از این ۳ حالت خارج‌نیست

خلاصه بگم

من اول اومدم بدون مدرک صحبت کردم و گفتم اکانت لیدری جنوب غرب توی ساید ما لاگین داشته،

از شمال شرق سعید جان پشت اینفینیتی درومد

مملی اومد پشت پلیرش درومد و گفت ای پی عنکبوتیه،

خود اینفینیتی ام اومد انکار‌ کرد

طوری برنامه ریزی کردم که فکر کنن مدرکی ندارم و روی هوا صحبت میکنم و اومدن گردن‌نگرفتن لاگین رو،

بعد که مدرک‌لاگین‌اومد کف‌فروم ،

گفتن لاگین داشته ولی فقط میومده لیست میزده برای دوستش و بهس اطلاع نمیداده ، مثل امام علی که شبا غذا میبرد درب خونه نیازمندا به صورت ناشناس ،

در صورتی که لیستا رو من و خودش به صورت دستی میزدیم

الباقی صحبتا ام بمونه برای پرایویت

اکانت رویال جان ، شما هم پست اول رو نخوندی ، جواب چراهات کامل اونجا نوشته شده،

یا اینکه جریان رو برات کامل توضیح ندادن

• اول اینکه پاشنه تلفن ما رو در آوردی که پاشید بیاید سرور 2 ایکس من توتالم اون همه شما زحمت لیدری کشیی یه سرور بیا پلیر باش لذت گیم رو ببر ! بعدش هم که دیدی تارتاروس و بکسشون شمال غربن ، تیم شمال شرق هم شمال شرقه ، سپهر گرین من هم جنوب غرب دیدی احتمال باخت داره فلنگ رو بستی ! بعد از حذف جنوب غرب و تارتاروس اومدی

22 تا اکانت دست بود همه مصری 15 گندمی 150 درصد سطج کراپ 9 10 !!!

سرور بعدیش هم اشتباه رجیستر کردن برام اکانتو بازی کردم تا تهش به تویی که در حد کپ آپ کن صدات کردن بیای 15 تا کپ آرمان ویچر رو آپ کنی باس توضیح بدم ؟؟

اولا تماس گرفتم بهت هم گفتم کاریت ندارم فحشم بهت نمیدم وجود برداشتن که نداشتی ، باز هم بهت گفتم بهت دست نمیزنم ، باز قرار بوده از دهات پا شی بیای خبر بدی دیگه

الانم حرف از دهنت زدی دیگه اومدی خبر بده خوردنی

چون سرور بسته شده خوب بلدی ببافی

مدرکی برای حرفای بالات داری بفرما

گفتی نمیام گفتم باشه ، بعد نمیدونم چی شد که یهو اومدی ، هدفتو دوس داشتم

مشخص بود دیشب هیچی فحش ندادی:دی

زمان بازی هم ره به ره زنگ میزدی امار ساید رو میگرفتی

من ۲۲ تا مولتی داشتم، اتفاقا تنها کسی هیچ ۱۵کراپی برای مولتیاش نگرفت من بودم ، دروغگو بودنتو زیاد به رخ ملت نکش ، موقعی ام که مشکل داشتم رفتم مدارک پزشکی برات فرستادم روی تمامی مولتیا پلاس تا اخر بازی فعال کردم و روی اکانت خودمم ۵۰ک گلد بود

ولی شمایی که ۳۰۰نفر ازت حقوق میگیرن از روز اول بازی دنبال گلد بودی:دی

دروغ بعدی اینکه من نزدیک به ۲ سالی میشه با ارمان بحث کردم و باهاش صحبت نمیکنم خودشم میدونه بخاطر چی ،

الباقی بحثا ام سر فرصت گنده لات و یکه بزن تراوین

• سلام خدمت همه

چه خبرتونه ۱۰ نفری ریختید سر یه نفر

درسته همیشه سه به یک میکنید رو شمال شرق ولی خداییش دیگه رو کسی که باهاش یه سرور پلی دادید سه به یک نکنید

دوست نداشتم وارد بحثتون بشم ولی دیدم چند نفری ریختید سر یه بنده خدایی که تا الانم باهاش پلی ندادم گفتم چون از موضوع خبر داشتم نامردیه حرفی نزنم

سرور ۲ ایکس جنوب شرق و تروریست بیشتر از ۲۰ تا اکانت جنگی داشتن حالا کاری ندارم که توی سرور چیکار کردن ولی هر کدوم حتی رو فیدر مولتیای NORTH EMPIRE هم وقتی اومدن دیوار شدن به جز اکانت اینفینیتی که رو دیفالت مولتیامون اذیتم کرد واقعا و ۴ ۵ تا دیفالت مولتی چیف کرد ، درست نیست این رفتارتون با همچین پلیری

ماجرای اینکه مملی گفته بود اینفینیتی رو نزنید هم از این قرار بود که سرور قبلی چند روز بعد کتیبه ها میخواستم اکانت اینفینیتی رو بزنم که مملی گفت پلیر اون اکانت دیگه پلی نمیده الکی همر خرجش نکن ، اصلا قرارمون با مملی این بود که ایلیا اکانتای تروریست رو بزنه وقتی خواستیم جنوب شرق رو بزنیم چون پلنا سنگین تر میشد ادریس پلنری رو دست بگیره تایمی که قرار بود اکانتای جنوب شرق رو بزنیم ایلیا حتی تو تیم لانچری هم نبود چه برسه پلنری که مملی بهش بگه فلان اکانتو بزن یا نزن ، اگه هم به حرف ایلیا میخواید استناد کنید ، بعد اینکه جنگ یونیک رو از اکانت آرمین نو مرسی زدن ، میخواستیم اکانت 0racles رو شخم بزنیم که ایلیا گفت این داداشیه خودمه و با این کاری نداشته باشید نزنیدش

اگه حرف ایلیا براتون سند شده برید اول جاسوسی که فعلا داخل اتحاد اصلیتون هست رو اخراج کنید نه دنبال جاسوسی که سایدشم عوض کرده بگردید😂

• چقدر مشخص هست که نمیخواستید توی بحث ورود کنید ،

ما ۲تا کتیبه اندگیمی و کتیبه های دیگه ازتون زدیم ، هر سری خبر میدادم به مهدی اینفینیتی ناراحت میشد:دی

و میگفت فکر کردی اگر من اول بازی مثلا فیدر زنی نمیکردم شما الان نمیت نستید مرتاض یونیک رو بزنین:دی

والا ما به مملی بیشتر‌ مشکوکیم که مرتاض یونیک رو بدون دفاع برای ما خالی کرد (دفاع رد گم کنی)

جنگ یونیک زیاد کارایی‌ نداشت ،

مملی اومده میگه درست گفته شده که اره به ایلیا گفتیم اینا خودین و نزنین،

خود مانی اومده میگه اره به مملی گفتیم ما رو نزن و مملی قبول‌کرده،

مهدی اینفینیتی ام تو چت با فرهاد گفته دم‌مملی گرم بهش گفتیم دفاع نداریم نزن و قبول کرده نزنه:دی

شما اومدی میگی نه اصلا اینجوری‌نبود ،

بشین پستا‌رو بخون هماهنگ پست بذارین

در‌ضمن کسی نریخت سر یک‌نفر ، برای بار هزارم میگم

اکانت لیدری جنوب غرب ای پی انداخته روی اکانت جنوب شرق :دی

داستان اینه

تا وقتی مرتاض یونیک و جنگ یونیک و کتیبه های دیگه هست،

زدن فیدرای شما واقعا ارزشی نداره برای‌ما،

هرکی بخواد بیاد توی پستش بنویسه فیدر اکانتمو نتونستید بزنین فک کنم فروم ۲۰صفحه بیشتر بره جلو که شما توی هر پستت تاکید داری فیدر اکانتت رو کسی نزده،

البته حق دارید یادم‌نبود ، شما کلا فیدر زنی رو جز رزومت و شاه پلن میشناسین

چقدر جالبه طرف ۱۰۰تا مولتی بکشه ، بعد بیاد بگه منو نزدین ،

تک اکانت بیا بعد ببینم میتونی سرور بعدی تکرار‌کنی حرفتو

خوشم‌میاد از شمال و جنوب خوب پشت اینفینیتی رو گرفتید که فشار از روش بردارید، که حد و مرز بازی کثیف رو دور زده و لاگین داشته روی اس ای

قطعا بخاطر اینکه فیدر های مولتیا رو زده دارین حمایت میکنین ازش و دلیل دیگه ای نداره

• ببین میلاد منو تو یه قرار باهم داریم بیای تهران از دهاتتون یه جا هم رو ببینیم نه فحشت میدم نه دست بهت میزنم این رو جلو همه میگم ولی مرد باش وجود داشته باش نترس بیا

تو تراوین یه ساید لیدر داره وقتی لیدر سایدتون اومده گفته دم مانی گرم ! برو مشکلت رو با اون حل کن تو از اول هم دردت دیده شدن بود وقتی زنگ میزدی میگفتی چرا جفنگیات منو تو فروم لایک نمیکنی !!

فرهاد ، هومن ، امید ، بکس استورم میتونن راجب به سرور 2 ایکس و اینکه من کارایی داشتم تو جنوب شرق یا نداشتم یا جو رو بهم زدم نظر بدن نه تویی که کلا اولش بودی از حمایت در اومد اکانتها برات مشکل پزشکی پیش اومد رفتی بعد از زدن جنگ یونیک و مرتاض یونیک و ... مشکل پزشکیت حل شد !

بحث 2 ایکس و 5 ایکس هم از نظر من مختومه است بشین رو همون اکانت مصری و مولتیات نگهبان خاکستر بکش به سایدت در حد توانت کمک کن

• یه بار توی اس ام‌ اس قرار شد قرار بذاریم ! دیگه لازم‌نیست توی هر پستت بیای بگی قرار گذاشتیم، من حرفی از دهات نزدم ، این دهات گفتنت نشون از فشاریه که هست! و فحشایی که از دیشب دادی در مقابل اینکه کوچیکتر از‌گل بهت نگفتم قشنگ گویای همچی هست

دوستای منم اگر چیزی گفتن رو حساب سن و سالت گفتن و قهر کردنات برای گلد :دی

حتی پیامک ها هست که دیشب گفتم به خاطر پادرمیونی فرهاد و امید میخواستم بیخیالت شم که گویا دوست نداری، میخوای حسن‌نیتتو به دوستات نشون بدی

چقدر جالبه ، قضیه ای پی اکانت لیدری جنوب غرب و یسری مسائل اومد توی فروم

مملی به کلت زنگ زد امار دربیاره

مانی به فرهاد پیام داد

اینفینیتی به من زنگ

مانی با امید صحبت‌کرد

اینفینیتی به محسن‌پیام داد

اینفینیتی به من فحش داد

مانی به من فحش داد

مملی اومد به من گفت چون اینفینیتی رو خراب کردی پس مشکل شخصیتی داری ، ولی خودش چون ایلیا رو خراب کرده حسن شخصیتی حساب‌میشه،

در‌مورد چیزایی که‌گفتم میتونین تایپ کنین وگرنه با فحش دادن ای پی لیدر جنوب غرب پاک نمیشه :)))))

خلاصه برنده لاگین جنوب غرب رو جنوب شرق کسی نبود جز‌ مخاطرات

انقد تابلو پشت همو نگیرید:دی وقتی بده بستونی بینتون نبوده:دی

چقد خوب که بحث سرور ۲ و ۵ ایکس رو مختوم اعلام‌کردی ، منم راضی ام خدایی ،

اگر صحبت نکنین ، من دیگه فروم رو میبندم و دیگه لاگین نمیکنم ، چون حالم بهم میخوره از ادمایی که فقط بلدن جا‌نماز اب بکشن و به هر طریقی دنبال بردن‌توی بازی بی ارزش هستن

ایشاله بزرگتر میشید اوکی میشه ، هرکی یه سنی بزرگ‌میشه ، بتازید

• من خواهشی که داره یه تاپیک خاطرات بزنید حتما

یه تاپیک تحلیلی هم بزنید بشه راجبش بحث کرد

جو فروم رو هم همینجور در حد فحش نگه دارید واقعا از شماها بعیده منو میبخشید بیاید بریم باغ چیه

ته این سرور صمیمی باشه فحش جدید یاد نمیگیرید

من فقط از خنده پاره شدم حسین فستر اومد گفت از بن در اومدم یه روز بن شد !

مورد داشتیم نیروهای اکانت های متخاصم با هم آشتی کردن وسط حمله و دفاع کردن در حال حاضر صاحبین اکانت با هم درگیرن دو ساید دارن نیروهای سواره و پیاده جدا جدا واسه رفقاشون ارسال میکنن

پ.ن. یه آدم بیخود ضعیف ! منتظر پیتوک حریف !!